Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658668 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8680 dnia: Maja 21, 2010, 13:54:23 pm »
Polonica źródłem niewygodnym dla PiSu. Dobre. Polonica jest źródłem niewygodnym dla tego kto się na nią powołuję, bo sam się tym ośmiesza i wyklucza z dyskusji. Chyba na forach dla skinów to wasze wiarygodne źródło informacji ma jakąś wartość. :)

Raz jeszcze forumowi POwcy. Jeden z was podpiera swoję teorie o tym że Kaczyński jest be, bo miał rzekomo babcie Żydówkę (co jak widać zdaniem POwców jest karygodne, w końcu dla POwców rasa aryjska uber alles...) linkiem do takiej strony (http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm). Jak tylko krytykuję tu szerzenie przedstawionego tam światopoglądu nazistowskiego i skrajnego antysemityzmu, to wlatujesz ty i w obronie tej strony silisz się na marny sarkazm. Nie odwracaj kota ogonem. Kiedy londek wklejał te antysemickie wypociny, nie zareagowałeś. Kiedy jednak ja to skrytykowałem, to się święcie oburzyłeś. Widocznie ideologia neonazistowska jest ci bardzo bliska, że obruszasz się na każdą jej krytykę i nie widzisz w polonica.net antysemityzmu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8681 dnia: Maja 21, 2010, 13:59:54 pm »
Raz jeszcze forumowi POwcy.

Do kogo się zwracasz?

Wiadomość scalona: Maja 21, 2010, 14:01:00 pm
Jak tylko krytykuję tu szerzenie przedstawionego tam światopoglądu nazistowskiego i skrajnego antysemityzmu, to wlatujesz ty i w obronie tej strony silisz się na marny sarkazm.

Gdzie ja bronię tej strony?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8682 dnia: Maja 21, 2010, 14:03:02 pm »
Teraz się wypierasz Tuska, bo przeczytałeś na polonicy (polonice?), że jest żydem?  :D

Gdzie ja bronię tej strony?

Nie kompromituj się już. Oburzyłeś się, kiedy becet ją skrytykował = bronisz jej.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8683 dnia: Maja 21, 2010, 14:05:51 pm »
Cytat: Boban
Natomiast źródła podawane przez PiS'owców

Przez kogo? Do kogo się zwracasz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8684 dnia: Maja 21, 2010, 14:06:02 pm »
Co do LoNdKa to próbujecie go oczerniać, ale jak do tej pory nie widziałem z Waszych ust tak mądrego i trafnego komentarza jak ten, który niedawno spłodził LoNdEk.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: Maja 21, 2010, 14:11:13 pm
Teraz się wypierasz Tuska, bo przeczytałeś na polonicy (polonice?), że jest żydem?  :D

O czym Ty bredzisz? Wypieram się Tuska? No chłopaku weź przestań mi tu takie pierdoły pisać. Jakbym kiedykolwiek był jego fanem. :lol: :lol: :lol:

Gdzie ja bronię tej strony?

Nie kompromituj się już. Oburzyłeś się, kiedy becet ją skrytykował = bronisz jej.

Ja wiem, że dla PiS'owców jedno równa się drugie, ale wcale mnie to nie dziwi. U was wyciąganie wniosków z dupy jest na porządku dziennym. Wcale mnie nie zaskoczyliście. Śmiać mi się tylko chce z tego jak kiedyś ktoś z PiS'owców (nie wiem czy nie Ty) podawał tutaj stronę TuskWatch jako wiarygodne źródło. Dokładnie na tym samym polegało to co zrobił LoNdEk. Wstawił wywiad z jakiejś durnej stronki, podobnie jak Wy czynicie to co krok. Jednak gdy zwróci się Wam uwagę to nagle podnosicie lament i płacz.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 14:11:13 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8685 dnia: Maja 21, 2010, 14:17:47 pm »
Biorąc pod uwagę, że TuskWatch tylko zbiera teksty z innych stron (dziennik.pl, rzepa, nawet wasza wyborcza), to rzeczywiście cholerne trafne porównanie.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8686 dnia: Maja 21, 2010, 14:22:17 pm »
Czyli nie myliłem się. Wy naprawdę uważacie te Wasze źródła są wiarygodne i jedyne prawdziwe. Więcej komentarza nie potrzeba. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8687 dnia: Maja 21, 2010, 14:27:40 pm »
O kur** Smile Polonica skrajni antysemici, którzy wszędzie widzą spisek Żydowski, nagle stali się wiarygodnym źródłem informacji dla POwców Smile Babcia Kaczyńskich była Żydówką, co za news, niżej się nie da... To źle? A co Żydzi nagle zdaniem POwców okazują się gorszymi ludźmi? I jeszcze przy tym swoim neonazistowskim podejściu krytykujecie Radio Maryja. To wyleźliście z szafy Smile

LOL niestety nie znam sie na tym ,ktore strony mozna, a ktorych nie powinno sie cytowac, choc wiem, ze dla niektorych jest to bardzo wybiorcze. Pretensje prosze miec do Google, gdzie strona pokazuje sie jako pierwsza, kiedy szuka sie informacji o zyciorysie braci K.

Niezawisimaja Gazieta jest OK, bo to przeciez "bracia rosjanie" - tak ??!??!?!?!

Ale zabawnie to wyglada, GW - zlo (nie wiem czy to zydzi czy czerwoni) , Polonica zla (bo skrajni narodowcy bo to chyba oni), kto tam jeszcze TVN zly, bo popieraja PO, zostaja wiec tylko media pana Rydzyka i portale zwiazanie z PIS, tylko te chocby nie wiem jakie glupoty pisaly beda przez niektorych szanowane, ale


BTW. elbecelot, nie zauwazylem abys ty lub Iras w jakis sensowny sposob odpisali na to co ja z tej polonici zacytowalem, jakies zrodlo prosze i pokazcie mi, ze ta strona jest g*wno warta. I tekst zawarty na niej jest nie prawdziwy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8688 dnia: Maja 21, 2010, 14:35:07 pm »
Niezawisimaja Gazieta jest OK, bo to przeciez "bracia rosjanie" - tak ??!??!?!?!

Ty nawet ironii wyłapać nie potrafisz...



BoBaN, LoNdEk (lub odwrotnie)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8689 dnia: Maja 21, 2010, 14:44:33 pm »
Ja jestem ten po prawej.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8690 dnia: Maja 21, 2010, 14:45:43 pm »
Iras dobre foto :D ale odwrotnie powinnes przydzielic postaci :) Ale ogolnie widze, ze dyskusja dalej nie mozliwa, bo  niektorzy wola wklejac zdjecie z bohaterami filmow i podpisywac je nickami innych userow forum- hurrrrrrra ale jestes "cool".

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8691 dnia: Maja 21, 2010, 14:51:06 pm »
Hehe, wy dalej bronicie tego portalu dla skinheadów. Neonaziści, wszędzie tropiący spiski żydomasonerii, to jak się okazało najwięksi sojusznicy PO. Ej właśnie przeczytałem że nie tylko Tusk i Kaczyński, ale nawet Doda i Gosia Andrzejewicz należy do żydomasoneryjnego spisku dzierżącego władzę w Polsce, zdaniem tego waszego wiarygodnego portalu polonica.net. A strona której tak wierzycie założona jest przez (oddech) Katolicko-Narodowy Ruch Oporu Kontrjudaizacji i Kontrdepolonizacji, Polski Związek Patriotyczny i Ogólnoświatowy Ruch Katolickiej Awangardy Narodowej. :) Tak katolicki ten ruch, że na Jana Pawła II mówią "Wielki Żyd", lub "Wielki Rabin Rzymu" który dopuścił do wielu odstępstw i herezji, do panoszenia się żydostwa i żydzizmów w Kościele.  :lol: :lol: :lol: I ty potrzebujesz źródła żeby zobaczyć ze ta twoja strona jest gówno warta? :)

Cytat:
zostaja wiec tylko media pana Rydzyka

Przecież to ty wklejasz strony schizofreników tropiących wszędzie żydomasoński spisek  :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8692 dnia: Maja 21, 2010, 14:59:15 pm »
Hehe, wy dalej bronicie tego portalu dla skinheadów.

Nie mogę z gościa. On nadal twierdzi, że my bronimy tego portalu. :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: Maja 21, 2010, 15:00:47 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

14:58 u mnie na zegarze. Kutfa normalnie poranek. :D
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 15:00:47 pm wysłana przez BoBaN »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8693 dnia: Maja 21, 2010, 15:24:35 pm »
Nie lubie takich rzeczy pisac, bo zazwyczaj staram sie byc uprzejmy, ale el becelot ty czasem nie jestes troche opozniony, a moze cos sobie przyj*bales ???

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8694 dnia: Maja 21, 2010, 15:31:06 pm »
Cały Boban. Pierwsze i ostatnie zdanie skomentować, a 90% wpisu, cały środek, całą treść posta po prostu pominąć :)
Do argumentów nie trzeba się odnosić a posta sobie nabijesz. I jeszcze się dziwisz że Iras odpowiada obrazkami, a jak niby inaczej odpowiadać na taki bobanowy spam? No i drugi kolega - neonazista - który najpierw wkleja strony dla skinów, a potem z braku argumentów wyzywa "od opóźnionych". Sami sobie taki obraz tworzycie.

Swoją drogą co do Komorowskiego, to w sprawie równouprawnienia i pracy kobiet w Danii:

Cytuj
- No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty - śmiał się.”

No proszę co za empatia dla brzydszych pań. Kaszaloty, "hehe". A kiedy pokazano żonę Komorowskiego, to sam uważałem że wyśmiewanie jej tuszy i zaniedbanego wyglądu jest poniżej poziomu. No ale skoro sam pan P.O. Prezydenta używa w stosunku do kobiet takich epitetów, to ciekawe co mówi na własną żonę?



Hipokryta.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 15:38:15 pm wysłana przez el becetol »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8695 dnia: Maja 21, 2010, 15:47:11 pm »
el becelot heheh ch*jowa analiza mnie ale to szczegol, a na argumenty to ja czekam z waszej strony, choc jedno zrodlo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8696 dnia: Maja 21, 2010, 15:50:39 pm »
el becelot heheh ch*jowa analiza mnie ale to szczegol, a na argumenty to ja czekam z waszej strony, choc jedno zrodlo.

Argumenty na co?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8697 dnia: Maja 21, 2010, 16:08:04 pm »
Cały Boban. Pierwsze i ostatnie zdanie skomentować, a 90% wpisu, cały środek, całą treść posta po prostu pominąć :)

A co tam było do komentowania? Znowu bredziłeś więc nawet nie chciało mi się do tego odnosić. Zresztą to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz kiedy wysnuwasz jakieś teorie centralnie z dupy i oczekujesz aż ktoś się do nich będzie poważnie odnosił. :roll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8698 dnia: Maja 21, 2010, 16:48:31 pm »
el becelot heheh ch*jowa analiza mnie ale to szczegol, a na argumenty to ja czekam z waszej strony, choc jedno zrodlo.

Argumenty na co?

Tak Iras, a ty sie burzyles jak dales artykul w ktorym "specjalisci" zarzucali opieszalosc rzadowi ze 2-3 tyg. po wypadku samolotowym nie ma jeszcze raportu i analizy katastrofy. Ale zapomnialem, ze tylko ty masz prawo sie wypowiadac i jako jedyny masz slusznosc, reszta to gowniarstwo. LOL...

no dobra przyznaje ze jestem skinheadem... wygraliscie :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8699 dnia: Maja 21, 2010, 16:53:55 pm »
Ty naprawdę prostego pytania nie rozumiesz.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8700 dnia: Maja 21, 2010, 16:59:18 pm »
Cały Boban. Pierwsze i ostatnie zdanie skomentować, a 90% wpisu, cały środek, całą treść posta po prostu pominąć :)

A co tam było do komentowania? Znowu bredziłeś więc nawet nie chciało mi się do tego odnosić. Zresztą to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz kiedy wysnuwasz jakieś teorie centralnie z dupy i oczekujesz aż ktoś się do nich będzie poważnie odnosił. :roll:

Bredzę? Tylko przepisałem kilka teorii z Polonica.net, strony promowanej przez Londka, której tak zaciekle broniłeś przed moją krytyką. A teraz tchórzliwie uciekasz od skomentowania tego co się tam wypisuje. :) Przypomnę tą cześć mojego posta, którą pominąłeś:

Cytat: el becetol
Ej właśnie przeczytałem że nie tylko Tusk i Kaczyński, ale nawet Doda i Gosia Andrzejewicz należy do żydomasoneryjnego spisku dzierżącego władzę w Polsce, zdaniem tego waszego wiarygodnego portalu polonica.net. A strona której tak wierzycie założona jest przez (oddech) Katolicko-Narodowy Ruch Oporu Kontrjudaizacji i Kontrdepolonizacji, Polski Związek Patriotyczny i Ogólnoświatowy Ruch Katolickiej Awangardy Narodowej. :) Tak katolicki ten ruch, że na Jana Pawła II mówią "Wielki Żyd", lub "Wielki Rabin Rzymu" który dopuścił do wielu odstępstw i herezji, do panoszenia się żydostwa i żydzizmów w Kościele. :):):) I ty potrzebujesz źródła żeby zobaczyć ze ta twoja strona jest gówno warta? :)

Więc jak widać kłamiesz, bo to nie "moje teorie", tylko przepisane z waszej wiarygodnej strony "polonica.net". Nie przypisuj mi teorii które sami promujecie jako prawdziwe i jeszcze w jej obronie się bezczelnie domagacie źródła który by tą antysemicka teorie spisku obalał.:) Dla mnie ten cały pomysł na którym opiera się to wasze ulubione źródło - że istnieje ogólnoświatowy spisek Żydów do którego należą Kaczyński, Tusk, Doda, Gosia Andrzejewicz i Jan Paweł II mający zamienić Polskę w "Judeopolonie" i wymordowanie Polaków w obozach jest tak absurdalny że aż śmieszny. I nie sądziłem że takie brednie ktoś może brać na poważnie. No ale wierzcie sobie w co chcecie. :)

Ja sobie zapamiętam po prostu na poczet przyszłych dyskusji, kto tu jest spiskowym antysemitą tropiącym żydowskie spiski. Na pewno żaden "PiSowiec". Dla mnie koniec dyskusji. Idź tropić żydomasonów na podwórku zanim nas wszystkich pomordują.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

polonica.net, wiarygodnym źródłem informacji dla POwców, no beka cały dzień. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8701 dnia: Maja 21, 2010, 17:03:17 pm »
Ooo kur** ty naprawdę nic nie rozumiesz. o_0 Jestem lekko zszokowany. Chodziło o to, że bredzisz wmawiając mi i LoNdKoWi, że bronimy jakieś tam antysemickiej stronki. Dlatego nie odniosłem się do twoich wypocin, bo po co mam komentować wiadomości z jakiegoś portalu, którego kompletnie nie znam. Naprawdę trudno mi uwierzyć, że taki młody chłopak ma tak poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Wiadomość scalona: [time]Maj 21, 2010, 17:11:31 pm[/time]
Dla mnie ten cały pomysł na którym opiera się to wasze ulubione źródło - że istnieje ogólnoświatowy spisek Żydów do którego należą Kaczyński, Tusk, Doda, Gosia Andrzejewicz i Jan Paweł II mający zamienić Polskę w "Judeopolonie" i wymordowanie Polaków w obozach jest tak absurdalny że aż śmieszny. I nie sądziłem że takie brednie ktoś może brać na poważnie. No ale wierzcie sobie w co chcecie. :)

:o :o :o Naprawdę szok. Jakież to typowe dla PiS'woskich krzykaczy. Już zdążyłeś wmówić, że to nasze ulubione źródło. Nie wstyd ci? Już się zbłaźniłeś w temacie SW twierdząc, że mało co gram na PS3 a teraz tutaj. Myślisz, że pisanie tego samego 100 razy spowoduje, że ktoś uwierzy w twoje brednie? Ja dziś pierwszy raz zobaczyłem tą stronkę gdy wkleił ją LoNdEk (notabene on też ją pierwszy raz widzi bo wpisał po prostu w google zapytanie o rozdzinne więzy Kaczyńskich) a ty już wmawiasz, że to nasza ulubiona storna. kur** ręce opadają jak się patrzy na młodzież z tak spranym przez PiS mózgiem. Naprawdę żal mi takich podatnych na manipulację młodych ludzi. Typowe Lemingi.  

polonica.net, wiarygodnym źródłem informacji dla POwców, no beka cały dzień. 8)

Tak dla wszystkich PO'wców, Baraka Obamy i Hideo Kojimy. :roll: Pomijam fakt, że ze mnie taki PO'wiec jak z ojca Rydzyka ojciec, ale co tam. Najśmieszniejsze, że ubzdurałeś sobie w tej swojej pustej główce jakąś głupotę i teraz będziesz powtarzał ją 1000000 przekonując chyba tylko samego siebie, że to prawda.

Podsumowując. Jestem antysemickim skinheadem, który nie gra na swojej PS3 tylko całymi dniami czyta swój ulubiony portal polonica.net. :lol: :lol: :lol:
Może to ci uświadomi jakie ty okrutne bzdury tutaj wypisujesz.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 17:13:41 pm wysłana przez BoBaN »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8702 dnia: Maja 21, 2010, 17:24:07 pm »
jak z ojca Rydzyka ojciec, ale co tam.


Wiesz to roznie bywa z tym ojcostwem :) :) Sa i takie panie co im beret spadaja na widok pana Rydzyka ;)

El Becelot,  nie czytasz wszystkich postow wiec nie ma po co sie meczyc. Wpisz w Google.pl "zyciorys kaczynskich" i zobacz jaka pojawi sie pierwsza strona w wynikach. Jesli lubisz hardcore wpisz "baleron" w wyszukiwarce obrazkow, to takie moje male hobby, jak kazdego porzadnego neo nazisty.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8703 dnia: Maja 21, 2010, 17:28:57 pm »
Jesli lubisz hardcore wpisz "baleron" w wyszukiwarce obrazkow, to takie moje male hobby, jak kazdego porzadnego neo nazisty.

je**em. :lol: :lol: :lol:

Dobra spadam pogrillować troszkę bo boję się, że zaraz dowiem się całkiem nowych i niedobrych rzeczy o sobie. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8704 dnia: Maja 21, 2010, 17:30:18 pm »
Ty naprawdę prostego pytania nie rozumiesz.

Iras ja poprostu juz nie wiem jak do ciebie rozmawiac.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8705 dnia: Maja 21, 2010, 17:41:20 pm »
Streszczenie dzisiejszego dnia:

1. Londek wjezdza z rasistowskim postem "oskarżając" Kaczyńskiego o posiadanie Żydów w rodzinie, "udokumentowany" skrajnie antysemickim polonica.net, które przypisuję Kaczyńskiemu udział w żydowskim spisku razem z m.in. Dodą i Tuskiem.
2. Boban nie reaguję.
3. el_becetol reaguję, pisząc że te rasistowskie teorie są idiotyczne.
4. Boban się oburza, jak można krytykować takie strony, szydząc "Wiadomo, że źródła które coś złego mówią o PiS'ie to skrajni antysemici :lol: :lol: :lol:"
5. el_becetol przedstawia teorię które się tam wypisuję, wraz z linkiem i cytatami. (ważne, bo pół dnia i kilka postów potem Boban stwierdzi że strony nie zna i nie wie co tam sie wypisuję, chociaż tu miał podane na tacy)
6. Boban dalej broni strony, twierdząc że jej nie broni. Pisze że moja krytyka wynika tylko z tego że pojechali Kaczyńskiemu. Faszystkowskich treści udaje że nie widzi.
7. i 8. W reakcji na tą próbę ominięcia tematu raz jeszcze el_becetol wkleja o czym ta strona wypisuje, i że za Żyda ma nie tylko Kaczyńskiego ale ogólnie ... wszystkich. Iras wytyka Bobanowi obronę antysemickiej strony.
9. Boban dalej ucieka od tematu, broni strony polonica.net sugerując że jest taka sama jak zbiór tekstów z dziennik.pl, rp.pl, czy wyborczej. Dalej udaję że nie widzi tam nazistowskich teorii.
10. Wskakuje Londek który uważa za "zabawne" uważanie że polonica.net jest zła. (Boban w tym też nie widzi obrony tej strony)
11. el_becetol próbuję pokazać jak idiotyczna jest strona polonica.net, przeklejając kilka z jej teorii.
12. 13. Boban znów udaję że nie widzi treści z polonica.net, potem łatwiej mu będzie powiedzieć że strony i treści tam prezentowanych nie zna. Londek wyzywa i bluzga.
14. el_becetol wprost prosi Bobana żeby ustosunkował się do antysemickich treści ze strony którą od rana broni. Daje kilka przykładów.
15. Boban mętnie próbuję uciec, twierdząc że to są moje teorie, a nie z polonica.net :)
16. Londek dalej wierzy w to co czyta na polonica.net, prosi o źródła które by te kosmiczne bzdury odbijały.
17. el_becetol odbija kłamstwo Bobana, który twierdził że to jego teorie. Mówi że kończy udział w dyskusji z antysemitami.
18. Boban przechodzi sam siebie - tym razem zmienia wersję i twierdzi że nie zna polonica.net, nie wie co to za portal i co tam piszą, chociaż miał podane przykłady kilka razy tego dnia :) Próbuje rozmydlić temat pisząc coś o ps3, Obamie i Hideo Kojimie, oczywiście nie odnosi się do polonica net o którym pisał cały dzień, bo nagle stracił pamięć i teraz nie wie co to za portal. :)
19. el_becetol wkleja podsumowanie i idzie na spacer patrzeć jak się woda w rzece podnosi. :)

Cześć.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8706 dnia: Maja 21, 2010, 17:53:27 pm »
el becelot... o k*wa... a ch*j juz w sumie zapozno na pomoc dla ciebie.  8) 8) 8) 8) 8)
 Spokojnie i bardziej na temat.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8707 dnia: Maja 21, 2010, 18:48:13 pm »
el becelot... o k*wa... a ch*j juz w sumie zapozno na pomoc dla ciebie.  8) 8) 8) 8) 8)

WPIS!!! Każdy podpunkt można obalić z palcem z dupie tylko po co? Skoro on i tak dalej będzie pisał w kółko to samo pozostając ślepym na fakt iż wciska ludziom coś co nigdy nie miało miejsca. Na pomoc dla takich typów jest już zdecydowanie za późno. Tak jak pisałem:

Cytuj
Podsumowując. Jestem antysemickim skinheadem, który nie gra na swojej PS3 tylko całymi dniami czyta swój ulubiony portal polonica.net. Laughing Laughing Laughing
Może to ci uświadomi jakie ty okrutne bzdury tutaj wypisujesz.

PS. Jest dobra strona tego co robi tutaj Becet i Iras. Oni przekonują mnie abym jednak udał się na wybory i oddał głos na tyle mądrze żeby człowiek z partii, którą oni popierają nie został wybrany na prezydenta.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 19:11:19 pm wysłana przez BoBaN »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8708 dnia: Maja 21, 2010, 21:25:03 pm »
Streszczenie dzisiejszego dnia:

1. Londek wjezdza z rasistowskim postem "oskarżając" Kaczyńskiego o posiadanie Żydów w rodzinie, "udokumentowany" skrajnie antysemickim polonica.net, które przypisuję Kaczyńskiemu udział w żydowskim spisku razem z m.in. Dodą i Tuskiem.
2. Boban nie reaguję.
3. el_becetol reaguję, pisząc że te rasistowskie teorie są idiotyczne.
4. Boban się oburza, jak można krytykować takie strony, szydząc "Wiadomo, że źródła które coś złego mówią o PiS'ie to skrajni antysemici :lol: :lol: :lol:"
5. el_becetol przedstawia teorię które się tam wypisuję, wraz z linkiem i cytatami. (ważne, bo pół dnia i kilka postów potem Boban stwierdzi że strony nie zna i nie wie co tam sie wypisuję, chociaż tu miał podane na tacy)
6. Boban dalej broni strony, twierdząc że jej nie broni. Pisze że moja krytyka wynika tylko z tego że pojechali Kaczyńskiemu. Faszystkowskich treści udaje że nie widzi.
7. i 8. W reakcji na tą próbę ominięcia tematu raz jeszcze el_becetol wkleja o czym ta strona wypisuje, i że za Żyda ma nie tylko Kaczyńskiego ale ogólnie ... wszystkich. Iras wytyka Bobanowi obronę antysemickiej strony.
9. Boban dalej ucieka od tematu, broni strony polonica.net sugerując że jest taka sama jak zbiór tekstów z dziennik.pl, rp.pl, czy wyborczej. Dalej udaję że nie widzi tam nazistowskich teorii.
10. Wskakuje Londek który uważa za "zabawne" uważanie że polonica.net jest zła. (Boban w tym też nie widzi obrony tej strony)
11. el_becetol próbuję pokazać jak idiotyczna jest strona polonica.net, przeklejając kilka z jej teorii.
12. 13. Boban znów udaję że nie widzi treści z polonica.net, potem łatwiej mu będzie powiedzieć że strony i treści tam prezentowanych nie zna. Londek wyzywa i bluzga.
14. el_becetol wprost prosi Bobana żeby ustosunkował się do antysemickich treści ze strony którą od rana broni. Daje kilka przykładów.
15. Boban mętnie próbuję uciec, twierdząc że to są moje teorie, a nie z polonica.net :)
16. Londek dalej wierzy w to co czyta na polonica.net, prosi o źródła które by te kosmiczne bzdury odbijały.
17. el_becetol odbija kłamstwo Bobana, który twierdził że to jego teorie. Mówi że kończy udział w dyskusji z antysemitami.
18. Boban przechodzi sam siebie - tym razem zmienia wersję i twierdzi że nie zna polonica.net, nie wie co to za portal i co tam piszą, chociaż miał podane przykłady kilka razy tego dnia :) Próbuje rozmydlić temat pisząc coś o ps3, Obamie i Hideo Kojimie, oczywiście nie odnosi się do polonica net o którym pisał cały dzień, bo nagle stracił pamięć i teraz nie wie co to za portal. :)
19. el_becetol wkleja podsumowanie i idzie na spacer patrzeć jak się woda w rzece podnosi. :)

Cześć.



Walcz k***a! Nie poddawaj się!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8709 dnia: Maja 21, 2010, 21:31:57 pm »
hehehe)) czasami to strach tutaj zaglądać ... )))

na prawdę , zajrzałem dzisiaj , i co widzę? Tusk miał przodków w Wermachcie , a Kaczyński ma rosyjsko żydowskie korzenie... wtf..?))

-------

Co powiecie na wybory we wrześniu? Jeśli wielka woda bardziej się postara.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8710 dnia: Maja 21, 2010, 23:16:08 pm »
Ej, mam propozycję - zróbmy takiego psikusa becetolowi oraz irasowi i po prostu olejcie ten dział. Będę mogli we dwójkę sobie tutaj napier**lać bzdury, aż w końcu ocipieją w swojej wizji świata. Przecież i tak nie dojdziecie z nimi do konsensusu, więc po co się wysilać na próżno?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8711 dnia: Maja 22, 2010, 07:12:47 am »
Będę mogli we dwójkę sobie tutaj napier**lać bzdury
Przecież "Londek" jest idealny do takich rozmów...

Co powiecie na wybory we wrześniu? Jeśli wielka woda bardziej się postara.
Lepiej żeby odbyły się teraz... i niech się kończy ta "demokratyczna farsa".

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8712 dnia: Maja 22, 2010, 13:26:35 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7917782,O_Rydzyk__To_rzad_jest_winien_katastrofie_smolenskiej.html

"Platforma pozwoliła zalać Polskę
Czy państwo polskie przygotowane jest na sytuacje kryzysowe? Czy obecna powódź obnaża jego słabość? Na te ważne pytania odpowiadają hydrolog dr inż. Bernard Twaróg z Politechniki Krakowskiej oraz b. minister transportu Jerzy Polaczek."

"Czy Polska ma być krajem marionetek politycznych kompromitujących własny Naród w oczach świata?"

"Inicjatywa wielkiej narodowej modlitwy
Jesteśmy Narodem gotowym do zrywu"

"Rząd zamiata problemy pod dywan
Zapłacimy za nieudolność Platformy"

"Platforma Obywatelska próbuje wrócić do retoryki agresji, nienawiści, dzielenia Polaków na lepszych i gorszych i próby budowania na powrót takiego napięcia między obywatelami, z jakim mieliśmy do czynienia przed tragedią z 10 kwietnia
To nie jest wybór między Platformą a PiS"

"O czym warto wiedzieć, korzystając z mediów:
   

   
• Katastrofa pod Katyniem doprowadziła do prawdziwego trzęsienia ziemi w mediosferze - Polacy dostrzegli kamuflowane techniki kłamstwa i manipulacji przez media."

http://www.naszdziennik.pl/

No rzeczywiście, radio maryja, nasz dzinnik i telewizja trwam są tak samo obiektywne/nieobiektywne jak TVN.

Ja jakoś nigdy nie widziałem by w faktach wszystkie newsy były anty-pisowskie, w których dziennikarz zadając pytania czy opisując sytuacje jawnie wypowidał się przciw pis. Z drugiej strony nigdy nie widziałem też by rydzyk i ekipa krytykowali Pis, a TVN często krytykuje PO.



Nic, nie poradze. Nadal będą osoby, nawet tutaj na forum, wśród wydawałoby się inteligentnej młozieży, które będą twierdzić, że TVN i Radio Maryja tak samo manipulują.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8713 dnia: Maja 22, 2010, 14:43:02 pm »
Ej, mam propozycję - zróbmy takiego psikusa becetolowi oraz irasowi i po prostu olejcie ten dział.

Całkowicie popieram.  8)
Zdecydowanie wolę tą "naszą wizje świata", niż teorie o żydomasońskim spisku w celu wybicia Polaków, jakie tu ostatnio są przedstawiane. No ale jak mówie - co kto lubi. Jednak faktycznie ze mną do konsensusu nie dojdziecie, bo ja nigdy takiej antysemickiej paranoi popierać nie będę. 8)

Cytat: Piter_Neo
Z drugiej strony nigdy nie widziałem też by rydzyk i ekipa krytykowali Pis

Nie? A sprawa aborcji kiedy osobiście Rydzyk atakował Lecha, a jego żonę nazywał czarownicą? A atak na Kaczyńskiego w RM kiedy podpisał traktat lizboński? Kiedy pisali że PiS "żałośnie się kompromituje" i "ulega wpływom polskojęzycznych mediów"? Wymieniać dalej? To może z listu otwartego, gdzie wyliczali co im sie nie podoba w PiSie: "żałosna kompromitacja" prezydenta ws. Wołynia, "babiniec tworzący trzon prezydenckiego dworu" (niedopuszczający intelektualistów spod znaku Radia Maryja), zapowiedź uczestnictwa Marii Kaczyńskiej w III Kongresie Kultury Chrześcijańskiej pod auspicjami abp. Życińskiego, "aż nadto znanego ze skrajnego, tendencyjnego upolitycznienia w duchu Gazety Wyborczej" ("Nieprzypadkowo wśród jego uczestników mają być dziennikarki znane ze szczególnego lewacko-libertyńskiego zacietrzewienia: M. Olejnik i K. Kolenda-Zaleska oraz tak skompromitowany ostatnimi wystąpieniami L. Wałęsa. Obawiamy się, że podczas kongresu może dojść do próby wmontowania pani prezydentowej w mało chlubne lewicowo-liberalne przedsięwzięcia."), ataki za brak odpowiedniej reakcji PiS-u na "tak groźne dla Polski publiczne zaanonsowanie przez rząd Tuska planu sprywatyzowania (przypuszczalnie za bezcen) ponad 700 przedsiębiorstw państwowych i jednego wielkiego banku". A może takie teksty Rydzyka w sprawie propozycji zmiany konstytucji? -Jestem rozczarowany tymi władzami -mówił ojciec Rydzyk. Ludzie wam zaufali, ale wiedzcie o tym, że ludzie was wyplują. Wymieniać dalej? Chociaż po co. Przecież RM nigdy nie zaatakowało PiS, to jest dogmat, a z dogmatami się nie polemizuje :) Wiadomo że RM to nieobiektywna skrajność, ale taką samą skrajnością - tyle że po drugiej stronie wykresu - są media Waltera i Michnika. Ja sobie stoję gdzieś po środku, widząc manipulacje obu stron.

Az leadami i tytułami to już w ogole mistrzostwo - mam wkleić takie same tytuły atakujące PiS z GW? To aż za proste.  8)


« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2010, 14:46:54 pm wysłana przez el becetol »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8714 dnia: Maja 22, 2010, 15:00:10 pm »
Pan Rydzyk w najlepszej formie:

Cytuj
"Polska się stacza. Potrzebny jest zryw narodu"
...

Jego zdaniem "to, co się zdarzyło 10 kwietnia pod Smoleńskiem, w innych państwa, np. w USA, doprowadziłoby do zupełnego przewrotu, a u nas jakby nic się nie stało". Uważa, że obserwujemy obecnie zmowę rządzących i mediów, co ułatwia wyrafinowaną manipulację.

...

ZRODLO



teorie o żydomasońskim spisku w celu wybicia Polaków, jakie tu ostatnio są przedstawiane.

WTF ?! Chyba cos mnie ominelo.

No chyba mowisz o tym co pan Rydzyk mowil:

Cytuj
Musimy mieć świadomość, że Polska może zostać zniszczona.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8715 dnia: Maja 22, 2010, 15:10:11 pm »
LoNdEk cicho Ty nazistowski skinheadzie!!! Wracaj czytać swój najukochańszy portal polonica!

Zmieniając trochę temat to widzę, że ostatnio pojawiają się różne podśmiechujki z żony Komorowskiego. Nie to żebym się tym oburzał, bo każdy ma prawo w różny sposób wyrażać swoje opinie tym bardziej, że poprzedniej pierwszej damie też nie szczędzono czasem chamskiej krytyki. Jednak gdyby się tak zastanowić nad tym wszystkim to lepszy prezydent z pierwszą damą czy prezydent kawaler? W końcu to funkcja mocno reprezentacyjna więc trochę dziwnie będzie wyglądał prezydent bez żony.

Oki teraz mykam popatrzeć jak się moja PS3 kurzy. :P

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8716 dnia: Maja 22, 2010, 15:19:50 pm »
Cytat: Londek
Cytat: el becetol
teorie o żydomasońskim spisku w celu wybicia Polaków, jakie tu ostatnio są przedstawiane.
WTF ?! Chyba cos mnie ominelo.

Omineło? Krótką masz pamięć, bo mówię o Twoim wczorajszym newsie.

Ale co ciekawe w sieci mozna, wyczytac, ze chyba, babcia Kaczynskich byla z domu Zydowka.

Niestety nie mam czasu wszystkiego przeczytac.

ZRODLO

Klikamy podane przez Ciebie źródło i czytamy

Cytat: źródło podane przez Londka
Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP... Judeopolonię.

zagłębiamy się dalej w podane przez Ciebie źródło i czytamy:

Cytat: źródło podane przez Londka
Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

Cytat: źródło podane przez Londka
W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo

Cytat: źródło podane przez Londka
"Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!


Poczytaj dalej źródło na które się powołujesz, to doczytasz że Doda, Tusk, Jan Paweł II i praktycznie wszyscy też są Żydami i chcą zniszczyć Polskę "poprzez ludobójstwo". I o tym że Żydzi zorganizowali holocaust, o tym że zorganizowali WTC, o tym że zatruwają żywność w USA żeby zabić gojów i ogólnie inne fajne teorie, przedstawiane w źródle, które tu wklejasz.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8717 dnia: Maja 22, 2010, 15:27:50 pm »
No ale nie dociera do ciebie, że nie znał tej strony i po prostu wkleił ją na szybko jako pierwszy wynik z google? Ubzdurałeś sobie, że on się powołuje na to źródło mając świadomość jakie ono jest i automatycznie uznaje je za wiarygodne i w ogóle zajebiste. Fakt, mógł się zagłebić w źródło nim podał tutaj link, jednak nie zmienia to faktu, że na podstawie bzdurnych przesłanek wpierasz mu, że jest bucem. Wieeeasz?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8718 dnia: Maja 22, 2010, 15:38:05 pm »
Cytat: źródło podane przez Londka
Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP... Judeopolonię.

To jest drugie zdanie, w źródle które podał. Nie pierd** że wymaga większego zgłębiania się jak już po tym można zauważyć ze pisał to nazistowski schizofrenik. Już po pierwszym moim poście mogli z Bobanem się zreflektować i napisać "tak nie popieramy takiego źródła, faktycznie to jakaś bzdura" a zamiast tego było pisanie "jak waszym zdaniem ni ma tam prawdy to podajcie jakieś źródło które by je obalało" no i Boban który ironizująco stwierdził "Wiadomo, że źródła które coś złego mówią o PiS'ie to skrajni antysemici :):):)" sugerując że zarzucam antysemityzm tej stronie tylko dlatego że coś złego powiedzieli na PiS. Rozumiem że można powołać si na jakieś bzdurne źródło, nie znając go, ale potem można się odciąć, zamiast cały dzień stać przy swoim i oburzać się jak można w ogóle takie źródło krytykować.

Zresztą co to za argument Londka "babcia Kaczynskich byla z domu Zydowka" - już samo to nie śmierdzi antysemityzmem? Po co to tropienie Żyda kilka pokoleń wstecz? Co to za argument? 
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2010, 15:41:02 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8719 dnia: Maja 22, 2010, 18:08:39 pm »
Zresztą co to za argument Londka "babcia Kaczynskich byla z domu Zydowka" - już samo to nie śmierdzi antysemityzmem? Po co to tropienie Żyda kilka pokoleń wstecz? Co to za argument? 

Aha, ale dziadek z Wermahtu jest już jak najbardziej ok. Takie samo przypierdzielanie się do kilku pokoleń wstecz. Szczyt hipokryzji.