Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 655415 razy)

0 użytkowników i 47 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11000 dnia: Października 20, 2010, 15:30:14 pm »
No ja np. nienawidzę min za to, że zniszczyli jednego z najlepszych lekarzy w Polsce, ponieważ potrzebny był kozioł ofiarny.

Mówisz o tym zwyrodnialcu mirosławie g.? Kiedyś zażarcie go broniłeś. Dobrze że wspomniałeś, bo ostatnio wyszły kolejne fakty na temat tego 'autorytetu moralnego' kreowanego przez GW i Tuska, a mianowicie milczenie w tej sprawie przerwała żona nad którą się znęcał.

Cytuj
- Bałam się go od początku małżeństwa, potrafił w sekundę zmienić się w potwora. Był za inteligentny żeby stosował przemoc taką jak na filmach. Nie bił, bo wiedział, że mogę zrobić obdukcję, ale szarpał, popychał, wyzywał w najbardziej wyrafinowany sposób.

Ostatni raz kiedy go widziałam poza sądem, leżałam na podłodze, a on mnie kopał i powiedział parę słów, których nie chcę przytaczać. W każdej sytuacji potrafił wybuchać, wystarczyło, że lodówka szumiała, że włączyłam okap lub zmywarkę nie wtedy co trzeba - zwierza się Sokołowska.

Faktycznie autorytet moralny na miarę całego PO. Może ten wczorajszy morderca z łodzi też niedługo stanie się bohaterską ofiarą kaczyzmu, mnie już nic nie ździwi, skoro nawet znęcająca się nad żoną skorumpowana menda jest kreowana na doskonałego człowieka, z którego zrobiono "kozła ofiarnego".

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11001 dnia: Października 20, 2010, 15:38:48 pm »
Panowie, jestem biernym obserwatorem tego, co tu wypisujecie od ponad 100 stron i muszę stwierdzić, że wszyscy jesteście siebie warci, obojętnie jakie poglądy polityczne macie. Dokładnie tacy sami co wasi faworyci w polityce. Te same sprzeczki słowne, rzucanie linkami jak jakimiś dowodami. Afery, korupcje... No po prostu szkoda słów ;)

Sirius biznes :]

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11002 dnia: Października 20, 2010, 15:39:33 pm »
Panowie, jestem biernym obserwatorem tego, co tu wypisujecie od ponad 100 stron

Wyobraź sobie taką sytuację. W hyde parku regularnie spotykają się osoby które rozmawiają na różne tematy, o sprawach społecznych, ekonomicznych czy politycznych. W tym czasie bezgłośnie, w ukryciu, ich rozmowom przysłuchuje się człowiek ukryty w pobliskich krzakach. Robi to regularnie, od dłuższego czasu. Nic nie mówi, tylko słucha, przygląda się. I dotyka się po penisie. W pewnym momencie wyskakuję z krzaków i do zaskoczonych dyskutantów krzyczy "wszyscy jesteście siebie warci" i ucieka w kierunku pobliskich drzew.

Co o nim sądzisz?



Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11003 dnia: Października 20, 2010, 15:49:41 pm »
Jak wspomniałem, nie zależy mi na przekonaniu kogokolwiek, bo za to mi nie płacą.

To poco w ogóle zabierasz głos?

Interpretacja na poziomie podstawówki, więc albo udajesz że nie rozumiesz niczego, ale na serio nie jest dobrze.

Polacy nie lubią pisu za to jak rządzili.
Ci, by zdobyc wciąż głosy, pomimo takich rządów straszą ludzi by zdobyc głosy. Proste, prawda?

Czego mają się bać? Ludzie widzą jaka jest sytuacja w kraju, co robi rząd(a raczej czego nie robi), a jakoś wzrostu poparcia dla PiS nie widać. Trochę pokrętne te twoje tłumaczenia. Poza tym jak twoim zdaniem powinna się zachowywać opozycja?

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11004 dnia: Października 20, 2010, 15:50:02 pm »
Sądzę, że jesteś poj**any. Zdałem?

Może mi napiszesz, że skoro się nie udzielałem, to nie miałem prawa sobie czytać?
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11005 dnia: Października 20, 2010, 15:51:12 pm »
Cytuj
Interpretacja na poziomie podstawówki, więc albo udajesz że nie rozumiesz niczego, ale na serio nie jest dobrze.

Polacy nie lubią pisu za to jak rządzili.
Ci, by zdobyc wciąż głosy, pomimo takich rządów straszą ludzi by zdobyc głosy. Proste, prawda?

Nie, to nie jest interpretacja na poziomie podstawówki. To jest podsumowanie tego co mówisz. Mam zacytować każdą Twoją wypowiedź, by to zobrazować?
Proste jest tylko to, że to jest głupie i pozbawione sensu, a Ty w to wierzysz.

Od kiedy to straszenie ludzi jest sposobem na pozyskanie głosów? Głosy to oni mogą pozyskać, jeżeli będą wygłasza odpowiadające ich grupie docelowej poglądy. A nie tworzyć poglądy, które mają straszyć.
Dlatego raz jeszcze powtarzam, to jest głupie i pozbawione sensu.

Sam problem owej "grupy docelowej" jest tutaj już wystarczającym dowodem na to, by przedstawić bezsens tego co głosisz.
Głosów społeczeństwa nie zdobywa się poprzez uderzenie w specyficzną grupę docelową, tylko trzeba głosić słowa i poglądy bardziej ogólne i proste. Miłość, pieniądze, dobrobyt, bogactwo, zdrowie - to są pojęcia którymi się zdobywa głosy. A nie nienawiścią, złością, oskarżeniami. W ten sposób można co najwyżej stracić głosy.
A PIS najwyraźniej się już kończy, skoro Jarek takie słowa wygłasza i nie ma to nic wspólnego z planem dzielenia Polaków, który to ma pozyskać "choć parę głosów".
Do tego mieli beznadziejny marketing polityczny i PR, kiedy objęli rządy. Mieli beznadziejny wizerunek, ale pracowali nad właściwymi ustawami. I nie było tutaj żadnego dzielenia Polaków.

Podziały się tworzy poprzez sianie odpowiednich idei i przekonań, które odwołują się do części społeczeństwa. Nie do pojedynczych postaci politycznych.
Dlatego właśnie PO jest odpowiedzialne za podział Polaków, a nie PIS - tutaj muszę się poprawić: Oboje są winni podziału, ale PO zaczęło całą tę akcję. PIS pomógł PO w tym, że nie starał się o lepszy wizerunek, a czasami nawet grali na tym samym poziomie co PO. Byli zbyt aroganccy i to ich zgubiło.
Ludzie nie wnikają w szczegóły. W TV się śmieją z Kaczyńskiego, to należy się śmiać z niego. Koniec.


Cytuj
Jaka krytyka opozycji? To fakty, rzeczy które były odstawiane przez pis.
No fakty, fakty. Przecież o tym mówię.
Tylko dziwi mnie, że Ty wierzysz, iż to właśnie podzieliło Polskę :)


Cytuj
No ja np. nienawidzę min za to, że zniszczyli jednego z najlepszych lekarzy w Polsce, ponieważ potrzebny był kozioł ofiarny.

A bo Ty wiesz jaka była prawda :D A raczej jest.
Jestem pod wrażeniem :D Nie wiedziałem, że masz dostęp do takich informacji :]

W ogóle cytujesz rożne wypowiedzi Kaczyńskiego, ale jakoś słowa polityków PO już nie dzielą Polaków? Te o zamachu godnym prezydenta, i innych kwiatków. Już miały tutaj miejsce przeplatanki cytatów, ale rozumiem tylko postawy i wypowiedzi Kaczyńskich dzieliły Polskę :]

Cytuj
Bo to zadanie prokuratury. Komisja jest powoływana, jeśli prokuratura sobie nie radzi, bądź nie ma możliwości by sobie poradzic.
Nie wiem jaki zakres uprawnień ma prokuratura, a jaki komisja śledcza. Ale skoro został zabity polityk, to powołanie komisji śledczej wydaje mi się być oczywiste.

Cytuj
To czytaj, słuchaj i oglądaj. Nie tylko jednego nurtu, a się doczekasz. Jak wspomniałem, nie zależy mi na przekonaniu kogokolwiek, bo za to mi nie płacą.
Ogólnie rozmowa o pisie= rozmowa o jarku. Ten już od jakiegoś czasu jest raczej celebrytą i resztkami polityka, jest raczej jak Rutowicz. Swoimi wypowiedziami że "nie wie co czynił, bo brał silne leki", że przeprasza że przez chwilę był miły i nie obrażał- jak można kogoś takiego traktowac poważnie? Kogoś kto wykorzystuje trupa własnego brata by zbijac polityczny zysk? Tusk rządzi nieudolnie, ale jarek przekroczył wszelkie granie moralne by byc postacią publiczną. Dlatego nie mam ochoty wałkowac tego samego po n razy.

Czytałem i słuchałem. I widziałem, jak PO prowadziło medialną kampanię przeciw PISowi. Nie, nie wziąłem sobie tego z wypowiedzi Kaczyńskich czy innych polityków PISu.
Zauważyłem to sam zanim oni zaczęli komentować to zjawisko w taki sposób. Więc nie jest to też jakiś nurt, który mi wpoił ten pogląd.
To zwyczajnie kwestia obserwacji.
I owszem, PIS jest już skończony. A raczej Jarek. Ale ich założenia i plany były i są lepsze od tego, co wyprawia PO.

I to właśnie PO prowadzi teraz tragiczne rządy i dlatego osłabia to całą Twoją teorię o dwóch złowieszczych braciach i ich planie podziału Polski. Bo w kraju dzieję naprawdę źle od czasów objęcia rządów przez PO, a ludzie siedzą i milczą, od czasu do czasu spluwając jeszcze na Jarka.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 16:03:50 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11006 dnia: Października 20, 2010, 16:53:30 pm »


Córka ministra Rostowskiego. Tacy ludzie reprezentują nasz kraj w Ministerstwie Spraw Zagranicznych za rządów PO.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 16:55:35 pm wysłana przez el becetol »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11007 dnia: Października 20, 2010, 17:08:21 pm »
OMG!
Skandal!

Rząd do dymisji!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11008 dnia: Października 20, 2010, 17:16:11 pm »
Kolejny wiele wnoszący komentarz. Zaśpiewaj jeszcze "PO nic się nie stało, nie się nie stałoooo".

Wiadomo ze nic się nie stało. Bez egzaminów, tylko po znajomościach taty reprezentantem naszego kraju zostaje idiotka bez jakichkolwiek kompetencji, znana tylko z wklejania swoich 'słitaśnych foteczek' na fejsika z napisem "pierd** mnie jak kurwę którą jestem".

Nic nowego się nie stało. Ten poziom - kolesiostwo i kurestwo - PO prezentuje już od dawna. To tylko kolejny z przykładów.


« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 17:22:31 pm wysłana przez el becetol »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11009 dnia: Października 20, 2010, 17:36:04 pm »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11010 dnia: Października 21, 2010, 09:13:03 am »
Wątpiłeś się czy on był zdrowy psychicznie i jakie miał sympatie polityczne, to właśnie potwierdziła to policja.
To było wyrachowane, zaplanowane morderstwo z zimną krwią na tle politycznym, kontynuujące działania PO, wprowadzające w życie rozkazy Sikorskiego ("dorżnąć watahę pisowską"), Palikota ("zastrzelić i wypatroszyć") i reszty, a nie spontaniczne działanie jakiegoś niespełna rozumu furiata w losowym miejscu.
W takim razie masz rację - jest zwolennikiem PO i jest klinicznie zdrowy.
Ale dla mnie nadal jest jebnięty i to potężnie skoro to zrobił: tym bardziej, że niby popchnęły go do tego wypowiedzi polityków PO. No to trzeba mieć coś z garem (jeśli to prawda).

Co do Rostowskiej masz rację, tylko "trochę" przesadzasz. Będąc doradcą nie reprezentuje naszego kraju - wiesz ilu ich jest w Ministerstwach i czym się zajmują?
Podejrzewam, że jej to cale doradzanie polega na całodziennym udzielaniu się na facebooku i gg przy kawie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11011 dnia: Października 21, 2010, 09:31:42 am »
Ponoć ten dziadek morderca był też zagorzałym słuchaczem Radia Maryja. Teraz pytanie, co bardziej zryło mu banię. PO czy imperium Rydzyka. Skłaniałbym się ku temu drugiemu, bo widać dookoła co ojciec dyrektor zrobił ze starszymi ludźmi.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11012 dnia: Października 21, 2010, 09:48:46 am »
Podejrzewam, że jej to cale doradzanie polega na całodziennym udzielaniu się na facebooku i gg przy kawie.

Skoro oficjalnie udziela się na facebooku z taką foteczką profilową to tym gorzej ;)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11013 dnia: Października 21, 2010, 10:01:21 am »
Zapoznajcie się z pracami tego pana.

http://www.paul-snowden.com/

Jedna z prac tego pana.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Oburza mnie fakt, że ktoś jest zatrudniany po znajomości. Natomiast kompletnie nie oburza mnie to, że ktoś robi sobie zdjęcia na tle prac jakiegoś artysty.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11014 dnia: Października 21, 2010, 10:17:49 am »
Pewnie, nic się nie stało. Gdyby w mediach pokazał się Chlebowski w koszulce "je**ć Policję", albo inny minister ze swastyką i napisem "jude raus!" to też by była tylko prezentacja prac pewnego artysty-grafika. Przecież wiadomo że za napisem idzie tylko artystyczny dezajn, a nie żadna treść, a pani rostowska wygięta z fajeczką i filuternym spojrzeniem pewnie nawet nie wiedziała co tam jest napisane, po prostu kontemplowała wybitną sztukę. Jak tak czytam te komentarze to widzę że w sumie na tle tych plakatów mogła by nawet się wypiąć i wsadzić sobie w anus wibrator palikota i zamieścić tą foteczkę na nk z numerem telefonu i reklamą swoich usług, a i tak dla niektórych byłoby koneserem sztuki który "robi sobie zdjęcia na tle prac jakiegoś artysty".

No jak mówiłem, nic się nie stało. W moralności POwców bez zmian.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11015 dnia: Października 21, 2010, 10:21:10 am »
Wiesz jak to teraz jest z artystami Boban - koleś się zesra do słoika albo wypatroszy świniaka na ulicy owijając się jelitami i to też jest "sztuka".

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11016 dnia: Października 21, 2010, 10:24:59 am »
Becetol wybacz, że nie napisałem iż powinni ją za to na stosie spalić. Od razu przy okazji rząd do dymisji, Tusk na Syberię, Kaczyński na króla, krzyż z powrotem na krakowskie przedmieście i pomnik Lecha w każdym mieście.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11017 dnia: Października 21, 2010, 10:31:33 am »
Kolejne trollowanie. Nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj.
No nic, czekamy na sex tape Komorowskiej który będzie komentowany jako wybitna sztuka.

A tymczasem - kolejna afera PO

http://www.rp.pl/artykul/526790-Zlecenie-dla-spolki-zwiazanej-z-zona-ministra-.html

Córeczce-galeriance posadkę, żonie państwowy kontrakcik i tak to idzie.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 10:34:21 am wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11018 dnia: Października 21, 2010, 10:39:50 am »
Becetol wybacz, że nie napisałem iż powinni ją za to na stosie spalić. Od razu przy okazji rząd do dymisji, Tusk na Syberię, Kaczyński na króla, krzyż z powrotem na krakowskie przedmieście i pomnik Lecha w każdym mieście.
Ja to się obawiam, że w Łodzi pod biurem poselskim pisowcy urządzą teraz drugi plac przed Pałacem Prezydenckim. Obym nie wykrakał.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11019 dnia: Października 21, 2010, 10:49:15 am »
Cytuj
Jarosław Kaczyński sam przyczynił się do powrotu w polskiej polityce zaciętej konfrontacji, na którą teraz się uskarża - pisze niemiecki dziennik "Berliner Zeitung" w relacji na temat wtorkowego zabójstwa w biurze PiS w Łodzi.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-prasa-ostro-o-kaczynskim,1,3739675,wiadomosc.html


Cytuj
Janusz Palikot, wypowiadając się w radiu TOK FM na temat języka agresji i oskarżeń o podżeganie do przemocy wobec polityków, poinformował, że zlecił swoim prawnikom przygotowanie wniosku przeciwko czołowym politykom PiS. - Zleciłem wczoraj prawnikom przygotowanie wniosku przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, być może Markowi Migalskiemu i Zbigniewowi Girzyńskiemu ws. podżegania do zabójstwa mojej osoby – powiedział polityk.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wniosek-przeciwko-kaczynskiemu-ws-podzegania-do-za,1,3739510,wiadomosc.html

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11020 dnia: Października 21, 2010, 10:53:34 am »
Kolejne trollowanie. Nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

Taką samą prośbę miałbym do Ciebie.

Becetol wybacz, że nie napisałem iż powinni ją za to na stosie spalić. Od razu przy okazji rząd do dymisji, Tusk na Syberię, Kaczyński na króla, krzyż z powrotem na krakowskie przedmieście i pomnik Lecha w każdym mieście.
Ja to się obawiam, że w Łodzi pod biurem poselskim pisowcy urządzą teraz drugi plac przed Pałacem Prezydenckim. Obym nie wykrakał.

A co ty myślisz. Już komisje chcą powoływać. Na szczęście nie mam czasu ostatnio oglądać tv i słuchać radia, więc ten cały cyrk nie psuje mi nerwów.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11021 dnia: Października 21, 2010, 10:58:18 am »
Jak zwykle plucie na 'złego kaczora'. A coś o tym może?

A tymczasem - kolejna afera PO

http://www.rp.pl/artykul/526790-Zlecenie-dla-spolki-zwiazanej-z-zona-ministra-.html

Córeczce-galeriance posadkę, żonie państwowy kontrakcik i tak to idzie.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 11:18:48 am wysłana przez el becetol »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11022 dnia: Października 21, 2010, 11:20:32 am »
Jak zwykle plucie na złego kaczora. A coś o tym może?

A tymczasem - kolejna afera PO

http://www.rp.pl/artykul/526790-Zlecenie-dla-spolki-zwiazanej-z-zona-ministra-.html

Córeczce-galeriance posadkę, żonie państwowy kontrakcik i tak to idzie.

A co tu komentowac, to wogole nie dziw, przeciez kumoterstwo to norma w Polsce.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11023 dnia: Października 21, 2010, 11:27:12 am »
Kolejne rewelacje z Łodzi:
Cytuj
Mężczyzna, który dokonał ataku na łódzką siedzibę PiS, w latach 70. był tajnym współpracownikiem Milicji Obywatelskiej w Częstochowie.
- Jestem chory na raka i wszystko mi jedno - miał powiedzieć pilnującym go funkcjonariuszom Ryszard C. Mówił, że ma przed sobą siedem miesięcy życia i że "musiał uporządkować swoje sprawy".
Jak podaje "Gazeta Wyborcza", potem zabójca rozmawiał z pilnującymi go policjantami. Miał opowiadać, że zabójstwo planował od roku. C. mówił, że chciał zabić "jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie". Początkowo jego celem miał być Leszek Miller - czytamy w "GW".
http://www.tvn24.pl/-1,1678799,0,1,ryszard-c-chcial-zabic-jakiegokolwiek-polityka,wiadomosc.html
Poczekajmy więc na wyniki śledztwa.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11024 dnia: Października 21, 2010, 11:36:08 am »
Cytuj
czytamy w "GW"

Tak, tak - po tym jak wszyscy przedwczoraj słyszeli jak wrzeszczał że nienawidzi konkretnie PiSu i chciał zabić wszystkich PiSowców a głównie Jarosława Kaczyńskiego. Ale PO/GW (można wymiennie stosować te nazwy) już uruchomiło damage control i nagle wychodzi że jakiś ich cyngiel usłyszał jednym uchem że rzekomo nie chodziło o PiS tylko o kogokolwiek, ten pan to pewnie nawet nie wiedział co to PiS.
Ale spokojnie, śledztwo w toku, zaraz wyjdzie że to był PiSowiec który za namowami Jarosława chciał powybijać POwców ale wszedł przez przypadek do innego biura.






prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11025 dnia: Października 21, 2010, 11:41:14 am »
Przesada jest Twoim drugim forumowym imieniem, kolego el becetol  ;)

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11026 dnia: Października 21, 2010, 11:49:32 am »
Spokojnie zobaczymy jak bedzie. Ryszard C. to fanatyczne dziecko retoryki PO, jak zobaczył ze znienawidzona przez niego partia PiS może skorzystać na jego czynie, to pewnie zaraz przemyśli swoje postępowanie i będzie palił jana, aby nabić punkty swojemu ugrupowaniu. Zobaczymy ile w tym przesady.

Jakie były jego motywy i że konkretnie nienawidził PiSu - a nie jak kłamie GW - wszystkich po równo, już wiemy z nagrania z zatrzymania. Wykrzyczał konkretnie jakie są jego poglądy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11027 dnia: Października 21, 2010, 11:56:42 am »
Oki, ale skąd wniosek, że skoro jest przeciwnikiem PiS to od razu musi być fanatycznym zwolennikiem PO? Nie wiem czy nim jest, ale czy on powiedział, że zrobił to w imię PO? Są jakieś dowody na to, że ten człowiek to fanatyczny zwolennik PO, czy znowu wyciągamy wnioski z dupy?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11028 dnia: Października 21, 2010, 12:01:55 pm »
Oki, ale skąd wniosek, że skoro jest przeciwnikiem PiS to od razu musi być fanatycznym zwolennikiem PO? Nie wiem czy nim jest, ale czy on powiedział, że zrobił to w imię PO? Są jakieś dowody na to, że ten człowiek to fanatyczny zwolennik PO, czy znowu wyciągamy wnioski z dupy?

Bo za wszystko co zle odpowiada PO - katastrofa w smolensku to przeciez zamach, za ktorym stoja Tusk,Komorowski i Putin, zdarzenie z Lodzi - winni Palikot, Tusk i Sikorski.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11029 dnia: Października 21, 2010, 12:04:39 pm »
Cytat: el_becetol
Ryszard C. to fanatyczne dziecko retoryki PO

Cytować Palikota który kazał strzelać i patroszyć przeciwników? Przypominam że Ryszard jedną osobę zastrzelił a drugą chciał wypatroszyć nożem. Dożynanie watah? Jedna osoba z poderżniętym gardłem, tylko dlatego ze należała do "watahy" pisowskiej? A nie pamiętamy jak Palikot nakazał na blogu lemingom przynieść krzyż z puszek po "zimnym lechu" pod pałac i już wieczorem rozbawieni fanatycy PO z takim krzyżem brylowali na Krakowskim? To też nie ma związku? To był przykład, jak się okazało nie ostatni, na to że polecenia tych ludzi masa wykonuję bezwolnie. Teraz mieliśmy kolejny. I niestety coś mi mówi, że nie ostatni.

Cytat: Witold Gadowski
Nieładnie jest cytować samego siebie. Zrobie jednak wyjątek i przywołam wpis pt "Żądza mordu i inne wariactwa" z 7 września tego roku. Napisałem wówczas: "Czy nikt nie widzi, że spiralka jest już niebezpiecznie rozkręcona?". No i stało się to, co czuliśmy instynktownie. Wiem, że notki na salonie mało kto bierze sobie do serca, ale jak do cholery można inaczej ostrzegać, prosić?!!

Amerykanie mawiają, że samotny rybak nie jest w stanie zatrzymać nadciągającej fali przypływu, ale jego krzyk może ostrzec dzieci sąsiada.

Jak długo można naciągać strunę?!! Wiem nieznośnie retoryczne pytanie.

Nie wolno bagatelizować tego co stało się w Łodzi. To nie histeria, to czerwone, pulsujące światło. Pomysłem na uprawianie polityki nie może być nieustanne szczucie. Szczute społeczeństwo zaczyna zachowywać się jak regularna nagonka.

Po Smoleńsku, awanturach o krzyż i wreszcie Łodzi czego jeszcze trzeba, aby media zaczęły mówić ludzkim głosem, aby wypraszać z salonów notorycznych jurgieltników? No tak, oni nie zabijają.

Czy wydrwiwanie, szydzenie, notoryczne kłamstwa i chamskie kpiny są synonimem klasy i oświecenia dzisiejszych elit?

Czy dziennikarze, my, musimy robić kariery na nieustannych schlebianiu tłuszczy, jej gustom, jej upodobaniom.

Przecież geneza tego bezsensownego mordu leży w posuniętym do granic judzeniu, wyrwaniu drogowskazów.

Jakie ma teraz znaczenie rozważanie tez Rolickiego i jemu podobnych - że to Kaczyński sam jest winien śmierci niewinnego człowieka. Jak wiadomo jest też winien śmierci brata.

Kiedy wreszcie pukniemy się wszyscy w czoła i zobaczymy co dzieje się za naszymi oknami?

Nie podoba mi się dzisiejsza Polska, ta przedstawiana w mediach, ta rozhisteryzowana, dzieląca ludzi na swoich i onych. Oni to jak wiadomo nie ludzie, wobec nich można nie stosować zasad. Watahę trzeba zagonić do rezerwatu i wytruć.

W takiej chwili odzywa się we mnie proste uczucie. Tak będę z watahą, będę jej bronił choćby z tego prostego powodu, że w domu nauczono mnie, że gdy łobuzy biją słabszego to trzeba mu pomóc.

Wreszcie jasno musimy mówić kto jest łobuzem, kto nie respektuje podstawowych zasad. Lista łobuzów powinna być równie ważna jak lista dłużników. Wtedy porządni ludzie będą przynajmniej wiedzieli komu nie podaje się ręki!

Mordu w Łodzi de facto nie dokonał szaleniec, ale głośniki radiowe i ekrany tv, pierwsze strony gazet. Przecież to w takim ścieku wykąpał się nieszczęsny morderca. Ilu jeszcze, podjudzonych do granic ludzi, mieszka obok nas?

Kiedyś reakcją na morderstwa były milczące pochody protestacyjne, dziś stara się nam wmówić, że nic się takiego nie stało. Ot szaleniec zamordował i kropka.

Za tą kropką czai się jednak znieczulone przyzwolenie na ...no właśnie co dalej? Co jeszcze musi się zdarzyć, aby pękła tama, aby przyzwoici ludzie stanęli obok siebie i przeciwstawili się cynizmowi, manipulacji i znieczulaniu?

Warto przeczytać. Trochę wołanie na puszczy, ale dobrze że chociaż jacyś ludzie mediów przeciwstawiają się nagonce na PiS serwowanej przez TVN i GW.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 12:08:02 pm wysłana przez el becetol »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11030 dnia: Października 21, 2010, 12:20:19 pm »

Cytuj
Czy wydrwiwanie, szydzenie, notoryczne kłamstwa i chamskie kpiny są synonimem klasy i oświecenia dzisiejszych elit?

Otóż to!

Wiele osób tego nawet nie widzi, bo to jest ich rzeczywistość po prostu. Dla nich drwiny, chamskie kpiny i ośmieszanie to synonim humoru i wzór na postępowanie z problemami lub wszystkim co im się nie podoba. Gorzej, wszelkie okazje to wykpienia są natychmiast wyłapywane i robi się z nich użytek.
Dlatego wcześniej pisałem o Wojewódzkim, Majewskim i innych środowiskach, które propagują taki typ rozrywki. Kpienie i sarkazm stały się modą. Kuba skręci bekę, wychwyci słówko, którego można się uczepić, a widownia i miliony Polaków bije brawa. Dlatego nim gardzę. To samo w programie "Kropka nad i" - zamiast obejrzeć program, gdzie odbywa się poważna rozmowa na temat nurtujących problemów, to Blondyna robi dokładnie to samo co Wojewódzki. Wyłapuje słówka, wtrąca się, ignoruje wyjaśnienia, forsuje swoją retorykę. Zgnoić polityka, zgnoić gościa. Bo inaczej program nie będzie ciekawy...

Do tego notoryczne odwracanie kota ogonem.
Sprowokowanie kogoś, odczekanie na jego reakcje, a potem tę reakcję przedstawić w świetle niezależnego sądu, wyrywając go jednocześnie z kontekstu i wykorzystując go do ośmieszenia.
Praktyki z podstawówki.

Oto poziom, który reprezentuje młody nowoczesny Polak.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11031 dnia: Października 21, 2010, 12:43:18 pm »
Masz dużo racji. Poza tym daleko nie trzeba szukać. Na forum GO widać to najlepiej, gdzie każde potknięcie zostaje od razu wytknięte milionem obrazków oraz wszelakiego rodzaju szyderą (oczywiście nie jest mowa o wszystkich, ale są tu tacy, którzy tylko czekają żeby innego wyszydzić). Zresztą nie tylko na tym forum. Wystarczy poczytać różne portale. Tyle, że w internecie wynika to też w dużej mierze z poczucia bezkarności szyderców. Jednak skądś te nauki muszą czerpać i zapewne są to te programy o których wspominasz.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11032 dnia: Października 21, 2010, 15:14:43 pm »
Zdecydowali się by się wreszcie z tymi informacjami co do Ryszarda C.

Właśnie w TVN 24 się dowiaduję, że prawdopodobnie jest psychicznie niezrównoważony. Ponieważ nie mógł zabić "wybranego polityka", to postanowił zabić "byle jakiego" - tak TVN przedstawia sprawę (czemu nie podają konkretów?! - jakiego "wybranego"?; "byle jakiegoś", w sensie byle jakiego z ogółu, czy byle jakiego z określonej partii?).
Miał 40 parę strzałów i żałuje, że wykorzystał tylko 2 (jeżeli dobrze pamiętam teraz, spisuje to na szybko).
Chce się znaleźć w celi z jak największą ilością więźniów, by móc jeszcze kogoś zabić.
Rzekomo cierpi na chorobę onkologiczną i zostało mu pół roku do życia.

Nie podoba mi się rozbieżność informacji i stosowanie ogólników...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11033 dnia: Października 21, 2010, 15:44:28 pm »
Natomiast kompletnie nie oburza mnie to, że ktoś robi sobie zdjęcia na tle prac jakiegoś artysty.
Oburza mnie fakt, że czarny napis "Pieprz mnie jak kurwę" na białym tle, tylko dlatego, że jest dziełem jakiegoś artysty, uważany jest już za coś fajnego. :roll:

To samo w programie "Kropka nad i" - zamiast obejrzeć program, gdzie odbywa się poważna rozmowa na temat nurtujących problemów, to Blondyna robi dokładnie to samo co Wojewódzki. Wyłapuje słówka, wtrąca się, ignoruje wyjaśnienia, forsuje swoją retorykę. Zgnoić polityka, zgnoić gościa. Bo inaczej program nie będzie ciekawy...
Broniąc tutaj Olejnik - takie jest jej zadanie; schwytać polityka (bądź innego gościa) w ogniu pytań i wyciągnąć z niego jak najwięcej, by jednocześnie miał jak najmniej czasu na zastanowienie się i wyciąganie PR-owskich gadek. Nie wiem, gdzie tu widzisz "gnojenie".

(offtopując, chciałbym, by tacy dziennikarze, jak np. Olejnik, byli obecni w dziennikarstwie growym; zamiast tego mamy samych lizydupów, którzy cieszą się ogólnikami i PR-owymi hasłami)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11034 dnia: Października 21, 2010, 15:54:22 pm »
Natomiast kompletnie nie oburza mnie to, że ktoś robi sobie zdjęcia na tle prac jakiegoś artysty.
Oburza mnie fakt, że czarny napis "Pieprz mnie jak kurwę" na białym tle, tylko dlatego, że jest dziełem jakiegoś artysty, uważany jest już za coś fajnego. :roll:

Oburza mnie fakt, że ktoś uważa iż to dzieło jest fajne. Ja tak nie uważam. Jednak jakby nie było to koleś jest artystą i dla wielu jego dzieła zapewne są fajne. Znawcą sztuki nie jestem. Ty chyba też nie.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11035 dnia: Października 21, 2010, 15:58:56 pm »
Nie muszę być chyba znawcą sztuki, by móc ocenić artystyczną wartość napisu "Pieprz mnie jak kurwę" ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11036 dnia: Października 21, 2010, 16:00:41 pm »
A może właśnie powinieneś nim być żeby docenić wartość prac tego pana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11037 dnia: Października 21, 2010, 16:24:15 pm »
heheh no wiesz dla mnie ponizszy obrazek to zwykle bazgroly, a dla kogos warte $140 mln arcydzielo


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11038 dnia: Października 21, 2010, 16:29:56 pm »
Broniąc tutaj Olejnik - takie jest jej zadanie; schwytać polityka (bądź innego gościa) w ogniu pytań i wyciągnąć z niego jak najwięcej, by jednocześnie miał jak najmniej czasu na zastanowienie się i wyciąganie PR-owskich gadek. Nie wiem, gdzie tu widzisz "gnojenie".

(offtopując, chciałbym, by tacy dziennikarze, jak np. Olejnik, byli obecni w dziennikarstwie growym; zamiast tego mamy samych lizydupów, którzy cieszą się ogólnikami i PR-owymi hasłami)


Wiesz, w porównaniu do tego pierdoletka które samo się nazwało "dziennikarstwo growe" to nawet Leszek Bubel jest kandydatem do Pulitzera.  ;)

A Stokrotka to stronniczy cyngiel partyjny, bliżej jej do polityka niż dziennikarki. To że ktoś jest wyszczekany i ma znajomości w branży które dają mu dobry czas antenowy nie znaczy jeszcze że jest dziennikarzem, a co dopiero dobrym. W dzisiejszych czasach nawet taki Myszaq został komentatorem politycznym, a to tylko pokazuje że "dziennikarstwo" umiera. Tu taki jeden z wielu, mały przykład że Stokrotka łapie w ogniu pytań jednych, a w stosunku do drugich prezentuję to - jak to nazwałeś - lizydupstwo.


maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11039 dnia: Października 21, 2010, 16:42:05 pm »
Natomiast kompletnie nie oburza mnie to, że ktoś robi sobie zdjęcia na tle prac jakiegoś artysty.
Oburza mnie fakt, że czarny napis "Pieprz mnie jak kurwę" na białym tle, tylko dlatego, że jest dziełem jakiegoś artysty, uważany jest już za coś fajnego. :roll:

To samo w programie "Kropka nad i" - zamiast obejrzeć program, gdzie odbywa się poważna rozmowa na temat nurtujących problemów, to Blondyna robi dokładnie to samo co Wojewódzki. Wyłapuje słówka, wtrąca się, ignoruje wyjaśnienia, forsuje swoją retorykę. Zgnoić polityka, zgnoić gościa. Bo inaczej program nie będzie ciekawy...
Broniąc tutaj Olejnik - takie jest jej zadanie; schwytać polityka (bądź innego gościa) w ogniu pytań i wyciągnąć z niego jak najwięcej, by jednocześnie miał jak najmniej czasu na zastanowienie się i wyciąganie PR-owskich gadek. Nie wiem, gdzie tu widzisz "gnojenie".

(offtopując, chciałbym, by tacy dziennikarze, jak np. Olejnik, byli obecni w dziennikarstwie growym; zamiast tego mamy samych lizydupów, którzy cieszą się ogólnikami i PR-owymi hasłami)


Schwytać polityka? Ona ludziom nie daje skończyć zdania, chwyta się słówek, wyrywa zdania z kontekstu. Nic z tych wywiadów nie da się wyciągnąć. Jedna wielka kupa z tego wychodzi.
Rozumiem wywołać presję i dzięki temu wydobyć informacje, ale ona to robi w takim sposób, że koniec końców nic z tego nie wychodzi. Wypowiedź polityka jest tak pocięta i poszarpana dzięki niej, że tylko pojedyncze słowa i zdania da się z tego wyciągnąć. I to właśnie TVN potem robi i następuje cała szydercza impreza.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 16:49:37 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!