Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658799 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7680 dnia: Lutego 18, 2010, 15:08:00 pm »
Zabawne, jak Roman Giertych, ten znienawidzony swego czasu przez 'młodych i wykształconych' nagle stał się ich idolem...

Czyim idole jest Giertych? Ja nie znam takich osób. Skąd bierzesz takie bzdury?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7681 dnia: Lutego 18, 2010, 15:25:39 pm »
No proszę, jak to się wszystko zmienia. Laughing

Z ostatniej chwili: Politycy to dziwki! :O
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7682 dnia: Lutego 18, 2010, 15:43:49 pm »
Zabawne, jak Roman Giertych, ten znienawidzony swego czasu przez 'młodych i wykształconych' nagle stał się ich idolem...

Czyim idole jest Giertych? Ja nie znam takich osób. Skąd bierzesz takie bzdury?

Nie znasz ludzi, których idolem jest Giertych = tacy ludzie nie istnieją? Świetna logika. Ja nie znam żadnego Australijczyka, pewnie nie istnieją, a ta cała Australia to jakieś bzdury.

Celny komentarz:
http://niepoprawni.pl/blog/961/zly-polityk-dobry-polityk-czyli-jak-roman-giertych-zostal-idolem-po

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7683 dnia: Lutego 18, 2010, 15:46:23 pm »
Powiesz mi na jakiej podstawie i z jakich badań wynika, że owa młodzież o której piszesz stała się spektrum fanów Giertycha? Czy to tylko takie Twoje wyssane z d**y za przeproszeniem brednie?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7684 dnia: Lutego 18, 2010, 15:59:17 pm »
Tak, "z dupy wyssane brednie".
Tak, sam to wszystko wymyśliłem.

Bo oczywiście nie zauważyłeś linku, który wkleiłem. Łatwiej od razu zacząć pluć i bluzgać o "dupach" i bredniach, zamiast zapoznać się z podanymi linkami. Proszę, daje raz jeszcze, może tym razem nie przeoczysz.

http://niepoprawni.pl/blog/961/zly-polityk-dobry-polityk-czyli-jak-roman-giertych-zostal-idolem-po

Wytłuszczę, w tytule, na wypadek jakbyś znów przeoczył. Zły polityk, dobry polityk, czyli jak Roman Giertych został idolem PO.
No ale dalej możesz sobie pisać, że to tylko moja "z dupy wyssana brednia" i nikt jej nie podziela.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7685 dnia: Lutego 18, 2010, 16:05:01 pm »
Mam nadzieję, że to jakiś żart z Twojej strony. Jakaś propagandowa stronka ma być tego dowodem? Zaiste zabawny jesteś. :lol: :lol: :lol:
Swoją drogą to tam nigdzie nie pisze że Giertych stał się idolem młodych i wykształconych.

PS. Fajne komentarze pod tym artykułem. :roll:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7686 dnia: Lutego 18, 2010, 16:10:38 pm »
Wytłuszczę, w tytule, na wypadek jakbyś znów przeoczył. Zły polityk, dobry polityk, czyli jak Roman Giertych został idolem PO.
No ale dalej możesz sobie pisać, że to tylko moja "z dupy wyssana brednia" i nikt jej nie podziela.

W takim razie to nie Twoje "wyssane z dupy brednie", tylko "wyssane z dupy brednie" niepoprawni.pl.

Rozumiem, że gdy otworzę swojego bloga i napiszę "X idolem Y" to to również uznasz za fakt?

Poza tym, nawet ten tytuł (o treści artykułu nie wspominając) nigdzie nie tłumaczy (ani nawet nie wpsomina o tym), że Giertych stał się idolem tych "młodych i wykształconych". Chyba, że za młodą uważasz Piterę czy Schetynę :lol:.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2010, 16:12:13 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7687 dnia: Lutego 18, 2010, 16:25:30 pm »
"Młodzi i wykształceni" jest chyba celowo wzięte w cudzysłów Boban, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? PO sama kreuję się na partie którą rzekomo idolizują "młodzi i wykształceni z wielkich miast" (w przeciwieństwie do PiS, których zdaniem propagandy Tuska popierają "starzy, głupi z wiosek"). Określenie więc "młodzi i wykształceni" jest ironicznym nazewnictwem wyborców PO, oni się tak sami nazywają aby się dowartościować, ich oponenci nazywają ich tak ironicznie, aby ich wyśmiać. Naprawdę, o "ironii" uczą na polskim w podstawówce, widać na tym przykładzie że na tych lekcjach nie warto spać. Gdybym w tym zdaniu użył innego potocznego określenia wyborców PO - np. "lemingi" - to też wymagałbyś ode mnie zdjęcia faktycznego leminga z transparentem "kocham Giertycha"?

Jeżeli tak skomplikowana stylistyka tekstu uniemożliwia Ci odczytanie tego, co chciałem przekazać, to napiszę to raz jeszcze. Tym razem bez ironii, żebyś się nie zgubił.

Śmieszy mnie, że nagle Giertych, z niewiarygodnego neonazisty w oczach opinii publicznej stał się absolutnym autorytetem, brylującym w mediach od rana do wieczora. W tych samych mediach, które jeszcze do niedawna Giertycha nazywały niewartym uwagi pajacem. A jedynym powodem tej zmiany jest to, że opluł PiS i postanowił przyłączyć się do PO. Że politycy to dziwki, wiem od dawna. Że media niczym się od nich nie różnią - też. To jest po prostu kolejna straszno śmieszna sytuacja, która tak dobitnie to pokazuje.

Może byś wprost opowiedział co sądzisz o medialnej koalicji PO z Giertychem?
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2010, 16:27:25 pm wysłana przez el becetol »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7688 dnia: Lutego 18, 2010, 16:31:11 pm »
Śmieszy mnie, że nagle Giertych, z niewiarygodnego neonazisty w oczach opinii publicznej stał się absolutnym autorytetem, brylującym w mediach od rana do wieczora. W tych samych mediach, które jeszcze do niedawna Giertycha nazywały niewartym uwagi pajacem. A jedynym powodem tej zmiany jest to, że opluł PiS i postanowił przyłączyć się do PO. Że politycy to dziwki, wiem od dawna. Że media niczym się od nich nie różnią - też. To jest po prostu kolejna straszno śmieszna sytuacja, która tak dobitnie to pokazuje.

Śmieszy mnie to, że nie potrafisz pojąć, że media dlatego poszły za Giertychem, bo jego słowa to gwarancja afery (nawet, jeżeli będzie to afera w stylu: Kaczyński pozywa Giertycha, Giertych pozywa Kaczyńskiego) = oglądalność.

Wciąż jednak nie potrafię pojąć, skąd nagle z tego, że Giertychem nagle zainteresowały się media (z oczywistych względów), wyciągnąłeś, że "w oczach opinii publicznej stał się absolutnym autorytetem" (?), czy też, że stał się "idolem młodych i wykształconych".

Cytuj
Może byś wprost opowiedział co sądzisz o medialnej koalicji PO z Giertychem?
A co tu pisać?
Giertych ma "haka" na Kaczyńskiego, więc PO robi do niego maślane oczy, idąc zgodnie z zasadą "wróg twojego wroga jest moim przyjacielem". Dziwisz się nad tym, jakby to był jedyny przypadek tego typu w polskiej polityce.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2010, 16:32:46 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7689 dnia: Lutego 18, 2010, 16:46:13 pm »
Śmieszy mnie to, że nie potrafisz pojąć, że media dlatego poszły za Giertychem, bo jego słowa to gwarancja afery (nawet, jeżeli będzie to afera w stylu: Kaczyński pozywa Giertycha, Giertych pozywa Kaczyńskiego) = oglądalność.
Cytuj
Może byś wprost opowiedział co sądzisz o medialnej koalicji PO z Giertychem?
A co tu pisać?
Giertych ma "haka" na Kaczyńskiego, więc PO robi do niego maślane oczy, idąc zgodnie z zasadą "wróg twojego wroga jest moim przyjacielem". Dziwisz się nad tym, jakby to był jedyny przypadek tego typu w polskiej polityce.

Ehhh.

Cytat: el becetol
Że politycy to dziwki, wiem od dawna. Że media niczym się od nich nie różnią - też. To jest po prostu kolejna straszno śmieszna sytuacja, która tak dobitnie to pokazuje.

Więc skąd te wpisy jakobym nie rozumiał, czy był tym zaskoczony? Przecież wyraźnie to określiłem. Czy w tym temacie można wpisywać tylko wydarzenia, które w polskiej polityce nie miały precedensu? To samo tyczy Twojego tekstu o mediach. Wiem że media zapraszają go aby podbić oglądalność, PO współpracuje z Giertychem aby podnieść sobie sondaże. Jakbyś wrócił do początku i przeczytał co faktycznie napisałem, zauważyłbyś że daje to jako kolejny przykład ich hipokryzji, a nie nowość, z cyklu tego jeszcze nie było. Wywiady z Giertychem na TVN24 które dziś widziałem, przed napisaniem tego postu, prowadzone były właśnie tak - z pozycji ucznia słuchającego absolutnego autorytetu, nikt nie zadawał trudnych pytań, nikt nawet nie zająknął się o Giertychu w stylu, o jakim mówili o nim dawniej, nikt nie podważał jego autorytetu tak jak robili to dawniej. Póki pluł na PO - był złym nazistą, teraz pluje na PiS, nagle jest wiarygodnym prawnikiem. Zmiana nastawienia do jego osoby jaką aktualnie widać, była powodem napisania przeze mnie tego komentarza.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7690 dnia: Lutego 18, 2010, 17:03:36 pm »
Więc skąd te wpisy jakobym nie rozumiał, czy był tym zaskoczony? (...) Wiem że media zapraszają go aby podbić oglądalność, PO współpracuje z Giertychem aby podnieść sobie sondaże.

Cóż, gdybyś w międzyczasie nie próbował jeszcze wszystkim wmówić, że "Giertych stał się idolem młodych i wykształconych" (co w kolejnym poście definiujesz jako "ironiczne nazewnictwo wyborców PO"), podpierając się przy tym jakże świetnym źródłem, oraz że media nagle uznały Giertycha za "absolutny autorytet", to może bym nie wyciągnął błędnych wniosków, że nie wiesz, jak działają politycy/media. :roll:

Bo dla mnie nie ma w tym nic nienormalnego, że politycy szukają sobie sprzymierzeńców nawet w najgorszych wrogach, a media żerują na sensację niczym sępy i zrobią wszystko, by ją zdobyć. Nie wyciągam jednak przy tym żadnych dodatkowych wniosków i nie wywołuję teorii spiskowych.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7691 dnia: Lutego 18, 2010, 17:22:42 pm »
Raz jeszcze o młodych i wykształconych - to PO i ich propagandowe skrzydła regularnie powtarzają, że PO popierane jest przez "młodych i wykształconych". Ja użyłem tego określenia ironicznie, co nie zmienia faktu że to nie są moje słowa, a POwców. Pretensje w tej kwestii miejcie do PO i ich sondażowych badań.  

Bo dla mnie nie ma w tym nic nienormalnego, że politycy szukają sobie sprzymierzeńców nawet w najgorszych wrogach, a media żerują na sensację niczym sępy i zrobią wszystko, by ją zdobyć. Nie wyciągam jednak przy tym żadnych dodatkowych wniosków i nie wywołuję teorii spiskowych.

Widzisz, dla mnie jest to jednak nienormalne. Wiem, że pospolite, ale dalej godne potępienia i dalece niemoralne. Nie mam zamiaru takich przykładów hipokryzji zostawiać bez komentarza. I tak - jak najbardziej wyciągam wnioski z takich sytuacji, widząc fakty nie tworzy się teorii spiskowych. POwcy do dziś wypominali PiSowi koalicje z Giertychem. Teraz mają ograniczone pole manewru, skoro ich partia idzie z tym samym złym Giertychem pod rękę.
  

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7692 dnia: Lutego 18, 2010, 17:27:38 pm »
Becetol aż trudno mi uwierzyć, że potrafisz takie bzdurne wnioski wyciągać z jeszcze bzdurniejszego, propagandowego portalu. Jeżeli według Ciebie zdanie:

Cytuj
Przybysz z obcego kraju czytając dzisiejsze newsy niechybnie by stwierdził, że Roman Giertych jest ulubieńcem salonów politycznych i niekwestionowanym autorytetem ogółu obywateli. Wszędzie go pełno. Onet umieścił nawet słowa tego "wieszcza" jako informację nr 1
Onet: http://wiadomosci.onet.pl/2128898,11,giertych_ws...
Podobnie WP: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Giertych-...

świadczy o tym, że Giertych stał się jakimkolwiek autorytetem dla ludu, to wybacz ale brak mi słów aby opisać taką głupotę. To że onet czy wp napisało o Giertychu na pierwszej stronie ma znaczyć, że równa się to ze zdobyciem autorytetu u kogokolwiek? Naprawdę użyj czasem mózgu bo ciężko nawet takie brednie komentować.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7693 dnia: Lutego 18, 2010, 17:40:46 pm »
Raz jeszcze o młodych i wykształconych - to PO i ich propagandowe skrzydła regularnie powtarzają, że PO popierane jest przez "młodych i wykształconych". Ja użyłem tego określenia ironicznie, co nie zmienia faktu że to nie są moje słowa, a POwców. Pretensje w tej kwestii miejcie do PO i ich sondażowych badań.

Nie czepiam się wyrażenia "młodzi i wykształceni", lecz tego:
Cytuj
Zabawne, jak Roman Giertych, ten znienawidzony swego czasu przez 'młodych i wykształconych' nagle stał się ich idolem, kiedy tylko postanowił wrócić do polityki na antypisowskim wózku kumając się z PO.

co, gdy pod "młodzi i wykształceni" podstawić "wyborcy PO" (bo przecież tak to cały czas definiujesz), daje nam ładne zdanie:
Cytuj
Zabawne, jak Roman Giertych, ten znienawidzony swego czasu przez wyborców PO nagle stał się ich idolem, kiedy tylko postanowił wrócić do polityki na antypisowskim wózku kumając się z PO.

Już teraz rozumiesz? :roll:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7694 dnia: Lutego 18, 2010, 18:05:19 pm »
Nie dalej jak na poprzedniej stronie modelowy przykład wyborcy PO cytował słowa Giertycha niczym prawdę objawioną.


Odbiegając na chwilę od waszej radosnej dyskusji:

Cytuj
Jesienią bank może zamknąć stare konto

Dłuższe stanie w okienku bankowym, a nawet możliwe zamknięcie konta, na którym wciąż znajdują się środki – to skutki nowych regulacji w sprawie prania pieniędzy

Za dwa miesiące, 22 kwietnia, w ramach dostosowania do dyrektywy unijnej, w Polsce wchodzi w życie nowela ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Szereg instytucji finansowych oraz innych firm będzie zmuszona zaostrzyć dotychczas stosowane procedury. Spośród klientów zmiany odczują na własnej skórze głównie ci korzystający z usług bankowych.

Przede wszystkim zwiększy się kontrola tożsamości osób zakładających konta. – Nowe regulacje mogą wydłużyć czas oczekiwania na załatwienie formalności przez klientów banków. Mogą wymagać dodatkowych dokumentów czy oświadczeń – mówi Romuald Paprzycki, starszy menedżer w dziale zarządzania ryzykiem w firmie Deloitte. Chodzi m.in. o oświadczenie, że nie jest się osoba publiczną (w rozumieniu tej ustawy dotyczy to jedynie osób zamieszkałych poza Polską), o wskazanie tzw. rzeczywistego beneficjenta konta czy dokonywanej transakcji (w przypadku osób fizycznych może to być np. wnuk, a w przypadku osób prawnych - spółka powiązana), a także o weryfikację, czy klient nie jest na międzynarodowych listach sankcyjnych, np. osób i podmiotów uczestniczących w akcjach terrorystycznych.

Zostanie zaostrzona również procedura otwierania rachunku przez internet. Oprócz standardowo wymaganych danych pojawi się np. wymóg podania rachunku bankowego, z które zostanie zasilone nowo otwarte konto.

Do 22 października instytucje mają wzmożoną kontrolą objąć dotychczasowych klientów. W przypadku banków oznacza to m.in. pozyskanie dodatkowych informacji o właścicielach kont. Jeśli nie uda się ich zdobyć, konto uznane jest za anonimowe i 22 października zamknięte. Jeśli znajdują się na nim środki – będą przechowywane przez pięć lat. Klient może w tym czasie przyjść do banku i ubiegać się o ich odzyskanie.

Równocześnie już za dwa miesiące banki będą zobowiązane do bieżącej analizy wszystkich transakcji. - Klienci banków powinni spodziewać się, ze ich rachunki bankowe będą monitorowane m.in. pod kątem poziomu obrotów, czy zmian salda odbiegających od standardowych zachowań – dodaje Agata Kulas, menedżer w dziale zarządzania ryzykiem w Deloitte.

http://www.rp.pl/artykul/67572,436166.html

By żyło się lepiej... wszyscy będziemy traktowani i kontrolowani jak potencjalni przestępcy, którzy piorą brudne pieniądze i finansują terroryzm  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2010, 18:36:12 pm wysłana przez Iras »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7695 dnia: Lutego 18, 2010, 18:45:58 pm »
Nie dalej jak na poprzedniej stronie modelowy przykład wyborcy PO cytował słowa Giertycha niczym prawdę objawioną.

I właśnie m.in. do tego odnosił się mój post, Mr Zombie. Takie przykłady można mnożyć. Podałem też jeden link jako komentarz, a nie źródło, przeczytaj tą wymiane zdań raz jeszcze, Boban, a może załapiesz gdzie jest sedno sprawy.

Z ostatniej chwili: Krzysztof Matyjaszczyk zapowiedział złożenie wniosku o przesłuchanie przez komisję Romana Giertycha.

Robi kariere nasz Romuś :) W 2 dni z politycznego trupa do politycznej gwiazdy, wszystko dzięki celnemu splunięciu w PiS.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7696 dnia: Lutego 18, 2010, 19:18:33 pm »
Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24 które dziś widziałem, przed napisaniem tego postu, prowadzone były właśnie tak - z pozycji ucznia słuchającego absolutnego autorytetu,

Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24 które dziś widziałem,,

Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24,

Cytuj
TVN24

Cytuj
TVN

Well shit. Przecież nie od dziś wiadomo, że to najbardziej obiektywne medium w polsce.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7697 dnia: Lutego 18, 2010, 19:34:30 pm »
Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24 które dziś widziałem, przed napisaniem tego postu, prowadzone były właśnie tak - z pozycji ucznia słuchającego absolutnego autorytetu,

Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24 które dziś widziałem,,

Cytuj
Wywiady z Giertychem na TVN24,

Cytuj
TVN24

Cytuj
TVN

Well shit. Przecież nie od dziś wiadomo, że to najbardziej obiektywne medium w polsce.

No i właśnie cały czas mówie o tym braku obiektywizmu, a ten wywiad dałem jako jaskrawy tego przykład.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7698 dnia: Lutego 18, 2010, 21:32:10 pm »
PO sama kreuję się na partie którą rzekomo idolizują "młodzi i wykształceni z wielkich miast" (w przeciwieństwie do PiS, których zdaniem propagandy Tuska popierają "starzy, głupi z wiosek")

No ale widzisz jakie są statystyki, kim są wyborcy pisu, z jakim wykształceniem i skąd pochodzą, więc czego się wstydzisz? Chyba że statystyki są spreparowane przez masonów.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7699 dnia: Lutego 18, 2010, 22:20:13 pm »
PO sama kreuję się na partie którą rzekomo idolizują "młodzi i wykształceni z wielkich miast" (w przeciwieństwie do PiS, których zdaniem propagandy Tuska popierają "starzy, głupi z wiosek")

No ale widzisz jakie są statystyki, kim są wyborcy pisu, z jakim wykształceniem i skąd pochodzą, więc czego się wstydzisz? Chyba że statystyki są spreparowane przez masonów.

Ja mam wyższe i jestem z dużego miasta, niczego się nie musze wstydzić. Pomimo tego nie uważam że wykształcenie robi z kogoś lepszego człowieka. Ostatni który w tym temacie twierdził że ludzie z wyższym wykształceniem są bardziej wartościowi od fizycznych, ostatecznie okazał się szeregowym pracownikiem fabryki na zadupiu. Stąd moje przypuszczenie, że takie "statystyki" służą zakompleksionym jednostkom do powiększania e-penisa. I nie mają wiele wspólnego z prawdą.

 A Ty Music? Czegoś sie wstydzisz że musisz dowartościowywać się takimi farmazonami? Masz wyższe?

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7700 dnia: Lutego 18, 2010, 22:44:17 pm »
Cytuj
A Ty Music? Czegoś sie wstydzisz że musisz dowartościowywać się takimi farmazonami? Masz wyższe?

Music to ma chyba 5 wyższych.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7701 dnia: Lutego 18, 2010, 22:53:52 pm »
PO sama kreuję się na partie którą rzekomo idolizują "młodzi i wykształceni z wielkich miast" (w przeciwieństwie do PiS, których zdaniem propagandy Tuska popierają "starzy, głupi z wiosek")

No ale widzisz jakie są statystyki, kim są wyborcy pisu, z jakim wykształceniem i skąd pochodzą, więc czego się wstydzisz? Chyba że statystyki są spreparowane przez masonów.

Ja mam wyższe i jestem z dużego miasta, niczego się nie musze wstydzić. Pomimo tego nie uważam że wykształcenie robi z kogoś lepszego człowieka. Ostatni który w tym temacie twierdził że ludzie z wyższym wykształceniem są bardziej wartościowi od fizycznych, ostatecznie okazał się szeregowym pracownikiem fabryki na zadupiu. Stąd moje przypuszczenie, że takie "statystyki" służą zakompleksionym jednostkom do powiększania e-penisa. I nie mają wiele wspólnego z prawdą.

 A Ty Music? Czegoś sie wstydzisz że musisz dowartościowywać się takimi farmazonami? Masz wyższe?

To fajnie że masz (choc nie chce mi się w to wierzyc- twój styl pisania jest tragiczny, nie potrafisz przekazac jasno informacji), ale ja tu mówię o ogóle, bo to on decyduje. Co teraz, znajdziesz mi profesora który głosował na pis i krzykniesz "patrz- najmądrzejsi głosują na pis"?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7702 dnia: Lutego 18, 2010, 23:12:34 pm »
To fajnie że masz (choc nie chce mi się w to wierzyc- twój styl pisania jest tragiczny, nie potrafisz przekazac jasno informacji), ale ja tu mówię o ogóle, bo to on decyduje. Co teraz, znajdziesz mi profesora który głosował na pis i krzykniesz "patrz- najmądrzejsi głosują na pis"?

Nie, to Ty tu jesteś od krzyczenia na kogo głosują najmądrzejsi. Ja wyraźnie zaznaczyłem że moim zdaniem takie uogólnianie na podstawie mikroskopijnej grupy jest głupie i tworzy obraz daleki od prawdy.

'Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wierutne kłamstwa i STATYSTYKA'  Disraeli

Nie odpowiedziałeś na pytanie.





_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7703 dnia: Lutego 18, 2010, 23:28:33 pm »
Nie, to Ty tu jesteś od krzyczenia na kogo głosują najmądrzejsi. Ja wyraźnie zaznaczyłem że moim zdaniem takie uogólnianie na podstawie mikroskopijnej grupy jest głupie i tworzy obraz daleki od prawdy.

Statystyka chłopie! Wszystko się na niej opiera, więc nie przewracaj zasad tego świata do góry nogami :roll:
A Ty Music? Czegoś sie wstydzisz że musisz dowartościowywać się takimi farmazonami? Masz wyższe?

Gdzie napisałem "jestem zajebisty, bo głosowałem na po"? Znowu zaczynasz wmawiac coś czego ktoś nie napisał, czy to kolejny (czwarty już chyba) test psychologiczny który oblejemy?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7704 dnia: Lutego 19, 2010, 00:29:17 am »
Z coraz większym rozbawieniem patrze, jak po raz kolejny unikasz odpowiedzi na pytanie o wykształcenie. 8)

Gdzie napisałem "jestem zajebisty, bo głosowałem na po"? Znowu zaczynasz wmawiac coś czego ktoś nie napisał, czy to kolejny (czwarty już chyba) test psychologiczny który oblejemy?

A gdzieś napisałem, że tak napisałeś? Znowu zaczynasz wmawiac coś czego ktoś nie napisał , po co te nerwy i prywata? To proste pytanie jest, po co te uniki, czego się wstydzisz? 

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7705 dnia: Lutego 19, 2010, 00:36:54 am »
Z coraz większym rozbawieniem patrze, jak po raz kolejny unikasz odpowiedzi na pytanie o wykształcenie.

A na co Ci to wiedziec? Jeśli piszesz książkę, to zostaw wolną stronę.

Powiedziałem kiedyś, że dyskusje z Tobą ignoruję i teraz się do tego nie stosuję- naprawiam błąd.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7706 dnia: Lutego 19, 2010, 01:28:02 am »
Ups, widzę że trafiłem w czuły punkt  :lol:

Książki nie piszę - po prostu tak często powtarzasz że na PO głosują ludzie z wyższym wykształceniem, że wkońcu postanowiłem sprawdzić tą teorie z rzeczywistością. Tak się bowiem składa, że jeszcze nigdy nie spotkałem wyborcy PO z wyższym wykształceniem. Nigdy. Myślałem że chociaż Ty, skoro tak często w tym tonie się wypowiadasz, masz wyższe wykształcenie. Po fochu, którego strzeliłeś i ucieczce od odpowiedzi, wnioskuję że poszukiwania mitycznego wykształconego wyborcy PO znów się nie powiodły...  Ale nie poddam się, musi gdzieś istnieć chociaż jeden. W końcu sondaże nie mogą kłamać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7707 dnia: Lutego 19, 2010, 09:04:58 am »
Ups, widzę że trafiłem w czuły punkt  :lol:

Książki nie piszę - po prostu tak często powtarzasz że na PO głosują ludzie z wyższym wykształceniem, że wkońcu postanowiłem sprawdzić tą teorie z rzeczywistością. Tak się bowiem składa, że jeszcze nigdy nie spotkałem wyborcy PO z wyższym wykształceniem. Nigdy. Myślałem że chociaż Ty, skoro tak często w tym tonie się wypowiadasz, masz wyższe wykształcenie. Po fochu, którego strzeliłeś i ucieczce od odpowiedzi, wnioskuję że poszukiwania mitycznego wykształconego wyborcy PO znów się nie powiodły...  Ale nie poddam się, musi gdzieś istnieć chociaż jeden. W końcu sondaże nie mogą kłamać.

Aż prosi się żeby teraz wkleić Twoją wcześniejszą wypowiedź.

Nie znasz ludzi, których idolem jest Giertych = tacy ludzie nie istnieją? Świetna logika. Ja nie znam żadnego Australijczyka, pewnie nie istnieją, a ta cała Australia to jakieś bzdury.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7708 dnia: Lutego 19, 2010, 09:33:13 am »
Ups, widzę że trafiłem w czuły punkt  :lol:

Książki nie piszę - po prostu tak często powtarzasz że na PO głosują ludzie z wyższym wykształceniem, że wkońcu postanowiłem sprawdzić tą teorie z rzeczywistością. Tak się bowiem składa, że jeszcze nigdy nie spotkałem wyborcy PO z wyższym wykształceniem. Nigdy. Myślałem że chociaż Ty, skoro tak często w tym tonie się wypowiadasz, masz wyższe wykształcenie. Po fochu, którego strzeliłeś i ucieczce od odpowiedzi, wnioskuję że poszukiwania mitycznego wykształconego wyborcy PO znów się nie powiodły...  Ale nie poddam się, musi gdzieś istnieć chociaż jeden. W końcu sondaże nie mogą kłamać.

Czyli wszyscy profesorowie i studenci tak naprawdę głosowali pis, ale tvn zmanipulował sondaż, pokazując że typowy wyborca pisu to najczęściej dawny sympatyk samoobrony? Otrzeźwiej młody.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7709 dnia: Lutego 19, 2010, 10:58:54 am »
Powiedziałem kiedyś, że dyskusje z Tobą ignoruję i teraz się do tego nie stosuję- naprawiam błąd.

Właśnie widzimy...

Czyli wszyscy profesorowie i studenci tak naprawdę głosowali pis, ale tvn zmanipulował sondaż, pokazując że typowy wyborca pisu to najczęściej dawny sympatyk samoobrony? Otrzeźwiej młody.

 :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7710 dnia: Lutego 19, 2010, 11:05:57 am »
Music miałeś się już nie wypowiadać. Zdecydowanie byłoby lepiej niż jakbyś wypisywał że "wszyscy profesorowie" popierają jedną partie. Wiesz że teorie ze słowem "wszyscy" najprościej obalić? Wystarczy że dałbym jeden przykład i teoria leży. To aż za proste 8)

Boban, ale czy ja gdzieś napisałem że w Polsce nie ma ani jednego wyborcy PO z wyższym wykształceniem? Chyba wyraźnie napisałem że gdzieś jacyś muszą być i ciągle w to wierze. Niestety, moje poszukiwania na razie nie przynoszą skutków. Zawsze jak widzę kogoś kto wrzeszczy "Ja głosuje na PO, na PO głosują dobrze wykształceni, młodzi z dużych miast" to go pytam - czy on należy do tej wykształconej grupy, czy tylko tak krzyczy, żeby się dowartościować? I dotychczas zawsze kończyło się jak w przypadku Musica - wrzeszczący nie może się pochwalić wyższym wykształceniem, ale wymyślił sobie, że jak powie że głosował na PO i doda że na PO głosuje inteligencja, to i on wyjdzie na inteligenta w oczach forumowego gremium. Niestety, wyższego wykształcenia nie zdobywa się tak łatwo. :lol:

A przy okazji - w momencie jak POwcy deklarują swoje poparcie dla statystycznych badań, jak one im słodzą, zawsze jest dobrze wkleić inne wyniki. Te:
Cytuj
Zakład Karny w Wadowicach
Donald Tusk: 84,62%
Lech Kaczyński: 1,05%

Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich
Donald Tusk: 71,94%
Lech Kaczyński: 1,77%


Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich
Donald Tusk: 85,00%
Lech Kaczyński: 3,08%

Zakład Karny w Krakowie
Donald Tusk: 87,04%
Lech Kaczyński: 1,39%

Zakład Karny we Wronkach
Donald Tusk: 80,28%
Lech Kaczyński: 2,78%

Zakład Karny w Nowym Wiśniczu
Donald Tusk: 84,40%
Lech Kaczyński: 1,20%

Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec ul.Kłobucka 5
Donald Tusk: 82%
Lech Kaczyński: 12%

Areszt Śledczy, Poznań ul. MŁYŃSKA 1
Donald Tusk: 81%
Lech Kaczyński: 13%

ŚRÓDMIEŚCIE, Gdańsk Areszt Śledczy ul. Kurkowa 12
Donald Tusk: 87%
Lech Kaczyński: 9%

Czy już te wyniki i statystyki, mówiące że Tusk ma ogromne poparcie wśród przestępców, to wredna manipulacja? 8)  
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 14:10:38 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7711 dnia: Lutego 19, 2010, 11:44:31 am »
Becetol to już znalazłeś, bo ja mam wyższe i głosowałem na PO. :)

PS. Tylko nie wrzucaj mnie od razu do wora z fanatykami tej partii gdyż zagłosowałem na nich kierując się zdrowym rozsądkiem, bo innej opcji na polskim rynku polityki nie widziałem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7712 dnia: Lutego 19, 2010, 11:50:03 am »


Czy już te wyniki i statystyki, mówiące że Tusk ma ogromne poparcie wśród przestępców, to wredna manipulacja?

To teraz statystyki nie są zmanipulowane? Czyli jednak przyznasz, że najwięcej głosujących na pis jest sympatyków samoobrony?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7713 dnia: Lutego 19, 2010, 12:22:12 pm »
Becetol to już znalazłeś, bo ja mam wyższe i głosowałem na PO. :)

Dziękuję, znalazłem wreszcie swojego Świętego Grala, teraz mogę umrzeć spełniony.  :angel:


Cytat: Music
Cytat: el becetol
Czy już te wyniki i statystyki, mówiące że Tusk ma ogromne poparcie wśród przestępców, to wredna manipulacja?
To teraz statystyki nie są zmanipulowane? Czyli jednak przyznasz, że najwięcej głosujących na pis jest sympatyków samoobrony?

Music miałeś już nic nie pisać, skoro nie masz nic do powiedzenia. Pseudo śmiesznymi obrazkami nie ukryjesz swoich braków w wykształceniu, które wychodzą przy takim braku logiki i marnych próbach odwrócenia kota ogonem. Ja już jeden raz powiedziałem co sądzę o statystyce, Ty natomiast upierałeś się przy ślepej wierze w obraz świata oparty na wynikach badań, ba, napisałeś nawet że na statystyce świat jest oparty :lol: Więc pytam - skoro masz takie bezgraniczne zaufanie do statystyki, to przyznajesz, że PO najwierniejszy elektorat ma wśród przestępców? Bo to właśnie pokazują badania statystyczne.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 12:39:24 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7714 dnia: Lutego 19, 2010, 12:40:34 pm »
Ja już jeden raz powiedziałem co sądzę o statystyce,

Więc po cholerę przedstawiasz mi statystykę głosów na po wśród przestępców i się nią podpierasz, jeżeli w nią nie wierzysz?

Pseudo śmiesznymi obrazkami nie ukryjesz swoich braków w wykształceniu, które wychodzą przy takim braku logiki i marnych próbach odwrócenia kota ogonem.

Jak słowo daję, nie uwierzę że jesteś dalej niż w gimnazjum. Samo zdjęcie nie wystarczy, uwierzę dopiero gdy dostanę legalny dokument, potwierdzony przez notariusza dodatkowo, że skończyłeś jakąś szkołę, bo to co wyprawiasz przechodzi wszelkie pojecie i granicę tolerancji.

Więc pytam - skoro masz takie bezgraniczne zaufanie do statystyki, to przyznajesz, że PO najwierniejszy elektorat ma wśród przestępców? Bo to właśnie pokazują badania statystyczne.

To ja zapytam- czy wierzysz w badania statystyczne, że po ma najwierniejszy elektorat wśród przestępców?

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7715 dnia: Lutego 19, 2010, 13:26:02 pm »
Ostrzeżonych użytkowników można ignorować? :D

Wiadomość scalona: [time]Luty 19, 2010, 13:26:31 pm[/time]
A nie, Marcepan też ma takową opcję :)

Wiadomość scalona: Lutego 19, 2010, 13:30:49 pm
Cytuj
Pseudo śmiesznymi obrazkami nie ukryjesz swoich braków w wykształceniu, które wychodzą przy takim braku logiki i marnych próbach odwrócenia kota ogonem

Dobre...Bo wykształcenie i mgr przed nazwiskiem to w dzisiejszych czasach takie ogromne osiągnięcie. I w dodatku tytuł ten daje Ci +10 do inteligencji i +5 do obycia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 13:30:49 pm wysłana przez Ciapkas »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7716 dnia: Lutego 19, 2010, 13:32:45 pm »
Z wrodzonej uprzejmości nie wspomnę, że już 4 posty temu obiecywałeś przestać odpisywać.  ;)

Ja już jeden raz powiedziałem co sądzę o statystyce,

Więc po cholerę przedstawiasz mi statystykę głosów na po wśród przestępców i się nią podpierasz, jeżeli w nią nie wierzysz?

A dlatego, że Ty wyrażałeś głęboką wiarę w badania statystyczne, ale tylko wtedy kiedy były one pozytywne dla wyborów PO. Podaję więc inne, tym razem negatywne i ciekawy jestem, co zrobisz - albo okażesz się hipokrytą i te akurat statystyki podważysz, albo powiesz że są prawdziwe, przyznając że PO ma największe poparcie wśród przestępców. Wiem że znalazłeś się w trudnej pozycji, dlatego od kilku postów unikasz odpowiedzi na to proste pytanie, tak samo jak wstydziłeś się przyznać do swojego niepełnego wykształcenia.

Cytat: Music
Więc pytam - skoro masz takie bezgraniczne zaufanie do statystyki, to przyznajesz, że PO najwierniejszy elektorat ma wśród przestępców? Bo to właśnie pokazują badania statystyczne.

To ja zapytam- czy wierzysz w badania statystyczne, że po ma najwierniejszy elektorat wśród przestępców?

Przecież pierwszy zadałem to pytanie Music, bądź przez chwile poważny. To twoje wykręcanie się od odpowiedzi dostarcza dobrej beki od wczoraj, ale powoli zaczyna być irytujące. Sam udziel odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie, zanim zaczniesz pytać o to samo innych. Jak tylko odpowiesz, sam z chęcią udzielę odpowiedzi na to pytanie.

Wiadomość scalona: [time]Luty 19, 2010, 13:36:36 pm[/time]
Dobre...Bo wykształcenie i mgr przed nazwiskiem to w dzisiejszych czasach takie ogromne osiągnięcie. I w dodatku tytuł ten daje Ci +10 do inteligencji i +5 do obycia.

Czytaj:
Cytat: el becetol
Cytat: Music
No ale widzisz jakie są statystyki, kim są wyborcy pisu, z jakim wykształceniem i skąd pochodzą, więc czego się wstydzisz?
Ja mam wyższe i jestem z dużego miasta, niczego się nie musze wstydzić. Pomimo tego nie uważam że wykształcenie robi z kogoś lepszego człowieka. Ostatni który w tym temacie twierdził że ludzie z wyższym wykształceniem są bardziej wartościowi od fizycznych, ostatecznie okazał się szeregowym pracownikiem fabryki na zadupiu.

To niektórzy POwcy wprowadzają tu kult wyższego wykształcenia, którego jak się ostatecznie okazuje - nie posiadają. Dla mnie wyższe nie jest żadnym wielkim osiągnięciem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 13:41:37 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7717 dnia: Lutego 19, 2010, 13:52:15 pm »
A dlatego, że Ty wyrażałeś głęboką wiarę w badania statystyczne, ale tylko wtedy kiedy były one pozytywne dla wyborów PO.

A czy ja przeczę że w więzieniach głosowano na po? Zacytuj mi fragment, gdzie tak napisałem.

Cytuj
Wiem że znalazłeś się w trudnej pozycji, dlatego od kilku postów unikasz odpowiedzi na to proste pytanie, tak samo jak wstydziłeś się przyznać do swojego niepełnego wykształcenia.

Też mi zacytuj, gdzie pisze że nie mam wyższego.

Znowu dorabiasz sobie historie, wymyślasz jakieś bzdury ot tak z powietrza, i później udajesz że to co piszesz to jakieś fakty. Nie ma to sensu taka dyskusja.
Tracę wiarę w ludzi, kiedy czytam Twoje posty el, dlatego z radością skorzystam z funkcji ignorowania.



el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7718 dnia: Lutego 19, 2010, 14:18:35 pm »
Chcesz dawać ignora, albo przestać się udzielać w dyskusji to to zrób, a nie kilka godzin to zapowiadasz ale przy tym dalej piszesz. Miałeś dwa pytania, a zamiast odpowiedzi sadzisz to to co zwykle:

A dlatego, że Ty wyrażałeś głęboką wiarę w badania statystyczne, ale tylko wtedy kiedy były one pozytywne dla wyborów PO. Podaję więc inne, tym razem negatywne i ciekawy jestem, co zrobisz - albo okażesz się hipokrytą i te akurat statystyki podważysz, albo powiesz że są prawdziwe, przyznając że PO ma największe poparcie wśród przestępców.

A czy ja przeczę że w więzieniach głosowano na po? Zacytuj mi fragment, gdzie tak napisałem.

A gdzieś napisałem, że przeczysz?  8) Zacytuj. Wytłuszczony fragment, którym pominąłeś w cytacie wyraźnie wskazuje że dopiero ciekawy jestem co zrobisz. A od kilku godzin uciekasz od odpowiedzi na to pytanie.

Cytuj
Wiem że znalazłeś się w trudnej pozycji, dlatego od kilku postów unikasz odpowiedzi na to proste pytanie, tak samo jak wstydziłeś się przyznać do swojego niepełnego wykształcenia.

Też mi zacytuj, gdzie pisze że nie mam wyższego.

Tez mi zacytuj gdzie pisze, że nie masz wyższego. 8)
Napisałem, że wstydzisz się przyznać co do swojego wykształcenia. Pół dnia uciekasz od prostej odpowiedzi na proste pytanie - czy masz wyższe wykształcenie. Nie odpowiedziałeś, czy masz czy nie. Nic więcej nie napisałem.

Music - to naprawdę dwa proste pytania, mogłeś na nie odpowiedzieć w jednym poście, zamiast ciągnąć to całą stronę. Na przyszłość po prostu nie szpanuj przynależnością do grupy ludzi z wyższym wykształceniem, kiedy sam nie możesz się przyznać do tego jakie wykształcenie masz, a unikniesz takiej wstydliwej wpadki. Tak samo uważaj z bezgraniczną ufnością do sondaży, bo zawsze znajdzie się taki, w którym twoja racja wypadnie negatywnie. Takie rady na przyszłość.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7719 dnia: Lutego 19, 2010, 16:46:13 pm »
Przykład PO i młodej inteligencji nań głosującej dobitnie pokazał, że wykształcenie nie jest w żadnym razie wyznacznikiem świadomości politycznej. :lol: