Autor Wątek: Lightning Returns: Final Fantasy XIII  (Przeczytany 41174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #120 dnia: Września 04, 2013, 23:50:34 pm »
Nówka to 135/95 PS3/PC, miesiąc grania wliczone.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #121 dnia: Września 05, 2013, 10:05:04 am »
Mało pograłem w betę XIV (dzięki dla Jurasa), ale imo ma najwięcej klimatu Finali ze wszystkich wydanych w tej generacji, mimo tego, że to mmo. Więc zanim będziecie jechać ostro, polecam przeprosić się z tym odłamem gatunku ;-)

Wpis, zgadzam się z Kertem w 100%. Najlepiej pasujący do klimatu finali Final od dawna :)

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #122 dnia: Września 06, 2013, 11:28:36 am »
Lightning Returns: Final Fantasy XIII będzie tym czym było Dirge of Cerberus dla Final Fantasy VII . Gra która z jRPG nie będzie miała wiele, a będzie w teorii kontynuowała historię znanych i lubianych bohaterów. XIII fabułę miała dość fajną, ale jednak jest to gra bardziej liniowa, niż np. FFVIII (moja ulubiona część :D). Czy czekam ? Tak, ale na FFXV :P. Jeszcze nie ograłem XIII-2, więc LR trochę poczeka...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #123 dnia: Września 19, 2013, 12:03:25 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #125 dnia: Września 21, 2013, 00:40:54 am »
Ogólnie obejrzałem ten gameplay i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie myślałem, że ten Final może mi się tak spodobać... walka wygląda nieźle. Jedyna rzecz jaka mi nie pasuje, to te przebieranki, mogli się ograniczyć tylko do zmiany broni, niektóre wdzianka dla L wyglądają na prawdę słabo, chociażby to wyżej...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #126 dnia: Września 21, 2013, 08:20:35 am »
Ale straszna cipka grała, nie mam pojęcia, czemu nie kombinował ze zmianą strojów, kiedy pasek ATB mu się kończył.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #127 dnia: Września 22, 2013, 13:15:16 pm »


I jeszcze strój Aeris:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2013, 13:20:45 pm wysłana przez Ryo »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #128 dnia: Września 22, 2013, 18:29:53 pm »
Kampania reklamowa tej gry jest zajebista. Co jakiś nowy materiał to skórka postaci, skórka, zmiana ciuszków i kolorków, znowu skórka postaci. Zastanawiam się, czy ta gra będzie miała jakąś fabułę w ogóle, jakieś zwroty akcji, Finalowe epickie momenty, czy tylko zapier**lanie po prerii i płacenie za stroje DLC.

Buce niech lepiej zmienią tytuł gry na jakieś Lighting Returns: DLC Fantasy czy coś. 

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #129 dnia: Września 22, 2013, 23:09:04 pm »
Ciuszki reklamują, kluczowy bajer serii!!!!
Gra skierowana do idiotów co będą mieli orgazm za każdym razem jak zobaczą L w nowym stroju... + powiększone cycki.
Jak można było tak zjebać tak świetną niegdyś serię...wstyd.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #130 dnia: Września 22, 2013, 23:26:29 pm »
Ciuszki w FF X-2 to już był ważny element gameplay'u, bo wpływały na skille. Już wtedy mi się nie podobało podejście na "czarodziejki z księżyca".

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #131 dnia: Września 23, 2013, 00:34:45 am »
Jak ja nie lubiłem tej gry... laski jakieś jak feministki, trzymały się w swojej paczce i misje wykonywały ze statku. Najbardziej mnie wkurzało to, że świat bezpośrednio nawiązywał do zajebistej FF X, w którą nie miałem okazji zagrać... :(

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #132 dnia: Września 23, 2013, 07:43:51 am »
laski jakieś jak feministki, trzymały się w swojej paczce i misje wykonywały ze statku.
Wiedziałem, że te feministki nie wzięły się z nikąd.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #133 dnia: Września 24, 2013, 12:42:13 pm »
Intro:



Trailer kostiumu Aeris:




Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #134 dnia: Września 27, 2013, 08:48:48 am »
Potwierdzono New Game + oraz nowe poziomy trudności:
http://projectcrystallis.org/lightning-returns-final-fantasy-xiii-interview-super-hard-mode-confirmed/

Cytuj
Ingame: How about the replay value? Will there be some kind of “New Game Plus” mode or higher difficulties?

Yuji Abe: About the difficulty, there will be one for every type of player. There will be three different difficulties: normal, hard, and super hard. There will also be a New Game Plus mode. Here you can bring content from your previous save into a new game.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #135 dnia: Października 10, 2013, 16:16:40 pm »
Tak sobie oglądam materiały z tej częsci i na mysl przychodzi mi jedno mianowicie co oni kur** zrobili z ta kiedys genialna seria. Dla przypomnienia wlaczylem sobie gameplaye starszych czesci 7,8 i 9 no i chciala sie to ogladac, przypomnialy sie wszystkie swietne chwile jakie spedzilem z tymi grami. Tam była jakas magia ze grajac nie liczylo sie nic innego. Co ja bym dal za takiego Finala 9 w edycji HD który wg. mnie jest najlepszym finalem. Na ten shit zwany XIII nie chce sie patrzec.

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #136 dnia: Października 10, 2013, 18:32:22 pm »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2013, 18:35:07 pm wysłana przez tarniak »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #137 dnia: Października 10, 2013, 21:48:10 pm »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.
lól? jak to?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #138 dnia: Października 10, 2013, 21:51:33 pm »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.

Raczej 100% pop-gówno... zero magii i celowanie w tępe masy co się będą masturbować przy wirtualnych, powiększonych cycach L.

lupinator

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #139 dnia: Października 10, 2013, 22:13:49 pm »

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #140 dnia: Października 10, 2013, 22:31:53 pm »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.

Raczej 100% pop-gówno... zero magii i celowanie w tępe masy co się będą masturbować przy wirtualnych, powiększonych cycach L.
Przeczytaj se co to fanservice, dood.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #141 dnia: Października 11, 2013, 11:47:52 am »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.
lól? jak to?
Podwójny lól, o co chodzi?

Fanserwis fanserwisem, ale argument "zero magii i celowanie w tępe masy co się będą masturbować przy wirtualnych, powiększonych cycach L" pozostaje w mocy, jakieś granice dobrze by było postawić.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #142 dnia: Października 11, 2013, 11:58:03 am »
100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.

Raczej 100% pop-gówno... zero magii i celowanie w tępe masy co się będą masturbować przy wirtualnych, powiększonych cycach L.
Przeczytaj se co to fanservice, dood.

Przecie tutaj jedno drugiego nie wyklucza.
Kojima też zawsze jakieś smaczki do swoich gier wplątywał, jest po japońsku, dla niektórych nawet za bardzo ale jego gry nie przypominają bezkształtnej papki jaką serwuje nam dzisiaj SE.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2013, 12:01:55 pm wysłana przez andryush »

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #143 dnia: Października 11, 2013, 17:51:03 pm »
Ale co jest pop- w tym wszystkim? Że powiększyli jej biust? Fanservice to fanservice, biorą jedyną postać którą gracze lubią, robią z nią wszystko co fanbase by mógł chcieć, dają Ci to na płycie. Inna sprawa, że zachód takich rzeczy nie lubi/nie czai. Widać to po tym temacie, widać to po popycie na chocobo spin-offy, rimejki itd. Gdyby w Japonii zrobili VN z Lightning to pewnie milion kopii. W Europie nikt by o tym nigdy nie usłyszał.

100% fanservice. Bardziej po japońsku się nie da i dla mnie jest ok.

A z FFIX to głównie pamięta się czekanie... Uwielbiam tę grę, ale nie wiem jak ona w ogóle mogła w takiej formie wyjść to dla mnie niepojęte. Spróbuj ograć ją teraz, idzie ocipieć.
lól? jak to?
Podwójny lól, o co chodzi?

Fanserwis fanserwisem, ale argument "zero magii i celowanie w tępe masy co się będą masturbować przy wirtualnych, powiększonych cycach L" pozostaje w mocy, jakieś granice dobrze by było postawić.
Odpalcie sobie FFVI, VII, VIII i IX, porównajcie czasy oczekiwania na walkę, czas trwania walki spowodowany oczekiwaniem na "odpowiedź" gry, to zrozumiecie. Jak miałem kilkanaście lat i nie spędzałem 9 godzin w pracy to mnie to jebało, ale zaręczam, że przejście IX teraz to katorga i nostalgia, nostalgią, ale technicznie FFIX nie domaga. To najwolniejszy Final który powstał (mówię o technologii, nie o pacingu) i mimo że należy do moich ulubionych, nie będę go wybielał.

Nie rozumiem specjalnie argumentu "o cycach". Zapanowało nagłe oburzenie, podczas gdy 90% gier, w których element ów jest PRZESADZONY, jakoś przechodzi bez echa i nikt nie podnosi głosu. Jeszcze mi powiedzcie, że to się nie zdarza w jRPG to pęknę ze śmiechu. Pokraczne cyce Tify owiane nostalgią są spoko, ale do FFXIII dojebka sensowna. O kwalifikujących się na grupę inwalidzką wymionach z bijatyk nie muszę chyba wspominać. Ilość dyskusji nt. biustu obnaża niedojrzałość dyskutantów najwyżej.Gdyby nie te 5000 newsów na temat tego, to nawet bym nie zwrócił uwagi.

PS. Nie zgodzę się też, że ten ruch jest dla tępych mas, bo jak wyjdzie CYCKI RETURNS: CYCKI CYCKI XIII, owe masy będą zajęte graniem w kolejnego shooterka. :troll:

PPS. I wciąż jestem zdania, że lepsza tsundere Lightning niż irytujący kretyn Tidus czy zupełnie bezpłciowy Vaan, więc i tak idą do przodu. Jak komuś nie pasuje to od razu może przeskoczyć na XV, która obstawiam, że znów dupy nie urwie.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2013, 18:11:11 pm wysłana przez tarniak »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #144 dnia: Października 11, 2013, 23:10:38 pm »
Cycki są spoko, nikt tu nie przeczy  :angel:

Na pewno nikt też by się nie przypier*alał o cycki (czy ich powiększanie jako główny napęd machiny marketingowej) w setnej części Onechanbara. Ale to na serio żałosne jarać się erpegiem, który ma tylko i wyłącznie do zaoferowania to co Onechanbara, gdzie jeszcze tfurcy raz za razem walą po oczach właśnie tym NAJWIĘKSZYM atutem (miseczka D! gdzie tam do poprzednich części!), zarówno w trailerach jak i wypowiedziach.

Tifa... heh, ciekawa sprawa czy ludzie zwrócili by największą uwagę mogąc oglądnąć dzisiaj FF7 w grafice na obecnym poziomie na cycki jednej z 9 postaci w drużynie .... czy raczej na zajebistą fabułę, która to wszystko spinała, dobry system walki i resztę drużyny, która była równie fajna jak cycki Tify. Seria trzynastek ma do zaoferowania tylko cycki, trochę kiepskich dlc i ... tyle.

Co do loadingów w ff9 - może były ciut dłuższe niż w 7 i 8, ale chyba przesadzasz z ich upiornością. Zwłaszcza, że wracając do gry dzisiaj (co podkreślałeś) na 99% nie grasz na ps1, tylko na każdym innym sprzęcie, który przyspiesza loadingi.

No i odnośnie ppsa, na serio trzeba poszukać wśród gier Sakaguchiego, żeby znaleźć postacie gorsze od Błyskawicy (a może vaan nie jego? nie ważne). Czego to miało dowieźć? (bo XV tak jak piszesz, na pewno nie urwie ;) )
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #145 dnia: Października 11, 2013, 23:23:40 pm »
ON TOPIC :troll: nowe screeny:



http://www.gamersyde.com/news_new_lightning_returns_screens-14719_en.html

No po prostu o niczym nie myślę tylko o tym, żeby jak ta tępa masa tasować się przy wirtualnych cycach. Oh wait, ich nawet nie widać...

Co do loadingów w ff9 - może były ciut dłuższe niż w 7 i 8, ale chyba przesadzasz z ich upiornością. Zwłaszcza, że wracając do gry dzisiaj (co podkreślałeś) na 99% nie grasz na ps1, tylko na każdym innym sprzęcie, który przyspiesza loadingi.
To wróc np. na PSP i zobacz sam. Ja grałem na PSP jak byłem w szpitalu gdzie miałem duuużo czasu, a i tak mnie szlag trafiał z prędkościa loadingów i walk.

Cytuj
No i odnośnie ppsa, na serio trzeba poszukać wśród gier Sakaguchiego, żeby znaleźć postacie gorsze od Błyskawicy (a może vaan nie jego? nie ważne). Czego to miało dowieźć? (bo XV tak jak piszesz, na pewno nie urwie ;) )
Są gorsze, chociaż imho od 10 tendencja wyłącznie spadkowa czy to mc czy źli. Więc dowieźć miało tego, że od X postacie są coraz bardziej bezpłciowe tudzież irytujące.

Ja naprawdę nie do końca rozumiem nagonkę akurat na LR, kiedy SE robi znacznie słabsze skoki na kasę, które są akceptowane wyłącznie dlatego, że nie ma w nazwie XIII albo że nie wychodzi to na PS3/XO. Bo Crisis Core miał podobną mechanikę, a nie zauważyłem narzekań, ale wiadomo, Zack. Dalej - Dissidie, 14958945 rimejk Tacticsów out now na Twoją pralkę, FFIII na Androida za 50 zł itd. Robią grę nową, która nie duplikuje błędów poprzedniczek i je* w ryj, bo powiększone biusty i brak magii. W VIII magia była na cyferki co jest jednym z najgłupszych rozwiązań w serii i jakoś wszyscy żyją i nabili setki godzin.

Nie będzie kolejnego FFVII ani IX, ani HD rimejku. SE zalicza w ostatniej dekadzie głównie wtopy i gdyby nie ekspansja na Europę w post-Eidosowej formie to za 5 lat wydawaliby już tylko karcianki z Cloudem na iOS. :evil: Oni są tak leniwi, że nawet HD rimejki zrobili jeszcze mniejszej linii oporu niż Konami.

A Sakaguchi-sruczi. Od 8 lat wydał jedną grę dobrą, jedną przeciętną i... Blue Dragon :troll:, w którego i tak muszę w końcu zagrać, bo Toriyama. A o ile dobrze mi wiadomo to ostatnio klepie gierki na komórki.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2013, 23:50:35 pm wysłana przez tarniak »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #146 dnia: Października 12, 2013, 00:46:37 am »
Cytuj
Ja naprawdę nie do końca rozumiem nagonkę akurat na LR, kiedy SE robi znacznie słabsze skoki na kasę, które są akceptowane wyłącznie dlatego, że nie ma w nazwie Final Fantasy

fixed.
FF w nazwie zobowiązuje. Tym bardziej na duże konsole.
O innych skokach prawdę mówiąc nie słyszałem. Widziałem tylko ze 2 drogie jRPG na smartfony i to wszystko...

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #147 dnia: Października 12, 2013, 09:46:57 am »
fixed.
FF w nazwie zobowiązuje. Tym bardziej na duże konsole.
O innych skokach prawdę mówiąc nie słyszałem. Widziałem tylko ze 2 drogie jRPG na smartfony i to wszystko...
Jak już zmieniasz mój wywód, to chociaż udawaj, że wiesz o czym piszesz iks de






andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #148 dnia: Października 12, 2013, 16:38:07 pm »
Disiidia była całkiem przyjemna akurat...W Crisi Core zabrakło rozmachu, ale przymykam oko na to, bo to gra na PSP.
O drogich jrpg na smartfony już wspominałem. ;p No i czy fakt istnienia tych gier usprawiedliwia SE od robienia kupy FF na duże kosnole? Na smartfony niech klepią co chcą.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #149 dnia: Października 12, 2013, 17:16:36 pm »
Sory ale ze Square odwala kaszane przy edycjach HD sie nie zgodze bo aktualnie gram w KH 1,5 remix i naprawde to nie jest czysta konwersja z ps2 z podbita rozdziałka...

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #150 dnia: Października 12, 2013, 18:55:28 pm »
Sory ale ze Square odwala kaszane przy edycjach HD sie nie zgodze bo aktualnie gram w KH 1,5 remix i naprawde to nie jest czysta konwersja z ps2 z podbita rozdziałka...
Część assetów musieli zrekreować, ale still, to HD rimejk, a nie nowa gra z nową fabułą i nową zawartością. Nie czujesz się wychujany, że kupujesz tą samą grę, którą wcześniej kupiłeś tylko lepszą grafą, ale wkur**a Cię zupełnie nowa gra. Uwielbiam te podwójne standardy, naprawdę.

Disiidia była całkiem przyjemna akurat...W Crisi Core zabrakło rozmachu, ale przymykam oko na to, bo to gra na PSP.
O drogich jrpg na smartfony już wspominałem. ;p No i czy fakt istnienia tych gier usprawiedliwia SE od robienia kupy FF na duże kosnole? Na smartfony niech klepią co chcą.
To spoko ogarniasz skoro uważasz, że nie miały FF w tytule, a grałeś. O grach na smartfony napisałeś, że widziałeś dwie, a ja wrzuciłem tylko opcje na Androida,  a tu iOS, a tu inne rynki. Jednocześnie ta sama konwersja wyszła na iOS, Androida, PSP i DSa (FFIII). I co to niby za podwójne standardy? Bo to gra na PSP, [smartfony to się nie liczą[/i].

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #151 dnia: Października 12, 2013, 19:26:18 pm »
Ej Mateusz, a ciebie to właściwie chłopak rzucił czy z korpo wywalili?

Jacek84

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #152 dnia: Października 12, 2013, 23:56:58 pm »
?

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #153 dnia: Października 14, 2013, 16:28:41 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #154 dnia: Października 18, 2013, 22:50:10 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #155 dnia: Października 18, 2013, 23:45:00 pm »
 :lol:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #156 dnia: Października 28, 2013, 17:33:36 pm »
http://www.pssite.com/news-29096-square_enix_rozwazalo_oddanie_final_fantasy_zachodnim_studiom.html

Co za debile rządzą tym SE. Oj ciężko kolesiom pojąć, że to Toriyama położył serię na łopatki i że zachodni gracze od FF nie oczekują kolejnych ciuszków w DLC. Najlepsze jest to, że teraz powstała komisja kontroli jakości FF, w której zasiada...Toriyama :lol:
Buce mają w ekipie takich zasłużonych gości jak Akitoshi Kawazu od Sagi Frontier, Hiroyuki Itou, który dłubał mocno przy najlepszych Finalach, Hiroshi Minagawę od Tactics Ogre: LUCT, Tatsuye Kando, który robił TWEWY, nie wspominając o Nomurze czy o Yoko Taro od NieR, a któremu grafę w Drakengard 3 robią teraz ,,mistrzowie kodu" od Deadly Premonition, bo prawdziwi mistrzowie kodu od SE robią teraz skórki dla Lighting. Należy pamiętać jeszcze, że Atlus był przez pewnien czas do kupienia, ale SE nie wykazało zainteresowania, bo będzie szukać ratunku i pocieszenia u zachodniego twórcy, który zacznie klepać jrpgi :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2014, 18:58:03 pm wysłana przez dante0 »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #157 dnia: Października 28, 2013, 23:50:46 pm »
Może zachodni twórca będzie tak samo jak fani pragnąć powrotu do korzeni i zrobi to lepiej niż japońce co im się we łbach poprzewracało...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #158 dnia: Października 29, 2013, 11:03:42 am »
Może zachodni twórca będzie tak samo jak fani pragnąć powrotu do korzeni i zrobi to lepiej niż japońce co im się we łbach poprzewracało...
Poprzewracało to się prezesom, którzy wprowadzili modę klepania sequeli, dlc i nie wiadomo dlaczego ciągle stawiają na Toriyamę, największego i chyba jedynego partacza w historii tej serii. SE ma odpowiednich ludzi do robienia finali i którzy potrafią robić świetne jrpgi. Patrz mój komentarz wyżej.   

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 07, 2013, 23:30:49 pm »