Autor Wątek: Forza Motorsport 4  (Przeczytany 251714 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #920 dnia: Sierpnia 16, 2011, 10:15:04 am »
Hockenheim:


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #921 dnia: Sierpnia 16, 2011, 14:51:57 pm »
Co prawda bylo to niemal pewne ale wazne, ze zostalo potwierdzone, Hockenheim w Forza 4. Nie kazdy bedzie zadowolony, ja Hockenheim uwielbiam i bardzo mnie cieszy, ze to wlasnie  Hockenheim bedzie jedna z nowych tras, masa ludzi na forum Forzy tez sie ucieszy :)



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2011, 15:57:01 pm wysłana przez _ReD_ »

Enki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-07-2011
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #922 dnia: Sierpnia 16, 2011, 17:54:50 pm »
Super! Czekam na kolejną porcję newsów, a te już niebawem na Gamescom.

Wiadomość scalona: Sierpnia 16, 2011, 17:58:47 pm

O tym mówiłem :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2011, 17:58:47 pm wysłana przez Enki »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #923 dnia: Sierpnia 16, 2011, 20:48:45 pm »
Iberian wygląda niemal identycznie plus nowe oświetlenie, zresztą gra w gameplayu wygląda niczym FM3 + nowe oświetlenie. Menu kariery wygląda bardzo fajnie, potwierdziło się że to dostępne będą tylko dwa tryby oświetlenia dla każdej trasy, pierwszy wyścig przy porannej pogodzie, a drugi przy wieczornej(ale powiedział że będzie to zawsze zachód słońca).

nawet fm3 + nowe oświetlenie =  :o

a tutaj mamy dodatkowo 2x więcej samochodów na trasie, dopakowanie detali i kokpitów, różne pory dnia, itd. Do dzisiaj nic nie przebiło Camino Viejo z fm3 a będzie jeszcze lepiej.


Nowa trasa i zdjęcia zajebiście wyglądają.

Enki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-07-2011
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #924 dnia: Sierpnia 16, 2011, 21:11:20 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #925 dnia: Sierpnia 16, 2011, 22:41:37 pm »







Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #926 dnia: Sierpnia 16, 2011, 22:47:09 pm »
Na stronie FM4 doszly sekcje Cars i Tracks.
Wychodzi na to ze beda 32 lokacje.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #927 dnia: Sierpnia 16, 2011, 23:15:41 pm »
Mam nadzieje, ze te sloty sa tylko na trasy z gry a nie przyszle DLC. Jesli tak, to wyglada na to ze pojawi sie troche wiecej niz piec nowych lokacji a to bardzo cieszy. Wszystko tez zalezy jak beda liczone lokacje, czy ladera, Iberian i Camino beda liczone jako odzielne czy razem jako Montserrat. To samo tyczy sie Amalfi i Positano a takze Nurburgring GP i Nordschleife. Ja mam nadzieje ze nie ale jak znam zycie to bedzie tak samo jak w Forzie 3, czyli beda liczone oddzielnie a to juz nie zostawia wiele miejsca na nowe trasy, chyba, ze ktores ze starych zostana kompletnie wymienione na cos innego ale watpie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2011, 23:28:52 pm wysłana przez _ReD_ »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #928 dnia: Sierpnia 16, 2011, 23:44:44 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #929 dnia: Sierpnia 17, 2011, 00:28:10 am »
Powtorki wygladaja o niebo lepiej niz w czesci trzeciej, ta na Nurbie GP wyglada naprawde swietnie. Na drugim filmiku, w tym w ktorym kamera jest za samochodem widac brak przyciemnianej szyby jaka byla w FM3 i teraz wszystko ladnie widac w srodku auta. Ciekawe tylko czy tak samo bedzie podczas wyscigu czy tylko na jakichs time attack czy innych trybach gdzie jest tylko jedno auto na trasie :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #930 dnia: Sierpnia 17, 2011, 00:33:08 am »
No mnie też to ciekawi, bo po obejrzeniu tego gameplay'u i tego gifa troche dwuznacznie to wygląda.


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #931 dnia: Sierpnia 17, 2011, 00:37:59 am »
Czemu dwuznacznie, przeciez na jednym i drugim sa przezroczyste szyby?

Jeszcze taki maly cytacik z IGN, narazie zostawiam bez komentarza ale najwazniejsze jest pogrubione... Moze byc blad, przejezyczenie, referencje do rzeczywistosci etc. Czas pokaze ale narazie nie jaral bym sie za bardzo. Tak czy siak T10 podobno mialo miec jakas duza nowosc na targach (mam nadzieje ze nie tylko nowa lokacja) i podobno ma jakas bombe na TGS ale ile w tym prawdy to sie okaze ;)

Cytuj
It's this love for motorsport that has meant that not only is Hockenheim in the game, but it's playable at any time of the day. While it may not sound that impressive, driving around the Nordkurve at sunrise is a very different experience from racing in the middle of the night. Choose the latter and visibility is obviously impacted dramatically, the dazzling glare of brake lights preventing you from having a clear view of the track when you're sandwiched in the middle of a pack of cars all vying for pole position. In stark contrast there's almost an air of calm when tackling the same race at dawn as the sun blinks over the horizon.

I jeszcze jeden gif... swietnie to wyglada...dawac juz jakies demo bo czekanie zabija.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 02:32:57 am wysłana przez _ReD_ »

Enki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-07-2011
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #932 dnia: Sierpnia 17, 2011, 06:33:05 am »
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 06:38:03 am wysłana przez Enki »

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #933 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:02:24 am »
Wow... chyba muszę przyoszczędzić na Xboxa o_O

Czyżby była zmienna pora dnia w Forzie 4 o_O ?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #934 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:04:24 am »
Panowie z Turn 10 stosują ten sam trick co przy FM3. Ja się na to już tak łatwo nabrać nie dam. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #935 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:11:57 am »
Panowie z Turn 10 stosują ten sam trick co przy FM3. Ja się na to już tak łatwo nabrać nie dam. 8)

Czy ty kiedykolwiek napiszesz choćby najmniejszą pozytywną rzecz na temat tej gry?

No bo sorry, ale gra zapowiada się świetnie, nawet jak grafika nie będzie tak doskonała jak na filmikach, to i tak zapowiada się kawał naprawdę solidnej gry, a gdzie nie spojrzę to ty, BoBaN i parę innych osób traktujecie ten tytuł jakby była jakimś badziewiem od Citi Interactive :/ :/

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #936 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:16:58 am »
Czemu dwuznacznie, przeciez na jednym i drugim sa przezroczyste szyby?

...

I jeszcze jeden gif... swietnie to wyglada...dawac juz jakies demo bo czekanie zabija.






Szyby są przeźroczyste w obu wypadkach. Ba, w FM3 też były przeźroczyste, tyle że kokpit samochodu to czarna plama. Tak samo jak w standardach z gt5. zauważ, że na twoim gifie z bmw wszystko ladnie widać, na gifie z paczką aut nie widać kokpitów, tylko samych kierowców, tak jak to było w fm3.

w sumie nic pewnego, moze to tak wyglada ze wzgedu na pore dnia.. przekonamy sie wkrotce.

btw, kidy konferencja ms i gdzie ja mozna obejrzec w wysokiej jakosci? chetnie popatrze co to za bomba ktora zapowiadaja))

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #937 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:22:09 am »
Szyby są przeźroczyste w obu wypadkach. Ba, w FM3 też były przeźroczyste, tyle że kokpit samochodu to czarna plama. Tak samo jak w standardach z gt5. zauważ, że na twoim gifie z bmw wszystko ladnie widać, na gifie z paczką aut nie widać kokpitów, tylko samych kierowców, tak jak to było w fm3.

Dobra dobra... Ale jakie to ma znaczenie w czasie wyścigu? Przecież NIE ZWRACA SIĘ NA TO UWAGI... Tak jak rzekomo nie zwraca się uwagi na standardy w GT5 i drzewa 2D :/ ????

Przecież logiczne jest by na konsoli gra wyglądała świetnie trzeba dokonać cięć w miejscach których nie dostrzegamy... Tak jest w Forzie 3, Forzie 4, Gran Turismo 5, Need For Speedach, Call Of Druty, Crysis 2 etc etc itd itd... W każdej pojedynczej grze na konsole...

Więc przestańmy wyłapywać te głupoty bo to naprawdę jest nudne :/ Wyższości jednej gry nad drugą nie udowodnicie tym, że "w Forzie 4 nie ma przezroczystych szybek" :/ Wszystko i tak rozstrzygnie się przy porównaniu modelu jazdy i ogólnej "radości" płynącej z gry :/

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #938 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:22:48 am »
Cała prawda, pisałem o tym nie raz, nie ma gorszych osób od fanboy PS3  :angel: bo o ile fan iXa jest wstanie napisać coś ciepłego o PS3 i grach które na nie są tak fan Ps3 już nie. I widać to doskonale na tym przykładzie i jak tu z nimi dyskutować ? zwyczajnie się nie da i niema poco, ich zdanie jest chu** warte, bo wchodzi Ci taki Boban i piszę, jak to strasznie słabo wygląda  :lol: A kur** w GT5 połowa gry nie wygląda tak dobrze jak to, ale tego to nie widzą dla nich to lekkie nie dociągnięcia które PD poprawi im w 100 patchach  :roll:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 10:25:12 am wysłana przez Soul »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #939 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:24:00 am »
Panowie z Turn 10 stosują ten sam trick co przy FM3. Ja się na to już tak łatwo nabrać nie dam. 8)

Czy ty kiedykolwiek napiszesz choćby najmniejszą pozytywną rzecz na temat tej gry?

No bo sorry, ale gra zapowiada się świetnie, nawet jak grafika nie będzie tak doskonała jak na filmikach, to i tak zapowiada się kawał naprawdę solidnej gry, a gdzie nie spojrzę to ty, BoBaN i parę innych osób traktujecie ten tytuł jakby była jakimś badziewiem od Citi Interactive :/ :/

Jakbyś UMIAŁ CZYTAĆ to byś wiedział że tak, widocznie nie umiesz. :roll:

Po prostu przerobiłem to samo podczas premiery FM3, te same tricki, pokazywane główne ujęcia z Menu, mocno retuszowane zdjęcia z Photomode, podobnie wyglądające filmiki itd. Dlatego teraz jestem bardziej uważny i spokojny, poza tym nie ma tam niczego czego nie widział bym wcześniej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 10:25:50 am wysłana przez Unlimited »

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #940 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:24:31 am »
Wow... chyba muszę przyoszczędzić na Xboxa o_O

Czyżby była zmienna pora dnia w Forzie 4 o_O ?

Nie zmienna pora, ale z góry ustalone inne pory dnia na danej trasie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #941 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:43:02 am »
Jakbyś UMIAŁ CZYTAĆ to byś wiedział że tak, widocznie nie umiesz. :roll:

Po prostu przerobiłem to samo podczas premiery FM3, te same tricki, pokazywane główne ujęcia z Menu, mocno retuszowane zdjęcia z Photomode, podobnie wyglądające filmiki itd. Dlatego teraz jestem bardziej uważny i spokojny, poza tym nie ma tam niczego czego nie widział bym wcześniej.

To oświeć mnie proszę. Pokaż mi wraz z linkiem jakąś solidnie ciepłą opinie na temat Forzy 4...

Pokaż mi coś innego niż "Nieźle, ale i tak do konkurencji daleko"

Pokaż mi wypowiedź gdzie prosto i wyraźnie mówisz "TAK TO JEST FAJNE"

Bo gdzie nie spojrzę widzę narzekanie na ten tytuł. Czasem naprawdę bezpodstawne...
Jak mi pokażesz taką wypowiedź, która nie będzie wyciągnięta z kontekstu (czytaj nie zaczniesz jej odwoływać do tego, ze konkurencja też to ma, bądź ma lepiej) to zwracam w 100% twój honor. (nic więcej zaoferować przez forum nie mogę, chyba, że plusa)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #942 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:45:26 am »
Szyby są przeźroczyste w obu wypadkach. Ba, w FM3 też były przeźroczyste, tyle że kokpit samochodu to czarna plama. Tak samo jak w standardach z gt5. zauważ, że na twoim gifie z bmw wszystko ladnie widać, na gifie z paczką aut nie widać kokpitów, tylko samych kierowców, tak jak to było w fm3.

Dobra dobra... Ale jakie to ma znaczenie w czasie wyścigu? Przecież NIE ZWRACA SIĘ NA TO UWAGI... Tak jak rzekomo nie zwraca się uwagi na standardy w GT5 i drzewa 2D :/ ????

Przecież logiczne jest by na konsoli gra wyglądała świetnie trzeba dokonać cięć w miejscach których nie dostrzegamy... Tak jest w Forzie 3, Forzie 4, Gran Turismo 5, Need For Speedach, Call Of Druty, Crysis 2 etc etc itd itd... W każdej pojedynczej grze na konsole...

Więc przestańmy wyłapywać te głupoty bo to naprawdę jest nudne :/ Wyższości jednej gry nad drugą nie udowodnicie tym, że "w Forzie 4 nie ma przezroczystych szybek" :/ Wszystko i tak rozstrzygnie się przy porównaniu modelu jazdy i ogólnej "radości" płynącej z gry :/

Pisałem tu czysto na temat oprawy wizualnej, żadnych odniesień do gry jako całości.
Właściwie była to dyskusja z RED'em, który zadał pytanie, czy kokpit będzie widoczny zawsze czy tylko podczas trybu gdzie jeździ tylko jedno auto.
Cytuj
Na drugim filmiku, w tym w ktorym kamera jest za samochodem widac brak przyciemnianej szyby jaka byla w FM3 i teraz wszystko ladnie widac w srodku auta. Ciekawe tylko czy tak samo bedzie podczas wyscigu czy tylko na jakichs time attack czy innych trybach gdzie jest tylko jedno auto na trasie

Więc spokojnie, jeśli Ciebie te "głupoty" nie interesują, to nie wdawaj się w dyskusję o oprawie.
Ja lubię obserwować jak zmieniają się serie w kwestii oprawy i wyłapywać te wszystkie niuanse.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #943 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:46:17 am »
Nawet jeśli na 50 postów napisał coś w owym stylu to i tak nic to nie zmienia, kropla w morzu. A najlepsze jest to, że on myśli zupełnie na odwrót  :lol:

@andryush

Najpierw pomyśl później pisz, winny się tłumaczy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 10:47:50 am wysłana przez Soul »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #944 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:48:20 am »
@ Soul

Piszę tyle na ile gra zasługuję, poza tym ja gram w nią od FM1, więc mam inne spojrzenie na tą serie niż np. Ty.

@ Mrocz
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #945 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:52:38 am »
A myślisz, że ja FM1 nie grałem?  po za tym skąd Ty możesz wiedzieć na co ta gra zasługuje a na co nie ? i ile jest to warte skoro dla Ciebie te wszystkie babole w GT5 to małe piwo które naprawią patchami..........stary Twoje zdanie jest nic nie warte bo jesteś hipokrytą z klapkami na oczach z napisem GT5 do tego zaciąłeś się jak zdarta płyta, no fajnie ale u konkurencji lepsze  :hahaha:

I co myślisz, że to coś zmienia? że dzięki tej jeden wypowiedzi będziesz się tu tłumaczył do końca życia po każdym pojeździe na tą grę?

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #946 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:54:14 am »
"Samo menu i sposób prezentowania pojazdów jest bardzo fajny, tu akurat wg. mnie Forza 4 wypada przystępniej i ciekawiej niż GT5."

"« Odpowiedz #489 : Czerwiec 07, 2011, 15:19:28 pm »"[/spoiler]

Nie no litości...

Z całej gry pozytywnie oceniłeś menu i prezentacje pojazdów...

Równie dobrze, pudełko z grą mogłeś ocenić pozytywnie...
No ale dosyć tych podjazdów, nie chce Unlimited, byś brał moje wypowiedzi zbyt do serca, ciebie i BoBaN'a lubie i szanuje bo nie raz świetnie się spędziło czas w grze Online... Chodzi mi o to, że naprawdę srogo przesadzacie z tym bluzganie Forzy 4. Staram się wam tutaj raczej przemówić do rozsądku. Bo czasami czepianie się jakiś szczegółów Forzy 4 przy jednoczesnej tolerancji wielu głupot jakie są w GT5 naprawdę wygląda strasznie komicznie...

Wracając do tematu, wspomniałeś o prezentacji samochodów, i tu się zgodzę, sposób wykorzystania licencji Top Gear zasługuje na medal, zawsze lubiłem takie bajery... Na myśl przychodzi mi seria Need For Speed dawno dawno temu, kiedy każdy samochód miał opcję "Showcase" z filmami, zdjęciami i lektorem opowiadającym o samochodzie, a skoro w F4 będzie to Clarkson to tylko może być lepiej.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #947 dnia: Sierpnia 17, 2011, 10:55:41 am »
@ Soul

Tak myślę, bo się tym nie chwaliłeś. Poza tym piszę w swoim SUBIEKTYWNYM zdaniu. Może odrzuć wpierw formę obiektywną, bo ta wyrasta przy dialogu kiedy pojawiają się fakty. Jeśli mowa o zdartej płycie, to Twoje posty ją przypominają. Jedno i to samo. To już nawet nie jest irytujące, to jest nudne. :-x

@ Mrocz

Prosiłeś o pierwszą lepszą wypowiedź, to Ci ją dałem. Ta akurat była po prezentacji na E3. Co tam miałem jeszcze chwalić na tym pokazie, bo nie za bardzo wiem. Fizyke? Nie, bo nie grałem. Oprawę graficzną, w AV zachwyca, podczas gameplayu/replayu to wiesz jak to moim zdaniem wygląda. Itd. 8)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 10:57:57 am wysłana przez Unlimited »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #948 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:06:52 am »
Nawet jeśli na 50 postów napisał coś w owym stylu to i tak nic to nie zmienia, kropla w morzu. A najlepsze jest to, że on myśli zupełnie na odwrót  :lol:

@andryush

Najpierw pomyśl później pisz, winny się tłumaczy.

Winny czego?
Rozmawiania na temat oprawy FM4? :lol:

Zamiast robić jakieś personalne podjazdy lepiej byś się wypowiedział na temat który tak Cię boli.
Nie podajecie sensownych argumentów, tylko wyjeżdżacie z fanbojami GT i płaczecie jak niesprawiedliwie inni oceniają FM4. "Bo gt ma standardy"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #949 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:12:25 am »
No bo sorry, ale gra zapowiada się świetnie, nawet jak grafika nie będzie tak doskonała jak na filmikach, to i tak zapowiada się kawał naprawdę solidnej gry, a gdzie nie spojrzę to ty, BoBaN i parę innych osób traktujecie ten tytuł jakby była jakimś badziewiem od Citi Interactive :/ :/

Ej weź się ode mnie odjeb. Nie pisałem w tym temacie od jakiegoś czasu, a Ty mi tu z BoBaNem wyskakujesz. Szkoda, że jak pisano bzdury o GT5, to wtedy Cię nie było. Wbijasz tylko jak ktoś nie doceni produktu T10 i robisz jakieś podjazdy. Jeszcze Ci Soul przyklaskuje. Gratuluje kumpla kur**. Daj se spokój.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #950 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:21:24 am »
Ej weź się ode mnie odjeb. Nie pisałem w tym temacie od jakiegoś czasu, a Ty mi tu z BoBaNem wyskakujesz. Szkoda, że jak pisano bzdury o GT5, to wtedy Cię nie było. Wbijasz tylko jak ktoś nie doceni produktu T10 i robisz jakieś podjazdy. Jeszcze Ci Soul przyklaskuje. Gratuluje kumpla kur**. Daj se spokój.

Spokojnie... to tylko temat o jednej gierce nie musisz tak spinać pośladów :roll:

I nie mów mi, że nie bluzgasz tej gry skoro:
Strasznie słabo to wygląda. W dodatku koleś gra chyba z maksymalną liczbą wspomagaczy, bo kręci kółkiem energicznie, a auto ledwo skręca. Widać, że nie pozbyli się cofania czasu, więc jednak gra nadal stara się być dla każdego.

i takich wypowiedzi jest sporo...

A co do reszty posta, jakoś nie pamiętasz jak BigDaddyego też wyśmiewałem za debilizmy na temat GT5.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #951 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:55:53 am »
No nie powiem fajne te gify. Ładnie sie prezentują. Chyba pierwszy raz w serii będzie sens oglądać replaye. Ciekawe tylko, czy na każdym okrążenie będziemy nadal mieli te same ujęcia czy będa się zmieniać.

Jeszcze jakby zmienili beznadziejny model kampanii to już byłby luks.

Tylko ciekawe dlaczego w singlu będzie tylko 12 aut, a multi 16. Tak czy siak 12 to już ładny tłok na trasie.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #952 dnia: Sierpnia 17, 2011, 13:19:03 pm »
I nie mów mi, że nie bluzgasz tej gry skoro:
Strasznie słabo to wygląda. W dodatku koleś gra chyba z maksymalną liczbą wspomagaczy, bo kręci kółkiem energicznie, a auto ledwo skręca. Widać, że nie pozbyli się cofania czasu, więc jednak gra nadal stara się być dla każdego.
i takich wypowiedzi jest sporo...

Jeśli już, to robię to w odpowiednim temacie. Poza tym gdzie tam widzisz bluzgi na FM4? Nie powiesz mi chyba, że na tych filmikach ta gra wygląda kozacko, bo to byłaby kpina. Sama zapewne będzie wyglądać lepiej, ale na tych filmach, do których się odnosiłem wygląda po prostu cienko.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2011, 13:24:54 pm wysłana przez BoBaN »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #953 dnia: Sierpnia 17, 2011, 14:01:02 pm »
Boże miej go w swej opiece  ;)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #954 dnia: Sierpnia 17, 2011, 14:36:18 pm »
No mnie też to ciekawi, bo po obejrzeniu tego gameplay'u i tego gifa troche dwuznacznie to wygląda.
Podejzewam ze full lod model bedzie w przypadku time trial itp. a podczas wyscigow z 11 przeciwnikami wnetrza beda przyciemnione.

bramkarz032

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-05-2011
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #955 dnia: Sierpnia 17, 2011, 14:36:50 pm »
Eh, "każdy Żyd swój towar chwali".

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #956 dnia: Sierpnia 17, 2011, 14:41:27 pm »
Replay z Nurb (fajnie widac nierownosci toru) http://www.gamersyde.com/stream_forza_motorsport_4_gc_replay-22814_en.html

Tylko ciekawe dlaczego w singlu będzie tylko 12 aut, a multi 16. Tak czy siak 12 to już ładny tłok na trasie.
Skoro w multi ciagnie 16 fur to problem zapewne lezy w zachowaniou sie AI. Prawdopodobnie T10 miali problem z zachowaniem sie takiej ilosci AI np. przy dohamowaniu do pierwszego zakretu. Tym bardziej ze starty nie sa lotne tylko z miejsca, co oznacza spory tlok na 1 zakrecie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #957 dnia: Sierpnia 17, 2011, 14:59:28 pm »
Boże miej go w swej opiece  ;)

Ty się weź lepiej naucz poprawnie pisać po polsku. ;)

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #958 dnia: Sierpnia 17, 2011, 17:29:39 pm »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #959 dnia: Sierpnia 17, 2011, 17:35:45 pm »
miło zobaczyć takie zainteresowanie FM4 osób które nigdy w to nie zagrają :happy2:

Panowie z Turn 10 stosują ten sam trick co przy FM3. Ja się na to już tak łatwo nabrać nie dam. 8)
ale dajesz się nabierać na te tricki w innej grze  :lol:


Nocne wyścigi... xP  trzeba czekać na oficjalne info