Autor Wątek: DmC - Devil May Cry  (Przeczytany 145156 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #720 dnia: Lutego 09, 2013, 21:00:00 pm »
Pograłem w demko. Nawet spoko. Całkiem fajny klimacik i dobrze dobrana muza. Walka też niezła. Kiedyś się zakupi.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #721 dnia: Lutego 09, 2013, 21:08:43 pm »
Co do poziomu trudności:

:
Nowe DmC ma łatwiejszą platynkę, niż GOW III? Chyba się skuszę :troll:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 727
  • Reputacja: 74
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #722 dnia: Lutego 09, 2013, 21:14:45 pm »
Pograłem w demko. Nawet spoko. Całkiem fajny klimacik i dobrze dobrana muza. Walka też niezła. Kiedyś się zakupi.
Właśnie, muza jest rewelacyjna - polecam sprawdzić level Lilith

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #723 dnia: Lutego 09, 2013, 21:26:13 pm »
Pograłem w demko. Nawet spoko. Całkiem fajny klimacik i dobrze dobrana muza. Walka też niezła. Kiedyś się zakupi.
Właśnie, muza jest rewelacyjna - polecam sprawdzić level Lilith
3 strony wcześniej mieliśmy już dyskusję na ten temat ;)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #724 dnia: Lutego 09, 2013, 21:48:04 pm »
Podobno w PL, chyba na move.pl jest promocja za 130zl. Gdzies ktos o tym pisal w internecie, ale nie pamietam gdzie.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #725 dnia: Lutego 09, 2013, 21:49:07 pm »
Iras, u nas na forum.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #726 dnia: Lutego 09, 2013, 22:58:35 pm »

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #727 dnia: Lutego 09, 2013, 23:45:10 pm »
...Dante wreszcie jest równie mocny co jego image, a nie jak w poprzednich częściach, gdzie po serii przechwałek dostawałem łomot od pierwszego lepszego lamusa.
Czy Ty jesteś świadom tego co piszesz? :D To o czym to świadczy? Chyba nie o słabości gry, ale o Twoich marnych umiejętnościach.
To było piękne w DMC3. Od tej części zacząłem znajomość z serią i cieszę się, że gra nie była dla mnie ani trochę litościwa. Nigdy nie zapomnę wkurwiających początków, gdy dość często ginąłem (i bez orba musiałem zaczynać poziom od początku), ale ileż satysfakcji dało mi opanowanie tej walki i stanie się w niej naprawdę dobrym. Tego trochę brakuje w dzisiejszych grach, skrojonych jakby tylko po to, żeby atrakcyjnie wyglądać na reklamach w tv.
PSN ID: WojtqGO

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #728 dnia: Lutego 10, 2013, 00:02:59 am »
Ja tam się jaram, bo poprzednie gry z serii ledwo przechodziłem na podstawowym poziomie trudności, a w demie DmC wbijam S-ki na Son of Sparda  :dance:

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #729 dnia: Lutego 10, 2013, 00:14:42 am »
Zawsze mozna sobie postawic za zadanie SSS za wszystko po skonczonym levelu, a nie cieszyc sie, ze sie jakies SSS na kszyz nabilo :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #730 dnia: Lutego 11, 2013, 10:16:53 am »
Wczoraj skończyłem nowe DMC - gra jest dobra, naprawdę uważam, że nie zasługuje na cały ten hejt. Ma bardzo dobry gameplay, niezłą grafikę, bardzo dobry soundtrack. Po tym całym narzekaniu na te wszystkie fucki i idiotyczne akcje spodziewałem się, że cała gra jest taka. Tak na szczęście nie jest. To tylko kilka scenek, które można policzyć na palcach jednej ręki. Generalnie nowe DMC ma niezły klimat i choć nie wiem, czy Ninja Theory dostanie szansę na następną część, to z chęcią zobaczyłbym, co mogą jeszcze zrobić. Jest to pierwsza ich gra, która ma naprawdę świetny combat (szkoda tylko, że to nie ich zasługa).

A teraz trochę ponarzekam ;P. Gra jest strasznie łatwa. Jeśli zginąłem to raczej przez sekcje platformowe, niż w walce. Nie było praktycznie przeciwnika, którego nie chciałbym więcej spotkać ze względu na trudności w walce z nim. Nagrody za style przyznawane są strasznie łatwo. S i SS sypie się na lewo i prawo, a cudów nie robiłem. Szkoda tych 60 fps'ów - w 30 klatkach nie jest źle, ale jak widziałem filmik z PC to aż chciałem w to zagrać. Lokacje są zrobione trochę na jedno kopyto. Patent z ich zmianą jest fajny, ale mam wrażenie, że wiele z nich ograniczało się tylko do tego. Szkoda, bo miejscami było naprawdę zajebiście. Design przeciwników jest średni, na dodatek nie ma ich zbyt wielu. Stworzyli kilka demonów, a później zmieniali im tylko kolorki i bronie. Do tego fabularnie liczyłem na coś więcej. Było ok, ale wszystko przewidywalne, brak tego czegoś. Wiem, że część wydarzeń po prostu musiała się odbyć, ale zostało to zrobione w najbardziej oczywisty sposób. Walki z bossami były chyba najsłabsze w całej serii (przedostatni boss to raczej cutscenka, niż walka).

Generalnie jako gra, DMC jest na granicy produkcji dobrej i bardzo dobrej. Jeśli patrzymy na to przez pryzmat serii - jest ok, ale fani mają prawo liczyć na coś więcej.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #731 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:06:24 pm »
http://www.ps3site.pl/capcom-kasuje-kilka-gier-i-planuje-wydawac-jeszcze-wiecej-dlc/149560

Cytuj
Japońska firma zreflektowała się, że nie ma sensu gonić zachodnie studia, więc kończy współpracę i outsourcing produkcji poza granice Japonii. Kolejne produkcje w większości będą tworzone przez wewnętrzne ekipy Capcomu.
:angel:

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #732 dnia: Kwietnia 19, 2013, 08:10:39 am »
Liczę na to, że ludzie się opamiętają i nie będą masowo kupować DLC zwłaszcza tych w dniu premiery. Teraz coś czuję, że Capcom będzie sprzedawał gry w epizodach z każdy wołają 100 zł. Do tego aby zaliczyć grę całkowicie zapewne trzeba będzie ściągnąć zakończenie w DLC. Ci ludzie nic się nie uczą na własnych błędach. Jeśli ten scenariusz faktycznie się urzeczywistni to kosa z Capcomem.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #733 dnia: Kwietnia 19, 2013, 10:20:56 am »
W Mass Effectach jakoś Ci to nie przeszkadza.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #734 dnia: Kwietnia 22, 2013, 08:26:06 am »
Bo jest różnica między bardzo dobrym Mass Effect i światem wykreowanym przez Bioware, a toną gier, które Capcom wyda i będzie dorzucał do każdej 20 DLC.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #735 dnia: Kwietnia 22, 2013, 14:50:29 pm »
Aha, czyli EA może a Capcom nie może?

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #736 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:01:30 am »
Co innego kupować DLC do znanej marki, która odniosła sukces, a co innego głosić, że każdy nowy tytuł będzie się opierał na DLC i na tym opierać swoją politykę wydawniczą.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #737 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:11:37 am »
Co innego kupować DLC do znanej marki, która odniosła sukces, a co innego głosić, że każdy nowy tytuł będzie się opierał na DLC i na tym opierać swoją politykę wydawniczą.
EA nie opiera się na DLC w swojej polityce wydawniczej? Bardzo ciekawe. I biednemu EA zostają jeszcze mikro-płatności.

iko

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #738 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:20:25 am »
...Dante wreszcie jest równie mocny co jego image, a nie jak w poprzednich częściach, gdzie po serii przechwałek dostawałem łomot od pierwszego lepszego lamusa.
Czy Ty jesteś świadom tego co piszesz? :D To o czym to świadczy? Chyba nie o słabości gry, ale o Twoich marnych umiejętnościach.
To było piękne w DMC3. Od tej części zacząłem znajomość z serią i cieszę się, że gra nie była dla mnie ani trochę litościwa. Nigdy nie zapomnę wkurwiających początków, gdy dość często ginąłem (i bez orba musiałem zaczynać poziom od początku), ale ileż satysfakcji dało mi opanowanie tej walki i stanie się w niej naprawdę dobrym. Tego trochę brakuje w dzisiejszych grach, skrojonych jakby tylko po to, żeby atrakcyjnie wyglądać na reklamach w tv.

kciuk w góre

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #739 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:35:38 am »
Co innego kupować DLC do znanej marki, która odniosła sukces, a co innego głosić, że każdy nowy tytuł będzie się opierał na DLC i na tym opierać swoją politykę wydawniczą.
EA nie opiera się na DLC w swojej polityce wydawniczej? Bardzo ciekawe. I biednemu EA zostają jeszcze mikro-płatności.
Czy ja gdzieś napisałem, że EA się na takiej polityce nie opiera?

Dużej różnicy między EA i Capcomem nie ma jeśli chodzi o DLC, ale ten pierwszy póki co nie ogłasza światu, że jego polityka wydawnicza będzie opierać się głównie na DLC, co Capcom właśnie zrobiło.

Każdy wydawca wypuszcza DLC i to rzecz normalna dzisiaj, ale podejście Capcomu może sugerować, że będą wypuszczać niepełne gry w pełnej cenie, a potem będą sobie wołać o kolejne pieniążki graczy, aby ci mogli otrzymać pełne wersje (cough cough Asura's Warth).

Ja takiej polityce mówię NIE.

Jeśli chodzi o serię Mass Effect to wszystkie trzy części można przejść bez DLC, ale skoro są i skoro gra się podoba to czemu nie kupić?

Dalej nie widzicie różnicy?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #740 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:55:04 am »
Ja widzę taką, że Capcom gra w chu** otwarcie, a inni wydawcy jeszcze udają.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #741 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:57:23 am »
A ja taką, że to do ME3 musiałem pobrać pełne zakończenie jako dlc, co w grach Capcomu mi się jeszcze nie przytrafiło :)

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #742 dnia: Kwietnia 24, 2013, 22:50:15 pm »
A ja taką, że to do ME3 musiałem pobrać pełne zakończenie jako dlc, co w grach Capcomu mi się jeszcze nie przytrafiło :)
Za które nie musiałeś płacić w przeciwieństwie do Asura's Wrath.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #743 dnia: Kwietnia 25, 2013, 01:32:26 am »
Ubzdurałeś se coś i brniesz w tym. Prawie każdy, a na pewno EA je**e na prawo i lewo deelcekami, mikropłatnościami, online passami i innymi pierdołami za dodatkową kasę. I to jest wg Ciebie ok, ale Capcom jest brzydki i zły bo
... gra w chu** otwarcie, a inni wydawcy jeszcze udają.
I nie widzę różnicy, a argumentacja "kupie dlc do ME bo mi się podoba" przy równoczesnym marudzeniu "nie kupujcie dlc od kapkoma" jest po prostu śmieszna. Jak się komuś Asura i dlc do tego podoba  (cokolwiek tam jest) to se kupi, tak jak Ty do ME.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #744 dnia: Kwietnia 25, 2013, 09:18:47 am »
Ale ty jesteś niekumaty.  :roll:

Ja o polityce Capcom a ty o pierdoleniu, że nie ma różnicy między EA i Capcom. Nigdzie nie napisałem, że EA się różni. Cały czas próbuję ci uświadomić, że EA choć jest suką na DLC to jednak wiele jej brakuje do Capcom, które wydaje tą samą grę dwa albo trzy razy trochę bogatszą w zawartość (Marvel vs Capcom III, Dead Rising II czy właśnie Asura'a Wrath.) Nie będę tu wspominał o FF.

Jeśli dalej nie widzisz różnicy między kupowaniem DLC, które poszerza uniwersum gry, a DLC, które jest pełnoprawnym zakończeniem gry uciętym dla zysku no to gratuluję rozumowania.

pier**lisz trzy po trzy w każdym temacie, że aż się klikać nie chce.

Z mojej strony koniec OT.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #745 dnia: Kwietnia 25, 2013, 13:16:20 pm »
Brzydki Capcom wydaję drugi raz tą samą grę z dodatkową zawartością (plus wszystkie dlc z podstawki):



Oferta pięknego EA:

+39.00 za popioły + 22.50 za jakieś pierdoły. >>>




Kompletna gra od fuj Capcomu wydawana po raz drugi- 99,99zł
kompletna gra od kici kici EA- 296,5zł (307,4zł przy podstawce na płycie)

Też pozdrawiam i żeby zdrapki na GOLDa łatwo się zdrapywały.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #746 dnia: Kwietnia 25, 2013, 14:56:58 pm »
99,99zł dla kupujących po raz pierwszy. Jeśli ktoś kupił na premierę za 199-219 to sytuacja nie jest już tak różowa. Ciężko też sprzedać samą podstawkę, w celu odzyskania części kwoty, skoro wypaśna edycja ze wszystkimi bajerami kosztuje niewiele więcej niż obśliniona i popalcowana używka.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #747 dnia: Kwietnia 25, 2013, 16:09:10 pm »
Nie wiem jak innym, ale mi z pyska na gry nie kapie. Nadal dwa DLC od EA bez możliwości odsprzedaży są droższe niż gra+dlc+dodatek na płycie od Capcomu.
Ale rozumiem tok myślenia Luka, leżą sobie dwa gówna i tak samo śmierdzą. To które się przyzna śmierdzi mu bardziej, a drugie wącha bo lubi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2013, 16:18:05 pm wysłana przez Juras »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #748 dnia: Kwietnia 26, 2013, 10:21:19 am »
Oj Jurasku, trzeba coś tu wyjaśnić wielkimi literami, bo ludzie czytający twoje posty mogą dość do błędnych wniosków.

Nie raz już pisałem, że jestem przeciwny DLC - zwłaszcza takim, które są wyciągane z pełnej wersji gry, a potem sprzedawane jako osobny dodatek. Generalnie nie kupuje DLC - z kilkoma wyjątkami. Jednym z nich jest właśnie jakoś gry. Jeśli jakiś tytuł mi się podoba to nie widzę powodów, aby NIE kupować DLC - jednak tylko takiego, które poszerza uniwersum gry, jak dodatki do fabularne serii Mass Effect, gier Skyrim czy Batman: Arkham City. Wszystkie te gry przypadły mi do gustu i jeśli producent/deweloper oferuje właśnie takie dodatki to jestem jak najbardziej na tak. Oczywiście są pewne granice i raczej czekam na promocje (no chyba, że dany tytuł mnie wciągnął bez reszty).

Nie ma większej różnicy między EA i Capcom w kwestii DLC - szczególnie po ogłoszeniu DLC From Ashes do Mass Effect 3 w dniu premiery. Jednak jeśli jakiś wydawca ogłasza, że od teraz zaczyna opierać swoje działania tylko o DLC to chyba może mieć przypuszczenia, że produkty, które będą wydawać nie będą kompletne. Jeśli taką decyzję ogłosiłoby EA to nie byłoby już 'kici kici" - zresztą nie wiem skąd u ciebie wniosek, że ja lubię EA. Aaaa pewnie ubzdurałeś se coś i brenisz w tym.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dziwi też czemu porównujesz kolejne wydanie gry od Capcom z pierwotnym wydaniem gry od EA. Przecież na rynek trafiła trylogia Mass Effect z większością dodatków szczególnie na PS3, gdzie ma być ich najwięcej, a cena oscyluje w granicach 60$. A może lepiej jednak poczekać, aż na rynek trafi kompletne wydanie trzeciej części i dopiero porównywać.

Widzę, że też wybierasz wygodne fakty, aby udowodnić żeś nieomylny.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #749 dnia: Kwietnia 26, 2013, 11:08:38 am »
Dzięki DLC gry na premierę nie zmieniają drastycznie cen. Proste to jak budowa cepa.

Janek widzi grę za 199zł więc się cieszy. ch** z tym, że w ciągu roku będzie musiał zapłacić połowę tego jeszcze na DLC.

Aczkolwiek EA i Sony odjebało coś z nowymi cenami dla naszego bogatego kraju.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #750 dnia: Kwietnia 26, 2013, 11:14:59 am »
Widzę, że też wybierasz wygodne fakty, aby udowodnić żeś nieomylny.
Asura's Wrath.

Napisz jeszcze siedemnaście razy o braku różnic, o chujowości dlc, o tym jakim jesteś przeciwnikiem dlc, tych DLC KTÓRE KUPUJESZ.

No i dlc z Batmana czyli zdobądź po 200 medali kolejnymi 4 postaciami na tych samych planszach rzeczywiście poszerza uniwersum do takich rozmiarów jak różowe loczki do edytora postaci w DD.

Tak jak mówiłem, to gówno najmocniej śmierdzi które się przyznało że śmierdzi i śmierdzieć będzie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2013, 11:26:46 am wysłana przez Juras »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #751 dnia: Kwietnia 26, 2013, 12:06:59 pm »
Batman: Akrham City - Harley Quinn's Revenge

Asura'a Wrath to jeden z wielu przykładów. Podałem co najmniej dwa inne. (BTW - wszystkie od Capcom)

Ehhh... widzę, że widzisz tylko na czarno-biało.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #752 dnia: Kwietnia 26, 2013, 12:22:10 pm »
Batman: Akrham City - Harley Quinn's Revenge

Asura'a Wrath to jeden z wielu przykładów. Podałem co najmniej dwa inne. (BTW - wszystkie od Capcom)

Ehhh... widzę, że widzisz tylko na czarno-biało.

Cytuj
Akcja pierwszego fabularnego rozszerzenia rozpoczyna się tuż po zakończeniu głównego wątku Arkham City.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
On April 24 another downloadable content pack will be released, bringing players a bundle of four brand new action and rage packed episodes that continue the story of Asura’s Wrath and reveal an extra twist. The episodes bundle will be downloadable for 560 MS Points and $6.99 on PSN.

Jeszcze coś chcesz dodać?

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #753 dnia: Kwietnia 26, 2013, 23:04:29 pm »
Oczywiście.

W przypadku Batmana to miła niespodzianka, że twórcy zafundowali nam powrót do Arkham City. Historia w grze miała początek i zakończenie, a epizod z Harley to dodatkowy pomysł kontynuujący historię po zakończeniu głównego wątku.

W przypadku Asura w późniejszym terminie dodano nam w DLC właściwe zakończenie.

Dalej będziemy to ciągnąć?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2013, 23:06:14 pm wysłana przez LukeSpidey »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #754 dnia: Kwietnia 26, 2013, 23:36:07 pm »
Czyli ta Asura jednak miała zakończenie bez DLC? Tylko ktoś wpadł na pomysł, że zrobią drugie, nazwą je "prawdziwe" bo tak jest cool i wyciągną trochę kasy? I o to ten ból? Spoko.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #755 dnia: Kwietnia 27, 2013, 14:19:15 pm »
Zatem nie pozostaje mi nic innego jak odesać cię na youtube by przekonać się na własnej skórze czy mówimy tu o zakończeniu czy nie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #756 dnia: Kwietnia 27, 2013, 14:57:55 pm »
Lepiej se sprawdź, czy jakieś wspaniałe uniwersum nie poszerzyło się o kolejne 59zł. I dokończ Księcia Persji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2013, 15:05:42 pm wysłana przez Juras »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #757 dnia: Kwietnia 27, 2013, 15:47:45 pm »
Wreszcie zacząłeś argumentować na swoim poziomie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #758 dnia: Kwietnia 27, 2013, 15:49:30 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #759 dnia: Kwietnia 27, 2013, 15:54:43 pm »
Wreszcie zacząłeś argumentować na swoim poziomie.
Książe nie jest z Capcomu, to czemu nie dokończysz?