Autor Wątek: Wór XI: NOWY ROK  (Przeczytany 1714318 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6600 dnia: Kwietnia 26, 2013, 15:58:42 pm »
Czy jak dupa nie jest milionerką, a jest tylko ładna to dla ciebie staje się mniej atrakcyjna?

Nierozumiesz. Kobiety maja tak z natury że pozycja i kasa kojarzy sie z atrakcyjnością bo to daje im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego te cechy dodają do atrakcyjności. My jesteśmy facetami i my na to nie patrzymy bo to my jestesmy od zapewnienia dobytku i od pracy. Kobieta jest tylko ozdobką która nie poradzi sobie bez faceta i potrzebuje go by zyc godnie.



no je**em post roku :lol:

Śmichłem i również zapisuję jako myśl roku. :lol:
no co przeciez prawde napisał :roll:
W ktorym punkcie, bo nie kumam.
Mam rozumiec ze na pierwsza randke cisniesz z wyciagiem z konta.

Przecież nie napisał że laski patrzą tylko na to, ale że dodaje to do atrakcyjności, a to chyba logiczne nie ? Liczy się miłość blabla ale zawsze pozytywniej sie patrzy na przyszłość jak gościu ma jakiś zarobek i jest w miarę ustawiony. Oczywiście niektóre laski na to pewnie w ogóle nie zwracają uwagi, ale typ który ma jakiś tam hajs na pewno przez większość jest pozytywniej postrzegany + zaradność, samodzielność i takie tam.

wedlug waszej pokretnej logiki, atrakcyjniejszy jest facet z wiekszym kontem, dobrze ze z was same dobrze ustawione chlopki bo inaczej zlewal by was pot co nocy czy ona jeszcze spi u was w lozku :lol:

pios jou, gdzie jest EIS
wiadomo, tak samo ty patrzysz jak laska wyglada. Ogarnij sie chlopie bo chyba za duzo seriali romantycznych ogladasz.

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6601 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:00:41 pm »
Czy jak dupa nie jest milionerką, a jest tylko ładna to dla ciebie staje się mniej atrakcyjna?

Nierozumiesz. Kobiety maja tak z natury że pozycja i kasa kojarzy sie z atrakcyjnością bo to daje im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego te cechy dodają do atrakcyjności. My jesteśmy facetami i my na to nie patrzymy bo to my jestesmy od zapewnienia dobytku i od pracy. Kobieta jest tylko ozdobką która nie poradzi sobie bez faceta i potrzebuje go by zyc godnie.



no je**em post roku :lol:

Śmichłem i również zapisuję jako myśl roku. :lol:
no co przeciez prawde napisał :roll:
W ktorym punkcie, bo nie kumam.
Mam rozumiec ze na pierwsza randke cisniesz z wyciagiem z konta.

Przecież nie napisał że laski patrzą tylko na to, ale że dodaje to do atrakcyjności, a to chyba logiczne nie ? Liczy się miłość blabla ale zawsze pozytywniej sie patrzy na przyszłość jak gościu ma jakiś zarobek i jest w miarę ustawiony. Oczywiście niektóre laski na to pewnie w ogóle nie zwracają uwagi, ale typ który ma jakiś tam hajs na pewno przez większość jest pozytywniej postrzegany + zaradność, samodzielność i takie tam.

wedlug waszej pokretnej logiki, atrakcyjniejszy jest facet z wiekszym kontem, dobrze ze z was same dobrze ustawione chlopki bo inaczej zlewal by was pot co nocy czy ona jeszcze spi u was w lozku :lol:

pios jou, gdzie jest EIS
wiadomo, tak samo ty patrzysz jak laska wyglada. Ogarnij sie chlopie bo chyba za duzo seriali romantycznych ogladasz.
jestem dobrze ogarniety, ja tam nie placze po forumach i nie zachlewam bo baba mnie puscila z sasiadem :lol:
no offence oczywiscie

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6602 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:02:58 pm »
Po raz kolejny nie wiesz o czym piszesz. Czemu ludzie wypowiadają sie o tematach o których nie mają pojęcia?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6603 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:03:10 pm »

a jak ktos jest z zawodu synem, to co ma wspolnego z zaradnoscia i meskoscia :)


ma start, o reszcie zadecyduja jego pozostale cechy charakteru. Wiadomo sa puste laski i takie ktore wola typ twardego chlopa.

Tak samo moge sie spytac, jesli beda dwie laski z ktorymi Ci sie fajnie gada a jedna ma krzywe zeby i gorsza figure a druga to fajna dupercia, to ktora wybierzesz? I zona tez sie bedzie martwic w nocy ze patrzysz na inne ladne laski bo wiadomo ze tak jest ;p

Unlimited

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6604 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:03:17 pm »
O ja pier**le!

Zaradność > Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo > Stan Konta

Stan Konta > Męskość

Męskość > Brak Męskości

Jeżeli ktoś to stawia na równi to gratuluje postawy. Plemiona są znacznie przed takim osobnikiem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2013, 16:07:01 pm wysłana przez Unlimited »

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6605 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:08:31 pm »

a jak ktos jest z zawodu synem, to co ma wspolnego z zaradnoscia i meskoscia :)


ma start, o reszcie zadecyduja jego pozostale cechy charakteru. Wiadomo sa puste laski i takie ktore wola typ twardego chlopa.

Tak samo moge sie spytac, jesli beda dwie laski z ktorymi Ci sie fajnie gada a jedna ma krzywe zeby i gorsza figure a druga to fajna dupercia, to ktora wybierzesz? I zona tez sie bedzie martwic w nocy ze patrzysz na inne ladne laski bo wiadomo ze tak jest ;p

jak sie ciesze, ze niedlugo zmienie swoja wybrakowana dziewczyne na nowa piekna lasencje bo zaczalem zarabiac grube siano.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6606 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:09:48 pm »
jak sie ciesze, ze niedlugo zmienie swoja wybrakowana dziewczyne na nowa piekna lasencje bo zaczalem zarabiac grube siano.

Spójrz na celebrytów - wielu tak robi :lol:

Niektórzy faceci też tak robią -> Tomasz Kammel i Niezgoda. Już widzę, że Kammelek dalej by z nią sypiał, gdyby nie byłą milionerką :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6607 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:11:07 pm »

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6608 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:13:48 pm »
jak sie ciesze, ze niedlugo zmienie swoja wybrakowana dziewczyne na nowa piekna lasencje bo zaczalem zarabiac grube siano.

Spójrz na celebrytów - wielu tak robi :lol:

Niektórzy faceci też tak robią -> Tomasz Kammel i Niezgoda. Już widzę, że Kammelek dalej by z nią sypiał, gdyby nie byłą milionerką :lol:

no tu na forum mamy samych celebrytow, sadzac po wpisach.
ciekawi mnie jedno w czym zaradniejszy jest facet koszacy 4 kola od biedaka bez szkoly zarabiajacego 3,3 tysia?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2013, 16:16:38 pm wysłana przez hanza »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6609 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:15:44 pm »
Nie wiem ziomek, kogo Ty chcesz oszukać. Tutaj na forum nie mamy (chyba) żadnych milionerów co sobie jeżdżą lambo i wyrywają dupy.
Laski lecą na kasę bardziej niż na wygląd.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6610 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:18:11 pm »
Laski nie lecą na wyglad, gdyby tak bylo nie miałbym w zyciu żadnej.
Hanza skończ pie**olić, zaraz jeszcze powiesz ze zagłosujesz w następnych wyborach na PO do donek taki ładny i fajny.
kadra na piast
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Inaki Astiz, Bartosz Bereszyński, Tomasz Brzyski, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow

Pomocnicy: Dominik Furman, Janusz Gol, Michał Kucharczyk, Daniel Łukasik, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak

Napastnicy: Wladimer Dwaliszwili, Danijel Ljuboja, Marek Saganowski
 :troll:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2013, 16:19:53 pm wysłana przez CancerPL »

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6611 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:19:22 pm »
Nie wiem ziomek, kogo Ty chcesz oszukać. Tutaj na forum nie mamy (chyba) żadnych milionerów co sobie jeżdżą lambo i wyrywają dupy.
Laski lecą na kasę bardziej niż na wygląd.

pisalem w skali forumowej, pierdolenie pudelkowe mnie nie interesuje.
watpie by czyjas laska byla z jakims uzytkownikeim gejonly dla kasy.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6612 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:19:40 pm »

a jak ktos jest z zawodu synem, to co ma wspolnego z zaradnoscia i meskoscia :)


ma start, o reszcie zadecyduja jego pozostale cechy charakteru. Wiadomo sa puste laski i takie ktore wola typ twardego chlopa.

Tak samo moge sie spytac, jesli beda dwie laski z ktorymi Ci sie fajnie gada a jedna ma krzywe zeby i gorsza figure a druga to fajna dupercia, to ktora wybierzesz? I zona tez sie bedzie martwic w nocy ze patrzysz na inne ladne laski bo wiadomo ze tak jest ;p

jak sie ciesze, ze niedlugo zmienie swoja wybrakowana dziewczyne na nowa piekna lasencje bo zaczalem zarabiac grube siano.



Dlaczego nagle temat z dupy o zostawianiu partnerek? Mowilismy o atrakcyjności i co na nią wpływa, jesli masz laske i jest Ci z nia dobrze to fajnie i cieszymy sie. Nie wnosi to nic do tematu o postrzeganiu kobiet i mezczyzn.

el becetol

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6613 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:20:28 pm »
a jak ktos jest z zawodu synem, to co ma wspolnego z zaradnoscia i meskoscia :)

Jak się laska urodzi ładna to też żadna w tym jej zasługa, jednak ocenianie wyglądu dziewczyn to norma, o czym świadczy chociażby odpowiedni temat na forum. A ocenianie wyglądu wcale nie jest mniej powierzchowne niż ocenianie stanu konta. Więc o co ten ból dupy?

O ja pier**le!

Zaradność > Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo > Stan Konta

Stan Konta > Męskość

Męskość > Brak Męskości

Jeżeli ktoś to stawia na równi to gratuluje postawy. Plemiona są znacznie przed takim osobnikiem.

Będę potrzebował tłumacza.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6614 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:21:42 pm »
Nie wiem ziomek, kogo Ty chcesz oszukać. Tutaj na forum nie mamy (chyba) żadnych milionerów co sobie jeżdżą lambo i wyrywają dupy.
Laski lecą na kasę bardziej niż na wygląd.

pisalem w skali forumowej, pierdolenie pudelkowe mnie nie interesuje.
watpie by czyjas laska byla z jakims uzytkownikeim gejonly dla kasy.
może i nie ale jakby poznała kogoś z niezłym interesem i by ja chcial to już by z forumowiczem nie byla :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6615 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:22:13 pm »
Jak dobrze, że wymyślono monogamię i instytucję małżeństwa, bo wielu nawet nie miałoby okazji poruchać i zostałoby im tylko śmigło :(

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6616 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:22:40 pm »
Nie wiem ziomek, kogo Ty chcesz oszukać. Tutaj na forum nie mamy (chyba) żadnych milionerów co sobie jeżdżą lambo i wyrywają dupy.
Laski lecą na kasę bardziej niż na wygląd.

pisalem w skali forumowej, pierdolenie pudelkowe mnie nie interesuje.
watpie by czyjas laska byla z jakims uzytkownikeim gejonly dla kasy.


i znow to samo, gosciu nikt nie twierdzi ze TRZEBA miec kase by miec laske i jest to totalny MUS i obowiązek. Tylko ze lepiej sie z tym wypada i ludzie postrzegaja Cie lepiej niz wspomnianego wczesniej przegrywa mieszkajacego w piwnicy u matki. Ja o zupie Ty o dupie.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6617 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:23:21 pm »
Arabowie tak maja, jak cie nie stać na babe to nie masz a jak cie stać to masz i 8 i jest fajnie 8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6618 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:26:28 pm »
je*AĆ BABY W TŁUSTE DUPY.

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6619 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:27:01 pm »
JIHAD LEGIA

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6620 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:28:57 pm »
Luźna dygresja. Jak ktoś przyrównuje ludzi do zwierząt, to wielka obraza. Potem pisze się przykład, który to potwierdza i większość przyklaskuje. Grubo jest.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6621 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:33:27 pm »
Jak dobrze, że wymyślono monogamię i instytucję małżeństwa, bo wielu nawet nie miałoby okazji poruchać i zostałoby im tylko śmigło :(

True story. Przecież te całe arabusy kozy ruchają i się w powietrze wysadzają, bo czekają na nich 72 dziewice (jak zwykle świetny przykład jak to religia utrzymuje ład społeczny, by biedota się nie buntowała, że bogacze wszystko zgarniają dla siebie :troll: ).

Teraz większość z nas na forumku, żeby móc zaimponować jakiejś lasce hajsem, musiałoby zarabiać dużo powyżej średniej. No ale w liceum nigdy się nie spotykaliście z duperami, które robiły wszystko za to, ze postawisz takim drinka/kolacje w restauracji (nie mcdonald)? Dla takich z nowej huty czy innych to jest coś i takie leciały nawet na największych koczkodanów z większą ilością kieszonkowego od starych.

Unlimited

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6622 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:33:49 pm »
BTW. Na forum jest jeden osobnik który ma/miał Lambo :P

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6623 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:35:08 pm »
Crasch? Czy tam jak ten jego nick się pisało.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6624 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:36:11 pm »
on miał lambo ?

el becetol

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6625 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:36:45 pm »
A nie Tomasz?

hanza

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6626 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:37:26 pm »
Nie wiem ziomek, kogo Ty chcesz oszukać. Tutaj na forum nie mamy (chyba) żadnych milionerów co sobie jeżdżą lambo i wyrywają dupy.
Laski lecą na kasę bardziej niż na wygląd.

pisalem w skali forumowej, pierdolenie pudelkowe mnie nie interesuje.
watpie by czyjas laska byla z jakims uzytkownikeim gejonly dla kasy.


i znow to samo, gosciu nikt nie twierdzi ze TRZEBA miec kase by miec laske i jest to totalny MUS i obowiązek. Tylko ze lepiej sie z tym wypada i ludzie postrzegaja Cie lepiej niz wspomnianego wczesniej przegrywa mieszkajacego w piwnicy u matki. Ja o zupie Ty o dupie.
nie chce uzywac tutaj zadnych inwektyw, ale czyt. czasami ze zrozumieniem
dobrze wiedziec, ze masz kase gut for ya.
miales wywiad w gali?
wiekszosc tutaj obraca na tym samym poziomie finansowym i pierdolenie ze ktos jest zaradniejszy od innego bo jezdzi 2 lata nowsza furka jest smieszne.
po prostu nikt tu nie ma prawdziwych hajsow i nie jest zaradny/atrakcyjny/meski bo go nie stac na lambo eot.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6627 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:37:50 pm »
No ale w liceum nigdy się nie spotykaliście z duperami, które robiły wszystko za to, ze postawisz takim drinka/kolacje w restauracji (nie mcdonald)? Dla takich z nowej huty czy innych to jest coś i takie leciały nawet na największych koczkodanów z większą ilością kieszonkowego od starych.
Zauważyłem to już nie raz, ale teraz napiszę. Twoja zdolność odnoszenia się do stereotypów i uogólniania mnie osobiście poraża.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6628 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:38:36 pm »
on miał lambo ?

Nie wiem. Wiem, zę miał Hummera H2 i jakąś łódkę. Ojciec miał komis aut, to myślałem, że może i lambo im się w komisie zdarzyło.

A nie Tomasz?

Nissan 350z był raczej

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6629 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:40:57 pm »
tango miał chyba mustanga, red pewnie też ma jakieś wypas furki no i cool&trendy, to jedyni którzy mogliby mieć lambo na tym forum :P . Coś mi się kojarzy że red miał jakieś tam lambo, ale nie wiem czy to było jego czy coś.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6630 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:41:57 pm »
No ale w liceum nigdy się nie spotykaliście z duperami, które robiły wszystko za to, ze postawisz takim drinka/kolacje w restauracji (nie mcdonald)? Dla takich z nowej huty czy innych to jest coś i takie leciały nawet na największych koczkodanów z większą ilością kieszonkowego od starych.
Zauważyłem to już nie raz, ale teraz napiszę. Twoja zdolność odnoszenia się do stereotypów i uogólniania mnie osobiście poraża.



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6631 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:43:02 pm »
Coś mi się kojarzy że red miał jakieś tam lambo, ale nie wiem czy to było jego czy coś.

On tylko dawał foty od jego kumpla. To niestety nie jego było.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6632 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:53:48 pm »
No ale w liceum nigdy się nie spotykaliście z duperami, które robiły wszystko za to, ze postawisz takim drinka/kolacje w restauracji (nie mcdonald)? Dla takich z nowej huty czy innych to jest coś i takie leciały nawet na największych koczkodanów z większą ilością kieszonkowego od starych.
Zauważyłem to już nie raz, ale teraz napiszę. Twoja zdolność odnoszenia się do stereotypów i uogólniania mnie osobiście poraża.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie pisałem tylko o tym temacie. A puste kur** i to ładniejsze, te chłopaki mieliby taniej w polskim burdelu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6633 dnia: Kwietnia 26, 2013, 16:56:57 pm »
A puste kur** i to ładniejsze, te chłopaki mieliby taniej w polskim burdelu.

kur** na charakter nie patrzą :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6634 dnia: Kwietnia 26, 2013, 17:11:08 pm »
JIHAD LEGIA
kompletnie odlatujesz

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6635 dnia: Kwietnia 26, 2013, 17:40:00 pm »
Mocno w temacie:



Strona z Mirkiem na fb MISTRZ :lol: Svon plus.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6636 dnia: Kwietnia 26, 2013, 18:02:11 pm »


hehe

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6637 dnia: Kwietnia 26, 2013, 18:07:58 pm »
wczoraj to przejrzałem jak zapodaliście linkiem :D kur** czego to ludzie nie założą :D

svonston

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6638 dnia: Kwietnia 26, 2013, 19:14:53 pm »
No dobry proil. :lol: Beka na okrągło, nie ma słabych tekstów chyba.


Jacek84

  • Gość
Odp: Wór XI: NOWY ROK
« Odpowiedź #6639 dnia: Kwietnia 26, 2013, 19:18:05 pm »
kur** CO SIE STAO Z FORUM