Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1984009 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16480 dnia: Lutego 03, 2017, 20:01:02 pm »
Na mnie bez tego animacja (choć w trzydziestu) robi ogromne wrażenie - coś jak Bloodborne. Liczyłem jednak, że skoro ludzie (na ogół) chwalą grafikę przy trzydziestu, to jak dojdzie opcja 60k/s odbędzie się to bez straty jakości, a nie jak w Ni-Oh - masz stałe 60k/s, ale biedniej całość wygląda.

Swego czasu grałem w demo FF XV i wyglądało to paskudnie. Krzysiu, ty masz jeden z najlepszych tv 2k16, jak tam HDR się spisuje w FF XV  :>

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16481 dnia: Lutego 03, 2017, 20:13:54 pm »
Nie gram w jRPG.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16482 dnia: Lutego 03, 2017, 20:22:51 pm »
W sumie to nie ta jakość co za czasów PSX, zatem może to i słusznie.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16483 dnia: Lutego 03, 2017, 22:23:09 pm »
A ja dalej czekam na jakieś porządne zdjęcia moda Battllefronta i jakoś sie doczekac nie moge. I jeśli sie nie doczekam to...
Cytuj
trzeba będzie uznać że wdał się ze mną w dyskusje kolejny przechwalający się "konsolowy moder od siedmiu boleści" który dużo krzyczał a nic nie potrafił udowodnić, nawet jednym porządnym zdjeciem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16484 dnia: Lutego 03, 2017, 22:32:41 pm »
Sprecyzuj ponownie czego chcesz. Daj fotki.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16485 dnia: Lutego 03, 2017, 22:40:37 pm »
A ja dalej czekam na jakieś porządne zdjęcia moda Battllefronta i jakoś sie doczekac nie moge. I jeśli sie nie doczekam to...
Cytuj
trzeba będzie uznać że wdał się ze mną w dyskusje kolejny przechwalający się "konsolowy moder od siedmiu boleści" który dużo krzyczał a nic nie potrafił udowodnić, nawet jednym porządnym zdjeciem.
Nikt tutaj na forum nie jest w stanie tego zrobic oprocz mnie i Ukanio takze takich fot nigdy sie nie doczekasz.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16486 dnia: Lutego 03, 2017, 22:46:56 pm »
Nikt tutaj na forum nie jest w stanie tego zrobic oprocz mnie i Ukanio takze takich fot nigdy sie nie doczekasz.
Tak jak my Waszych z Share. Chyba, że coś przegapiłem.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16487 dnia: Lutego 03, 2017, 23:10:20 pm »
Sprecyzuj ponownie czego chcesz. Daj fotki.

Gościu upierał sie że pilotem od tv przestawiając ustawienia obrazu, ustawi sobie w grze (SW Battlefront) taki obraz jak po modach na PC z taka samą szczegółowością grafiki, detalami, odwzorowaniem kolorów itd.

Screen przed uzyciem moda:
https://zapodaj.net/images/7ccc73261c52e.png
https://zapodaj.net/images/5ff0f37ae2cbc.png

Screen po wgraniu moda:
https://zapodaj.net/images/a1ab3e9dd3907.png
https://zapodaj.net/images/f68256d8b5ea2.png

Po wgraniu modów na screenach jest widoczna o wiele większa ostrość, szczegółowość (bo i to min poprawiają mody).

A gościu wrzucił swój "efekt dwuminutowej pracy" pilotem od tv upierając się że uzyskał dokładnie to samo. Czyli...
http://i.imgur.com/SVrSg7v.jpg

Po tej jakości zdjęcia to ja moge jedynie powiedzieć że to jest ta sama gra a nie to jaki tu jest poziom detali i szczegółowości tekstur (tak jak po moich zdjęciach). Dlatego czekam na lepsze zdjęcia do analizy. A skoro tak się chłopak upierał że pilotem od tv on potrafi sobie ustawić grafike jak w modzie to niech to udowodni. A jeśli jest poważny (o co go pytałem zanim sie podjął tego zadania) to niech wstawi jakieś zdjęcie w "poważnej" jakości. Bo póki co przypomina to próbe obiektywnej oceny grafiki np choćby w Horizon po zdjęciu w takiej jakości:
http://www.technobuffalo.com/wp-content/uploads/2015/10/Horizon-ZD-PGW-Stream-9-1280x715.jpg
Oczywiście chciałbym tez poznać te tajne ustawienia obrazu pilotem, które poprzestawiał w menu obrazu (a dokłądnie na jakie wartości). Taka wiedza może też być bezcenna, bo wyobraź sobie, że ktoś może za chwile udowodnić światu że niepotrzebne są mody, wystarczy pilot od tv :lol:


« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2017, 23:15:40 pm wysłana przez piotr8642 »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16488 dnia: Lutego 03, 2017, 23:24:33 pm »
A ja dalej czekam na jakieś porządne zdjęcia moda Battllefronta i jakoś sie doczekac nie moge. I jeśli sie nie doczekam to...
Cytuj
trzeba będzie uznać że wdał się ze mną w dyskusje kolejny przechwalający się "konsolowy moder od siedmiu boleści" który dużo krzyczał a nic nie potrafił udowodnić, nawet jednym porządnym zdjeciem.
Nikt tutaj na forum nie jest w stanie tego zrobic oprocz mnie i Ukanio takze takich fot nigdy sie nie doczekasz.


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16489 dnia: Lutego 03, 2017, 23:31:01 pm »
Sprecyzuj ponownie czego chcesz. Daj fotki.

Przecież on będzie płakał że za słabe jak dostanie coś gorszego niż direct feedy bo wie że przez share (ani print screena na pc podpiętym do telewizora) się nie łapie ustawień telewizora - w życiu się do błędu nie przyzna, wulfen tłumaczył co to za typ trolla, zresztą on też zrobił takie screeny to wtedy piotrusiowi znów coś innego nie pasowało. Na zdjęciach dokładnie widać przed i po i wszystkie wprowadzone zmiany. Sam sie spuszcza nad fotkami hdtv polska w 450 px, jak ja bym takie wrzucił to by płakał że za małe. Wszystko tylko żeby nie skomentować tego co jest na ekranie telewizora, typowa ucieczka po przegranej. Zresztą zobacz poniżej gdzie ciągle porównuje direct feedy do offscreena, bo wie że ustawień telewizora na direct feedzie nie mam jak pokazać:

Screen przed uzyciem moda:
https://zapodaj.net/images/7ccc73261c52e.png
https://zapodaj.net/images/5ff0f37ae2cbc.png

Screen po wgraniu moda:
https://zapodaj.net/images/a1ab3e9dd3907.png
https://zapodaj.net/images/f68256d8b5ea2.png

Po wgraniu modów na screenach jest widoczna o wiele większa ostrość, szczegółowość (bo i to min poprawiają mody).

A gościu wrzucił swój "efekt dwuminutowej pracy" pilotem od tv upierając się że uzyskał dokładnie to samo. Czyli...
http://i.imgur.com/SVrSg7v.jpg

Tutaj po raz kolejny porównuje direct feedy do offscreenów, chociaż było mu nie raz tłumaczone jakiego robi wtedy z siebie idiotę. Ma te same obrazki robione w tych samych warunkach, więc zamiast porównać offscreen do offscreena które jasno pokazują że nie miał racji, to po raz kolejny porównuje direct feedy do offscreena. Teraz się będzie tego jak rozwrzeszczane dziecko trzymał i ciągle udawał że nie istnieją (pomimo kilkukrotnego wklejania) zdjęcia tych pierwszych screenów robione na ekranie tv które można porównać z efektem końcowym. Uparł się że tylko direct feed się liczy i domaga się screenów w takiej tylko jakości ale uwzględniających ustawienia ekranu telewizora, bo wie że przez share się tego nie da zrobić. Więc będzie się domagał niemożliwego, zamiast porównać jak każdy normalny człowiek offscreen do offscreena i przyznać się do błędu. Szkoda czasu na trolla. 
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2017, 23:47:06 pm wysłana przez el becetol »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16490 dnia: Lutego 03, 2017, 23:51:13 pm »
Proponuję temat tych modów a la ostrość w TV - up potraktować jak temat U4 , bo już się rzygać chce od tego czytania non stop tego samego...
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2017, 23:54:28 pm wysłana przez andryush »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16491 dnia: Lutego 03, 2017, 23:58:51 pm »
Proponuję temat tych modów a la ostrość w TV - up potraktować jak temat U4 , bo już się rzygać chce od tego czytania non stop tego samego...

Ja się zgadzam - to typ wraca i lata po innych tematach i woła mnie wracając do tej zamkniętej i zaoranej już kwestii. Może niech modzi zrobią porządek.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16492 dnia: Lutego 04, 2017, 00:57:52 am »
Cytuj
"Przecież on będzie płakał że za słabe jak dostanie coś gorszego niż direct feedy bo wie że przez share (ani print screena na pc podpiętym do telewizora) się nie łapie ustawień telewizora"
Cytuj
"Zresztą zobacz poniżej gdzie ciągle porównuje direct feedy do offscreena, bo wie że ustawień telewizora na direct feedzie nie mam jak pokazać"
Ja o tym wiedziałem już dawno. Nawet wulfen o tym wiedział. Tylko ty musiałes się ośmieszyć zdjęciem w telefonicznej jakości żeby to zrozumieć. A pytałem się ciebie wczesniej czy ty w ogóle rozumiesz co się do ciebie pisze, czego się oczekuje jeśli już sie rzucisz z motyką na słońce (pilotem od tv ustawianie obrazu takiego jak w modach i jeszcze udowodnienie tego-no śmiechłem chyba tak jak wszyscy) ...No ale skoro koniecznie chciałeś udawać eksperta od modów to pozwoliłem ci się zaorać swoim zdjęciem. Możesz miec żale tylko do siebie.
Cytuj
"więc zamiast porównać offscreen do offscreena które jasno pokazują że nie miał racji"
Przy takiej jakości offscreena to sobie mozna porównywać czy na screenach jest ta sama gra, co najwyżej.
Cytuj
"Więc będzie się domagał niemożliwego, zamiast porównać jak każdy normalny człowiek offscreen do offscreena i przyznać się do błędu"
Po raz kolejny, na takiej jakosci offscreenie to możesz sobie porównywac czy na zdjęciu jest UFO czy Yeti. A nie niuanse graficzne.
A co do niemożliwego...Pytałem się ciebie czy rozumiesz co się do ciebie pisze i czego wymaga. Odpisałeś że tak. Jak widać nie przemyślałeś tematu i sie zaorałeś.
Cytuj
"Szkoda czasu na trolla"
To ciekawe jak podsumujesz samozwańczego eksperta od modów, który twierdzi że na pilocie ustawia sobie obraz taki jak po modach? Byłby to pierwszy w historii przypadek  gdzie ktoś ośmieszyłby sens istnienia modów, a devsi pisaliby na pudełkach z grą "jak chcesz mieć grafe jak na PC po modach to zmień w dwie minuty pare ustawień pilotem na tv.Pewne info". W końcu tobie się udało (pierwszemu w historii bo nawet internet nie zna takich przypadków), masz nawet zdjęcie na dowód :lol:
Był kiedyś taki program na TVN "Nie do wiary" i coś czuje że to zdjęcie by sie tam nadawało :grin:
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 01:00:33 am wysłana przez piotr8642 »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16493 dnia: Lutego 04, 2017, 01:47:27 am »
Czekaj czekaj, co ty znowu zmieniasz? Zapomniałeś na co się umawialiśmy? To przypomnienie:

Bierz pilot od tv w łape i zaczynaj ustawiać ten obraz tak ochoczo jak się tym przechwalałeś że potrafisz to zrobić.
Czekam kolego na efekty.


Dziwne, bo ja nic tam nie widze w kwestii tego tego ze zdjęcie ustawień ekranu nie ma być offscreenem. Ani słowa nie napisałeś o tym czym ma być zrobione zdjęcie. Jedyne co masz to to że zmiana ma być wykonana przy pomocy ustawień telewizora, co zrobiłem. I dopiero wtedy, po godzinie klepania jednego krótkiego postu (ciekawe ile wersji było :lol:) napisałeś nagle że offscreen to ci nie wystarczy. Dziwne że nie było o tym ani słowa wcześniej, ale dam ci sie wykazać - pokaż że zanim zrobiłem zdjęcie wyraźnie zaznaczyłeś jakim sprzętem ma być wykonane. Niestety, nie znajdziesz, bo wymówka z offscreenem powstała dopiero jak zobaczyłeś że telewizor można odpowiednio ustawić - i wtedy zaczęło się to żałosne porównywanie offscreena do direct feedów.

no śmiechłem chyba tak jak wszyscy

Tak tak, dokładnie, wszyscy są razem z tobą i sobie razem śmiechacie, tylko akurat nie napisali, ale ty to wiesz :lol: szkoda że wszyscy to cię tu od twojego debiutu orają w każdym poście. Po co to udawanie, przed kim ty grasz? A przy okazji skoro już wracasz może przypomnę bo bałeś się odpowiedzieć na pytanie Wulfena (to pewnie jeden z tych "wszystkich"):

Hehe. Na ppe mowilem piotrkowi ze wszyscy sie z niego smieja i jada po nim to specjalnie przyszedl tutaj myslac ze ktos przyzna mu racje, a tu jak zwykle znowu wszyscy go pojechali. Piotrek zastanowiles sie juz nad sobą i odpowiedziales na moje pytania? Dlaczego dostales juz tyle banów (co najmniej kilkanaście). Dlaczego tyle ludzi cie jedzie i smieje sie z ciebie?

Czy znów będziesz udawał że nie widzisz?


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16494 dnia: Lutego 04, 2017, 02:26:17 am »
Cytuj
Przy takiej jakości offscreena to sobie mozna porównywać czy na screenach jest ta sama gra, co najwyżej.

Mod różni się od normalnej gry większym nasyceniem kolorów i dodatkowym wyostrzeniem ekranu, może też nieco większym kontrastem.  Kolory i kontrast można porównać na fotkach el becetola. Mimo że są to offscreeny i nie są hiper jakości, to widać że kolory są  podobne. Do takich porównań nasycenia kolorów nie trzeba mieć ultra jakości. To jest oczywiste i logiczne, a ty udajesz że tego nie rozumiesz. Także przestań pisać o słabej jakości, bo to jest zwykła wymówka od twojej porażki(a bo zdjęcia za słabe wiec się nie liczy).

Cytuj
Byłby to pierwszy w historii przypadek  gdzie ktoś ośmieszyłby sens istnienia modów,
Są mody, które realnie poprawiają grafikę, jak np teksturki do crysisa 2(maldo),  cinematic mod do hl2, sikkmod do dooma 3, niektóre mody do skyrima i takich rzeczy nie da się zrobić na TV, ale jest też cała kupa modów(ponad 90%) robionych przez dzieciaki lub osoby nie znające się na rzeczy, które gówno dają lub wręcz pogarszają grafikę.  Te które wstawiłeś graficznie nic istotnego nie poprawiają i można podobne "cuda" zrobić suwakami w TV.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 02:28:15 am wysłana przez Wulfen »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16495 dnia: Lutego 04, 2017, 02:43:07 am »
Cytuj
"Jedyne co masz to to że zmiana ma być wykonana przy pomocy ustawień telewizora, co zrobiłem."

Kolego za nim się wziałeś za udowadnianie na pilocie że potrafisz ustawić obraz jak w modach i to udowodnisz, to napisałęm ci kilka komentów:

Cytuj
No to zmień te ustawienia w Tv i pokaż mi jak ustawiłeś sobie taki widok...
http://i.imgur.com/29IvPn6.png
Zamiast takiego
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

Oczywiście przy okazji uwidocznią ci się taka sama ostrość i szczegóły których nie było widać wcześniej. Bo o to mi tutaj chodzi.
Wulfen tak samo jak ty przechwalał się że co to on nie potrafi ustawić sobie pilotem od tv , a jedyny efekt jego pracy to ten żałosny screen.
http://i.imgur.com/mqwsYjg.jpg
Pokaz że jesteś lepszy od niego i potrafisz się nie tylko przechwalać. Czekam kolego na efekt twojej pracy.
Smiem twierdzić że wszyscy posiadacze konsolowej wersji będą ci dozgonnie wdzięczni jeśli udowodnisz że potrafisz w konsolowej wersji gry ustawić pilotem taka grafikę jak widać na tym screenie z moda (pewnie jak jeden mąż od razu rzucą się na ciebie z pytaniami co i jak poprzestawiać w menu obrazu tivika żebymiec taki obraz).



Człowieku ja ci nie sugeruje żadnego 4K i co mnie ma obchodzić co ci ktoś inny sugeruje.
W żadnym komentarzu skierowanym do ciebie nie sugerowałęm żadnego 4K a jedynie chodziło mi o ostrość i szczegółowośc grafiki która widać nawet na screenie w 1600x900 wiec daj już spokój swoim pokrętnym wymówkom.
Powtórze dla jasności...NIE CHODZI MI O 4K. Teraz już dobrze? Zrozumiałeś?
Teraz już możesz mi udowodnić jak to ustawiasz sobie na pilocie taką ostrość i szczegółowośc grafiki na PS4 jak na tym screenie (bo przecież piszesz
http://i.imgur.com/29IvPn6.png


Nawet nie wiem jak to skomentować...czy ty rozumiesz co się do siebie pisze? Rozumiesz o czym jest rozmowa od samego początku?
O ustawieniu na pilocie tv takich ustawień obrazu w tv w GRZE(bo według ciebie i wulfena sie da) żeby ten obraz:

http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
Miał taką ostrośc i szczegółowość jak ten:
http://i.imgur.com/29IvPn6.png

I jeśli ty twierdzisz że po przeczytaniu tego (gdzie rozmawiamy o obrazie, ostrości , szczegółowości, wstawiam zdjecia w dobrej jakosci, pokazuje ci screen wulfena , pytam czy rozumiesz o co mi chodzi itd), a tymi zarzucasz ze nie napisałem ci jakim sprzetem ma być wykonane to zdjęcie które wstawiłeś (i myślałeś że zadowole sie paćką z telefenu która nic obiektywnego nie wnosi)...to sory, ale należałoby zapytać ciebie czy ty potrafisz myśleć samodzielnie?
Niby z jednej strony piszesz w dziale o telewizorach coś takiego:
Cytuj
o zepsutym obrazie, gdyby mi się coś takiego wyświetliło na ekranie to zaraz bym zaczął szukać źródła tego ewidentnego problemu i zanim bym nagrał filmik i napisał tekst by pewnie niejedna zmiana wraz z resetem w ruch poszła dopóki bym ewidentnego błędu nie wyeliminował - więc tym bardziej powinno się tego oczekiwać po kimś kto chce uchodzić za speca. Śmieszne się teraz wydaje jak oni mają doradzać w kwestii dokładnej kalibracji, gdzie delikatna zmiana barwy wpływa na obraz, a zauważyć nie potrafią ewidentnie spierdolonego obrazu z brakiem słońca.
Cytuj
Na twoich troszkę bym zdjął czerwone, ale i tak sporo lepiej od tych nieudacznikow z hd tv polska co przekonywali że w sdr nie widać słońca bo nie zauważyli że źle podłączyli sprzęt  :lol: Nie wiem kto patrzy na tych amatorów, chyba tylko jeszcze większe lebiegi.

...czyli kreujesz się na speca lepszego niż chłopaki z HDTVpolska. A za chwile udajesz niedoinformowanego bo ja ci nie napisałem wprost jakim sprzetem masz zrobić te zdjęcia a ty nie wpadłeś na to żeby były w dobrej jakości, skoro rozmowa tyczy się grafiki (ostrości, szczegołowości itd). No rece opadają...każdy chyba to przyzna. To mam cie traktować jak inteligentnego człowieka czy nie?  Weź mi odpowiedz ok?

Cytuj
szkoda że wszyscy to cię tu od twojego debiutu orają w każdym poście

A kto mnie tu choć jednym sensownym argumentem zaorał, chłopaku? Czy ktoś wkleił choć jedno zdjęcie w kontrargumencie na moje zdjęcia (choćby U4)? Nikt. Czy ktokolwiek pokazał w jakiś sensowny sposób że ustawił sobie na jakiejś grze obraz taki jak na modzie? Nikt. To kto mnie tu jedzie? Póki co to powiedziałbym że zaorałem ciebie, bo tak sie przechwalałeś że co to ty nie potrafisz ustawić na pilocie, a jednym dowodem na to jest zdjęcie budzace śmiech na forum gdzie grafika (czy to konsolowa czy pc) jest w większości gier często omawiana. 

A co do wulfena komentu który zamieściłeś
Cytuj
Hehe. Na ppe mowilem piotrkowi ze wszyscy sie z niego smieja i jada po nim to specjalnie przyszedl tutaj myslac ze ktos przyzna mu racje, a tu jak zwykle znowu wszyscy go pojechali. Piotrek zastanowiles sie juz nad sobą i odpowiedziales na moje pytania? Dlaczego dostales juz tyle banów (co najmniej kilkanaście). Dlaczego tyle ludzi cie jedzie i smieje sie z ciebie?

W sprawie banów...na EG dostałem pierwszego (i jedynego  jak do tej pory) bana po wymianie komentarzy z tobą wulfen (też zresztą dostałeś bana). Drugiego bana dostałem kiedyś na benchmarku też po wymianie komentów z toba wulfen (sam wtedy tez dostałeś). I to były jak do tej pory moje jedyne bany w życiu? To gdzie te kilkanaście? Pokaz jakiekolwiek dowody tego? Czekam
 






« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 02:47:27 am wysłana przez piotr8642 »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16496 dnia: Lutego 04, 2017, 03:17:12 am »
Cytuj
"Kolory i kontrast można porównać na fotkach el becetola. Mimo że są to offscreeny i nie są hiper jakości, to widać że kolory są  podobne. Do takich porównań nasycenia kolorów nie trzeba mieć ultra jakości. To jest oczywiste i logiczne, a ty udajesz że tego nie rozumiesz. Także przestań pisać o słabej jakości, bo to jest zwykła wymówka od twojej porażki(a bo zdjęcia za słabe wiec się nie liczy)"

Przeczytaj to co poniżej i dalej wmawiaj sobie że chodziło mi jedynie o kolory i kontrast:
Cytuj
"No to zmień te ustawienia w Tv i pokaż mi jak ustawiłeś sobie taki widok...
http://i.imgur.com/29IvPn6.png
Zamiast takiego
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

Oczywiście przy okazji uwidocznią ci się taka sama ostrość i szczegóły których nie było widać wcześniej. Bo o to mi tutaj chodzi.
Wulfen tak samo jak ty przechwalał się że co to on nie potrafi ustawić sobie pilotem od tv , a jedyny efekt jego pracy to ten żałosny screen.
http://i.imgur.com/mqwsYjg.jpg
Pokaz że jesteś lepszy od niego i potrafisz się nie tylko przechwalać. Czekam kolego na efekt twojej pracy.
Smiem twierdzić że wszyscy posiadacze konsolowej wersji będą ci dozgonnie wdzięczni jeśli udowodnisz że potrafisz w konsolowej wersji gry ustawić pilotem taka grafikę jak widać na tym screenie z moda (pewnie jak jeden mąż od razu rzucą się na ciebie z pytaniami co i jak poprzestawiać w menu obrazu tivika żebymiec taki obraz).



Człowieku ja ci nie sugeruje żadnego 4K i co mnie ma obchodzić co ci ktoś inny sugeruje.
W żadnym komentarzu skierowanym do ciebie nie sugerowałęm żadnego 4K a jedynie chodziło mi o ostrość i szczegółowośc grafiki która widać nawet na screenie w 1600x900 wiec daj już spokój swoim pokrętnym wymówkom.
Powtórze dla jasności...NIE CHODZI MI O 4K. Teraz już dobrze? Zrozumiałeś?
Teraz już możesz mi udowodnić jak to ustawiasz sobie na pilocie taką ostrość i szczegółowośc grafiki na PS4 jak na tym screenie (bo przecież piszesz
http://i.imgur.com/29IvPn6.png


Nawet nie wiem jak to skomentować...czy ty rozumiesz co się do siebie pisze? Rozumiesz o czym jest rozmowa od samego początku?
O ustawieniu na pilocie tv takich ustawień obrazu w tv w GRZE(bo według ciebie i wulfena sie da) żeby ten obraz:
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
Miał taką ostrośc i szczegółowość jak ten:
http://i.imgur.com/29IvPn6.png"

Cytuj
"Te które wstawiłeś graficznie nic istotnego nie poprawiają i można podobne "cuda" zrobić suwakami w TV."
Naprawde? No to dajesz na dowód jakieś swoje zdjecia tych screenów z którymi męczy sie koleżka becet. Tylko błagam, nie osłabiaj mnie pytaniami w jakiej mają być jakości i czym zrobione bo chyba to jest jasne po tylu komentach jakie tu napisałem(i po tylu komentach jakie w kwestii modów wymienialiśmy na innych portalach). No chyba że dla ciebie też to nie jest jasne, to lepiej pytaj :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 03:21:07 am wysłana przez piotr8642 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16497 dnia: Lutego 04, 2017, 07:51:35 am »
A kto mnie tu choć jednym sensownym argumentem zaorał, chłopaku? Czy ktoś wkleił choć jedno zdjęcie w kontrargumencie na moje zdjęcia (choćby U4)? Nikt.

Chociażby ja filmikiem z U4, który pokazuje, że PC może tylko pomarzyć o tak zaawansowanej technicznie grze. Najpierw udawałeś, że tego nie widzisz, a potem jak cię wywołali do tablicy to miotałeś się jak dziecko we mgle. Co masz taką krótką pamięć?

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16498 dnia: Lutego 04, 2017, 08:41:10 am »
A kto mnie tu choć jednym sensownym argumentem zaorał, chłopaku? Czy ktoś wkleił choć jedno zdjęcie w kontrargumencie na moje zdjęcia (choćby U4)? Nikt.

Chociażby ja filmikiem z U4, który pokazuje, że PC może tylko pomarzyć o tak zaawansowanej technicznie grze. Najpierw udawałeś, że tego nie widzisz, a potem jak cię wywołali do tablicy to miotałeś się jak dziecko we mgle. Co masz taką krótką pamięć?

Nie, pamięć mam jeszcze dobrą. I o ile pamietam odesłałem cie z równie idiotyczna moją odpowiedzią, co idiotyczne było twoje pytanie.

-pytanie
Cytuj
Nie trzeba komentować. Po prostu wstaw filmik z gry na PC, która ma to wszystko to jest pokazane na tym filmie. Czekamy.
-odpowiedź
Cytuj
Rozbawiłeś mnie... :lol: Teraz sie zastanawiam ile ty w ogóle masz lat , bo pytanie było z kategorii "wstaw filmik z gry na PS4, która ma to wszystko co warcraft 3 ":grin:
Bo i jak niby mam wstawić ci filmik z gry której na PC w ogóle nie ma (bo to ex na PS4). Równie dobrze mógłbym od ciebie żądać tak samo bezsensownej rzeczy, abyś mi wstawił filmik z gry na PS4, która zawiera wszystkie te unikatowe elementy które ma Warcraft 3 albo X-COM2.
Kolejna sprawa... co tym filmikiem chcesz udowodnić? Że skoro koszula moczy się Drake'owi tak jak żadnej innej postaci w grach, to znaczy że U4 miażdży graficznie wszystko co jest na PC? To równie dobrze moge powiedzieć że skoro żadna gra nie ma takiej jakości tekstur jak ROTTR w 4K na PC, to znaczy że miażdży on graficznie wszystko co jest na PS4.
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-21-10-13-286.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-21-10-29-272.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-01-23-34-681.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-02-01-23-10-22-062.jpg
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 08:53:50 am wysłana przez piotr8642 »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16499 dnia: Lutego 04, 2017, 09:27:50 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No nieźle.

Sprzedaż zwykłej PS4 to jednak był dobry interes.
Oby więcej takich ulepszeń w przyszłości.

« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 10:04:05 am wysłana przez windomearl »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 288
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16500 dnia: Lutego 04, 2017, 09:41:05 am »
No ładny spoiler na tych filmikach, jak ktoś nie grał w Krew i Wino i unikał info o tym dodatku to się może nieźle wkur**ć.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16501 dnia: Lutego 04, 2017, 09:50:58 am »

ps.zakup ps4OG był dobra decyzją ,wczoraj widziałem FFXV na zwykłym ps4 i różnica znacząca 8)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16502 dnia: Lutego 04, 2017, 09:55:48 am »
No ładny spoiler na tych filmikach, jak ktoś nie grał w Krew i Wino i unikał info o tym dodatku to się może nieźle wkur**ć.
No ja nie grałem i nic jakoś nie widzę ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 288
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16503 dnia: Lutego 04, 2017, 09:58:32 am »
No ładny spoiler na tych filmikach, jak ktoś nie grał w Krew i Wino i unikał info o tym dodatku to się może nieźle wkur**ć.
No ja nie grałem i nic jakoś nie widzę ;)
No a ja grałem i widzę i ktoś chociaż troszkę zorientowany w temacie wyłapie spoiler już na miniaturkach panie "krytyk".

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16504 dnia: Lutego 04, 2017, 10:00:35 am »


unity nawet ogarnia :o

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16505 dnia: Lutego 04, 2017, 10:35:53 am »
unity nawet ogarnia :o

Co lepsze, podobno nawet multi w FPSach w końcu ogarnia. Kto grał i widział dropy w BF4 na PS4 w multi, ten od razu doceni taką zmiane.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16506 dnia: Lutego 04, 2017, 10:41:11 am »
A kto mnie tu choć jednym sensownym argumentem zaorał, chłopaku? Czy ktoś wkleił choć jedno zdjęcie w kontrargumencie na moje zdjęcia (choćby U4)? Nikt.

Chociażby ja filmikiem z U4, który pokazuje, że PC może tylko pomarzyć o tak zaawansowanej technicznie grze. Najpierw udawałeś, że tego nie widzisz, a potem jak cię wywołali do tablicy to miotałeś się jak dziecko we mgle. Co masz taką krótką pamięć?

Nie, pamięć mam jeszcze dobrą. I o ile pamietam odesłałem cie z równie idiotyczna moją odpowiedzią, co idiotyczne było twoje pytanie.

-pytanie
Cytuj
Nie trzeba komentować. Po prostu wstaw filmik z gry na PC, która ma to wszystko to jest pokazane na tym filmie. Czekamy.
-odpowiedź
Cytuj
Rozbawiłeś mnie... :lol: Teraz sie zastanawiam ile ty w ogóle masz lat , bo pytanie było z kategorii "wstaw filmik z gry na PS4, która ma to wszystko co warcraft 3 ":grin:
Bo i jak niby mam wstawić ci filmik z gry której na PC w ogóle nie ma (bo to ex na PS4). Równie dobrze mógłbym od ciebie żądać tak samo bezsensownej rzeczy, abyś mi wstawił filmik z gry na PS4, która zawiera wszystkie te unikatowe elementy które ma Warcraft 3 albo X-COM2.
Kolejna sprawa... co tym filmikiem chcesz udowodnić? Że skoro koszula moczy się Drake'owi tak jak żadnej innej postaci w grach, to znaczy że U4 miażdży graficznie wszystko co jest na PC? To równie dobrze moge powiedzieć że skoro żadna gra nie ma takiej jakości tekstur jak ROTTR w 4K na PC, to znaczy że miażdży on graficznie wszystko co jest na PS4.
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-21-10-13-286.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-21-10-29-272.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-01-27-01-23-34-681.jpg
https://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2016/01/ROTTR-2016-02-01-23-10-22-062.jpg


No to jakie techniczne aspekty ma Warcraft albo Xcom przez które PS4 musi się wstydzić tak jak PC kiedy obejrzy się film z U4, który wrzuciłem?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16507 dnia: Lutego 04, 2017, 10:53:13 am »
Równie dobrze mógłbym od ciebie żądać tak samo bezsensownej rzeczy, abyś mi wstawił filmik z gry na PS4, która zawiera wszystkie te unikatowe elementy które ma Warcraft 3 albo X-COM2.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16508 dnia: Lutego 04, 2017, 11:11:54 am »
Czekam aż wrzuci coś z Warcrafta albo Xcoma co zrobi takie wrażenie jak technikalia w U4 z filmu, który zapodałem. Ale coś coś czuję, że znowu skończy się na odwracaniu kota ogonem i dennych wymówkach.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16509 dnia: Lutego 04, 2017, 11:39:09 am »
 :lol: :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16510 dnia: Lutego 04, 2017, 11:43:51 am »
Czekam aż wrzuci coś z Warcrafta albo Xcoma co zrobi takie wrażenie jak technikalia w U4 z filmu, który zapodałem. Ale coś coś czuję, że znowu skończy się na odwracaniu kota ogonem i dennych wymówkach.
Przecież wystarczy blacharzowi wrzucić BF1 na Ultra.






 ;)


piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16511 dnia: Lutego 04, 2017, 11:52:15 am »
Czekam aż wrzuci coś z Warcrafta albo Xcoma co zrobi takie wrażenie jak technikalia w U4 z filmu, który zapodałem. Ale coś coś czuję, że znowu skończy się na odwracaniu kota ogonem i dennych wymówkach.

Widze że nie załapałeś aluzji odnośnie Warcrafta 3 jako pecetowego exa do U4  (exa na PS4), czyli gier które są wydane tylko na jedną platforme i lepiej na ich podstawie nie wydawać prostych wyroków w stylu "ponieważ ta gra ma jakieś tam "ficzery" to dzięki temu jedna platforma miażdży drugą". A przykład Warcrafta 3 użyłem właśnie po to. A nie po to aby udowadniać ci że technikalia Warcrafta 3 robią takie wrażenie jak technikalia U4. Bo w żadnym RTSie rozwiązania graficzne nigdy nie będa robiły takiego wrażenia jak w grze typu U4 czy ROTTR. Chyba jedynie na miłośnikach startegii.
Ale widze że ty koniecznie chcesz mi udowodnić swoim filmikiem z U4, że skoro ta gra posiada takie "ficzery" jak mokre ubranie Drake'a itp które są tam pokazane to znaczy że PS4 miażdży PC graficznie, zgadza sie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 11:55:31 am wysłana przez piotr8642 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16512 dnia: Lutego 04, 2017, 11:58:52 am »
@Kyo
No i gdzie tu jest chociaż połowa tego co prezentuje Uncharted 4 w kwestii efektów i przywiązania do detali?

Btw. Zapomniałeś się przelogować bo pytałem piotra.

@Piotr
Tak jak myślałem. Teraz będziesz pokrętnie tłumaczył, że nie o to ci chodziło. To takie typowe dla blacharzy jak dostaną w pysk twardymi argumentami.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16513 dnia: Lutego 04, 2017, 12:09:45 pm »
Cytuj
No i gdzie tu jest chociaż połowa tego co prezentuje Uncharted 4 w kwestii efektów i przywiązania do detali?

Na pewno ta gra na Ultra ma więcej do powiedzenia wizualnie.
Nie trzeba do tego być znawcą a tylko obczaić sobie filmiki i stwierdzić komu tak naprawdę jest bliżej do fotorealizmu ;)

Twarze po downgrade i ruchoma roślinność, która była już w MGS3 to zbyt mało aby przebić wizualnie BF1 Ultra.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16514 dnia: Lutego 04, 2017, 12:23:45 pm »
Mysle ze ten filmik zalatwia sprawe PC. Uwaga. Sa spoilery jak ktos nie gral!


« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 12:25:37 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16515 dnia: Lutego 04, 2017, 12:35:44 pm »
Myślisz, że osoba co interesuje się przede wszystkim grafą  to nie grałaby w owe gry? :lol:

Grałem i nie mam na tyle fanobojstwa w sobie aby wstawać w obronie Ordera czy U4 bo jak dla mnie BF1 Ultra wygląda lepiej no i chodzi w 60fps.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16516 dnia: Lutego 04, 2017, 12:38:36 pm »
Tak,  a filmy pixara też wyglądają lepiej i chodzą w 60 FPS na kompie. Co z tego że za 20 mln dolarów,  ważne że komputer, a nie konsola.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16517 dnia: Lutego 04, 2017, 12:58:47 pm »
Mysle ze ten filmik zalatwia sprawe PC. Uwaga. Sa spoilery jak ktos nie gral!




Dziękuję, dobranoc. BF1 może spierdalać. 8)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 152
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16518 dnia: Lutego 04, 2017, 13:04:00 pm »
Co ty w te gry nie grałeś i nie wiesz jak wyglądają?

Ach ten fanoboizm :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16519 dnia: Lutego 04, 2017, 13:09:41 pm »
Ty tez sie zachowujesz jakbys w te gry nie grał.