Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650887 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13760 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:01:50 pm »

ale akurat tutaj Iras ma tu racje. Jeśli jakaś funkcja organizmu jest zaburzona a już tym bardziej tak podstawowa jak rozmnazanie to jest to choroba. Przecież to jest oczywista oczywistość.

W takim razie cały kler to organizacja, gdzie każdy jest silnie zaburzony. Nie widzę, abyś robił księdzu problem z powodu celibatu. Gej i ksiądz, efekt "dla potomnych" ten sam.
nie, to nie jest to samo. Celibat księdza jest jego wyborem, ksiądz hamuje świadomie swój popęd, natomiast homoseksualista go w ogolę nie ma.

Cytuj
To trochę dziwna to choroba, jedyny efekt uboczny to niby, że nie możesz mieć dzieci.
czyli bezpłodność to nie choroba?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 14:08:58 pm wysłana przez Wulfen »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13761 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:02:17 pm »
Tomek wejdzie to wam cos kur** powie o tych chujach kur** mac pedalach zajebanych w dupe.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13762 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:04:07 pm »
No tak becet, bo z Tomkiem to faktycznie można pogadać nt. fundamentalnych spraw dotyczących krajowej gospodarki. :lol:

Tomek reprezentuje klasę robotniczą więc jego opinia powinna być dla ciebie dużo bardziej istotna niż nowobogackiego hipstera z Nowego Świata który chce się pykać z kolegą. Gdzie się pogubiły wasze priorytety, współczesna lewico?  :-?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13763 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:08:15 pm »
W takim razie cały kler to organizacja, gdzie każdy jest silnie zaburzony. Nie widzę, abyś robił księdzu problem z powodu celibatu. Gej i ksiądz, efekt "dla potomnych" ten sam.

Pomijając fakt, że homoseksualizm nie jest wyborem jak to jakie płatki jesz rano, ale ok, pisz dalej... 8)

No to się zdecyduj - zdajesz sobie sprawę, że homoseksualizm nie jest wyborem czy będziesz dalej pierdolił farmazony porównując do celibatu?

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13764 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:14:40 pm »
No tak becet, bo z Tomkiem to faktycznie można pogadać nt. fundamentalnych spraw dotyczących krajowej gospodarki. :lol:

Tomek reprezentuje klasę robotniczą więc jego opinia powinna być dla ciebie dużo bardziej istotna niż nowobogackiego hipstera z Nowego Świata który chce się pykać z kolegą. Gdzie się pogubiły wasze priorytety, współczesna lewico?  :-?
Nie o ideę, a o formę tutaj chodzi.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13765 dnia: Czerwca 22, 2012, 15:07:27 pm »
nie, to nie jest to samo. Celibat księdza jest jego wyborem, ksiądz hamuje świadomie swój popęd, natomiast homoseksualista go w ogolę nie ma.
Gdyby tak było, to geje by już dawno wymarli...

Tomek wejdzie to wam cos kur** powie o tych chujach kur** mac pedalach zajebanych w dupe.
:lol:
+1

Jeśli ktoś próbuje na siłę przekonać, że jest taki i owaki, że to co robi jest dobre itd. i wszyscy mają to akceptować (a nie tylko tolerować), to jak najbardziej jestem przeciw takiemu zachowaniu, i tyczy się to zarówno gejów jak homofobów.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13766 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:24:53 pm »
Wyobraźcie sobie miny mamy i taty, gdy jedyny syn orzeka, że jest homo i z wnuków oraz przedłużenia rodu nici :( Smutne po prostu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13767 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:26:31 pm »
Skoro to choroba, to ja mam w takiej sytuacji takie lekarstwo.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13768 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:28:25 pm »
Wyobraźcie sobie miny mamy i taty, gdy jedyny syn orzeka, że jest homo i z wnuków oraz przedłużenia rodu nici :( Smutne po prostu.
Nie trzeba być homo, żeby nie przedłużyć rodu.



 :cry:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13769 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:34:07 pm »

nie, to nie jest to samo. Celibat księdza jest jego wyborem, ksiądz hamuje świadomie swój popęd, natomiast homoseksualista go w ogolę nie ma.

Ma, tylko do osób tej samej płci.


No to się zdecyduj - zdajesz sobie sprawę, że homoseksualizm nie jest wyborem czy będziesz dalej pierdolił farmazony porównując do celibatu?

Śmieszy fakt, jak to Rycerze Płodności w tym temacie nie lubią homoseksualistów ponieważ "nie będzie z tego dzieci", natomiast nie mają problemu z tym samym faktem u kleru. Tak jak pisałem:

Gej - 0 dzieci
Ksiądz - 0 dzieci

Ksiądz jeszcze gorszy, bo z wyboru. Gejem się rodzisz. Dla potomnych nie ma żadnego znaczenia "dlaczego" nie możesz mieć dzieci, tylko efekt netto.

Wyobraźcie sobie miny mamy i taty, gdy jedyny syn orzeka, że jest homo i z wnuków oraz przedłużenia rodu nici :( Smutne po prostu.

Fajnie kochać dzieci "za coś", nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 16:35:49 pm wysłana przez Castor Krieg »

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13770 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:37:15 pm »
Wyobraźcie sobie miny mamy i taty, gdy jedyny syn orzeka, że jest homo i z wnuków oraz przedłużenia rodu nici :( Smutne po prostu.
Moja sasiadka miala taka mine jak jej corka wrocila z Holandii z dzieckiem w troszke innej kolorystyce :troll:


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13771 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:52:49 pm »
No to o co ta cała dyskusja?

O wojującą homo-propagandę, która przekonuje, że nienormalne jest normalne i zamyka usta wszystkim, którzy zaburzenie nazywają po imieniu.
Według słownika:
Choroba:
1. «nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu lub jego części»
2. «negatywne zjawisko lub czyjaś ujemna cecha»
Zaburzenie:
1. «nieprawidłowość w działaniu lub funkcjonowaniu czegoś»

Czyli rozumiem, że musi się rozchodzić o to drugie znaczenie w przypadku choroby. Czyli stosując prostą heurystykę wychodzi: homo = gorszy. Jak mniemam o to Irasowi właśnie chodziło.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13772 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:59:51 pm »
Przestań mniemać.

Nieprawidłowe ukierunkowanie popędu seksualnego =

1. «nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu lub jego części»

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13773 dnia: Czerwca 22, 2012, 17:08:22 pm »
Wyobraźcie sobie miny mamy i taty, gdy jedyny syn orzeka, że jest homo i z wnuków oraz przedłużenia rodu nici :( Smutne po prostu.

Fajnie kochać dzieci "za coś", nie?

Nie chodziło mi o egoistyczny i warunkowy wymiar miłości, a o niespełnione nadzieje. Jeżeli młody będzie szczęśliwy z ładowania kogoś w kiszkę, jego sprawa i rodzice winni to akceptować, a nie zmuszać do duszenia się w związku heteroseksualnym, w którym minimum dwie osoby zmarnują sobie życie, lub co gorsza, skazywać na życie w samotności i odrzuceniu. W "postępowych krajach zachodnich" to żaden problem, w naszym konserwatywnym społeczeństwie nie wyobrażam sobie obrazu rodzin nieporóżnionych przez odmienną orientację seksualną członka tej najmniejszej komórki społecznej. Co nie zmienia faktu, że każdy rodzic ma jakieś ambicje i oczekiwania wobec dziecka. Gdyby tak nie było, puściłoby je samopas od najmłodszych lat, bo ma wyje**ne na to kim jest i co osiągnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 17:10:47 pm wysłana przez Kert »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13774 dnia: Czerwca 22, 2012, 17:11:07 pm »
Cytuj
Gdyby tak było, to geje by już dawno wymarli...
No właśnie dlaczego jeszcze nie wymarli?

polecam przeczytać
http://pilaster.blog.onet.pl/Homo-nadal-nie-wiadomo,2,ID405243367,DA2010-04-25,n
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 17:21:21 pm wysłana przez Wulfen »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13775 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:11:18 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejne-kontrowersyjne-slowa-amerykanskiej-dzienni,1,5168672,wiadomosc.html

Co by się stało z dziennikarzem, który w podobnym tonie wypowiedziałby się o żydkach?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13776 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:45:15 pm »
Śmieszy fakt, jak to Rycerze Płodności w tym temacie nie lubią homoseksualistów ponieważ "nie będzie z tego dzieci", natomiast nie mają problemu z tym samym faktem u kleru. Tak jak pisałem:

Gej - 0 dzieci
Ksiądz - 0 dzieci

Ksiądz jeszcze gorszy, bo z wyboru. Gejem się rodzisz. Dla potomnych nie ma żadnego znaczenia "dlaczego" nie możesz mieć dzieci, tylko efekt netto.

Co za gadanie. Ksiądz, który wybiera celibat ma pociag do kobiet, ale się powstrzymuje, tak jak faceci, w klubach na widok zajebistej suczki najchętniej by ją zgwałcili, ale się powstryzmują, bo by dostali za to 10latek w pierdlu (w niektórych krajach nie ma tego i wtedy murzyni sobie gwałcą kogo popadnie).

Pedał i pedofil to takie samo zaburzenie, ale jakimś dziwnym trafem tylko pedofilie uważa się za "złe" (pewnie 95% osób z forum jakby się ich spytało "co zrobić z pedofilem" odpowiedizałoby, żeby "spalić na stosie") a gejostwo za coś normalnego jak heteroseksualizm. Podpieranie się tym, że WHO uważa gejozę za coś normalnego to jest ograniczeniem umysłowym. W dawnych czasach w hameryce uważano, że murzyni to są "podludzie" i też obecne w tamtych czasach organizacje "potwierdzały", że murzyn to podczłowiek i ma słuchać białego pana... WHO się dostosowuję do realiów obecnego zgejowanego świata i tyle.


Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13777 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:46:13 pm »
Pedał i pedofil to takie samo zaburzenie
Lol widzę spoko na medycynie idzie. <ok>

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13778 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:57:06 pm »
Pedał i pedofil to takie samo zaburzenie
Lol widzę spoko na medycynie idzie. <ok>


A co widzisz złego w "dobrej pedofilii"? Homoseksualista ma pociąg do mężczyzny = ok, za to pedofil ma pociag do dzieci = nie ok? Wytłumacz mi to? A ska wiesz, ze dziecku się nie podoba, że go jakiś miły starszy pan dotyka w różnych miejscach?

Nom, u mnie spoko. Organizm dąży do reprodukcji i przekazania swoich genów, więc bycie homo nie jest naturalne. Jak ktoś uważa inaczej to powinien zaakceptować również pedofilie.

Tak w gwoli ścisłości - mi tam pedały nie przeszkadzają, niech sobie będą, ale niech nie robią pieprzonych parad równości i niech nie oczekują jakiś cudownych przywilejów, że jak nazwę go "debilem" to on pójdzie sobie sądu i powie, że jestem homofobem (żydzi już sobie tak maja, i wszystkich antysemitami nazywają jak ktoś ich urazi - najświeższy przykład to ta całą Debbie).

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13779 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:00:57 pm »
Lol, to może będziemy wsadzać razem z pedofilami do więzienia ludzi z osobowością borderline, schizofreników, ludzi z zaburzeniami depresyjnymi i autystycznych, bo w sumie to też zaburzenia.

Cytuj
A ska wiesz, ze dziecku się nie podoba, że go jakiś miły starszy pan dotyka w różnych miejscach?
Aha. Spoko. Zalegalizujmy też gwałty, bo skąd wiemy, że kobietom się to nie podoba. Ja pier**lę, takich bzdur nie czytałem w necie od lat...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13780 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:02:43 pm »
Ale robicie gówno , polecam powrócić do tematu, chorego psychicznie premiera i uposledzonego ministra finasów

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13781 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:04:01 pm »
Master, caly twoj wywod w tym temacie



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13782 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:04:18 pm »
Ja pier**lę, takich bzdur nie czytałem w necie od lat...

Powinieneś zacząć czytać swoje posty w takim razie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13783 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:07:55 pm »
Pedofilia podobnie jak homoseksualizm jest zaburzeniem ukierunkowania popędu seksualnego. Nie musimy homoseksualistów oraz

ludzi z osobowością borderline, schizofreników, ludzi z zaburzeniami depresyjnymi i autystycznych

wsadzać do więzienia z pedofilami. Wystarczy, jak wsadzimy ich do wspólnego koszyka ludzi chorych/z zaburzeniami  :angel:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13784 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:09:09 pm »
Aha. Spoko. Zalegalizujmy też gwałty, bo skąd wiemy, że kobietom się to nie podoba.

Napisałem tak, bo argumentem na to, że pedofilia jest zła byłby fakt niedojrzałości emocjonalnej dziecka. Ale sobie tam porównuj to do innych zbrodni, które szkodzą szeroko pojętemu społeczeństwu.

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13785 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:10:02 pm »
Spoko Iras, ale na leki i inne lecznice czy jak ty ich chcesz tam leczyc placisz sam bo ja sie nie dorzucam do tego gowna.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13786 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:11:38 pm »
@Master

Emocjonalna niedojrzałość = brak możliwości czerpania przyjemności z aktu seksualnego? Fajnie. Ilość niechcianych ciąż w UK zdaje się temu przeczyć.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13787 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:13:27 pm »
Spoko Iras, ale na leki i inne lecznice czy jak ty ich chcesz tam leczyc placisz sam bo ja sie nie dorzucam do tego gowna.
Lek na skłonności homoseksualne? Nawet gdyby taki miał i tak Ci nie da. PRZECIEŻ ZROBI NA TYM MILIJONY.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13788 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:15:05 pm »


svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13789 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:16:58 pm »
W swoim stylu. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13790 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:17:56 pm »


Tego mi tutaj brakowałe. Tomasz, dzięki, że jesteś i niesiesz światło, radość i dobre słowo temu forumowi!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13791 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:19:55 pm »
@Master

Emocjonalna niedojrzałość = brak możliwości czerpania przyjemności z aktu seksualnego? Fajnie. Ilość niechcianych ciąż w UK zdaje się temu przeczyć.

Nie wiem kto Ci tam znak równości postawił, ale chodziło mi o umiejętność odróżniania "dobra" od "zła". W porównianiu dziecka i pedofila chciałem ukazać relację międzyludzkie, a nie sam akt seksualny. Dziecko może kochać "pedofila", więc łączy je taka sama więź, jak dwóch pedałów (pomijając seks). Zresztą co ja się tutaj będę wypowiadał, bo zaraz mi wmówisz, zę propaguje  "dobrą pedofilię", a chcę poprostu pokazać, że to jest to samo co homoseksualizm. Jak tego nie widzisz to prosze Cię bardzo, sobie tam, wyznawaj WHO.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13792 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:32:00 pm »
Nawet jeśli uznamy, że geje to osoby z "nieprawidłowe funkcjonowaniem organizmu lub jego części", to co nam osobom postronnym to przeszkadza? Ktoś się rodzi gejem i ma pecha, tak jak można się urodzić bezpłodnym. On tego nie wybrał, a w relacjach społecznych ten fakt nie ma żadnego znaczenie (no chyba, że zacznie się do nas dobierać, ale to inna sprawa). Jego życie, jego sprawy - nie ma nad czym się rozwodzić. Osobiście potępiam te wszystkie parady itd., ale są potrafię zrozumieć, co nimi kieruje. Jeśli inni przezywają ich od pedałów, robią głupie uwagi i co tam tylko jeszcze, to logiczną rzeczą jest bunt. Jest to odpowiedź na to całe pierdolenie. Gdyby ludzi nagle przestali mówić negatywnie o gejach, to i oni też by przycichli. Wszystko to wzajemnie się napędza. Nikt nie chce być uważany za podczłowieka. Jeśli ktoś jest chory, to powinno się mu pomóc, a nie jeszcze wytykać palcem na zasadzie: "Patrzcie idzie nienormalny!".

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13793 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:36:59 pm »
Jeśli inni przezywają ich od pedałów, robią głupie uwagi i co tam tylko jeszcze, to logiczną rzeczą jest bunt. Jest to odpowiedź na to całe pierdolenie. Gdyby ludzi nagle przestali mówić negatywnie o gejach, to i oni też by przycichli.

Ludzie by przestali o nich negatywnie mówić, gdyby właśnie nie paradowali.

Gadanie o pedałach, w ogóle jest głupie. Co z tego, że ktoś ich przezwie "pedał"? Tak ich to boli? Was też boli jak powiedzą na Was "debil"? Po co paradować? To niech grubi ludzie też paradują i sobie tam skandują jakieś hasełka, żeby ich "grubasami" nie przezywać. Jak będą się normalnie zachowywać, to do pedałów nikt pretensji nie będzie miał. Co nie zmienia faktu, że "związki partnerskie" bym zalegalizował, bo czemu nie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13794 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:39:01 pm »
Zeby było weselej  :lol:

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13795 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:40:47 pm »
Zeby było weselej  :lol:
odpal tivi Tusk za twoj hajs sie bawi na meczu ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13796 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:41:47 pm »
"związki partnerskie" bym zalegalizował, bo czemu nie.
Jest już coś takiego, nazywa się "ślub cywilny".

Zeby było weselej  :lol:
odpal tivi Tusk za twoj hajs sie bawi na meczu ;)
Do tego się jebaniec uśmiecha. Potwarz dla narodu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13797 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:44:23 pm »
Jest już coś takiego, nazywa się "ślub cywilny".

A to dwóch mężczyzn może sobie wziąć ślub cywilny w Polsce?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13798 dnia: Czerwca 22, 2012, 21:03:48 pm »
Nawet jeśli uznamy, że geje to osoby z "nieprawidłowe funkcjonowaniem organizmu lub jego części", to co nam osobom postronnym to przeszkadza? Ktoś się rodzi gejem i ma pecha, tak jak można się urodzić bezpłodnym. On tego nie wybrał, a w relacjach społecznych ten fakt nie ma żadnego znaczenie (no chyba, że zacznie się do nas dobierać, ale to inna sprawa). Jego życie, jego sprawy - nie ma nad czym się rozwodzić. Osobiście potępiam te wszystkie parady itd., ale są potrafię zrozumieć, co nimi kieruje. Jeśli inni przezywają ich od pedałów, robią głupie uwagi i co tam tylko jeszcze, to logiczną rzeczą jest bunt. Jest to odpowiedź na to całe pierdolenie. Gdyby ludzi nagle przestali mówić negatywnie o gejach, to i oni też by przycichli. Wszystko to wzajemnie się napędza. Nikt nie chce być uważany za podczłowieka. Jeśli ktoś jest chory, to powinno się mu pomóc, a nie jeszcze wytykać palcem na zasadzie: "Patrzcie idzie nienormalny!".

Ty może popatrz w stronę postępowego zachodu. Tam się nikt nie odważy pokazać pedała palcem, a co dopiero powiedzieć w jego kierunku czegoś niemiłego. Tam z dokumentów i szkolnych podręczników wywala się słowa mama i tata, żeby homosie-"rodzice" nie poczuli się urażeni. Nie chodzę po ulicy pytając ludzi czy są homo i nie napierdalam w przypadku odpowiedzi twierdzącej, ale jak ktoś - mimo, że mnie to nie interesuje - postanawia poinformować mnie o swojej odmiennej orientacji chorobie i domagać się z tego tytułu specjalnego traktowania, to zaczyna mi to przeszkadzać.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13799 dnia: Czerwca 22, 2012, 21:08:10 pm »
Jest już coś takiego, nazywa się "ślub cywilny".

A to dwóch mężczyzn może sobie wziąć ślub cywilny w Polsce?
Przecież para "pedałów" to nie jest związek partnerski, to choroba, którą trzeba leczyć. Iras przepisze medykamenty.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co do parad, to od tego jest ta niby demokracja, żeby każdy sobie mógł paradować (na co i tak trzeba pozwolenia :lol:) I tak, nazwanie kogoś pedałem jest obraźliwe i ma nasilenie negatywne. Jak wołaliby za Tobą zboczur albo debil i często słyszałbyś to, czytał w różnych sytuacjach i otoczeniu, to pewnie skakałbyś pod niebo z radości.