Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1973998 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14400 dnia: Października 01, 2016, 15:43:46 pm »
Cytuj
Mniej więcej tam gdzie w prawdziwych fotografiach:
I te fotografie pokazują że nie mieszą całej dynamiki. Teraz wyobraź je sobie w HDR.

Cytuj
Jak w życiu. To się nazywa fotorealizm.
To ciekawe bo ja w realu widzę gdzie jest słońce i mi się nie zlewa z połową nieba. No ale ty chyba masz już wzrok na poziomie kukuryku.

Cytuj
Becet tak się głęboko zaorał, ze do czternastej nie zdołał się wygrzewać. A widać, że dziś celuje jeszcze głębiej.
Jego posty w swojej glupocie coraz bardziej przypominają kyokuryku. Może mu się włamał na konto?

Cytuj
I co z tego, że pisze to samo co ja?
Bo w (lewackiej?) logice beceta absolutnie wszystko co on powie musi być fałszem. Jak kyo powie że 2+2= 4 to w logice(lewackiej?) beceta jest to nieprawda, więc 2+2=/=4.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 16:08:14 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14401 dnia: Października 01, 2016, 15:54:09 pm »
Cytuj
Becet tak się głęboko zaorał, ze do czternastej nie zdołał się wygrzewać. A widać, że dziś celuje jeszcze głębiej.
Jego posty w swojej glupocie coraz bardziej przypominają kyokuryku. Może mu się włamał na konto?

Przecież właśnie co wkleiłem że kyokuryko pisze dokładnie to co wy. Jak tam wzrok że tego nie widzisz?

Cytat: Kyu/ukanio
HDR to jak wyjście z jaskini na słoneczny dzień

Cytaty wielkich ludzi botów :lol: Wulfen to kolejny użytkownik obsługujący profil kyo/ukaniu?  :o

Edit. mistrzowski edit wulfena kwadrans po przeczytaniu umieszczonej niżej odpowiedzi :lol: Najpierw zarzucenie ze to ja piszę to co Kyo i włamał mi się na konto, a po wklejeniu dowodu że Kyo akurat pisze dokładnie to co wulfen to nagle odwracanie kota ogonem że nie wszystko o powie Kyo musi być fałszem. :lol: Piękne zaprzeczanie samemu sobie gdzie porównanie do kyo jako przykład kogoś kto musi nie mieć racji wkleiło się dokładnie linijkę wyżej :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 16:16:28 pm wysłana przez el becetol »

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14402 dnia: Października 01, 2016, 16:05:10 pm »
Może w końcu pora odbanować KyoGearsa? Wulfen podobno nie ma z kim pisać na forum. :(

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14403 dnia: Października 01, 2016, 16:45:51 pm »
Full RGB to musi wspierac TV. Jesli nie wspiera, lepiej grac na limited. Inaczej bedzie czarna plama. Podobnie z deep colour. Jesli ktos nie jest pewny czy jego TV to wspiera to zostawic na auto w opcjach PS4 oraz ustawic auto w opcjach TV.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14404 dnia: Października 01, 2016, 17:01:17 pm »
Cytuj
Najpierw zarzucenie ze to ja piszę to co Kyo i włamał mi się na konto
Nie że piszesz "to co kyo" tylko tak "jak kyo", w sensie tak samo głupio. Czytaj dokładnie.

Cytuj
a po wklejeniu dowodu że Kyo akurat pisze dokładnie to co wulfen
Znowu jakieś omamy?



Cytuj
Piękne zaprzeczanie samemu sobie gdzie porównanie do kyo jako przykład kogoś kto musi nie mieć racji wkleiło się dokładnie linijkę wyżej :lol:
Jak na razie jedyną osobą która tutaj sobie przeczy jesteś ty. Najpierw gadka o celowo wypranym obrazie w forza horizona 3, a jak potem  udowodniłem że gry na ps4 mają taki sam obraz nagle becet zmiana zdania i już taki obraz staje się realistyczny. Dla becetola realistyczne jest jak patrzy na bezchmune niebo i nie jest w stanie zlokalizować słońca, bo całe niebo świeci tak samo jak słońce. Ustal może jedną wersje i wtedy zabieraj głos, bo jak na razie odbijasz się od ściany do ściany.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 17:21:41 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14405 dnia: Października 01, 2016, 17:26:41 pm »
Cytuj
Najpierw zarzucenie ze to ja piszę to co Kyo i włamał mi się na konto
Tak, piszesz takie same głupoty jak kyo o jego bravii.

Tylko że ja nic o Bravii nie pisałem, za to ty piszesz dokładnie takie same bzdury o HDR co kyo o HDR. A temat jest o HDR. Kyo włamał ci się na konto?

a jak potem  udowodniłem że gry na ps4 mają taki sam obraz nagle becet zmiana zdania i już taki obraz staje się realistyczny.

Proszę o cytat, gdzie pisałem że te gry na PS4 mają celowo wyprany obraz żeby promować HDR. Porównywałem zmiany w jednej grze FH3 przy włączonym i wyłączonym HDR. Wiadomo że Driveclub celował w realistyczną grafikę, nie to co bajkowa Forza Horizon 3 ale jak widać dla niektórych ta różnica wynika tylko i wyłącznie z HDR skoro takie porównanie nazywa "udowodnieniem" :lol:

Dla becetola realistyczne jest jak patrzy na bezchmune niebo i nie jest w stanie zlokalizować słońca, bo całe niebo świeci tak samo jak słońce.

Również proszę o cytat.

Dla cytaty, albo wypie**alaj na PPE i pisz sobie z Kyo, Mazzeo i resztą botów swoje wynurzenia. Tu kłamstw nie tolerujemy.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 17:33:14 pm wysłana przez el becetol »

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14406 dnia: Października 01, 2016, 18:17:07 pm »
andry też jest według Ciebie botem?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14407 dnia: Października 01, 2016, 18:21:58 pm »
Cytuj
Proszę o cytat, gdzie pisałem że te gry na PS4 mają celowo wyprany obraz żeby promować HDR.
Mówiłeś coś o celowo "wypranym" obrazie w forza horizon a ja pokazałem że w wielu innych grach, w tym na ps4 też jest obraz wyprany. Chyba że ty masz coś innego na myśli mówiąc o "wypranym obrazie". Wtedy czekamy aż nam wszystkim wytłumaczysz na czym polega wyprany obraz w forzie. A nie sory teraz już zmieniłeś zdanie o 180 stopni i forza ma już
Cytuj
bajkowa Forza Horizon 3
  :rotfl: :rotfl:

Cytat: wulfen
Dla becetola realistyczne jest jak patrzy na bezchmune niebo i nie jest w stanie zlokalizować słońca, bo całe niebo świeci tak samo jak słońce.
Cytat: becet
Również proszę o cytat.
Hiperbola

Czy dalej dla ciebie realistyczne jest gdy spora część nieba zlewa się ze słońcem?

Serio jak spojrzysz w niebo widzisz coś takiego:



bo ja jeszcze takiego nieba nigdy nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 18:32:17 pm wysłana przez Wulfen »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14408 dnia: Października 01, 2016, 18:33:34 pm »
Ludzkie oko widzi "analogowo", obraz to tylko cyfra. Wystarczy porownac zdjecia zrobione analogowa lustrzanka, a potem cyfrowa. W tej pierwszej nie ma trybu HDR, nie ma tryliona opcji. Jednak "jakims cudem" zdjecie ma pelna dynamike, rzadko zdarza sie przeswietlac zdjecie, w cyfrze jesli nie zrobimy zadnych ustawien to przeswietlony bedzie albo pierwszy, albo drugi kadr. ;)
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 18:36:10 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14409 dnia: Października 01, 2016, 18:43:20 pm »
Wlasnie za oknem mam widoczek I slonce na tyle mnie oslepia ze zlewa sie w plame. Nie ma szans zobaczyc dluzej obrysu slonca niz przez ulamek sekundy. Potem nastepuje tylko oslepienie. W HDR w TV chodzi m.in o to by oddac w pewnych punktach obrazu wlasnie ta ogromna biel, az oslepiajaca ktora widzimy takze w realu, poza oczywiscie zwiekszeniem detali.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 18:48:42 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14410 dnia: Października 01, 2016, 18:53:51 pm »
Becet się śmiał z ustawień Bravii u Ukaniów, a wychodzi na to, że sam ma taką żarówę na ekranie, że go te zdjęcia co tu wkleja, oślepiają, wydaje się mu że każdy tak ma i wymachuje tym gumowym mieczem swoich prawd nawiedzonych.

my

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14411 dnia: Października 01, 2016, 19:23:38 pm »
Odkąd z niemałym trudem uświadomiłem sobie, że Becet nie jest prawakiem i nic z prawactwem nie ma wspólnego, jak Was proszę, nie wsadzajcie go w lewactwo, bo lewakiem też w żadnym wypadku nie jest. Ani tym bardziej "rozsądnym centrum". Ideologicznie Becet jest "nikim". I tego się trzymajmy.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14412 dnia: Października 01, 2016, 19:39:02 pm »
hehe
Jakie stwierdzenia  :lol: :lol: :lol:

Pragnienie mam aby zapytać.

Co tam o mnie użytkownik Xell myśli?? 

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14413 dnia: Października 01, 2016, 19:46:10 pm »
Co mam myśleć Twoim zdaniem? Tylko na taki unik mnie stać :P
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14414 dnia: Października 01, 2016, 20:09:15 pm »
Co mam myśleć Twoim zdaniem? Tylko na taki unik mnie stać :P
Nie pytam o to co chciałbym abyś myślał.
Pytam co myślisz?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14415 dnia: Października 01, 2016, 20:15:04 pm »
Co mam myśleć Twoim zdaniem? Tylko na taki unik mnie stać :P
Nie pytam o to co chciałbym abyś myślał.
Pytam co myślisz?
Dlatego to unik. Przeskakujemy znów w politykę :P Wolałbym żebyś się odpierdolił od kodu, bo raz nie masz argumentów, a dwa, dobrze wiesz że lepiej w tych sprawach nie będzie, a tylko gorzej. Osobiście mam w dupie kod, ale jeśli nie pomagam, to przynajmniej nie przeszkadzam. A w to że na serio masz ochotę na Wielką Wszechrosję u siebie nie bardzo wierzę, mam wrażenie że to takie becetowanie.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14416 dnia: Października 01, 2016, 20:20:37 pm »
Co mam myśleć Twoim zdaniem? Tylko na taki unik mnie stać :P
Nie pytam o to co chciałbym abyś myślał.
Pytam co myślisz?
Dlatego to unik. Przeskakujemy znów w politykę :P Wolałbym żebyś się odpierdolił od kodu, bo raz nie masz argumentów, a dwa, dobrze wiesz że lepiej w tych sprawach nie będzie, a tylko gorzej. Osobiście mam w dupie kod, ale jeśli nie pomagam, to przynajmniej nie przeszkadzam. A w to że na serio masz ochotę na Wielką Wszechrosję u siebie nie bardzo wierzę, mam wrażenie że to takie becetowanie.
Kod to debile, idioci i koryciarze. Niby co w tych trzech słowach jest nieprawdziwe? Wiecej argumentów moge ci dać w temacie o polityce.
Dalej nie odpowiedziałes na pytanie.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 20:22:16 pm wysłana przez Leszke »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14417 dnia: Października 01, 2016, 20:24:23 pm »
No właśnie, wspominałem o braku argumentów, bo nawet jeśli to prawda, to i tak robią co należy.

Daj przykładowe odpowiedzi, coś wybiorę.
Edit: Nie jesteś zakłamanym trolem, to na pewno.
Edit2: Zakłamanego trola mamy z tego co wiem tylko jednego na forum.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 20:28:13 pm wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14418 dnia: Października 01, 2016, 20:29:59 pm »
No właśnie, wspominałem o braku argumentów, bo nawet jeśli to prawda, to i tak robią co należy.

Daj przykładowe odpowiedzi, coś wybiorę.
Edit: Nie jesteś zakłamanym trolem, to na pewno.
nie umiesz samodzielnie myśleć? odpowiadać na pytania? Potrzebujesz testu wyboru? Nie uczyli w szkole kombinowania? Słyszałem, ze za platfusów taki program nauczania mieli. Zawiodłem sie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14419 dnia: Października 01, 2016, 20:34:34 pm »
Jedna odpowiedź nie zadowala, druga też, powiedz o co chodzi a nie wybrzydzaj jak niedoruchana starucha.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14420 dnia: Października 01, 2016, 20:41:15 pm »
Becet się śmiał z ustawień Bravii u Ukaniów, a wychodzi na to, że sam ma taką żarówę na ekranie, że go te zdjęcia co tu wkleja

Aha te zdjecia z Drivecluba co wklejaliscie zeby udowodnic ze w SDR nie mozna pokazac slonca to tez z mojego tv? :) Twoj kolega z Psn kyo akurat ma takie zdanie na ten temat jak wy, ja sie z wami nie zgadzam. U mnie na sdr slonce mozna normalnie zobaczyc, nie moja wina ze wy widzicie biala plame zamiast nieba i twierdzicie ze tylko na hdr bedzie sie dalo slonce pokazac. Trzeba bylo nie kopiować ustawień od kyo przyjaciela z psn.

Wulfen oczywiscie bez cytatow, przyjmuję kapitulacje i przyznanie do klamstwa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14421 dnia: Października 01, 2016, 21:43:11 pm »
A tu co widzisz? Słońce czy plamę?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14422 dnia: Października 01, 2016, 21:46:45 pm »
A tu co widzisz? Słońce czy plame?


Dla mnie na telefonie wyglada jak księżyc, ale co ja tam wiem. U ciebie na ustawieniach od kyo moze faktycznie wyglada jak slonce w poludnie.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2016, 21:51:35 pm wysłana przez el becetol »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14423 dnia: Października 01, 2016, 22:32:46 pm »
Nie dziwne, że wygląda jak księżyc bo to jest księżyc. Tylko zastanawia mnie dlaczego nagle z monitora zrobił się telefon, czyżby jednak na pierwszym była plama?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14424 dnia: Października 01, 2016, 22:34:38 pm »
Nie dziwne, że wygląda jak księżyc bo to jest księżyc. Tylko zastanawia mnie dlaczego nagle z monitora zrobił się telefon, czyżby jednak na pierwszym była plama?
:lol: :lol: :lol:
hahaha

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14425 dnia: Października 01, 2016, 22:54:31 pm »
Nie dziwne, że wygląda jak księżyc bo to jest księżyc.

Czyli jednak sie poprawiasz, przyjmuje przyznanie do bledu. Jestem na telefonie bo nie jestem w domu, wiem ze wyjscie w sobote moze byc czyms dziwnym, ale jak wroce to sprawdze czy na monitorze zobacze ksiezyc czy slonce jak ty. Stawiam jednak na ksiezyc.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14426 dnia: Października 01, 2016, 23:14:41 pm »
Nie dziwne, że wygląda jak księżyc bo to jest księżyc.

Czyli jednak sie poprawiasz, przyjmuje przyznanie do bledu. Jestem na telefonie bo nie jestem w domu, wiem ze wyjscie w sobote moze byc czyms dziwnym, ale jak wroce to sprawdze czy na monitorze zobacze ksiezyc czy slonce jak ty. Stawiam jednak na ksiezyc.
Co poprawiam? Do jakiego błędu? Czyżbym gdzieś napisał, że tam jest słońce? Nie przypominam sobie, daj cytat bo:
Cytuj
Dla cytaty, albo wypie**alaj na PPE i pisz sobie z Kyo, Mazzeo i resztą botów swoje wynurzenia. Tu kłamstw nie tolerujemy.

A i rzekomo wyszedłeś z domu żeby dalej walczyć na forumku, NO GRATULUJĘ UDANEGO ŻYCIA TOWARZYSKIEGO W SOBOTĘ.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14427 dnia: Października 02, 2016, 00:15:45 am »
Jestem, wiem że niecierpliwie czekałeś. Na ekranie również widzę księżyc, współczuje wam ustawień na których księżyc wygląda jak słońce.

Czyżbym gdzieś napisał, że tam jest słońce? Nie przypominam sobie, daj cytat

Proszę:

Co tu widzisz? Słońce czy plamę?

Jakbym się nie przyglądał to widzę słowo "słońce" a nie "księżyc".

A i rzekomo wyszedłeś z domu żeby dalej walczyć na forumku, NO GRATULUJĘ UDANEGO ŻYCIA TOWARZYSKIEGO W SOBOTĘ.

Srałem, to sprawdziłem telefon. Rozumiem że ty prowadzisz życie towarzyskie chodząc do kibla z kolegami. To by tłumaczyło czemu ostatnio piszesz posty jak kyo i reszta botów na ppe.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14428 dnia: Października 02, 2016, 00:37:08 am »
Biedny becet kibla w domu nie ma i musi po kolegach srać chodzić. A oczy już ma tak przepalone od tej żarówki, że znaków zapytania nie dowidzi. Ciekawe czy jak się jutro okaże, że zamiast do kibla żeś mu do wanny nasrał, to też mu będziesz wmawiać że to toaleta.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14429 dnia: Października 02, 2016, 00:40:28 am »
Nie wiem do jakiego typu barów chodzisz, bo w tym w którym byłem nie ma wanny.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14430 dnia: Października 02, 2016, 00:52:06 am »
Słońca też nie było, mimo że tak usilnie wmawiasz coś innego. To do czego tyś w końcu nasrał? Beczki z piwem?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14431 dnia: Października 02, 2016, 00:57:52 am »
Słońca też nie było

Słońce

Oczywiście że nie. Nic takiego nie napisałeś.

Marins

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14432 dnia: Października 02, 2016, 01:03:24 am »
Chodzi o to, że tam jest księżyc który wygląda jak słońce, u mnie na laptopie. Legia wygrała 3:0 je**ć magiere i Legie i układy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14433 dnia: Października 02, 2016, 01:14:25 am »
Chodzi o to, że tam jest księżyc który wygląda jak słońce, u mnie na laptopie. Legia wygrała 3:0 je**ć magiere i Legie i układy.
W koncu cos z sensem napisales :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14434 dnia: Października 02, 2016, 01:17:07 am »
Srałem telefon chodząc do kibla z kolegami.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14435 dnia: Października 02, 2016, 01:21:08 am »
Chodzi o to, że tam jest księżyc który wygląda jak słońce, u mnie na laptopie. Legia wygrała 3:0 je**ć magiere i Legie i układy.
W koncu cos z sensem napisales :troll:
:lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14436 dnia: Października 03, 2016, 14:45:17 pm »
Artykul o HDR. Ma juz ponad rok czasu, wiek niektore sprawy zweryfikowal rynek. Niemniej pozwala zrozumiec o co tak na prawde chodzi. ;)









'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14437 dnia: Października 03, 2016, 20:38:12 pm »
becet i tak z tego nic a nic nie zrozumie a jak pokaże się mu TV z filmem/grą gdzie jasność niektórych elementów sięga powiedzmy  800 cd/m^2 to powie, że zwykły tv bez hdr też taki potrafi tylko jest spisek żeby wszystkie materiały przyciemniać/wyprać. Dolby, sony, microsoft, wszyscy spiskują.

http://www.spidersweb.pl/2016/09/hdr-playstation-4-pro-4k.html
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2016, 21:10:14 pm wysłana przez Wulfen »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14438 dnia: Października 03, 2016, 22:24:12 pm »





Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14439 dnia: Października 03, 2016, 22:40:30 pm »
 :hihi:

Nextgen. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'