Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 546213 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 08, 2011, 12:12:24 pm »
Taki Black Hawk Down, fajnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 08, 2011, 12:14:58 pm »
Nie podoba mi sie :-? masto :-? do budynkow pewnie nie wejdziemy, pewnie ich tez nie zawalimy :-? kolejny cod :-?
A tak serio to sobie tak wmawiam bo do swiąt jeszcze kupa czasu :roll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 08, 2011, 12:18:54 pm »
To co, tym razem kupujemy na PC? :P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 08, 2011, 12:20:04 pm »
Ja koniecznie będę musiał lekki upgrade PC zrobić, dla BF3 czuje że będzie warto   8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 08, 2011, 12:27:17 pm »
Cytuj
Oto zebrane najważniejsze konkrety o Battlefield 3, obecne na stronach GI:

 

- koncepcja BF3 krążyła w studiu od lat, ale DICE czekało, aż pojawi się technologia, która uciągnie ich pomysły,

- Frostbite 2 jest kulminacją tej technologii, silnik został przepisany od nowa,

- oświetlenie jest wspaniałe, jedna "próbka" zawiera więcej informacji o oświetleniu niż cały level w BFBC2,

- poziom destrukcji będzie "wiarygodny", ale praktycznie wszystko będzie zniszczalne, :dance:

- animacje postaci powstają na bazie ANT, technologii EA Sports,

- postaci SI z singla oraz postaci w multiplayerze mają odmienne zestawy animacji,

- nie ma już "pływających" animacji - położono nacisk na realizm animacji,

- studio nagrało własne "dźwięki wojny" (karabiny, czołgi, helikoptery) na różnych dystansach aby zapewnić realizm w tej kwestii,

- lepsze wskazówki dźwiękowe dla niektórych akcji, łatwiej teraz usłyszeć zagrożenie,

- lepsze DLC i to od zaraz po premierze, :o

- więcej rzeczy do odblokowania niż w BFBC2,

- DICE poszukuje balansu pomiędzy kustomizacją postaci, a posiadaniem "kapelusza różowego króliczka",

- powracają 4 klasy postaci,

- o drużynach będą mówić później,

- zastanawiają się nad trybem Theater,

- będzie co-op,

- będzie kill-cam, ale z możliwością wyłączenia,

- nad BF3 pracuje 2x większa ekipa niż nad BFBC2,

- singiel ma być odpowiednio zbalansowany, zawierać momenty napięcia, akcji, ale i spokojne - porównanie do piosenki i solówki gitarowej,

- część singla rozgrywa się w Sulaymaniyah - irackim mieście ("Iracki Kurdystan"),

- nie zabraknie "fucków" - rating 18 jest pewny,

- jeden z poziomów zawiera trzęsienie ziemi - wali się 7 budynków, co wygląda i brzmi świetnie,

- singiel zawiera narrację,

- więcej różnorodnych środowisk niż tylko Bliski Wschód,

- wersja PC jest wersją wiodącą,

- dlaczego 64 graczy tylko na PC? Bo nie słyszeli narzekań ze strony braci konsolowej...

- nie będzie narzędzi moderskich po premierze, być może wcale - Frostbite 2 jest skomplikowany, więc mod-tools musiałyby zostać "ogłupione" - studio nie chce na to tracić czasu,

- całkiem nowa, oryginalna opowieść, bez powiązań z BFBC2.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 08, 2011, 12:29:30 pm »
DLC po premierze? Coraz lepiej. :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 08, 2011, 12:40:19 pm »
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 08, 2011, 12:52:19 pm »
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.

Jakby nie patrzeć... z PeCetów ta seria się wywodzi... Gdybym miał jakiegoś zajebistego desktopa, albo laptopa który to pociągnie, sam bym skakał z radości... Nie mniej jestem chyba zmuszony do wersji PS 3, która "nie wiadomo" jaka będzie... 24 osoby, na prawdziwego Battlefielda to taka "średnia" liczba... Bad Company to było co innego, bo tam rozgrywka była do takiej ilości osób dostosowana... 64 osobowe bitwy to jednak inna para kaloszy, większe mapy, lotnictwo itp... Konsolowa wersja może naprawdę być bardzo biedna z tymi cięciami... :/

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 08, 2011, 13:19:12 pm »
Ja zdecydowanie będę szukał kasy, aby móc doświadczyć BF3 w pełnej okazałości. BF2 to dnia dzisiejszego jest najlepszym dostępnym battlefieldem.
W ogóle zszokował mnie komentarz, że nie mieli żadnych narzekań od konsolowej bazy fanów BC 2 :| Że co proszę?!

Co raz mniej i mniej mam ochotę na online w konsolach. Nie bawi mnie wykastrowana forma zabawy na tej platformie :/

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 08, 2011, 13:59:40 pm »
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.

ojeju jej

i bardzo dobrze

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 08, 2011, 14:27:28 pm »
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.

Jakby nie patrzeć... z PeCetów ta seria się wywodzi... Gdybym miał jakiegoś zajebistego desktopa, albo laptopa który to pociągnie, sam bym skakał z radości... Nie mniej jestem chyba zmuszony do wersji PS 3, która "nie wiadomo" jaka będzie... 24 osoby, na prawdziwego Battlefielda to taka "średnia" liczba... Bad Company to było co innego, bo tam rozgrywka była do takiej ilości osób dostosowana... 64 osobowe bitwy to jednak inna para kaloszy, większe mapy, lotnictwo itp... Konsolowa wersja może naprawdę być bardzo biedna z tymi cięciami... :/
Też żałuję, że mój PC nie uciągnie tej gry. 24 osoby to takie BC będzie czyli jak dla mnie bardzo kiepski balans wyjdzie z tego jeśli chodzi o mapy (z tym DICE moim zdaniem zawsze miało problem) i ilość graczy, czyli dla mnie ta gra będzie prawdopodobnie skreślona na konsole niestety. Jeszcze mnie martwią zniszczenia, które w BC nie wyglądały zachwycająco, oby to poprawili i wyglądały np. tak hollywoodzko jak w Blacku albo coś na klimat Black Hawk Down (czyli moim zdaniem najlepszy filmie wojennym). Jak singiel będzie w takich klimatach to biorę na 100% na PS3 dla singla.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 08, 2011, 14:51:44 pm »
Jak singiel będzie w takich klimatach to biorę na 100% na PS3 dla singla.

Na Singla bym się nie napalał... Owszem, różnie to może być, ale pomimo wielkich zapowiedzi, jestem pewien, że to będzie zakąska przed multi... Tak jak to ma miejsce w Call Of Duty, Bad Company i innych grach typowo sieciowych...

I tak jak mówie, 24 osoby na grę bitewną z samolotami, śmigłowcami, czołgami itp to kurde zdecydowanie za mało... Ja chce tak jak w BF 2 cały pluton czołgów na ziemi do zbombardowania przez eskadrę myśliwców... A nie jak w BC 2 (który jest genialny, ale robiony pod mniejsze bitwy) gdzie na mapie jest maks 1 może 3 czołgi... -__-''

W BF 2 na jednej mapie często bywało 5 czołgów na jedną stronę, po 2 myśliwce, 2 helikoptery + transportowe, a i tak masa ludzi jeszcze walczyło jaka piechota... Wtedy było co robić, niezależnie od funkcji jaką się spełniało w danym czasie...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 08, 2011, 14:51:53 pm »
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.
Dojebałeś, zbynek.

Zresztą nie srajcie żarem, ja kupiłem BC2 na PC i myślałem, że głupio robię bo mam słabego kompa (GF 9500GT, 3gb ram, procek standardowy 2rdzeniowy jakiśtam AMD), działa mi w miarę fajnie (medium detale, bez AA oczywiście), ostatnio odpaliłem Dead Space 2 (na medium) i też gitara. Nie sądzę, że aż tak mocno skoczą wymagania w porównaniu z BC. Inna sprawa, że mapy mają wrócić do dużych rozmiarów + większa ilość graczy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 14:57:04 pm wysłana przez blach0r »

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 08, 2011, 15:03:17 pm »
Zresztą nie srajcie żarem, ja kupiłem BC2 na PC i myślałem, że głupio robię bo mam słabego kompa (GF 9500GT, 3gb ram, procek standardowy 2rdzeniowy jakiśtam AMD), działa mi w miarę fajnie (medium detale, bez AA oczywiście), ostatnio odpaliłem Dead Space 2 (na medium) i też gitara. Nie sądzę, że aż tak mocno skoczą wymagania w porównaniu z BC. Inna sprawa, że mapy mają wrócić do dużych rozmiarów + większa ilość graczy.

Cóż mój laptop ma w sobie 9600GT 512 Mb DDR3; 4 Gb Ram DDR 3 i dwurdzeniowego Core 2 Duo 2.26 Ghz... Możliwe, że go będę zmieniał w tym roku, nic nie jest pewne... Nic słabszego raczej nie kupie, ale i tak nie widzi mi się granie na niskich/średnich detalach z jakimś uber lagiem...

Z drugiej strony... Kiedy wyszedł BF 2 mój komputer ledwo go łykał grałem na jakiś średnich detalach, a i tak było rewelacyjnie, po prostu skoczyły nieco wymagania... No zobaczymy, jak to śmigać będzie. Do premiery sporo czasu, więc może coś się wyjaśni.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 08, 2011, 15:16:39 pm »
Nie rozumiem jak można grać na PC. Nie wiem jaka by musiała byc ta gra i ile razy lepsza aby mnie skusić do grania.
Nie łudźcie sie przeciez to bedzie to samo i na PS3 i na PC. :P
A tak swoją drogą 64 osoby to bedzie wielkie zamieszanie i brak kumatych ludzi w ekipie. W BC2 jest trudno spotkać 6 osób co gra cel misji ;)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 08, 2011, 15:39:59 pm »
Typowe gadanie dla kogoś kto nie grał w Battlefield 2 ; ) 64 osoby to nikłe zamieszanie na ogromnych mapach. Co do braku kumatych, wystarczy dobre serwery wypatrzeć i nie ma problemu, mam dziesiątki świetych gier w BC2 za sobą, w B3 może być tylko lepiej.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 08, 2011, 15:45:27 pm »
Nie rozumiem jak można grać na PC.
Normalnie. Ma to w cholere plusow i zadnych minusow wzgledem konsol.

A tak swoją drogą 64 osoby to bedzie wielkie zamieszanie i brak kumatych ludzi w ekipie. W BC2 jest trudno spotkać 6 osób co gra cel misji
Pograj w MAG.

Wiadomość scalona: [time]Luty 08, 2011, 16:47:33 pm[/time]
Smutno tak patrzeć, jak świetny Battlefield jest krojony na miarę pod PCty. Konsole dostaną pewnie dopiero Bad Company 3 z własną dedykacją.
Battlefield jest krojony pod konsole.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 15:47:52 pm wysłana przez KKRT »

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 08, 2011, 16:08:51 pm »
Marines! Fajnie. Jaram się. Biorę wersję na PC, i na pewno na PS3 coby móc ze stałom ekypom katować. :]

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 08, 2011, 16:27:43 pm »
Mnie martwi jedna rzecz, wiodąca platforma to PC, czyli konwert na X360 nie będzie trudny, inna sprawa z PS3..co prawda BC2 nie różnił się bardzo na X360 czy PS3, niemniej mam pewne obawy. ;)

Ps. Dokładać kasy do Pieca nie mam zamiaru, to już wolę pojechać na jakieś wakacje :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 08, 2011, 16:31:06 pm »
Mnie martwi jedna rzecz, wiodąca platforma to PC, czyli konwert na X360 nie będzie trudny, inna sprawa z PS3..co prawda BC2 nie różnił się bardzo na X360 czy PS3, niemniej mam pewne obawy. ;)

Ps. Dokładać kasy do Pieca nie mam zamiaru, to już wolę pojechać na jakieś wakacje :P
Developerzy DICE kochaja CELL'a, wiec o wersje PS3 sie nie martw.

Cytuj
Ps. Dokładać kasy do Pieca nie mam zamiaru, to już wolę pojechać na jakieś wakacje Razz
Gry sa znacznie tansze, wiec upgrade PC'ta czesto sie zwraca.

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 08, 2011, 16:32:33 pm »
Developerzy DICE kochaja CELL'a, wiec o wersje PS3 sie nie martw.

Po za tym dawno nie było gry wydawanej przez EA która dużo gorzej śmigała na PS 3 niż na X360... Zazwyczaj obie wersje są identyczne...

Pewnie pilnują by nie odwalono fuszerki na którejś z konsol w przeciwieństwie do Activision :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 08, 2011, 16:35:16 pm »
@ KKRT

Ad.1

Obyś miał rację. :)

Ad.2

Poza tym że szkoda było by mi kasy, to po prostu także nie miał bym czasu, i tak odkąd mam nową pracę, znacznie mniej gram czy oglądam filmy na PS3. Także ja wybrał bym jakieś fajne wakacje, lub wypady w weekendy na zwiedzenie Europy. :)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 08, 2011, 17:05:32 pm »
Cóż mój laptop ma w sobie 9600GT 512 Mb DDR3; 4 Gb Ram DDR 3 i dwurdzeniowego Core 2 Duo 2.26 Ghz... Możliwe, że go będę zmieniał w tym roku, nic nie jest pewne... Nic słabszego raczej nie kupie, ale i tak nie widzi mi się granie na niskich/średnich detalach z jakimś uber lagiem...
Gra wygląda tak samo/lepiej niż na konsolach więc mam win-win situation. Jakim lagiem? Pierwsze słyszę, żeby ktoś miał lagi zależące od hardware'u.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 08, 2011, 17:30:28 pm »
Gry sa znacznie tansze, wiec upgrade PC'ta czesto sie zwraca.

Ale nie wszyscy mają ochotę garbić się przed monitorkiem  :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 08, 2011, 17:38:01 pm »
Cóż mój laptop ma w sobie 9600GT 512 Mb DDR3; 4 Gb Ram DDR 3 i dwurdzeniowego Core 2 Duo 2.26 Ghz... Możliwe, że go będę zmieniał w tym roku, nic nie jest pewne... Nic słabszego raczej nie kupie, ale i tak nie widzi mi się granie na niskich/średnich detalach z jakimś uber lagiem...
Gra wygląda tak samo/lepiej niż na konsolach więc mam win-win situation. Jakim lagiem? Pierwsze słyszę, żeby ktoś miał lagi zależące od hardware'u.

Sorry źle się wyraziłem, bo często używam (nie wiedzieć czemu) sformułowania "lag" odnośnie spadków animacji... Chodziło mi o dropy klatek/s...

Czyli uważasz, że tak dobrze śmiga? Hmmm... Może warto by było sprawdzić BC 2 na PC...

Przy 32 osobach ci się tnie i jakiejś większej rozróbie?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 08, 2011, 17:40:32 pm »
Przycinki jakieś tam są przy sytuacji gdzie wali się budynek, a czołg dostaje z każdej strony z CG, ale nie wpływa to za bardzo na moją grę. Jedynie szkoda braku AA, ale dzięki ząbkom łatwiej czasem wyczaić snajpera w krzaczorach :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 08, 2011, 17:41:56 pm »
Przycinki jakieś tam są przy sytuacji gdzie wali się budynek, a czołg dostaje z każdej strony z CG, ale nie wpływa to za bardzo na moją grę. Jedynie szkoda braku AA, ale dzięki ząbkom łatwiej czasem wyczaić snajpera w krzaczorach :)

Do braku AA już przywykłem na konsolach :P :P Więc nie robi... :D

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 08, 2011, 17:50:43 pm »
Gry sa znacznie tansze, wiec upgrade PC'ta czesto sie zwraca.

Ale nie wszyscy mają ochotę garbić się przed monitorkiem  :troll:

Podłączasz kompa do TV i jedziesz z koksem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 08, 2011, 17:54:15 pm »
Cofnę się kilka stron i powiem, że zajebiste te skany.

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 08, 2011, 18:03:37 pm »
no skany zagrzebiste - i ciesze sie ze sa w miescie
troche mi to ghost recona przypomina co jest na +
oby tylko nie bylo arcadowo to bedzie wypas

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 08, 2011, 18:04:08 pm »
Gry sa znacznie tansze, wiec upgrade PC'ta czesto sie zwraca.

Ale nie wszyscy mają ochotę garbić się przed monitorkiem  :troll:

Podłączasz kompa do TV i jedziesz z koksem.

Z klawiaturą i myszką na kolanach? Raczej nie...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 08, 2011, 18:04:33 pm »
Mnie się podoba, że na razie żołnierze wyglądają jak żołnierze (chodzi mi o strój). W BC2 trochę śmiesznie wyglądały klasy (medyk i inżynier szczególnie). Klimat wojenny kulał trochę przez to.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 18:06:58 pm wysłana przez dante0 »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 08, 2011, 18:08:28 pm »
Mnie się podoba, że na razie żołnierze wyglądają jak żołnierze (chodzi mi o strój). W BC2 trochę śmiesznie wyglądały klasy (medyk i inżynier szczególnie). Klimat wojenny kulał trochę przez to.
Wookies nie lubiles? :P

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 08, 2011, 18:15:54 pm »
Mnie się podoba, że na razie żołnierze wyglądają jak żołnierze (chodzi mi o strój). W BC2 trochę śmiesznie wyglądały klasy (medyk i inżynier szczególnie). Klimat wojenny kulał trochę przez to.

Marines mają taki zwyczaj, że nie lubią, gdy się ich nazywa żołnierzami.

Cytuj
We live like soldiers and talk like sailors and slap the Hell out of both of them. Marine by day, lover by night, drunkard by choice, Marine by God! OORAH!!!

Taka rozkminka na wieczór. Ale przyznaję rację, że wyglądają jak wycięci z fotek z Iraku. Widać dbałość o szczegół, super że giwerki są dobrze odwzorowane razem z akcesoriami.

Wiadomość scalona: Lutego 08, 2011, 18:17:24 pm
Mnie się podoba, że na razie żołnierze wyglądają jak żołnierze (chodzi mi o strój). W BC2 trochę śmiesznie wyglądały klasy (medyk i inżynier szczególnie). Klimat wojenny kulał trochę przez to.
Wookies nie lubiles? :P

Akurat ghillie suit był zajebiście odwzorowany w grze, tak samo to, że ruscy mieli swój charakterystyczny maskałat.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 08, 2011, 18:17:53 pm »
Mnie się podoba, że na razie żołnierze wyglądają jak żołnierze (chodzi mi o strój). W BC2 trochę śmiesznie wyglądały klasy (medyk i inżynier szczególnie). Klimat wojenny kulał trochę przez to.
Wookies nie lubiles? :P

Za śmieszni byli.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 08, 2011, 18:19:02 pm »

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 08, 2011, 18:22:00 pm »
http://www.ps3site.pl/files/2011/02/bf31.jpg

Jestem pewien, że to robił jakiś maniak ASG.

Aczkolwiek jest kilka błędów.

Zresztą - co z tego - gostek na reklamówkach BC2 i tak wygląda inaczej niż postacie w grze. :P

Wiadomość scalona: [time]Luty 08, 2011, 19:38:23 pm[/time]
Hełm - nie żaden fritz ani K-pot, tylko TC-2002
Opaska zaciskowa CAT na lewym ramieniu.
Ciras vest - kpiny, Eagle Ind. RRV
Latareczka oznaczona jako strobe light, jest produkcji firmy Inova, ale zapomniałem nazwy modelu :(
Rigger belt - to prawda, że w USMC mają swój system walki wręcz i kolor pasa oznacza poziom sprawności danego Marine, ale ten koleś tutaj bardziej wygląda mi na Navy Seals-a, a pas na rescue belt z przyczepioną lonżą, którą mocuje się do pojazdu w celu asekuracji.
Na foto nie widać (a na skanach tak), że gostek ma g-shocka mudmana + okularki ESS Ice.
Radio to MBITR.
Giwerka to M4 celownikiem holograficznym Eotech E552, wskaźnikiem laserowym AN/PEQ-17, tłumikiem dźwięku KAC QR, latarką Surefire M900 i mechanicznymi przyrządami celowniczymi MBUS produkowanymi przez firmę Magpul Industries.

Wiem, jestem jebnięty, ale nic na to nie poradzę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 18:38:45 pm wysłana przez Ogur »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 08, 2011, 19:32:30 pm »
http://www.ps3site.pl/files/2011/02/bf31.jpg

Wiem, jestem jebnięty, ale nic na to nie poradzę.

A tam od razu jebnięty. Pasja!

Ode mnie masz +1 ;)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 08, 2011, 19:50:56 pm »
Jest nas więcej :P

A fura w tle to Stryker. :]

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 09, 2011, 10:53:34 am »
Heh, Ohtar wyślij im poprawioną wersję.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.