Autor Wątek: Szoty z gier  (Przeczytany 73972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 28, 2013, 16:56:30 pm »
ostre jak brzytew te lcd  :troll:

svonston

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 28, 2013, 17:40:37 pm »
Przecież to robione w 5 minut z ręki z herbatą w drugiej łapie. :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 29, 2013, 12:09:02 pm »
LoS2 dzie ? :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 29, 2013, 18:29:41 pm »
Gdzie szoty z gierek na PS4? Bogole z forumka co już mają PS4 mogliby pokazać.

lupinator

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 02, 2013, 01:45:07 am »
Jeśli to jest z wymaksowanego PC to albo wybrałeś brzydkie ujęcie albo Warthunder jest brzydki :P

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 02, 2013, 04:24:05 am »
No to ujęcie jest paskudne, ale ogólnie War Thunder wygląda dobrze. Też z chęcią zobaczyłbym, jak prezentuje się na PS4 :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 02, 2013, 08:22:49 am »
Zagrałem ostatnio jeden meczyk, ale jeszcze nie ogarniam o co kaman w ogóle. Sterowanie jest dość dziwne z tym kursorem i tym, że samolot sam za nim podąża, no ale rozumiem po filmikach tutaj, że realistyczne sterowanie na padzie to porażka. Wybrałem Japonie na sam początek i mam tam ze dwa samoloty dwupłatowce. Musze ogarnąć to bardziej, bo póki co  to nie za bardzo wiem jak w to sie gra. Jak chciałem rozwalić jakąś wieżyczke w misji to wykonałem standardowe dla japońców kamikaze i wpieroliłem sie w ziemie xD. Wtedy zrozumiałem, że na misje mam tyle żyć, ile mam w hangarze samolotów :P

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #87 dnia: Października 26, 2015, 22:39:37 pm »




Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2015, 22:59:21 pm wysłana przez Ukanio »

el becetol

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #88 dnia: Października 26, 2015, 22:59:15 pm »
Na tym forum jest więcej trollpostów niż normalnych.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #89 dnia: Października 26, 2015, 23:04:52 pm »
Przegrzanie procesora....(?) Trole (leśne?) mieszkają w lesie ale myślisz, że są tam jakieś...my jesteśmy ludźmi, zacznij myśleć po ludzku - takie wypowiedzi na tym forum są zbyteczne i nietematyczne Potrzeba konkretnych wypowiedzi osób myślących na temat, bzdury na bok - - -

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #90 dnia: Października 26, 2015, 23:08:16 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).

- -.-- .-.. .   - . -.- ... - ..- --..--   --..-. . -... -.--   .--. .-. --.. -.-- --.. -. .- -.-..   ... .. ..-.. --..--   --..-. .   -. .. .   -- .- ... --..   .-. .- -.-. .--- .. .-.-.-   .-..   ---   .-..

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #91 dnia: Października 26, 2015, 23:13:29 pm »
Jak mamy odczytać Twoje heiroglify..czy to staropogański słowotwór ?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #92 dnia: Października 26, 2015, 23:14:38 pm »
Jak mamy odczytać Twoje heiroglify..czy to staropogański słowotwór ?

Ten tekst mogą jedynie odczytać osoby o wysokim ilorazie inteligencji.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #93 dnia: Października 26, 2015, 23:19:13 pm »
Stwierdzam, że nie posiadam....takiego wysokiego ilorazu inteligencji, wobec powyższego prosze Cie o odczytanie Twoich e-hieroglifów.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #94 dnia: Października 26, 2015, 23:23:00 pm »
Stwierdzam, że nie posiadam....takiego wysokiego ilorazu inteligencji, wobec powyższego prosze Cie o odczytanie Twoich e-hieroglifów.



A kim ty niby jesteś aby zdradzać ci mój szyfr?

Mrocz

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #95 dnia: Października 26, 2015, 23:25:34 pm »
Żeby przeczytać post Tytacza trzeba przestawić Bravię w tryb "gra"

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #96 dnia: Października 26, 2015, 23:26:59 pm »
Stwierdzam, że nie posiadam....takiego wysokiego ilorazu inteligencji, wobec powyższego prosze Cie o odczytanie Twoich e-hieroglifów.



A kim ty niby jesteś aby zdradzać ci mój szyfr?
Jam jest Polak mały, znak mój orzeł biały a Ty to co za (po)twór?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #97 dnia: Października 26, 2015, 23:28:38 pm »
Tak.

lupinator

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #98 dnia: Października 27, 2015, 00:28:30 am »
Jak mamy odczytać Twoje heiroglify..czy to staropogański słowotwór ?
Musisz to wydrukować drukarką do braille'a i przejechać paluchem od lewa do prawa.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #99 dnia: Października 27, 2015, 07:38:19 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).

- -.-- .-.. .   - . -.- ... - ..- --..--   --..-. . -... -.--   .--. .-. --.. -.-- --.. -. .- -.-..   ... .. ..-.. --..--   --..-. .   -. .. .   -- .- ... --..   .-. .- -.-. .--- .. .-.-.-   .-..   ---   .-..
Faktycznie, sporo tekstu. :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #100 dnia: Października 27, 2015, 07:44:54 am »
Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #101 dnia: Października 27, 2015, 07:50:32 am »
Jak mamy odczytać Twoje heiroglify..czy to staropogański słowotwór ?
Propozycja, zrób to samo zdjecie, bo na podstawie tego nie można stwierdzić czy to jest to samo miejsce, po prostu kadr musi być wiekszy

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #102 dnia: Października 27, 2015, 09:34:18 am »
I na chuj karmicie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #103 dnia: Października 27, 2015, 09:45:12 am »

I na chuj karmicie?

To bardziej wygląda na kręcenie sobie z nich beki dla rozrywki ;) nikt tu się w poważną polemikę z nim nie wdaje ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #104 dnia: Października 27, 2015, 10:00:22 am »
I na chuj karmicie?
Dawaj osty za karmienie trolla i będzie po sprawie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #105 dnia: Października 27, 2015, 10:57:25 am »
I na chuj karmicie?
Dawaj osty za karmienie trolla i będzie po sprawie.

Nie lepiej po prostu zbanować trolla? :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #106 dnia: Października 27, 2015, 11:08:01 am »
Nie, bo to odebrało by mi dawkę rozrywki a suchary reszty zanizaja poziom tylko.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #107 dnia: Października 27, 2015, 11:33:36 am »
No dobry walnął tekst hehe.
Aż co niektórych zatkało :lol:.
Tekstura też zajebista.
W Girsach 1 jest jednak lepsza :naughty:.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 03, 2015, 20:00:30 pm »




Bravizja wykluła dwa screeny z Metala 5 wersja ..... (PS4)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 03, 2015, 20:39:05 pm »
Detale w cieniu = 0 :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 03, 2015, 21:43:37 pm »
Detale poza cieniem za to niszcza. No i tekstury nie takie zle w metalu co nie windo?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 03, 2015, 21:45:52 pm »
A to na tych fotkach są jakieś wyróżniające się ponad przeciętność tekstury?

No i dzięki, że przyznaliście się, że wam nie przeszkadza, że macie kompletnie czarny obraz w cieniu :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 03, 2015, 22:09:01 pm »
Ja pier**le, nic nie widać totalnie, no ale drewno wygląda fajnie  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 03, 2015, 22:37:56 pm »
 :lol:
on tak serio gra?
tv tez tak oglada?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 03, 2015, 22:50:07 pm »
A to na tych fotkach są jakieś wyróżniające się ponad przeciętność tekstury?

No i dzięki, że przyznaliście się, że wam nie przeszkadza, że macie kompletnie czarny obraz w cieniu :lol:
A jaki ty detal chciales widziec w nocy w cieniu? tak wiec troche lol tytacz.
Tel i tak przyciemnil obraz dziwne bo ostatnio rozjasnil u niego. Nastepnym razem bedzie robil dobrym aparatem i nie powinno byc problemow jasno ciemno.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 03, 2015, 22:56:54 pm »
Ten górny też jest w nocy robiony?

Ja je**e, rozmowa z tobą/wami robi się coraz bardziej absurdalna. A na ten lepszy aparat to ile poczekamy? Dwa bany i trzy tygodnie?

el becetol

  • Gość
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 03, 2015, 23:27:40 pm »
Tel i tak przyciemnil obraz dziwne bo ostatnio rozjasnil u niego.

Dziwne dziwne nawet aparat piękna brawizji nie widzi :lol: Ani share, ani direct, ani inni posiadacze Bravii, ani aparat - tylko oczy kyo i jego altera widzą zalety tych ustawień  :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 04, 2015, 07:29:04 am »
Ten górny też jest w nocy robiony?

Ja je**e, rozmowa z tobą/wami robi się coraz bardziej absurdalna. A na ten lepszy aparat to ile poczekamy? Dwa bany i trzy tygodnie?
Ten gorny jest tez w nocy, poza deskami lampa takze oswietla podloze.
Sprawdzalismy tez na kinowym o tej poze i jakosc tekstur wraz z oswietleniem jest na poziomie gier z konsol sprzed dekady. Powiem wiecej na dobrym tv crt hd splinter cell 3 z xa puszczony po komponencie wyglada lepiej niz metal 5 na kinowych w bravii.


« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2015, 07:36:24 am wysłana przez Kyokushinman »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 04, 2015, 07:42:34 am »
Ładnie zignorowałeś post Beceta.

tylko oczy kyo i jego altera widzą zalety tych ustawień
Mam teorię, że te ustawienia działają na niego/nich jak dobra szpryca - dostają halucynacji od obrazu, Kyo pisuje na częstej fazie, jak nie pisuje to gra szukając rozbieganym wzrokiem urojonych tekstur, a jego rozdwojona jaźń udziela się na zejściu - zanurzona w nicości przelewa myśli płodząc utwory liryczne; zejście oczywiście nie należy do przyjemnych i dlatego rzadziej pisuje na forum. Ten drugi broni tego pierwszego, bo najciężej zrobić pierwszy krok i przyznać, że jest się uzależnionym, ale mimo wszystko jest progres - następuje powolna akceptacja, bo w końcu przyznał/przyznali, że obraz jest oczojebny.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2015, 07:59:25 am wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Szoty z gier
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 04, 2015, 08:09:17 am »
A co mam niby mu odpisać? Być może światło było w pomieszczeniu jak robił szot z Uncharted 3 i dlatego wyszło jaśniej. Zresztą nie siedzę w jego telefonie.

Kolejna rzecz. Trochę dziwne z twojej strony pisanie o fazie bo nie tak dawno w sam niej byłeś i mnie rozumiałeś, że do tych ustawienia oczy mogą się przyzwyczaić.

Następnie.
Sam grasz na standardzie w Bravii jako wielki fan kinowego.
Nie dziwne? Czyli coś z tv Bravia i kinowym jest nie tak?

A jeszcze jedno, tekstów kumpla nie przebijesz nie wyślij się ;)


Jeszcze co do obrazu przyznałem się jest oczojebny. Zwłaszcza w W829, który jednak buty może czyścić jako całokształt Bravii W5500.
Najlepszemu tv ever i aż szkoda, że mam tylko 40 calową wersje. Może kiedyś na allegro dorwie większego.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2015, 08:18:58 am wysłana przez Kyokushinman »