Autor Wątek: Dark Souls  (Przeczytany 165265 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #480 dnia: Lutego 20, 2012, 00:16:47 am »
Miałem dobry lot w Anor Londo - zrobiłem summon 2 phantomów na bossów (Ornstein and Smough) i wpadł koleś z inwazją - zdziwił się trochę jak we trzech go przekopaliśmy...
To ja miałem podobną sytuację na dwóch, tylko że ja byłem jako black phantom. Chcieli zakozaczyć, tylko coś im nie wyszło. Wystarczyły dwa machnięcia mieczem, aby ten co ostał się przy życiu zaczął spier.dalać, ale i tak go dojechałem :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #481 dnia: Lutego 20, 2012, 01:22:54 am »
Bierz w ciemno Dakr Souls. DemS i DarS to 2 odrębne gry. Nie ma nic fabularnego pomiędzy nimi. Dark Souls to po prostu duchowy spadkobierca Demons Souls.

Patches jest! :)

A Yurt w złotą zbroję się zakuł.  :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #482 dnia: Lutego 20, 2012, 23:04:55 pm »


 :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2012, 23:06:37 pm wysłana przez tytacz »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #483 dnia: Lutego 20, 2012, 23:10:11 pm »


 :lol:

Chciałem zdobyć jeden z cudów, a to wymagało wyższego stopnia przynależności do Wojownik Blasku Słonecznego. Do tego natomiast dziesięć medali światła słonecznego potrzebuję. Mam raptem trzy.
Stwierdziłem, że pofarmię robale chaosu. Zachodzę do Demon Ruins, a tam Solarie of Astora, którzy przy poprzednim przejściu grzecznie siedział, ma jakiegoś robala na twarzy (te, które zabijam), to ten na mnie i padł.... Zatem, witaj NG++ jeśli chodzi o cuda. -_-

Polecam, dla rozluźnienia:


Takie beka rollsowe.  :grin:

Ostatni ogon odcięty (najciężej odrąbać go Seth'owi). Jeszcze tylko kilka broni, parę cudów, trzy dusze i platyna jest moja.


Sylvan Wielki w Wczoraj o 15:00:04

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #484 dnia: Lutego 20, 2012, 23:18:07 pm »
Sylvan Wielki w Wczoraj o 15:00:04

Dobry gust ma :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #485 dnia: Lutego 21, 2012, 16:39:20 pm »
Bawiłem się w nocy w przymierzu Leśnego Myśliwego jako "pure sorcerer" i na dzień dzisiejszy stwierdzam, że pvp w tej grze to jedno wielkie zlagowane gówno sprowadzające się do wbijania "nożyka" w plecy od przodu.
Większość walk wygląda mniej więcej tak:


A zenit wkurwienia osiągnąłem jak jeden koleś dostał ze Soul Spear za jakies 90% hp, zaczyna uciekać /wiadomo w jakim celu/ używa Estus Flaska" i obrywa w tym momencie z kolejnego Souls Spear, zamiast paść martwy, biegnie dalej z pełnym wskaźnikiem życia, jakimś cudem trafia go kolejny, odbiega-session lost. Mało tego, przenosi mnie  do swojego świata bez zregenerowanych czarów i hp, zanim zdążyłem zmienić pierścień i podbiec do ogniska, zaczęła się kolejna inwazja na którą trafiłem z resztką słabszych czarów...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #486 dnia: Lutego 21, 2012, 19:16:30 pm »
Dokładnie Juras. Grałem sporo czarusiami (zarówno pyro jak i zwykłymi) i zazwyczaj wyglądało to tak jak u Ciebie. Wszyscy sępią (podobnie jak DemS) na to je**ne dźgnięcie w plecy, a że pvp laguje jak diabli to... Nikt nie używa parowania, coś drugi nosi pierścień mgły. Nędza jak diabli.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #487 dnia: Lutego 22, 2012, 08:22:07 am »
A można grać całkowicie offline? Tak grałem przez 99,99% czasu w DemS i tak chciałbym też w DarS.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #488 dnia: Lutego 22, 2012, 09:49:24 am »
A można grać całkowicie offline? Tak grałem przez 99,99% czasu w DemS i tak chciałbym też w DarS.
Można ale lepiej gra się imo online, a jeśli będziesz cały czas w postaci ducha to nikt cię nie zaatakuje, ewentualnie ty kogoś :P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #489 dnia: Lutego 22, 2012, 10:27:26 am »
A można grać całkowicie offline? Tak grałem przez 99,99% czasu w DemS i tak chciałbym też w DarS.

Tylko dwa "ale", grając offline ominie Cię to:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
,
zaś grając pod postacią nieumarłego:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
.
Jednak na szczęście można zdobyć wszystko (dosłownie wszystko, nie tylko platynę, chyba że o czymś nie wiem) grając tylko offline, a pvp czy coop w przymierzach jest alternatywą, tudzież małym ułatwieniem w pewnych aspektach.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #490 dnia: Lutego 22, 2012, 13:35:26 pm »
Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #491 dnia: Lutego 22, 2012, 14:14:44 pm »
Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem

Nie żartuj. Póki co każdego bossa ubijałem sam bez pomocy, tylko trzeba uważać na to co się robi. Takiego grubasa z chudym czy Sifa to w drugich podejściach ubijałem. Pająka w sumie też :P

Paradoksalnie Taurus mi zabrał najwięcej żyć, ale miałem ch**owy sprzęt i nie ogarniałem, że można mu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:P
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2012, 14:16:28 pm wysłana przez tytacz »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #492 dnia: Lutego 22, 2012, 15:00:05 pm »
Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem

Nie żartuj. Póki co każdego bossa ubijałem sam bez pomocy, tylko trzeba uważać na to co się robi. Takiego grubasa z chudym czy Sifa to w drugich podejściach ubijałem. Pająka w sumie też :P

Paradoksalnie Taurus mi zabrał najwięcej żyć, ale miałem ch**owy sprzęt i nie ogarniałem, że można mu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:P
A teraz opowiedz o łucznikach na gzymsach w sterylnej. :troll:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #493 dnia: Lutego 22, 2012, 16:09:10 pm »
Nie żartuj. Póki co każdego bossa ubijałem sam bez pomocy, tylko trzeba uważać na to co się robi. Takiego grubasa z chudym czy Sifa to w drugich podejściach ubijałem. Pająka w sumie też :P

Ja większość bossów również dojeżdżałem samodzielnie, ale Quelagg nie dałe rady mimu kilkunastu podejść. Tak wiem, że trzeba atakować z tyłu, nawet parę razy byłem blisko ale zawsze ginąłem

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #494 dnia: Lutego 22, 2012, 20:45:40 pm »
Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem

Nie żartuj. Póki co każdego bossa ubijałem sam bez pomocy, tylko trzeba uważać na to co się robi. Takiego grubasa z chudym czy Sifa to w drugich podejściach ubijałem. Pająka w sumie też :P

Paradoksalnie Taurus mi zabrał najwięcej żyć, ale miałem ch**owy sprzęt i nie ogarniałem, że można mu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:P
A teraz opowiedz o łucznikach na gzymsach w sterylnej. :troll:

Tak samo jak w Demon's Souls w grze bardziej wymagajacy sa niektorzy zwykli przeciwnicy niz sami bossowie. Dodatkowo w Anor Londo jest chamska architektura ktora skutecznie przeszkadza postaciom walczacym w zwarciu.

Takie Sen's Fortress to przechadzka po parku przy waskich gzymsach i nakurwianiu wloczniami co 1s.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #495 dnia: Lutego 22, 2012, 20:54:02 pm »
Ja jedynkę i dwójkę przeszedłem w całości offline, bo wkurzały mnie podpowiedzi i biegające duchy innych graczy. Psuło to moim zdaniem klimat tej gierki.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #496 dnia: Lutego 22, 2012, 23:12:47 pm »
Platyna wpadła. Poziom jej trudności oceniam na zbliżony do 100% w Demon's Sousl. Przy DkS wystarczą pełne dwa przejścia, (choć ja zrobiłem pełne trzy), plus wizyta w kilku kluczowych miejscówkach.
W DS wymagane są trzy pełne przejścia, co wpływa na trudność rozgrywki jako takiej. Z drugiej strony bossowie jak i przeciwnicy w Dark Souls są zdecydowanie ciężsi niż w poprzedniczce. 

Nieskromnie dodam, że NG++ raptem zajęło mi nieco ponad 4 godziny. Ni jak ma się to do mojego 96min. w DS, ale jak już grę się rozgryzie, to można szmat czasu zaoszczędzić - pierwszy romans z Demon's Souls, jak i Dark Souls to przykładowo ok 44 godzin.

Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem

Nie żartuj. Póki co każdego bossa ubijałem sam bez pomocy, tylko trzeba uważać na to co się robi. Takiego grubasa z chudym czy Sifa to w drugich podejściach ubijałem. Pająka w sumie też :P

Paradoksalnie Taurus mi zabrał najwięcej żyć, ale miałem ch**owy sprzęt i nie ogarniałem, że można mu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:P
Na głowę po uprzednim wyeliminowaniu łuczników, a później toporem po kolanach (toporem z lght). I sprawa załatwiona.

Ja offline chyba bym nie przeszedł - taką quelagg bez tygodniowego farmienia sam nie pokonasz. A z pomocą innego gracza i owszem
Przesadzasz. Ja walczyłem z nią czterokrotnie - NG, NG+, NG++, NG+++ i zawsze sobie z nią radziłem bez większych kłopotów. Właściwie tylko podczas pierwszego zaliczania gry dała mi łupni, ale to tylko przez to, iż gracz nie zna jej ataków, a ma jeden taki, który zżera 3/4 paska.
Wg mnie o wiele bardziej wymagający są Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smough. Ci dali mi nieco w kość (szczególnie podczas NG+).

A można grać całkowicie offline? Tak grałem przez 99,99% czasu w DemS i tak chciałbym też w DarS.
Można, ale o sile DkS stanowią poniekąd inwazje. Dodatkowo jeśli nie zassiesz pacza, będziesz rwał włosy z głowy (marna siła broni, fatalne namierzanie przeciwników). Ja grałem on line i czekałem na stosowną łatkę, ponieważ wcześniej grało się koszmarnie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2012, 23:15:22 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #497 dnia: Lutego 22, 2012, 23:24:34 pm »
Na głowę po uprzednim wyeliminowaniu łuczników, a później toporem po kolanach (toporem z lght). I sprawa załatwiona.

Przeczytałeś spoiler?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #498 dnia: Lutego 23, 2012, 00:21:38 am »
Nie, jeszcze byś jaką tajemnicę zdradził  :hihi:

Oczywiście, że tak. Chodziło w mej wypowiedzi o rozwinięcie myśli, którą przytoczyłeś.  :naughty:

Modna fryzura, ładna buzia, kratka na brzuchu nas nie interesuje. Nas obchodzi tło. A to urzeka. Urzeka jakością tekstur, jak i konstrukcją samą w sobie.


Podejdźmy bliżej.  :roll:
Po raz wtóry. Nie zwracamy uwagi na doskonałe cieniowanie włosów (taki rodzaj strzyżenia), tylko przyglądamy się teksturom z bliższej perspektywy. Perspektywy łucznika. No, należy przyznać, że jest zdecydowanie gorzej. Choć dramatu nie ma. Co najwyżej bykoszotowa komedia. 




Teraz to już Rage. Nie ma co się oszukiwać i słać e plusy. No ale nikt w DkS nie gra jak w Rage, i kogo, do licha, interesuje jakość tekstur z tak niedorzecznej odległości.


Sprawa bliźniacza. Ujmujący widok. Niemal dech w piersi zabiera, chciałoby się rzec.


Używając lornetki - Rage 2.0. - to dokładnie ta górna cegłówka. tytacz, lewy górny róg.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)








Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #499 dnia: Lutego 23, 2012, 00:36:46 am »
Potrafisz pisac bez gejowskich akcentów?  :troll:
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2012, 07:10:51 am wysłana przez tytacz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #500 dnia: Lutego 23, 2012, 10:11:48 am »
Potrafisz pisac bez gejowskich akcentów?  :troll:


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #501 dnia: Lutego 23, 2012, 13:39:07 pm »
Przypomniało mi się, śledząc zbugowane napisy końcowe:




Black Iron Greatshield (Adam Ledzion)



Bloodshield (Alexandros Karpas)


Effigy Shield (Matt Gunn)


Sanctus (Yusuke Sugomori)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #502 dnia: Lutego 23, 2012, 13:54:46 pm »
Też robiłem sobie zdjęcia tarcz, Juras'ie.  :P Tyle, że niekoniecznie w bykoszotowych wersjach  :angel:





Tutaj tarcza plus wspomniane pomieszczenia w Anor Londo. Brak detali, he, he, dobre sobie.



Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #503 dnia: Lutego 23, 2012, 15:31:21 pm »
Też robiłem sobie zdjęcia tarcz, Juras'ie.  :P Tyle, że niekoniecznie w bykoszotowych wersjach  :angel:







Bardzo ładne, plusik leci.




Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #504 dnia: Lutego 23, 2012, 15:39:50 pm »
Jako, że już ograłem co nieco mój prezent urodzinowy skrobnę parę słów.
To jest najbardziej wkurwiająca i jednocześnie najbardziej satysfakcjonująca gra ever :). Walka o każdy metr nie była chyba tak ciężka i tak dobrze oddana w żadnej grze. Nawet nie wiem kiedy upłynęło te 29 godzin, a powrót do wcześniejszych lokacji i szlachtowanie jednym strzałem kolesi których wcześniej bało się jak ognia daje uczucie, że cieżka praca się opłaci :).
Po 20 godzin gry odkryłem sprint pod kołkiem, do tej pory nie wiem jak pokonałem kilku bossów bez tego dodam że dotarłem do drugiego dzwonu :). Lokacje odwiedzałem chyba w złej kolejności, bo szlachtowanie przeciwników jednym ciosem to chyba nie jest to z czego słynie ta gra, no ale ciężka walka z entami i ich żelaznymi kolegami w początkowej fazie gry się opłaciła. Pomogła tez kosa którą  wypuścił po niezliczonych próbach jego zabicia  żelazny jegomość, która przy sile mojego dwuręcznego miecza 130 mając 290 strasznie mi pomogła.

Uzależniłem się, całą noc obmyślałem gdzie teraz pójdę co ulepszę, jak podejść hydre kurde GRA ROKU.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #505 dnia: Lutego 23, 2012, 15:45:43 pm »
Po 20 godzin gry odkryłem sprint pod kołkiem
:lol:  ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #506 dnia: Lutego 23, 2012, 15:59:48 pm »
Modna fryzura, ładna buzia, kratka na brzuchu nas nie interesuje. Nas obchodzi tło. A to urzeka. Urzeka jakością tekstur, jak i konstrukcją samą w sobie.


Podejdźmy bliżej.  :roll:
Przyglądamy się teksturom z bliższej perspektywy. Perspektywy spuszczonej głowy. No, należy przyznać, że jest zdecydowanie lepiej. Choć szału nie ma. Co najwyżej UNCHARTED111!!!!




Teraz to już Crysis na modach. Nie ma co się oszukiwać i słać e plusy. No ale nikt w DkS nie gra jak w Crysis, i kogo, do licha, interesuje jakość tekstur z tak niedorzecznej odległości.


Sprawa bliźniacza. Ujmujący widok. Niemal dech w piersi zabiera, chciałoby się rzec.


Używając lornetki - Crysis trzy i pół - to dokładnie ta górna cegłówka. Juras, spoiler.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Ok, przeprosiny przyjęte, ale żeby to było ostatni raz.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #507 dnia: Lutego 23, 2012, 17:09:09 pm »
Ok, przeprosiny przyjęte, ale żeby to było ostatni raz.

Nie poznaję kolegi...  ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #508 dnia: Lutego 24, 2012, 13:51:35 pm »
Tu nawet tekstury podłoża zachwycają. O tak. Są tak dokładne i tak zróżnicowane.


Leśny bóg urody z aureolą, czy tylko przystojny rycerz o_O Nieistotne. Istotne są efekty. A te widać jak na dłoni.



Tekstury zwykłego, obitego kawałka muru. Muru pamiętającego poniżanych sługusów wielmożnych szlachciców, którzy nakazywali swoim podwładnym pieszczenie biczem niesfornych osób z rodzin Bykoszotowców.


Architektura zamku jak w PoP HD - beka rolls.  :grin:


Kryształowa Grota "bo niebiesko i kryształy i smok".


Nieszczególne FS  o_O ....taaaa. Lem, bicz i ....  :P



Duży, zły, "brzydki" wilk.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #509 dnia: Lutego 24, 2012, 14:48:40 pm »
Nie męczy ci się wzrok podczas grania przez komórkę?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #510 dnia: Lutego 24, 2012, 15:15:46 pm »
Jako, że już ograłem co nieco mój prezent urodzinowy skrobnę parę słów.
To jest najbardziej wkurwiająca i jednocześnie najbardziej satysfakcjonująca gra ever :). Walka o każdy metr nie była chyba tak ciężka i tak dobrze oddana w żadnej grze. Nawet nie wiem kiedy upłynęło te 29 godzin, a powrót do wcześniejszych lokacji i szlachtowanie jednym strzałem kolesi których wcześniej bało się jak ognia daje uczucie, że cieżka praca się opłaci :).
Po 20 godzin gry odkryłem sprint pod kołkiem, do tej pory nie wiem jak pokonałem kilku bossów bez tego dodam że dotarłem do drugiego dzwonu :). Lokacje odwiedzałem chyba w złej kolejności, bo szlachtowanie przeciwników jednym ciosem to chyba nie jest to z czego słynie ta gra, no ale ciężka walka z entami i ich żelaznymi kolegami w początkowej fazie gry się opłaciła. Pomogła tez kosa którą  wypuścił po niezliczonych próbach jego zabicia  żelazny jegomość, która przy sile mojego dwuręcznego miecza 130 mając 290 strasznie mi pomogła.

Uzależniłem się, całą noc obmyślałem gdzie teraz pójdę co ulepszę, jak podejść hydre kurde GRA ROKU.
Masz wiele racji Druchal. Podczas mego NG+, gdy już dobrze znałem poszczególne lokacje, także zwiedzając takie Blighttown, czy inne miejscówki, spoglądałem to tu, to tam i podziwiałem niezwykle złożoną, kapitalnie obmyśloną konstrukcję świata.
Grę polecam zaliczyć przynajmniej dwukrotnie by zachwycić się wszelakimi zmianami. Co za pozycja  :dance: Dołączysz sobie do danego przymierza/zabijesz kogoś, całość potrafi się diametralnie zmienić.
Wracasz do areny, opiekuna ogniska nie ma. Wchodzisz do kolejnej, a ten z orężem nad głową i niemym krzykiem atakuje nas.




Nie męczy ci się wzrok podczas grania przez komórkę?
Odpowiem słowami mojego kolego:

Ja sobie gram, cykam screeny i wklejam.

Poza tym, też masz tupet, że wtrącasz się pomiędzy mleko a trufle. Dorośli rozmawiają. Ty nie masz platyny, więc szaa.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #511 dnia: Lutego 24, 2012, 15:46:46 pm »
Tak to sobie tłumacz. Robisz foty ziemniakiem i zaraz zmieniasz temat  :troll:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #512 dnia: Lutego 24, 2012, 16:31:32 pm »
Tak to sobie tłumacz. Robisz foty ziemniakiem i zaraz zmieniasz temat  :troll:


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #513 dnia: Lutego 24, 2012, 16:34:16 pm »
Ja nie z tych. Jak chcesz komuś zrobić loda to idź nie wiem, do LEMa? Ostatnio zaczęliście się lubić z tego co zauważyłem :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #514 dnia: Lutego 24, 2012, 16:45:57 pm »
Ten na zdjęciu to mój bohater. Klęczy zatem ktoś inny  :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #515 dnia: Lutego 24, 2012, 16:50:11 pm »
Moja rudowłosa zawsze nosi zbroję, więc nie wiem kogo ty sobie tam wstawiłeś.



Tylko mi nie mów, że wyobrażasz sobie jak jakiś potworek z gierki sterowany przez konsolę ci robi...  :o
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2012, 16:53:14 pm wysłana przez tytacz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #516 dnia: Lutego 24, 2012, 16:52:28 pm »
Następny od bykoszotów  xP

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #517 dnia: Lutego 24, 2012, 16:53:41 pm »
I kolejna zmiana tematu  :hihi:

Poza tym:

Ja sobie gram, cykam screeny i wklejam.

A ty się chwalisz jak potworki z gierki na konsole ci służą swoimi ustami. Dorośnij, znajdź dziewczynę, ustatkuj się, bo jest źle  :whistle:
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2012, 17:02:41 pm wysłana przez tytacz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #518 dnia: Lutego 24, 2012, 18:37:17 pm »
Ja jedynkę i dwójkę przeszedłem w całości offline, bo wkurzały mnie podpowiedzi i biegające duchy innych graczy. Psuło to moim zdaniem klimat tej gierki.
Wszelakie podpowiedzi to trafna opcja, a już całkowitą rewelacją jest motyw atakowania naszej postaci przez najeźdźcę. Dlatego sądzę, że poprzez grę off line te pozycje sporo tracą.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dark Souls
« Odpowiedź #519 dnia: Lutego 24, 2012, 18:53:46 pm »
Ja jedynkę i dwójkę przeszedłem w całości offline, bo wkurzały mnie podpowiedzi i biegające duchy innych graczy. Psuło to moim zdaniem klimat tej gierki.
Wszelakie podpowiedzi to trafna opcja, a już całkowitą rewelacją jest motyw atakowania naszej postaci przez najeźdźcę. Dlatego sądzę, że poprzez grę off line te pozycje sporo tracą.
Czytanie wiadomości od graczy=granie z opisem. A co do najeźdźców, o gliczu z główką smoka który nadal można stosować uruchamiając grę bez patcha pewnie słyszałeś, o drugim glitchu pozwalającym na przerzucanie przedmiotów pomiędzy swoimi postaciami być może nie. Skoro teraz już wiesz, to wytłumacz mi jakie masz szanse będąc na poziomie Undead Parish na NG z kimś kto ma wyposażenie z końca gry dopakowane na maxa + lagstab?