Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 655738 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10920 dnia: Października 09, 2010, 10:21:48 am »
Wiadomo już że ustawa nie ruszy alkoholu i tytoniu, ale wszystkie inne produkty które "mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe"? Wycofamy z kleje ze sklepów budowlanych? I większość produktów ropopochodnych, większość polimerów, przewidujemy delegalizacja dezodorantów, lakierów do włosów? Spalimy napalmem lasy w których mogą rosnąć muchomory?
W sumie alkohol to środek odurzający, więc czemu nie? I w sumie, to jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało w praktyce.

teraz przyjęli rozporządzenie, że wszystkie środki psychoaktywne, z wyłączeniem tych do których już są regulacje prawne, mogą zostać wycofane z użytku przez sanepid, jakiegoś tam ministra czy blebleble. 
zasady obrotu alkoholem w polsce reguluje osobna ustawa, więc to odpada. gorzej właśnie z lakierami i całą resztą. z tego co czytałem to ten kolo od dopalaczy ma zamiar masowo zgłaszać do prokuratury/sanepidu hurtownie lakierów i takie tam.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10921 dnia: Października 09, 2010, 10:56:27 am »
Cytuj

- Panie Zbyszku, pan się nie boi. Mam w domu swoje bilingi. Jeśli one pana podniecają, to proszę po nie przyjść – w tak żartobliwy sposób dziennikarz "Newsweeka" komentuje doniesienia o tym, że za rządów ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry był podsłuchiwany.

Andrzej Stankiewicz, który nie kryje swojego rozbawienia historią opisaną przez "Gazetę Wyborczą", podkreśla, że informacje z dzisiejszej prasy nie są dla niego żadną nowością. I dodaje, że od dłuższego czasu miał już informacje, że Zbigniew Ziobro nadużywał swojej władzy wobec niego.

- Gdybym robił coś nielegalnego, to mógłbym się czegoś obawiać, ale nic na mnie nie znaleziono, żadnych dowodów – podkreśla. W jego ocenie podsłuchy i namierzanie dziennikarzy w czasach rządów PiS demaskuje metody działania tamtej ekipy.

Stankiewicz stwierdza, że zakładanie podsłuchów tak jemu jak i innym dziennikarzom było próbą wywierania presji, która "skończyła się kompromitacją Ziobry". - Dla mnie jest śmieszne, że minister sprawiedliwości zajmuje się dziennikarzami – mówi Stankiewicz. Dziennikarz dodaje, że został wzięty na celownik nie dlatego, że niby miałby mieć coś za paznokciami, ale że napisał krytyczną wobec Zbigniewa Ziobry książkę.

W ocenie dziennikarza "N" były minister sprawiedliwości ewidentnie nadużywał władzy, ale na postawienie go przed Trybunałem Stanu nie ma szans, bo posłowie są zbyt słabi intelektualnie.

Jak informuje "GW", w latach 2005-2007 Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne i policja miały zbierać dane na temat rozmów telefonicznych co najmniej dziesięciorga dziennikarzy. Na liście inwigilowanych znaleźli się: Monika Olejnik (TVN 24 i Radio ZET), Cezary Gmyz ("Rzeczpospolita"), Bogdan Wróblewski ("Gazeta Wyborcza"), Maciej Duda ("Rzeczpospolita", "Newsweek"), Roman Osica (RMF FM), Marek Balawajder (RMF FM), Piotr Pytlakowski ("Polityka"), Wojciech Czuchnowski ("Gazeta Wyborcza"), Andrzej Stankiewicz ("Newsweek") i Bertold Kittel ("Rzeczpospolita").

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/podsluchiwany-dziennikarz-do-ziobry-pan-sie-nie-bo,1,3727762,wiadomosc.html

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10922 dnia: Października 09, 2010, 11:08:24 am »
Wiadomo już że ustawa nie ruszy alkoholu i tytoniu, ale wszystkie inne produkty które "mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe"? Wycofamy z kleje ze sklepów budowlanych? I większość produktów ropopochodnych, większość polimerów, przewidujemy delegalizacja dezodorantów, lakierów do włosów? Spalimy napalmem lasy w których mogą rosnąć muchomory?
W sumie alkohol to środek odurzający, więc czemu nie? I w sumie, to jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało w praktyce.

teraz przyjęli rozporządzenie, że wszystkie środki psychoaktywne, z wyłączeniem tych do których już są regulacje prawne, mogą zostać wycofane z użytku przez sanepid, jakiegoś tam ministra czy blebleble.  
zasady obrotu alkoholem w polsce reguluje osobna ustawa, więc to odpada. gorzej właśnie z lakierami i całą resztą. z tego co czytałem to ten kolo od dopalaczy ma zamiar masowo zgłaszać do prokuratury/sanepidu hurtownie lakierów i takie tam.

Polskie kombinatorstwo i cwaniactwo. Jak mnie to wkur**a w tym kraju.

Nic przez to nie może tutaj normalnie funkcjonować, bo zawsze znajdzie się jakiś debil, który gdzieś wyluka jakąś szczelinę. ch**, że niektóre zasady mają swój jasno określony cel. Pozwalają na przekręt lub uprzykrzenie? Daawaaaj!
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2010, 11:09:56 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10923 dnia: Października 09, 2010, 11:15:57 am »
Takie tam do poczytania.

http://olgierd.bblog.pl/wpis,decyzja;ws;tajfuna;to;urzedowe;bezprawie,46013.html
http://olgierd.bblog.pl/wpis,swietujemy;75-lecie;walki;o;lepsze;zdrowie;czlowieka,45976.html

Nie wiem nawet czy się śmiać, czy płakać. Każde potknięcie tego (nie)rządu mnie bawi, ale na odszkodowania dla sprzedawców "dopalaczy" zrzucimy się wszyscy...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10924 dnia: Października 09, 2010, 11:41:03 am »
Takie tam do poczytania.

http://olgierd.bblog.pl/wpis,decyzja;ws;tajfuna;to;urzedowe;bezprawie,46013.html
http://olgierd.bblog.pl/wpis,swietujemy;75-lecie;walki;o;lepsze;zdrowie;czlowieka,45976.html

Nie wiem nawet czy się śmiać, czy płakać. Każde potknięcie tego (nie)rządu mnie bawi, ale na odszkodowania dla sprzedawców "dopalaczy" zrzucimy się wszyscy...

Te odszkodowania to i tak nic, w porownaniu z tym ci samorzadu moga chciez w zwiazku z dzialanoscia komisji majatkowej  8)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10925 dnia: Października 13, 2010, 10:42:28 am »
Wiadomo już że ustawa nie ruszy alkoholu i tytoniu, ale wszystkie inne produkty które "mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe"? Wycofamy z kleje ze sklepów budowlanych? I większość produktów ropopochodnych, większość polimerów, przewidujemy delegalizacja dezodorantów, lakierów do włosów? Spalimy napalmem lasy w których mogą rosnąć muchomory?
W sumie alkohol to środek odurzający, więc czemu nie? I w sumie, to jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało w praktyce.

teraz przyjęli rozporządzenie, że wszystkie środki psychoaktywne, z wyłączeniem tych do których już są regulacje prawne, mogą zostać wycofane z użytku przez sanepid, jakiegoś tam ministra czy blebleble.  
zasady obrotu alkoholem w polsce reguluje osobna ustawa, więc to odpada. gorzej właśnie z lakierami i całą resztą. z tego co czytałem to ten kolo od dopalaczy ma zamiar masowo zgłaszać do prokuratury/sanepidu hurtownie lakierów i takie tam.

Polskie kombinatorstwo i cwaniactwo. Jak mnie to wkur**a w tym kraju.

Nic przez to nie może tutaj normalnie funkcjonować, bo zawsze znajdzie się jakiś debil, który gdzieś wyluka jakąś szczelinę. ch**, że niektóre zasady mają swój jasno określony cel. Pozwalają na przekręt lub uprzykrzenie? Daawaaaj!
Polskie kombinatorstwo i cwaniactwo polskiego rządu Ciebie nie wkur**a? Działanie na granicy prawa, albo i poza, zamykanie (w momencie gdy je zamykali) legalnie działających biznesów, w imię zdrowia dla swoich niewolników. Nieudolni ludzie wybrali nieudolny rząd, a Ty się wkurwiasz, że ktoś jest na tyle inteligentny, żeby im wytknąć logiczne błędy?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10926 dnia: Października 13, 2010, 11:32:44 am »
Wiadomo już że ustawa nie ruszy alkoholu i tytoniu, ale wszystkie inne produkty które "mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe"? Wycofamy z kleje ze sklepów budowlanych? I większość produktów ropopochodnych, większość polimerów, przewidujemy delegalizacja dezodorantów, lakierów do włosów? Spalimy napalmem lasy w których mogą rosnąć muchomory?
W sumie alkohol to środek odurzający, więc czemu nie? I w sumie, to jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało w praktyce.

teraz przyjęli rozporządzenie, że wszystkie środki psychoaktywne, z wyłączeniem tych do których już są regulacje prawne, mogą zostać wycofane z użytku przez sanepid, jakiegoś tam ministra czy blebleble.  
zasady obrotu alkoholem w polsce reguluje osobna ustawa, więc to odpada. gorzej właśnie z lakierami i całą resztą. z tego co czytałem to ten kolo od dopalaczy ma zamiar masowo zgłaszać do prokuratury/sanepidu hurtownie lakierów i takie tam.

Polskie kombinatorstwo i cwaniactwo. Jak mnie to wkur**a w tym kraju.

Nic przez to nie może tutaj normalnie funkcjonować, bo zawsze znajdzie się jakiś debil, który gdzieś wyluka jakąś szczelinę. ch**, że niektóre zasady mają swój jasno określony cel. Pozwalają na przekręt lub uprzykrzenie? Daawaaaj!
Polskie kombinatorstwo i cwaniactwo polskiego rządu Ciebie nie wkur**a? Działanie na granicy prawa, albo i poza, zamykanie (w momencie gdy je zamykali) legalnie działających biznesów, w imię zdrowia dla swoich niewolników. Nieudolni ludzie wybrali nieudolny rząd, a Ty się wkurwiasz, że ktoś jest na tyle inteligentny, żeby im wytknąć logiczne błędy?

Tworzenie prawa i zamykanie działalności, która świadomie szkodzi społeczeństwu, kosztem pewnych mało istotnych sprzeczności? Dobrze!
Wyciąganie tych sprzeczności i podnoszenie ich do rangi istotnych, by chronić swój szkodliwy dla społeczeństwa biznes? Źle!

Słowo klucz - KONTEKST. On się liczy! Ustawa powstała w ściśle określonym kontekście, a napisanie ustawy tak, by była ultra precyzyjna, jest w wielu przypadkach niemożliwe ze względu na barierę, którą stanowi sam język w postaci semantyki i definicji różnych pojęć. Kolejnym problemem jest to, że pewne środki lub ich kombinacje w jednych sferach są przydatne dla społeczeństwa, a w innych szkodliwe. Dlatego prawo to reguluje - na ile się da. Granice, które nie zawsze są jasne a często płynne i przeźroczyste powodują, że nie sposób tego zamknąć w sztywne ramy.
Dlatego potrzebna jest dodatkowa zmienna - kontekst.
Ignorowanie tego kontekstu na rzecz wytoczenia swoich argumentów jest bardzo popularną i powszechną praktyką stosowaną w mediach i właśnie w Polsce. Jest to domena każdego cwaniaka. I to jest ZŁE.

Jeżeli tego nie rozumiesz, to nie jest to mój problem. Jesteś albo za głupi, albo obrzydliwym oportunistą.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2010, 11:36:40 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10927 dnia: Października 13, 2010, 12:19:25 pm »
Walka z dopalaczami - tak. Nieudolna walka z dopalaczami, która na pewno odbije się dużą czkawką - nie. Jakie by nie były intencje rządu, niezależni prawnicy zamykanie sklepów z dopalaczami określają jednoznacznie: bezprawie.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10928 dnia: Października 13, 2010, 12:28:37 pm »
Wstrzymam się z komentarzem na temat sposobu walki z dopalaczami do momentu "po".

Problem z dopalaczami polegał na tym, że nie było prawa, które by czyniło ten interes nielegalnym. Takie prawo stworzono. Gdzie tu jest bezprawie?
To teraz każdą ustawę, która uderzy w kogoś tam, będziemy nazywać bezprawiem? Niezależnie od tego, czy służy ona dobru ogółu?

Na chwilę obecną nie widzę, jak nowo powstała ustawa uderza w kogokolwiek innego, oprócz handlarzy dopalaczami. A wątpię, by jakikolwiek zdrowy na umyśle sędzia pozytywne rozpatrzył wniosek o zamknięcie tej czy innej hurtowni/fabryki na podstawie tej właśnie ustawy, kiedy jest świadom, w jakim celu została stworzona.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10929 dnia: Października 13, 2010, 13:39:37 pm »
maertin ale ja jak najbardziej popieram zamykanie takich przybytków, jako mieszkańcowi tego kraju bardzo mi się nie podobało, że można ominąć prawo i sprzedawać ludziom chemie, która to chyba w żaden sposób do końca przebana nigdy nie była. Ale gdy rząd wydając "wojnę dopalaczom" robi to tak nieudolnie, to nie mogę się z tym zgadzać.

"Problem z dopalaczami polegał na tym, że nie było prawa, które by czyniło ten interes nielegalnym. Takie prawo stworzono. Gdzie tu jest bezprawie?"
Bezprawiem było zamykanie takich sklepów zanim to prawo powstało, gdyby zamykano sklepy po powstaniu takiego prawa, to bym przyklasnął. Gdy rząd robi coś bezprawnie i dostaje za to brawa od społeczeństwa, to sorry, takie społeczeństwo to banda kretynów. Poza tym gdzie są dowody, że to dopalacze i zawarte w nich środki spowodowały czyjąś krzywdę (nie śledze tego dokładnie, więc może do teraz są, wtedy wycofuje to zdanie)? Gdzie domniemanie niewinności?
Wszystko jest robione pod publiczkę, akurat niedługo przed wyborami, ciekawe nie? No i teraz pan Tusk i inni wiedzą, że mogą robić co chcą, byle tylko "sprawiedliwość społeczna" była obecna, w tv pogadali jakie to straszne, a plebs robił poklask.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10930 dnia: Października 13, 2010, 14:12:04 pm »
Dostrzegam ten problem i bardzo nad tym ubolewam. I mam nadzieję, że nie wywrze to istotnego wpływu na wyniki głosowania, bo wydaje mi się, że koniec końców klientelą i zwolennikami dopalaczy byli właśnie ci głosujący za PO czy tez przeciw PIS. O ile te osoby stanowią jakąkolwiek istotną grupę głosujących...
Cała nadzieja w tym, że ci wszyscy zmotywowani by głosować przeciw PIS, teraz po prostu nie pójdą głosować.

W istocie wcale bym się nie zdziwił, gdyby to wszystko było ustawione.

Ale tutaj nie mam się co rozwodzić, bo po prostu nie mam absolutnie żadnej mocy by cokolwiek nawet powiedzieć.
Mnie chodziło tylko o to całe lawirowanie między przepisami; mam potrzebę i będę wyrażał swoją dezaprobatę wobec takiego postępowania i myślenia. Sam fakt, że ktoś założył taki interes jak Dopalacze jest dla mnie karygodny. A przedstawianie argumentów w rzekomo "inteligentny" sposób, by bronić tego interesu uważam za szczyt cwaniactwa w najgorszym możliwym ujęciu tego słowa. To trzeba mieć i tupet i totalnie być pozbawionym jakiegokolwiek moralnego kręgosłupa. Gardzę takimi ludźmi.
Równie bardzo co tymi w rządzie, którzy urządzają sobie zabawy kosztem społeczeństwa.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2010, 14:13:37 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10931 dnia: Października 13, 2010, 14:54:46 pm »
Zgadzam się z tym co piszesz jak najbardziej, mają tupet, nie mają kręgosłupa moralnego, a słowo inteligentny też powinienem napisać w " ". Ale mieszkamy sobie w państwie gdzie jest kodeks prawny, nic nie powinno stawać nad kodeksem, a jak trzeba, to odpowiednie osoby kodeks zmieniają i wtedy działają.
Szczerze boję się teraz tego kraju, skoro na oczach milionów można robić taką szopkę i głośno zapowiadać, że będzie się działać na granicy prawa dla dobra młodzieży.
Liczę na pozbycie się dopalaczy, ale mam wrażenie, że rząd troche po nosie dostanie za to co zrobił i wszyscy za to zapłacimy. Chyba, że będą kazać sędziom dawać wyroki zgodne z "dobrem społecznym", PiS bodajże kiedyś głośno na ten temat się wypowiadał, delikatnie życzył sobie od sędziów, żeby wyroki były nie były kierowane przez kodeks, ale przez dobro społeczne, na to mówię swoje (niestety mało znaczące) nie.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10932 dnia: Października 13, 2010, 15:05:01 pm »
Problem z dopalaczami polegał na tym, że nie było prawa, które by czyniło ten interes nielegalnym. Takie prawo stworzono. Gdzie tu jest bezprawie?

Bezprawia może nie ma, ale słabe jest to po prostu słabe prawo.

Politycy się głowią, jak można walczyc z dopalaczami, a wiele dobrych pomysłów już wyszło od różnych środowisk. Gdyby te środki miały takie same wymagania jak produkty chemiczne czy kosmetyczne, to nie dałoby się nimi handlowac. Stworzyc listę substancji zakazanych, jeśli ktoś chciałby wprowadzic dopalacz na rynek, niech na własny koszt da materiał do analizy (bo jak na razie to my płacimy za takie badania, a są i drogie i czasochłonne), potem wyrywkowo kontrolwac partie towaru, czy zgadza się skład. Da się? Da się, tylko trzeba chciec.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10933 dnia: Października 13, 2010, 15:15:57 pm »
Problem z dopalaczami polegał na tym, że nie było prawa, które by czyniło ten interes nielegalnym. Takie prawo stworzono. Gdzie tu jest bezprawie?

Bezprawia może nie ma, ale słabe jest to po prostu słabe prawo.

Politycy się głowią, jak można walczyc z dopalaczami, a wiele dobrych pomysłów już wyszło od różnych środowisk. Gdyby te środki miały takie same wymagania jak produkty chemiczne czy kosmetyczne, to nie dałoby się nimi handlowac. Stworzyc listę substancji zakazanych, jeśli ktoś chciałby wprowadzic dopalacz na rynek, niech na własny koszt da materiał do analizy (bo jak na razie to my płacimy za takie badania, a są i drogie i czasochłonne), potem wyrywkowo kontrolwac partie towaru, czy zgadza się skład. Da się? Da się, tylko trzeba chciec.

W końcu PO jest przy władzy :troll:

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10934 dnia: Października 14, 2010, 16:49:39 pm »
http://moto.wp.pl/kat,121,title,Obwodnice-beda-platne,wid,12756702,wiadomosc.html?ticaid=1b0f8&_ticrsn=3

Cytuj
Obwodnice będą płatne. Minister infrastruktury chce zarobić za jazdę obwodnicami 1,2 mld zł.
(...)
Eksperci alarmują, że wprowadzenie opłat na obwodnicach będzie oznaczało, że Warszawa, Kraków czy Wrocław, które je budują, nie mogą liczyć na rozładowanie ruchu w miastach. Niewielu kierowców będzie chciało dodatkowo płacić za przejechanie kilku kilometrów autostradą. Także ruch tranzytowy, który powinien omijać miasta, będzie w dużej mierze kierował się na darmowe prowadzące przez nie trasy.

Proponuję jeszcze opłaty za chodzenie chodnikami i specjalny podatek od oddychania, 1 grosz od każdego wdechu.

 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10935 dnia: Października 14, 2010, 21:43:35 pm »
Bo te ku*wy inaczej zarabiać nie potrafią  :mad:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wiel-blad-w-Totalizatorze-2227007.html

Polecam również dwa pierwsze komentarze - całkiem trafne.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10936 dnia: Października 14, 2010, 22:15:57 pm »
http://moto.wp.pl/kat,121,title,Obwodnice-beda-platne,wid,12756702,wiadomosc.html?ticaid=1b0f8&_ticrsn=3

Cytuj
Obwodnice będą płatne. Minister infrastruktury chce zarobić za jazdę obwodnicami 1,2 mld zł.
(...)
Eksperci alarmują, że wprowadzenie opłat na obwodnicach będzie oznaczało, że Warszawa, Kraków czy Wrocław, które je budują, nie mogą liczyć na rozładowanie ruchu w miastach. Niewielu kierowców będzie chciało dodatkowo płacić za przejechanie kilku kilometrów autostradą. Także ruch tranzytowy, który powinien omijać miasta, będzie w dużej mierze kierował się na darmowe prowadzące przez nie trasy.

Proponuję jeszcze opłaty za chodzenie chodnikami i specjalny podatek od oddychania, 1 grosz od każdego wdechu.

 


Hehehe. Na zachodzie w większych miastach buli się za wjazd samochodem do centrum, u nas standardowo ktoś miał lepszy pomysł.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10937 dnia: Października 15, 2010, 13:09:24 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Inni-dostaja-pieniadze---ale-nie-Polacy,wid,12761229,wiadomosc.html

Cytuj
Równowartość 150 tysięcy złotych dla rybaka z Estonii czy ze Szwecji, dla polskiego - nic. Tyle mają wynosić odszkodowania od firmy budującej Gazociąg Północny przez Bałtyk - informuje RMF FM.

Co z tego że zostaliśmy wystawieni. Ważne że nasz płemieł przytulił się z putinem i to nam powinno wystarczyć. A nasz rząd profesjonalistów, zajęty śpiewaniem pieśni pochwalnych na temat rosji na antenie tvn, o tym że putin nas wydymał przy ustaleniach międzynarodowych dowiaduje się od szwedzkiego rybaka, którego kuter zawinął do portu w Ustce.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10938 dnia: Października 15, 2010, 21:00:22 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kosciola-nigdy-nie-jest-za-duzo-nie-ma-alternatywy,1,3735429,wiadomosc.html

Cytuj
[...]Według wicemarszałka Sejmu, "nie ma chyba większego dobra społecznego niż Kościół". Jak dodał, to dzięki niemu nasza kultura przetrwała dwa największe totalitaryzmy XX wieku. - Kościół płaci teraz cenę za Rydzyka, za fałszywych zwolenników jak Kaczyński, ale Kościół nie takie nagonki przetrwał - powiedział Niesiołowski.[...]

Oho, będą się bić o to, kto bardziej kocha Kościół i kto więcej kasy mu odda? :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10939 dnia: Października 15, 2010, 21:25:27 pm »
Oho, będą się bić o to, kto bardziej kocha Kościół i kto więcej kasy mu odda?

Kolejne wybory już wkrótce w końcu.

Żałuję że nie zdążyłem dzisiaj się przejśc na ten cały ruch poparcia dzisiaj :[

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10940 dnia: Października 16, 2010, 23:36:45 pm »
Cytuj
"Dzień dobry. Mam na imię Natalia. Mam 10 lat. Moja mama od roku nie może znaleźć pracy. Możecie jej pomóc? Mieszkamy w Łodzi. Moja mama jest nauczycielem matematyki i uczy się, aby być nauczycielem maluchów. Mój tata od 7 lat z nami nie mieszka (...). Moja mamusia się stara szukać pracy, ale jej nie wychodzi. Może Wam coś się uda. Natalia"
Cytuj
"Droga Pani!
My nie pośredniczymy w szukaniu pracy. Proszę poszukać na stronach www.praca.gov.pl.
Kancelaria Premiera".

 :wall_bash:

Chyba była restrukturyzacji w PR Platformy.

http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/320312,10-latka-prosi-premiera-w-liscie-o-prace-dla-mamy,id,t.html?cookie=1

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10941 dnia: Października 17, 2010, 11:16:25 am »
Cytuj
Pani Magda utrzymuje się z korepetycji.
To chyba niedługo Natalia będzie miała mamę w więzieniu.


Przecież ta babka by na stówę znalazła jakąś pracę. Nie mówię, że w zawodzie, ale robienie z siebie niemoty jest bardzo słabe.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 11:18:05 am wysłana przez svonston »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10942 dnia: Października 17, 2010, 12:17:32 pm »
Co do więzienia to racja. Pewnie ZUS i US już ją śledzą. Tak jak w przypadku ostatniego wypadku busa na Polsacie już się przedstawiciele ZUSu i US wypowiadali że żeby pomóc tym ludziom wszystkich skontrolują, głównie rodziny ofiar i ukarzą tych co zarabiają na czarno. Dla ich dobra i żeby im pomóc oczywiście w tych ciężkich chwilach :lol:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023303,title,Merkel-spoleczenstwo-wielokulturowe-zawiodlo,wid,12765332,wiadomosc.html

Cytuj
Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że próby stworzenia w Niemczech społeczeństwa wielokulturowego "zdecydowanie zawiodły".
Cytuj
Kanclerz powiedziała, że w praktyce nie zadziałała koncepcja społeczeństwa wielokulturowego - "mulitkulti", jak nazwali je Niemcy - w którym ludzie o różnym zapleczu religijnym, kulturowym, etnicznym "żyliby obok siebie" szczęśliwie i zgodnie. To wielokulturowe podejście nie sprawdza się zwłaszcza wobec liczącej ponad cztery miliony ludzi mniejszości muzułmańskiej.
Cytuj
"Mulikulti" nie żyje - stwierdził Seehofer.

Obudzili się :lol: Każdy kto potrafi myśleć wiedział od początku że to się nie uda. Uczmy się na ich błędach.




marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10943 dnia: Października 17, 2010, 14:59:30 pm »
Co do więzienia to racja. Pewnie ZUS i US już ją śledzą. Tak jak w przypadku ostatniego wypadku busa na Polsacie już się przedstawiciele ZUSu i US wypowiadali że żeby pomóc tym ludziom wszystkich skontrolują, głównie rodziny ofiar i ukarzą tych co zarabiają na czarno. Dla ich dobra i żeby im pomóc oczywiście w tych ciężkich chwilach :lol:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023303,title,Merkel-spoleczenstwo-wielokulturowe-zawiodlo,wid,12765332,wiadomosc.html

Cytuj
Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że próby stworzenia w Niemczech społeczeństwa wielokulturowego "zdecydowanie zawiodły".
Cytuj
Kanclerz powiedziała, że w praktyce nie zadziałała koncepcja społeczeństwa wielokulturowego - "mulitkulti", jak nazwali je Niemcy - w którym ludzie o różnym zapleczu religijnym, kulturowym, etnicznym "żyliby obok siebie" szczęśliwie i zgodnie. To wielokulturowe podejście nie sprawdza się zwłaszcza wobec liczącej ponad cztery miliony ludzi mniejszości muzułmańskiej.
Cytuj
"Mulikulti" nie żyje - stwierdził Seehofer.

Obudzili się :lol: Każdy kto potrafi myśleć wiedział od początku że to się nie uda. Uczmy się na ich błędach.





Dokładnie, teraz jak się tych brudasów tam namnożyło od groma to się obudzili. Wystarczy kiedyś przejechać się trasą na węgry, potem serbię, bułgarię i turcję żeby zobaczyć kawalkady hołoty jadące w volkswagenach sharanach na germańskich numerach i zostawiające po sobie brud i smród wszędzie gdzie się da. Nie mają wcale biedy u siebie w kraju, więc niech spierdalają tam skąd pochodzą, a nie nam będę kulturę minaretami niszczyć.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10944 dnia: Października 19, 2010, 13:16:02 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Atak-w-biurze-PiS---jedna-osoba-nie-zyje-druga-walczy-o-zycie,wid,12771403,wiadomosc.html?ticaid=1b16d&_ticrsn=5

Cytuj
Atak w siedzibie PiS w Łodzi przy ul. Sienkiewicza - o godzinie 11. do biura partii wtargnął starszy mężczyzna i zaatakował dwie osoby bronią gazową przerobioną na ostrą. Jedna z ofiar zajścia zmarła w wyniku postrzału, druga została ugodzona nożem - takie wstępne ustalenia policji podał Mariusz Sokołowski, rzecznik KGP. 62-letni napastnik, mieszkaniec Częstochowy, został zatrzymany. Na razie odmawia składania zeznań. Zginął Marek Rosiak, mąż b. wiceprezydent Łodzi, asystent europosła PiS Janusza Wojciechowskiego, ranny został 39-letni asystent posła Jarosława Jagiełły.
Cytuj
Jan Widuliński, sekretarz zarządu okręgowego PiS w Łodzi relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską, że szaleniec wpadł do biura  i wystrzelał cały magazynek z pistoletu. - Gdy zabrakło mu amunicji, rzucił się na asystenta z nożem i poważnie go zranił. Był agresywny i podobno wykrzykiwał, że nienawidzi "Kaczorów" - mówi Widuliński.

No i mamy owoce polityki Tuska i Palikota.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10945 dnia: Października 19, 2010, 13:21:27 pm »
becet, moze poczekajmy jeszcze na oficjalne ustalenia i nie opierajmy sie na relacjach "dziennikarzy", ok?
co do owocow - kaczynscy zbierali swoje na placu pod palacem przezydenckim i od tej zbiorki wszystkim sie niedobrze zrobilo.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10946 dnia: Października 19, 2010, 13:25:01 pm »
Cytuj
- Nie ma Kaczyńskiego, to wy poniesiecie odpowiedzialność - krzyczał mężczyzna, który w łódzkim biurze PiS zabił jedną osobę, a drugą ciężko ranił - dowiedziała się "Rz" »

Cytuj
Jak dowiedziała się "Rz", morderca przyjechał do Łodzi dzień wcześniej i zatrzymał się w jednym z tamtejszych hoteli. Jeszcze wczoraj wieczorem krążył po mieście szukając siedziby PiS. Przechodniów miał też wypytywać czy do biura przychodzą posłowie PiS, a także, czy przyjeżdża tam Kaczyński".

Naoczny świadek ataku w łódzkim biurze PiS relacjonował, że sprawcą był starszy mężczyzna, który oddał "sześć do ośmiu strzałów".

- Siedziałem w pokoju, nagle do sekretariatu, ktoś wszedł. Oddał sześć do ośmiu strzałów. Zrobiło się od razu wielkie zamieszanie - powiedział obecny w biurze pracownik PiS.

A co tu ustalać? Sikorski wzywał do mordowania Pisowców i w końcu jeden "młody, wykształcony z wielkiego miasta" wziął się za "dożynanie watah".

« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 13:27:49 pm wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10947 dnia: Października 19, 2010, 13:28:57 pm »
A co tu ustalać? Sikorski wzywał do mordowania Pisowców i w końcu jeden "młody, wykształcony z wielkiego miasta" wziął się za "dożynanie watah".
fakty - postepowanie trwa. ba, dopiero co sie zaczelo.
a moze to jakis fanatyk pisu, wkur**ony za ostatnie rankingi?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10948 dnia: Października 19, 2010, 13:39:19 pm »
Tak, fanatyk PiSu wrzeszczący ze nienawidzi PiSu.

Troll harder.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10949 dnia: Października 19, 2010, 13:42:24 pm »
Co do więzienia to racja. Pewnie ZUS i US już ją śledzą. Tak jak w przypadku ostatniego wypadku busa na Polsacie już się przedstawiciele ZUSu i US wypowiadali że żeby pomóc tym ludziom wszystkich skontrolują, głównie rodziny ofiar i ukarzą tych co zarabiają na czarno. Dla ich dobra i żeby im pomóc oczywiście w tych ciężkich chwilach :lol:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023303,title,Merkel-spoleczenstwo-wielokulturowe-zawiodlo,wid,12765332,wiadomosc.html

Cytuj
Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że próby stworzenia w Niemczech społeczeństwa wielokulturowego "zdecydowanie zawiodły".
Cytuj
Kanclerz powiedziała, że w praktyce nie zadziałała koncepcja społeczeństwa wielokulturowego - "mulitkulti", jak nazwali je Niemcy - w którym ludzie o różnym zapleczu religijnym, kulturowym, etnicznym "żyliby obok siebie" szczęśliwie i zgodnie. To wielokulturowe podejście nie sprawdza się zwłaszcza wobec liczącej ponad cztery miliony ludzi mniejszości muzułmańskiej.
Cytuj
"Mulikulti" nie żyje - stwierdził Seehofer.

Obudzili się :lol: Każdy kto potrafi myśleć wiedział od początku że to się nie uda. Uczmy się na ich błędach.


Jak wrzucasz jakieś fragmenty to nie wybiórczo:

Cytuj
Mrs Merkel told a gathering of younger members of her conservative Christian Democratic Union (CDU) party on Saturday that at "the beginning of the 60s our country called the foreign workers to come to Germany and now they live in our country."

She added: "We kidded ourselves a while, we said: 'They won't stay, sometime they will be gone', but this isn't reality."

"And of course, the approach [to build] a multicultural [society] and to live side-by-side and to enjoy each other... has failed, utterly failed."

In her speech in Potsdam, however, the chancellor made clear that immigrants were welcome in Germany.

She specifically referred to recent comments by German President Christian Wulff who said that Islam was "part of Germany", like Christianity and Judaism.

Mrs Merkel said: "We should not be a country either which gives the impression to the outside world that those who don't speak German immediately or who were not raised speaking German are not welcome here."


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10950 dnia: Października 19, 2010, 13:47:26 pm »
Przecież wrzuciłem link do całego artykułu. Rozumiem że teraz wrzucając link wklejać całość tekstu? Banery reklamowe też przeklejać?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10951 dnia: Października 19, 2010, 13:47:34 pm »
Tak, fanatyk PiSu wrzeszczący ze nienawidzi PiSu.

w relacji wp.pl jest cytat, ze nienawidzi kaczorow a nie pis. masz jakies inne relacje, moze z pierwszej reki?
zreszta, nie bede dyskutowal nad tym szalencem, poczekam na oficjalne ustalenia sledztwa.
jakby nie bylo, bedzie to kolejny element wykorzystany przez pis w kampanii, i pewnie beda na tym korzystac u ciemnego ludu. w cholere, moze to robota insidera? eeeeeeee, poczekam.  :troll:

Troll harder.
jak mi idzie?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10952 dnia: Października 19, 2010, 13:59:47 pm »
Słabo.

Cytat: Prart
w relacji wp.pl jest cytat, ze nienawidzi kaczorow a nie pis.
||
\/
Cytat: onet
mężczyzna, który wtargnął dziś do łódzkiego biura Prawa i Sprawiedliwości miał miał przed atakiem powiedzieć, że "nienawidzi PiS-u, nienawidzi partii Jarosława Kaczyńskiego".

Cytat: Wprost
Jak dodał, gdy zatrzymano i obezwładniono napastnika, ten miał krzyczeć, iż żałuje, że nie ma już broni, bo "by powystrzelał wszystkich "pisowców.

Z opisu typowy POwiec. Na forum PSX już wyborcy PO ryczą z radości, rzucając żarciki. Zresztą w całym internecie to widać.
Mordowanie imponuje wychowankom Palikota i Niesiołowskiego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10953 dnia: Października 19, 2010, 14:07:37 pm »
Z opisu typowy POwiec.

:lol: :lol: :lol:

To lepiej nie wychodźmy na ulicę skoro aż tylu ludzi biega z nożami i przerobionymi gazówkami.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10954 dnia: Października 19, 2010, 14:10:29 pm »
Mówiłem o jego sposobie myślenia



Na dole już POwcy:

Cytuj
szkoda że nie ustrzelił kaczki na obiad... ;]

Cytuj
kur** no pół polski za ciebie człowieku kciuki trzymało !!!! Niewiesz że Kaczyński w Warszawie urzęduje???? czego ty w Łodzi szkukałeś ???? Gdyby ci się udało stuknąć Jareczka to bym Szampana otworzył a tak kicha :((((

POlityka miłości i jej wyznawcy.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10955 dnia: Października 19, 2010, 14:11:40 pm »
Przecież wrzuciłem link do całego artykułu. Rozumiem że teraz wrzucając link wklejać całość tekstu? Banery reklamowe też przeklejać?

Nie no, po prostu podane przez Ciebie fragmenty dość mocno nadwyrężały wydźwięk wypowiedzi Merkel.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10956 dnia: Października 19, 2010, 14:26:02 pm »
Cytuj
Nie wiem, kto jest winny tej strasznej zbrodni w sensie prawnym. Ale w sensie politycznym i moralnym winnymi są Palikot, Kutz, Niesiołowski i wszyscy ci, którzy brali udział w "przemyśle nienawiści" wymierzonym w Kaczyńskich i w PiS. To ci, którzy nie tyle krytykowali politykę byłego prezydenta i obecnego prezesa PiS, ale ci, którzy odmawiali im całkowicie prawa do funkcjonowania, odzierali ich z godności i człowieczeństwa, ośmieszali i upokarzali - napisał Marek Migalski.

Tak, winni już są. Tak samo oczywiste jak to że Tusk z Putinem strzelali do prezydenta i zestrzelili jego samolot.

Cytuj
Prezes PiS Jarosław Kaczyński zabrał głos po ataku na biuro PiS w łodzi, w wyniku którego zginęła jedna osoba, a druga walczy o życie. - Każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii (nienawiści - red.), ktokolwiek je wypowie, to będzie wzywanie do mordu - mówił Kaczyński na konferencji prasowej.

Ale za to jarek bierze winę na siebie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10957 dnia: Października 19, 2010, 14:29:44 pm »
becet,
pisalem, zeby poczekac na ustalenia nie bez powodu - teraz kazdy portal i stacja beda sie przescigac w kolejnych rewelacjach odnosnie tego zdarzenia. wklejone przez ciebie cyctaty wprost i onetu nie odpowiadaja relacji wp, tv publiczna tez pewnie cos dodala od siebie powolujac sie na walsne ustalenia, podobnie jak tvn24.

poza tym, wariaci i szalency sa wsrod sympatykow kazdej z partii. jako zwolennik pisu powinienes to wiedziec.

Słabo.
wiesz co jest slabe? dostrzeganie w sprawcy przede wszystkim powca a nie szalenca: zrobil to bo byl powcem (btw: fakt z dupy jak na razie wziety, nie potwierdzony) a nie dlatego, ze byl jebniety.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10958 dnia: Października 19, 2010, 14:32:22 pm »
Zaraz zaraz, to Migalski już nie jest waszym autorytetem? Jeszcze nie tak dawno wrzucaliście tu jego teksty jak prawdę objawioną.
Chorągiewki.

Prart masz filmik. Widzisz co mówi. To samo co Palikot, Niesiołowki i Schetyna. Widać że fanatyk PO skoro linie idoli powtarza.




maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10959 dnia: Października 19, 2010, 14:46:07 pm »
To jest przerażające, i jeszcze to całe odwracanie kota ogonem przez POowców, że to efekt dzielenia polaków przez PIS.
Właśnie wracając autem z miasta słyszałem w radiu jak paru polityków PO w jednej wypowiedzi po kilka razy powtarzali niczym mantrę "to wina podziału Polski przez PIS i Kaczyńskich" "To wina ich strategii podziału polski" "To skutek dzielenia Polaków przez PIS".
Powtarzali to z takim wigorem, że przez radio można było wyczuć tę nienawiść. Widać technika zdartej płyty jest wyjątkowo skuteczna...

O reakcji niektórych ludzi już nie wspomnę.
To naprawdę przywołuje obraz bandy lemingów...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!