Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 657977 razy)

0 użytkowników i 47 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10680 dnia: Września 11, 2010, 11:05:17 am »
Jarek to raczej powinien się udać na emeryturę do kliniki psychiatrycznej bo to co on wyprawia to się w głowie nie mieści
Do czego on nawołuje? Na pewno do niczego dobrego, w wolnym kraju oskarża przeciwników politycznych o takie rzeczy... skoro śmierć brata tak mu się rzuciła na rozum, to niech odejdzie z polityki, bo tylko niepotrzebne zamieszanie robi, to już nie jest opozycja, to jakiś ruch oporu. W dodatku ostatnio jakieś komunistyczne ja się w nim odezwało i wyrzuca z partii tych, którzy nie są mu na rękę.

Teraz tylko czekać aż znajdzie swojego zwolennika - generała w armii i z szabelką w ręku "wyzwoli" kraj od tych złych polityków, (którzy wolą ludu wygrali demokratyczne wybory) i ich telewizji...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10681 dnia: Września 11, 2010, 11:43:44 am »
Nie, ja już tu nie wchodze. Jak czytam te "wywody" na temat Kaczyńskiego i zero zainteresowania tym co robi rząd... :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10682 dnia: Września 11, 2010, 11:49:24 am »
Przecież wiadomo, że najważniejszą sprawą dla kinderpeowców jest krzyż i Kaczyński. Tak im pisze wyborcza. Rząd jest cudowny i nie ma się co interesować co robi. Krzyż to ich główny problem.

Cytat: andryush
W dodatku ostatnio jakieś komunistyczne ja się w nim odezwało i wyrzuca z partii tych, którzy nie są mu na rękę.

A jak z PO wyrzucali, też wrzeszczałeś że komunistyczne ja się w nich odezwało, czy wtedy było wszystko ok?

Do czego on nawołuje?

No, do czego? Tak ze źródłami i cytatami.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10683 dnia: Września 11, 2010, 11:52:08 am »
Tak ze źródłami i cytatami.
Ej, nie przeginaj dobra?




Nie spamuj i bądź słowny:
Nie, ja już tu nie wchodze. Jak czytam te "wywody" na temat Kaczyńskiego i zero zainteresowania tym co robi rząd... :lol:

{s}
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 11:54:31 am wysłana przez svonston »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10684 dnia: Września 11, 2010, 12:05:14 pm »
Nie ma co, trzeba to przyznać, że Kaczyński troszkę zwariował - i to pisze serio. Ma wielkie problemy ze sobą i powinien zrobić sobie jakiś dłuższy urlop i zdecydowanie pójść po pomoc do jakiegoś psychologa. Mentalnie gościu nie wytrzymał. Tragiczna śmierć brata, kolejna przegrana partii i dokładniej jego osobista porażka w wyborach prezydenckich, cała ta sprawa z krzyżem, ciągłe ataki na jego osobe i partię. Jarosław zdecydowanie ma problemy psychiczne.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10685 dnia: Września 11, 2010, 12:19:48 pm »
Hah, przed chwilą byłem w sklepie i stojąc kolejce słyszałem rozmowę kilku osób, które bardzo podobnie ocenili ostatnie działania Jarosława. Przypominam, że mieszkam w województwie, gdzie Kaczyński wygrał sporą przewagą nad Komorowskim. Tylko patrzyłem czy gdzieś z boku nie leci jakaś cegła w stronę dyskutujących panów.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10686 dnia: Września 11, 2010, 12:54:48 pm »
Nie, ja już tu nie wchodze. Jak czytam te "wywody" na temat Kaczyńskiego i zero zainteresowania tym co robi rząd... :lol:

No to taka ta opozycja badziewna, skoro zamiast się zajmować tym co robi rząd, on zajmuje się sobą i swoje fochy publicznie pokazuje.
To tylko od niego zależy o czym będziemy mówić, skoro on smuty swoje rozpowszechnia co dzień to my i o tym mówimy.

Jakby przestał się żalić nad sobą, to by była rozmowa o podwyżce VATu a nie o tym, że wszyscy muszą odejść ze sceny politycznej, żeby on mógł rządzić.

Załóż lepszą partie opozycyjną i będzie rozmowa o rządzie a nie o Kaczyńskim.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10687 dnia: Września 11, 2010, 15:08:53 pm »
Cytuj
Prawda wg. Jarka to to, ze Polska, jest kolonia Niemiecko-Rosyjska, jego brata zamordowal Tusk z Putinem zeby przejac wladze i dalej rozkradac majatek narodowy, a na czele strajku w sierpniu 80 stal nie kto inny jak Lech Kaczynski, bo Walesa to przeciez tez jest agent obcego wywiadu dzialajacy na szkode Polski. Prawdziwi Polacy to tylko kataolicy, ale pamietajmy, ze i ksieza ( ci ktorzy wypowiadaja sie przeciw PiS) sa agentami obcego wywiadu, jedynie RM i Rydzyk to prawdziwi "pasterze" - tak wyglada swiat wg. Jarka, wersja skrocona.
Też tak to widzę. Nie żebym miał jakąś wiedzę z tajnych źródeł, ale po prostu nie wykluczam, jak wy, pewnych rzeczy. Znam historię i wiem co się wyprawiało, więc strącenie samolociku to nic niemożliwego dla Ruskich. Panuje teraz trend myślenia, że na świecie jest już ok i ludzie u władzy nie są wcale skurwysynami i pewne normy gry przestrzegają. A ja jestem zdania, że jest jeszcze gorzej niż za czasów palowania. Wtedy chociaż było jasne gdzie jest wróg ludu, który bezceremonialnie mordował, a teraz wszystko po kryjomu i sporo Polaków chyba wierzy, że Putin z całych sił szuka przyczyny katastrofy. Cóż, można i tak. Zresztą ja mam na wszystkie te problemy polityczne wyje**ne i nie zamierzam walczyć o prawdę, bo to smutne, ale Orwell genialnie przewidział. Prawda zależy tylko i wyłącznie od świadomości, a nie realnych wydarzeń. Jakby nie było zawsze taka interpretacja prawdy mi odpowiadała, ale zawsze w zestawieniu z rzeczywistością szkoda mi było, że większość mówi prawdę, a nie prawda przez się.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 12:02:45 pm wysłana przez setezer »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10688 dnia: Września 11, 2010, 15:48:21 pm »
Najtrudniej jest uwierzyć w to, że Putin zabijałby prezydenta, któremu poparcie leciało na łeb, na szyję i wiadome było iż nie zostanie ponownie wybrany. :roll:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10689 dnia: Września 11, 2010, 15:55:01 pm »
Ale dlaczego jest wymysłem? Skąd ta pewność? Tak samo pytam zwolenników teorii spiskowej - skąd macie tę pewność? Pewność to ja np. mam, że mój kot zginął zagryziony przez psa, bo widziałem to na własne oczy. Chociaż być może był to spisek sąsiada, który po nocach szkolił mojego psa, by dorwał mojego kota i go zagryzł na moich oczach pozorując naturalne instynkty i "wpadkę" kota z ucieczką. Nic nie jest wykluczone.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 12:01:21 pm wysłana przez setezer »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10690 dnia: Września 11, 2010, 16:19:38 pm »
Dobra poddaje się, bo skoro nic nie jest wykluczone to nie wiem czy teraz napisał to Setezer czy może ktoś włamał się na jego konto.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10691 dnia: Września 11, 2010, 17:06:07 pm »
Sam kiedyś oburzałem się gdy ktoś śmiał choćby wspomnieć, że np. atak, którego dziś mamy rocznicę wyglądał inaczej, niż przedstawiano to w mediach.
Spoglądając jednak wstecz w historię dostrzegłem, że już nie takie rzeczy się zdarzały.
Dziś coraz ciężej uwierzyć ludziom w skurwysyństwa polityków.
Kiedyś tak, ale dziś, przy takim PR? No bo jak to - ten uśmiechający się, miły Pan udzielający wywiadu do kolorowego magazynu ma być bandytą, mordercą? Przecież jest prawie jak nasz sąsiad!

Z drugiej strony w przypadku Rosji nie chodzi o żadne "teorie spiskowe" (najlepszy termin aby na starcie zdyskredytować niewygodną opinię), a fakty, z których każdy w mniejszym lub większym stopniu zdaje sobie sprawę. Eksterminacja narodu Czeczeńskiego, mnóstwo zbrodniczych działań na Kaukazie, codzienne zabójstwa FSB, opozycyjni dziennikarze odstrzeliwani jak kaczki i wiele innych. Naprawdę trzeba być ekstremalnie zaślepionym, aby tego nie dostrzegać.

W obliczu takich wydarzeń jak wysadzenie przez FSB gdy jego szefem był Putin własnych budynków mieszkalnych, zamieszkałych przez setki Rosjan(!), nie wiem kogo może dziwić ewentualny zamach na polskiego prezydenta.
W żadnym wypadku nie twierdzę, że tak było, ale gdyby - wcale nie byłbym zszokowany.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 17:23:04 pm wysłana przez blancjaone »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10692 dnia: Września 11, 2010, 17:27:46 pm »
Powiem Wam prawdę.
Atak z 11 września zorganizowali Amerykanie, żeby mieć pretekst, aby wkroczyć na bliski wschód.
Zamachy czeczeńskich terrorystów na wschodzie Rosji to też sprawka ich rządu, aby usprawiedliwić walkę z eksterminację tymi dzikusami tego narodu.
Kaczyńskiego też Rosjanie zestrzelili, żeby w końcu skończył biadolić o Katyniu.
UE przyjęła Polskę tylko po to, aby kraj wykończył się gospodarczo i tym samym uzależnić go od większych potęg Europejskich, myślicie że dlaczego kazali zamknąć i sprzedać stocznie?...

Całym światem rządzą "patrioci", którzy bez naszej wiedzy umieszczają w tym co jemy/pijemy nanomaszyny, które pozwalają im nas kontrolować, abyśmy byli posłuszni i pracowali na nich...

 :(

Skąd ja to wiem? Jestem żołnierzem, najemnikiem do zadań niewykonalnych, oficjalnie nie jestem związanym z żadną organizacją. My codename is Snake...
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 17:30:47 pm wysłana przez andryush »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10693 dnia: Września 11, 2010, 17:56:07 pm »
Przykład najczęściej stosowanego zabiegu w tego typu sprawach - wykpienie, doprowadzenie argumentów do absurdu, nazwanie czegoś teorią spiskową. Najłatwiejszy sposób na ucięcie dyskusji bez argumentów.

Najgłupszą teorią dotyczącą inwazji na Irak jest ta oficjalna - altruistyczna chęć szerzenia szczytnej idei "demokracji" (oczywiście demokracji obowiązującej tylko wtedy, gdy jej wynik jest zgodny z naszymi interesami), pomoc Irakijczykom i, oczywiście, uniemożliwienie użycia broni masowego rażenia, która to istniała tylko na photoshopowych materiałach amerykańskich, do których to sfałszowania nawet sam rząd amerykański przyznać musiał się niedługo potem. :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 17:59:30 pm wysłana przez blancjaone »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10694 dnia: Września 11, 2010, 18:15:46 pm »
Wiecie ze ladowania na ksiezycu nie bylo, a za wszystkim stoii rzad swiatowy na czele z iluminati i watykanem, ktorzy tak naprawde sa reptalianami

btw. wg. prezydenta wenezulei trzesienia ziemi na haiti to tez robota amerykanow

to tak jak juz na takie tematy zeszlismy :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10695 dnia: Września 11, 2010, 18:18:20 pm »
No właśnie nie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10696 dnia: Września 11, 2010, 18:24:58 pm »
Nie no dobra.
Takie zjawisko jak spisek występuje, istnieje.

Ale to nie oznacza, ze każde tragiczne wydarzenie jest czyimś spiskiem przeciwko komuś.
Sa teorie potwierdzone, są niepotwierdzone. I tego się trzymajmy.
Dopóki zamach nie jest potwierdzony (był już wykluczony z resztą >_>), to może wstrzymajmy się z ta paniką i szerzeniem wszelakich głupot? (podpiłowane skrzydło... :lol:)
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 18:47:49 pm wysłana przez andryush »

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10697 dnia: Września 11, 2010, 18:39:58 pm »
O, cześć blancio!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10698 dnia: Września 11, 2010, 18:41:55 pm »
Milusio. :*

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10699 dnia: Września 11, 2010, 19:36:29 pm »
Przykład najczęściej stosowanego zabiegu w tego typu sprawach - wykpienie, doprowadzenie argumentów do absurdu, nazwanie czegoś teorią spiskową. Najłatwiejszy sposób na ucięcie dyskusji bez argumentów.

Najgłupszą teorią dotyczącą inwazji na Irak jest ta oficjalna - altruistyczna chęć szerzenia szczytnej idei "demokracji" (oczywiście demokracji obowiązującej tylko wtedy, gdy jej wynik jest zgodny z naszymi interesami), pomoc Irakijczykom i, oczywiście, uniemożliwienie użycia broni masowego rażenia, która to istniała tylko na photoshopowych materiałach amerykańskich, do których to sfałszowania nawet sam rząd amerykański przyznać musiał się niedługo potem. :lol:

Bo ludzie dzisiaj są wychowywani na ignorantów, co mają się interesować tylko własną dupą i w nic nie wnikać, bo wnikanie zakrawa o psychiczny brak zrównoważenia. Jedyne co ludzie mają robić wspólnie, to wykonać swój "obywatelski obowiązek" podczas głosowania, a decyzję na kogo głosować najlepiej podejmować na podstawie informacji z ostatnich dni przed wyborami. Tak jest, decydująca grupa głosujących (ci, którzy de facto wpływają na końcowy wynik głosowania), to ludzie podejmujący decyzję "na kogo głosować" w ostatnich 24 h przed głosowaniem. Tak naprawdę wszyscy ci, co głosują na podstawie swoich jasno skrystalizowanych poglądów politycznych się zwyczajnie nie liczą. Ludzi po prostu polityka nie interesuje...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10700 dnia: Września 12, 2010, 12:12:23 pm »
Cytuj
W dodatku ostatnio jakieś komunistyczne ja się w nim odezwało
Co ty kur** wiesz o komuniźmie...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10701 dnia: Września 12, 2010, 12:16:17 pm »
 :lol:
Ponoć nikomu nieznany ojciec Kaczyńskich był komunistą... :D

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10702 dnia: Września 12, 2010, 12:18:44 pm »
Cytuj
wyrzuca z partii tych, którzy nie są mu na rękę.
Jesli to jest wyznacznik komunizmu dla Ciebie, to niespecjalnie jest się z czego śmiać.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10703 dnia: Września 12, 2010, 13:21:53 pm »
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12654883,wiadomosc.html?ticaid=1adf5


Zmieniając temat, ich chyba ładnie poj**ało jak to wprowadzą, sam nie wiem czy chcę mieć  dzieci, z jednej strony wolę trochę luźniejsze życie ale nie mam qrwa ochoty za to płacić, bo politycy wymyślają jak nam jeszcze bardziej w mordę przywalić

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10704 dnia: Września 12, 2010, 13:55:35 pm »
To już kiedyś funkcjonowało za komuny i mówiono na to 'bykowe'. To tak apropos tematu, w kim się budzi "komunistyczne ja".  :lol:

Niedługo pewnie podatek od oddychania wprowadzą, ale to przecież nieistotne, najważniejsze dla kinderpeowców jest szukać haków na ojca Kaczyńskiego i walczyć z krzyżem.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10705 dnia: Września 12, 2010, 15:42:12 pm »

Niedługo pewnie podatek od oddychania wprowadzą, ale to przecież nieistotne, najważniejsze dla kinderpeowców jest szukać haków na ojca Kaczyńskiego i walczyć z krzyżem.

No bo Kaczyński musi się uspokoić! Wtedy dopiero będzie można zająć się sprawami ważnymi dla naszego kraju. M jak Miłość jest zbyt istotne dla naszego życia, by odłożyć te jakże poważne problemy na rzecz jakichś błahych informacji o podatkach i innych opłat obciążających obywateli :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10706 dnia: Września 12, 2010, 16:17:25 pm »
Otóż to.
Kaczyński sam odwraca uwagę opinii publicznej od tego co najważniejsze  :lol:

Zamiast zająć się tymi wszystkimi wymysłami rządu, on zajmuje się sobą i organizuje wiece o tym kto zabił jego brata i dlaczego ten ktoś musi zniknąć z powierzchni Ziemi. Fani PISu, apelujcie, niech w końcu zajmie sie  tym, czym zajmuje sie opozycja, a nie sobą i własnymi porachunkami za zgryźliwości wobec jego brata.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10707 dnia: Września 12, 2010, 17:26:36 pm »
I tym prostym sposobem wina za idiotyczne pomysły rządu spada na Kaczyńskiego  8) To już socjotechika level zaawansowany.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10708 dnia: Września 12, 2010, 17:34:33 pm »
Po prostu news'y o nowych podatkach są mniej interesujące, niż o psychicznych zawirowaniach szefa największej partii opozycyjnej. Te pierwsze to nic nowego, to drugie to swoiste kuriozum, więc nic dziwnego że na tym się koncentrują.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10709 dnia: Września 12, 2010, 17:56:56 pm »
I tym prostym sposobem wina za idiotyczne pomysły rządu rozmowy o zdrowiu psychicznym pewnego polityka , a nie o pomysłach rządu spada na Kaczyńskiego 8) To już socjotechika level zaawansowany.


Poprawione ;)

Serio becetol, napisz do niego list, poproś, żeby przestał mówić o swojej zemście na Tusku, Komorowski, całym PO i zaczął mówić o podwyżce VATu np.
Chyba wszyscy lepiej na tym wyjdziemy ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10710 dnia: Września 12, 2010, 18:06:19 pm »
A przepraszam, to wy własnych mózgów nie macie, tylko musi prezes Kaczyński powiedzieć o podwyżce VATu żebyście to łaskawie zauważyli?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10711 dnia: Września 12, 2010, 20:49:30 pm »
A przepraszam, to wy własnych mózgów nie macie, tylko musi prezes Kaczyński powiedzieć o podwyżce VATu żebyście to łaskawie zauważyli?

A przepraszam, to po co to całe halo, że nie mówi się o podwyżce, a mówi się zamiast tego o Kaczyńskim? Przecież każdy ma swój mózg i każdy wie, że jest podwyżka.
W takim razie nie ma co srać po majtach, Kaczyński ciekawszy temat i kropka.  ;) Sam Kaczyński lać chciał na ta podwyżkę najwidoczniej, on lepiej będzie mówił o zmiataniu ze sceny politycznej Tuska i Komorowskiego - OPOZYCJA  :lol:.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10712 dnia: Września 12, 2010, 21:54:22 pm »
Cytuj
on lepiej będzie mówił o zmiataniu ze sceny politycznej Tuska i Komorowskiego - OPOZYCJA

A czy to nie jest tak, że oni są przyczyną tych podwyżek? Wolę się spytać, może Kaczyński faktycznie adresuje nie tych co trzeba ;)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10713 dnia: Września 12, 2010, 22:34:23 pm »
Ale jedno ma niewiele wspólnego z drugim. Zamiatać chce za śmierć brata, a nie za podwyżkę VATu

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10714 dnia: Września 12, 2010, 22:44:22 pm »
Możemy podyskutować o budżecie na 2011.

>15 mld z prywatyzacji

Ależ to będzie śmieszne.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10715 dnia: Września 12, 2010, 22:46:57 pm »
Możemy podyskutować o budżecie na 2011.

>15 mld z prywatyzacji

Ależ to będzie śmieszne.
Nie możemy. Możemy o Kaczyńskim ale o budżecie ani słowa.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10716 dnia: Września 12, 2010, 22:51:16 pm »
Możemy podyskutować o budżecie na 2011.

>15 mld z prywatyzacji

Ależ to będzie śmieszne.
Nie możemy. Możemy o Kaczyńskim ale o budżecie ani słowa.

A przepraszam. No ale co tu gadać jak wszystko już zostało powiedziane - chory psychicznie komunista opętany rządzą zemsty.

Wajda mógłby o tym jakiś film nakręcić. Póki jeszcze żyje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10717 dnia: Września 12, 2010, 22:55:08 pm »
Możemy podyskutować o budżecie na 2011.

>15 mld z prywatyzacji

Ależ to będzie śmieszne.
Nie możemy. Możemy o Kaczyńskim ale o budżecie ani słowa.

A przepraszam. No ale co tu gadać jak wszystko już zostało powiedziane - chory psychicznie komunista opętany rządzą zemsty.

Wajda mógłby o tym jakiś film nakręcić. Póki jeszcze żyje.
Trzeba dokładnie zbadać stadium i rozwój jego choroby psychicznej. To jest sprawa priorytetowa dla państwa polskiego.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10718 dnia: Września 12, 2010, 22:56:10 pm »
W stylu "POKOLENIE". Wajda praworządny człowiek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10719 dnia: Września 12, 2010, 23:05:25 pm »
W stylu "POKOLENIE". Wajda praworządny człowiek.
Bardziej w stylu Lotu nad kukułczym gniazdem. Cokolwiek byle z domem wariatów w tle. :troll: