Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6600 dnia: Lipca 24, 2009, 17:55:57 pm »
@Iras

Ojapierdole. Ja już nie wiem czy udajesz tępego czy faktycznie jesteś.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6601 dnia: Lipca 24, 2009, 18:13:05 pm »
Spodobałoby Ci się- min. ostre przepisy imigracyjne (w tym ekstra ostre dla muzłumanów i ludzi z Afryki), zakaz stawiania meczetów, liberalizacja gospodarki, likwidacja tvp, inwestycje w szkolnictwo, ograniczenie zasiłków dla bezrobotnych do okresu pół roku (po tym absolutnie żadnej pomocy), podatek liniowy, ścisła kontrola nad ludźmi (chipy? Kiedyś wspominałem o tym pomyśle).
Ot to by była utopia :]

Sprzedałbyś KGHM - gwiazdę polarną warszawskiego parkietu, która jako pierwsza wychodzi z kryzysu giełdowego, wskazując drogę inwestorom (swoją drogą chyba nic tak dobrze nie świadczy o kondycji przedsiębiorstwa, jak zaufanie inwestorów, prawda?). Dla mnie to wystarczy. Boże uchowaj.

@Iras

Ojapierdole. Ja już nie wiem czy udajesz tępego czy faktycznie jesteś.

Wstawiasz filmiki z youtube, próbujesz tworzyć stereotyp wyborcy PiS opierając się na wybrykach jednostek, myląc przy tym partie polityczne - i kto tu jest kurna tępakiem?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6602 dnia: Lipca 24, 2009, 18:14:37 pm »
Cytuj
Spodobałoby Ci się- min. ostre przepisy imigracyjne (w tym ekstra ostre dla muzłumanów i ludzi z Afryki), zakaz stawiania meczetów, liberalizacja gospodarki, likwidacja tvp, inwestycje w szkolnictwo, ograniczenie zasiłków dla bezrobotnych do okresu pół roku (po tym absolutnie żadnej pomocy), podatek liniowy, ścisła kontrola nad ludźmi (chipy? Kiedyś wspominałem o tym pomyśle).
Ot to by była utopia :]
Japierdole. :-o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6603 dnia: Lipca 24, 2009, 19:31:00 pm »
Wstawiasz filmiki z youtube, próbujesz tworzyć stereotyp wyborcy PiS opierając się na wybrykach jednostek, myląc przy tym partie polityczne - i kto tu jest kurna tępakiem?

Po pierwsze to wcale nie zamierzałem tworzyć żadnego stereotypu wyborcy PiS'u. Po prostu napisałem że elektorat PiS'u to moherowe bereciki. Owszem nie jest to całość elektoratu bo są jeszcze więzienni bandyci i ludzie z niskim wykształceniem. Jednak ja tutaj pisałem o moherowych beretach jedynie.

Poza tym jeżeli twierdzisz że to co pokazałem na YT to wyjątki i jednostki to ku**a faktycznie jesteś tępy. Przecież to jest plaga. Gdyby było inaczej to Rydzyk nie zbudowałby takiej potęgi dzięki namawianiu ludzi aby oddawali swoje oszczędności na rzecz jego radia. Po skali jego przedsięwzięcia i ogromu bogactwa jakiego dorobił się manipulując starszymi ludźmi można wywnioskować że nie są to jednostki.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6604 dnia: Lipca 24, 2009, 19:56:53 pm »
Po prostu napisałem że elektorat PiS'u to moherowe bereciki. Owszem nie jest to całość elektoratu bo są jeszcze więzienni bandyci...

Cytuj
W aresztach i zakładach karnych wygrała Platforma Obywatelska, zdobywając 76,2% głosów. Prawo i Sprawiedliwość nie dość, że nie przekroczyło progu wyborczego, to zdaniem skazanych nie zasłużyło nawet na subwencje budżetowe. Bo nie uprawnia do tego osiągnięty wynik 2,8%.



Reszty syfu, który przelewasz na klawiaturę, w ogóle nie komentuję.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6605 dnia: Lipca 24, 2009, 20:05:38 pm »
Jak zwykle gdy brak Ci argumentów to nie komentujesz. Podobnie było jak Krzych cię zniszczył. Muszę przyznać że idealnie wpasowujesz się w środowisko moherowych beretów i ludzi przepełnionych wściekłą złością do świata.

Zresztą czego można było się spodziewać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6606 dnia: Lipca 24, 2009, 20:13:25 pm »
Dostałeś bardzo mocny "argument" - również w formie obrazkowej, gdybyś ze zwykłym tekstem miał problemy.

Co mam jeszcze komentować - obelgi czy fanaberie na temat słuchaczy Radia Maryja?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6607 dnia: Lipca 24, 2009, 20:24:32 pm »
No tak to są fanaberie i plotki wyssane z palca. Widzę że tobie też pod kopułą zamieszali. Oki wygrałeś, ja się poddaje bo widzę że jakakolwiek dyskusja na argumenty z tobą to coś co wykracza poza twoje możliwości.

PS. Co do "bandytów" to oczywiście mój błąd i wcale nie zapieram się że tak nie jest. Jednakże to mówi samo za siebie:

Cytuj
Wśród Polaków z wyższym wykształceniem i mieszkańców dużych miast Platforma Obywatelska wygrała z olbrzymią przewagą nad pozostałymi partiami. Prawo i Sprawiedliwość tradycyjnie "wzięło" miasta mniejsze i głosy Polaków powyżej 60 roku życia.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6608 dnia: Lipca 24, 2009, 20:44:07 pm »
Cytuj
Wśród Polaków z wyższym wykształceniem i mieszkańców dużych miast Platforma Obywatelska wygrała z olbrzymią przewagą nad pozostałymi partiami. Prawo i Sprawiedliwość tradycyjnie "wzięło" miasta mniejsze i głosy Polaków powyżej 60 roku życia.

To już fakt, nie ma co się kopać czy to się komuś podoba, czy nie, tylko przyjąć do wiadomości.

Zaraz po takim tekście leci zawsze argument że to "niedoświadczeni studenci dali się zmanipulować" zresztą.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6609 dnia: Lipca 24, 2009, 20:46:04 pm »
Cytuj
Wśród Polaków z wyższym wykształceniem i mieszkańców dużych miast Platforma Obywatelska wygrała z olbrzymią przewagą nad pozostałymi partiami. Prawo i Sprawiedliwość tradycyjnie "wzięło" miasta mniejsze i głosy Polaków powyżej 60 roku życia.

Jak to?

Przed chwilą młodzi z dużego miasta Warszawiacy broniący KDT byli niby zaciekłymi PiSowcami, a teraz nagle PiSowcami są starcy z małych miast. Ciekawe dwójmyślenie. Zdecydujcie sie.

(tak wiem, nie zdecydujecie sie. Dzisiejsza moda każe po prostu każdego kto wam sie nie podoba tagować metką "wyborca pisu". W końcu zawsze musi być czarne i białe, "dobrzy my" i "źli oni", inaczej za trudno byłoby zrozumieć ten świat. Dlatego raz wyborca pisu to starzec z wioski, a raz młody ze stolicy - i wcale nie będziecie widzieć w tym sprzeczności. Po prostu każdy "wróg" to "wyborca pisu". Orwell jak żywy.)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6610 dnia: Lipca 24, 2009, 23:08:33 pm »
Sorry Marcyś, ale z tymi więziennymi bandytami głosującymi na PiS to popełniłeś fail tygodnia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6611 dnia: Lipca 24, 2009, 23:15:45 pm »
Przecież napisałem że mój błąd więc nie spuszczaj się już tak ze szczęścia.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6612 dnia: Lipca 25, 2009, 09:35:45 am »
Prezydent odznaczył esbeków. To pomyłka?
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article420834/Prezydent_odznaczyl_esbekow_To_pomylka_.html

Tusk wcale nie chce legalnych narkotyków
http://www.dziennik.pl/polityka/article420745/Tusk_wcale_nie_chce_legalnych_narkotykow.html

U mnie zaplusował, chociaż nieznajomość realiów trochę razi. Wolność za podjebanie dilera? Taka wolność kończy się bardzo szybko.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6613 dnia: Lipca 25, 2009, 10:39:44 am »
Czyli z dużej chmury mały deszcz, bo znałem kilku konfidentów, którzy za wsypanie dilera uniknęli paki, więc podobny model w praktyce funkcjonuje od dawna.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6614 dnia: Lipca 25, 2009, 10:42:37 am »
Cytuj
bo znałem kilku konfidentów, którzy za wsypanie dilera uniknęli paki
No, ja też znam kilku. Tylko żaden już nie mieszka na osiedlu. I raczej nigdy nie zamieszka ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6615 dnia: Lipca 25, 2009, 10:49:42 am »
ja mam nadzieję, że będzie funkcjonował podobnie jak przed nowelizacją z 2000 roku, czyli:

masz przy sobie od grama do pięciu, pały pytają się skąd masz, ty odpowiadasz, że kupiłeś od łysego gościa na open'er czy jakimś innym zbiegowisku, sprawa idzie do sądu, tam zgadzasz się na leczenie i masz czysto w papierach. dla mnie bomba:)
: Lipiec 25, 2009, 10:48:02 am
Krzych cię zniszczył.

on najlepiej to niszczył samego siebie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6616 dnia: Lipca 25, 2009, 11:38:16 am »
Krzych cię zniszczył.

on najlepiej to niszczył samego siebie.

Teee ale ja nie do Ciebie to pisałem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6617 dnia: Lipca 25, 2009, 13:58:33 pm »
nic nie poradzę, że mam sentyment do krzysia.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6618 dnia: Lipca 25, 2009, 14:10:34 pm »
A wracając na moment do studiującego kwiatu polskiej młodzieży:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36037,6675350,Czy_studenta_mozna_kupic__Mudzahedini_placa.html

Ciężko wyobrazić sobie większy beton.

Szczerze mówiąc wolałbym być utożsamiany z zadymiarzami z KDT, bo oni przynajmniej dokładnie wiedzą, o co walczą.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6619 dnia: Lipca 25, 2009, 14:21:07 pm »
Hahahahahahahahahaha.

Cholerny, bezideowy, oportunistyczny motłoch. Po raz kolejny potwierdzają moje stanowisko.  :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj
Aneta, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego, była w Paryżu przed rokiem. - Manifestacja była głównie po angielsku. Byli tacy, co nie znali angielskiego, więc nie wiem, co tam w ogóle robili. Ja akurat rozumiałam, ale nie pamiętam już o co dokładnie chodziło. Generalnie pojechałam tam, bo jechali moi znajomi. W tym roku nie jadę, bo 20 godzin w autobusie to jednak strasznie męczące.

Cytuj
- Część trafia też na konto towarzystwa - mówi nam jedna z organizatorek, 21-letnia studentka AWF. Zadzwoniliśmy do niej podając się za studentów. - Ruszamy w piątek 19 czerwca. W sobotę rano jesteśmy w Paryżu. Idziemy na manifestację. Wieczór i cała niedziela jest dla nas - streszcza nam program.

Cytuj
- A co to za manifestacja? - pytamy.

- W obronie praw człowieka w Iranie - odpowiada.

Nie dodaje, że to polityczny wiec Ludowych Mudżahedinów, organizacji wpisanej na listę grup terrorystycznych w USA, Kanadzie i Iranie. W najefektowniejszym swoim zamachu w 1981 r. zabili 70 irańskich dygnitarzy.


Jezus maria. Nie mogę. Hahahahahaha. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6620 dnia: Lipca 25, 2009, 14:27:05 pm »
W tym roku ostatecznie pojechało tego znacznie mniej niż w ubiegłym, ale warto poczytać, co mają do powiedzenia:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36037,6738713,Poznanscy_studenci_juz_nie_chca_wspierac_mudzahedinow_.html

Ubaw po pachy.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6621 dnia: Lipca 25, 2009, 14:34:54 pm »
Moc.  :lol:

Ale dzisiaj newsy:

Kwaśniewska bije Tuska i Kaczyńskiego
http://www.dziennik.pl/polityka/article421031/Kwasniewska_bije_Tuska_i_Kaczynskiego.html#reqRss

I tego nam potrzeba. Narodu, który poprawnie spożywa bezę. Wszakże cała cywilizacja bezą stoi.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6622 dnia: Lipca 25, 2009, 14:36:52 pm »
Czas umierać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6623 dnia: Lipca 25, 2009, 14:41:01 pm »
nie żebym ich bronił, ale mudżahedini w europie nie są uznawani za terrorystów:

http://www.rp.pl/artykul/252805.html

do tego weekend w paryżu za 20 euro, zacna opcja.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6624 dnia: Lipca 25, 2009, 14:48:49 pm »
nie żebym ich bronił, ale mudżahedini w europie nie są uznawani za terrorystów:

http://www.rp.pl/artykul/252805.html

Wykreślili ich w tym roku, tak? Studenci na wiecu w ubiegłe wakacje również byli. Zresztą z moich linków:

Cytuj
Nie dodaje, że to polityczny wiec Ludowych Mudżahedinów, organizacji wpisanej na listę grup terrorystycznych w USA, Kanadzie i Iranie. W najefektowniejszym swoim zamachu w 1981 r. zabili 70 irańskich dygnitarzy. Mudżahedini dziś walczą o zmianę wizerunku. Domagają się usunięcia z listy organizacji terrorystycznych. W UE się udało tylko dlatego, że Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, iż uznając Mudżahedinów Ludowych za terrorystów, Komisja Europejska pogwałciła ich "prawo do obrony".

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6625 dnia: Lipca 25, 2009, 14:52:14 pm »
Cóż to zmienia, że w Europie nie są uważani za terrorystów? Przecież to jest jawny przykład strasznego oportunizmu. To tak jakbym poszedł na manifestacje ONRu czy NOPu, bo to patriotyczne organizacje. :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6626 dnia: Lipca 25, 2009, 15:27:51 pm »
Cóż to zmienia, że w Europie nie są uważani za terrorystów? Przecież to jest jawny przykład strasznego oportunizmu. To tak jakbym poszedł na manifestacje ONRu czy NOPu, bo to patriotyczne organizacje. :lol:

bardziej chodzi o to, że poszli na manifestację za kiełbasę. całkiem niezłą zresztą.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6627 dnia: Lipca 25, 2009, 15:44:23 pm »
bardziej chodzi o to, że poszli na manifestację za kiełbasę. całkiem niezłą zresztą.
= oportunizm. O tym przecież pisałem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6628 dnia: Lipca 25, 2009, 16:04:17 pm »
ja już swoje powiedziałem. moralnie jako tako mogli się wytłumaczyć a kiełbasa była niezła. nie ma się z czego lolować jak oszalały.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6629 dnia: Lipca 25, 2009, 17:54:35 pm »
Jeśli im nie przeszkadza wspieranie takich organizacji to niech jadą- nikt im nie zabroni. Co nie zmienia faktu że to głupie i się sprzedają za kilkudniową wycieczkę do paryża.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6630 dnia: Lipca 25, 2009, 18:13:58 pm »
Niech jadą. Ale niech nikt się nie czepia, że potem jeden z drugim (tutaj ja) tytuuje ich bezideowymi dupkami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6631 dnia: Lipca 26, 2009, 16:33:51 pm »
Cytuj
Ostre oskarżenie pod adresem PO

- Platforma zawarła koalicję z LPR. Donald Tusk, Aleksander Grad i Rafał Grupiński zawarli z neonazistą Farfałem układ. Ponieważ PO nie chce brać na siebie odpowiedzialności za TVP, a z drugiej strony potrzebuje kogoś, kto będzie bronił jej interesów i oczyszczał przedpole, Farfał jest idealny. Działa z konsekwencją godną wszechpolaka i jest lojalny. Platforma zapewnia mu nietykalność - pisze na swoim blogu w Onet.pl Grzegorz Napieralski.

- To właśnie Donald Tusk i jego drużyna biorą całą odpowiedzialność za farfalizację telewizji. To minister Grad nie dopuszcza do zmiany na stanowisku prezesa. Intryga jest szyta grubymi nićmi i oparta na założeniu, że w tak obrzydliwy mezalians nikt nie uwierzy. A tu klops. Bo skoro minister skarbu już trzy razy z rzędu uratował głowę prezesowi Farfałowi, to nawet specjaliści od zaklinania rzeczywistości w PO rozkładają ręce - pisze szef SLD na swoim blogu w Onet.pl.

Zdaniem Napieralskiego "zaprzyjaźnieni z PO biznesmeni i producenci już przebierają niecierpliwie nogami, żeby kupić studia przy Woronicza za grosze", a "głos elit, twórców i ekspertów jest dla Donalda Tuska wart tyle samo, co dla Andrzeja Leppera".

http://wiadomosci.onet.pl/2015183,11,item.html

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6632 dnia: Lipca 26, 2009, 17:02:51 pm »
Jeśli faktycznie, to wstyd dla PO.

Swoją drogą- sld ostatnio robi wiele by zabłysnąć- najpierw pomysł z odawaniem kasy przez kościół, teraz to.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6633 dnia: Lipca 26, 2009, 19:27:51 pm »
Dlaczego wstyd? PO dba o to żeby konkurencja na okres wyborów prezydenckich nie urządziła znowu z TV tuby propagandowej.  Akurat zarzuty ze strony SLD i PiSu wobec PO  w spr. TV są po prostu śmieszne i kompletnie niewiarygodne.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6634 dnia: Lipca 26, 2009, 20:21:09 pm »
Dobrze że PO dbra o to, by pis ponownie nie miał drugiej tuby propagandowej w mediach (bo za pierwszą można uznać trwam i maryja), ale jednocześnie sami zapewne chcą kontrolować tvp. Mniejsze zło, ale kolejny dowód na to że publiczna tv nigdy nie będzie niezależna.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6635 dnia: Lipca 26, 2009, 20:43:38 pm »
Dlaczego wstyd? PO dba o to żeby konkurencja na okres wyborów prezydenckich nie urządziła znowu z TV tuby propagandowej. 

Czytaj - "PO dba żeby konkurencja nie przeszkodziła im zrobieniu z TVP tuby propagandowej" - co użytkownikowi Leenk sprawia widoczną radość. Będzie mniej bodźców do myślenia. Biorąc pod uwagę że teraz już tubą propagandową PO są już media ITI (m.in. TVN, TVN 24, Onet.pl, Tygodnik Powszechny), Agory (Wyborcza, Metro, gazeta.pl i 29 lokalnych rozgłośni radiowych i jednej ponadregionalnej ? TOK FM) i grupy kapitałowej Polsat wraz z satelitami, to przejęcie przez PO jeszcze telewizji publicznej spowoduje że kojący uszy lemingów nieustający ciąg pieśni pochwalnych ku czci Donalda nie zostanie zmącony choćby słowem krytyki.

No chyba że w TV Trwam.

No ale wiadomo, to anty se se se se semici i nic nie znaczy ich katofaszystowskie ciemnogrodzkie zdanie.
Przynajmniej tak mówi autorytet nad autortety A. Michnik. A TVN potwierdza.
Wiec to musi być prawda.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6636 dnia: Lipca 26, 2009, 20:50:47 pm »
To dość tajemnicze, ponieważ u mnie w telewizorze na tvn bardzo często krytykują PO, a w wyborczej z mojego kiosku praktycznie codziennie napisze jakiś nieprzychylny artykuł o nich.

Ale jak wspomniałeś- uproszczone widzenie świata, są tacy co mówią sobie "wszelkie media w Polsce są zagraniczne i kłamią, jedynie nasza stacja i radio przekazuje prawdę".

Aż strach pomyśleć co by było, gdyby nie wszystko tutaj było czarno-białe ale w odcieniach szarości.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6637 dnia: Lipca 27, 2009, 10:31:54 am »
Kurcze... przypadkowo w moim telewizorze w TVN też nie brakuje krytyki PO, w Wyborczej tak samo...  :cool: Krytyki nawet ostrzejszej bo nie jest to bezmyślne ujadanie w stylu pisowskich mediów.

Wszelkie celne zarzuty z argumentami akurat najczęściej są w tych mediach niby 'opanowanych przez PO'. 

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6638 dnia: Lipca 27, 2009, 10:45:54 am »
Kurcze... przypadkowo w moim telewizorze w TVN też nie brakuje krytyki PO, w Wyborczej tak samo...  :cool:

Widzisz tak bajdurzyć można bez końca - w końcu w Radio Maryja i TV Trwam też często pojawia sie krytyka PiS, co nie przeszkadza wam nazywać ją tubą PiSu. Tak samo było w niby opanowanych przez PiS mediach publicznych. Więc jak to jest - filozofia Kalego?

Skoro tak obiektywna jest Wyborcza - podajcie mi prosze te ostatnie przykłady, kiedy Wyborcza w sporze ideowym stanęła po stronie PiS a nie PO.
KDT?
KGHM?
Może zawsze aktualny homoseksualizm i aborcja?

Litości. To że nie widzicie propagandy PO w tych mediach, świadczy tylko o tym że są w tym skuteczni. Opierają sie w końcu na "najlepszych" wzorach:
Nie ta propaganda jest najlepsza, której faktyczne elementy ewidentnie wychodzą na jaw, lecz taka propaganda jest najlepszą propagandą, która działa jakby niewidocznie, która przenika życie publiczne w taki sposób, że życie publiczne nie ma najmniejszego pojęcia o celu tej propagandy.
(Joseph Goebbels, 1941)


Cytuj
To dość tajemnicze, ponieważ u mnie w telewizorze na tvn bardzo często krytykują PO, a w wyborczej z mojego kiosku praktycznie codziennie napisze jakiś nieprzychylny artykuł o nich.

Tak, tajemnicze. Dość. Wyjaśnijmy więc tą tajemnice. Żeby nie zmuszać ludzi do kupna tej goebbelsówki, przyjżyjmy sie bezpłatnemu, internetowemu wydaniu i zobaczmy kogo sie tam krytykuje a komu słodzi.

http://wyborcza.pl/0,75248,5083466.html (pierwszy artykuł w chwili jak to pisze jest o banku millenium, wiec lecimy do polityki)

- Żakowski, naczelny antypisowski komentator, rzuca jakieś lewicowe teoretyzowanie, ale nie atakuje żadnej partii. Bez punktu.
- Wywiad z premierem Schetyną - rządowy punkt widzenia. Punkt do wspierania PO.
- Rzekoma "afera" o tym że ta sama osoba która doradza prezydentowi, doradzał także w Rzepie. Skomentowana przez "obiektywnego" komentatora POwską Julie Pitere słowami To przykład budowania pozycji zawodowej i finansowej w oparciu o koneksje polityczne('obiektywizm'). Plus jeden do szczania na PiS.
- Zaatakowano doradce prezydenta, trzeba więc poslodzić doradcy Tuska. Mamy więc z nim wywiad, przedstawijący jego genialne pomysły. Plus jeden do wspierania rządu.
- Skrót wywiadu Newsweeka z ministrem gospodarki w rządzie Tuska. Znowu punkt widzenia koalicji, ale bez słodzenia, zresztą przepis z NW wiec bez punktu, punkty należały by sie Newsweekowi.
- Naczelny autorytet protuskowy, ten od nazywania PiSu "dyplomatołkami", ksywa "profesor" znowu obiektywnie atakuje PiS tym razem przy okazji Powstania Warszawskiego. Każda okazja jest dobra. Więc i mamy marudzenie o tym że Powstanie jest wykorzystywane do gry politycznej i ci którzy na nim chcą budować kapitał polityczny "są funkcjonariuszami politycznymi PiS". Bo w końcu PO o powstaniu nic nie mówi. A że warszawa Muzeum PW zawdzięcza własnie PiSowi sie nie liczy. Obiektywnie. Plus jeden do walenia w PiS.
- Kamiński z PiS "Cynicznie używał homofobii i antysemityzmu do zwiększenia własnej pozycji politycznej". Plus jeden do walenia w PiS.

Dwa dni. Podliczmy:
+2 do lizania Donka po jajkach.
+3 do kopania Kaczora po jajkach.

Krytyki PO, ani słodzenia PiSowi - nie stwierdzono. Zawsze można przyjąć że wydanie netowe GW kłamie, a papierowa GW tak naprawde jest obiektywna. Ale do tego trzeba by być skończonym idiotą zakochanym w Tusku.

Macie podsumowane wasze obiektywne medium.  :cool:







« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 11:42:14 am wysłana przez el becetol »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6639 dnia: Lipca 27, 2009, 12:50:50 pm »
Jak padają teksty o Goebbelsie odechciewa się w ogóle marnować czas przy odpisywaniu.  Bo i po co?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 12:53:13 pm wysłana przez Leenk »