Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658651 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8720 dnia: Maja 22, 2010, 18:15:42 pm »
Zresztą co to za argument Londka "babcia Kaczynskich byla z domu Zydowka" - już samo to nie śmierdzi antysemityzmem? Po co to tropienie Żyda kilka pokoleń wstecz? Co to za argument? 

Aha, ale dziadek z Wermahtu jest już jak najbardziej ok.

Teraz mi drogi Bobanie pokażesz gdzie pisałem "dziadek z Wermahtu jest już jak najbardziej ok". Czekam.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8721 dnia: Maja 22, 2010, 18:25:06 pm »
To czekaj. Argument przytaczany setki razy przez PiS'owców. Twierdzisz, że tak nie jest?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8722 dnia: Maja 22, 2010, 18:39:02 pm »
Co to za marna próba zmiany tematu? Daj mi cytat, gdzie mówię że wypominanie Tuskowi dziadka z Wermachtu jest "ok" argumentem, bo przed chwilą mi to wmawiałeś. Albo przeproś za kłamstwo.

Wprost: Nie, moim zdaniem argument "dziadek z Wermachtu" nie jest dobrym argumentem, a jeszcze bardziej nie "ok" jest argument Londka o "babci Żydówce" - bo nie dość że tani, to w dodatku rasistowski, a ja osobiście nie uważam - w przeciwieństwie do ludzi którzy takie argumenty używają i ich bronią - że bycie Żydem to coś złego i wartego wypominania.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8723 dnia: Maja 22, 2010, 18:52:07 pm »
Co to za marna próba zmiany tematu? Daj mi cytat, gdzie mówię że wypominanie Tuskowi dziadka z Wermachtu jest "ok" argumentem, bo przed chwilą mi to wmawiałeś. Albo przeproś za kłamstwo.

Chłopcze gdybym miał przepraszać za coś takiego to ty najpierw musiałbyś przeprosić mnie za te brednie iż jestem PO'wcem, że ideologia neonazistowska jest mi bardzo bliska, że bronię portalu dla skinheadów itp. Bardzo jasno teraz widać jakim hipokrytą jesteś kiedy zastosuje się twoje sposoby oczerniania ludzi wobec samego ciebie. Gdy ty zarzucasz komuś jakieś brednie to jest jak najbardziej ok, jednak gdy tobie coś się zarzuci (w tym przypadku głos elektoratu PiS'u o dziadku z Wermahtu) to zaczynasz lament.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8724 dnia: Maja 22, 2010, 18:59:44 pm »
Cytatu o wermachcie nadal nie ma. :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8725 dnia: Maja 22, 2010, 19:01:33 pm »
Tak jak nie było cytatów o tym gdzie ja pisałem, że jestem PO'wcem i że bliskie mi są ideologie nazistowskie a coś takiego zarzuca mi el becetol.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8726 dnia: Maja 22, 2010, 19:14:09 pm »
No bądź mądrzejszy, ustąp i daj ten cytat.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8727 dnia: Maja 22, 2010, 19:17:41 pm »
Chłopcze gdybym miał przepraszać za coś takiego to ty najpierw musiałbyś przeprosić mnie za te brednie iż jestem PO'wcem, że ideologia neonazistowska jest mi bardzo bliska, że bronię portalu dla skinheadów itp.

Biorąc wszystkich forumowiczów na świadków przepraszam Cię Boban że nazwałem Cie POwcem.
Pionteczka?


Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8728 dnia: Maja 22, 2010, 21:44:03 pm »
Tak w sumie, becetol, to zawsze chyba lewactwo utożsamiano z żydami, u komuchów pełno ich było, a i zdarzało się jakieś wytykanie żydów u lewicy. Sam naczelny wyborczej jest obrzezany czy coś. Więc co taki anty antysemita się z ciebie zrobił?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8729 dnia: Maja 23, 2010, 00:37:10 am »
Chłopcze gdybym miał przepraszać za coś takiego to ty najpierw musiałbyś przeprosić mnie za te brednie iż jestem PO'wcem, że ideologia neonazistowska jest mi bardzo bliska, że bronię portalu dla skinheadów itp.

Biorąc wszystkich forumowiczów na świadków przepraszam Cię Boban że nazwałem Cie POwcem.
Pionteczka?



Pjjjona!!! Jeszcze musisz odwołać te brednie o moich nazistowskich ciągotkach. :)

Wiadomość scalona: [time]Maj 23, 2010, 00:37:39 am[/time]
No bądź mądrzejszy, ustąp i daj ten cytat.


Aaa nie będę. Nie dam.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 00:47:57 am wysłana przez BoBaN »

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8730 dnia: Maja 23, 2010, 11:41:58 am »
Tak w sumie, becetol, to zawsze chyba lewactwo utożsamiano z żydami, u komuchów pełno ich było, a i zdarzało się jakieś wytykanie żydów u lewicy. Sam naczelny wyborczej jest obrzezany czy coś. Więc co taki anty antysemita się z ciebie zrobił?
To nie wiesz że 90% polityków i wpływowych ludzi w Polsce jest żydami? Kiedyś nawet rozsyłane były kartki z ich prawdziwymi imonami!
 :roll:

Teraz wiadomo że media są teraz głównym narzędziem kampanii. Chociaż TVN i PO siedzą przynajmniej cicho, bo każdy ich najmniejszy krok może być uznany jako wyśmiewanie ś.p. prezydenta. Z drugiej strony mamy TVP i PiS którzy jadą sobie jak chcą. Przecież to co TVP robi to jest po prostu najzwyczajniej w świecie niesmaczne. Już nawet nie wspominam o Solidarnych 2010, ale wszystkie programy publicystyczne ostatnimi czasy to jest czysta propaganda. To taki offtop do tego co było na ostatniej stronie.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8731 dnia: Maja 23, 2010, 15:35:42 pm »
Tak w sumie, becetol, to zawsze chyba lewactwo utożsamiano z żydami, u komuchów pełno ich było, a i zdarzało się jakieś wytykanie żydów u lewicy. Sam naczelny wyborczej jest obrzezany czy coś. Więc co taki anty antysemita się z ciebie zrobił?

Nie rozumiem - dziwi Cie że nie mając poglądów lewicowych nie jestem antysemitą? :roll: Nie jestem za używaniem "antysemityzmu" czy "poprawności politycznej" jako pałki na niewygodnych dyskutantów, ale strona która była tu wklejona przez Londka wprost namawia do nienawiści na tle rasowym, a retoryka całej polonica net jest żywcem przepisana ze magazynu Der Sturmer. Moim zdaniem protest przeciwko promowaniu takich treści jest naturalną reakcją dla każdego kto chociaż trochę zna historię.

Anyways, oglądałem wczoraj jakiś program z naszymi "celebrities" i z dyskusji wynikało że ich zdaniem największą (jedyną?) wadą Komorowskiego jest to że od lat jest zapalonym myśliwym. Komuś z forum te przeszkadza? Ja osobiście nie rozumiem pasji strzelania do zwierząt i uważam że ludzie którzy robią to dla przyjemności mają poważne problemy psychiczne, a już na pewno wypaczoną moralność. Sam od zawsze mam w domu kilka zwierząt i nie mógłbym czerpać przyjemności z mordowania ich. Ale ja pewnie jestem jakiś dziwny. 8)

Nawet obrońcy praw zwierząt się wypowiedzieli:

http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/prasakrajowa/?id=163358

Cytuj
Aktywiści apelują: marszałku przestań zabijać!
Cytuj
"Człowiek, który zabija dla przyjemności, nie daje gwarancji, że będzie bronił praw słabszych"

Cały apel umieścili w swojej grupie: http://www.facebook.com/group.php?gid=129363553744649&ref=mf

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8732 dnia: Maja 23, 2010, 17:11:09 pm »
Myślę, że to świetna okazja żeby wyeksponować związek Jarosława Kaczyńskiego ze swoim kotem. :lol:

Wild becet appears.

becet uses bullshit.

"Jak zwykle żadnych merytorycznych argumentów, forumowi POwcy potrafią tylko wytykać fakt, że Jarosław Kaczyński jest zbyt zajęty dobrem narodu by przejmować się kobietami"

Wuher uses "don't give a fuck"

It's super efective.








A tak na poważnie to myśliwi = chu**.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8733 dnia: Maja 23, 2010, 17:14:14 pm »
Wędkarze też? Tak tylko ciekawy jestem waszego zdania.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8734 dnia: Maja 23, 2010, 17:17:16 pm »
Ci co wypuszczają ryby nie.

Jak Rex Hunt.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8735 dnia: Maja 23, 2010, 17:19:43 pm »
Nienawidzę myśliwych. Moja była zostawiła mnie dla myśliwego. :P Jednak koleś okazał się straszna pizdą, bo była sytuacja w której doszło do bezpośredniej konfrontacji. Widocznie te strzelby przedłużają im fiuta.

Z drugiej strony mam ziomka, który jest myśliwym i nie mam nic do gościa. W porządku koleś i czasem zapraszam mnie na swoją małą strzelnicę. Ma prawdziwego kałacha i to zarejestrowanego. Tyle, że ma zblokowany zamek żeby nie mógł strzelać seriami. Może tylko oddawać pojedyncze strzały.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8736 dnia: Maja 23, 2010, 17:24:40 pm »
Łeee, to nie ma prawdziwej zabawy ;d


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8737 dnia: Maja 23, 2010, 17:26:36 pm »
Gdyby miał to odblokowane to by go nie mógł zarejestrować. Mimo to ma kopa zajebistego. Gałęzie to urywa moment. Małe drzewka jak trochę postrzelasz też powali. Oki koniec OT.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8738 dnia: Maja 23, 2010, 17:29:29 pm »
A człowieka też powali?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8739 dnia: Maja 23, 2010, 17:34:03 pm »
Myślę, że Ciebie nie dałoby rady. Ochroniłbyś się zegarkiem za 2000zł. :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8740 dnia: Maja 23, 2010, 17:36:32 pm »
 8) Następny kupie za 4, to już będziesz mógł je**ć seriami jak w małe drzewka i tez przeżyję.HA!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8741 dnia: Maja 23, 2010, 17:47:17 pm »
Dobra, ale w głowę nie będę Ci celował bo nabój zniknie w próżni.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8742 dnia: Maja 23, 2010, 17:49:39 pm »
Dobrze :oops:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8743 dnia: Maja 24, 2010, 16:37:09 pm »
Zaskakujący wynik poparcia G. Napieralskiego

Cytuj
Kandydat na prezydenta Grzegorz Napieralski osiągnął zaskakujący wynik w sondażu opublikowanym na jego stronie internetowej. Według badań kandydat SLD do Pałacu Prezydenckiego uzyskał 27 proc. głosów poparcia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8744 dnia: Maja 24, 2010, 17:49:17 pm »
No i najlepiej by było jakby on został prezydentem. Ładną ma żonkę. :P Wolałbym Olejniczaka, ale niestety nie wystawiono go jako kandydata.

Ohtar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8745 dnia: Maja 24, 2010, 21:32:12 pm »
Gdyby miał to odblokowane to by go nie mógł zarejestrować. Mimo to ma kopa zajebistego. Gałęzie to urywa moment. Małe drzewka jak trochę postrzelasz też powali. Oki koniec OT.

Gdyby miał zablokowany zamek to byś w ogóle nie mógł z niego strzelić ani załadować naboju do komory.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8746 dnia: Maja 24, 2010, 21:34:55 pm »
Japierdole!!! Nie jestem specem od takich rzeczy. Wiem, że coś ma zblokowane i nie może strzelać seriami. Kiedy Cię wezmą do wojska?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8747 dnia: Maja 25, 2010, 02:02:17 am »
No i najlepiej by było jakby on został prezydentem. Ładną ma żonkę. :P Wolałbym Olejniczaka, ale niestety nie wystawiono go jako kandydata.
Tak, właśnie tego Polsce potrzeba... lewicowej socjalizacji ! Tylko w ten sposób będziemy mogli udowodnić pseudo komuszkom z Chin co to jest prawdziwym postęp, nie jakieś śmieszne loty w kosmos, a parady pederastów narzucających się swoją seksualnością w centrum miasta :lol: , nie może też zabraknąć sub ludzi z trzeciego świata, którzy będą co jakiś czas dewastować jakąś dzielnice,i wpie**alać socjalne, na które będą dzielnie pracować polscy pracownicy. Wreszcie będziemy cywilizowani jak Francuzi, czy też Szwedzi hah. Na szczęście, to tylko wybory prezydenckie, a media już wskazały między którymi kandydatami "demokraci" mają wybierać. Śmieszna szopka, jaki ustrój, takie rządy. : ]


Nawet obrońcy praw zwierząt się wypowiedzieli:

http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/prasakrajowa/?id=163358

Cytuj
Aktywiści apelują: marszałku przestań zabijać!
Cytuj
"Człowiek, który zabija dla przyjemności, nie daje gwarancji, że będzie bronił praw słabszych"

Cały apel umieścili w swojej grupie: http://www.facebook.com/group.php?gid=129363553744649&ref=mf
Zdaje się, że szukasz na siłę takich rzeczy... Tylko po to żeby można się było czepić Komorowskiego.
Teraz jeszcze "green pigs", i "wegany z misją" powinny trochę poszczekać, przynajmniej będzie zabawniej. 


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8748 dnia: Maja 25, 2010, 08:40:41 am »
Ja tam popieram polujących, więc każdy co lubi odstrzelic główkę zającowi, czy jakiejś innej sarnie ma u mnie plusa.

Cytuj
No i najlepiej by było jakby on został prezydentem.

Chyba tylko lepper bije Napierala w głupich pomysłach, więc lepiej nie :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8749 dnia: Maja 25, 2010, 09:04:50 am »
Oglądaliście wczoraj u Lisa relację z wiecu PiS'u? Tyle w temacie rządów PiS'u i tego co nam grozi jeśli ci ludzie dojdą znowu do władzy. Nikt nigdy w demokratycznej Polsce nie podzielił tak ludzi. Musielibyście widzieć co tam się działo. Naprawdę przez takie programy i bezpośrednie relacje utwierdzam się tylko w przekonaniu, że jednak warto iść na te wybory.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8750 dnia: Maja 25, 2010, 09:34:24 am »
A co się działo?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8751 dnia: Maja 25, 2010, 09:45:10 am »
Może będzie gdzieś na YT. Weszli z kamerą wśród ludzi, którzy byli na wiecu i się zaczęło. Wyzwiska na Lisa, piana z pyska, przekleństwa itp. Jak to oglądałem to czułem się zażenowany. Ci ludzie to jakieś omamione Lemingi ze zrytymi przez pranie mózgu czachami. PiS ładnie ukrywa swoje oblicze, ale wyborcy tej partii są tak przesiąknięci polityką nienawiści, że jeszcze długo im nie przejdzie.

Wiadomość scalona: Maja 25, 2010, 09:51:37 am
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 09:51:37 am wysłana przez BoBaN »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8752 dnia: Maja 25, 2010, 09:55:57 am »
Może będzie gdzieś na YT. Weszli z kamerą wśród ludzi, którzy byli na wiecu i się zaczęło. Wyzwiska na Lisa, piana z pyska, przekleństwa itp. Jak to oglądałem to czułem się zażenowany. Ci ludzie to jakieś omamione Lemingi ze zrytymi przez pranie mózgu czachami. PiS ładnie ukrywa swoje oblicze, ale wyborcy tej partii są tak przesiąknięci polityką nienawiści, że jeszcze długo im nie przejdzie.

Wiadomość scalona: Maja 25, 2010, 09:51:37 am


Bo POwcy na wieść o śmierci Kaczyńskiego wcale nie chcieli organizować publicznych imprez, nie otwiera szampanów, i nie wydobywali z siebie okrzyków radości.

Naprawdę nie widzisz w tym manipulacji? Nietrudno jest znaleźć grupkę ludzi, lub nawet jednego pajaca, przylepić mu plakietkę popieranej przez niego partii a następnie nagrywać cały bełkot, który z siebie wydaje, tym samym psuć wizerunek.

W żadnym z obozów nie brakuje skrajnych postaw.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8753 dnia: Maja 25, 2010, 09:59:17 am »
To pokaż mi takie akcje na wiecach innych kandydatów. Zresztą czy to pierwszy taki filmik z wyborcami PiS'u? NIE! Poza tym to reportaż telewizji publicznej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8754 dnia: Maja 25, 2010, 10:05:44 am »
To pokaż mi takie akcje na wiecach innych kandydatów. Zresztą czy to pierwszy taki filmik z wyborcami PiS'u? NIE! Poza tym to reportaż telewizji publicznej.
To teraz nagle publiczna jest obiektywnym i wiarygodnym źródłem? Fuck yeaaaaa!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8755 dnia: Maja 25, 2010, 10:09:38 am »
Jak zwykle dopowiedziałeś sobie coś czego nikt nie napisał. :roll: Pomijam fakt, że totalnie nie zrozumiałeś o co chodzi.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8756 dnia: Maja 25, 2010, 10:13:18 am »
Poza tym to reportaż telewizji publicznej Tomasza Lisa.

;)
Nie wszyscy w TVP są zwolennikami PiS.
Poza tym, tak jak napisał maertin - u wyborców każdej partii można znaleźc jednostki, które zachowują się naprawdę skrajnie. Nie należy uogólniać.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8757 dnia: Maja 25, 2010, 10:14:21 am »
Poza tym to reportaż telewizji publicznej Tomasza Lisa.

;)
Nie wszyscy w TVP są zwolennikami PiS.
Poza tym, tak jak napisał maertin - u wyborców każdej partii można znaleźc jednostki, które zachowują się naprawdę skrajnie. Nie należy uogólniać.

No właśnie miałem coś podobnego napisać, ale Zombiak mnie uprzedził.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8758 dnia: Maja 25, 2010, 10:17:38 am »
Chodzi o to, że PiS'owcy oskarżają TVN o to, że jest pro PO'wski. PO'wcy oskarża TVP, że jest pro PiS'owskie. W obu tych zarzutach jest sporo prawdy (w jednym więcej w drugim mniej). Teraz gdy publiczna pokazała PiS w niekorzystnym świetle to nagle staje się to manipulacją. Wychodzi więc na to, że wszystkie telewizje się pro PO'wskie. Paranoją staje się fakt, że wszystko co pokazuje PiS w złym świetle jest według wyborców tej partii manipulacją.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8759 dnia: Maja 25, 2010, 10:20:27 am »
Teraz gdy publiczna pokazała PiS w niekorzystnym świetle to nagle staje się to manipulacją. Wychodzi więc na to, że wszystkie telewizje się pro PO'wskie. Paranoją staje się fakt, że wszystko co pokazuje PiS w złym świetle jest według wyborców tej partii manipulacją.
Jak zwykle dopowiedziałeś sobie coś czego nikt nie napisał.
Dziękuje, pozdrawiam.