Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2072103 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6080 dnia: Grudnia 24, 2014, 12:43:58 pm »
Często przy temacie remasterów blaszki podnoszą, że u nich wystarczy zmienić rozdzielczość i nie trzeba drugi raz płacić za grę. Teraz się okazuje, że 6-letnia gra jest stara i ma prawo nie działać. lol

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6081 dnia: Grudnia 24, 2014, 12:55:15 pm »
Szkoda, że on nie napisał swojej konfiguracji, może to wina win 8.1.

Intel Core i7 2,40 Ghz
16 GB RAM
GeForce 660M GTX

Często przy temacie remasterów blaszki podnoszą, że u nich wystarczy zmienić rozdzielczość i nie trzeba drugi raz płacić za grę. Teraz się okazuje, że 6-letnia gra jest stara i ma prawo nie działać. lol

O tym samym pomyślałem. Całe to pieprzenie o przewadze PCtów pryska jak czar za każdym razem jak próbuje odpalić jakąś grę na PC. Przy GRID Autosport kupionym na premierę musiałem czekać 2 tygodnie aż łaskawa Nvidia wyda sterowniki, które pozwolą w ogóle grać w grę. Bo na jednych sterownikach gra działała w 60 FPS'ach i Ultra Detalach ale wywalała na pulpit co 15 minut, a na drugich gra nie trzymała 20 FPS. A na PS3 i X360 gra działała aż miło.

EDIT:

Kryzys zarzegnany, sterowniki na szczęście pomogły. Nie mniej dla mnie PC Gaming traci wszystko właśnie przez takie bzdety. Chciałem sobie pograć wczoraj, ale sprawę musiałem olać właśnie z tego głupiego powodu :/ Dla człowieka, który jak już znajdzie czas na gry to chce spędzić grając PC jest bez sensu. Spędzi się więcej czasu reinstalując sterowniki, bawiąc ustawieniami aż uzyskamy płynną animację niż właściwie grając :/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2014, 13:27:59 pm wysłana przez Mrocz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6082 dnia: Grudnia 24, 2014, 14:27:07 pm »
Kryzys zarzegnany, sterowniki na szczęście pomogły. Nie mniej dla mnie PC Gaming traci wszystko właśnie przez takie bzdety. Chciałem sobie pograć wczoraj, ale sprawę musiałem olać właśnie z tego głupiego powodu  Dla człowieka, który jak już znajdzie czas na gry to chce spędzić grając PC jest bez sensu. Spędzi się więcej czasu reinstalując sterowniki, bawiąc ustawieniami aż uzyskamy płynną animację niż właściwie grając


Ojej pc gaming taki zły. Za to patche po parę giga na konsolach, które też skutecznie opóźniają rozgrywkę są spoko. Zresztą, na PC prędzej czy później starą grę odpalisz jakimś sposobem, a gierki z PSX na PS4 nie odpalisz.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6083 dnia: Grudnia 24, 2014, 14:56:19 pm »
Na ps4 mozna grac a patch sciaga sie w tle.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6084 dnia: Grudnia 24, 2014, 15:36:56 pm »
Trafiłem na gafie na taki oto temat:

Best graphics on PC in 2014

Zgodnie ze stękaniami mistrzów wyścigowców odnośnie tego jak to stara generacja blokuje technologie a nowa jest za słaba na boskie promyki BVidii, prym wiodą oczywiście tytuły dostępne tylko dla elitarnego klubu STEM.


Na pierwszy ogień idzie Mariusz, syn roma:


Cytuj
I think Ryse takes it this year. Game looks stunning in plenty of areas.



Cytuj
Ghost Recon Future Soldier from 2012 looks as good as that



Kolejny:





Cytuj
The Vanishing of Ethan Carter had me taking soo many screenshots.
(to ten co zszedł w nakładzie 6 milionów kopii w ciągu jednego miesiąca)


Cytuj
Star Citizen I think.




Cytuj
Watch_Dogs looked at lot better than people pretend.




Cytuj
A maxed out Alien Isolation, the great thing about this game - not only does it look good, it also runs good.



Cytuj
Lords of the Fallen also looks great




Cytuj
Here's the game. This is an open-world MMO from the Korean developer Pearl Abyss. It's free to play, and will hit Korea next month, and will hit NA sometime next year. Fun as hell, runs well, as in 1080p I get 60 fps pretty stable, in the beta.



Cytuj
From what I've actually played, I'd put Dragon Age: Inquisition as the best looking game on PC for 2014.




Cytuj
The Forest is looking pretty good.



Cytuj
Apollo 11 VXGI tech demo.



Cytuj
Ground Zeroes looks pretty damn good.




Cytuj
Also, let's not sleep on Mordor




Cytuj
Planetside 2 didn't come out in 2014, but it's more like 2014 was the year technology was able to catch up to Planetside 2. Game looks absolutely jaw-droppingly gorgeous at max graphics.




Cytuj
COD Advanced Warfare gets no love? This game impressed me the most graphically this year. Game just looks really good in motion to me.




Cytuj
I have never really done PC screenshots before, but I just got a new PC so I thought I'd throw some together for Far Cry 4 since it seems underrepresented in this thread.






I teraz konsolarze-szmaciarze wklejajcie z wielkim bólem między pośladkami te swoje bulszociki z drajvkrapa i innych /low tier/ pozycji.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6085 dnia: Grudnia 24, 2014, 15:43:11 pm »
Ojej pc gaming taki zły. Za to patche po parę giga na konsolach, które też skutecznie opóźniają rozgrywkę są spoko. Zresztą, na PC prędzej czy później starą grę odpalisz jakimś sposobem, a gierki z PSX na PS4 nie odpalisz.

Na PC też są patche po parę giga... Do tego Force Unleashed to nie jest odpowiednik gry z PSX... Tylko gra sprzed paru lat. To tak jakbym chciał odpalić grę z PS3 na PS3 i nie działała. A to się nie zdarza chyba, że płytę rozjebiesz.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6086 dnia: Grudnia 24, 2014, 15:52:37 pm »
To jest jedna z niewielu gier w którą na PC mogę grać zawsze i wszędzie.



Mogli by zrobić jej remaster jak i poprzednich części. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6087 dnia: Grudnia 24, 2014, 15:56:29 pm »
Na PC też są patche po parę giga... Do tego Force Unleashed to nie jest odpowiednik gry z PSX... Tylko gra sprzed paru lat. To tak jakbym chciał odpalić grę z PS3 na PS3 i nie działała. A to się nie zdarza chyba, że płytę rozjebiesz.

Kilka lat to przecież różnica generacji, tak jakbyś ps3 na ps4 chciał odpalić, przez kilka lat zmieniło się wszystko od systemów operacyjnych, przez sterowniki, po procesory i karty graficzne i się dziwisz, że coś gdzieś może sprawić problem : ) ale z reguły rozwiązanie gdzieś jest, np. w tym wypadku sterowniki (napisz dokładnie o co chodziło, się może komuś przydać).
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6088 dnia: Grudnia 24, 2014, 16:04:35 pm »
Cytuj
Ground Zeroes looks pretty damn good.

Niektóre szoty ładne, ale akurat ten :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6089 dnia: Grudnia 24, 2014, 16:24:27 pm »
Na PC też są patche po parę giga... Do tego Force Unleashed to nie jest odpowiednik gry z PSX... Tylko gra sprzed paru lat. To tak jakbym chciał odpalić grę z PS3 na PS3 i nie działała. A to się nie zdarza chyba, że płytę rozjebiesz.

Kilka lat to przecież różnica generacji, tak jakbyś ps3 na ps4 chciał odpalić, przez kilka lat zmieniło się wszystko od systemów operacyjnych, przez sterowniki, po procesory i karty graficzne i się dziwisz, że coś gdzieś może sprawić problem : ) ale z reguły rozwiązanie gdzieś jest, np. w tym wypadku sterowniki (napisz dokładnie o co chodziło, się może komuś przydać).

Wiesz takie tłumaczenie to ja bym mógł zrozumieć gdybyśmy gadali o Jedi Knight 1. A o nie grze, która wyszła w czasach Windows Vista itp. To wszystko brzmi jak głupie tłumaczenie czegoś co po prostu powinno działać. Gry z początków generacji PS3 dalej działają na końcówce PS3. Nie odpalam tego na skrajnie innym systemie tylko na Windowsie w pełni kompatybilnym z Vistą i Siódemką.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6090 dnia: Grudnia 24, 2014, 16:34:41 pm »
Uruchamiasz grę z 2008 na sprzęcie który wtedy nawet nie istniał, dokładnie to samo co odpalanie gry z ps3 na ps3. Nic nigdy nie jest w 100% kompatybilne.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6091 dnia: Grudnia 24, 2014, 17:01:25 pm »
Uruchamiasz grę z 2008 na sprzęcie który wtedy nawet nie istniał, dokładnie to samo co odpalanie gry z ps3 na ps3. Nic nigdy nie jest w 100% kompatybilne.

Cały czas wychodzi nowy sprzęt. Więc rozumiem, że na PC po roku gra może już być niekompatybilna? Przecież to jest głupota z kosmosu. Takie tłumaczenie ulubionej platformy to jak strzał w stopę. Z tego tłumaczenia wychodzi na to, że na PC nie opłaca się grać.

Zresztą i premierowe gry potrafią robić problemy. Jak Grid Autosport na starcie.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6092 dnia: Grudnia 24, 2014, 17:05:02 pm »
Z 6 lat różnicy zrobiłeś rok. Przecież się okazało, że działa, miałeś coś nawalone ze sterownikami, zrobiłeś co trzeba i działa. Jestem na steamie od 8 lat, mam ponad 400 gier, zmieniałem przez ten czas sprzęt kilkukrotnie, nie spotkałem gry która by zrobiła mi problem, ah ten zjebany PC gaming.
Na ps4 wyszedł tetris który gubi klatki albo Unity które tnie tak jak Twój grid na początku, to znaczy, że cały ps4 gaming jest gówniany? : )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6093 dnia: Grudnia 24, 2014, 17:24:45 pm »
Jestem na steamie od 8 lat, mam ponad 400 gier, zmieniałem przez ten czas sprzęt kilkukrotnie, nie spotkałem gry która by zrobiła mi problem, ah ten zjebany PC gaming.
xd

STEMOWEGO profilu oczywiście nie ujawnisz, bo by wyszło że z tych 400 pozycji udało sie odpalić około 50, zagrać 20, przejść z 10. :

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6094 dnia: Grudnia 24, 2014, 20:37:56 pm »
xD

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6095 dnia: Grudnia 24, 2014, 21:19:15 pm »
Haha ja tak mam! :D

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6096 dnia: Grudnia 24, 2014, 21:47:15 pm »
Trafiłem na gafie na taki oto temat:

Best graphics on PC in 2014
[...]
:lol:
Ciężki okres dla master race. Przypominają się czasy kiedy konsole w dniu premiery wyprzedzały graficznie o kilka lat gry z pc.
W sumie nic ładniejszego od Shadow Fall nie dostali (gra z 2013 roku), a gdzie tu do infamous czy driveclub. Niedługo jeszcze zostaną dobici Until Dawn i Orderem  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6097 dnia: Grudnia 25, 2014, 00:21:28 am »
Z 6 lat różnicy zrobiłeś rok. Przecież się okazało, że działa, miałeś coś nawalone ze sterownikami, zrobiłeś co trzeba i działa. Jestem na steamie od 8 lat, mam ponad 400 gier, zmieniałem przez ten czas sprzęt kilkukrotnie, nie spotkałem gry która by zrobiła mi problem, ah ten zjebany PC gaming.
Na ps4 wyszedł tetris który gubi klatki albo Unity które tnie tak jak Twój grid na początku, to znaczy, że cały ps4 gaming jest gówniany? : )

Wspomniałeś o zmianach sprzętu. Więc poprawiłem, że co roku wychodzi sprzęt i jakoś gry dalej działały.
Owszem gra działa bo musiałem marnować czas na instalowanie sterowników. Nic nawalone nie miałem miałem zainstalowane najnowsze sterowniki z Certyfikatem (Nie beta) na których wszystkie gry mi działały. Musiałem je o losie instalować ponownie. Na konsoli dawno bym grał w tę grę, a tak tylko się marnuje czas ;) Więc tak PC gaming jest zjebany pod tym względem.

A czego się głównie czepiam to argumentacja, że w miarę nowa gra może nie funkcjonować na nowszych sprzętach. Jeżeli gra jest w czynnej sprzedaży to MUSI działać, jeżeli nie jest wyraźnie napisane inaczej. Inaczej jest to zwykłe oszustwo nie rozumiem jak PeCetowcy mogą łykać takie coś?

AC Unity mimo, że zabugowany jakoś tam da się grać. GRID Autosport wypierdalał na pulpit zawsze co 15 minut. Albo trzymał 10 FPS'ów (zależnie od sterowników)... Co jest grubo poniżej jakichkolwiek norm. Taki syf nie przeszedłby na konsolach. (przynajmniej na razie nie przechodził)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2014, 00:23:36 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6098 dnia: Grudnia 25, 2014, 00:58:00 am »
Z 6 lat różnicy zrobiłeś rok. Przecież się okazało, że działa, miałeś coś nawalone ze sterownikami, zrobiłeś co trzeba i działa. Jestem na steamie od 8 lat, mam ponad 400 gier, zmieniałem przez ten czas sprzęt kilkukrotnie, nie spotkałem gry która by zrobiła mi problem, ah ten zjebany PC gaming.
Na ps4 wyszedł tetris który gubi klatki albo Unity które tnie tak jak Twój grid na początku, to znaczy, że cały ps4 gaming jest gówniany? : )

Wspomniałeś o zmianach sprzętu. Więc poprawiłem, że co roku wychodzi sprzęt i jakoś gry dalej działały.
Owszem gra działa bo musiałem marnować czas na instalowanie sterowników. Nic nawalone nie miałem miałem zainstalowane najnowsze sterowniki z Certyfikatem (Nie beta) na których wszystkie gry mi działały. Musiałem je o losie instalować ponownie. Na konsoli dawno bym grał w tę grę, a tak tylko się marnuje czas ;) Więc tak PC gaming jest zjebany pod tym względem.

A czego się głównie czepiam to argumentacja, że w miarę nowa gra może nie funkcjonować na nowszych sprzętach. Jeżeli gra jest w czynnej sprzedaży to MUSI działać, jeżeli nie jest wyraźnie napisane inaczej. Inaczej jest to zwykłe oszustwo nie rozumiem jak PeCetowcy mogą łykać takie coś?

AC Unity mimo, że zabugowany jakoś tam da się grać. GRID Autosport wypierdalał na pulpit zawsze co 15 minut. Albo trzymał 10 FPS'ów (zależnie od sterowników)... Co jest grubo poniżej jakichkolwiek norm. Taki syf nie przeszedłby na konsolach. (przynajmniej na razie nie przechodził)

Obstawiam, że jednak miałeś coś poprzestawiane w aplikacji Nvidia, jakieś efekty, których ta wiekowa gra nie mogła obsłużyć. Instalacja nowych sterowników po prostu zresetowała ci ustawienia do ustawień domyślnych i problem zniknął  ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6099 dnia: Grudnia 25, 2014, 10:04:49 am »
Obstawiam, że jednak miałeś coś poprzestawiane w aplikacji Nvidia, jakieś efekty, których ta wiekowa gra nie mogła obsłużyć. Instalacja nowych sterowników po prostu zresetowała ci ustawienia do ustawień domyślnych i problem zniknął  ;)

Powiem tyle ;) Nic nigdy nie zmieniałem w ustawieniach sterowników ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6100 dnia: Grudnia 25, 2014, 23:03:37 pm »
http://www.ppe.pl/news-32565-debesciaki_2014___najlepsze_wyscigi_2014_roku_to_.html
Ale ból dupy w kom. za nominację  Drive club. Ludzie nie rozumieją ze ta gra daje mnóstwo radochy, a recenzje zbeształy tą gre za niedziałający na początku online. Dla mnie najlepsze wyścigi w tym roku

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6101 dnia: Grudnia 26, 2014, 01:19:58 am »
http://www.ppe.pl/news-32565-debesciaki_2014___najlepsze_wyscigi_2014_roku_to_.html
Ale ból dupy w kom. za nominację  Drive club. Ludzie nie rozumieją ze ta gra daje mnóstwo radochy, a recenzje zbeształy tą gre za niedziałający na początku online. Dla mnie najlepsze wyścigi w tym roku

Żeby było zabawniej to DriveClub prowadzi :P (sam zagłosowałem dla beki na niego :P )

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6102 dnia: Grudnia 26, 2014, 02:04:15 am »
Prowadzi zasłużenie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6103 dnia: Grudnia 26, 2014, 09:46:36 am »

Prowadzi zasłużenie.
Ze tak spytam, grales w ogole?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6104 dnia: Grudnia 26, 2014, 09:50:08 am »
Jasne że grałem. W drugi horyzont i mario karty również.

svonston

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6105 dnia: Grudnia 26, 2014, 10:01:32 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6106 dnia: Grudnia 27, 2014, 15:29:11 pm »


Dzwiek w GT ch**owy, ale graficznie CARS wypada slabo.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 576
  • Reputacja: 19
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6107 dnia: Grudnia 27, 2014, 16:58:56 pm »
Nie chce mi się wierzyć, że będzie to wyglądać aż tak słabo.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6108 dnia: Grudnia 27, 2014, 17:07:16 pm »
Mógłby ktoś zrobić porównanie graficzne Drivecluba do PC Cars, o ile któryś z tych realnych torów w DC występuje też w PCars

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6109 dnia: Grudnia 27, 2014, 18:44:19 pm »
któryś z tych realnych torów w DC

Co kur**?  :D

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6110 dnia: Grudnia 27, 2014, 19:16:22 pm »
Myślałem że te zamknięte tory wyścigowe w niektórych lokacjach to odpowiedniki prawdziwych tras. Jak nie to mój błąd.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6111 dnia: Grudnia 27, 2014, 21:23:47 pm »
Nie, DC ma tylko zmyslone wariacje, bazujace na realnych trasach w danych panstwach.

Grzeszczu nie masz w co wierzyc, ta gra tak wyglada, obecnie DC to lider sciaglek jesli chodzi o oprawe graficzna, najlepsza konkurencja o 2 oczka w tyle w tej kategorii, choc CARS oczywiscie celuje w 60fps jak przystalo na symulatora, DC to zas stabilne 30 fps ktore sa absolutnie OK dla scigalek arcade wymieszanych z SIM czy stricte arcade.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2014, 21:25:50 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6112 dnia: Grudnia 28, 2014, 22:12:50 pm »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6113 dnia: Grudnia 28, 2014, 22:18:14 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6114 dnia: Grudnia 28, 2014, 22:35:56 pm »
Forza wygląda strasznie biednie przy DC. No ale wiecie, ma 60 fps!

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6115 dnia: Grudnia 28, 2014, 22:39:25 pm »
Horizon 2 działa w 30fps.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6116 dnia: Grudnia 28, 2014, 23:01:55 pm »
to te exy xboxowe to straszne gówno...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6117 dnia: Grudnia 29, 2014, 10:09:57 am »
https://gfycat.com/ElaborateTatteredAzurevase

:lol:

Chętnie wrzuciłbym to na ten Xbox'owy profil na fejsie, ale przecież zaraz by mi konto zaspamowali.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6118 dnia: Grudnia 29, 2014, 10:11:40 am »
Najprędzej to Twój post wyleci ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6119 dnia: Grudnia 29, 2014, 15:15:42 pm »
Gdzie tam, raczej zero komentarzy, udaja ze nie widza.. :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'