Autor Wątek: Shift 2: Unleashed  (Przeczytany 57283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 29, 2011, 17:04:28 pm »
To swoją drogą, ale jak widać po Dircie 2, da się zrobić całkiem fajne wyścigi, które uderzają w ten target. Dirt 3 natomiast zapowiada się znacznie lepiej niż dwójka, bo w końcu skupią się na rajdach. Dlatego też szkoda marnować kasy na przereklamowanego Shita 2 i lepiej poczekać do premiery Dirt'a 3.

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 29, 2011, 17:21:24 pm »
kilka tekstow z neogaf

"Some quick impressions:

Handling has improved IMMENSELY. The sliding or swaying isn't there any more!
The cars are very controllable from the start without having to tweak certain wheel settings.

I've only driven a few of cars but you can really feel the distinction between FF and FR for example. I drove a Mk1 Golf around Bathurst and I must say....it was phenomenal!

Going fast over a hill or 'jump' will not result in an 'airbag' landing like in other games. Oh no, the result is the suspension and tyres lose all sense of stability and you completely lose the car in the most realistic fashion i've ever seen in a game!

Snap oversteer is depicted really well. Counter steering is also simulated in a proper manner.
You will lose grip if accelerating on a fullish lock and the locking up of brakes feel realistic as well.

I really love the Elite physics, if feels so right and is a lot of fun. It's not PC sim physics but it's pretty close, much,much better than SHIFT 1"


"If you go even faster over that jump, you can completely lose it and flip after the initial landing.....amazing! "

"With regards to more powerful vehicles, I drove an Aston Martin V8 and Porsche 911 GT3 around the ring and they too are very controllable,very stable compared to SHIFT 1. It's an awesome experience imo, the cars lose grip when you expect them to, and handle very,very well..... "









BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #242 dnia: Marca 29, 2011, 17:35:34 pm »
Brzmi jak teksty podjaranych fanów jedynki. Co innego mówi koleś na filmiku, który zapodał Unlimited i z tego co widać na ekranie wszystko się zgadza. Chociażby sposób pokonywania pierwszego zakrętu na Suzuce. Śmierdzi poduszkowcem na kilometr. A Neogaf, to neogaf...oni tam jarają się wszystkim co nowe (ostatnio chociażby Crysis 2).
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2011, 18:02:59 pm wysłana przez BoBaN »

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 29, 2011, 19:17:45 pm »
neogaf to glownie ludzie z insomniac, ubisoft, ea i innych firm i nie mow mi ze ich zdanie to jakies wypociny dziecka czy hamburgera bo tak nie jest.
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift a killzone wydaje sie ubogi jak gra z pegasusa w stosunku do pecetowego crysisa.
nie podoba ci sie gra to idz do watku o gt5
ja sprzedalem swoje gt5 i tak juz nie marudze jak mozna zauwazyc
i nie porownuje w glupi sposob tak jak ty kazdej gry do jakiegos innego tytulu z ps3 zeby udowodnic innym jakie to ps3 jest niesamowite
ta gra dzieki bogu to nie gt5 a crysis na szczescie tez nie jest taki plytki jak Killzone dlatego ludzie sie tym jaraja i dlatego recenzje sa jakie sa

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 29, 2011, 19:23:57 pm »
neogaf to glownie ludzie z insomniac, ubisoft, ea i innych firm i nie mow mi ze ich zdanie to jakies wypociny dziecka czy hamburgera bo tak nie jest.
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift a killzone wydaje sie ubogi jak gra z pegasusa w stosunku do pecetowego crysisa.
nie podoba ci sie gra to idz do watku o gt5
ja sprzedalem swoje gt5 i tak juz nie marudze jak mozna zauwazyc
i nie porownuje w glupi sposob tak jak ty kazdej gry do jakiegos innego tytulu z ps3 zeby udowodnic innym jakie to ps3 jest niesamowite
ta gra dzieki bogu to nie gt5 a crysis na szczescie tez nie jest taki plytki jak Killzone dlatego ludzie sie tym jaraja i dlatego recenzje sa jakie sa
Kie?  :curve:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 29, 2011, 19:28:46 pm »
neogaf to glownie ludzie z insomniac, ubisoft, ea i innych firm i nie mow mi ze ich zdanie to jakies wypociny dziecka czy hamburgera bo tak nie jest.
 a crysis na szczescie tez nie jest taki plytki jak Killzone dlatego ludzie sie tym jaraja i dlatego recenzje sa jakie sa
LOL i kur** LOL.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 29, 2011, 19:34:40 pm »
Kurcze, sami prosi tutaj  ;) .
Ja tam jako niedzielny kierowca świetnie się bawię.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 29, 2011, 19:46:31 pm »
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift...

Lolololololol!!! Oto cały obraz "fana" wyścigów. Od dawna przecież wiadomo, że najważniejsze są wypadki! Ja się nie dziwię czemu sprzedałeś GT5 i dlaczego ta gra Cię nie wciągnęła. Po prostu je**em jak to przeczytałem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 29, 2011, 20:00:36 pm »
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift...

Lolololololol!!! Oto cały obraz "fana" wyścigów. Od dawna przecież wiadomo, że najważniejsze są wypadki! Ja się nie dziwię czemu sprzedałeś GT5 i dlaczego ta gra Cię nie wciągnęła. Po prostu je**em jak to przeczytałem.

no wiadomo przeciez ze najwazniejsza jest wysoka rozdzielczosc, AA i ogolnie, zeby gra wygladala lepiej niz tytuly konkurencji :P :P :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #249 dnia: Marca 29, 2011, 20:10:12 pm »
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift...

Lolololololol!!! Oto cały obraz "fana" wyścigów. Od dawna przecież wiadomo, że najważniejsze są wypadki! Ja się nie dziwię czemu sprzedałeś GT5 i dlaczego ta gra Cię nie wciągnęła. Po prostu je**em jak to przeczytałem.


bo nie lubie jezdzic autobusami i toyotami yaris  ?  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #250 dnia: Marca 29, 2011, 20:32:53 pm »
ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift...

Lolololololol!!! Oto cały obraz "fana" wyścigów. Od dawna przecież wiadomo, że najważniejsze są wypadki! Ja się nie dziwię czemu sprzedałeś GT5 i dlaczego ta gra Cię nie wciągnęła. Po prostu je**em jak to przeczytałem.

no wiadomo przeciez ze najwazniejsza jest wysoka rozdzielczosc, AA i ogolnie, zeby gra wygladala lepiej niz tytuly konkurencji :P :P :P

Najważniejsze jest żeby dana gra, arcade czy sim była grywalna poprzez dopracowany model jazdy. Shift taki nie jest, bo jeździ się tam poduszkowcami. Z filmików dwójka wygląda bardzo podobnie, ale do ostatecznej oceny modelu jazdy wstrzymam się po zagraniu w demko.

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #251 dnia: Marca 29, 2011, 20:35:13 pm »
to napisz mi Bobanie dlaczego tak sie jarasz nowym Motorstormem skoro model jazdy jest dla ciebie taki wazny ? :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #252 dnia: Marca 29, 2011, 20:40:05 pm »
Przecież napisałem wyraźnie:

Cytuj
Najważniejsze jest żeby dana gra, arcade czy sim była grywalna poprzez dopracowany model jazdy.

MotorStorm ma dobry arcade'owy model jazdy, który może być grany tylko pod padem. Są gry arcade, która można odpalać na kierownicy i czerpać z nich dużą frajdę (np. Dirt 2). Shift to dla mnie tytuł, które nie jest pure arcade jak Burnout czy MS, a więc używam kiery do tej gry, a ta niestety jest totalnie źle obsługiwana przez Shifta i jego dziwaczny model jazdy. Naki teraz widzę, że Ty nie rozróżniasz takich rzeczy i stąd Twoje pytanie. Spoko, nie musisz, bo nie każdy musi być zapalonym fanem wyścigów. Tylko nie dziw się potem, że forumowi wielbiciele tego gatunku wytykają słabe strony gier wyścigowych.

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #253 dnia: Marca 29, 2011, 20:46:53 pm »
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2011, 20:49:24 pm wysłana przez Michal102 »

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #254 dnia: Marca 29, 2011, 20:51:25 pm »
kilka tekstow z neogaf

"Some quick impressions:

Handling has improved IMMENSELY. The sliding or swaying isn't there any more!
The cars are very controllable from the start without having to tweak certain wheel settings.

I've only driven a few of cars but you can really feel the distinction between FF and FR for example. I drove a Mk1 Golf around Bathurst and I must say....it was phenomenal!

Going fast over a hill or 'jump' will not result in an 'airbag' landing like in other games. Oh no, the result is the suspension and tyres lose all sense of stability and you completely lose the car in the most realistic fashion i've ever seen in a game!

Snap oversteer is depicted really well. Counter steering is also simulated in a proper manner.
You will lose grip if accelerating on a fullish lock and the locking up of brakes feel realistic as well.

I really love the Elite physics, if feels so right and is a lot of fun. It's not PC sim physics but it's pretty close, much,much better than SHIFT 1"


"If you go even faster over that jump, you can completely lose it and flip after the initial landing.....amazing! "

"With regards to more powerful vehicles, I drove an Aston Martin V8 and Porsche 911 GT3 around the ring and they too are very controllable,very stable compared to SHIFT 1. It's an awesome experience imo, the cars lose grip when you expect them to, and handle very,very well..... "

Jaranie się hamerykanów..nie trafia do mnie, szczególnie po tym co widzę.

ty masz chyba jakies problemy ze gt5 nie ma takich fajnych wypadkow co arcadowy shift...

Lolololololol!!! Oto cały obraz "fana" wyścigów. Od dawna przecież wiadomo, że najważniejsze są wypadki! Ja się nie dziwię czemu sprzedałeś GT5 i dlaczego ta gra Cię nie wciągnęła. Po prostu je**em jak to przeczytałem.


bo nie lubie jezdzic autobusami i toyotami yaris  ?  :roll:

To widzę żeś pograł w te Gran Turismo.. :roll:

-------------------------------------------------

Mnie także póki co, po tym co widzę, słyszę i czytam nie przekonuję Shift 2, miałem nadzieje że chociaż będzie to gra ala Forza Motorsport, ale widzę się przeliczyłem. Czekam jeszcze na obszerną relację z modelu jazdy w trybie ELITE, jeśli ten zawiedzie, to cóż będzie szkoda bo lista fur i tras jest całkiem niezła, pomijam już to że te ostatnie nie są one dość dobrze odwzorowane. ;)

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #255 dnia: Marca 29, 2011, 20:56:35 pm »

miałem nadzieje że chociaż będzie to gra ala Forza Motorsport, ale widzę się przeliczyłem.

Normalnie padłem  :lol: :lol: :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #256 dnia: Marca 29, 2011, 21:02:45 pm »
Z czym padłeś? Bo nie rozumiem..Shift 2 porównywał się z FM3 i GT5, póki co nie może się równać ani z jednym, ani drugim tytułem. Mi by było na miejsci EA wstyd, jeśli robią taką agresywną politykę, to niech chociaż stoją za Nimi jakieś argumenty, bo wywołać trochę szumu to każdy potrafi. :roll:

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #257 dnia: Marca 29, 2011, 21:05:49 pm »
Chyba nie dałeś się nabrać na tą marna prowokację ze strony EA ? Przecież oni tymi "porównaniami" zrobili z siebie idiotów.

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #258 dnia: Marca 29, 2011, 21:08:29 pm »
Może nie dałem się nabrać, ale przynajmniej sobie trochę naobiecywałem, i łudziłem się że pojeżdżę sobie w końcu na PS3 Porszawką z fajnym widokiem z kokpitu, z niezłym modelem jazdy, ten filmik od ISR daję trochę optymizmu, ale trzeba poczekać jak fura prowadzi się w trybie ELITE na innym widoku niż "helmet cam". 8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #259 dnia: Marca 29, 2011, 21:32:00 pm »
no jesli ktos liczyl ze Need for speed to bedzie symulator jak Gt czy Forza to  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #260 dnia: Marca 29, 2011, 21:42:34 pm »
A dlaczego mięliby nie zrobić symulatora, skoro na prawo i lewo reklamowali grę jako sim? Są zbyt ciency, a robienie symulacji jest zarezerwowane dla wybitnych developerów pokroju Polyphony Digital? W końcu to chyba jedyny (średnio) rozsądny powód, dla którego ktoś miałby nie oczekiwać sima.

Mrocz

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #261 dnia: Marca 29, 2011, 21:44:00 pm »
Chyba nie dałeś się nabrać na tą marna prowokację ze strony EA ? Przecież oni tymi "porównaniami" zrobili z siebie idiotów.

Emmm... Żeby nie było, ten trailer porównawczy, nie był przeznaczony do publicznego pokazu... Ponoć wyciekł ze studia po prostu, i zrobili go między sobą i tyle... Zresztą szybko był zablokowany po tym jak wyciekł :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #262 dnia: Marca 29, 2011, 22:38:39 pm »
Tak to tłumaczą? Zapodali uber faila tym porównaniem, posypał się negatywne komenty, to usunęli i teraz udają głupa. A nawet samo to, że robili go między sobą, pokazuje z jakimi tytułami chcą konkurować. Sami sobie winni. Aczkolwiek ja już nie wymagam, żeby to był sim, bo nigdy nim nie będzie ta gra, ale niech chociaż pozbędą się fizyki poduszkowców.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 29, 2011, 22:55:03 pm »
Może nie dałem się nabrać, ale przynajmniej sobie trochę naobiecywałem, i łudziłem się że pojeżdżę sobie w końcu na PS3 Porszawką z fajnym widokiem z kokpitu, z niezłym modelem jazdy, ten filmik od ISR daję trochę optymizmu, ale trzeba poczekać jak fura prowadzi się w trybie ELITE na innym widoku niż "helmet cam". 8)
Elite nie zmienia wiele...jest troche lepiej niz w Shift...da sie w toto grac ale to wciaz cholernie slaba gra....juz arcadwy PGR4 ma lepiej oddany ciezar czy nadsterownosc.
No i do tego zjebane filmiki z jakims amerykanskim grubasem ("pro driver" :D), ktorych nie mozna skipnac....

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 29, 2011, 23:07:46 pm »
Czy oprócz tych prosów powyżej, którzy gry nie widzieli na oczy, są tu osoby, które w nią grają?

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 30, 2011, 07:20:40 am »
Np. Magik grał :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 30, 2011, 08:43:51 am »
Mr-Art też gra.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #267 dnia: Marca 30, 2011, 11:03:20 am »
Z tego co widzę, to na UStore była już aktualizacja, ale demka Shift'a 2 nie ma. Widocznie są pewni, że gra się sprzeda. Ja jednak nie zaryzykuję 200zł, żeby potem odsprzedawać po niższej cenie. Ja ogólnie gier nie sprzedaje. Jeśli już to bardzo rzadko, a wyścigi jeszcze rzadziej. Od premiery PS3 były tylko dwie gry wyścigowe, które sprzedałem bo mi się nie podobały. Pierwsza to F1 od Sony ze względu na brak obsługi kierownicy (który potem dodali, ale było już za późno), a druga to właśnie pierwszy Shift.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 30, 2011, 11:31:37 am »
ale trzeba poczekać jak fura prowadzi się w trybie ELITE na innym widoku niż "helmet cam". 8)

Grajac w Shifta z kokpitu odnosze wrazenie jakby to tylne kola byly skretne.
Dodam jeszcze ze z kamery TPP nawet na prostej fura wciaz sie giba na wszystkie strony jakby mial sie zaraz rozleciec (jak w jedynce).

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 30, 2011, 15:49:05 pm »
ja pogralem troche wczoraj ....
ogolnie na Elite sie prawie nie da grac  :lol:
pierwszej trasy nie moglem zaliczyc w 1 trojce
na pro juz jest lepiej bo chociaz jest troche wspomagaczy

wjechanie na trawe czy hamowanie na zakrecie czesto sie konczy obroceniem
reczny hamuje wszystkie kola i zamiast poslizgu samochod jedzie ciagle do przodu bokiem w bande  :grin:
jak narazie gra sie zbyt realistycznie jak dla mnie i po paru meczacych wyscigach wrocilem grac w cos innego zeby sie zrelaksowac
grafika jest bardzo spoko na ps3 - sa zabki ale z widoku z kokpitu gra prezentuje sie swietnie

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 30, 2011, 15:53:14 pm »
Podoba mi się określenie zbyt realistycznie.. :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 30, 2011, 16:10:23 pm »
zbyt realistycznie jak na gre arcadowa
teraz lepiej ?
nie wiem czemu kazdy stara sie teraz pchac w tysiace opcji tuningu itd...
ktos kto pracuje i ma inne rzeczy do zrobienia po pracy nie ma czasu na takie gry  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 30, 2011, 16:12:00 pm »
reczny hamuje wszystkie kola i zamiast poslizgu samochod jedzie ciagle do przodu bokiem w bande  :grin:

Główny ból jedynki. Każde auto w Shifcie wykazywało nadmierną podsterowność. Nie ważne czy FF, FR, MR, jaka moc, jaka waga, bo zawsze sunęło jak kłoda na pobocze.

Podoba mi się określenie zbyt realistycznie.. :lol:

Wiele tłumaczy. ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 30, 2011, 16:22:38 pm »
My tu gadu gadu, a tu druga część materiału(już gra w trybie ELITE) do zobaczenia(na końcu filmiku pierwszy poważny bug w grze, niewidzialne dopadające Nas ściany):




I na dokładkę Radical, jeden z nielicznych samochodów w grze który się w miarę dobrze prowadzi, jak to ujął prowadzący, jego model jazdy zmierza w dobrym kierunku.

« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 16:25:07 pm wysłana przez Unlimited »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 31, 2011, 14:54:42 pm »
Kupiłem wczoraj. Co prawda jeszcze nie zainstalowana, ale niebawem napiszę pełny raport z placu boju.

Chciałbym pokończyć to, co mam do ukończenia, inaczej - znając życie - nowy Shift 2 mnie wciągnie tak, że nie ukończę takich tuzów jak Dead Space 2, a przecież nowy Szogun nadciąga, a i należy pamiętać o MK.

Co warte zaznaczenia, gra otrzymuje wyższe noty niż konkurencja w postaci GT5.

86.12% (S2U) vs    84.27% (GT5).

Niby niewiele, ale warto zaznaczyć, że niemal wszyscy oceniający (którzy grali i w GT5, jak i nowego Shift) nieco wyżej cenią tego drugiego.
Zachwytów nie ma końca. Gra chwalona jest zarówno za model jazdy (tak, tak, tak, tak), jak i oprawę, widowiskowość, uniwersalność rozrywki.

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 31, 2011, 15:03:52 pm »
Zaiste nie jestem w stanie pojąć, jakim cudem ta gra dostaje tak wysokie noty. No ale cóż, szanuję zdanie tych, którym ów tytuł się podoba. Wiele nie grałem (nie dałem rady), ale moja ocena to nie więcej jak 6/10.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 31, 2011, 15:09:14 pm »
Rozwiń zatem swą myśl, dlaczegóż to owa pozycja solą w twym oku, a wstępna twa ocena, jest tak nikczemnie niska przyrównując ją do światowych standardów.

Cheat Code Central 8.5/10
GamesRadar      9/10
GamePro    8/10
IGN    03/29/11    8.5/10
Game Informer    8.5/10
1UP    03/29/11    8.5/10
VideoGamer    9/10
Playstation Official Magazine US    9/10

Brak opinii ISR  :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 31, 2011, 15:10:33 pm »
Kupiłem wczoraj. Co prawda jeszcze nie zainstalowana, ale niebawem napiszę pełny raport z placu boju.

Chciałbym pokończyć to, co mam do ukończenia, inaczej - znając życie - nowy Shift 2 mnie wciągnie tak, że nie ukończę takich tuzów jak Dead Space 2, a przecież nowy Szogun nadciąga, a i należy pamiętać o MK.

Co warte zaznaczenia, gra otrzymuje wyższe noty niż konkurencja w postaci GT5.

86.12% (S2U) vs    84.27% (GT5).

Niby niewiele, ale warto zaznaczyć, że niemal wszyscy oceniający (którzy grali i w GT5, jak i nowego Shift) nieco wyżej cenią tego drugiego.
Zachwytów nie ma końca. Gra chwalona jest zarówno za model jazdy (tak, tak, tak, tak), jak i oprawę, widowiskowość, uniwersalność rozrywki.


Powiedzmy sobie szczerze, że oceny GT5 to jest największa pomyłka recenzji w historii rynku gier wideo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 31, 2011, 15:12:03 pm »
Co warte zaznaczenia, gra otrzymuje wyższe noty niż konkurencja w postaci GT5.

86.12% (S2U) vs    84.27% (GT5).

Kiedy Ty w końcu zrozumiesz, że Shift 2 nie jest żadną konkurencją dla GT5. Po pierwsze arcade nie może być konkurencją dla sim, a po drugie gra w 30fps'ach i 720p i słabą grafiką też nie ma czego szukać przy produkcie PD.

Model jazdy może być chwalony (chociaż jak widać po recenzji TeamVVV, model jazdy nadal jest słaby), ale to nie model sim jak go reklamuje samo EA.

Teraz posłużę się tokiem myślenia Sylvana (chociaż i tak będę bliższy prawdy) i porównam Shifta do innej arcade'ówki.

Co warte zaznaczenia, gra otrzymuje niższe noty niż konkurencja w postaci Burnouta Paradise.

SHift 2: - 86.12%                      Burnout:P - 87.93%

Wiadomość scalona: Marca 31, 2011, 15:16:51 pm
Brak opinii ISR  :P

ISR zrecenzował pierwszego Shifta i mieli kompletnie inne zdanie niż Twoje Sylvanie, określając model jazdy jako mało udany. Wybacz, ale zaufam ludziom, którzy mają znacznie większe pojęcie o czym mówią, niż napalonemu na hamburgerowe, tanie i odpustowe (żeby nie napisać wiejskie) wodotryski, które serwuje Shift.

Powiedzmy sobie szczerze, że oceny GT5 to jest największa pomyłka recenzji w historii rynku gier wideo.

Oj nie, nie. Zaraz Ci Slyvan napisze, że IGN jest the best i nie ważne, że oceniali GT5 na 4lvl w A-Spec. Dla niego oni są bardziej wiarygodni niż serwis zrzeszający ligę IRacingu i ludzie, którzy z tematem gier wyścigowych jak i samych wyścigów maja do czynienia od dawna i na co dzień. Ot cała filozofia Sylvana. Najpierw pisze, że każdy ma swoje zdanie, ocenia gry i nie wolno narzucać nikomu swoich opinii, a potem wyskakuje ze śmiesznymi ocenami amerykańskich (w większości) serwisów.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 15:16:51 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 31, 2011, 15:20:37 pm »
Akurat recenzje serwisów(Playstation/Xbox Official Magazine, IGN, GT, Gamespot) traktuję już od paru lat z przymrużeniem oka, dlaczego...MONEY :-?