Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2046748 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #560 dnia: Marca 10, 2013, 23:53:52 pm »
Człowiek pisze o wykonaniu postaci, a ten wali referat o rozdzielczości i fpsach. Czy posiadanie mocnego peceta naprawdę musi upośledzać umiejętność czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia?

To sobie odpal geirke na PS3 w rozdziałce SD, obczaj jak wygląda postać, a potem odpal tą samą grę w 720p i porównaj kiedy postać wygląda lepiej. Jeśli nie widzisz różnicy to dalej pleć swoje brednie w internecie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #561 dnia: Marca 11, 2013, 00:08:43 am »
Ale czy ty nie czujesz, że to jest błędne koło? Zawsze się znajdzie kretyn, który kupi cztery Tytany za 20k, odpali Minecrafta w 8K/120 fps i stwierdzić, że on ma najlepiej. Nie potrafisz ocenić wykonania postaci postaci i reszty aspektów oprawy graficznej bez blacharskiego pierdolenia o full HD? Szczerze współczuję.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #562 dnia: Marca 11, 2013, 00:09:37 am »
Ale czy ty nie czujesz, że to jest błędne koło? Zawsze się znajdzie kretyn, który kupi cztery Tytany za 20k, odpali Minecrafta w 8K/120 fps i stwierdzić, że on ma najlepiej. Nie potrafisz ocenić wykonania postaci postaci i reszty aspektów oprawy graficznej bez blacharskiego pierdolenia o full HD? Szczerze współczuję.
4x4 =/= 20

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #563 dnia: Marca 11, 2013, 00:14:39 am »
Ale czy ty nie czujesz, że to jest błędne koło? Zawsze się znajdzie kretyn, który kupi cztery Tytany za 20k, odpalić Minecrafta w 8K/120 fps i stwierdzić, że on ma najlepiej. Nie potrafisz ocenić wykonania postaci postaci i reszty aspektów oprawy graficznej bez blacharskiego pierdolenia o full HD? Szczerze współczuję.

A czy Ty umiesz myśleć? FullHD to nie jest sci-fi i praktycznie KAŻDY ma w domu monitor/tv z taką rozdzielczośćią. Za to praktycznie NIKT nie ma TV 2k, czy pierdylionK. To że jakiś blacharz sobie podepnie 20 tv pod 40 tytanów i odpali na tym krzysia3 w rozdzielczości 121K nie znaczy, że kiedy PS4 będzie wyświetlać zajebistą grafę ktoś będzie psioczyć (1 osoba na 1000 się znajdzie). Porównuję grafę z konsoli za 1100zł do kompa za 2000zł i na taki komputer praktycznie każdego stać co ma konsole w domu i nie piraci (pomijając fakt, że jakbym chciał grać w tylu FPSach i rozdzielczości jak na PS3/Xbox360 to mógłbym kupić tańszego peceta z marketu za 600zł). Na takim komputerze za 2kzł uświadczysz dużo lepszą grafikę niż na konsolach za pomocą rozdziałki. Rozumiem filmy w SD są tak samo szczegółowe i świetne jak HD?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #564 dnia: Marca 11, 2013, 00:17:54 am »
Nic nie rozumiesz. Idź dalej jarać się Crysisem Avatarem w real-time.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #565 dnia: Marca 11, 2013, 00:30:10 am »
Tak komputer za 2k. Hdd nie wlicza bo przecież może włożyć byle jaki, nawet 20GB, a konsole za 1100zł są bez dysków. Obudowy też bo sąsiadowi zerwało dach i se wyklepała, a konsole za 1100zł są bez obudów. Kontrolerów też bo se może z koszyka w biedronce za 20 zł mysz i klawiature wygrzebać, a konsole za 1100zł mają te chińskie szmelce w kolorze różowym. Zasilacza też bo w rowerze dynamo jest, chińczyk akurat nie farmi, to może popedałować, a konsola za 1100zł na paluszku aa jedzie. Itd, itd...
Ogólnie to karota chyba konto wyhaczył i dla niepoznaki zamiast "9", używa "6".

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #566 dnia: Marca 11, 2013, 00:33:06 am »
jeszcze system, zapomniałeś panie o systemie. choć krzyś podobno pod dosem zajebiście śmiga, na ubuntu jeszcze nie odpalili. niby sterów nie ma.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #567 dnia: Marca 11, 2013, 00:37:40 am »
Na monitorze 15 cali nie widać różnicy między hd a full hd, a kto przekonuje, że jest inaczej ten pierdoli farmazony. Taka prawda.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #568 dnia: Marca 11, 2013, 00:42:00 am »
Tak komputer za 2k. Hdd nie wlicza bo przecież może włożyć byle jaki, nawet 20GB, a konsole za 1100zł są bez dysków. Obudowy też bo sąsiadowi zerwało dach i se wyklepała, a konsole za 1100zł są bez obudów. Kontrolerów też bo se może z koszyka w biedronce za 20 zł mysz i klawiature wygrzebać, a konsole za 1100zł mają te chińskie szmelce w kolorze różowym. Zasilacza też bo w rowerze dynamo jest, chińczyk akurat nie farmi, to może popedałować, a konsola za 1100zł na paluszku aa jedzie. Itd, itd...
Ogólnie to karota chyba konto wyhaczył i dla niepoznaki zamiast "9", używa "6".

O ile większośc Twoich postów lubię, bo są śmiechowe, ale widzę, że coraz bliżej Ci do poziomu polskich kabaretów. Konsole PS3 akurat jest z dyskiem, więc nie wiem co Ty pier**lisz ale chyba się zjarałeś tym całym końskim masłem. W sumie to nawet nie wiem co napisać o Twoim kretyńskim poście, bo tutaj nie ma co komentować, same pierdolenie głupot.

Nic nie rozumiesz. Idź dalej jarać się Crysisem Avatarem w real-time.

Nigdy nie poweidziałem, ze Crysis 3 to poziom Avatar. Mnie się czepia za czytanie ze zrozumieniem, ale widzę sam powinien się do podstawówki wrócić.

Na monitorze 15 cali nie widać różnicy między hd a full hd, a kto przekonuje, że jest inaczej ten pierdoli farmazony. Taka prawda.

Tak to prawda. Ale w dobie keidy TV 30cali kosztuje 600zł w Biedronce większość osób nie ma 15 cali. Ja mam monitor 23' i gołym okiem widze róznicę kiedy odpalę grę w 720p, a kiedy w 1080p. Tym bardziej widać różnicę na konsoli, jak kiedyś podpiąłem PS3 chinchami do tv do 60' zamiast przez HDMI to grafika prawie oczy mi wypaliła.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #569 dnia: Marca 11, 2013, 00:47:39 am »
Nigdy nie poweidziałem, ze Crysis 3 to poziom Avatar.

Ale je porównywałeś (jakby w ogóle było co porównywać). Według twojej logiki porównywanie boskiego Krzysia do Avatara - ok, porównywanie boskiego Krzysia do gier Naughty Dog - nie ok. Argumenty? Tylko jeden - rozdzielczość. Czy ja kur** jestem na forum CD Action?!

A zresztą dla mnie temat zamknięty.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #570 dnia: Marca 11, 2013, 00:51:28 am »
Obczaiłem gierka na swoim PC i grafika faktycznie jest boska, ale nextgeny jak dla mnie nie odstają od tego. No i mnie tam płynnie chodzi na moim pececie za 2,5k (z czego 500zł to dyski twarde  - teoretycznie mogę wsadzić stary 20GB dysk i też zagrać w crysis 3 i cena kompa by była jak za konsole 2k)w FullHD 30-55 fps na very high praktycznie wsyzstko oprócz paru efektów na high do tego MSAA x4 czy tam 8 sam nie pamiętam.

Co jak co, ale granie w to, a ogladanie screenów/filmików nijak się ma do rzeczywistosci. Odpalcie sobie sami, a faktycznie będziecie pod wrażeniem. Gadanie, że gameplay jest słaby i fabuła i że tylko grafa sie liczy to mówią bezmózgi co nawet nie grali. Jest to jeden z lepszych FPS pod względem gameplayu jak FC3 i do korytarzyków typu cody i innych szajsów to trochę wiocha stawiać, bo to inna liga. Jak ktoś narzeka na artstyle to też widocznie w to nie grał, bo niektóre lokacje są świetne. No ale nie uważam tej gry za coś czego nie mogą uciagnąć nextgeny i taki nowy KZ na PS4 wyglądał dla mnie równie dobrze, a na pewno nie słabiej.
Tego też pewnie nigdy nie napisałeś. :
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 00:53:10 am wysłana przez Juras »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #571 dnia: Marca 11, 2013, 00:53:15 am »
Według twojej logiki porównywanie boskiego Krzysia do Avatara - ok, porównywanie boskiego Krzysia do gier Naughty Dog - nie ok. Argumenty? Tylko jeden - rozdzielczość. Czy ja kur** jestem na forum CD Action?!

Ciebie do reszty poj**ało? Kiedykolwiek powiedziałem, ze porónywanie do U3 Krzysia 3 jest nie na miejscu? Jesteś naprawdę ostro posrany na punkcie kompów. Nie dociera do Ciebie, że gry na PC mogą być ładniejsze co jest normalne bo technologia idzie do przodu. Przyjdzie PS4 to się zmieni. Krzysia 3 użyłem do "porównania" z Avatarem gdyż obecnie jest to NAJŁADNIEJSZA gra - oczywiśćei grajać na PC, nie na konsoli. Równie dobrze mógłbym porównać animację koni z RDR do animacji "Koni" z Avatara która wyglaa tak kretyńsko, że szkoda nawet tego komentować. No ale Pan Irasek ma wielkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie umie ogarnąc nawet tak prostych spraw i pieprzy farmazony, ze uważam C3 za lepsze graficznie od Avatara, czy uważam bezsensowne porównywanie U3 do Krzysia. Idź się lecz lepiej póki jeszcze czas, bo potem może być za późno.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #572 dnia: Marca 11, 2013, 00:54:30 am »
Obczaiłem gierka na swoim PC i grafika faktycznie jest boska, ale nextgeny jak dla mnie nie odstają od tego. No i mnie tam płynnie chodzi na moim pececie za 2,5k (z czego 500zł to dyski twarde  - teoretycznie mogę wsadzić stary 20GB dysk i też zagrać w crysis 3 i cena kompa by była jak za konsole 2k)w FullHD 30-55 fps na very high praktycznie wsyzstko oprócz paru efektów na high do tego MSAA x4 czy tam 8 sam nie pamiętam.

Co jak co, ale granie w to, a ogladanie screenów/filmików nijak się ma do rzeczywistosci. Odpalcie sobie sami, a faktycznie będziecie pod wrażeniem. Gadanie, że gameplay jest słaby i fabuła i że tylko grafa sie liczy to mówią bezmózgi co nawet nie grali. Jest to jeden z lepszych FPS pod względem gameplayu jak FC3 i do korytarzyków typu cody i innych szajsów to trochę wiocha stawiać, bo to inna liga. Jak ktoś narzeka na artstyle to też widocznie w to nie grał, bo niektóre lokacje są świetne. No ale nie uważam tej gry za coś czego nie mogą uciagnąć nextgeny i taki nowy KZ na PS4 wyglądał dla mnie równie dobrze, a na pewno nie słabiej.
Tego też pewnie nigdy nie napisałeś. :

A Ty co pier**lisz? Napisałem, ze jakbym wyje**ł z mojego kompa dysk SSD za 400zł i dysk HDD za 200zł to cena by była 2k jak za konsole. Jesteś też głupi, czy po prostu nie da rady się do czego przyczepić to piszesz tak tylko by coś napisać?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #573 dnia: Marca 11, 2013, 01:03:36 am »
Ale czy ty nie czujesz, że to jest błędne koło? Zawsze się znajdzie kretyn, który kupi cztery Tytany za 20k, odpalić Minecrafta w 8K/120 fps i stwierdzić, że on ma najlepiej. Nie potrafisz ocenić wykonania postaci postaci i reszty aspektów oprawy graficznej bez blacharskiego pierdolenia o full HD? Szczerze współczuję.

A czy Ty umiesz myśleć? FullHD to nie jest sci-fi i praktycznie KAŻDY ma w domu monitor/tv z taką rozdzielczośćią. Za to praktycznie NIKT nie ma TV 2k, czy pierdylionK. To że jakiś blacharz sobie podepnie 20 tv pod 40 tytanów i odpali na tym krzysia3 w rozdzielczości 121K nie znaczy, że kiedy PS4 będzie wyświetlać zajebistą grafę ktoś będzie psioczyć (1 osoba na 1000 się znajdzie). Porównuję grafę z konsoli za 1100zł do kompa za 2000zł i na taki komputer praktycznie każdego stać co ma konsole w domu i nie piraci (pomijając fakt, że jakbym chciał grać w tylu FPSach i rozdzielczości jak na PS3/Xbox360 to mógłbym kupić tańszego peceta z marketu za 600zł). Na takim komputerze za 2kzł uświadczysz dużo lepszą grafikę niż na konsolach za pomocą rozdziałki. Rozumiem filmy w SD są tak samo szczegółowe i świetne jak HD?

Obczaiłem gierka na swoim PC i grafika faktycznie jest boska, ale nextgeny jak dla mnie nie odstają od tego. No i mnie tam płynnie chodzi na moim pececie za 2,5k (z czego 500zł to dyski twarde  - teoretycznie mogę wsadzić stary 20GB dysk i też zagrać w crysis 3 i cena kompa by była jak za konsole 2k)w FullHD 30-55 fps na very high praktycznie wsyzstko oprócz paru efektów na high do tego MSAA x4 czy tam 8 sam nie pamiętam.

Co jak co, ale granie w to, a ogladanie screenów/filmików nijak się ma do rzeczywistosci. Odpalcie sobie sami, a faktycznie będziecie pod wrażeniem. Gadanie, że gameplay jest słaby i fabuła i że tylko grafa sie liczy to mówią bezmózgi co nawet nie grali. Jest to jeden z lepszych FPS pod względem gameplayu jak FC3 i do korytarzyków typu cody i innych szajsów to trochę wiocha stawiać, bo to inna liga. Jak ktoś narzeka na artstyle to też widocznie w to nie grał, bo niektóre lokacje są świetne. No ale nie uważam tej gry za coś czego nie mogą uciagnąć nextgeny i taki nowy KZ na PS4 wyglądał dla mnie równie dobrze, a na pewno nie słabiej.

Czyli komp za 2.5k jest warty 2k, bo dyski twarde się nie liczą.
I teraz se odpowiedz na pytanie kto tu pierdoli i głupnie od tych blach do farmienia w domu.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #574 dnia: Marca 11, 2013, 01:13:04 am »

 :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #575 dnia: Marca 11, 2013, 01:18:44 am »
Czyli komp za 2.5k jest warty 2k, bo dyski twarde się nie liczą.
I teraz se odpowiedz na pytanie kto tu pierdoli i głupnie od tych blach do farmienia w domu.

Ale Ty jesteś kretynem. Kup sobie komputer za 2k i zobaczysz kto ma rację. Do grania na PC nikomu nie jest potrzebny dysk SSD warty 400zł, wieć co jest dziwnego, że odejmuję jego cenę? Aby uzyskać dana grafikę wystarczy nawet zjebany pendrive za 30zł jak wgrasz sobie na niego gierke pirata w wersji PORTABLE. Ale spoko skoro już tak sobie pieprzysz farmazowny to wsadźmy zamiast 1100zł dajmy tam 1500zł, bo zamiast standardowego dysku do PS3 wsadzamy dysk wart 400zł. Jak mi zaraz wystartujesz z pierdoleniem jak Iras, że mogę myszkę z kosza w biedrze wyciagnac za 20zł to sobie obczaj, ze można i za 8zł mieć komplet:
http://allegro.pl/klawiatura-przewodowa-mysz-optyczna-gratis-i3059526278.html
I w NICZYM nie będzie przeszkadzać taki komplet do grania  w gry. Chyba, ze ktoś napierdala w FPS'a jak poj**any i mu przeszkadzają myszki które mają mniej niż 5600dpi.


No ale widocznie właśnie sobie dupę wysmarowałeś masłem końskim i wsadzasz sobie paluszek cytując moje posty to nie zrozumiesz, że pier**lisz głupoty.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #576 dnia: Marca 11, 2013, 01:21:17 am »

 :troll:

Spoko promocja. Ja np kupuje tylko tutaj:
http://www.bayzone.pl/konsola-sony-ps3-320gb-move-starter-pack-mistrzostwa-nocnych-zawodnikow-tv-super-stars-start-the-party-p-64071.html

Na ceneo średnia cena to 1100zł wiec taki sobie ten  trolling, ale przynajmniej prawdziwy, nie to co Irasa i Jurasa którzy maja niki kończące się na tą samą sylabę co słowo "k _ _ as".

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #577 dnia: Marca 11, 2013, 01:36:06 am »
przestań pie**olić master, bo za 2k to masz kompa co najwyżej z gt630 na pokładzie, a ta karta nawet w benchmarkach pod krzysia się nie mieści:




większość zestawów na allegro ma gt610.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 01:39:40 am wysłana przez s00s »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #578 dnia: Marca 11, 2013, 01:37:21 am »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #579 dnia: Marca 11, 2013, 01:43:18 am »
Po co s00s mu cyferki wklejasz, jak on liczy peceta bez dysków - a do ceny ps3 dolicza zestaw Move i komplet gierek. Typowy syndrom puszczenia poręczy, jak u karoty i gamingowego peceta za 900 złotych.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #580 dnia: Marca 11, 2013, 01:51:55 am »
przestań pie**olić master, bo za 2k to masz kompa co najwyżej z gt630 na pokładzie, a ta karta nawet w benchmarkach pod krzysia się nie mieści:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

większość zestawów na allegro ma gt610.

Smutne, bo ja mam gtx570, któego tutaj nie ma w zestawieniu, a crysis 3 śmiga aż miło.

Po co s00s mu cyferki wklejasz, jak on liczy peceta bez dysków - a do ceny ps3 dolicza zestaw Move i komplet gierek. Typowy syndrom puszczenia poręczy, jak u karoty i gamingowego peceta za 900 złotych.

Ech, dałem dla jajec ps3 z pierdołami za "1,4k" (bo tak samo Juras pierdolił jakieś brednie o chinczykach na pedałach), a nie zwracasz uwagi, że dałem link do zestawienia ceneo gdzie ps3 chodzą za tyle ile napisałem - 1100zł.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 01:55:06 am wysłana przez Master_666 »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #581 dnia: Marca 11, 2013, 01:55:02 am »
Czyli komp za 2.5k jest warty 2k, bo dyski twarde się nie liczą.
I teraz se odpowiedz na pytanie kto tu pierdoli i głupnie od tych blach do farmienia w domu.

Ale Ty jesteś kretynem. Kup sobie komputer za 2k i zobaczysz kto ma rację. Do grania na PC nikomu nie jest potrzebny dysk SSD warty 400zł, wieć co jest dziwnego, że odejmuję jego cenę? Aby uzyskać dana grafikę wystarczy nawet zjebany pendrive za 30zł jak wgrasz sobie na niego gierke pirata w wersji PORTABLE. Ale spoko skoro już tak sobie pieprzysz farmazowny to wsadźmy zamiast 1100zł dajmy tam 1500zł, bo zamiast standardowego dysku do PS3 wsadzamy dysk wart 400zł. Jak mi zaraz wystartujesz z pierdoleniem jak Iras, że mogę myszkę z kosza w biedrze wyciagnac za 20zł to sobie obczaj, ze można i za 8zł mieć komplet:
http://allegro.pl/klawiatura-przewodowa-mysz-optyczna-gratis-i3059526278.html
I w NICZYM nie będzie przeszkadzać taki komplet do grania  w gry. Chyba, ze ktoś napierdala w FPS'a jak poj**any i mu przeszkadzają myszki które mają mniej niż 5600dpi.


No ale widocznie właśnie sobie dupę wysmarowałeś masłem końskim i wsadzasz sobie paluszek cytując moje posty to nie zrozumiesz, że pier**lisz głupoty.
Lol, koński ginekolog w apaszce ma bóle.

I master pisi fizyka włosa vs kolano na kompie za 2k z dyskami.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 01:57:55 am wysłana przez Juras »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #582 dnia: Marca 11, 2013, 01:56:27 am »
Lol, koński ginekolog w apaszce ma bóle.

Lol Jurasek ma bóle, bo w C3 są łysi, a lubi jedynie laseczki z jrpg ogladać na ekranie.

Jurasku, bo już sam worek z kośćmi został z Ciebie. Lepiej dowal jakimś obrazkiem z końskim masełkiem, bo przydałoby się obniżyć poziom dyskusji.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #583 dnia: Marca 11, 2013, 01:58:13 am »
smiesznie tu widze jest :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #584 dnia: Marca 11, 2013, 02:02:21 am »
Jak mi zaraz wystartujesz z pierdoleniem jak Iras, że mogę myszkę z kosza w biedrze wyciagnac za 20zł...

Ty już biedaku nawet nie wiesz z kim i o czym rozmawiasz... Wyjdź może na dwór i ochłoń.

I pomyśleć, że człowiek chciał tylko insanely detailed kanciaki z Krzysia do TLoU porównać, a się zrobiła jatka jak zwykle z blacharzami  :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #585 dnia: Marca 11, 2013, 02:04:12 am »
Lol, koński ginekolog w apaszce ma bóle.

Lol Jurasek ma bóle, bo w C3 są łysi, a lubi jedynie laseczki z jrpg ogladać na ekranie.

Jurasku, bo już sam worek z kośćmi został z Ciebie. Lepiej dowal jakimś obrazkiem z końskim masełkiem, bo przydałoby się obniżyć poziom dyskusji.
Lol, pojechanie na poziomie grafika w Crytek=copy/paste.
A teraz się pochwal nickami z PSN/SEN/Steam, bo póki co brzmisz jak offlinowy Kyokushiman, a trochę bekowo by wyglądały te torrentowe obrazy gier trzymanie na pendrivie z miską w tle.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #586 dnia: Marca 11, 2013, 02:06:55 am »
I master pisi fizyka włosa vs kolano na kompie za 2k z dyskami.

Oho, obrazek jest. TressFX to jakaś porażka skoro na tytanie za 4k chodzi w 18fpsach. No ale wiadomo - brak jakichkolwiek sensownych wypowiedzi, to trza zacząć. Nie grałem w Tomb raidera na PC to nie wypowiem się o nim, na konsolach też nie widziałem. Optymalizacja zjebana i spoko, ciesze się że mi jakieś kolano pokazujesz. Pewnie takie kwaitki w jrpgach się nigdy nie zdarzają, co? Albo w U3? Czy innych exach, które są świetne pod wzgledem grafiki, ale wiadomo swoje babole mają jak każdy tytuł (no jedynie saper i pasjans jest w pełni dobrze zrobiony jak należy)?

Nie gram online i o tym dawno pisałem... Chcesz to mogę Ci fotkę mojej małej kolekcji na PS3 i Xboxa pokazać, ale w sumie nie wiem po co mi sobie dupę zawracać takim kimś jak Ty. Sam ściagasz gierki z neta na xboxa i teraz mi pieprzysz, ze piracę, a ja po prsotu nie gram w gry opróćz jakieś exy typu U3, Killzone itp. bo w przeciwieństwie do Ciebie nie mam czasu na granie.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 02:11:53 am wysłana przez Master_666 »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #587 dnia: Marca 11, 2013, 02:09:31 am »
I master pisi fizyka włosa vs kolano na kompie za 2k z dyskami.

Oho, obrazek jest. TressFX to jakaś porażka skoro na tytanie za 4k chodzi w 18fpsach. No ale wiadomo - brak jakichkolwiek sensownych wypowiedzi, to trza zacząć. Nie grałem w Tomb raidera na PC to nie wypowiem się o nim, na konsolach też nie widziałem. Optymalizacja zjebana i spoko, ciesze się że mi jakieś kolano pokazujesz. Pewnie takie kwaitki w jrpgach się nigdy nie zdarzają, co? Albo w U3? Czy innych exach, które są świetne pod wzgledem grafiki, ale wiadomo swoje babole mają jak każdy tytuł (no jedynie saper i pasjans jest w pełni dobrze zrobiony jak należy)?
Akurat "master" użyłem w ogólnikowym odniesieniu do popularnego w pewnych kręgach zwrotu "PC Master Race", ale miło, że tak szybko zabolało. :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #588 dnia: Marca 11, 2013, 02:11:15 am »
Akurat "master" użyłem w ogólnikowym odniesieniu do popularnego w pewnych kręgach zwrotu "PC Master Race", ale miło, że tak szybko zabolało.

hahaha :lol: W ogóel tego "master" nie odniosłem do siebie. Ale widze lubisz sobie robić "winy" kiedy ich nie ma. Obrazek jebnąłeś pod dojebką do mnie to odpoweidziałem na ten marny trolling.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #589 dnia: Marca 11, 2013, 02:16:36 am »
Nie masz czasu na granie, ale na pisanie o tym na co nie masz czasu to masz czas. OK

I fajny musi być ten komp za 2k bez dysków jak Ci obrazek zamiast gifa wyświetla. lol
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 02:19:11 am wysłana przez Juras »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #590 dnia: Marca 11, 2013, 02:20:01 am »
Nie masz czasu na granie, ale na pisanie o tym na co nie masz czasu to masz czas. OK

Ziew. Mnie się po prostu nie chce grać, do tego szkoda mi czasu. A teraz siedzę na kompie i robię pomiary zdjęć z TK czaszek to mogę sobie przerwać i odpisać trollom.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #591 dnia: Marca 11, 2013, 02:23:31 am »
To jak BoBaN, on też sobie odpisywał. :

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #592 dnia: Marca 11, 2013, 02:24:57 am »
To jak BoBaN, on też sobie odpisywał. :

Rozumiem, że jesteś moim multikontem?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #593 dnia: Marca 11, 2013, 02:54:29 am »
Tak nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi o laseczkach w jrpg (przepraszam, że dopiero teraz to zauważyłem, ale jaki troling taki angaż w czytanie tego), mocnym jest dojebywać się do tego, fapując do gierki, gdzie głównym bohaterem jest jest biały inaczej w obcisłym kombinezonie i to wszystko stworzone przez niemców. ;

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #594 dnia: Marca 11, 2013, 07:07:18 am »
To jak BoBaN, on też sobie odpisywał. :

No i to byl master trolling, a nie te twoje marne wypociny, ktore tutaj uskuteczniasz.

Btw. Swoja droga to lepiej zeby PS4 dalo rade, bo inaczej bol dupy niektorych tutaj bedzie rekordowy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #595 dnia: Marca 11, 2013, 07:14:31 am »
A ciebie ile już dupcia boli? Ze dwa lata chyba będzie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #596 dnia: Marca 11, 2013, 07:23:28 am »
SW żyje. Nakurwianko od 7 rano już  :cry: :cry: :cry: :cry:

MACIE PO PLUSIE

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #597 dnia: Marca 11, 2013, 07:27:54 am »
NIE CHCĘ ŻADNEGO PLUSA:/
I ch**, zjebałeś mi reputację ledwo rano:(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #598 dnia: Marca 11, 2013, 07:31:09 am »
MOGĘ DAĆ ODWETÓWKĘ

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #599 dnia: Marca 11, 2013, 07:43:46 am »
A ciebie ile już dupcia boli? Ze dwa lata chyba będzie.

Zobacz sobie kilka ostatnich stron tego tematu to moze dotrze do ciebie kto tu ma bol dupy i jak ogromny on jest u ciebie. Miłej lektury. Ja koncze ot bo szkoda mi brudzic rak konfitura.