Autor Wątek: Driver: San Francisco  (Przeczytany 18871 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 25, 2011, 11:32:52 am »
EDGE dało 8, to są pojebusy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 25, 2011, 12:26:58 pm »
Wydali demo multiplayer, ktoś ma ochotę sprawdzić?

Po naprawdę beznadziejnym singlowym demku, nie mam ochoty tego nawet ściągać... Straszny żal, że ten tytuł im nie wyszedł :/ :/

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 25, 2011, 12:43:28 pm »
Ja się skusiłem: jeden tryb polegający na tym, kto wyprzedzi więcej pojazdów na ulicach; drugi, kto dłużej utrzyma się w "tunelu" za uciekającym samochodem. Nie ma o czym gadać, bieda i żal.

lupinator

  • Gość
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 26, 2011, 23:31:33 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 26, 2011, 23:35:14 pm »
Co im się stało? Najpierw 9 dla Deusa a teraz to  :evil:

To już nie to samo EDGE co kiedyś  :cry:

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 26, 2011, 23:48:37 pm »
ubi ma pieniądze  :lol:

lupinator

  • Gość

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 30, 2011, 22:19:41 pm »
dobra, po bardzo slabych opiniach graczy bardzo dlugo nie moglem sie wziac do wyprobowanie nowej odslony jednej z moich ulubionych serii, ale patrze na oceny prasy - to jest bardzo dobrze. No wiec odpaliłem.

Grafa imo ładna - daleka widoczność, modele samochodow sa w porzadku, filtr troche chyba faktycznie za ciepły - parallel lines kolorami sie bardziej zblizal rzeczywistosci... Co mi sie BARDZO podoba to 60 fps! 0 chrupniec!! driver 3 i PL chrupaly przy wiekszych zadymach mocno + straszyly tym pop-outem obiektow (czy jak to sie tam fachowo nazywalo  :P ). Tutaj technicznie jest jak na ogromne miasto fajnie.

Model jazdy w stylu driver'owym, chociaz ciezej utrzymac kontrole niz w PL, gdzie byl - uwazam - swietnie wyważony. Na poczatku obijalem sie jak glupi, ale mozna sie przyzwyczaic i potem juz całkiem ładne drifty mi wychodziły.

Denerwuje mnie mocno kamera zza samochodu, jest za bliska... Tę od wewnątrz traktuję jako bajer, bo mysle malo praktyczna w takich zmaganiach bedzie. Zza zderzaka standard, czyli do drivera moze byc bardzo pomocna.

Za duzo tez IMO jest samochodow na ulicach, nie w sensie braku realizmu, ale w sensie praktycznym - ciezko sie utrzymac nie uderzajac w ktorys kiedy za nami gna policja.

Licencjonowane fury? Fajnie zobaczyc znaczek Audi, ale na mnie to wrazenia nie robi :p

Bajer shift, do ktorego bylem bardzo sceptycznie nastawiony, w praniu nie wychodzi tak źle... Podoba mi sie ze w trakcie wybierania nowego wozu, rozgrywka dalej sie toczy w mocno zwolnionym tempie. Gorzej ze z powrotem do korzeni zostal ucięty przeciez ogrom gry z PL - bieganie, ostrzeliwanie aut, robienie zadymy... Boje sie ze ta rozgrywka szybo znudzi, taki test drive sie zrobil, a nie Driver ktory dzielnie walczyl z GTA.

Podsumowując - szkoda ze reflections tak usilnie chcialo wrocic do korzeni. Wedlug mnie ZA usilnie, bo powrot do jedynki mnie mało jara (chociaz.. jak pomysle jak tam byly genialne poscigi... :D ). Chcialbym parallel lines w nowej jakości - z bieganiem, strzelaniem, pobocznymi questami, zbieraniem jakichs porozrzucanych bzdur... 60 fps'ow, bez shifta i byloby super. Wiadmo ze do gta4 gra raczej nie mialaby startu, ale driver to przede wszystkim poscigi, ktore te z gta zjadają. Przede wszystkim, ale nie IMO całkowicie.

Metamorfoza moze jest wywolana moze nowym wydawcą... kto wie czy to nie ubi tak kazało :p Grę moze kupie jak stanieje, za malo mnie jara zeby to zrobic w najblizszym czasie.

jakbym po demku mial oceniac to 7 moze by wpadło

Wiadomość scalona: Sierpnia 31, 2011, 21:25:50 pm
 :lol:


to już nie bedzie to samo, ale miły akcent  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2011, 21:25:50 pm wysłana przez Tanner »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #88 dnia: Września 12, 2011, 13:17:14 pm »


"Dzień bez chodnika jest dniem straconym". :lol: :lol: :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #89 dnia: Października 02, 2011, 16:39:23 pm »
Ten Drajwer nie jest nawet taki fatalny, furki fajne, model jazdy spoko, szift urozmaica rozgrywkę. No tylko klimatu i tak efektownych powerslajdów jak w pierwszych częściach brakuje. Ale przynajmniej muzyczka jest spoko.

nakimushi

  • Gość
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #90 dnia: Października 03, 2011, 16:25:14 pm »
mi sie pelna wersja szybko znudzila ... miasta jakies takie puste sie wydaja i sztuczne /
jezdzenie jakos nie sprawdza przyjemnosci no i za bardzo to tam nie ma co robic ...  :roll:

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Driver: San Francisco
« Odpowiedź #91 dnia: Października 29, 2011, 20:17:15 pm »
Zacząłem grać i jestem zachwycony. Świetny klimat, dużo do zrobienia, model jazdy bardzo fajny, masa różnorodnych furek, kapitalne widoki z "kokpitu", pasująca muzyka i do tego naprawdę cała masa frajdy. Jestem dopiero w 3 rozdziale, bo staram się wykonywać wszystkie misje poboczne i wyzwania. Na mojej twarzy pojawił się uśmieszek, kiedy jedno z wyzwań to był test garażowy z pierwszego Drivera. Sam shift absolutnie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - w bardzo fajny sposób urozmaica rozgrywkę. Do tego nie brakuje wyzwań i misji, gdzie jego używanie jest zabronione. Bardzo mi się podobają wyzwania, gdzie ścigamy się na wzór lat 70. XX wieku. Miasto troszkę zmienia swój wygląd - nie jest tak kolorowe - a po ulicach jeżdżą samochody z tamtej epoki.