Autor Wątek: Star Wars: Battlefront  (Przeczytany 73436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #680 dnia: Grudnia 20, 2015, 21:20:34 pm »
Jasne, mowię tak przyszłościowo bo wlasnie mi sie tak skojarzyło ze ty tez Trójmiasto a bym w battlefronta pograł ;) Co do piwka to jasna sprawa :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #681 dnia: Stycznia 05, 2016, 00:55:45 am »
JEJ :D Więcej zawartości Single Player do coopa w split screenie :D Oby te dodatki były za darmoszke :P

http://www.pssite.com/news/46863/deweloper-star-wars-battlefront-potwierdza-plany-dotyczace-rozbudowy-trybu-jednoosobowego.html

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #682 dnia: Stycznia 05, 2016, 11:50:46 am »
13 milionów sprzedanych kopii tej wydmuszki.  :-?

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #683 dnia: Stycznia 05, 2016, 11:52:47 am »
13 milionów sprzedanych kopii tej wydmuszki.  :-?

Nie przesadzaj. Gra ideałem nie jest, ale jest naprawdę fajna :) W niższej cenie naprawdę warto to ograć.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #684 dnia: Stycznia 05, 2016, 12:34:56 pm »
Ej, ale ja nie neguję tego, że gra może się podobać i oblewać miodem. Mnie irytuje jej niewielka zawartość i to w jaki sposób była sprzedawana. Wiem, że to w naszych czasach norma, ale ja się na to nie godzę.

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #685 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:20:31 pm »
Kun ma rację. Zawartość gry w grze jest żenująca, to powinno chodzić po 20 złotych. W godzine zobaczysz wszystko co gra ma do zaoferowania, no może nie licząc jakiś broni i skórek do odblokowania po grindzie. 

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #686 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:23:56 pm »
Ile to ma map?
Takich jak ta snieżna z bety

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #687 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:27:34 pm »

Ile to ma map?
Takich jak ta snieżna z bety

Map do ataku ATAT jest...

5

Żeby nie było ja małej zawartości też nie neguje, bo EA sobie zbyt wiele liczy za ten produkt, no ale gra jest nawet fajna, tylko tam powinno być 2 razy więcej zawartości...

Grę sam dostałem bo za 200 ziko bym jej nie kupił :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #688 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:30:59 pm »
No to mało jak tak.
A z dlc ma być 16?

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #689 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:32:07 pm »
No to mało jak tak.
A z dlc ma być 16?

O DLC jeszcze nic nie wiadomo. Nie wiem jak oni te mapy liczą. Jeśli 16 całościowo to słabo. Bo do każdego trybu są inne mapy w podobnych lokacjach.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #690 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:40:54 pm »
To nie jest jak w bf, ze kazda lokacja/planeta = mapa do wszystkich trybów.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #691 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:43:58 pm »
To nie jest jak w bf, ze kazda lokacja/planeta = mapa do wszystkich trybów.

Nie. Są też zupełnie inne mapy na tych samych planetach mniejsze do trybów z mniejszą skalą.

Na samym Tatoine naliczyłem 1 mapę do wielkich trybów Conquest i ATAT, 3 mapy do mniejszych, oraz wersje map do Squadron'a dostosowane do pojedynków myśliwców

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #692 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:45:28 pm »
Razem z tym DLC darmowym to jest 5 światów na każdym 2-4 mapy. W DLC mają być 4 światy, pewnie po 4 mapy każdy, czyli 16. Tylko w mapy wlicza sie też Ekskadra, w której się lata więc trudno to mapą nazwać, po prostu tło zmieniają  :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #693 dnia: Stycznia 05, 2016, 13:47:00 pm »
Razem z tym DLC darmowym to jest 5 światów na każdym 2-4 mapy. W DLC mają być 4 światy, pewnie po 4 mapy każdy, czyli 16. Tylko w mapy wlicza sie też Ekskadra, w której się lata więc trudno to mapą nazwać, po prostu tło zmieniają  :lol:

No fakt.

Na + można doliczyć, że po za Season Passem mają być też darmowe mapy dla graczy, ale to nie zmienia faktu, że niesmak z wykastrowanej gry na premierę pozostał. Gra wygląda jak Battlefield bez singla i połowy map, bo jakoś gierki z serii BF i bez premium są całkiem spore.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #694 dnia: Stycznia 21, 2016, 13:40:13 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #695 dnia: Stycznia 21, 2016, 13:54:33 pm »
Ooo...a ja właśnie odebrałen od kumpla. :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #696 dnia: Stycznia 21, 2016, 13:55:50 pm »
Do mnie poczta leci. Jak internet w uk pozwoli, to moze jakas ustawka w przyszlym tyg?

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #697 dnia: Stycznia 21, 2016, 13:57:10 pm »
Do mnie poczta leci. Jak internet w uk pozwoli, to moze jakas ustawka w przyszlym tyg?

Owszem i z chęcią :)

Ostatnio sobie okazyjnie pogrywam :D

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #698 dnia: Stycznia 21, 2016, 14:58:30 pm »
http://www.ppe.pl/news/41316/star-wars-battlefront-otrzyma-nowa-darmowa-mape-oraz-stroje-dla-bohaterow.html

Akurat jak pozyczylem, pieknie :D

Cytuj
Gracze mogą oczekiwać nowej miejscówki, dzięki której pobiegamy po pustynnym Tatooine

Przecież Tatooine jest w podstawowej wersji, nie rozumiem tego przecieku. PPE raczej też nie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #699 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:01:45 pm »
http://www.ppe.pl/news/41316/star-wars-battlefront-otrzyma-nowa-darmowa-mape-oraz-stroje-dla-bohaterow.html

Akurat jak pozyczylem, pieknie :D

Cytuj
Gracze mogą oczekiwać nowej miejscówki, dzięki której pobiegamy po pustynnym Tatooine

Przecież Tatooine jest w podstawowej wersji, nie rozumiem tego przecieku. PPE raczej też nie.

Pewnie chodzi o nowe mapy na tej planecie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #700 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:04:17 pm »
Chodzi o nowe mapy na Tatooine.

O, Mrocz już odpisał.

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #701 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:08:06 pm »
Może ale ciekawe jakich wymiarów. Wolałbym coś w nowym klimacie bo połowa map w grze jest na pustyni (mapy na Tatooine & Jakku) i trochę już tym piachem rzygam.


Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #702 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:10:49 pm »

Może ale ciekawe jakich wymiarów. Wolałbym coś w nowym klimacie bo połowa map w grze jest na pustyni (mapy na Tatooine & Jakku) i trochę już tym piachem rzygam.

Fajnie jakby dali miejską mapę w Mos Eisley albo Mos Espa :) ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #703 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:17:26 pm »
No chyba że tak  8) Jeszcze z wyścigiem ścigaczy tak jak jest teraz na Endorze  8)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2016, 15:20:05 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #704 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:20:38 pm »
No chyba że tak  8) Jeszcze z wyścigiem ścigaczy tak jak jest teraz na Endorze  8)

A offline content to by się przydał fakt. Niby twórcy obiecali dodać więcej trybów do Offline. Pytanie czy za free czy w Season Passie :/ A w split-screenie gra daje radochę :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #705 dnia: Stycznia 22, 2016, 16:26:11 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #706 dnia: Stycznia 22, 2016, 17:01:17 pm »
hah :hahaha:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #707 dnia: Stycznia 23, 2016, 13:46:50 pm »
Kolega mi pożyczył gierkę i sobie trochę wczoraj pograłem. Faktycznie mało tych map. Ale przyjemnie się strzela. Jak wyjdzie jakaś wersja premium to warto będzie kupić. Tymczasem pocisnę ile się da w podstawkę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #708 dnia: Stycznia 26, 2016, 23:11:19 pm »
http://starwars.ea.com/pl_PL/starwars/battlefront/news/star-wars-battlefront-the-road-ahead-pl

Cytuj
Naszą wspólną podróż po premierze gry rozpoczęliśmy w zeszłym miesiącu – od premiery dodatku Bitwa o Jakku, zawierającego dwie nowe mapy i nowy tryb rozgrywki „Punkt zwrotny”. Dziś dodajemy do gry kolejne treści dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Star Wars Battlefront:

Mapa do misji typu Przetrwanie na Tatooine będzie teraz dostępna w grze wieloosobowej jako „Obóz najeźdźców”, umożliwiając zabawę w trybach „Potyczka”, „Pogoń za droidami”, „Strefa zrzutu”, „Łowy na bohatera” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”.
Nowe stroje w stylu Hoth dla Luke'a Skywalkera i Hana Solo, które można założyć grając tymi postaciami na lodowej planecie. Stroje odblokowali fani, wykonując w zeszłym miesiącu misję społecznościową z okazji Święta Bohaterów.
Dajemy użytkownikom możliwość tworzenia gier prywatnych, dzięki czemu zabawa ze znajomymi będzie jeszcze łatwiejsza.
Wprowadzamy codzienne wyzwania i wydarzenia społecznościowe. Jednoczą one społeczność wokół wspólnych celów, dają okazję do zarobienia kredytów i szybszego odblokowywania nowych elementów. Więcej informacji na temat wydarzeń społecznościowych oraz codziennych wyzwań przedstawimy w najbliższych dniach.
Oczywiście wprowadzamy też zmiany poprawiające balans broni i trybów gry wieloosobowej.
W lutym zamierzamy kontynuować udostępnianie graczom darmowej zawartości. Tym razem będzie to nowa misja typu Przetrwanie na Hoth oraz nowa mapa do gry wieloosobowej zlokalizowana na lodowej planecie, przeznaczona do większych trybów, czyli „Ataku AT-AT”, „Supremacji”, „Eskadry” i „Punktu zwrotnego”. A skoro o „Punkcie zwrotnym” mowa, to od lutego będzie można w nim grać na wszystkich mapach przeznaczonych obecnie do „Ataku AT-AT” i „Supremacji”.

W marcu udostępnimy kolejną ekscytującą mapę do gry wieloosobowej, tym razem zlokalizowaną na Endorze i obsługującą tryby „Atak AT-AT”, „Supremacja” oraz „Punkt zwrotny”. Gracze otrzymają też nową mapę do trybu „Przetrwanie" na Tatooine oraz strój dla księżniczki Lei Organy do wykorzystania na Endorze.

Oprócz darmowej zawartości udostępnianej graczom do marca nadal będziemy wsłuchiwać się w głosy społeczności i przez resztę roku aktualizować Star Wars Battlefront w taki sposób, by gra dawała wszystkim jak najwięcej frajdy.

Często prosicie nas o więcej informacji na temat przepustki sezonowej. Dziś w pewnym stopniu tę prośbę spełnimy. W ramach przepustki sezonowej otrzymacie jeszcze więcej nowej zawartości, – map, trybów, bohaterów, broni i nie tylko. Z radością dzielimy się dziś z wami tytułami poszczególnych dodatków oraz ujawniamy nieco szczegółów na temat ich zawartości i terminów premiery.

Star Wars™ Battlefront™ Outer Rim (marzec 2016) – Walcz wśród fabryk na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine
Star Wars™ Battlefront™ Bespin (lato 2016) – Stań się myśliwym lub zwierzyną w tym dodatku, którego akcja toczy się w Mieście w Chmurach na Bespin.
Star Wars™ Battlefront™ Gwiazda Śmierci (jesień 2016) – To nie jest księżyc! Jedna z najbardziej charakterystycznych lokacji z uniwersum Star Wars debiutuje w Star Wars Battlefront.
Star Wars™ Battlefront™ Dodatek nr 4 – Na razie bez tytułu (początek 2017) – Więcej informacji na temat tego ekscytującego dodatku ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Cała opisana wyżej zawartość będzie dostępna w ramach przepustki sezonowej Star Wars Battlefront, którą można kupić już teraz na PlayStation 4, Xbox One i w Origin na PC. Dodatki będzie też można nabywać oddzielnie. Po więcej informacji na temat nadchodzącej zawartości zapraszamy na naszą stronę internetową.

Do Star Wars Battlefront podchodzimy w DICE z prawdziwą pasją. W nadchodzących miesiącach zamierzamy wspierać nie tylko grę, ale i jej fanów. Ogromnie się cieszymy, że razem z wami wszystkimi możemy kontynuować naszą podróż po odległej galaktyce.

A to chujki w Season Pass będą misje w kosmosie :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #709 dnia: Stycznia 27, 2016, 00:40:42 am »
Jak rozumiem będą 3 nowe mapy za darmo i jedna z singla dostępna w multi?

Pewnie 3 i 4 DLC będzie płynęło na hypie kinowego Rogue One debiutującego w grudniu, który ma wokół budowy Gwiazdy Śmierci się toczyć. Strzelam że 4 DLC będzie pochodzić z jakiś nowych lokacji zawartych w filmie, stąd nic nie mówią.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #710 dnia: Stycznia 27, 2016, 01:49:52 am »
Pograłem dzisiaj trochę i jak dla mnie wypas. Bardzo fajne multi, daje mase radochy. Oczywiscie szkoda, ze nie ma singla z prawdziwego zdarzenia.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #711 dnia: Stycznia 27, 2016, 07:30:45 am »
Mi się najlepiej gra w małe tryby. Team deathmatch, capture flag albo te z utrzymywaniem miejscówek. W dużych bitwach to jak w battlefieldzie. Chaos i bez wysokiego levelu i ulepszonych kart mega wpie**ol.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #712 dnia: Stycznia 27, 2016, 08:49:38 am »
Mi sie podoba ten tryb z bohaterami co jest 3 na 3 plus wsparcie. Bardzo fajnie sie to gra

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #713 dnia: Stycznia 27, 2016, 09:42:42 am »
To kiedy gramy panowie? ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #714 dnia: Stycznia 27, 2016, 09:55:51 am »
Dużo z was gra bo mi proponują wymianę za fife?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #715 dnia: Stycznia 27, 2016, 10:04:10 am »
To kiedy gramy panowie? ;)
Ja dzisiaj pewnie nie siade, ale jutro chetnie. Chyba, ze postanowie cisnac lochy :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #716 dnia: Stycznia 27, 2016, 10:26:54 am »
Dużo z was gra bo mi proponują wymianę za fife?

Jako wymianę to bierz. Ja gram raz na jakiś czas, ale jak ekipa będzie to częściej siądę. Gra daje radochę tylko content mały :P

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #717 dnia: Stycznia 27, 2016, 10:47:06 am »
Ja dzisiaj około 22 pewnie będę grał. Jak coś możemy razem pobiegać :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #718 dnia: Lutego 03, 2016, 12:24:18 pm »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #719 dnia: Lutego 07, 2016, 07:22:57 am »
Jak ja nie lubię gier z zabugowanymi trofikami. Wczoraj caly wieczór próbowałem wbić trofeum za skończenie potyczki z największą liczbą zabójstw. Udało mi się 2 razy na 10 meczy i nie wpadło  :evil: Poczytałem i okazało się, że trofik jest zjebany i wpada wtedy kiedy gra skończy się przez upływ czasu. Jeżeli gra kończy się w momencie kiedy drużyna zdobędzie 100 zabójstw  to chujnia. Na te 10 gier w które grałem żadna nie skończyła się po upływie czasu. je**ć EA.