Autor Wątek: Motorstorm: Apocalypse  (Przeczytany 100040 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #360 dnia: Marca 14, 2011, 12:51:21 pm »
Yyyyyyyy...a kiedy ta gra ma premierę? Jedne źródła podają, że za dwa dni a inne, że dopiero w przyszłym miesiącu.
Za 2 dni. Miesiąc później to w USA.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #361 dnia: Marca 14, 2011, 12:52:54 pm »
Łożesz w mordę! Dzięki za info. Zamawiam w takim razie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #362 dnia: Marca 14, 2011, 13:04:49 pm »
W Japonii też się opóźni premiera w związku z obecną sytuacją.

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #363 dnia: Marca 14, 2011, 14:18:33 pm »
W Japonii też się opóźni premiera w związku z obecną sytuacją.

Obecna sytuacja wygląda trochę jak część kampanii promocyjnej tej gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #364 dnia: Marca 14, 2011, 15:10:34 pm »
Ta gra ma fabułę. :lol: :lol: :lol:


el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #365 dnia: Marca 14, 2011, 15:43:46 pm »
Ta gra ma fabułę.

To już od dawna wiadomo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #366 dnia: Marca 14, 2011, 16:10:50 pm »
Tyle, że ja spodziewałem się fabuły na poziomie MS:PF, czyli małej wzmianki o szaleńczych wyścigach, a tutaj mamy jakieś filmiki z postaciami. Chyba nie powiesz mi, że się tego spodziewałeś.

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #367 dnia: Marca 14, 2011, 16:28:01 pm »
W jakimś developer diary czy wywiadzie o tym było. Zresztą nawet jak już pisali że mamy 3 postacie którymi przechodzimy tryb fabularny to wiadome było że narracja tego trybu będzie bardziej rozbudowana niż w poprzedniej części.

Mi się to podoba. Pamiętam Destruction Derby 2 na PS One gdzie każdy kierowany przez konsole kierowca miał swoje bio, zdjęcie i opis w książeczce dodawanej do gry - fajnie takie coś dodaje arcadowej wyzynce, jak wiesz że nie uderzasz w anonimowy samochód tylko samochód rednecka Bubby pochodzacego z Shithole w Nebrasce.  8)

A właśnie rysowanym stylem kierowcy z DD2 przypominali tych z Apokalipsy.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2011, 16:34:38 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #368 dnia: Marca 14, 2011, 16:32:25 pm »
To ja nie widziałem o żadnych postaciach. W takim razie zobaczymy co z tego wyjdzie, bo jakoś mi nie pasuje taki dodatek do MS. Aczkolwiek same wyścigi w filmiku, który zapodałem prezentują się świetnie.

lupinator

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #369 dnia: Marca 14, 2011, 18:07:16 pm »
Brak mi słów, jaki ten pomysł z fabułą jest beznadziejny. I jeszcze te głosy, jak z bajki dla dzieciaków.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #370 dnia: Marca 15, 2011, 09:26:34 am »
Nie wiem jak można był spierdolić tak wspaniała serię.
Dałem demówce drugą szansę ale nic z tego nie będzie. Wszytsko co najlepsze w tej serii, co czyniło ją wspaniałą arcadówką nad którą siedziałem godzinami poszło się kochać.
Mimo to kupię Apokalipse z obowiązku, najwyżej sraczki ze złości dostanę.  ;)

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #371 dnia: Marca 15, 2011, 10:36:17 am »
Nie wiem jak można był spierdolić tak wspaniała serię.
Dałem demówce drugą szansę ale nic z tego nie będzie. Wszytsko co najlepsze w tej serii, co czyniło ją wspaniałą arcadówką nad którą siedziałem godzinami poszło się kochać.
Mimo to kupię Apokalipse z obowiązku, najwyżej sraczki ze złości dostanę.  ;)
Coś ostatnio whooy narzekacie  :oops:

Ja nie kupie w premierę z dwóch powodów - za dużo zaległości i mniej czasu na granie. Spokojnie poczekam na recki, opinie zwykłych ludzi na YT, tudzież ziomków z forum. Apokalipse kupie bankowo bo dla mnie to jedna z najlepszych serii wyścigów arcade (Pacific Rift FTW!).

P.S ale ustawki forumowe będą?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #372 dnia: Marca 15, 2011, 10:53:34 am »
No coś ostatnio się gry pierdolą - taka tendencja.

Ustawki MUSZĄ BYĆ, na to liczę. Kupię to coś bankowo zorganizuję. Pacific Rift FTW!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #373 dnia: Marca 15, 2011, 11:33:35 am »
Pierwsza video recka.



Jaka rzeźnia!!! :o :o :o

Ocena:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #374 dnia: Marca 15, 2011, 14:34:35 pm »
Sony nie wykorzystało naturalnej kampanii reklamowej jaką zrobiło im trzęsienie ziemi i przesunęło datę premiery w Europie.

lupinator

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #375 dnia: Marca 15, 2011, 14:39:32 pm »
Sony nie wykorzystało naturalnej kampanii reklamowej jaką zrobiło im trzęsienie ziemi i przesunęło datę premiery w Europie.
??
Ultima ma już na stanie.

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #376 dnia: Marca 15, 2011, 14:41:28 pm »
Sony nie wykorzystało naturalnej kampanii reklamowej jaką zrobiło im trzęsienie ziemi i przesunęło datę premiery w Europie.

kur**.

http://www.ppe.pl/news-6381-Premiera_MotorStorm_Apokalipsa_opozniona.html



Wiadomość scalona: Marca 15, 2011, 14:42:10 pm
Ultima ma już na stanie.

To jedź i kup, bo druga szansa może być dopiero w kwietniu.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #377 dnia: Marca 15, 2011, 14:43:35 pm »
Patrząc na tą videorecenzję, dali najgorszą trasę w całej grze do demka. Pojęcia nie mam, dlaczego i kto wpadł na tak idiotyczny pomysł...
Demo odpycha, a ta recka z kolei niesamowicie zachęca, patrząc na to, co tam się dzieje :O

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #378 dnia: Marca 15, 2011, 14:45:09 pm »
Sony nie wykorzystało naturalnej kampanii reklamowej jaką zrobiło im trzęsienie ziemi i przesunęło datę premiery w Europie.
Ale zajebałeś dowcipem, hohohoho.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #379 dnia: Marca 15, 2011, 14:51:56 pm »
Sony nie wykorzystało naturalnej kampanii reklamowej jaką zrobiło im trzęsienie ziemi i przesunęło datę premiery w Europie.
Sony zachowało się bardzo rozsądnie, pomagają ile wlezie, przelali już ponad 100 milionów yenów na pokrycie wszelkich wydatków (chociaż to kropla w morzu potrzeb, ale zawsze) i takie żarty jak ten po prostu żenują do kwadratu.
Aż poczułem niesmak w ustach, idę umyć zęby  :-x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #380 dnia: Marca 15, 2011, 15:06:55 pm »
Patrząc na tą videorecenzję, dali najgorszą trasę w całej grze do demka. Pojęcia nie mam, dlaczego i kto wpadł na tak idiotyczny pomysł...
Demo odpycha, a ta recka z kolei niesamowicie zachęca, patrząc na to, co tam się dzieje :O

Zawsze demka MotorStorm'ów były denne. Ja i tak to z Apocalypse uważam za najlepsze. Sklep PE wysyłał gry już wczoraj, ale tylko tym, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Do mnie dojdzie zapewne jutro.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #381 dnia: Marca 15, 2011, 15:11:32 pm »
Mnie demo odrzuciło, ale jesus - muszę zagrać w pełniaka u znajomego! Może sam kupię, bo nakręcam się niesamowicie, a lubię takie klimaty.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #382 dnia: Marca 15, 2011, 15:24:26 pm »
Nie sugeruj się demem. Gdybym ja się tym sugerował, to nie miałbym poprzednich części na półce. Zadaj sobie pytanie czy przy którymś MotorStormie kiepsko się bawiłeś? Ja przy każdym miałem zajebisty fun z gry i zapewne tym razem będzie tak samo.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #383 dnia: Marca 15, 2011, 15:29:51 pm »
Przy jedynce bawiłem się przednio, przy dwójce właściwie też, chociaż nie grałem w nią już tak wiele. Fakt, Motorstormy poziom górnej półki trzymały, więc nie powinno być z Apocalypse żadnego wyjątku. Sprawdzę pełniaka na bank ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #384 dnia: Marca 15, 2011, 16:59:43 pm »
Nie sugeruj się demem. Gdybym ja się tym sugerował, to nie miałbym poprzednich części na półce. Zadaj sobie pytanie czy przy którymś MotorStormie kiepsko się bawiłeś? Ja przy każdym miałem zajebisty fun z gry i zapewne tym razem będzie tak samo.
Ja się zasugerowałem demem przy pierwszej części i kupiłem ją i była przednia, druga też. Teraz też się zasugeruje demem i nie kupuje tej gry.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #385 dnia: Marca 15, 2011, 17:05:27 pm »
To żałuj. :grin:

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #386 dnia: Marca 15, 2011, 17:30:22 pm »
Od kilku lat już śmieszą mnie te narzekania na Motorstorm.

MS1 - co za lipa, nie wygląda jak na renderze, nudy tylko beznadziejne błoto, oszukali mnie, nie kupuje!
MS2 - co za lipa, zamiast zajebistego błota jakaś pedalska rajska wyspa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:AE - co za lipa, zamiast zajebistej rajskiej wyspy jakiś beznadziejne śnieg, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:A - co za lipa, zamiast zajebistego błota, rajskiej wyspy i śniegu jakaś ch**owa apokalipsa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!

Niektórzy to całe życie na wszystko narzekać będą, woleliby żeby co roku wydawana była ta sama gra z nowymi trasami, zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia. Dobrze że developerzy myślą inaczej i jednak idą do przodu, bo inaczej do dziś gralibyśmy tylko w wariacje ponga. Ja tam lubię zmiany, lubię Motorstorm, idę właśnie pochodzić po sklepach, mam nadzieję że dostanę swoją kopię. 

nakimushi

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #387 dnia: Marca 15, 2011, 18:12:26 pm »
Od kilku lat już śmieszą mnie te narzekania na Motorstorm.

MS1 - co za lipa, nie wygląda jak na renderze, nudy tylko beznadziejne błoto, oszukali mnie, nie kupuje!
MS2 - co za lipa, zamiast zajebistego błota jakaś pedalska rajska wyspa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:AE - co za lipa, zamiast zajebistej rajskiej wyspy jakiś beznadziejne śnieg, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:A - co za lipa, zamiast zajebistego błota, rajskiej wyspy i śniegu jakaś ch**owa apokalipsa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!

Niektórzy to całe życie na wszystko narzekać będą, woleliby żeby co roku wydawana była ta sama gra z nowymi trasami, zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia. Dobrze że developerzy myślą inaczej i jednak idą do przodu, bo inaczej do dziś gralibyśmy tylko w wariacje ponga. Ja tam lubię zmiany, lubię Motorstorm, idę właśnie pochodzić po sklepach, mam nadzieję że dostanę swoją kopię. 

hehe dobre  :grin:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #388 dnia: Marca 15, 2011, 19:57:20 pm »
Od kilku lat już śmieszą mnie te narzekania na Motorstorm.

MS1 - co za lipa, nie wygląda jak na renderze, nudy tylko beznadziejne błoto, oszukali mnie, nie kupuje!
MS2 - co za lipa, zamiast zajebistego błota jakaś pedalska rajska wyspa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:AE - co za lipa, zamiast zajebistej rajskiej wyspy jakiś beznadziejne śnieg, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!
MS:A - co za lipa, zamiast zajebistego błota, rajskiej wyspy i śniegu jakaś ch**owa apokalipsa, zniszczyli serie, oszukali mnie, nie kupuje!

Niektórzy to całe życie na wszystko narzekać będą, woleliby żeby co roku wydawana była ta sama gra z nowymi trasami, zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia. Dobrze że developerzy myślą inaczej i jednak idą do przodu, bo inaczej do dziś gralibyśmy tylko w wariacje ponga. Ja tam lubię zmiany, lubię Motorstorm, idę właśnie pochodzić po sklepach, mam nadzieję że dostanę swoją kopię. 
Gdyby dawali zawsze powiedzmy 50% tras w klimatach poprzedniczek + 50% w nowym stylu to nikt by pewnie nie narzekał.. A tak, jak polubiłeś za klimat któregoś motorstorma, to możesz już o nim zapomnieć bo twórcy wyrzucili go do kosza..
O ile uważam, ze seria jest świetna i miałem każdą jej część, tak tej nie kupię właśnie ze względu na klimat. I na pewno nie jestem jedynym, do którego ta część nie trafia..

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #389 dnia: Marca 15, 2011, 20:35:42 pm »
Kurcze ta część MS wyglada dla mnie bombo z tej recenzji, ale nie wiem czy kupować, bo wiem, zę i tak czasu na nią nie będę miał to może lepij kupić kiedy już stanieje.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 15, 2011, 23:51:49 pm »
Uncharted 3 z heavy rain..
Huh? Chodzi o tę wstawkę w ciemnej uliczce?

Jedynie Mortal Kombat pozostał taki jakim go ludzie polubili i chwała za to developerowi..
Raczej odrodził się w dziewiątej odsłonie.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 16, 2011, 00:45:53 am »
Uncharted 3 z heavy rain..
Huh? Chodzi o tę wstawkę w ciemnej uliczce?
noo. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo scen w tej grze utrzymanych w podobnym klimacie, bo to do Uncharted moim zdaniem nie pasuje..
No i racja, Mortal dopiero teraz się odrodził. Narzekam tylko na ten rok, więc nie biorę pod uwagę wcześniejszych wzlotów i upadków różnych serii  :P
(jeszcze duke nukem i portal 2 mogą dać radę w tym roku, bo tych gier chyba nie zmieszano z żadnymi obecnymi hitami.. :) )
A żeby offtop nie był aż tak chamski, wrzucę trailer pierwszego motorstorma. Graficznie wygląda w zasadzie tak samo jak apokalipsa (tyle,że mniej sie dzieje na mapie..). A już na pewno bardziej plastycznie.

Brawa dla zarządu "evolution studios".. Mogliby chociaż poświęcić czas dwójki level designerów, którzy zrobiliby kilka leveli z materiałów które zostały z poprzednich części.. Wszystkie te skały, błoto czy rośliny leżą gdzieś na dyskach i się wirtualnie kurzą.. "Teraz robimy miastoo!! Pieprzyć naszą 4letnią pracę, zróbmy wszystko od nowa!" Marnotrawstwo.
 :angel:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 16, 2011, 07:55:20 am »
becet, każda z poprzednich części opierała się na trasach ściśle związanych ze środowiskiem naturalnym i to była zajebista sprawa. Wszystkie poprzednie części wycisnąłem na 100% i są dla mnie jedną z najlepszych serii ever, potężną marką Sony. Zmiana całościowo na środowisko miejskie jest moim zdaniem błędem i nie podoba mi się to, że nie będę popierdalał po chaszczach czy błocie. To były patenty tej serii nieodzwone dla mnie, to czyniło ją tak wyjątkową i inną od całej sterty pozostałych ścigłek arcadowych. PR miał to idealnie wyważone (to jest moja gra idealna). Teraz mamy Blur+Split Second+Burnout.

PS - czy MM wyłożyły grę na półki?
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2011, 08:04:54 am wysłana przez prart »

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 16, 2011, 09:19:51 am »
becet, każda z poprzednich części opierała się na trasach ściśle związanych ze środowiskiem naturalnym i to była zajebista sprawa. Wszystkie poprzednie części wycisnąłem na 100% i są dla mnie jedną z najlepszych serii ever, potężną marką Sony. Zmiana całościowo na środowisko miejskie jest moim zdaniem błędem i nie podoba mi się to, że nie będę popierdalał po chaszczach czy błocie. To były patenty tej serii nieodzwone dla mnie, to czyniło ją tak wyjątkową i inną od całej sterty pozostałych ścigłek arcadowych. PR miał to idealnie wyważone (to jest moja gra idealna). Teraz mamy Blur+Split Second+Burnout.

PS - czy MM wyłożyły grę na półki?
Potwierdzam w 100%. Do tego trzeba jeszcze dodać, że w poprzednich Motorstormach były zachowane pewne prawa fizyki w modelu sterowania. Natomiast w Apocalypse to czysty arcade nizcym Burnout.

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 16, 2011, 09:36:20 am »
Ok, rozumiem, mówię tylko że przy kazdym kolejnym MS były straszne narzekania, a potem wszyscy i tak grali jak poj**ani. 8)
Zresztą ludzie którzy już grają, piszą na innych forach, że demo było bardzo marne w porównaniu do pełnej wersji.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 16, 2011, 09:54:00 am »
Jak znajdę gdzieś na półkach to dziś kupuje, najwyżej pójdzie na allegro w dniu nowej oficjalnej premiery i tyle.

el becetol

  • Gość
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 16, 2011, 12:40:22 pm »
Właśnie obdzwoniłem Empiki, MM i Saturny i gry nigdzie nie ma. W Empikach i MM sprzedawcy nic nie wiedzą o przełożeniu premiery i są zdziwieni bo miała przyjść z dzisiejszą dostawą, a w Saturnie jakiś bardziej ogarnięty typ powiedział że raczej nie będzie bo przełożono premiere, ale nie wiadomo na kiedy :-? Jedyny sklep stricte z grami w mieście też nie ma, kazali zadzwonić jutro. Wygląda na to że premiera faktycznie została wstrzymana.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2011, 12:52:12 pm wysłana przez el becetol »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 16, 2011, 13:16:30 pm »
W Sosnowcu, w sklepie Games4You już sprzedają za 189 zł.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 16, 2011, 13:35:56 pm »
Dziś byłem w Saturnie i w Games World w Złotych Tarasach w Wawie i też nic - nie ma nigdzie Motorstorma i zero informacji, kiedy będzie i co z nim jest.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Motorstorm: Apocalypse
« Odpowiedź #399 dnia: Marca 16, 2011, 13:42:22 pm »
Na allegro kilka aukcji z polską wersją jest - zerknijcie, może są z Waszego miasta.