Ankieta

Jak zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

Andrzej Duda
20 (66.7%)
Bronisław Komorowski
10 (33.3%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura  (Przeczytany 125036 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #760 dnia: Maja 18, 2015, 13:10:40 pm »
No kur**, długo Ci(@BobaN) zajęło żeby dojść do wniosku, że dla Tomka jedyne prawidłowe miejsce to psychiatryk :D I nawet nie chodzi o to, że wierzy we wszystko co mu podsuną, ale o samą "prezentacje" swoich poglądów. A jak je**ł po wszystkich wcześniej to chcieliście żeby go odbanować :D Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą i, aż przykro patrzeć, że to właśnie większość takich ludzi decyduje o kierunku tego kraju :( W ogóle myślałem, że już wszyscy go ignorują, a on po prostu niesiony glorią Jarka i Andrzeja wrzuca tu co popadnie i komentuje sobie pod nosem kurwami i lemingami, ale nikt tak naprawdę nie zwraca na to uwagi :D

Ja to się w ogóle dziwie czemu na forum o gierkach tematy stricte polityczne mają taką popularność. Ja sobie tu wchodzę tylko dla beki i czasem coś napiszę, ale generalnie od tematu polityki trzymam się z daleka :) Hołduje zasadzie "z dobrymi znajomymi nie poruszać tematu polityki i religii" bo to tylko do kłótni prowadzi ;)

Wiesz ze taka sama zasada obowiazuje w lozach masonskich?! :P 8)



Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #761 dnia: Maja 18, 2015, 13:11:28 pm »
Ups :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #762 dnia: Maja 18, 2015, 13:11:49 pm »
No kur**, długo Ci(@BobaN) zajęło żeby dojść do wniosku, że dla Tomka jedyne prawidłowe miejsce to psychiatryk :D I nawet nie chodzi o to, że wierzy we wszystko co mu podsuną, ale o samą "prezentacje" swoich poglądów. A jak je**ł po wszystkich wcześniej to chcieliście żeby go odbanować :D Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą i, aż przykro patrzeć, że to właśnie większość takich ludzi decyduje o kierunku tego kraju :( W ogóle myślałem, że już wszyscy go ignorują, a on po prostu niesiony glorią Jarka i Andrzeja wrzuca tu co popadnie i komentuje sobie pod nosem kurwami i lemingami, ale nikt tak naprawdę nie zwraca na to uwagi :D

Ja to się w ogóle dziwie czemu na forum o gierkach tematy stricte polityczne mają taką popularność. Ja sobie tu wchodzę tylko dla beki i czasem coś napiszę, ale generalnie od tematu polityki trzymam się z daleka :) Hołduje zasadzie "z dobrymi znajomymi nie poruszać tematu polityki i religii" bo to tylko do kłótni prowadzi ;)

Wiesz ze taka sama zasada obowiazuje w lozach masonskich?! :P 8)

Ciekawe skąd to wiesz  :shifty:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #763 dnia: Maja 18, 2015, 13:22:12 pm »
No kur**, długo Ci(@BobaN) zajęło żeby dojść do wniosku, że dla Tomka jedyne prawidłowe miejsce to psychiatryk :D I nawet nie chodzi o to, że wierzy we wszystko co mu podsuną, ale o samą "prezentacje" swoich poglądów. A jak je**ł po wszystkich wcześniej to chcieliście żeby go odbanować :D Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą i, aż przykro patrzeć, że to właśnie większość takich ludzi decyduje o kierunku tego kraju :( W ogóle myślałem, że już wszyscy go ignorują, a on po prostu niesiony glorią Jarka i Andrzeja wrzuca tu co popadnie i komentuje sobie pod nosem kurwami i lemingami, ale nikt tak naprawdę nie zwraca na to uwagi :D

Ja to się w ogóle dziwie czemu na forum o gierkach tematy stricte polityczne mają taką popularność. Ja sobie tu wchodzę tylko dla beki i czasem coś napiszę, ale generalnie od tematu polityki trzymam się z daleka :) Hołduje zasadzie "z dobrymi znajomymi nie poruszać tematu polityki i religii" bo to tylko do kłótni prowadzi ;)

Wiesz ze taka sama zasada obowiazuje w lozach masonskich?! :P 8)

Ciekawe skąd to wiesz  :shifty:


Duzo czytam na takie tematy i bylem na jednej kolacji w takiej wlasnie lozy.

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #764 dnia: Maja 18, 2015, 13:23:45 pm »
I wszystko jasne.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #765 dnia: Maja 18, 2015, 13:30:35 pm »
http://niezalezna.pl/67148-po-debacie-wsciekly-atak-andrzejka-niepelnosprawna-zablokowana-przez-ludzi-komorowskiego-wideo
Wyborca PO i komura

Przecież to był chyba wieloletni wyborca PIS. Tak jak krzyczał, oszukali go, dlatego zmienił obóz, w sumie to sposób prezentowania argumentów macie podobny więc uważaj żebyś i Ty czasem nie został oszukany przez "Jarka i przez Andrzeja który jest taki sam jak Jarek".

Więc nie zarzucał bym tutaj argumentu, że to właśnie są wyborcy PO bo to typowy wyborca PiS.


Ten typ to żaden wyborca tylko agent wysyłany żeby namieszać. Nagle się pojawił przed krzyżem i robił idiotyzmy żeby obrońców ośmieszyć, a po godzinach pracy za kulisami bujał się z Palikotem już wyglądając całkiem inaczej. Teraz wyskakuje spod ziemi plując na Dudę jako jego niby dawny wyborca. Zwykła rola na zamówienie.


I właśnie widać jakie ludzie pojęcie mają, kolejny typowy wyborca Po. No ale w tvn usłyszał ze Kaczyński go oszukał, no i jak tu nie nazwać takiego lemmingiem

 :lol:

Napisałem chyba ponieważ nie byłem tego pewny, zostało to sprostowane, myliłem się i ja i Ty, po drugie to Ty rzuciłeś ten argument nie mając o tym zielonego pojęcia. Po trzecie to nie ja szufladkuje ludzi i nie wymuszam na nich popierania "jedynej słusznej opcji politycznej" pod groźbą wyzwisk i Twojego niezadowolenia i po czwarte nie byłem na wyborach, nie uczestniczę w tym, nie interesuje się tym. Także niestety, ale jak na osobę która siedzi tylko na niezależnej oraz szeroko pojętej polityce to jesteś bardzo mało w ch** ogarnięty, gówno wiesz, a wydaje Ci się, że odkrywasz mount everesty prawdy rzucając jak wyżej takie posty i jakieś wybiórcze ochłapy które Ci podsunie niezależna. Ja po prostu mam to w dupie, ale jak czegoś nie jestem pewien to nie mówię, że jestem i nie liczę na to, że nikt nie dojdzie do tego, że jest inaczej.

Z tymi lemingami to trochę jak z małpą, nauczył się nowego słówka i teraz będzie go tak używał cały czas, ciekawe czy wie co ono oznacza czy po prostu wtóruje bo tak robi większość. kur** co za ludzie :D

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #766 dnia: Maja 18, 2015, 13:32:50 pm »
Żal czytac

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #767 dnia: Maja 18, 2015, 13:34:12 pm »
I wszystko jasne.

Odwiedzilem tez synagoge i rozmawialem z rabinem, nie czyni mnie to jednak zydem. Odwiedzilem meczet, rozmawialem z imamem, nie czyni mnie to jednak muzulmaninem etc. Bylem na spotkaniach wielu grup, ktore w PL sa uznawane za ZLO, po to, zeby je lepiej zrozumiec.

Jesli chodzi o loze, zostalem nawet zaproszony zeby do nich dolaczyc, byla juz nawet data inicjaci, ale zrezygnowalem. Niestety poki co nie mam czasu.

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #768 dnia: Maja 18, 2015, 13:41:11 pm »
Jesli chodzi o loze, zostalem nawet zaproszony zeby do nich dolaczyc, byla juz nawet data inicjaci, ale zrezygnowalem.

To ciekawe co piszesz. Nie wiedziałem że mają loże dla nieprzystosowanych intelektualnie.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #769 dnia: Maja 18, 2015, 13:42:25 pm »
Żal czytac

Bardzo się cieszę, że wywołałem takie działanie. Z mojej strony jeszcze pożądane byłoby abyś nie wciskał odpowiedz tylko wydukał sobie pod nosem, żal pisać. I w ten sposób uczyniłbyś wielką przysługę temu forum gdybyś przestał i czytać, i pisać, a zajął się koparką bo nawracanie i wyciąganie jakiś prawd objawionych wychodzi Ci ch**owo. Z budowy przynajmniej będzie społeczny pożytek, a od Twojego pierdolenia można tylko stracić wiarę w ludzi.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #770 dnia: Maja 18, 2015, 13:43:24 pm »
Jesli chodzi o loze, zostalem nawet zaproszony zeby do nich dolaczyc, byla juz nawet data inicjaci, ale zrezygnowalem.

To ciekawe co piszesz. Nie wiedziałem że mają loże dla nieprzystosowanych intelektualnie.

Widocznie twoje zdanie o mnie nie jest do konca takie trafne jak ci sie wydaje.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #771 dnia: Maja 18, 2015, 13:55:48 pm »
O czym Wy tu dyskutujecie?
Komor sie zaorał sam wczoraj:



To po prostu trzeba wypierdolic!!!!!! Wszystkich!!! A potem zamknąć i osądzić na pochyłym drzewie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #772 dnia: Maja 18, 2015, 14:03:16 pm »
Tak w ogóle to z dniem dzisiejszym wchodzą nowe przepisy w kwestii mandatów i karania kierowców. Dlaczego żaden kandydat nie podniósł tej kwestii w czasie kampanii? Myślę, że to zainteresowałoby wielu Polaków ze względu chociażby na fakt, że jeśli do tego wprowadzą nowy taryfikator (obecnie jest on w fazie przygotowania), to za jeden mandat niektórzy ludzie będą tracić całą swoją miesięczną pensję.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #773 dnia: Maja 18, 2015, 14:07:24 pm »
Przypomina troche okupacje ale wtedy podatki były mniejsze.

Ciekawy tekst zarzecznego, jak nigdy:
http://weszlo.com/2015/05/18/jak-co-poniedzialek-pawel-zarzeczny-154/

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #774 dnia: Maja 18, 2015, 14:11:55 pm »
Ciekawe czy będzie próbował to prostować do wyborów  :lol:

No i ciekawie czy wjebał się świadomie czy zapomniał, że ma córkę w zarządzie(jest rewidentem chyba nie ? ) :D

Tak czy inaczej potwierdził tylko to, że to jest prosty chłop ze wsi, a jakby mu zabrać kartkę to by je**ł wpadkę za wpadką. Uważam, że każdy byłby lepszym prezydentem i, że on prezydentem być nie powinien, ale znowu Duda ma niektóre dziwne postulaty, no i ten kościół.

@BoBan
A co tu zmieniać ? Właśnie dobrze, że są wysokie mandaty, nawet sięgające wysokości całej pensji. Dzięki temu zapewne spadnie liczba wypadków, pijanych kierowców niestety to chyba nie dotyczy bo oni i tak mają wyje**ne.
Sam jeżdżę nieprzepisowo i nie pasują mi te mandaty, ale zawsze mówiłem, że jeśli ktoś miałby się bać takiego mandatu to mandat powinien sięgać kilku tysięcy(na nasze realia), wtedy każdy zastanowi się dwa razy zanim przekroczy prędkość.  W Skandynawii tak jest i wydaje mi się, że jest bezpieczniej/mniej wypadków.
Tylko swoją drogą ciekawe czy nie zmaleją wpływy do budżetu.

EDIT:
Ale fakt mandaty powinny być od zaróbków, np za > 50 w mieście 70 % miesięcznej pensji. A tak znowu dostaną w dupę najbiedniejsi.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 14:13:27 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #775 dnia: Maja 18, 2015, 14:19:09 pm »
Niby w jaki sposób wysokie mandaty wpłyną na bezpieczeństwo? Co za brednie.
W skandynawi to sie zarabia i mandaty to pryszcz. U nas w przyrównując do zarobków to..ten tego swiatowy rekord. Złodzieje i tyle.
10km/h na zabudowanym to 250zł bedzie, okradają nas skur**syny z kazdej strony.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #776 dnia: Maja 18, 2015, 14:21:08 pm »
Nie wiem co sie stalo, ale dzisiaj Leszke wyjatkowo madrze mowi i az mi glupio to powiedziec, ale dzisiaj sie z nim zgadzam :oops:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #777 dnia: Maja 18, 2015, 14:25:00 pm »
Temu panu w 2 turze trzeba podziękować.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #778 dnia: Maja 18, 2015, 14:28:00 pm »
http://niezalezna.pl/67164-komorowski-wymachiwal-kartka-podczas-debaty-bloger-przejrzal-dokument-manipulacja
No i wyszło szydło z worka i niektórym polecam poczekać az sie cos wyjaśni, a nie od razu mieszać z błotem Andrzeja Dude

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #779 dnia: Maja 18, 2015, 14:28:57 pm »
Jadąc wolniej skracasz drogę hamowania, jadąc wolniej masz mniejsze szanse wpadnięcia w poślizg oraz utraty kontroli nad samochodem. Czy to się nie przełoży na bezpieczeństwo babci w którą w mieście się ktoś wpie**ala samochodem bo zapier**la i traci panowanie ? Może nie bezpieczeństwo, ale zarówno odsetek wypadków jak i śmiertelności powinien zmaleć.
Wiadomo, że nie zlikwiduje to problemu, a wiele wypadków nie jest spowodowanych przez ludzi, a czynnik losowy, jednakże ludzie mając w wizji stratę całej pensji albo jej lwią część ogólnie powinni jeździć ostrożniej i rozważniej.
Jak wiadomo manewr wyprzedzania jest chyba najgroźniejszym na jednopasmowej ulicy, przy ograniczeniach i wysokich mandatach ludzie może będą się bardziej bać tak robić i nie wciskać się na trzeciego, a po prostu dojdą do wniosku, że jak mam ryzykować prawko i 2000 to to 90 wystarczy.

Nie wiem, ale chociaż idzie to w jakimś kierunku, nie uważasz chyba, że tak jak teraz jest dobrze ? Kiedy każdy mandat ma w dupie.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #780 dnia: Maja 18, 2015, 14:29:19 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Corka-prezydenta-w-portalu-ktory-w-debacie-z-Duda-cytowal-Bronislaw-Komorowski,wid,17546605,wiadomosc.html?ticaid=114e2e&_ticrsn=3

 :lol: :lol: :lol:
Ciekawe czy w wiadomosciach coś powiedzą?
Albo czy coś o spaleniu budki bedzie. Chłopaka co za to zamkneli to wypuscili już czy dalej siedzi bez wyroku wyrok?
Komediodramat.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #781 dnia: Maja 18, 2015, 15:10:06 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Corka-prezydenta-w-portalu-ktory-w-debacie-z-Duda-cytowal-Bronislaw-Komorowski,wid,17546605,wiadomosc.html?ticaid=114e2e&_ticrsn=3

 :lol: :lol: :lol:
Ciekawe czy w wiadomosciach coś powiedzą?
Albo czy coś o spaleniu budki bedzie. Chłopaka co za to zamkneli to wypuscili już czy dalej siedzi bez wyroku wyrok?
Komediodramat.
Zapomnij,  nie w tych rezimowych mediach

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #782 dnia: Maja 18, 2015, 19:38:03 pm »
No i tvp olała w wiadomosciach wszystkie niusy o bronku i brak wzmianki o nowych taśmach prawdy. Szykuje sie dużo wolnych etatów w tvp po wyborach.






Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #783 dnia: Maja 18, 2015, 19:52:09 pm »
Podobno komur ma 47 do 44, a świstaki siedzą i zawijają

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #784 dnia: Maja 18, 2015, 20:28:10 pm »
Tak powiedział sondaż TVN. Nie wierzyłbym specjalnie w te dane.

Komorowski rzeczywiście zyskał po debacie, a Duda tym samym stracił, ale nie sądzę, aby to aż tak gwałtownie przełożyło się na poparcie. Druga debata może być jednak przełomowa. Sądzę jednak, że teraz Duda się zepnie i pokaże, na co go stać. Jeśli ma w sobie na to tyle siły.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #785 dnia: Maja 18, 2015, 20:53:44 pm »
Duda jest zbyt porządny, żeby kłamać i manipulować przed milionami Polaków. Niestety nie przywykł do babrania się w gównie na poziomie Bronka  :(

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #786 dnia: Maja 18, 2015, 20:56:21 pm »
Ale Duda pokazuje na co go stać, to nie jego winna ze jest uczciwym i nie uprawia polityki opluwania,  ale jak widać chyba będzie musiał w końcu zacząć pytać o związki z wsi

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #787 dnia: Maja 18, 2015, 21:05:42 pm »
Ale Duda pokazuje na co go stać, to nie jego winna ze jest uczciwym i nie uprawia polityki opluwania,  ale jak widać chyba będzie musiał w końcu zacząć pytać o związki z wsi
Jeśli mają na to dość solidne dowody, to dziwię się, że PiS jeszcze nie podjęło tego tematu? Ciekawe dlaczego? Mogliby sobie tym przecież wywalczyć łatwą wygraną.

W końcu Duda wytknął Bronkowi, że kiedyś planował zabić milicjanta (zupełnie niepotrzebnie jednak podjął ten temat, tak swoją drogą i Komorowski więcej na tym zyskał niż stracił).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #788 dnia: Maja 18, 2015, 21:14:06 pm »
nie ma tematu wsi, bo bez twardych dowodów bronek pozwałby dudę w trybie wyborczym i pozamiatał nim podłogę.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #789 dnia: Maja 18, 2015, 21:33:42 pm »
nie ma tematu wsi, bo bez twardych dowodów bronek pozwałby dudę w trybie wyborczym i pozamiatał nim podłogę.
No i co sąd stwierdzi? ze miał powiązania i kontakty z tymi ludzmi, i własnie dlatego nie pozywa autora książki. Sąd musiałby to sprawdzić dogłębnie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #790 dnia: Maja 18, 2015, 21:36:35 pm »
Jakos Bronek nie chce pozwac Pana Sumlinskiego za jego ksiazke, podobno "nie jest tego godzien". :lol:

Max ladnie podsumowal debate:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'


Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #792 dnia: Maja 19, 2015, 09:47:30 am »
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17941843,Wpadka_w_programie_Tomasza_Lisa__Cytowali_falszywe.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=CzolkaIImg

Poziom castora
To jest niesłychane, jak media atakują Andrzeja przed obawą o swoje głowy, w dodatku milczą jak grób w sprawie nowej afery podsłuchowej. Japierdole w jakim ja kraju żyje.
Andrzej zle robi ze idzie na debate do TVN, oni go tam zjedzą, jak hieny. Zresztą sam przyznał na tt ze zgodził sie na debate ze względu na obywateli, zeby mogli zobaczyć kandydatów, ale jednocześnie podkreślił ze warunki uzgodnione są dla niego niekorzystne.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #793 dnia: Maja 19, 2015, 09:55:52 am »
http://niezalezna.pl/67189-pawel-kukiz-o-sondazach-po-debacie-albo-manipulacja-albo-podatnosc-na-manipulacje
Paweł Kukiz o sondażach po debacie: Albo manipulacja, albo podatność na manipulację
Odniósł sie również do ataku lisa na Córkę Dudy
Cytuj
Właśnie czytam o akcji "Lis"... Przypomina mi się Sianecki (stwierdził w "Szkle", że "Kukiz wycofał się" z wyborów). Sąd orzekł, że nic sie nie stało. ... Przebiliście- Lisy, Sianeckie, Kraśki, itp., itd - propagandzistów komuny. Za srebrniki. Panie Lis.... Jestem ojcem trzech Córek. Powiem Panu, że gdyby potraktował Pan choć jedną z nich w tak perfidny sposób jak dziecko Dudy to żadna ochrona nie ocaliłaby Pańskiej grzywy a la "młody konsomolec"

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 19, 2015, 11:42:10 am »
Michalczewski za dużo po głowie oberwał.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #797 dnia: Maja 19, 2015, 17:29:03 pm »
Jak to jest w tym kraju? Do jakiej kwoty urzędnik może dostać prezent?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #798 dnia: Maja 19, 2015, 20:17:17 pm »
Ach, te rezimowe media...

Koszt obietnic Andrzeja Dudy większy niż roczny budżet Polski
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/koszt-obietnic-andrzeja-dudy-wiekszy-niz-roczny-budzet-polski/00qhb7

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #799 dnia: Maja 19, 2015, 21:00:19 pm »
Ach, te rezimowe media...

Koszt obietnic Andrzeja Dudy większy niż roczny budżet Polski
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/koszt-obietnic-andrzeja-dudy-wiekszy-niz-roczny-budzet-polski/00qhb7
To jacyś eksperci rozumiem?
A na ile zydki amerykańskie rekompensaty za polski nazizm sobie wyliczyli? Też może podliczyli ci eksperci?