Ankieta

Która gra rządzi?

Bad Company 2
37 (82.2%)
Modern Warfare 2
8 (17.8%)

Głosów w sumie: 38

Autor Wątek: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2  (Przeczytany 22847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:32:28 pm »
Kolejny "marketingowiec". :lol: :lol: :lol:

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:34:31 pm »
Obcykany jesteś, to pewnie wiesz też jak działa reklama, o której pisałem zresztą. Głupio pytam, na pewno wiesz!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:36:05 pm »
No proste, że wiem. Dlatego też wiem, że popularność danej gry w sieci, nie ma kompletnie nic wspólnego z marketingiem.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:37:24 pm »
Przepraszam, że Cię nie doceniłem. Masz rację jak zawsze. Nie wiem co ja sobie myślałem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:37:58 pm »
No ja też się właśnie dziwię.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:40:08 pm »
Ja wiem że to luźniejszy temat, no ale panowie... Zaraz pewnie zaczniecie sobie ubliżać a to już będzie nagradzane odpowiednio.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:43:51 pm »
No proste, że wiem. Dlatego też wiem, że popularność danej gry w sieci, nie ma kompletnie nic wspólnego z marketingiem.
Popularność MW2 w sieci wynika z tego, że grę kupiła masa ludzi(na samym PS3 ok 7 milionów) zachęcona olbrzymią kampanią marketingową.
Od premiery MW2 nie wyszedł inny sieciowy shooter - więc nie ma się na co przerzucić.
Wielu gra, bo jak już wydali kasę na najbardziej przehajpowany FPS ever to wypada go ograć.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #87 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:45:16 pm »
Panowie nie przesadzajmy, marketingowy bełkot nie utrzyma popularności gry przez pare lat jak to jest sytuacja z HALO 3 np które jest podobno przehypowane. Idealny przykład to MW 2, marketingowy bełkot, zajebista pierwsza część, 2 miesiące po premierze czy ile tam i ludzie rezygnują, coraz więcej z miesiąca na miesiąc.Marketnig działa, ale na krótki okres czasu.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:48:48 pm »
Cytuj
Wielu gra, bo jak już wydali kasę na najbardziej przehajpowany FPS ever to wypada go ograć.
Prawda. Osobiście uważam, że pomimo wielu wad MW2 jest całkiem fajny ale czy będę w to grał jak zakupie BC2?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:08:38 pm »
Panowie nie przesadzajmy, marketingowy bełkot nie utrzyma popularności gry przez pare lat jak to jest sytuacja z HALO 3 np które jest podobno przehypowane. Idealny przykład to MW 2, marketingowy bełkot, zajebista pierwsza część, 2 miesiące po premierze czy ile tam i ludzie rezygnują, coraz więcej z miesiąca na miesiąc.Marketnig działa, ale na krótki okres czasu.

Szkoda Twojego czasu, niektórzy nie potrafią pojąć takich prostych rzeczy.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:35:21 pm »
No proste, że wiem. Dlatego też wiem, że popularność danej gry w sieci, nie ma kompletnie nic wspólnego z marketingiem.
Popularność MW2 w sieci wynika z tego, że grę kupiła masa ludzi(na samym PS3 ok 7 milionów) zachęcona olbrzymią kampanią marketingową.
Od premiery MW2 nie wyszedł inny sieciowy shooter - więc nie ma się na co przerzucić.
Wielu gra, bo jak już wydali kasę na najbardziej przehajpowany FPS ever to wypada go ograć.


Tak jest w istocie! Poza tym wieeelu graczy twierdzi, ze MW2 jest lepsze od CoD4 (co ciekawe to wcale nie casuale, ani nie noob'y) i w nic innego grac nie chce. Mnie to osobiscie bardzo dziwi, ale wiadomo sa gusta i gusciki. Co mnie w MW2 denerwuje:

- na niektorych mapach nie da sie wygrac z kamperskim skladem: terminal (obsadzamy gorna czesc mapy = wygrana), skidrow (siedzimy w okolicy kontenerow na tylach = baardzo ciezko kogos tam podejsc), karachi (trzymamy kurnik = to samo co w skidrow), invasion (obstawiamy ambasade + okolice, mamy duze pole widzenia, snajpy = wygrana), itp. dodajemy do tego stale nekanie przeciwnika killstreak'ami i mamy wygrana w kieszeni. Strasznie wkurwiajace szczegolnie na trybach HC.

- wymuszenie uzywania niektorych perkow: taaa cold bloded i ninja = nie uzywasz, giniesz duzo czesciej!

- bledy i problemy z online: nie wierze, ale faktycznie na XO gra sie czesto tak jak gralo sie w CoD4 na PS3, czyli ch**owo! Lobby sie rozpada, niektorzy gracze z niewyjasnionych przyczyn nie moga dolaczyc sie do meczu ziomkow z friends listy, wywala z meczu, itp. Co to kur** jest??

- KAMPAKAMPAKAMPA: gracz z najwyzszym killstreak'iem w meczu zazwyczaj przesiedzial cala rozgrywke przyczajony gdzies w kaciku, czesto ze snajpa.

- riotshield, noz oraz bouncin'rubberknife: nawet kalach z dwoch metrow nie jest tak zaobjczy jak one!

- itp, itd.......................

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:35:51 pm »
Oczywiście, że nie grałem w lidze, ale ty ogólnie odnosisz złe wrażenie na temat czegokolwiek co napiszę...Co nie zmienia faktu, że zestawianie tej gry w sferze taktycznej z CSem jest po prostu śmieszne i źle o Tobie świadczy. Jak chcesz odpowiedzieć, to zapraszam do odpowiedniego wątku.

Jeśli nie grałeś na zasadach ligi w MW2 to nie masz pojęcia jak to ma się do CS'a. Także to nie o mnie źle coś świadczy. Tarniak po prostu nie wiesz jak gra się na tych zasadach i jak bardzo tryb S&D staje się taktyczny w MW2.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:37:38 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 15:38:46 pm
Swoją drogą, ciekaw jestem jak mi wytłumaczysz, że grając online w BC1 (o którym tak dużo wiesz) nie ma Cie w rankingu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:41:00 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Nie, nie można i dlatego też w dyskusji na czacie zaznaczyłem, że ja pod tym kątem oceniam MW2. Nigdzie nikomu nic nie narzucałem. Mało tego to zjechałem MW2, no ale Ty wzorem 12 latka, wkleiłeś wybrane zdanie w "Co Was Rozśmieszyło". Gdyby miał zniżyć się do takiego poziomu to wkleiłbym tam coś takiego:

Cytuj
(18:23:03) deepthroat: Prawnóki

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 15:43:01 pm
Swoją drogą, ciekaw jestem jak mi wytłumaczysz, że grając online w BC1 (o którym tak dużo wiesz) nie ma Cie w rankingu.

Nie wiem, nie potrafię tego wytłumaczyć. Tak samo jak nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego mimo iż Sylvan grał w Dirt2 i widzę jego liczbę wyścigów oraz ulubioną trasę, to nie ma go w rankingu czasowym.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 15:43:01 pm wysłana przez BoBaN »

Ohtar

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:43:09 pm »
Swoją drogą, ciekaw jestem jak mi wytłumaczysz, że grając online w BC1 (o którym tak dużo wiesz) nie ma Cie w rankingu.

To można wytłumaczyć bardzo prosto, ale nie będę nikogo wyręczał. :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:45:03 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Swoją drogą to podejrzewał, że zarzucisz tu "lol'em" bo palnąłeś głupotę i teraz nie wiesz jak się wybronić.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:48:23 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Swoją drogą to podejrzewał, że zarzucisz tu "lol'em" bo palnąłeś głupotę i teraz nie wiesz jak się wybronić.
Kto "podejrzewał"? :o

No i nie zniżaj się do mojego poziomu!

EDIT: O, zniżyłeś się. Shit happens.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:49:02 pm »
No proste, że wiem. Dlatego też wiem, że popularność danej gry w sieci, nie ma kompletnie nic wspólnego z marketingiem.
Popularność MW2 w sieci wynika z tego, że grę kupiła masa ludzi(na samym PS3 ok 7 milionów) zachęcona olbrzymią kampanią marketingową.
Od premiery MW2 nie wyszedł inny sieciowy shooter - więc nie ma się na co przerzucić.
Wielu gra, bo jak już wydali kasę na najbardziej przehajpowany FPS ever to wypada go ograć.


Tak jest w istocie! Poza tym wieeelu graczy twierdzi, ze MW2 jest lepsze od CoD4 (co ciekawe to wcale nie casuale, ani nie noob'y) i w nic innego grac nie chce. Mnie to osobiscie bardzo dziwi, ale wiadomo sa gusta i gusciki. Co mnie w MW2 denerwuje:

- na niektorych mapach nie da sie wygrac z kamperskim skladem: terminal (obsadzamy gorna czesc mapy = wygrana), skidrow (siedzimy w okolicy kontenerow na tylach = baardzo ciezko kogos tam podejsc), karachi (trzymamy kurnik = to samo co w skidrow), invasion (obstawiamy ambasade + okolice, mamy duze pole widzenia, snajpy = wygrana), itp. dodajemy do tego stale nekanie przeciwnika killstreak'ami i mamy wygrana w kieszeni. Strasznie wkurwiajace szczegolnie na trybach HC.

- wymuszenie uzywania niektorych perkow: taaa cold bloded i ninja = nie uzywasz, giniesz duzo czesciej!

- bledy i problemy z online: nie wierze, ale faktycznie na XO gra sie czesto tak jak gralo sie w CoD4 na PS3, czyli ch**owo! Lobby sie rozpada, niektorzy gracze z niewyjasnionych przyczyn nie moga dolaczyc sie do meczu ziomkow z friends listy, wywala z meczu, itp. Co to kur** jest??

- KAMPAKAMPAKAMPA: gracz z najwyzszym killstreak'iem w meczu zazwyczaj przesiedzial cala rozgrywke przyczajony gdzies w kaciku, czesto ze snajpa.

- riotshield, noz oraz bouncin'rubberknife: nawet kalach z dwoch metrow nie jest tak zaobjczy jak one!

- itp, itd.......................
Wpis, nic dodać nic ująć.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:50:09 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Swoją drogą to podejrzewał, że zarzucisz tu "lol'em" bo palnąłeś głupotę i teraz nie wiesz jak się wybronić.
Kto "podejrzewał"? :o

Jak to kto?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:52:10 pm »
Nawet Cie wtedy nie było, a poprawiłem się w następnej linijce. Próbuj dalej. Wcale nie zniżyłeś się do mojego poziomu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 31, 2010, 15:59:34 pm »
:lol: :lol: :lol: Yes, Yes, Yes!!!

Oki żeby zakończyć tą dziwną dyskusję, po raz kolejny i ostatnio napiszę słowa, które wszyscy omijają nazywając mnie potem fanem MW2. Żadnym fanem tej gry nie jestem, tylko szukam ciągle alternatywy i mocno liczyłem na BC2. Niestety beta mnie zawiodła, dlatego też czekam teraz niecierpliwie na demo, gdyż to będzie dostępne dla każdego i może wreszcie pogram zespołowo w ten tytuł. Po raz kolejny piszę że MW2 oprócz trybu S&D nie oferuje nic ciekawego. Nawet na stronie klanu PRL pisałem kilkukrotnie, że w Domi i CTF nie grywam. Jedynie S&D i to jeszcze na zasadach ligi daje mi mega frajdę w tej grze. Ogólnie tytuł uważam za żal roku ze strony IW. Z plusów jeszcze mapki muszę wymienić. Proszę więc nie nazywać mnie fanem tej gry. Po prostu obecnie to jedyny tytuł z FPS'ów, który nadaje się do gry w sieci i czerpania z tego radości.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:06:43 pm »
Podsumowując

1. Nie jesteś fanem MW2.
Żadnym fanem tej gry nie jestem

2. Mimo to twierdzisz, że MW2 miażdży suty, bo słaba gra nie byłaby tak popularna i nie sprzedałaby się w takiej ilości.
Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili.

3. Twierdzisz, że da się grać tylko S&D na zasadach ligi.
Jedynie S&D i to jeszcze na zasadach ligi daje mi mega frajdę w tej grze.

4. Na zasadach ligi gra może 1% osób ze wszystkich graczy.

5. Wracamy do punktu drugiego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 16:09:52 pm wysłana przez deepthroat »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:07:23 pm »
Dobra, albo sie bijecie o to która gra lepsza, albo won sie zniżać na czat czy gdzieś tam indziej.

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:07:38 pm »
No tak. Fajnie, że teraz można oceniać grę tylko i wyłącznie jak grasz w klanie. :lol:

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 31, 2010, 14:38:46 pm[/time]
Swoją drogą, ciekaw jestem jak mi wytłumaczysz, że grając online w BC1 (o którym tak dużo wiesz) nie ma Cie w rankingu.
Szczególnie, gdy w lidze zostały zbanowane wszystkie te "fajne inaczej" elementy decydujące o popularności MW2 w sieci( np. latające żelastwo, akimbo  itp  :lol:). W innym przypadku, ta gra jest niegrywalna na poziomie Ligi. O taktyce nie wspominając.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:09:43 pm »

- wymuszenie uzywania niektorych perkow: taaa cold bloded i ninja = nie uzywasz, giniesz duzo czesciej!

- KAMPAKAMPAKAMPA: gracz z najwyzszym killstreak'iem w meczu zazwyczaj przesiedzial cala rozgrywke przyczajony gdzies w kaciku, czesto ze snajpa.

- riotshield, noz oraz bouncin'rubberknife: nawet kalach z dwoch metrow nie jest tak zaobjczy jak one!

- Prawda jest taka, że bez stopping power nie ma co grać :/
- Tu akurat częściej jest tak, że biega taki gościu z dual 1887 (czy innym shotem) i wydziwia różne cuda.
- Nóż i tarcza same w sobie nie są takie złe (nóż do rzucania jest daremny), najgorszy jest perk commando bo to co dzieje na ekranie przy jego użyciu to śmiech na sali.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:13:32 pm »
Podsumowując

1. Nie jesteś fanem MW2.
Żadnym fanem tej gry nie jestem

2. Mimo to twierdzisz, że MW2 miażdży suty, bo słaba gra nie byłaby tak popularna i nie sprzedałaby się w takiej ilości.
Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili.

3. Twierdzisz, że da się grać tylko S&D na zasadach ligi.
Jedynie S&D i to jeszcze na zasadach ligi daje mi mega frajdę w tej grze.

4. Na zasadach ligi gra może 1% osób ze wszystkich graczy.

5. Wracamy do punktu drugiego.

Ad1.
Zgadza się, fanem nie jestem.

Ad2.
Gdzie napisałem że gra miażdży suty? Czekam.

Ad3.
Twierdze, że mi ta gra wtedy daje przyjemność. Nie twierdzę że innym też musi. Jednak wtedy zaczyna się robić taktycznie, dlatego też gram najczęściej privy na takich zasadach.

Ad4.
Nie wiem czy 1%, ale mało ludzi tak gra. Skąd wziąłeś ten 1% to nie wiem. Pewnie oprócz tego że jesteś specem od marketingu to i statystykę też masz w jednym palcu.

Ad5.
Gdzie napisałem że gra miażdży suty? Czekam.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:17:27 pm »
Przecież zacytowałem co dokładnie napisałeś.

Cytuj
Masz rację! A MW2 to syf i dlatego tak dużo ludzi w to gra. :lol:

Czym pokazałeś, że gra to wcale nie syf. Jeśli faktycznie nie widzisz braku jakiejkolwiek konsekwencji z Twojej strony, to niestety nic na to nie poradzę. Prawdopodobnie (tu cytuję) nie używasz mózgu [nawet] w znikomym procencie.

EDIT: Specjalnie dla Ciebie, naprawiłem swoją wypowiedź.

Podsumowując

1. Nie jesteś fanem MW2.
Żadnym fanem tej gry nie jestem

2. Mimo to twierdzisz, że MW2 nie jest syfem, bo słaba gra nie byłaby tak popularna i nie sprzedałaby się w takiej ilości.
Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili.

3. Twierdzisz, że da się grać tylko S&D na zasadach ligi.
Jedynie S&D i to jeszcze na zasadach ligi daje mi mega frajdę w tej grze.

4. Na zasadach ligi gra znikomy odsetek osób ze wszystkich graczy.

5. Wracamy do punktu drugiego.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 16:20:05 pm wysłana przez deepthroat »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:34:22 pm »
Twierdzić że gra miażdży sutki =/= twierdzić że gra nie jest syfem. No chyba że dla Ciebie to równoznaczne. W takim razie to już nie mój problem. Musisz sobie poradzić z tym sam.

Swoją drogą to nie jestem tu jedyną osobą, która twierdzi że MW2 ma sporo wad a mimo to stawia ją wyżej niż BC2. Patrz wypowiedź Wooyka. Jednak dziękuję Tarny, że to akurat do mnie postanowiłeś się dosadzić, bo przynajmniej nauczyłem się wielu nowych rzeczy z dziedziny marketingu i nieco ze statystyki. Wirtualny plusik i buziole już lecą do Ciebie!

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:36:31 pm »
Czy ty naprawdę nie widzisz, że przeczysz sam sobie? Najpierw gra nie jest syfem, bo gra dużo ludzi, a po chwili jest syfem, broni się tylko w S&D na zasadach ligi, w której gra kilkadziesiąt osób. :roll:

O marketingu i reklamie nie masz pojęcia, nie podejmuj tego tematu, bo kolejny fail jest tuż za rogiem (nie taki jak prawnuki, bo większego nie ma).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:38:35 pm »
Czyli jednak masz problem z odróżnieniem tych dwóch rzeczy. Cóż poradzić. Ja już kończę dyskusję.

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 16:39:35 pm
O marketingu i reklamie nie masz pojęcia, nie podejmuj tego tematu, bo kolejny fail jest tuż za rogiem (nie taki jak prawnuki, bo większego nie ma).

Yes master.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:40:17 pm »
Hahahahahahaha. Rządzisz, nie da się chyba bardziej wymigać od odpowiedzi. Takie rzeczy to tylko w Twoim świecie, gdzie MAG słabo pokazuje, że ktoś do Ciebie strzela. :lol:

BTW. Jak już będziesz wiedział jak wybrnąć z kolejnej bzdury: po celowniku w MAG, pustych serwerach w BC1 i tym, że marketing i reklama nie wpływa na odbiór produktu to pamiętaj o:

Podsumowując

1. Nie jesteś fanem MW2.
Żadnym fanem tej gry nie jestem

2. Mimo to twierdzisz, że MW2 nie jest syfem, bo słaba gra nie byłaby tak popularna i nie sprzedałaby się w takiej ilości.
Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili.

3. Twierdzisz, że da się grać tylko S&D na zasadach ligi.
Jedynie S&D i to jeszcze na zasadach ligi daje mi mega frajdę w tej grze.

4. Na zasadach ligi gra znikomy odsetek osób ze wszystkich graczy.

5. Wracamy do punktu drugiego.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 16:44:33 pm wysłana przez deepthroat »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:41:46 pm »
:lol: :lol: :lol: Mieciesz Tarny, mieciesz naprawdę.

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 16:55:13 pm
Ja widzę, że sobie nie radzisz i oczekujesz iż przyznam Ci rację. Jeżeli to poprawi Ci samopoczucie to TAK MASZ RACJĘ! Soul Hunter i ja mylimy się, podobnie jak Wooyek i Elfor. Jedyną, prawdziwą i najsłuszniejszą rację masz Ty.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 16:55:13 pm wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 31, 2010, 17:16:16 pm »
Soul Hunter i ja mylimy się, podobnie jak Wooyek i Elfor

Idealny przykład to MW 2, marketingowy bełkot, zajebista pierwsza część, 2 miesiące po premierze czy ile tam i ludzie rezygnują, coraz więcej z miesiąca na miesiąc.

W tym przypadku akurat miał rację... :P

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 31, 2010, 17:35:59 pm »
:lol: :lol: :lol: Mieciesz Tarny, mieciesz naprawdę.

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 16:55:13 pm
Ja widzę, że sobie nie radzisz i oczekujesz iż przyznam Ci rację. Jeżeli to poprawi Ci samopoczucie to TAK MASZ RACJĘ! Soul Hunter i ja mylimy się, podobnie jak Wooyek i Elfor. Jedyną, prawdziwą i najsłuszniejszą rację masz Ty.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jesteś żałosny. Na ż. Jak żarno. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 31, 2010, 17:48:58 pm »
Ty za to nie jesteś Tarniaczku i zawsze masz rację. Szkoda tylko że pierd****sz głupoty jak potłuczony.

PS. "Żarno" przynajmniej istnieje co udowodniłem wtedy linkami do wypowiedzi ludzi komentujących fotografię. Natomiast coś takiego jak "prawnók" można spotkać tylko w Twoim świecie bez mięsa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 31, 2010, 17:55:45 pm »
Ostrzegałem 2 razy, 3 nie będzie. Tarniak ost na miesiąc, marcepan z racji jednej już posiadanej kropy ban na ten sam okres czasu.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 31, 2010, 18:02:20 pm »
Dziękuję, że dałeś się zrobić na moją prowokację. Życzę wszystkiego najlepszego w miesiącu lutym AD 2010. :*

To teraz może na poważnie się wypowiem. Moim zdaniem porównywanie tych gier mija się z celem. Nawet nie da się wartościować, bo to przecież zupełnie inne podejście do rozgrywki. Po pierwsze mapy są ogromne w BC, podzielone na sekcje, nastawione na współprace czy to na lądzie, czy w powietrzu, czy w wodzie. Nie da się tu odpierdzielić one man army. Zupełnie inaczej jest w MW2, gdzie jeden człowiek może uratować losy meczu (co jest zajebiste, adrenalina skacze, a potem wielkie wow), ale to wynika ze stylu rozgrywki. Każdy kto grał w BC wie, że gra ma imitować duże zmagania. Nie tak duże jak MAG, ale wciąż dość spore. Każda gra opiera się na tym czy grasz z jakimiś randomowymi przydupasami z Ameryki, czy kumatymi kumplami. Z każdej gry online można zrobić sieczkę dla idiotów. Tak samo z każdej można zrobić mniej lub bardziej "taktyczny" shooter. Bardzo mało jest teraz słabych FPSów online. Można sobie wybierać do woli i każdy znajdzie coś dla siebie. Killzone 2 też ma świetne multi. Wielki plus dla deva, że zaimplementował wewnętrzny system klanowy i interfejst na stronce. Może nie wyszło tak dobrze jak u Bungie, ale to wciąż rzadkość. No.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 18:07:20 pm wysłana przez deepthroat »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 31, 2010, 19:04:06 pm »
Brak słów

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 31, 2010, 19:23:33 pm »
Pisanie ze cos jest bardziej lub mniej taktyczne jest bez sensu. To jest tak jak napisal Tarniak, wszystko zalezy od tego z kim sie gra. Z kazdej gry mozna zrobic sieke ale do kazdej tez mozna podejsc w sposob taktyczny. W Battlefieldach cholernie podoba mi sie to ze sami nie damy rady wszystkiego zrobic, nie rozwalisz czolgu czy Heli grajac medykiem czy Assultem, potrzebujesz pomocy Snipera czy tez Supporta. Jesli skonczy ci sie ammo to z pomoca przyjdzie assult i zapoda skrzyneczke amunicji. Wlasnie przez to ta gra jest taka zajebista ze czuc ze jestesmy czescia czegos wiekszego a nie latamy jak powaleni i tluczemy wszystko i wszystkich sami. Nie raz uratowalem komus tylek grajac snajperem i nie raz mnie go uratowano.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 31, 2010, 19:41:43 pm »
O, ReD to fajnie wyjaśnił.

I dodaj MarcePanie do tego grę w takim składzie z ziomkami z headsetami.