Autor Wątek: LittleBigPlanet 2  (Przeczytany 51619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 597
  • Reputacja: 252
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 16, 2011, 15:09:49 pm »
Źle patrzysz.  :shifty:
Wielu graczy rzuciło się na inne głośne pozycje (Kz3), bądź nań odkładali pieniądze. LBP2 zapewne kupią gdy potanieje.
Tak tez było z poprzedniczką. Choć w tamtą, po premierze, grało jkaby więcej osób.

lupinator

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 16, 2011, 15:23:59 pm »
Coś w tym jest. Nawet nie widzę, żeby ktoś ze znajomych na liście grał w LBP2.
Na moim koncie co chwile jest odpalone LBP, bo luba się wkręciła w robienie trofików. Masteruje mi opowieść z innymi graczami od premiery, ja sam z trzy levele przeszedłem.  :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #242 dnia: Maja 20, 2011, 11:07:46 am »

 :o

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #243 dnia: Maja 20, 2011, 13:12:13 pm »

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #244 dnia: Maja 21, 2011, 09:45:52 am »
Koleś zastosował Glitch 3D Camera (kamera nie jest ustawiona tak jak tu - tylko pod kątem 90 stopni), glitch z warstwami 3D (można ustawiać materiały po za trzema dozwolonymi płaszczyznami - ), efekty przy obrażeniach to hologram i prawdopodobnie chwilowa zmiana zamglenia.
No i wyszło niesamowicie O.o

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 17, 2011, 21:00:31 pm »


W końcu :)
Producenci nie umieją w pełni wykorzystać move'a, więc może graczom się uda.

Hmm, 0:51 mogli sobie darować...czy tylko mi się to źle kojarzy?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 21:03:19 pm wysłana przez _Maniek_ »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #246 dnia: Września 05, 2011, 09:39:26 am »
Ostatnio ścięła mnie choroba, także odłożyłem GT5 i wróciłem do LBP2 - mniej wymagająca fizycznie i można grać w pozycji leżącej  ;)
Kupiłem i zacząłem ją w marcu, ale po kilku(nastu) planszach opowieści odłożyłem na półkę - nie wciągnęło mnie.
Tryb opowieści w stosunku do poprzedniej części sprawia gorsze wrażenie - całość jest niby bardziej urozmaicona (narzędzia, sackboty), długość podobna ale nie grało mi się tak dobrze. Pewnie gra straciła efekt świeżości. Dwójka jest też łatwiejsza od jedynki - wywaliłem sejwa z marca i grałem od zera - w jeden dzień na spokojnie skończyłem cały tryb opowieści a innego dnia skończyłem każdą planszę bez utraty życia. Planszy na miarę Bunkra z jedynki tu nie ma.

Gdzie gra przebija jedynkę, to najważniejszy moim zdaniem tryb społeczności. Niektóre poziomy społeczności masakrują jakością, przebijając te stworzone przez MM do trybu opowieści. Wersja Limbo, klasyczne plaftormówki, klony Final Fantasy (z animowanymi przerywnikami, sklepami z przedmiotami, mapą świata, dialogami, questami, walkami turowymi z czarami - szok :o), Zeldy i in., odpowiedniki Micro Machines, oldschoolowych strzelanek (scrollowanych) - w pip tego i codziennie dochodzą nowe. MM stworzyło jedyne i niepowtarzalne narzędzie do robienia gier - nie wiem jak i ile roboty w to poszło, ale wrażenie sprawia potężne. Jestem za cienki na to, żeby coś konkretnego sam stworzyć ale wystarczy pograć w najlepsze levele innych graczy ("Superpoziomy" i i "Wybór MM") żeby się za głowę złapać.

Interfejs jest też sporo lepszy, łatwo i szybko można się poruszać w dość dużej ilości opcji (zagraj, oceń, dodaj do kolejki, komentarz, recenzja, odwiedź planetę, osercuj itp itd - jest tego sporo)

Po premierze narzekałem w jakimś poście na lagi podczas gry z innymi graczami i liczyłem, że od wiosny sobie z tym poradzono (szczególnie wobec mniejszej ilości graczy). Jest z tym różnie - raz grałem z ludźmi z Kanady z Francji i było bardzo płynie, innym razem z Niemcami i lagowało niemiłosiernie, uniemożliwiając grę. W grze tak silnie nastawionej na online nie powinno mieć to miejsca.

Gra jest kapitalna i rzeczywiście z takim trybem społeczności nie da się jej ukończyć. Do tego premiera Move Packa tuż tuż - będą nowe, potężne możliwości tworzenia plansz i kolejne setki nowych rewelacyjnych plansz do zagrania. 8+/10.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #247 dnia: Września 08, 2011, 14:35:52 pm »
Nowy patch (prawie 600MB) przygotowujący grę do wydania Move Packa w przyszłym tygodniu - już online.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: LittleBigPlanet 2
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 28, 2012, 08:55:12 am »
Yeah! Ponad roczny dig ;]

Gra dostanie DLC z kostiumami z Journey:
http://vgutopia.com/little-big-planet-2-getting-journey-costumes-and-dlc/

Cytuj
Next month (April) we will see the release of the Journey costume pack for Little Big Planet 2. Of course, what would be a costume pack without a sticker pack as well? Little Big Planet 2 will also have a pack of Journey-themed stickers for you to plaster all over your levels or yourself.

Unfortunately, there will not be a Journey level pack, but you can take solace in the fact that the community will probably make their own Journey levels in due time.