Autor Wątek: Czasomierze  (Przeczytany 148075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Czasomierze
« dnia: Maja 23, 2010, 22:35:23 pm »
Zegarki, wspaniałe przedmioty, które niestety są spychane na margines zapomnienia przez wszędobylskie telefony komórkowe. Obecnie nawet dzieciaki w podstawowej szkole posiadają taki telefon, a z czasomierzami wiadomo jak to bywa nawet wśród dorosłych. Większość chłopców na komunię otrzymała m.in. zegarek. Lata później nie każdy zdecydował się na jego posiadanie. Warto jednak w swej kolekcji posiadać przynajmniej jeden, a jeszcze lepiej dwa wybrane modele. Jak mawia prezes Maurice Lacroix "zegarek to jedyny dodatek, który powinien zdobić mężczyznę". One same powinny spełniać następujące funkcję - wskazywać dokładnie czas, być miłe dla oka, powinny być także wygodne. I tym kierujemy się podczas kupna - ta pierwsza opcja zresztą odgórnie zapewniona powinna być.
Niestety wiele osób (głównie młodzi piłkarze) nie bacząc na wyszukany gust (o to zresztą nie są posądzani) kierują się zasadą "im drożej, tym lepiej", co często zgubne jest i skutkuje kiczowatymi busolami na ręce. Choć są wyjątki oczywiście. 

Zatem zapraszam do przedstawiania ciekawych modeli, ukazania innym jaki model aktualnie posiadacie, et cetera.

Oto kilka modeli, które ostatnimi czasy nabyłem.



Tu natomiast całkiem oryginalna konstrukcja:



Zegarek, który jest tworzony w całym jednym egzemplarzu rozczynie (za oba można kupić Enzo, lub Veyrona):



I najdroższy zegarek na świecie - ponad jedenaście mln. $

Ciapkas

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 23, 2010, 22:46:47 pm »
Zajebiste masz zegarki.

Unlimited

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 23, 2010, 22:46:56 pm »
Ekhm..jeśli mówimy o rzeczach pięknych to dam te:







svonston

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 23, 2010, 22:49:27 pm »
Ten ostatni jest piękny, co to za model?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 23, 2010, 22:53:11 pm »
Ten ostatni jest wprost fantastyczny  :puppy-eyes:

Ja natomiast upoluję chyba tego :angel:


sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 23, 2010, 22:55:27 pm »
http://www.royalboutique.ee/public/files/swiss_mil.jpg SWISS MILITARY jaram się jak dzieciak tymi szwajcarskimi zegarkami dla wojska ale jednak cena 1200zł jest dla mnie zaporowa  :( Zdecydowałem się na timexa skórzany pasek srebrna koperta szara tarcza  + chronograf

http://www.designhuette.com/images/product_images/popup_images/205_0.jpg piękny w swej prostocie  :grin:

Unlimited

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 23, 2010, 22:58:46 pm »
Ten ostatni z błękitnymi wskazówkami to ta marka, są to piękne zegarki, niestety z piękną ceną:

Tu link do stronki: https://www.iwc.com/index-en.asp

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 23, 2010, 23:04:10 pm »
http://www.royalboutique.ee/public/files/swiss_mil.jpg SWISS MILITARY jaram się jak dzieciak tymi szwajcarskimi zegarkami dla wojska ale jednak cena 1200zł jest dla mnie zaporowa  :( Zdecydowałem się na timexa skórzany pasek srebrna koperta szara tarcza  + chronograf

piękny w swej prostocie  :grin:

Podobają mi się zegarki z tej kolekcji. Te małe kółeczka mają swój urok. Sam swego czasu nabyłem parę takich czasomierzy mających tego typu konstrukcję.
Jeden z nich nawet pokazywałem - sam oscyp był zachwycony. Wygląda tak z przodu :


I nie zapominajmy o tyle  :grin:


sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 23, 2010, 23:20:06 pm »
Te małe kółeczka często przydają się jak niema pod ręką komórki albo jak nie chcę się jej wyjmować z kieszeni. W samochodzie żeby zmierzyć czas przejazdu lub cokolwiek innego ;) Mimo że nie jest to cyfrowy zegarek można zmierzyć czas np. dla dwóch biegnących osób. To chyba między czas się nazywa?

edit

Fajny grawer Sylvan mam coś podobnego na zapalniczce zippo  :grin:
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 23:23:46 pm wysłana przez sieq »

Mrocz

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 23, 2010, 23:40:45 pm »
Również uwielbiam zegarki z chronografami :) Nie dość, że bywają przydatne, to dodają oprócz tego takiego charakteru zegarkowi, dając mu nieco taki "sportowy" styl. Zawsze mi się to podobało. Miałem w swoim życiu 3 timexy, co prawda ostatnio noszę zegarek innej firmy, to mam spory sentyment do Timex'ów :) świetne zegarki :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 23, 2010, 23:46:06 pm »
wpis są takie bardziej zawodowe  ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 23, 2010, 23:47:42 pm »
Zegarki zawsze mi się podobały :D Najbardziej te z przeźroczystą szybką na mechanizm, jednak są bardzo drogie =/ Jak dla mnie zegarek, to jedna z najlepiej prezentujących się rzeczy na ręku  8) żadne pseudo bransoletki, czy gumowe obroże z jakiś akcji charytatywnych (chociaż cel dobry, no ale noszenie tego - kto co lubi). Sam mam tylko jeden zegarek, który nadaje się w sumie na każdą okazję. Pasuje zarówno do garnituru jak do koszulki polo.





Mrocz

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 23, 2010, 23:52:14 pm »
O! :D Również mam obecnie Jacques LeMans :) Genialne zegarki, naprawdę solidnie i elegancko wykonane.

Nie cytuj, gdy odpowiadasz na post, który jest bezpośrednio nad Twoim. Szczególnie w sytuacjach, gdy jest to niemały obrazek {s}
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 23:55:37 pm wysłana przez svonston »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 23, 2010, 23:56:30 pm »
Również uwielbiam zegarki z chronografami :) Nie dość, że bywają przydatne, to dodają oprócz tego takiego charakteru zegarkowi, dając mu nieco taki "sportowy" styl. Zawsze mi się to podobało. Miałem w swoim życiu 3 timexy, co prawda ostatnio noszę zegarek innej firmy, to mam spory sentyment do Timex'ów :) świetne zegarki :)
Wpis. I ta nazwa....  :roll:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 24, 2010, 00:00:13 am »
Mi się właśnie nazwa zawsze źle kojarzyła z prl-owską modą dodawania do nazw wszystkiego co popadnie końcówki -ex. Sklep z rybami - rybex. Wytwórnia porcelany - porcelanex, i tak dalej.

Co nie zmienia faktu, że wiele modeli tej firmy jest naprawdę zajebistych.

svonston

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 24, 2010, 00:06:09 am »
Tutaj moje:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zero lansu.

Ten max po prawo kupiłem za grosze spontanicznie. Miałem wymienić pasek w Casio, a ten prosty jak budowa cepa Perfect był 10 zł droższy.


Jaram się natomiast czymś takim:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jednak raczej nigdy mnie nie będzie stać na taki wydatek.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 00:11:48 am wysłana przez svonston »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 24, 2010, 00:09:27 am »
Mi się właśnie nazwa zawsze źle kojarzyła z prl-owską modą dodawania do nazw wszystkiego co popadnie końcówki -ex. Sklep z rybami - rybex. Wytwórnia porcelany - porcelanex, i tak dalej.

Co nie zmienia faktu, że wiele modeli tej firmy jest naprawdę zajebistych.
Dokładnie, masz rację z tą zajebistością Miazgo. Dodatkowo modele tej firmy są w przystępnej cenie.

svonston, link nie działa....

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 00:22:00 am wysłana przez sieq »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 24, 2010, 00:22:41 am »
Cytuj
http://allegro.pl/item1046749603_swiss_military_sw_1seria_limitowana_nr_123_600.html  do 1000m pod wodą wytrzymuje

Fajne, tylko gdzie to się wykorzysta :D Nawet jak się nurkuje, to nie na takie głębokośći :D

Dla mnie to co się liczy w zegarku przede wszystkim to szafirowe szkiełko - nic tak nie wkurza jak rysa na tarczy na nowo zakupionym zegarku :)


sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 24, 2010, 00:30:10 am »
Dobra to zsynchronizujmy teraz nasze zegarki  ;) ;) ;) a tak na serio to dobranoc zegarmistrze  ;)

Ohtar

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 24, 2010, 08:55:29 am »
Ja mam gshocka g-300 (chyba), ale nie podzielam waszego jarania się zegarkami. Spełnia swoje zadanie, jednak jakbym miał drugi raz kupić, to wziąłbym timex-a expedition - to samo, tylko taniej.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 24, 2010, 10:03:22 am »
jak zegarek to tylko i wylacznie mechaniczny i to najlepiej automat - kwart co szit i scierwo, niegodne nazwy.
Od lat nosze Orienty - bardzo dobre zegarki za przystepna cene.

Unlimited

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 24, 2010, 10:13:25 am »
Mnie zawsze jarały zegarki z fazami księżyca. Mają w sobie coś takiego od czego nie mogę oderwać oczu. Choć na pewno nie kupił bym zegarka na bransolecie(to nie w moim guście). ;)



Ktoś tu mówił że lubi zegarki z widocznym pracującym mechanizmem, jak widać wcale nie muszą być aż takie drogie:

http://allegro.pl/item1047754041_perfekcyjny_automatik_lindberg_goldmann.html

http://allegro.pl/item1047680846_louis_lobel_automatik_z_niemiec_super_okazja.html

Tu do poczytania bardzo przydatny artykuł:



« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 10:41:10 am wysłana przez Unlimited »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 24, 2010, 10:52:56 am »
temat mi się udzielił chyba bo dziś rano nabyłem tego swissa http://www.overstock.com/Jewelry-Watches/Swiss-Military-Navigator-Mens-Urban-Watch/4042410/product.html po okazyjnej cenie  :) Pochwale się w innym temacie jak tylko przyjdzie

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 24, 2010, 11:02:58 am »
Gratulacje dla zalozyciela swietnego tematu  :) Tez straszanie podoba mi sie ten IWC co prezentowal Unlimited 8) szkoda, ze maja tylko takie ceny zaporowe :) ale to jedna z moich ulubionych marek :) Jesli ktos lubi tematyke zegarkow to polecam tez to forum

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?s=a23cab57d54a3efaeb9a8a8122f6d48b

tak na marginesie wlasnie IWC - pisza tam, ze oni daja do niektorych modeli prosty mechanizm ETA co nie przystoi do zegarka tak prestizowego i za taka kaske :) ale daja tez do wysokich modeli wlasne mechanizmy (okreslane chyba "in da house "  ;) dla wszystkich producentow :)  ), a wlasnie te ich mechanizmy to juz scisly top swiatowy :) Cos jak Patek :)  bo tak niby przedstawia sie "piramidka" klas zegarkow


Ja sam obecnie mam tylko Casio takiego
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

ale szukam jakiegos ciekawego mechanika  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 24, 2010, 11:04:38 am »
A tu dwa moje czasomierze...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Z obu jestem mega zadowolony :)
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 11:07:40 am wysłana przez Mrocz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 24, 2010, 11:24:42 am »
Na co dzień noszę może niezbyt wyszukany, ale uważam do każdej okazji pasujący


Wiadomo, nie jest to jakiś kosmos, ale na ręce wygląda dość elegancko (o ile można tak mówić o zegarku tej klasy). Spełnia swoje zadanie, a bajery mi niepotrzebne. Jedyny problem to taki, że nosiłem go na lewym przegubie, jak większość. To moja dominująca ręka, przez co zegarek jest już nieco sfatygowany. Pasek bardziej mi pasuje, ale się rozciąga. Generalnie jestem zadowolony jak za taką cenę. Jestem zdania, że noszenie na ręku czasomierza za ok. 500, 600 zł wzwyż jest lekkomyślne, obawiałbym się uszkodzenia i ew. kradzieży.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 24, 2010, 11:33:35 am »
Z drugiej strony chyba szkoda kupic zegarek na reke za jakas duza kaske i schowac go do szuflady  ;) dobre drogie auto tez mozna uszkodzic lub moga je ukrasc a dobrymi autami wiekszosc posiadaczy chyba jezdzi :)  Chyba tez nie sa znane az tak te na prawde drogie zegarki aby ktos na nie polowal przesadnie :) przynajmniej statystyczny dres ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 24, 2010, 11:58:41 am »
Wiadomo, jak ma się drogi zegarek, zwykle zakłada się go na specjalne okazje, wyjścia. Ja nie założyłbym takiego sprzętu na rękę na spotkanie w pubie, czy wieczorną imprezę (jak robi mój znajomy przykładowo). Po prostu niemiłosiernie bym się zdenerwował i szkoda by mi było uszkodzić takie cacko, a jestem dość rozkojarzonym gościem, to nie byłoby trudno o taki przypadek. A dres łyknie wszystko co masz przy sobie, niezależnie od tego ile jest warte ;)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 24, 2010, 12:04:29 pm »
CAle szczescie mi sie jeszcze nie zdarzylo :) a co do noszenia to generalnie ja jakies spotkanie czy impreze(byle nie przegieta ;) ) bym nosil, bardziej bym sie zastanawial czy do pracy zabarac - ale to juz zalezy od tego jaka ma sie prace :) A ktos kto ma jakis drogasny zegarek to ma generalnie tez i prace taka gdzie go chyba nie uszkodzi ;)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 24, 2010, 12:30:46 pm »
A tu dwa moje czasomierze...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Z obu jestem mega zadowolony :)
Ten seiko fajny ;)

Ohtar

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 24, 2010, 15:29:26 pm »


Nie ma luminoxa ani trasera, chyba jedyne dwie marki za które gotów byłbym dać więcej niż 200 zł (gdybym miał :P).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 24, 2010, 15:45:04 pm »
Nie dziwi pozycja Patek Philippe. Tworzą po jednym modelu rocznie, a ich ceny wahają się od kilkuset tys. zł do grubo ponad miliona.
W Apart w Galerii Krakowskiej można sobie jeden z modeli obejrzeć (a nawet kupić) - bodaj ponad sto tys. zł.

Mnie zawsze jarały zegarki z fazami księżyca. Mają w sobie coś takiego od czego nie mogę oderwać oczu. Choć na pewno nie kupił bym zegarka na bransolecie(to nie w moim guście). ;)



Ktoś tu mówił że lubi zegarki z widocznym pracującym mechanizmem, jak widać wcale nie muszą być aż takie drogie:

http://allegro.pl/item1047754041_perfekcyjny_automatik_lindberg_goldmann.html

http://allegro.pl/item1047680846_louis_lobel_automatik_z_niemiec_super_okazja.html

Tu do poczytania bardzo przydatny artykuł:




Tak, ciekawy. Był w dodatku "zegarki", w magazynie Playboy, jakiś czas temu.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 24, 2010, 16:50:52 pm »
Cholercia, ja właśnie jestem w trakcie rozglądania się za nowym zegarkiem. Musze szybko coś znaleźć, bo stary już sie sypie troszkę, a i czas zmienić trochę styl. Najgorsze, że narazie nie mam pomysłu co bym chciał. Z tego co widze, to ten zapodany przez Kert-a mi się podoba.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 24, 2010, 19:25:28 pm »
Ja tam w sumie nie patrzena marke, wazne aby mi sie podobal :) Do sportowego ubrania nosze sobie Nike Big AL







A tak na co dzien to nosze sobie takiego Fossila :)





Lub Casio Edifice




Mrocz

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 24, 2010, 19:28:52 pm »
A tu dwa moje czasomierze...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Z obu jestem mega zadowolony :)
Ten seiko fajny ;)

Seiko ? :P Pierwszy to Jacques LeMans a drugi Timex :P chyba, że Seiko = Jacques LeMans, ale tego to bym nie wiedział ;)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 24, 2010, 19:49:11 pm »
Myślałem ze seiko bo widziałem kiedyś seiko F1 dokładnie taki sam albo coś mi się przyśniło  ;) Tak czy inaczej ładny czasomierz.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 24, 2010, 21:46:01 pm »
Myślałem ze seiko bo widziałem kiedyś seiko F1 dokładnie taki sam albo coś mi się przyśniło  ;) Tak czy inaczej ładny czasomierz.

Nie nie :) Jacques LeMans też ma serie F1... całkiem sporo wersji było, z białymi tarczami, bransoletami, czerwone tarcze. Ale uważam, że taki czarny, był najbardziej elegancki, świetnie pasuje do garnituru...

Niedawno znalazłem też moje dwa pierwsze czasomierze :P Oba Timexy, jeden jeszcze cyfrowy pamiętający czasy komunii świętej xD a drugi już wskazówkowy z oczywiście z chronometrami również Timexa z czasów gimnazjum :).

Niedługo wrzuce foty :P Bo ten z gimnazjum całkiem nieźle się trzyma xD

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 24, 2010, 21:59:26 pm »


Swego czasu bardzo chciałem miec ten seiko, z Final Fantasy Spirits Within. Szczerze mówiąc, do tej pory mi się podoba :]

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Czasomierze
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 24, 2010, 22:30:03 pm »
Niezłe cacko. Z takim na mieście, dresy uwaliłyby mi rękę poniżej łokcia. Patrzę teraz i go nie sprzedają już, a jak się pojawiły okazjonalnie to krzyczeli sobie ok. 1200zł. Sporo, ale wrażenie robi (mam nadzieję, że na żywo nie jest "odpustowy")

Cholercia, ja właśnie jestem w trakcie rozglądania się za nowym zegarkiem. Musze szybko coś znaleźć, bo stary już sie sypie troszkę, a i czas zmienić trochę styl. Najgorsze, że narazie nie mam pomysłu co bym chciał. Z tego co widze, to ten zapodany przez Kert-a mi się podoba.
Jest ok, ale go już raczej w detalu nie dostaniesz bo to stary model. Jak Ci się podoba, to poszperaj po serii Casio MTF.