Autor Wątek: Need For Speed: Hot Pursuit  (Przeczytany 85212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #80 dnia: Września 15, 2010, 15:43:15 pm »

http://www.eurogamer.net/videos/exclusive-nfs-hot-pursuit-arms-race-trailer?size=hd

Nowy trailer!! Pościg policyjny :D Gracz jedzie policyjnym Mclarenem! :P Nowe samochody widać na trailerze (Dodge Viper ACR!!) oraz... Nowy HUD! Z dodanym obrotomierzem i zmianą biegów! :D Obawy, że zostawią nas z tylko automatyczną skrzynią biegów jak w Burnoucie można wiec zostawić w niepamięć!! :D

BTW, Mega efektownie to wygląda, choć dodali parę "bajerów" dla policjanta... EMP dla przykładu, no ale trudno :) Fajny klimat takich pościgów na ekstremalnym poziomie jest :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #81 dnia: Września 15, 2010, 16:01:22 pm »
Świetnie to wygląda!!! Podoba mi się ten nowy NFS, co prawda gołym okiem widać że to mix Burnouta i NFS, ale i tak jest ZA JE BI STY :D

Ps. Widoczki i ogólnie grafika jest świetna, to chyba drugi naładniejszy racer, zaraz za GT5.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #82 dnia: Września 15, 2010, 16:06:56 pm »
Mnie kompletnie nie grzeje ten tytuł. Im więcej filmików, tym bardziej mnie odpycha. :-?

Co do grafy to polecam pograć w Dirt2. Też potrafi wywołać zachwyt. Btw. NFS:HP śmiga w 60 fps'ach?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #83 dnia: Września 15, 2010, 16:07:36 pm »
Świetnie to wygląda!!! Podoba mi się ten nowy NFS, co prawda gołym okiem widać że to mix Burnouta i NFS, ale i tak jest ZA JE BI STY :D

Ps. Widoczki i ogólnie grafika jest świetna, to chyba drugi naładniejszy racer, zaraz za GT5.

No zgadzam się, gra jest przepiękna... Naprawdę szokuje, że tak dobrze multiplatforma może wyglądać :D Dodatku na E3 i wszędzie prezentują ją w wersji PS3, więc nie będzie problemów z optymalizacją :P

Unlimited bierzesz kopie na PS 3? :D Miło by było z kimś pośmigać online w przerwach między GT 5 :P

Mnie kompletnie nie grzeje ten tytuł. Im więcej filmików, tym bardziej mnie odpycha. :-?

Co do grafy to polecam pograć w Dirt2. Też potrafi wywołać zachwyt. Btw. NFS:HP śmiga w 60 fps'ach?

Jedni mówią tak, drudzy mówią nie... Się okaże jak wyjdzie, ale patrząc na działanie Burnouta nie mam żadnych obaw, gra będzie bardzo płynnie śmigać...

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #84 dnia: Września 15, 2010, 16:12:19 pm »
Na pewno kupię, jednak wpierw muszę kupić PS3, połowa kasy na PS3 jest już odłożona. Więc myślę że do premiery GT5, kupię PS3.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #85 dnia: Września 15, 2010, 16:26:34 pm »
Btw. NFS:HP śmiga w 60 fps'ach?
Nie, w 30.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #86 dnia: Września 17, 2010, 18:45:39 pm »
Ja wiem, że mało kto już się interesuje tym tytułem, po tym co pokazali z GT 5 :P (Choć ja dalej i tym się jaram, i kupuje w dniu premiery jak GT 5 ;) ) Ale pojawiło się nowe info... Na forum EA można popytać developera Criterion o różnorodne info na temat nowego NFS'a... O to co się ludzie dowiedzieli:

Cytuj
1. Widok z kokpitu - Criterion chce go wprowadzić, ale nie wiadomo, czy się wyrobią do premiery. Możliwe, że pokaże się jako DLC.
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/150/2461232.page#8388159

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/180/2461232.page#8389737

2. Będzie animacja po złapaniu uciekiniera:
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/105/2461232.page#8385173

3. Możliwość wyłączenia najazdów kamery na przeszkody w trybie pościgu:
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/165/2461232.page#8388692

4. Będą różne stopnie trudności do wyboru:
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/165/2461232.page#8389251

5. Pościgi zawsze będą rozpoczynać się startem lotnym, natężenie ruchu ulicznego będzie można regulować, prowadzenie samochodów będzie różne w zależności od pogody, będą też inne jej rodzaje niż tylko deszcz:
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/210/2461232.page

Wlepione z innego forum...
Cóż... W Listopadzie dostaniemy dwie samochodówki wszechczasów moim zdaniem... Jedną "Symulator wszechczasów" (wiadomo co) i drugą "zręcznościówka wszechczasów" .... Zapowiada się Listopad spod znaku samochodówek... Jaram się obiema gierkami jak nigdy o_O

EDIT: Fuck... Temat z tego forum usunięto, oznaczało, to że koleś mógł być zwykłym oszustem :/
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 19:55:31 pm wysłana przez Mrocz »

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #87 dnia: Września 22, 2010, 12:07:31 pm »
Widac EA stara się "naprawic" markę NSF...oddanie tej serii w łapy Criterion to była dobra decyzja.Zapowiada się najlepszy NFS od czasów underground'a.

lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #88 dnia: Września 23, 2010, 11:31:31 am »

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #89 dnia: Września 23, 2010, 11:36:00 am »
Kolejny forumowicz sie odkrył z pudelkiem hehe

Fajne fury i dupka, ale te dzisiejsze kampanie do mnie nie trafiają.

lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #90 dnia: Września 23, 2010, 11:37:36 am »
Kolejny forumowicz sie odkrył z pudelkiem hehe
Z tego co pamiętam, to ja pierwszy wrzucałem tu linki z pudelka. Czytam regularnie.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #91 dnia: Września 23, 2010, 14:54:58 pm »

 :lol:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #92 dnia: Września 23, 2010, 15:12:15 pm »
soczysta, ze tak sie wyraze.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #93 dnia: Września 23, 2010, 15:34:48 pm »
E tam, mogli jakiegoś takedowna zrobić.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #94 dnia: Września 23, 2010, 15:39:09 pm »
No, a ja bym ja resuscytowal.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #95 dnia: Września 23, 2010, 17:09:18 pm »
E tam, mogli jakiegoś takedowna zrobić.
Na marinie? I płynne przejście do mounta.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #96 dnia: Września 23, 2010, 17:46:06 pm »
Lepiej od razu do ass to mountha.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #97 dnia: Września 23, 2010, 18:13:20 pm »
 :lol:
Nie no, jak możecie tak mówić o tej ślicznej istocie? :oops:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #98 dnia: Września 23, 2010, 18:48:37 pm »
A jak inaczej można mówić o Bułgarce czy kim ona tam jest?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #99 dnia: Września 25, 2010, 21:15:26 pm »
Nowe info...

Pierwszy trailer
[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/most-wanted-need-for/705144[/gametrailers]

Race Montage
http://uk.ign.com/videos/2010/09/23/need-for-speed-hot-pursuit-race-montage?objectid=1321&show=HD

Wywiad + nowe screeny:
http://www.vg247.com/2010/09/24/interview-need-for-speed-hot-pursuits-matt-webster/


No i najlepsze na koniec.... demo 26 października ( na PSN pewnie będzie w Środe...)

EDIT: Mały update

Screeny:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

+ Mała zapowiedź na GametrailersTV po prostu rewelka o_O Takiej agresywnej i ostrej akcji dawno nie widziałem o_O
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/105?ch=3&sd=1_hd
trzeba kliknąć w odpowiedni moment w którym to jest :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #100 dnia: Września 28, 2010, 20:36:24 pm »
Mapka już jest:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie jest jakoś super gęsta, ale można byłoby się tego spodziewać :P W końcu nie dostajemy miasta, a piękny malowniczy teren :) Coś czuje, że drogi będą bardzo różnorodne :) Mamy autostrady, drogi ekspresowe, i mniejsze drogi ;) Na mapce zaznaczono wiele "miejsc" o ile stacje benzynowe (uzupełnianie nitro) domki i posterunki policji można zrozumieć, to restauracji i noclegów (o_O czym to ma się różnić od domku?) nie rozumiem... Chyba, że to tylko dodane do bajeru, by imitowało turystyczną mapkę :D

Generalnie, mapa ma być cztery razy większa od Paradise City :) Więc jeden taki mały odcinek drogi na niej, to może być sporo Kilometrów :)

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #101 dnia: Września 28, 2010, 21:16:31 pm »
Faktycznie trochę pusto to wygląda, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Na szczęście nie ma wielu skrzyżowań więc unikniemy irytującej sytuacji z Burnouta gdzie w pierwszych godzinach jechało się wyścigi patrząc na mape zamiast na drogę i myśląc jaką trase wybrać. Tu jest wszystko proste i mi to pasuje. Taki kompromis miedzy otwartym światem a zamkniętymi trasami.


lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #102 dnia: Września 28, 2010, 21:19:25 pm »
Żeby jeszcze GTA miało taką mapę, a nie jedno miasto. Jaram się, będzie super wyścigowa gra.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #103 dnia: Września 28, 2010, 21:30:58 pm »
Faktycznie trochę pusto to wygląda, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Na szczęście nie ma wielu skrzyżowań więc unikniemy irytującej sytuacji z Burnouta gdzie w pierwszych godzinach jechało się wyścigi patrząc na mape zamiast na drogę i myśląc jaką trase wybrać. Tu jest wszystko proste i mi to pasuje. Taki kompromis miedzy otwartym światem a zamkniętymi trasami.



Nawet gdyby były te skrzyżowania, na gameplayach widać w trakcie wyścigu "hologramy" jak z poprzednich NFS'ów oddzielające naszą trasę na skrzyżowaniach :) IMHO najlepsze rozwiązanie w open world...

PS. Lupi na jaką platformę bierzesz tą gierke ;) Jestem ciekaw czy będzie z kim pograć na PS 3 w Listopadzie :P Bo wszyscy będą cisnąć w GT5 zapewne :)

Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #104 dnia: Września 28, 2010, 21:35:05 pm »
Faktycznie trochę pusto to wygląda, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Na szczęście nie ma wielu skrzyżowań więc unikniemy irytującej sytuacji z Burnouta gdzie w pierwszych godzinach jechało się wyścigi patrząc na mape zamiast na drogę i myśląc jaką trase wybrać. Tu jest wszystko proste i mi to pasuje. Taki kompromis miedzy otwartym światem a zamkniętymi trasami.



Nawet gdyby były te skrzyżowania, na gameplayach widać w trakcie wyścigu "hologramy" jak z poprzednich NFS'ów oddzielające naszą trasę na skrzyżowaniach :) IMHO najlepsze rozwiązanie w open world...

PS. Lupi na jaką platformę bierzesz tą gierke ;) Jestem ciekaw czy będzie z kim pograć na PS 3 w Listopadzie :P Bo wszyscy będą cisnąć w GT5 zapewne :)

Nie wszyscy :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #105 dnia: Września 28, 2010, 21:39:59 pm »
Nie wszyscy :)

Większość w tym ja ;) z tym, że ja robię sobie przerwę od GT 5 dla Hot Pursuita właśnie ;) W sam raz to wypada 2 listopad GT 5 gram ile się da i 19 listopada wychodzi HP w sam raz by odpocząć od GT 5 :P

Aż oszczędzam kasę na to combo listopadowe :lol: a przyznam ciężko powstrzymywać się od zakupu jakiejś gierki teraz.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #106 dnia: Października 01, 2010, 10:11:25 am »
Porcja nowych screenów:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

I screeny z trzema nowymi samochodami ;) Bardzo wysoka rozdzielczość więc wkleiłem same linki


Mamy więc trzy rodzaje corvetty ;) Cabrio, Z06 jako Policyjne, i ZR1

Wiadomość scalona: Października 01, 2010, 17:05:39 pm
Tryby gry:
z Eurogamera http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-29-need-for-speed-hot-pursuit-hands-on?page=1
i nfsplanet.pl: http://nfsplanet.pl/news.php?extend.1002

Cytuj
Ścigany (Racer) w trybie kariery zmierzy się w następujących trybach gry:
* Race, Hot Pursuit, Time Trial, Interceptor, Duel oraz tajemniczo brzmiącymi Gauntlet oraz Preview

Pojicjant (Cop) ma nieco skromniejsze pole manewru i dostanie tylko cztery konkurencje:
* Hot Pursuit, Interceptor, Rapid Response oraz Preview

Dwa słowa o poszczególnych trybach gry:

* Race - prosty wyścig z rywalami, bez udziału policji, typu Sprint, bądź Circuit
* Hot Pursuit - wyścig typu Sprint z udziałem policji - liczy się miejsce na mecie
* Time Trial - samotny wyścig typu Sprint, bez udziału policji - celem jest pobicie określonego czasu
* Interceptor - pojedynek jeden na jednego, uciekinier kontra policjant, po całym świecie gry, bez barier - celem jest ucieczka, bądź schwytanie zbiega
* Duel - możemy się tylko domyślać, iż chodzi o pojedynek między dwoma kierowcami na danej trasie - z policją czy nie, to się jeszcze okaże
* Gauntlet - wariant trybu Time Trial dla ściganego; tutaj musimy także pobić określony czas, ale przeszkadzają nam w tym wściekle atakujące jednostki policji
* Rapid Response - wariant Time Trial dla policjanta; mundurowy pod presją czasu musi wykonać określone zadanie, jednak musi pamiętać o... odejmowaniu czasu za każde zniszczenie swojego pojazdu
* Preview - bardzo tajemniczy tryb... nie wiemy na razie zupełnie o co chodzi, więc wypowiadać się nie będziemy - może macie jakieś sugestie?

Oraz ciekawy fragment z innego wywiadu:

http://www.guardian.co.uk/technology/gamesblog/2010/sep/24/need-for-speed-interview

Cytuj
But another thing you're saying is that, despite this sense of inclusion, and the ease with which we can get to grips with these cars, this is all based on accurate data. Is that right?

I have one example I always use. When we got all the data from McLaren for the SLR 722 we saw that the car's meant to do 209 mph. But in the game it wouldn't, it would only do 204 mph. We checked the numbers, because there's a deep physical simulation going on there; there are 20 values just for the rear wheels another 20 for the front, then there are dimensions and torque curves, all that stuff – which we do a really good job of covering up, because the game is all about having fun. But the McLaren was still only doing 204, so we started looking for physics bugs… then we realised that the rear tyres were 2mm too small. We increased the size, ran the simulation and off it went: 209 mph…

Wychodzi na to, że gra będzie zręcznościowa, ale mimo to bardzo wiernie oddawać osiągi i specyficzny charakter danego samochodu... Trochę jak PGR :)
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2010, 17:05:39 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #107 dnia: Października 02, 2010, 11:40:28 am »
Kolejna porcja screenów... Są bardzo smakowite.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Z nowości Aston Martin One-77, dwa nowe Gallardo (standart i Valentino Balboni), Reventon w wersji ulicznej (nie policyjnej), i Veyron też w wersji ulicznej. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #108 dnia: Października 02, 2010, 14:34:31 pm »
Szczególnie ostatni robi wrażenie :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #109 dnia: Października 04, 2010, 10:10:37 am »


Rozgrywka Multiplayer...

Wiadomość scalona: Października 04, 2010, 15:06:05 pm


Kolejny trailer... W cholerę nowych wozów na nim widać ;) 
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2010, 15:06:05 pm wysłana przez Mrocz »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #110 dnia: Października 04, 2010, 19:52:16 pm »
Fajny ten nowy burnout.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #111 dnia: Października 04, 2010, 20:23:32 pm »
Fajny ten nowy burnout.

wolałbyś koszmarka od Black Box na poziomie Undercover bądź co gorsza NFS World? :P

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #112 dnia: Października 05, 2010, 20:09:48 pm »
Wolalbym nid fo spida :)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #113 dnia: Października 05, 2010, 21:16:24 pm »
Wolalbym nid fo spida :)

No widzisz ;) Ja natomiast jestem zajarany tym tytułem, bo czerpie wszystko co najlepsze i z Burnouta i z NFS'a ;) Może być grubo :P

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #114 dnia: Października 14, 2010, 11:14:05 am »


iko

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #116 dnia: Października 15, 2010, 17:02:02 pm »
Mam ciśnienie na tą grę i chyba kupię ją w dniu premiery. Przypomina mi po troszku Takedown.

W ogóle czuje, że ten racer będzie na maxa odjazdowy i stylowy, jak powyższy Takedown. ;D  :grin: :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #117 dnia: Października 15, 2010, 17:24:21 pm »

iko

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #118 dnia: Października 15, 2010, 17:26:53 pm »
Mrocz przestań proszę. xP

Need For Speed spotyka Burnouta, czy to może się nie udać!? Będzie jak znalazł na zimowe rajdy!

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #119 dnia: Października 15, 2010, 18:55:31 pm »
Zupełnie jak to prawdziwe istniejące w rzeczywistości Policyjne Gallardo :D

Już nie istniejące.

Nie dla wrażliwych:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)