Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658126 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3160 dnia: Lipca 16, 2008, 18:09:00 pm »
Szwabiki winę za różne zbrodnie zrzucają na rusków, ruskie na szwabików i Polaków, a Polska powinna się spokojnie przygląda, kiedy jest opluwana i obrzucana błotem  :-?

mamy przeciez obronce naszej godnosci o. Ry(d)zyka za ktorym morem stoii najwieksza partia opozycyjna i prezydent RP, wiec o co ci chodzi, na antenie r.maryja (celowo z malej litery) wypluwa sie tyle jadu ze za reszte narodu wystarczy...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3161 dnia: Lipca 16, 2008, 18:25:20 pm »
Słuchasz Radia Maryja regularnie, dlatego wiesz, co się dzieje na antenie, czy koszerna tak cię edukuje?

Swoją drogą nie rozumiem, co Rydzyk i jego radio mają do mojej wypowiedzi.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3162 dnia: Lipca 16, 2008, 18:37:46 pm »
napisales ze polska nic nie robi, daje sie opluwac itp. to chcialem ci pokazac, ze u nas tez sie pluje na innych, wy jako przyklady podajecie skrajnosci i ja taka wybralem ! prof. Nowak (?)  o ktorym pisalem kilka stron wczesniej ( zatwardzialy antysemita, homofob, ksenofob itp.) malo u nas ruchow nacjonalistycznych czy nazi ?? takich ludzi sie ignoruje, trzeba ignorowac, a ty czy Vakkoo a wy dajecie przyklady podobnego pokroju,  panowie zal...


co do r.maryja, moja sp. babcia sluchala r.maryja, wiec mialem okazje sie tego nasluchac kiedy ja odwiedzalem, nie raz tez mi opowiadala zaszlyszane w radiu historie/teorie itp. wiec wiem jak to wyglada...

Nasz dziennik tez czasami czytywalem, zeby zobaczyc jak wyglada swiat w "matrixie"...


OT. http://www.podpierdalacz.pl/

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3163 dnia: Lipca 16, 2008, 18:39:32 pm »
Swoją drogą dzisiaj się dowiedziałem, że było o mnie w Wyborczej. Wymasterowałem lewactwo na 100%. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3164 dnia: Lipca 16, 2008, 18:55:06 pm »
Doprawdy żałosne jest każdorazowe wyskakiwanie z Rydzykiem, kiedy sytuacja zupełnie go nie dotyczy  :-?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3165 dnia: Lipca 16, 2008, 19:02:01 pm »
Doprawdy żałosne jest każdorazowe wyskakiwanie z Rydzykiem, kiedy sytuacja zupełnie go nie dotyczy  :-?

hmmm... dajecie cytat jakiegos podzednego reportera ktory oskarza polakow o holokaust, ja daje przyklad prof. Nowaka(?), ktory ma swoje pasmo w RM, on nawet twierdzi ( tj. prezydent Iranu) ze holokaustu nie bylo....chce tylko pokazac ze i u nas idiotow nie brakuje!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3166 dnia: Lipca 16, 2008, 19:31:47 pm »
Cytuj
no przecież wszędzie żydostwo pierdolone!!!!! nic, tylko spierdalac, chowac się po schronach, ewentualnie karabin i na polowanie!!!
sprawdz w googlach założycieli MGM , Walt Disneya i jeszcze paru innych większych instytucji . Niechęć do żydostwa nie bierze się z księżyca . Wystarczy tylko zgłebić wiedze na temat tego narodu wybranego i jego ekspansji na Zachód .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3167 dnia: Lipca 16, 2008, 19:49:27 pm »
Swoją drogą dzisiaj się dowiedziałem, że było o mnie w Wyborczej. Wymasterowałem lewactwo na 100%. :lol:

Opowiedz.
Opublikowane: Lipiec 16, 2008, 19:47:46
Doprawdy żałosne jest każdorazowe wyskakiwanie z Rydzykiem, kiedy sytuacja zupełnie go nie dotyczy  :-?

Ty nie chcesz, żeby go nie dotyczyła. Przeczytaj dokładnie co Londek napisał. Hipokryzja pełną gębą - nie chcecie opluwania Polaków, a gdy rydzyk bezkarnie robi gnój obrażając i obcych i swoich (!), to jest wporzo. Ale my pewnie "nie słuchamy radia maryja, więc co my możemy wiedzieć". Eh.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3168 dnia: Lipca 16, 2008, 19:55:31 pm »
sprawdz w googlach założycieli MGM , Walt Disneya i jeszcze paru innych większych instytucji . Niechęć do żydostwa nie bierze się z księżyca . Wystarczy tylko zgłebić wiedze na temat tego narodu wybranego i jego ekspansji na Zachód .

za to, że żydzi założyli MGM czy Walta Disneya mam czuć do nich niechęć?? przelooooool
przeczytaj jeszcze raz uważnie ten cytat co podałem, kawałek o mtv wcale nie wyróżnia się na tle całości.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3169 dnia: Lipca 16, 2008, 19:57:07 pm »
@Miazga:

Hehe, nic wielkiego, tak mi się tylko napisało. Wzmianka o moim zespole i koncercie bielskim w lokalnej. :cool: Ciekawe czy Nasz Dziennik umieściłby taki szatański koncert w rozpisce... :eek:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3170 dnia: Lipca 16, 2008, 20:32:37 pm »
Pfff, a już myślałem, że stałeś się uberżydem i możesz wziąć się razem z nami, lewakami, za burzenie porządku na świecie.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3171 dnia: Lipca 16, 2008, 20:37:56 pm »
Działam w loży, ale cii... 'deszcz pada'.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3172 dnia: Lipca 16, 2008, 21:48:28 pm »
Jay jay, co ty za linki jakieś podajesz zrąbane?

http://wiadomosci.onet.pl/1790253,11,item.html
Pis bojkotuje tvn, bo ten jest nieoboektywny- zapewne będą się jednak udzielać w obiektywnych, jak tvp, czy tv trwam.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3173 dnia: Lipca 16, 2008, 22:01:01 pm »
Nie wiem co się czepiacie TVP. Jako niedzielny widz stwierdzam, że jest akceptowalnie obiektywne. TVN mnie wkurza z tymi super nianiami i jakimiś tańcami na lodzie (tvp też ma jakieś). Fakty przeciw Wiadomości - wolę Wiadomości. Jakoś nie dostrzegam tej okropnej manipulacji, ale politycy, jak jakiś negatywny komentarz, to zaraz "żydomasoneria manipuluje" czy coś w tym stylu ale będące pod rządami prawicy.`

Wiadomości nie wolę dlatego, że są bardziej czy mnie pro pis/pro po, lecz wolę ich oprawę, prowadzących.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3174 dnia: Lipca 16, 2008, 23:05:41 pm »
hmmm... dajecie cytat jakiegos podzednego reportera ktory oskarza polakow o holokaust, ja daje przyklad prof. Nowaka(?), ktory ma swoje pasmo w RM, on nawet twierdzi ( tj. prezydent Iranu) ze holokaustu nie bylo....chce tylko pokazac ze i u nas idiotow nie brakuje!
Najciekawsze jest to, że taaaak bardzo Ci przeszkadza Rydzyk.W ogóle cały świat, jest zaszokowany jego radiem itd. ale gdy pluje się na Polskę ( już nawet nie mówie, o samym przykładzie podanym prez Irasa), to przecież błahostka. Powinniśmy mieć do siebie "dystans", i oczywiście umiejętność przepraszania "wszytskich za wszytsko", a "dystans", powinien dotyczyć tylko nas, niezła tresura, "UE" na pewno byłoby zadowolone.

Cytuj
( tj. prezydent Iranu) ze holokaustu nie bylo....chce tylko pokazac ze i u nas idiotow nie brakuje!
No nie brakuje, nie brakuje, skoro wydajemy książki Grossa, to z pewnością nie brakuje... Rozumiem że Nowak, to teraz jeden, z większych wrogów, w pewnych kręgach.Chociażby dlatego, że nie bał się napisać, o kłamstwach wcześniej wymienionego "pana"( a jak wiadomo, ktoś kto się dopuszcza takich rzeczy, jest idiotą, antysemitą itd.)  W sprawie prezydenta Iranu, tak z przymrużeniem oka...  na pewno nie pała miłością do Żydów, a kto ich nie kocha, ten znajdzie się na osi zła :lol:, no i nawet jeśli jest "idiotą", to nie ma się czego wstydzić, przy takim Mosze Kacaw-ie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3175 dnia: Lipca 16, 2008, 23:52:48 pm »
Cytuj
"Wzywa się rząd Polski do natychmiastowego uchwalenia sprawiedliwej i wyczerpującej ustawy, tak aby osoby (lub ich spadkobiercy), których majątki prywatne zostały zabrane i skonfiskowane przez nazistów w czasie II wojny światowej lub odebrane po wojnie przez komunistyczny rząd polski, mogły albo otrzymać zwrot (restytucję) tych majątków, albo - jeżeli zwrot nie jest możliwy - otrzymać za nie sprawiedliwą rekompensatę finansową."

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/26756,kongres_usa_wzywamy_polske_do_restytucji_zagrabionego_mienia.html

Żydki z Ameryki również dają o sobie znać  :-?

PS: Zanim znów zaczniecie się oburzać, proponuję przeczytać "Przedsiębiorstwo Holocaust" Finkelsteina - pasjonująca książka o przedsiębiorczych Żydach w USA.

http://www.zpunktumajacnauwadze.yoyo.pl/holokaust.pdf

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3176 dnia: Lipca 16, 2008, 23:59:01 pm »
To jest choroba, taka mania przed żydami. Uwaga, bo jeszcze wam z lodówki taki wyskoczy i pejsem zbiczuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3177 dnia: Lipca 17, 2008, 00:02:19 am »
Ch.j, że poruszam ważny temat, ch.j, że zachęcam do ciekawej lektury, dopieprzyć się trzeba do mojej manii przed żydami.

Ahh...  :-?

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3178 dnia: Lipca 17, 2008, 00:33:15 am »
Nie martw się, ja cię rozumiem, też od dziecka bałem się klaunów i majonezu, więc siłą rzeczy nie mogłem chodzić na basen :(.
GT: Trusio

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3179 dnia: Lipca 17, 2008, 08:36:01 am »
Cytuj
"Wzywa się rząd Polski do natychmiastowego uchwalenia sprawiedliwej i wyczerpującej ustawy, tak aby osoby (lub ich spadkobiercy), których majątki prywatne zostały zabrane i skonfiskowane przez nazistów w czasie II wojny światowej lub odebrane po wojnie przez komunistyczny rząd polski, mogły albo otrzymać zwrot (restytucję) tych majątków, albo - jeżeli zwrot nie jest możliwy - otrzymać za nie sprawiedliwą rekompensatę finansową."

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/26756,kongres_usa_wzywamy_polske_do_restytucji_zagrabionego_mienia.html

Żydki z Ameryki również dają o sobie znać  :-?

PS: Zanim znów zaczniecie się oburzać, proponuję przeczytać "Przedsiębiorstwo Holocaust" Finkelsteina - pasjonująca książka o przedsiębiorczych Żydach w USA.

http://www.zpunktumajacnauwadze.yoyo.pl/holokaust.pdf

Ty z Vakko mnie przrazacie, bo w sumie wychodzi ze najwieksza wada zydow jest to ze im sie udalo, ze umia sie dorobic, ze obracaja wielkimi pieniedzmi itd. ( czyzby standardowa polska zawisc?? ;) btw. czy na wszystkich ktorym sie udalo cos osiagnac patrzycie przez pryzmat religii ??? ) a co do uchwaly kongresu USA, no to skoro pan w centrum warszawy dostaje zwrot dzialki wartej kilka milionow zl, na ktorej przed wojna stala kamienica , to czemu inni nie maja dostac zwrotow/rekompensat? w mojej wsi w ktorej mieszkalem w PL, przed wojna 70% mieszkancow to byli zydzi! sporo ludzi poznajdowalo zloto pochowane przez zydow, pozaimowali po nich domy itp. nie mowi ze powinnismy oddac wszystko itp. ale nie wiem czemu w polskiej polityce panuje pewien strach/obawa przed zajeciem sie to sprawa...

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3180 dnia: Lipca 17, 2008, 08:55:56 am »
Nie martw się, ja cię rozumiem, też od dziecka bałem się klaunów i majonezu, więc siłą rzeczy nie mogłem chodzić na basen :(.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj
"Wzywa się rząd Polski do natychmiastowego uchwalenia sprawiedliwej i wyczerpującej ustawy, tak aby osoby (lub ich spadkobiercy), których majątki prywatne zostały zabrane i skonfiskowane przez nazistów w czasie II wojny światowej lub odebrane po wojnie przez komunistyczny rząd polski, mogły albo otrzymać zwrot (restytucję) tych majątków, albo - jeżeli zwrot nie jest możliwy - otrzymać za nie sprawiedliwą rekompensatę finansową."

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/26756,kongres_usa_wzywamy_polske_do_restytucji_zagrabionego_mienia.html

Żydki z Ameryki również dają o sobie znać  :-?

PS: Zanim znów zaczniecie się oburzać, proponuję przeczytać "Przedsiębiorstwo Holocaust" Finkelsteina - pasjonująca książka o przedsiębiorczych Żydach w USA.

http://www.zpunktumajacnauwadze.yoyo.pl/holokaust.pdf
Też mi news. Głównie "Żydki z Ameryki" będą dawać o sobie znać bp w XVIII i XIX wieku tam właśnie narodziła się najbardziej wpływowa "kasta Żydów", którzy dobrze radzili sobie z kasą i zasiadali nwaet u najwyższych szczebli władzy, należeli do loż masońskich itd. Tych pasjonujących materiałów o przedsiębiorczych Żydach są tysiące, tyle, że co to ma za znaczenie w tej sprawie? Przecież tu nie mówimy o Żydowskiej przedsiębiorczości tylko restytucji dóbr majątkowych. W tym "zagarnięte przez nazistów" chodzi o majątki Żydowskie, które po wojnie automatycznie trafiły w ręce Polaków. Wiadomo, że jest to trochę bez sensu i raczej nie mają co liczyć na takie rekompensaty, bo dokumentacji na temat takich przypadków zapewne nie ma zbyt wiele, a co za tym idzie, problemu zasadniczo nie ma. A, że odpowiadamy za rząd komunistyczny - czy tego Iras nie chciałeś? Zawsze jesteś za "rozliczaniem przeszłości", więc powinieneś sie cieszyć (boli, że chodzi tu o Żydów, a nie wewnętrzną dekomunizację? trudno, rozliczanie to rozliczanie).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3181 dnia: Lipca 17, 2008, 09:32:44 am »
Ty z Vakko mnie przrazacie, bo w sumie wychodzi ze najwieksza wada zydow jest to ze im sie udalo, ze umia sie dorobic, ze obracaja wielkimi pieniedzmi itd. ( czyzby standardowa polska zawisc?? ;)

Jeszcze raz.

Przeczytaj: http://www.zpunktumajacnauwadze.yoyo.pl/holokaust.pdf

Dowiesz się, jak żydki dorobiły się swoich majątków. Niepokrzywdzeni, niespokrewnieni z ofiarami zbrodni nazistowskich, a zarabiają na Holokauście.


Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3182 dnia: Lipca 17, 2008, 10:26:49 am »
Te Twoje Żydki, Polaczku, dorobiły się i osiągneły wpływy - dużo wcześniej. A teza o "zarabianiu na Holokauście" jest tak średnio wiarygodna, jak ta, że Żydzi są najbardizej uciśnionym narodem. Chesz książki na ten temat? Mogę podać, tylko nie widzę sensu w rzucaniu radykalnymi w zamyśle tytułami.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 10:29:16 am wysłana przez tarniak »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3183 dnia: Lipca 17, 2008, 10:30:34 am »
bo żydzi mają to do siebie, że siano zrobią na wszystkim. nawet na "holokauscie". jeżeli żali ci dupę ściska, że tak mogą to masz problem. może zamiast o tym pier*olic na prawo i lewo sam lepiej byś się wziął za robienie kasy i kupowanie wszystkiego, i wszędzie tak aby polska miała dobrze.
co do zwrotów i rekompensat to należą się one wszystkim tym, którym komuchy zabrały mienie. nieważne czy "arcy-bydlę żyd", czy polak, czy murzyn (jeżeli jacyś byli). z tym, że z mojego punktu widzenia to powinniśmy poczekać tak długo jak się da z tym zwrotem. wielu, bardzo wielu z tych ludzi ma ponad 80 lat :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3184 dnia: Lipca 17, 2008, 11:04:05 am »
Ok, przekonaliście mnie. Wypłaćmy odszkodowania za nazistów, a do tego przeprośmy jeszcze za Holokaust.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3185 dnia: Lipca 17, 2008, 11:08:11 am »
Najciekawsze jest to, że taaaak bardzo Ci przeszkadza Rydzyk.W ogóle cały świat, jest zaszokowany jego radiem itd. ale gdy pluje się na Polskę ( już nawet nie mówie, o samym przykładzie podanym prez Irasa), to przecież błahostka. Powinniśmy mieć do siebie "dystans", i oczywiście umiejętność przepraszania "wszytskich za wszytsko", a "dystans", powinien dotyczyć tylko nas, niezła tresura, "UE" na pewno byłoby zadowolone.

za to wg. ciebie powinnismy sie obrazac ( tak jak pan prezydent ?? ;) ) , zabawne jest to ze kiedy w BBC w programie satyrycznym, pojawila sie wzmianka o polakach, polecialy setki skarg, nawet amabasador mial reagowac itp. ( ale nie, dajemy sie poniewierac ), dla kontrastu podam, ze np. kiedy u Wojewodzkiego jechali po zydach, o zadnych skargach sie nie slyszalo, kiedy kabaret ( nie pamietam jaki) podczas tegorocznej V(?) nocy kabaretowej odegral gag z zydem, ktory chce kupic wszystko, tez bylo OK, zero protestow, ale o polakach powie sie raz zle to odrazu raban jak w tej sytuacji z programem satyrycznym w tv w UK, reakcja niektorych polakow sama w sobie jest dosc zabawna .... kolejny przyklad jak dajemy soba "poniewierac" :


Cytuj

Brytyjska policja: każdy Polak nosi nóż

"Dziennik": czy Polacy przestają się cieszyć dobrą renomą na Wyspach Brytyjskich? Według szefowej policji hrabstwa Cambridge, każdy Polak nosi nóż. - To wpisane w ich kulturę - powiedziała podczas wystąpienia przed Izbą Gmin. Jak powiedział "Dziennikowi" polski konsul w Londynie, to pierwsza taka wypowiedź urzędnika wysokiej rangi.
Julie Spence - szefowa policji w Cambridge, kieruje policją w hrabstwie w którym mieszka około 20 tysięcy Polaków. Spence, podczas swojego wystąpienia w Izbie Gmin przed komisją spraw wewnętrznych powiedziała, że noszenie noży przez Polaków "to normalna sytuacja", tak samo jak u Litwinów i Kurdów. Dodała, że takie osoby trzeba "wyedukować" - czytamy w "Dzienniku".

Wypowiedź Spence przedrukował dziennik "Daily Mail", która wywołała oburzenie organizacji polonijnych. Przedstawiciele polonii mają się spotkać z Julie Spence. To samo zapowiedział polski konsul w Londynie, Robert Rusiecki, który dodaje, że "nie jesteśmy narodem nożowników". Spence jest znana ze swojej niechęci do emigrantów. Już wcześniej mówiła, że napływ cudzoziemców do Wielkiej Brytanii powoduje wzrost przestępstw.

Więcej w "Dzienniku".

ZRODLO


juz pominmy fakt ze tlumaczenia na onecie sa mocno przejaskrawione... ale oburzac to my sie lubimy ?? :D

ale jesli nie zauwazyles, kazda, nawet najmniejsza uwaga o polakach za granica, szczegolnie tam gdzie jest sporo emigrantow, konczy sie skargami itp. wiem ze polacy - my, mamy pewien kompleks, tzw. mesjasza narodow, tzn. ze musimy cierpiec itp. widze, ze niektorzy sie w to ostro wkrecaja i wszedzie widza ataki na polske itp.




Cytuj
No nie brakuje, nie brakuje, skoro wydajemy książki Grossa, to z pewnością nie brakuje... Rozumiem że Nowak, to teraz jeden, z większych wrogów, w pewnych kręgach.Chociażby dlatego, że nie bał się napisać, o kłamstwach wcześniej wymienionego "pana"( a jak wiadomo, ktoś kto się dopuszcza takich rzeczy, jest idiotą, antysemitą itd.)  W sprawie prezydenta Iranu, tak z przymrużeniem oka...  na pewno nie pała miłością do Żydów, a kto ich nie kocha, ten znajdzie się na osi zła :lol:, no i nawet jeśli jest "idiotą", to nie ma się czego wstydzić, przy takim Mosze Kacaw-ie.


Nowak przedstawia swoja wersje historii, a ksiazce Grossa nie mozna nic zarzucic, chociazby ze wzgledu na to ze nie jest to ksiazka historyczna, w pewnych kregach traktowana jako pomieszanie faktow z fikcja literacka, a wiesz po co sie cos przejaskrawia? po to aby podkreslic problem/ zwrocic na niego uwage czytelnika itp. a po wypowiedziach twoich czy iras widac ze problem antysemityzmu, ksenofobii w PL wciaz istnieje! skoro tak popierasz pana Nowaka, to polecam ci zobaczyc/poszytac jak ten czlowiek beszczesci koscioly, nawolujac w swiatyni chrzescijanstwa, jakby nie bylo, religii ktora opiera sie o milosc do blizniego, do nienawisci, bluzni na innych itp. kolejny to moj ukochany o. rydzyk, o ktorym tak czesto wspominam, jest nawet jeszcze gorszy, bo on w koloratce naucza zeczy sprzecznych z religia ktorej jest kaplane, co najgorsze ma olbrzymi wplyw na mase ludzi i juz nikogo niedziwi, jak tzw. "moher" zaraz po naukach o. rydzyka uzwyzywa od najgorszych czy to dziennikarzy (najczesciej TVN'u) czy od serca wypowie sie co sadzi o judaizmie czyt. masa bluznierst, nawet nie wychodzac z kosciola (!?) mam popierac takich ludzi?!? nie zapominajcie panowie, a deklarujecie sie jako chrzescijanie, ze i Jezus byl zydem, nie zapominajcie o tym ze wg. Pisma Swietego (tego w ktorego tresc/przeslanie wierzymy(!) ) to wlasnie narod zydowski jest  tym wybranym przez Boga(!!)


zabawne ze ani ty ani iras nie piszecie o polskich cinkciarzach/oszustach itp. ktorzy tez sie dorobili kosztem swoich rodakow(!) ci juz wam nie przeszkadzaja, ale zydzi juz tak, przestancie patrzec na ludzi przez pryzmat ich koloru skory/wyznania, bo to jest naprawde nie zdrowe (!!!)


btw. chce acziwa za najdluzszy post :D :D :D :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3186 dnia: Lipca 17, 2008, 11:18:12 am »
I po co się tak produkowałeś, skoro już jedno stwierdzenie - "książce Grossa nie można nic zarzucić" - dyskredytuje całą twoją wypowiedź?

Gratuluję, powoli przekonujesz mnie, że moja walka o prawo do życia jest bezpodstawna, bo zwyczajnie nie wszyscy na nie zasługują  :?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3187 dnia: Lipca 17, 2008, 11:25:23 am »
I po co się tak produkowałeś, skoro już jedno stwierdzenie - "książce Grossa nie można nic zarzucić" - dyskredytuje całą twoją wypowiedź?

Gratuluję, powoli przekonujesz mnie, że moja walka o prawo do życia jest bezpodstawna, bo zwyczajnie nie wszyscy na nie zasługują  :?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

czytanie ze zrozumieniem irasku sie klania, i jeszcze moglbys cala moja wypowiedz dotyczaca "Strachu" zacytowac !!

Cytuj
a ksiazce Grossa nie mozna nic zarzucic, chociazby ze wzgledu na to ze nie jest to ksiazka historyczna, w pewnych kregach traktowana jako pomieszanie faktow z fikcja literacka, a wiesz po co sie cos przejaskrawia? po to aby podkreslic problem/ zwrocic na niego uwage czytelnika itp. a po wypowiedziach twoich czy iras widac ze problem antysemityzmu, ksenofobii w PL wciaz istnieje!
Cytuj


no chyba ze niktorzy maja juz nawet z tym problem, ze niedluga jak pokaza w filmie/ksiazce polakow zle to odrazu zbojkotowac oprotestowac itp. mimo ze bedzie to fikcja...panowie dystans...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3188 dnia: Lipca 17, 2008, 11:38:15 am »
Ok, przekonaliście mnie. Wypłaćmy odszkodowania za nazistów, a do tego przeprośmy jeszcze za Holokaust.

nie przsadzaj, o nazistach nie wspominałem.
co do grossa to jest tak, że mamy wolny rynek i każdy pisze co chce. możesz napisac swoją książkę o żydomasonerii i będzie git. równowaga musi byc.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3189 dnia: Lipca 17, 2008, 12:41:01 pm »
nie przsadzaj, o nazistach nie wspominałem.

Ale ja wspomniałem. Do wypłacania odszkodowań również za nazistowskie krzywdy wzywają nas mośki z amerykańskiego kongresu.

@LoNdEk - historyczna być nie może, bo z historią się nie pokrywa. Pozostaje kwestią, jak została odebrana przez czytelników. To, że zawiera kłamstwo historyczne i szkaluje Polskę nie podlega dyskusji.

Na prawdę przykro się robi, kiedy ostro krytykujecie VaaKo czy mnie za nasze poglądy, atakujecie przy każdej okazji Rydzyka, Nowaka i im podobnych, a kiedy ktoś opluwa WASZ kraj, piszecie o fikcji literackie, bronicie ich, bo przecież każdy ma prawo. Odpowiedzcie sobie na pytanie - czyj interes jest dla was ważniejszy - Polaków, czy żydów, niemców, murzynów albo homoseksualistów  :?

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3190 dnia: Lipca 17, 2008, 15:30:49 pm »
Odpowiedzcie sobie na pytanie - czyj interes jest dla was ważniejszy - Polaków, czy żydów, niemców, murzynów albo homoseksualistów  :?
Wszystkich po równo. Nie mam wymiernych korzyści będąc Polakiem, a co dopiero jakbym by czarny bądź homo... cenię ludzi, nie narody - przykro mi, może wy utożsamiacie się z całym narodem, mnie jest dość trudno, za dużo w Polakach chamstwa, zawiści, kłamstw i smutku, by unosić się dumą narodową. Nie muszę machać flagą i pluć na wsyzstkich by być obywatelem Polski, jestem i już, a że dumny z tego nie jestem, wydaje mi się naturalne, tak samo nie byłbym dumny będąc Żydem, Prusakiem czy Kenijczykiem, bo duma wypływa z czynów, a nie z tego gdzie się urodziłeś. Nie wstydzę się bycia polakiem, po prostu nie afiszuję się z tym na prawo i lewo traktując to jako coś zupełnie powszechnego i  zachowując zdrowy rozsądek wobec tego co nie jest z mojego kraju. Co do holocaustu, to Ci odpowiedziałem, że te rozszczenia są skazane z góry na porażkę, więc nie wiem o co się pieklisz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3191 dnia: Lipca 17, 2008, 17:36:40 pm »
Ale ja wspomniałem. Do wypłacania odszkodowań również za nazistowskie krzywdy wzywają nas mośki z amerykańskiego kongresu.

@LoNdEk - historyczna być nie może, bo z historią się nie pokrywa. Pozostaje kwestią, jak została odebrana przez czytelników. To, że zawiera kłamstwo historyczne i szkaluje Polskę nie podlega dyskusji.

czy szkaluje polakow (?!) to juz kwestuia jej odbioru, wystarczy dystans i znajomosc historii zeby zobaczyc , ze ta ksiazka nie przedstawia faktow i podejsc do niej jak do kazdej innej fabularnej, jak czytasz kryminaly/thillery/political fiction to tez wierzysz we wszystko co tam pisze, czy tez moze uwazasz ze kogos sie atakuje w tych powiesciach ( przeciez zawsze jest jakis antybohater/czarny harakter/jakas grupa i zazwyczaj jest podkreslone jakie pochodzenia/narodowosci on jest), daje tak skrajne przyklady, zebys sobie zdal sprawe na rowni z jakimi produktami stawiam "Strach", do tego we wczesniejszym poscie napisalem,ze takie przejaskrawienie faktow jakiego uzyl gross w wiekszosci przypadkow, ma poprostu zwrocic uwage czytelnika na pewien problem...

Cytuj
Na prawdę przykro się robi, kiedy ostro krytykujecie VaaKo czy mnie za nasze poglądy, atakujecie przy każdej okazji Rydzyka, Nowaka i im podobnych, a kiedy ktoś opluwa WASZ kraj, piszecie o fikcji literackie, bronicie ich, bo przecież każdy ma prawo. Odpowiedzcie sobie na pytanie - czyj interes jest dla was ważniejszy - Polaków, czy żydów, niemców, murzynów albo homoseksualistów  :?


ale czy mamy tak jak ty i Vaako pluc na innych, brzydze sie taka nienawiscia powodowana tylko tym ze ktos ma inny kolor skory, czy wierzy w innego boga...jest to glupie/niedojrzale i plytkie i za takich ludzi uwazam rydzyka i nowaka, bo maja oni posluch, wiedza o tym, mimo wszystko rozgrzewaja jeszcze w ludziach nienawisc rasowa/wyznaniowa itp. zdobywajac "popularnosc" grajac na pierwotnych ludzkich instynktach, strasza ludzi ze przyjdzie zly zyd i zabierze im dom itp. ludzie naiwni wierza, bo jak mozna ksiedzu nie wierzyc, a potem sami nie wiedzac kiedy staja sie agresywnymi ksenofobami...


jeszcze jedno, piszesz o opluwaniu Naszego kraju, ale nikt nie skomentowal przykladow ktore podalem wyzej, kiedy to Polacy strasznie sie oburzaja na satyre o polakach w BBC, nie do konca nawet rozumiejac o co w tym chodzilo, nie znajac angielskiego humotu, ale kazdy nawet najmniejszy zart/krytyczny tekst o polakach, ktory pojawi sie w zagranicznej TV/gazecie itp. w kraju nad wisla traktowany jest jako atak na polskosc itp. mamy prezydenta ktory na kazda krytyke sie obraza...Mickiewicz pisal o "mesjaszu narodow", widze ze PL nie bardzo sie zminila, mentalnosc polakow jest taka sama jak setki lat temu, bo my cierpimy, nie mozna na nas zlego slowa powiedziec itp. ale ja na wlasne oczy widze jak "polaczki" na emigracji patrza krzywo na  czarnoskorych, jak patrza na ludzi w jarmolkach, do tego ja jeszcze rozmumie komentarze jakie sie zazwyczaj wtedy pojawiaja(nie wiem czy nie potrafia czy sie boja po ang. komus powiedziec co o nim mysla??), szkoda slow zeby je opisac... widze ludzi z kraju nad wisla, a sa to ludzie pelni dumy, zapatrzeni w siebie, ograniczeni do tolerancji jednego koloru skory i akceptuja tylko jedno wyznanie, wszystko inne to "ZUO"...o i zawsze najodwazniejszy polak to z kolegami i po flaszce... przykre ze musze takie rzeczy pisac, ale tak wyglada rzeczywistosc...

@tarniak

madrze piszesz...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3192 dnia: Lipca 17, 2008, 18:04:04 pm »
Cytuj
@tarniak

madrze piszesz...

Word! Udało mu się jakoś tym razem! :D

Na poważnie - mam zupełnie identyczne przekonania w tej kwestii.
GT: Trusio

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3193 dnia: Lipca 17, 2008, 18:59:04 pm »
LoNdEk... może najpierw ten "Strach" przeczytaj, a później pier.ol o political fiction. Rozumiem, że jeśli napiszę "Przygody LoNdKa-pedałka i jego kochanka-MarcePanka", też cie to nie ruszy, bo będzie to tylko fikcja literacka.

Brzydzisz się mną i VaaKo, broniąc jednocześnie ludzi, którzy robią gorsze rzeczy, na dodatek przeciw twojemu krajowi.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3194 dnia: Lipca 17, 2008, 20:32:50 pm »
LoNdEk... może najpierw ten "Strach" przeczytaj, a później pier.ol o political fiction. Rozumiem, że jeśli napiszę "Przygody LoNdKa-pedałka i jego kochanka-MarcePanka", też cie to nie ruszy, bo będzie to tylko fikcja literacka.

Brzydzisz się mną i VaaKo, broniąc jednocześnie ludzi, którzy robią gorsze rzeczy, na dodatek przeciw twojemu krajowi.

widze ze masz problemy z czyteaniem ze zrozumieniem!

Cytuj
daje tak skrajne przyklady, zebys sobie zdal sprawe na rowni z jakimi produktami stawiam "Strach"

btw. to tak wg. ciebie polacy maja prawo opluwac wszystkich tj. to robi rydzyk czy nowak, ale juz jakakolwiek krytyka polakow jest "zua" i wogole paskudne "zydki" napewno za tym stoja :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3195 dnia: Lipca 17, 2008, 20:49:16 pm »
Ja opluwam wszystkich, a tematy, które poruszam, to tylko "krytyka" Polaków.

Z mojej strony koniec. Jesteś niereformowalny.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3196 dnia: Lipca 17, 2008, 20:58:13 pm »
Cytuj
ale czy mamy tak jak ty i Vaako pluc na innych, brzydze sie taka nienawiscia powodowana tylko tym ze ktos ma inny kolor skory, czy wierzy w innego boga
Nie bardzo, nawet wiem jak skomentować, tak idiotyczne wywody człowieku, manipulujesz. Nienawiść do innej wiary, koloru skóry...  podaje bezpośrednie przykłady,zdziczałych przygłupów, to nie znaczy, że wymordowałbym, czy też nienawidze, wszytskich murzynów,Żydów,Arabów itp. Gdy poruszam pewne tematy, Twoje argumenty sprowadzają się do, "trzeba im pomagać", no to im pomagaj... a ja będę, każde dziadostwo nazywał po imieniu, bez względu na to, jaką wiarę wyznaje, i jakiego koloru skóry jest, a  czy to, w oczach pseudotolerancji  jest złe, nie bardzo mnie obchodzi. Nie będę pisał, o przygłupach, wielkich niby kurw* patriotach, co to 2m swastyki na ścianach mają, bo takie rzeczy cały czas poruszaja np. media. Jednak w pewnych sprawach, chociażby z powodu, świńskiej poprawności politycznej, milczą. Nie poruszają, wielu innych problemów, zwłaszcza związanych z multi kulturą.  I to, że Tobie się podoba "multikulturowość", nie znaczy, że innym musi, i że muszą mieć takie poglądy, jak Ty. Ja np. nie chce, i nigdy w życiu nie zamieszkałbym, na "multikulturowej" dzielnicy, wystarczająco dużo widzałem, w USA, żeby wyrobić sobie opinie na ten teamt, a na zachodzie jest bardzo podobna sytuacja, we Francji również byłem, i również swoje widzialem. W ogóle, po co ja się tłumaczę

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3197 dnia: Lipca 18, 2008, 00:54:24 am »
Dobrze że Iras nie masz jakiegos Death Note'a, bo byś wybił 90% populacji tego globu.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3198 dnia: Lipca 18, 2008, 22:19:19 pm »
Kaczyński z ramienia Niesiołwskiego nie jest już prezydentem IV RP . Socjaliści się cieszą , komuna powróciła .


Wracając do żydostwa . Ujmą to najkrócej jak można -  niepotrzebne przywileje , nadmierne faworyzowanie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3199 dnia: Lipca 19, 2008, 01:24:41 am »
Niesołowski reprezentuje komunę teraz?

Żałuję że nie widziałem ani nie czytałem tego dialogu między prezydentem a Sikorskim- kolejny skandal, potrzebny kiedy negocjacje z hamerykanami są na finiszu.