Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658811 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7560 dnia: Stycznia 18, 2010, 17:12:47 pm »
Cytuj
przykład używania równouprawnienia kobiet jako PR politycznego:


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7561 dnia: Stycznia 18, 2010, 17:58:15 pm »
A teraz pytanie Music - czy kobiety na tym plakacie PiS to figurantki, statystki, które są w partii tylko dla polepszenia statystyk i poświecenia gołym cycem, jak w Partii Kobiet, czy czołowe przedstawicielki PiS? Jak odpowiesz sobie spokojnie na to pytanie to może wreszcie zrozumiesz różnice między pustym PRem, a pokazywaniem właściwego oblicza partii w kampaniach.

A jak chcesz sobie grać w dziecinne odbijanie to masz ten plakat.



I odpowiedz sobie na pytanie czym zajmuje się Pitera w rządzie PO, że na billboardzie wstawiana jest zaraz obok Tuska? I czy jej płeć nie jest przypadkiem jedynym powodem, dla którego znalazła się na tym plakacie? To jest właśnie pusty PR, grający na równouprawnieniu kobiet. Na plakacie dać Tuska z babą, a w rządzie babe zepchnąć na margines i kazać markować działania, aby się tylko nie mieszała do 'męskich spraw'. Doskonały przykład hipokryzji PO.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7562 dnia: Stycznia 18, 2010, 18:52:57 pm »
Ale jak nie mówię że pis nie jest partią sfeminizowaną :]
Niech i pełnią ważniejsze funkcje, choc gdy rządzili za dużo do powiedzenia nie miały (Gilowska za dużo tam nie zrobiła), nie udawaj jednak że jarek nie traktuje kobiet przedmiotowo dla poprawienia wizerunku.
Swoją drogą- co z tego że może byc tam więcej kobiet, jeżeli i tak stylu rządzenia to nie zmienia.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7563 dnia: Stycznia 18, 2010, 19:24:40 pm »
No i teraz odwracanie kota ogonem - najpierw teoria "PiS uważa kobiety za coś gorszego" -obalona, no to przechodzimy do "no ok, może w PiSie są kobiety, ale mniej znaczą niż gdzie indziej" - obalona, a kiedy wiadomo że to w PiSie kobiety jednak znaczą najwięcej na tle innych partii to wracamy do nieśmiertelego obozu spod hasła "no eee no co z tego że może byc tam więcej kobiet, jeżeli i tak nie zmienia to faktu że to PiS" która jak zwykle pewnie rozwinie się w cykliczne argumenty pokolenia forum onetu czyli "ciemnogród, rydzyk, borubar, maybach, irasiad, hahah, lololol itp. itd".

A mi się już w tym gimnazjalnym błocie babrać nie chce. Swoją pierwszą tezę obroniłem i na tym dyskusje o kobietach można zakończyć. 8)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paweł Piskorski, jeden z ówczesnych bonzów PO, dziś zmienił front i nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki zaczęły wypływać jego dawne przewinienia, na które organa ścigania nie zwracały uwagi kiedy był stronnikiem Donalda (nie licząc czasów rządów PiS, kiedy to afery wyszły na jaw). A tu proszę - trochę publicznej krytyki PO i od razu do mieszkania wpada mu CBA (oczywiście odpolitycznione i nie działające na polecenie partyjne, hehe)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Piskorski-to-polityczna-prowokacja-rzadu,wid,11858730,wiadomosc_video.html

Sam założyciel PO - Piskorski - uważa że to odkopywanie po kilku latach starej sprawy akurat po tym jak poparł Olechowskiego jest politycznym atakiem Tuska. Przy okazji tłumaczy się - mówi że wszystko zdobył legalnie, a swój majątek zdobył dzięki temu że "138 razy pod rząd wygrał w ruletkę"  8)  (tak wynika z obliczeń, które zakładały że właśnie tyle razy trzeba było wygrać pod rząd w ruletkę przy ówczesnych limitach, aby zdobyć taką kwotę)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,4892,title,Piskorski-wygralem-pol-miliona-zlotych-w-jeden-wieczor,wid,11866406,wiadomosc.html

Sam Piskorski odcina się od 138 razy, ale teorie że wygrał pół miliona w ruletkę dalej utrzymuje. 8) Dobry kot.

Mi ta sytuacja dostarcza dużo beki. Niech PO z SD wytną się nawzajem. Siebie są warci.

 

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7564 dnia: Stycznia 18, 2010, 20:34:44 pm »
Piskorski ma klasyczne teksty- mój ulubiony, to kiedy spotkał na polnej drodze obwoźnego sprzedawcę książek, od którego kupił za grosze jakieś białe kruki, na których też zarobił.


deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7565 dnia: Stycznia 18, 2010, 21:35:05 pm »
Cytuj
No i teraz odwracanie kota ogonem
Sam ze 2 razy obróciłeś jak nic. Np poniżej

Cytuj
"PiS uważa kobiety za coś gorszego"
Nie było takiej teorii, a ty niby cytujesz. Spoko.

Cytuj
A mi się już w tym gimnazjalnym błocie babrać nie chce.
No jak tak sprawę przedstawiasz to ok. Masz rację. Nie będziemy rozmawiać, bo ja z niekulturalnymi chujami nie dyskutuję. Sprowadzania dyskutanta do poziomu 13latka z onetu to rozumiem Twoja sztandarowa taktyka?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7566 dnia: Stycznia 18, 2010, 21:48:35 pm »
Wiesz, tarniak, wystarczyło po prostu przyznać się do błędu i przeprosić za stwierdzenie, jakoby PiS był przeciwny równouprawnieniu  :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7567 dnia: Stycznia 18, 2010, 21:59:44 pm »
Cytat: deepthroat
z niekulturalnymi chujami nie dyskutuję

Rozumiem że wyzywając od chu**w, chciałeś udowodnić że reprezentujesz poziom ponad gimnazjalny i odciąć się od dyskutantów z onetu? 8)

Well done.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7568 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:02:38 pm »
Kolejne wyzwiska=ostrzeżenia.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7569 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:24:15 pm »
Wiesz, tarniak, wystarczyło po prostu przyznać się do błędu i przeprosić za stwierdzenie, jakoby PiS był przeciwny równouprawnieniu  :angel:
Już to zrobiłem, ale becetol zdecydowanie wolał mnie obrażać, mimo iż kilkukrotnie zaznaczyłem, że jest człowiekiem inteligentnym. Jak widać - na wyrost, za co serdecznie przepraszam. Zresztą udowodnił już niejednokrotnie, że kultura nie jest jego najmocniejszą stroną.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7570 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:41:24 pm »
Deepthroat. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem.

Cytuj
która jak zwykle pewnie rozwinie się w cykliczne argumenty pokolenia forum onetu czyli "ciemnogród, rydzyk, borubar, maybach, irasiad, hahah, lololol itp. itd".A mi się już w tym gimnazjalnym błocie babrać nie chce.

Jak widać wyraźnie nie wyzwam Cie od 13latków ani onetowców. Sygnalizuje tylko że ze swojej strony kończe temat zanim przerodzi się on w dyskusje rodem z onetu. Za to Ty po dwóch stronach ciszy wracasz, odkopujesz zakończony temat i wyzywasz od chu**w.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7571 dnia: Stycznia 19, 2010, 11:08:58 am »
długo mnie nie było. ominęło mnie coś? :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7572 dnia: Stycznia 19, 2010, 11:37:04 am »
chu**, pedały, przekręcanie wypowiedzi i wyborcza- czyli nic ponad standard.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7573 dnia: Stycznia 19, 2010, 13:33:14 pm »
chu**, pedały, przekręcanie wypowiedzi i wyborcza- czyli nic ponad standard.

Pedałów tu nie ma, pomyliło ci się z tematem o ciuchach :) A "przekręcanie wypowiedzi" i "wyborcza" to takie masło maślane, bo przecież te dwa określenia to synonimy.


Kto ogląda komisje śledczą? Ja od rana cisnę :) PSL i PO w tej komisji się kompletnie kompromitują. PO gra na czas, zadając pytania z dziedziny procedur legislacyjnych, co każdy licealista miał na wosie, marnując wartość świadka. Za to PSL niczym sie od Samoobrony nie różni - prości chłopi, którzy ze sprawy nic nie rozumieją - pytania Stefaniuk zadaje o sprawy oczywiste. Brawa za to dla SLD - konkretne i rzeczowe pytania. PiS zadaje za chwile, ciekawe co oni pokażą. Kamiński ma łeb jak sklep. Dużo kulis sprawy odkrywa, zwłaszcza Drzewiecki urósł w całej aferze. No i nikt chyba nie ma już wątpliwości że to premier odpowiada za przeciek.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2010, 13:45:25 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7574 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:24:31 pm »
Sekuła mnie wczoraj w Teraz My rozbawił. Był razem z Kempą, trzy razy się żalił, że trzech na jednego to on nie ma szans.

Na proste pytania nie potrafił odpowiedzieć.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7575 dnia: Stycznia 20, 2010, 20:45:50 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7576 dnia: Stycznia 21, 2010, 19:01:07 pm »
No to pośmiejmy się z GW jeszcze bardziej  :P

http://wiadomosci.onet.pl/2114888,11,wpadka_pis_ws_konstytucji_zabraklo_spacji,item.html


Kempa: Co pan miał na myśli mówiąc do pana Sobiesika "blokuję sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa"?
Chlebowski: Nie blokowałem żadnych ustaw!

K: Więc co pan miał na myśli mówiąc do pana Sobiesika "blokuję sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa"?
Ch: Powtarzam pięty raz, nie blokowałem żadnych ustaw!

Chowanie się za nieżyjącą siostrą też było dobre. Niemal uroniłem nad Zbysiem łezkę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7577 dnia: Stycznia 22, 2010, 11:09:57 am »
chlebowski dał popis swojego zaangażowania w sprawę już podczas konferencji prasowej, na której zlany potem (mało się nie utopił tak z niego leciało) tłumaczył, że "on nic nie wie" :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7578 dnia: Stycznia 22, 2010, 11:57:57 am »
Cytuj
irosław Drzewiecki prosi o przeniesienie przesłuchania przed hazardową komisją śledczą ze względu na zły stan zdrowia - donosi TVN24.
- Nasiliły się moje bóle gardła, które uniemożliwiają mi wielogodzinne składanie zeznań przed komisją - napisał we wniosku skierowanym do przewodniczącego komisji Drzewiecki.

- Przewodniczący Mirosław Sekuła przyniósł własnoręcznie prośbę, by przełożyć przesłuchanie Drzewieckiego. Wniosek jest jeden, Mirosława Drzewieckiego obleciał strach, nie pofatygował się nawet do komisji, tylko przesłał wniosek przez Sekułę - komentował na gorąco śledczy Bartosz Arłukowicz.

Już nawet bez zeznawania, po samym zachowaniu widac że winni i po prostu kłamią. Nie warto nawet tracic czasu by ustalac taką oczywistośc.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7579 dnia: Stycznia 22, 2010, 12:45:21 pm »
Dzisiaj się Sekuła kompromituje. Osobiście przyniósł usprawiedliwienie od Drzewieckiego, a nie chce odpowiedzieć gdzie, kiedy i od kogo je dostał.

Nie jest to żadną tajemnicą, ale pani pytanie jest niestosowne, więc na nie nie odpowiem.

Oczywiście Drzewiecki powołuje się na stan zdrowia, ale zaświadczenia lekarskiego nie dołączył  :lol:

Wasserman żali się na brak bilingów, stenogramów i materiałów prokuratury, na co Sekuła zarzuca mu wstrzymywanie prac komisji i stwierdza, że zebrane materiały są wystarczające do prowadzenia przesłuchań świadków. Arłukowicz stwierdził, że Chlebowskiego przesłuchiwali na podstawie materiałów prasowych i dokumentów z Kancelarii Premiera  :oops:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7580 dnia: Stycznia 22, 2010, 12:53:59 pm »
Jak ja się cieszę że kompletnie olewam ten cały syf zwany polityką w naszym kraju. Wały kręcą wszyscy, od lewicy do prawicy i nie zamierzam sobie psuć nerwów tymi bzdurami. Może być 500 komisji, a i tak gówno jedni drugim udowodnią. Zamiast zająć się czymś co przyniesie ludziom widoczne korzyści, to opozycja jak i rząd wolą obrzucać się gównem przy każdej nadarzającej się okazji. Ani jedni, ani drudzy nie robią nic czego oczekuje zwykły, szary zjadacz chleba.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7581 dnia: Stycznia 22, 2010, 13:34:14 pm »
Dzisiaj się Sekuła kompromituje.

Wczoraj już się popisał, wchodząc sam w trakcie trwania przerwy na sale i pytając pustych krzeseł czy mają jeszcze jakieś pytania. Po braku odpowiedzi od przedmiotów martwych ustalił, że w takim razie kończymy przesłuchanie.

Filmik:

http://www.tvn24.pl/-1,1639418,0,1,6-minut-to-dla-sekuly-10-minut,wiadomosc.html

O jego skandalicznym zachowaniu oczywiście przypadkiem zapomniała poinformować GW, która rzekomo swoim wiernym lemingom podaje działania komisji "minuta po minucie"



Czemu pisać że poseł PO i sam z pustymi krzesłami zakończył przesłuchanie drugiego posła PO zamieszanego w aferę? Lepiej napisać że wszyscy posłowie wspólnie ustalili że są już "zbyt zmęczeni". Powinien być jakiś zapis prawny, który zabraniałby prasie tak bezczelnie kłamać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2010, 13:47:41 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7582 dnia: Stycznia 27, 2010, 15:47:55 pm »
Cytuj
Nie mogą zdążyć na becikowe

Ministerstwo Pracy zmieniło zasady wypłacania becikowego. Od listopada zeszłęgo roku, żeby je dostać, kobieta musi przynieść zaświadczenie, że co najmniej od 10 tygodnia ciąży była pod opieką lekarza - informuje "Gazeta Wyborcza".

Ministerstwo Pracy zmieniło zasady wypłacania becikowego. Od listopada zeszłęgo roku, żeby je dostać, kobieta musi przynieść zaświadczenie, że co najmniej od 10 tygodnia ciąży była pod opieką lekarza - informuje "Gazeta Wyborcza".

Urzędy już zaczęły odmawiać wypłaty becikowego kobietom, które tego nie udowodniły. Nie każda kobieta w 10 tygodniu wie, że jest w ciąży. Poza tym wiele czeka w kolejkach do przychodni kilka tygodni - mówi dr Krzysztof Szafranko ze szpitala MSWiA w Warszawie. Ministerstwo Pracy ani myśli zmieniać przepisy.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nie-moga-zdazyc-na-becikowe,nId,235592
http://wyborcza.pl/1,75478,7498076,Nie_moga_zdazyc_na_becikowe.html

Ile jeszcze absurdalnych i krzywdzących przepisów wysmaży aktualny rząd?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7583 dnia: Stycznia 27, 2010, 16:25:40 pm »
Tzn. że trzeba się rejestrowac u lekarza było głośno i wiadomo, ale to już dawno, z pół roku temu, jeśli nie wcześniej.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7584 dnia: Stycznia 28, 2010, 12:29:14 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7503029,Tusk_wystartuje_w_wyborach_prezydenckich_.html
Nie powiem ,trochę mnie zaskoczyła ta wiadomośc ,ale to daje większe szanse mojemu faworytowi JKM  :grin:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7585 dnia: Stycznia 28, 2010, 12:56:31 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7503029,Tusk_wystartuje_w_wyborach_prezydenckich_.html
Nie powiem ,trochę mnie zaskoczyła ta wiadomośc ,ale to daje większe szanse mojemu faworytowi JKM  :grin:
Może przekroczy granice błędu statystycznego wreszcie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7586 dnia: Stycznia 28, 2010, 13:03:02 pm »
Ciekawe czy znowu z fanatykami z lpr'u się skuma.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7587 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:23:40 pm »
Nie jestem zaskoczony. Nie po to proponuje się system kanclerski, żeby dobrowolnie rezygnować ze stołka, który chce się wzmocnić.

Tak czy siak najważniejsze jest, żeby prezydentem nie został człowiek związany z tuskistami.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7588 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:40:26 pm »
Ja tam liczę że nareszcie weto zostanie prezydentowi odebrane, odrobinę jeszcze mu ograniczyc możliwości, a nie musimy się bac wtedy kto zastąpi kaczora.
Najlepiej ktoś reprezentatywny (czyli nie 1.50m w kapeluszu), bo na tym ten urząd polega. 

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7589 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:47:11 pm »
Najlepiej ktoś reprezentatywny (czyli nie 1.50m w kapeluszu)\
Co ma wzrost do reprezentatywności?


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7590 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:55:19 pm »
No ma i to sporo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7591 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:58:37 pm »
Ja tam liczę że nareszcie weto zostanie prezydentowi odebrane, odrobinę jeszcze mu ograniczyc możliwości, a nie musimy się bac wtedy kto zastąpi kaczora.
Najlepiej ktoś reprezentatywny (czyli nie 1.50m w kapeluszu), bo na tym ten urząd polega. 

Heh... Ja mówię o prezydencie z innego ugrupowania, żeby miał kto blokować Tuska zapędy rodem z totalitarnego reżimu, a ty o odebraniu weta.

Pełnia władzy w rękach PO i mamy drugą Białoruś  :?

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7592 dnia: Stycznia 28, 2010, 16:58:54 pm »
"Donaldu Tusku przewyższa prezydenta o całe 6 centymetrów - mierzy 1,74 metra. Największym karyplem jest - jakżeby inaczej - Edgar Gosiewski ze swoim 1,64."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7593 dnia: Stycznia 28, 2010, 17:02:17 pm »
Heh... Ja mówię o prezydencie z innego ugrupowania, żeby miał kto blokować Tuska zapędy rodem z totalitarnego reżimu, a ty o odebraniu weta.

Ano

"Donaldu Tusku przewyższa prezydenta o całe 6 centymetrów - mierzy 1,74 metra. Największym karyplem jest - jakżeby inaczej - Edgar Gosiewski ze swoim 1,64."

Pan Kadłubek to w ogóle ewenement- ciekawy obiekt do badania dla naukowców poprzez swoją anatomię. Coś jak człowiek wilk.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7594 dnia: Stycznia 28, 2010, 17:03:46 pm »
Czemu zmieniłeś temat?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7595 dnia: Stycznia 28, 2010, 17:31:33 pm »
Zmieniłem na jaki?

Tusk już znacznie bardziej nadaje się na tego prezydenta, ale też nie jest idealny. Przynajmniej potrafi się wysłowic, nie popełnia 3 razy na tydzień gaf, no i zna hymn.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7596 dnia: Stycznia 29, 2010, 11:17:19 am »
Powinienem to napisać w temacie "Co Was ostatnio rozśmieszyło", bo bawią mnie coraz to nowsze i głupsze wymysły polityków na temat rezygnacji Tuska z kandydowania do urzędu prezydenta. Brakuje jeszcze historyjek o UFO i 2012. :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7597 dnia: Stycznia 29, 2010, 11:21:09 am »
"Donaldu Tusku przewyższa prezydenta o całe 6 centymetrów - mierzy 1,74 metra. Największym karyplem jest - jakżeby inaczej - Edgar Gosiewski ze swoim 1,64."

ile ma teraz wzrostu prezydent to nie wie nikt, bo to TAJEMNICA PAŃSTWOWA :D

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7598 dnia: Stycznia 29, 2010, 11:23:33 am »
Powinienem to napisać w temacie "Co Was ostatnio rozśmieszyło", bo bawią mnie coraz to nowsze i głupsze wymysły polityków na temat rezygnacji Tuska z kandydowania do urzędu prezydenta. Brakuje jeszcze historyjek o UFO i 2012. :lol:
Cały temat powinien byc w "Co Was ostatnio rozśmieszyło", Ten temat powinno sie zamknąc, szkoda czasu! Niedługo czeka nas kolejny rozbiór POLSKI :cry:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7599 dnia: Stycznia 29, 2010, 12:27:47 pm »
Najlepiej ktoś reprezentatywny (czyli nie 1.50m w kapeluszu), bo na tym ten urząd polega. 

Dziwne, że akurat tak Kaczyńskiego się jedzie za ten wzrost. Wałęsa również ma 168 centymetrów, kwachu zaledwie 3 czy 4 centymetry więcej. To dobitnie pokazuje że w przypadku Kaczyńskiego w dobrym salonowym, wykształconym i wielkomiejskim tonie jest dopie**olić się do wszystkiego, jak dzieci w podstawówce. A spróbujcie publicznie nazwać Wałęse "kurduplem" - publiczne ukamieniowanie gwarantowane. Widać niektórzy dzielą ludzi na równych i równiejszych... nawet jak mierzą tyle samo wzrostu.