Autor Wątek: Dark Souls  (Przeczytany 165272 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #440 dnia: Lutego 12, 2012, 13:31:15 pm »
Te fotki nawet nie mają odpowiedniej rozdzielczości.
Skriny Sylvana sa blizsze wlasciwej rozdzialce gry niz byczkoszoty Jurka ;

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #441 dnia: Lutego 12, 2012, 13:34:13 pm »
Te fotki nawet nie mają odpowiedniej rozdzielczości.
Skriny Sylvana sa blizsze wlasciwej rozdzialce gry niz byczkoszoty Jurka ;

Pomyliły Ci się gry. Piszesz o Alanie Wake'u albo Rage.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #442 dnia: Lutego 12, 2012, 13:41:22 pm »
Alan przynajmniej ma oswietlenie i nie chodzi w 5fpsach, a Rage chodzi UWAGA w 60fpsach czyli prosta matematyka: 60/5 =12 tak wiec udowodnilismy, ze Rage smiga w 12 razy wiekszej ilosci klatek na sekunde niz Ciemne  :troll:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #443 dnia: Lutego 12, 2012, 13:43:13 pm »
Co najlepsze, Juras mu daje
Zazdrościsz  :naughty:

Było mówione - z każdej gry da się zrobić zrzuty, na których będzie wyglądać, źle - dotyczy to również cryisa ,uncharted GeoW itd.
DS nie wygląda tak jak na screenach Sylvana (....)

Jakże na to wpadłeś Łotsonie, czy może chciałeś napisać "DS nie wygląda tak jak na zdjęciach Juras'a"  :shifty:


Ale dobrze, by nie zniżać się do waszego spamu. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opini. Jak ktoś stwierdzi, że DkS marną gra jest, to może mu się nie podobać. Tylko człek nikłej inteligencji taką osobę obrazi.

Oprawa graficzna to już temat na inną bajkę.

DkS jest tak skonstruowane, że nie trzeba odwiedzać wielu lokacji (vide wspomniane Ash Lake).
Ja byłem we wszystkich.

Jeśli Juras prześle zdjęcia z Kiln of the first flame zachwyci tym oglądającego. Ale osoba, która grała w DkS  wież, że nie licząc kapitalnego designu, który wpływa na klimat jak i otoczkę miejscowości wspomnianej, tak na prawdę nie ma się tam czym zachwycać.

Rzecz jasna podobnie jest w El Shaddai.  Oszczędność formy, ale przy takim ułożeniu, że gra wizualnie zachwyca. DkS ma tę przewagę, że naprawdę momentami jest na czym oko zawiesić (i nie chodzi tu tylko o design lokacji). Niemniej w ogólnym rozrachunku wygląda przyzwoicie. To, że czasami bardzo dobrze zrównoważa fakt, że momentami prezentuje się miernie.

A jak ktoś po kilku godzinach (a nawet kilku minutach) w Blighttownstwierdzi, że DkS to graficzny majstersztyk, to zapewne tyle co z PSX się przesiadł.

Bardzo cenię Juras'a jako użytkownika i lubię go (na e sposób). Nie napisałem tego w formie prowokacji. Tak jest. Facet jest inteligentny, o DkS (i nie tylko) ma sporą wiedzę. Tematyka grafiki także nie jest mu obca. A najważniejsze jest to, że stać go na rzeczowe argumenty, jak i na poświęcenie swego czasu starając się udowodnić, że gra cieszy oprawą oczy (choćby tylko na zdjęciach). Zawsze to lepsze niż wklejenie linku z encyklopedii, czy plucie po pokoju/monitorze, bądź stwierdzenie typu N8 w abonamencie za Kazimierze dwa > Nikon D90  za ponad sześćdziesiąt błękitnych jak platyna banknotów.





« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2012, 13:45:38 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #444 dnia: Lutego 12, 2012, 14:10:15 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #445 dnia: Lutego 12, 2012, 14:18:05 pm »
Pozwolę sobie podsumować wkład Sylvana i Lema w tym temacie:



Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #446 dnia: Lutego 12, 2012, 14:19:16 pm »
 :lol: :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #447 dnia: Lutego 12, 2012, 16:16:08 pm »
ASH LAKE "BO NA PLAŻY JEST PIASEK A NA DRZEWIE KORA"
































I jeszcze parę przy okazji:







« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2012, 17:43:34 pm wysłana przez Juras »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #448 dnia: Lutego 12, 2012, 16:53:53 pm »
Je pierniczę ile screenów i gifów.
Jesteście chorzy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #449 dnia: Lutego 12, 2012, 17:21:51 pm »
Nie, Juras tylko próbuje wam wmówić, że DkS zasługuje graficznie na 7/10, a nie na 6/10.
Aż strach pomyśleć co będzie jak podobną opcję przedstawi grając w inF2. Skali zabraknie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #450 dnia: Lutego 12, 2012, 17:42:06 pm »
Nie, Juras tylko próbuje wam wmówić, że DkS zasługuje graficznie na 7/10, a nie na 6/10.
Aż strach pomyśleć co będzie jak podobną opcję przedstawi grając w inF2. Skali zabraknie.
???
Ja sobie gram, cykam screeny i wklejam. To ty piszesz poematy na ich temat, robisz nikonem zdjęcia screenów z ign i tym podobne. Aktualnie wszystkie Twoje argumenty zostały obalone, komjuniti jednogłośnie stwierdziło że jesteś troll i do tego wyleciały Ci szkła z oprawek. Co Ci zostało? Biczowanko pokutne?

A i doszły dwa nowe byczkogify.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2012, 17:44:30 pm wysłana przez Juras »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #451 dnia: Lutego 12, 2012, 23:23:18 pm »
Nom, teraz byczogify z Blighttown wrzuć. Następnie kilka fotografii z pokoi w Anor Londo.
Twoje komjuniti się nie zna. Ray Ban tak szybko szlag nie trafia. Moje natomiast stwierdziło, że się nie znasz, nie masz pojęcia o czym mówisz i jak zwykle robisz burdel. Ale to w Rage więc nieważne.

Ważne są słowa znawcy:

Cytuj
Całość jest wykonana schludnie, choć bez jakiś większych fajerwerków. Dark Souls na pewno nie jest tytułem, w który będziemy grali po to, by ujrzeć piękne lokacje.
Scenografia prawie zawsze jest uboga, a w wielu miejscach straszy prymitywna geometria obiektów i monotonne tekstury. Zdecydowanie lepiej jest z przeciwnikami. Projektanci i graficy trzy de ponownie wspięli się na wyżyny swoich możliwości. (....) podobnie ma się rzez ze znakomicie wyglądającym ekwipunkiem gracza oraz bronią.

Zgadzam się w pełni, ale o tym już wspominałem - świetny design, godny pochwały kunszt wykonania oręża, zbroi, mocno przeciętne otoczenie mające wzloty i upadki.

Może powinieneś moim i Zax'a wzorem pograć w więcej gier. Ale jak się wygrało ponad 44 godziny w Two Worlds dwa, i ponad sto w Disgaea , to i gloryfikować oprawę DkS można.


Ależ miłe to dla oka, a jak jest podczas rozgrywki właściwej, każdy wie.

Ale wiesz, ja tylko grałem. Wypowiedziałem się. Ty wklejasz tu te fachowe zdjęcia i się obrażasz.  :puppy-eyes:





s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #452 dnia: Lutego 13, 2012, 02:12:30 am »
zamierzam kupić gierkę w niedalekiej przyszłości, stąd pytanie do znawców. czy w pudełku jest jakiś online pass/kodzik do wykorzystania, czy można śmiało kupować używkę?

mowa o wersji na iksa.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #453 dnia: Lutego 13, 2012, 04:13:42 am »
Brak kodow, mozesz brac uzywke jesli nie lubisz zapachu swiezego plastiku :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2012, 04:18:30 am wysłana przez _ReD_ »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #454 dnia: Lutego 13, 2012, 04:27:41 am »
zapach kazimierzy mi bardziej podchodzi, biorę używkę ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #455 dnia: Lutego 13, 2012, 04:31:28 am »
Nom, teraz byczogify z Blighttown wrzuć. Następnie kilka fotografii z pokoi w Anor Londo.
Twoje komjuniti się nie zna. Ray Ban tak szybko szlag nie trafia. Moje natomiast stwierdziło, że się nie znasz, nie masz pojęcia o czym mówisz i jak zwykle robisz burdel. Ale to w Rage więc nieważne.
Był sobie taki filmik na YT, niestety usunięty, NAGRODY VGA (przez 4chan czy jakoś tak, mniejsza z tym), w kategorii TO RANI MOJE OCZY (najchujowsza grafa) nominowane były: SKRYRIM, MINECRAFT, DUKE NUKEN, DRAGON  AGE II i, uwaga: RAGE!!!!!!!!!!. Ciemnych tam jakoś nie zauważyłem, dlaczemu?



Ważne są słowa znafffffffcy:

Cytuj
Całość jest wykonana schludnie, choć bez jakiś większych fajerwerków. Dark Souls na pewno nie jest tytułem, w który będziemy grali po to, by ujrzeć piękne lokacje.
Scenografia prawie zawsze jest uboga, a w wielu miejscach straszy prymitywna geometria obiektów i monotonne tekstury. Zdecydowanie lepiej jest z przeciwnikami. Projektanci i graficy trzy de ponownie wspięli się na wyżyny swoich możliwości. (....) podobnie ma się rzez ze znakomicie wyglądającym ekwipunkiem gracza oraz bronią.

Recenzja powstała w oparciu o  Twoje nikonowe szotki z ign? 


ZNAFFFCA, hihihihii, doceniony przez czytelników jak widać:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Serio tak nisko już zszedłeś i recki z extrema cytujesz?

Może powinieneś moim i Zax'a wzorem pograć w więcej gier. Ale jak się wygrało ponad 44 godziny w Two Worlds dwa, i ponad sto w Disgaea , to i gloryfikować oprawę DkS można.
Nie wiem o czym Ty, ale ok. TW2 grafikę ma, polecam zajrzeć >>>TU<<<, i .
Disgaea, podobnie jak RAGE grafiki nie ma, ale za to śmiga w 60fps z tą małą różnicą, że cały czas jest 1080p.


« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2012, 05:06:35 am wysłana przez Juras »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #456 dnia: Lutego 13, 2012, 04:32:11 am »
zapach kazimierzy mi bardziej podchodzi, biorę używkę ;)
Przeca nówke kupisz za około 100zł http://allegro.pl/listing.php/search?category=82326&sg=0&string=dark+souls&order=p&change_view=1

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #457 dnia: Lutego 13, 2012, 04:54:05 am »
wiem, wiem. wolałbym jednak używkę, bo w stówce zamknie się gra i torba czegoś na ukojenie nerwów :)
najbardziej podchodziłaby mi wymiana. niemniej, jakoś specjalnie polować nie będę. zadzwonię do paru sklepów, jak będą pustki to zamówię na allegro i gitara. 

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #458 dnia: Lutego 13, 2012, 23:37:31 pm »
Cytuj

Co nie zagrało:
- recka Dark Souls, imo Zax nie bardzo czuje ten tytuł, recenzja u konkurencji o niebo lepsza - czuć pasję i fascynację tytułem.


W N+ jest recenzja, dali

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Niezła beka.

Nawet nie wspominam o tym, że Gulash nie przeszedł wtedy DkS, a recenzje napisał....

Co do Disy to osobiście uwielbiam taka oprawę graficzną, stąd kręcę na Suikodeny powyżej części II. Ale wiesz o co mi chodziło....
Nie, nie wiesz.

Mniejsza z tym.

Właśnie zaczynam przygodę na NG+. Ledwo wyszedłem z celi i zamiast gnać przed siebie i przetrzepać skórę demonom.... Kręcę się to tu, to tam. Spoglądam właśnie na ścianę lochu. Przełączam ustawienia telewizora (na "film" gra prezentuje się niezwykle klimatyczni, wręcz posępnie, ale ni jak ma się to do refleksów na "użytkownik4", czy chociaż "standardowe". Niemniej raczej na "gra" pozostanę.

Podobają mi się tekstury (Rage to przy DkS Anna Mucha po przyznaniu premii pyzatemu), ich różnorodność. Animacja jest fachowa.

Poczekam na bossa i rzucę weń jakiś czar. Nie fire spray (żal), ale może chaos fireball, czy crystal soul spear. Zobaczymy jak się to zaprezentuje.

Hmm
, jestem przy pierwszym BF, zatem zrobię to tutaj, by skupić się na efektach, a nie na walce.

Póki co, mocne 8 za grafikę, ale puszcza oczko w kierunku 9/10. Zobaczę jak to będzie gdy do FS dojdę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #459 dnia: Lutego 14, 2012, 11:36:42 am »
Właśnie zaczynam przygodę na NG+. Ledwo wyszedłem z celi i zamiast gnać przed siebie i przetrzepać skórę demonom.... Kręcę się to tu, to tam. Spoglądam właśnie na ścianę lochu. Przełączam ustawienia telewizora (na "film" gra prezentuje się niezwykle klimatyczni, wręcz posępnie, ale ni jak ma się to do refleksów na "użytkownik4", czy chociaż "standardowe". Niemniej raczej na "gra" pozostanę.

Podobają mi się tekstury (Rage to przy DkS Anna Mucha po przyznaniu premii pyzatemu), ich różnorodność. Animacja jest fachowa.

Poczekam na bossa i rzucę weń jakiś czar. Nie fire spray (żal), ale może chaos fireball, czy crystal soul spear. Zobaczymy jak się to zaprezentuje.

Hmm
, jestem przy pierwszym BF, zatem zrobię to tutaj, by skupić się na efektach, a nie na walce.

Póki co, mocne 8 za grafikę, ale puszcza oczko w kierunku 9/10. Zobaczę jak to będzie gdy do FS dojdę.
To kto Ci przeszedł "NG"?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #460 dnia: Lutego 14, 2012, 13:12:37 pm »
Właśnie zaczynam przygodę na NG+. Ledwo wyszedłem z celi i zamiast gnać przed siebie i przetrzepać skórę demonom.... Kręcę się to tu, to tam. Spoglądam właśnie na ścianę lochu. Przełączam ustawienia telewizora (na "film" gra prezentuje się niezwykle klimatyczni, wręcz posępnie, ale ni jak ma się to do refleksów na "użytkownik4", czy chociaż "standardowe". Niemniej raczej na "gra" pozostanę.

Podobają mi się tekstury (Rage to przy DkS Anna Mucha po przyznaniu premii pyzatemu), ich różnorodność. Animacja jest fachowa.

Poczekam na bossa i rzucę weń jakiś czar. Nie fire spray (żal), ale może chaos fireball, czy crystal soul spear. Zobaczymy jak się to zaprezentuje.

Hmm
, jestem przy pierwszym BF, zatem zrobię to tutaj, by skupić się na efektach, a nie na walce.

Póki co, mocne 8 za grafikę, ale puszcza oczko w kierunku 9/10. Zobaczę jak to będzie gdy do FS dojdę.
To kto Ci przeszedł "NG"?

Sylvan Wielki.

*sigh* Juras'ie. Zawiodła mnie twa znajomość w segmencie DkS. Wiedziałem, że nie rozmawiam z równym sobie, ale mogło się wydawać, iż dialog prowadzę z osobą choć dobrze obeznaną:

"After you finish the game, you automatically stary your New Game + (NG+)"

Mniejsza z tym. Dzwon uruchomiony. Zamek zachwyca jakością wielu tekstur. Niemalże czuć zapach stwardniałej zaprawy panoszącej się pomiędzy poszczególnymi cegłami.
Świetne wrażenie robi także oświetlenia, oraz wygląd samego podłoża. D90 pozostał w drugim mieszkaniu, ale pod ręką mam niezawodny tel. Zatem może coś wrzucę.

Bell Gargoyle padły dość szybko. Sprawnie poszło. Taurus opierał się dłużej. Chaos Witch Quelaag ośmieliła się mnie przenieść do ostatniego BF, ale za drugim razem już padła.
Divine Greataxe 10+ radzi sobie znakomicie. NG+ jest dośc ciężki, jednak czuję się jak przy Demon's Sousl, gdzie pierwsze przejście wraz z podbijaniem na mantach poziomu zajęło ok 44 godzin, a ostatnie, dziewiąte, ok 96 min. Przez Blighttown przemknąłem jak burza.

FS zyskało nową jakość. Ogólnie Sharp Aquos Quattronzachwyca soczystością barw. Zielony, żółty, niebieski, czerwony.... jakość niespotykana uprzednio. Polecam sprawdzić nań film Avatar.


« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2012, 13:21:12 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #461 dnia: Lutego 18, 2012, 16:17:56 pm »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #462 dnia: Lutego 18, 2012, 17:39:49 pm »
Ja właśnie zasuwam na New Game ++ - wydaje mi się, że jest trudniej niż w poprzednim podejściu - przeciwnicy nie tylko mają więcej HP ale zrobili się sprytniejsi, robią uniki etc. Z kolei nabijanie kolejnych leveli to mordęga - obecnie każdy kolejny poziom kosztuje mnie 150 k souls. Także tak jak w NG+ nabiłem z 60 leveli to w NG++ myślę, że jak walnę z 15 to wszystko. A chciałbym jak najwięcej, żeby napier**lać Black phantomy - zasrane lamusy są z reguły tak przepakowane, że szkoda gadać

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #463 dnia: Lutego 18, 2012, 19:09:41 pm »
Który lv? Mam 106 i trzeba mi ze dwa razy szefa w coopie komuś pomóc zabić, póki co rozstawiałem znaki, czekałem z pół h i nic :/

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #464 dnia: Lutego 18, 2012, 19:40:42 pm »
Ok 150 levelu

Naprawdę to jest chore - przechodzę jakiś poziom (typu Blightown lub Sens Fortress) i nabijam bez bossa może 70-80 k dusz -  drugie tyle i jest nowy level  :). Lizardy w Sens fortres mają w NG++ taki poise, że wachadła ich nie zrzucają :o

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #465 dnia: Lutego 18, 2012, 19:42:05 pm »

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #466 dnia: Lutego 18, 2012, 20:17:04 pm »
A chciałbym jak najwięcej, żeby napier**lać Black phantomy - zasrane lamusy są z reguły tak przepakowane, że szkoda gadać
Chodzi ci o innych graczy, czy po prostu gdzieś w grze takie koksy występują (o czymś nie wiem...)?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #467 dnia: Lutego 18, 2012, 20:42:55 pm »
Innych graczy.... Może jestem cienki, ale trafiam na wymiataczy, którzy zdejmują mnie dwoma ciosami, a postać raczej silna... Inna sprawa, że zawsze mają nawalone różnych efektów w status, a człowiek przy inwazji z reguły nie ma czasu tak się przygotować

Cytuj

    wachadła


 :oops:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #468 dnia: Lutego 18, 2012, 21:04:01 pm »
Innych graczy.... Może jestem cienki, ale trafiam na wymiataczy, którzy zdejmują mnie dwoma ciosami, a postać raczej silna... Inna sprawa, że zawsze mają nawalone różnych efektów w status, a człowiek przy inwazji z reguły nie ma czasu tak się przygotować

Cytuj

    wachadła


 :oops:
To co Ci da wyższy poziom skoro oni muszą być w granicy do -10% Twojego (jak masz 150 to oni 135-150?) Jedynie w przymierzu Leśnych Myśliwych nie ma chyba ograniczeń.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2012, 21:12:41 pm wysłana przez Juras »

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #469 dnia: Lutego 18, 2012, 21:23:35 pm »
Próbowałeś Zweichandera + 10 lightning? Prawda broń jest wolna (rekompensuje to zasięg, + jak raz trafisz to drugi szlag jest praktycznie formalnością bo przeciwnik ma chwilowego stuna). W moim wypadku 2-3 szlagi wystarczały i kolesia nie było. Z tego co pamiętam to siłę ów miecz ma na 710. W moim wypadku się to sprawdzało.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #470 dnia: Lutego 18, 2012, 21:58:36 pm »
To co Ci da wyższy poziom skoro oni muszą być w granicy do -10% Twojego (jak masz 150 to oni 135-150?) Jedynie w przymierzu Leśnych Myśliwych nie ma chyba ograniczeń.
Taki mam build, że mam niskie HP i nie ruszone resistance i muszę nadrobić, żeby zbalansować postać. W grze przeciwko konsoli się sprawdzała, ale w PvsP jest po prostu upośledzona

Próbowałeś Zweichandera + 10 lightning? Prawda broń jest wolna (rekompensuje to zasięg, + jak raz trafisz to drugi szlag jest praktycznie formalnością bo przeciwnik ma chwilowego stuna). W moim wypadku 2-3 szlagi wystarczały i kolesia nie było. Z tego co pamiętam to siłę ów miecz ma na 710. W moim wypadku się to sprawdzało.

Dzięki - wezmę pod uwagę. Na razie tuninguję Claymore - chyba najlepszy kompromis między damagem, a szybkością

To też jest źródło problemu chyba bardziej niż level, bo atakujące mnie postacie mają z reguły pierwszorzędny gear i tu muszę popracować - nigdy nie chciało mi się farmić titanite'ów - pora zacząć
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2012, 22:00:37 pm wysłana przez Szymku »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #471 dnia: Lutego 19, 2012, 00:14:32 am »
A chciałbym jak najwięcej, żeby napier**lać Black phantomy - zasrane lamusy są z reguły tak przepakowane, że szkoda gadać
Chodzi ci o innych graczy, czy po prostu gdzieś w grze takie koksy występują (o czymś nie wiem...)?

Prawda jest taka, że często wrzuca graczy nisko levelowych na wymaksowane postacie. Miałem tak wiele razy. Mam jedną postać na 615 lvl, a nawiedzały mnie BP na 50 lvl. Durne!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #472 dnia: Lutego 19, 2012, 03:25:55 am »
615 mówisz?

Od listopada tego nie ma. I bardzo dobrze. Całość jest przeznaczona dla słabych graczy, którzy naście lat temu wbijali kody na nieśmiertelność. Wszak wyzwanie jakie stawia ta gra, to jeden ogromny plus.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #473 dnia: Lutego 19, 2012, 15:00:04 pm »
Chciałem zdobyć jeden z cudów, a to wymagało wyższego stopnia przynależności do Wojownik Blasku Słonecznego. Do tego natomiast dziesięć medali światła słonecznego potrzebuję. Mam raptem trzy.
Stwierdziłem, że pofarmię robale chaosu. Zachodzę do Demon Ruins, a tam Solarie of Astora, którzy przy poprzednim przejściu grzecznie siedział, ma jakiegoś robala na twarzy (te, które zabijam), to ten na mnie i padł.... Zatem, witaj NG++ jeśli chodzi o cuda. -_-

Polecam, dla rozluźnienia:


Takie beka rollsowe.  :grin:

Ostatni ogon odcięty (najciężej odrąbać go Seth'owi). Jeszcze tylko kilka broni, parę cudów, trzy dusze i platyna jest moja.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #474 dnia: Lutego 19, 2012, 19:48:07 pm »
615 mówisz?

Od listopada tego nie ma. I bardzo dobrze. Całość jest przeznaczona dla słabych graczy, którzy naście lat temu wbijali kody na nieśmiertelność. Wszak wyzwanie jakie stawia ta gra, to jeden ogromny plus.

Haha słaby jestem w ch**!

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #475 dnia: Lutego 19, 2012, 22:28:24 pm »
Miałem dobry lot w Anor Londo - zrobiłem summon 2 phantomów na bossów (Ornstein and Smough) i wpadł koleś z inwazją - zdziwił się trochę jak we trzech go przekopaliśmy...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #476 dnia: Lutego 19, 2012, 22:31:25 pm »
Miałem dobry lot w Anor Londo - zrobiłem summon 2 phantomów na bossów (Ornstein and Smough) i wpadł koleś z inwazją - zdziwił się trochę jak we trzech go przekopaliśmy...
:lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #477 dnia: Lutego 19, 2012, 23:14:38 pm »
Wiem, że pytanie już było, ale nie chce mi się przekopywać wątku. Jakbym chciał kupić teraz dark souls, mogę brać w ciemno czy lepiej najpierw demons souls przejść, fabuła jest bardzo ważna, czy jak to wygląda w tym RPG ?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #478 dnia: Lutego 19, 2012, 23:33:13 pm »
Jakbym chciał kupić teraz dark souls, mogę brać w ciemno czy lepiej najpierw demons souls przejść, fabuła jest bardzo ważna, czy jak to wygląda w tym RPG
Bierz w ciemno Dakr Souls. DemS i DarS to 2 odrębne gry. Nie ma nic fabularnego pomiędzy nimi. Dark Souls to po prostu duchowy spadkobierca Demons Souls.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #479 dnia: Lutego 20, 2012, 00:14:56 am »
Bierz w ciemno Dakr Souls. DemS i DarS to 2 odrębne gry. Nie ma nic fabularnego pomiędzy nimi. Dark Souls to po prostu duchowy spadkobierca Demons Souls.

Patches jest! :)


Miałem dobry lot w Anor Londo - zrobiłem summon 2 phantomów na bossów (Ornstein and Smough) i wpadł koleś z inwazją - zdziwił się trochę jak we trzech go przekopaliśmy...

Ja miałem sytuację odwrotną w lasku kocicy. Dwóch czy trzech "strażników" na mnie jednego, ale się zdziwili!

Ps. Tak sobie podliczałem czas spędzony z DemS i DarS, wyszło mi, że przesiedziałem nad nimi już prawie 500 godzin! Ja chrzanię, ale przesranie czasu...