Autor Wątek: DmC - Devil May Cry  (Przeczytany 144877 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #440 dnia: Stycznia 16, 2013, 12:43:01 pm »
Taki jest stan branży. Jest kilka serii, które upadły znacząco w oczach fanów (w tym kolejna od Capcom ;P).
Jaki upadek? Jedynka była świetna, dwójka była słaba, trójka znowu świetna, czwórka też była świetna. Przecież fani bronią starego DMC więc o czym mowa? Tu nie chodzi o ratowanie serii. Tu chodzi o wpasowanie się w gusta zachodnich graczy i dulary. Tak jak pisałem wcześniej, to samo spotkało SH. Chora polityka japońskich prezesów w myśl której zachodni twórca = sukces na zachodzie, nie ważne czy coś potrafi. Przecież Konami mógł wziąć Team Siren do SH, ale jednak wybrał twórców gier o grafitti.  Tą samą drogą pójdzie pewnie nowy RE. Zrobi go Double Helix. A Capcom po prostu powinien pozwolić zrobić go rodakom, z tym, żeby był to horror, tak jak wszyscy tego chcą.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 12:48:38 pm wysłana przez dante0 »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #441 dnia: Stycznia 16, 2013, 12:50:23 pm »
Ale, żeby tytuł skrytykować trzeba mieć ku temu jakieś sensowne argumenty. Wyjeżdżasz z tekstem, że od 5 dni leży na torrentach, a sobie poczytaj jaka krytyka na DmC spływała zanim ta gra w ogóle wyszła. Od pierwszej zapowiedzi ludzie ten tytuł hejtują.
Ok, a wyobraźmy sobie sytuację, że Geralt ma zielone włosy, zmienia mu się twarz, jest emo, grę robi zachodznia firma, która ma po części wyje**ne na twórczość Sapkowskiego, zmienia system walki i trzeska dla bezpieczeństwa słówko REBOOT. Raczej fani Wiedźmina od razu by zareagowali w necie i poleciałyby bluzgi ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #442 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:04:23 pm »
Ok, a wyobraźmy sobie sytuację, że Geralt ma zielone włosy, zmienia mu się twarz, jest emo, grę robi zachodznia firma, która ma po części wyje**ne na twórczość Sapkowskiego, zmienia system walki i trzeska dla bezpieczeństwa słówko REBOOT. Raczej fani Wiedźmina od razu by zareagowali w necie i poleciałyby bluzgi ;)

Owszem przy takich zmianach by się wkurzyli nie przeczę ;) Zresztą przyznać trzeba, że nowy DmC ma kiczowaty styl. I nikt go tutaj nie broni, problemem jest, że gra ponoć nie jest taka zła. (chodzi o mechanikę) ale w to nie będę brnął głębiej, bo nie ukrywam <nie znam się i nie grałem> ;)

A tak swoją drogą:
Szczerze to dla mnie Dante zawsze gejowo wyglądał :lol: Ktoś w ramach pierwszej zapowiedzi nawet wrzucał porównanie do starego Dantego i jakoś nie wyglądał lepiej od nowego "Zmierzcho podobnego tworu". Zawsze to był typowy anime laluś :P Może i charakter/teksty postaci były lepsze, ale z wyglądu to wygląda równie emogejowo co nowy Dante ;)


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #443 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:15:41 pm »
Szczerze to dla mnie Dante zawsze gejowo wyglądał :lol: Ktoś w ramach pierwszej zapowiedzi nawet wrzucał porównanie do starego Dantego i jakoś nie wyglądał lepiej od nowego "Zmierzcho podobnego tworu". Zawsze to był typowy anime laluś :P Może i charakter/teksty postaci były lepsze, ale z wyglądu to wygląda równie emogejowo co nowy Dante ;)
Dante stworzył Pan Kamiya, japończyk, czyli naleciałości tej kultury jak najbardziej na miejscu (anime, długie włosy, lekki bishonen itd.). DMC 2 nie przebije nic jezeli chodzi o design protagonisty:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
To co dostaliśmy w nowym DmC, to moim zdaniem wielka pomyłka. Pyskaty, przeklinający, cool-łanabi szczyl.

Żeby nie było - nie skreślam tej gry, jako tytułu od NT. Po prostu takie zaserwowanie i 'odświeżenie' serii, którą uwielbiam, jest dla mnie jak potwarz.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #444 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:28:51 pm »


Jak dwa pierwsze gejowo wyglądają to ja nie wiem... Za to ta najnowsza wersja ma idealnie ryj wyprofilowany do zlizywania białych pozostałości. Lem będzie mógł wykorzystać model w swoich przyszłych produkcjach AhAhAh.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #445 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:29:57 pm »

Szczerze to dla mnie Dante zawsze gejowo wyglądał :lol: Ktoś w ramach pierwszej zapowiedzi nawet wrzucał porównanie do starego Dantego i jakoś nie wyglądał lepiej od nowego "Zmierzcho podobnego tworu". Zawsze to był typowy anime laluś :P Może i charakter/teksty postaci były lepsze, ale z wyglądu to wygląda równie emogejowo co nowy Dante ;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

VS

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Ke?
Wolę anime lalusia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 13:31:29 pm wysłana przez dante0 »

hanza

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #446 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:39:10 pm »
Czy tylko mi sie wydaje, ze era japonszczyzny odeszla w zapomnienie razem z ps2 :roll:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #447 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:54:58 pm »
Poza kilkoma przypadkami (gry od Segi czy Atlusa i paru innych) niestety masz racje. Japonczyków ta generacja przerosła.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #448 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:04:46 pm »
Poza kilkoma przypadkami (gry od Segi czy Atlusa i paru innych) niestety masz racje. Japonczyków ta generacja przerosła.
Niestety wolą robić gry pod swoich rodaków na kieszokonsolkach, bo koszty mniejsze, a i zyski pewne. Tak to jest z zachodem. Ludzie narzekają na cyborgi i kicz w japońskich gierkach, a później biegają Batmankiem czy Asasinkiem w gaciorkach i pelerynce po dachach, strzelają piorunami z palców czy też fapują się cool zbroją w Crysisie czy Dead Space.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #449 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:12:01 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak dwa pierwsze gejowo wyglądają to ja nie wiem... Za to ta najnowsza wersja ma idealnie ryj wyprofilowany do zlizywania białych pozostałości. Lem będzie mógł wykorzystać model w swoich przyszłych produkcjach AhAhAh.

Kur... Przedostatni jest jeszcze w miarę. Na cholerę go ruszali?  :/

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #450 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:21:51 pm »
Poza kilkoma przypadkami (gry od Segi czy Atlusa i paru innych) niestety masz racje. Japonczyków ta generacja przerosła.
Niestety wolą robić gry pod swoich rodaków na kieszokonsolkach, bo koszty mniejsze, a i zyski pewne. Tak to jest z zachodem. Ludzie narzekają na cyborgi i kicz w japońskich gierkach, a później biegają Batmankiem czy Asasinkiem w gaciorkach i pelerynce po dachach, strzelają piorunami z palców czy też fapują się cool zbroją w Crysisie czy Dead Space.


Niestety taka prawda, ale my nic na to nie poradzimy,tak jak w przypadku DmC większośći pasuje Dante lachociąg ze zmierzchu, więc taki też będzie. Gra napewno bardzo dobrze się sprzeda tak więc o nowych odslonach Devil May Cry my jako fani możemy zapomnieć.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #451 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:26:23 pm »
Dead Space.
Akurat nad pierwszą częścią fapuje do dziś. Niestety seria powoli wykańcza się sama...

el becetol

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #452 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:29:07 pm »
Kur... Przedostatni jest jeszcze w miarę. Na cholerę go ruszali?  :/

Bo się spłakali fanboje. Można się cofnąć w temacie do momentu tamtej prezentacji i zobaczyć konkretne ksywy, którym dziś można podziękować za tą ostateczną zmianę.   8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:31:17 pm »
fapują się cool zbroją w Crysisie czy Dead Space.
Zbroje z Dead Space to zajebistość i element charakterystyczny tej gry. W pierwszej części to była czysta przyjemność oglądać okutego Isaac'a, ruchome elementy pancerza i nowatorskie rozwiązanie hud'u wpisanego w "zbroję".

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:32:16 pm »
Jaki upadek? Jedynka była świetna, dwójka była słaba, trójka znowu świetna, czwórka też była świetna.

Nie zrozumiałeś mnie - chodzi mi o to, że serie oddawane są w inne ręce, tudzież poddawane znaczącym zmianom, po których przestają istnieć dla fanów oryginału.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:34:26 pm »
Nie zrozumiałeś mnie - chodzi mi o to, że serie oddawane są w inne ręce, tudzież poddawane znaczącym zmianom, po których przestają istnieć dla fanów oryginału.
Jak pokazuje przykład Tomb Raidera znaczące zmiany polegają na upodabnianiu, wręcz kopiowaniu rozwiązań z innych gier.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:40:19 pm »
Bo się spłakali fanboje. Można się cofnąć w temacie do momentu tamtej prezentacji i zobaczyć konkretne ksywy, którym dziś można podziękować za tą ostateczną zmianę.   8)

No ale nikt o TAKĄ zmianę raczej nie płakał  :|

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:41:39 pm »
Albo RE6, co pokazuje, jak ten sam dev potrafi zniszczyć tak wielką serię.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 16, 2013, 17:23:46 pm »
Dead Space.
Akurat nad pierwszą częścią fapuje do dziś. Niestety seria powoli wykańcza się sama...
Nie chodzi mi o to, że DS jest złą grą, bo nie jest. Jest bardzo dobrą. Chodzi mi o podejście pewnych ludzi do japońskich gier. Coś co jest złe w japońskich tytułach, nie jest już problemem w zachodnich.

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 16, 2013, 17:45:43 pm »
Nie chodzi mi o to, że DS jest złą grą, bo nie jest. Jest bardzo dobrą. Chodzi mi o podejście pewnych ludzi do japońskich gier. Coś co jest złe w japońskich tytułach, nie jest już problemem w zachodnich.

Błąd. Japońskie gry (nie mówię że wszystkie) przede wszystkim mają kiczowatą prezentacje. Sposób kreacji bohaterów (jak w wielu jRPG i japońskich Slasherach 15 letnie Azjatki w strojach, które bardziej pasują do Hentai niż do poważnej gry). Naprawdę nie widzę żadnego związku między Crysisem czy Dead Space z jakimkolwiek japońskim tytułem.

Co najwyżej Metal Gear Solid ale ten tytuł też ma masę japońskich naleciałości (jak specyficzne poczucie humoru Hideo Kojimy)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:21:52 pm »
Szczerze to dla mnie Dante zawsze gejowo wyglądał :lol:


vs

coś czym się jarasz:


Błąd. Japońskie gry (nie mówię że wszystkie) przede wszystkim mają kiczowatą prezentacje. Sposób kreacji bohaterów (jak w wielu jRPG i japońskich Slasherach 15 letnie Azjatki w strojach, które bardziej pasują do Hentai niż do poważnej gry).
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:23:45 pm »
Błąd. Japońskie gry (nie mówię że wszystkie) przede wszystkim mają kiczowatą prezentacje. Sposób kreacji bohaterów (jak w wielu jRPG i japońskich Slasherach 15 letnie Azjatki w strojach, które bardziej pasują do Hentai niż do poważnej gry)
No i? Ja temu nie przeczę, że jest kicz w wielu japońskich grach. Nie oznacza to jednak, że po drugiej stronie go nie ma, bo jest. Weź sobie odpal choćby WoWa, jeśli o rpg mowa. Tam kicz też się wylewa z ekranu. No i czy ktoś płacze/wytyka kogoś palcem z tego powodu? Nie, jest gitara i wielkie fapowanie się grą. Ale to tylko jrpgi sa złe.
Cytuj
Naprawdę nie widzę żadnego związku między Crysisem czy Dead Space z jakimkolwiek japońskim tytułem.
Nie ,,jakimkolwiek" czyli nie o japońskich dziewczynkach, pokemonach tylko o cyborgach. Wyraźnie jest napisane. Taki Risinng czy Vanquish. Dla wielu zachodnich graczy zbroja w Vanquishu, który dzieje się w przyszłości, jest zła, ale zbroja w Crysisie czy DS już nie. Raiden rozbiający się po mieście jest przegięciem, ale Batmanek czy Asasinek robiący to samo już nie. Raiden ucinający krótkim mieczem łape Rayowi jest nie do strawienia, ale Cole nawalający z palców błyskawicami do ,,wielkiego zła" już tak.

Edit. Widzę, że Juras mnie ubiegł
 :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 18:28:33 pm wysłana przez dante0 »

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:41:13 pm »
Błąd. Japońskie gry (nie mówię że wszystkie) przede wszystkim mają kiczowatą prezentacje. Sposób kreacji bohaterów (jak w wielu jRPG i japońskich Slasherach 15 letnie Azjatki w strojach, które bardziej pasują do Hentai niż do poważnej gry)
No i? Ja temu nie przeczę, że jest kicz w wielu japońskich grach. Nie oznacza to jednak, że po drugiej stronie go nie ma, bo jest. Weź sobie odpal choćby WoWa, jeśli o rpg mowa, tam kicz też się wylewa z ekranu. No i czy ktoś płacze/wytyka kogoś palcem z tego powodu? Nie, jest gitara i wielkie fapowanie się grą.

Akurat WoW jest zrobiony cukierkowo i kiczowato, nie twierdzę, że nie jest.
A co do wymienionego, przez Jurasa Batmana... Toż to gra o komiksowym superbohaterze także reprezentant kiczu...

I mała uwaga to, że coś jest kiczowate, nie uważam, że jest to słabe... Kicz to też forma sztuki. Lubię bajki/filmy o superbohaterach i tam kicz mi absolutnie nie przeszkadza, oglądam anime (niektóre) i kicz tam mi też nie przeszkadza, ale nie oszukuje się, że kiczem to nie jest.

Odniosłem się do Crysisa i Dead Space którego wymieniłeś ;) Nie wspominałem nic o WoWie i Batmanie.

Inna sprawa że antybohaterki z Batmana wyglądają lepiej od tego:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Naprawdę nie widzę żadnego związku między Crysisem czy Dead Space z jakimkolwiek japońskim tytułem.
Nie ,,jakimkolwiek" czyli nie o japońskich dziewczynkach, pokemonach tylko o cyborgach. Wyraźnie jest napisane. Taki Risinng czy Vanquish. Dla wielu zachodnich graczy zbroja w Vanquishu, który dzieje się w przyszłości, jest zła, ale zbroja w Crysisie czy DS już nie. Raiden rozbiający się po mieście jest przegięciem, ale Batmanek czy Asasinek robiący to samo już nie. Raiden ucinający krótkim mieczem łape Rayowi jest nie do strawienia, ale Cole nawalający z palców błyskawicami do ,,wielkiego zła" już tak.

Może inni tak mówią... Ale sama kreacja zbroi z Rising czy Vanquish nie wydają mi się kiczowate... Wręcz są "bardzo zachodnie". No jedynie to co Raiden odpierdalał w MGS4 to był kicz...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

I takie sceny jak ta którą pokazałem, odróżniają japońskie gry od zachodnich. Trochę inna prezentacja jest, i chyba nikt mi tu nie zaprzeczy. To tak jak porównywać film Final Fantasy Advent Children do Władcy Pierścieni, tu i tu jest magia, ale trochę inaczej zaprezentowana co nie? We władcy jakoś nikt nie biega po ścianach i nie skacze na kilkaset metrów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 18:47:52 pm wysłana przez Mrocz »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #463 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:47:28 pm »
Ja tylko nie rozumie jednej rzeczy dante narzeka, że główna postać wygląda pedalsko w nowym devilu a nie zwrócił uwagi jak lalusiowato to postać wyglądał w trzeciej części z tym głosem dziecka przed mutacją :lol:. Radzę zaliczyć grę a później pisać pierdoły na temat bohatera czy samej gry, bo te teksty głównie dantego mnie rozwalają są po prostu żenujące. Nie grał w pełną wersje a propagandę sieje na całe forum jaka ta gra jest zła.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 18:50:11 pm wysłana przez Kyokushinman »

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #464 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:49:31 pm »
Ja tylko nie rozumie jednej rzeczy dante narzeka, że główna postać wygląda pedalsko w nowym devilu a nie zwrócił uwagi jak lalusiowato to postać wyglądał w trzeciej części z tym głosem dziecka przed mutacją :lol:. Radzę zaliczyć grę a później pisać pierdoły na temat bohatera czy samej gry, bo te teksty głównie dantego mnie rozwalają.

Eeee w sumie wpis

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ze screena który wrzucił Jurass najbardziej pedałkowy nie jest ostatni tylko z trzeciej części... Przecież on tam wygląda jak Justin Bieber! o_O

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:52:15 pm »
Ja tylko nie rozumie jednej rzeczy dante narzeka, że główna postać wygląda pedalsko w nowym devilu a nie zwrócił uwagi jak lalusiowato to postać wyglądał w trzeciej części z tym głosem dziecka przed mutacją :lol:. Radzę zaliczyć grę a później pisać pierdoły na temat bohatera czy samej gry, bo te teksty głównie dantego mnie rozwalają.

Eeee w sumie wpis

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ze screena który wrzucił Jurass najbardziej pedałkowy nie jest ostatni tylko z trzeciej części... Przecież on tam wygląda jak Justin Bieber! o_O
Chyba nawet gorzej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:56:28 pm »
Ty to se idź oceń jaką grę, co?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #467 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:04:11 pm »
Ty to se idź oceń jaką grę, co?
Jeszcze nie przeszedłem kilku jak to zrobię to niebawem będą moje profesjonalne oceny :troll:.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #468 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:30:45 pm »
Ja tylko nie rozumie jednej rzeczy dante narzeka, że główna postać wygląda pedalsko w nowym devilu a nie zwrócił uwagi jak lalusiowato to postać wyglądał w trzeciej części z tym głosem dziecka przed mutacją :lol:. Radzę zaliczyć grę a później pisać pierdoły na temat bohatera czy samej gry, bo te teksty głównie dantego mnie rozwalają są po prostu żenujące. Nie grał w pełną wersje a propagandę sieje na całe forum jaka ta gra jest zła.
O jaa. Prześledź forum najpierw żenuś. To nie ja z pedałem wyjeżdżałem pierwszy tylko zdaje się Ty broniąc nowego wyglądu Dantego. A jak Ci sie nie podoba moja krytyka to właduj grze 10 z dziesięcioma plusami na szynach. Od razu poprawi ci się humor :lol:
@Mrocz
Ale pisałeś o jrpg no to ja Ci wziąłem pierwszy lepszy zachodni rpg.

Co do bohaterki Niera to jest kiczowata z wyglądu, ale to zielone coś z czerwonymi włosami nie wygląda lepiej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 23:09:09 pm wysłana przez dante0 »

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #469 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:37:25 pm »
@Mrocz
Ale pisałeś o jrpg no to ja ci wziąłem pierwszy lepszy zachodni rpg.

No to teraz porównaj jRPGi do Wiedźmina, Skyrima, Dragon Age'a czy chociażby Ghotica/Risen ;) Widzisz o co chodzi? :P Zresztą nawet Japończycy ostatnio próbują robić coś w stylu "West RPG". Demon Souls, Dark Souls, Dragon Dogma w tych tytułach starają się jak najmniej "japońszczyzny" utrzymywać i czuć różnicę względem typowych jRPG. (choć i tak w tych tytułach czuć lekkie naleciałości ;) )

PS. A wygląd Poison Ivy i bohaterki Niera to sprawa gustu :) Prawda jest taka, że obie reprezentują typowy dla swoich regionów kicz. Jedna to antybohaterka z komiksu a druga typowa anime laleczka :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #470 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:42:27 pm »
Tu chodzi o wpasowanie się w gusta zachodnich graczy i dulary.
Ciekaw jestem ile egzemplarzy DMC: DMC się sprzeda - będę się śmiał, jeśli nie osiągną tyle, ile przy DMC 4.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #471 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:50:11 pm »
@Mrocz
Ale pisałeś o jrpg no to ja ci wziąłem pierwszy lepszy zachodni rpg.

No to teraz porównaj jRPGi do Wiedźmina, Skyrima, Dragon Age'a czy chociażby Ghotica/Risen ;) Widzisz o co chodzi? :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
O to?


Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #472 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:55:23 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
O to?

vs

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

w sumie już pierwsza fota pokazuje tą różnicę.
Serio przy tym co się dzieje w jRPG'ach screeny które wybrałeś są naprawdę normalne.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 19:58:47 pm wysłana przez Mrocz »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #473 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:16:47 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
O to?

vs

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

w sumie już pierwsza fota pokazuje tą różnicę.
Serio przy tym co się dzieje w jRPG'ach screeny które wybrałeś są naprawdę normalne.
No to jedziemy dalej:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jest kicz? Jest. Japońskie jrpg sa bardziej kiczowate? Pewnie są, ale nie jest tak, że druga strona nie ma się czego wstydzić.  Nie wspominając już o nie rpg typu Batmanki i inne takie ;)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 23:09:50 pm wysłana przez dante0 »

Mrocz

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #474 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:20:38 pm »
Jest kicz? Jest. Japońskie jrpg sa bardziej kiczowte? Pewnie są, ale nie jest tak, że druga strona nie ma się czego wstydzić.  Nie wspominając już o nie rpg typu Batmanki i inne takie ;)

W sumie to dyskusje można zakończyć na tym, że po obu stronach są gry zarówno dosyć poważne jak i totalnie kiczowate ;)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #475 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:21:39 pm »
Jest kicz? Jest. Japońskie jrpg sa bardziej kiczowte? Pewnie są, ale nie jest tak, że druga strona nie ma się czego wstydzić.  Nie wspominając już o nie rpg typu Batmanki i inne takie ;)

W sumie to dyskusje można zakończyć na tym, że po obu stronach są gry zarówno dosyć poważne jak i totalnie kiczowate ;)
Dokładnie :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #476 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:36:49 pm »
To dla zakopania topora wojennego:




Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #477 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:39:58 pm »
NIE MA ŻADNEGO KOŃCZENIA....
Ja tu wszystkie kury i plemniki z ME, Yody z SW i inne takie kataloguje, a Ci kończą....

Risen ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #478 dnia: Stycznia 16, 2013, 21:05:24 pm »
To dla zakopania topora wojennego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Czyje to?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #479 dnia: Stycznia 16, 2013, 21:15:27 pm »