Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1960 dnia: Lutego 23, 2018, 21:16:52 pm »
Tras, samochodów, opadów, zróżnicowania.

Tyle dobrze, że dali tę niby karierę, bo bez tego, aż dziw, że niektórzy dawali jej 8/10.  :>

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1961 dnia: Lutego 24, 2018, 09:45:43 am »
Paradoksalnie będzie jak z Dc. Im gra będzie tańsza i starsza, tym będzie lepsza.
Jest to całkiem możliwe.
Tej grze na chwile obecna brakuje przede wszystkim starych tras.
Tylko niech Kaz uważa żeby nie skończył jak Evo.  :lol:
Chociaż nie, gdzie tam. Kaz!? Przecież to wydajny pracownik i takie samo studio. 2 niemal identyczne gry na 6-7 letni cykl generacji. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1962 dnia: Lutego 24, 2018, 13:03:17 pm »
Brutalna prawda. :)

Zapewne by tak było, ale Gran Turismo to jednak wyrobiona marka. Oczywiście gdyby GTS było pierwszą odsłoną, to podobnie jak Dc - kierunek piec.
Jednak przez te lata i generacje zyskało sporo oddanych fanów. Osobiście jednak znam osoby, które kupiły GTS (i to na premierę), a kilka dni później na aukcję, bo szok i niedowierzanie, że tak licho z zawartością i jeszcze ta niedzisiejsza grafika. Meh.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1963 dnia: Lutego 24, 2018, 13:16:30 pm »
Akurat graficznie jest bardzo dobrze.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1964 dnia: Lutego 24, 2018, 13:42:52 pm »
Nie pisz Sylvan takich rzeczy bo nikt nie będzie Cię traktować poważnie.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1965 dnia: Lutego 24, 2018, 14:43:06 pm »
Nie pisz Sylvan takich rzeczy bo nikt nie będzie Cię traktować poważnie.

Napisałeś to tak jakby ktokolwiek jeszcze traktował...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1966 dnia: Lutego 24, 2018, 14:52:28 pm »
Nie pisz Sylvan takich rzeczy bo nikt nie będzie Cię traktować poważnie.
dobra rada, ale mocno spóźniona.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1967 dnia: Lutego 24, 2018, 15:22:07 pm »
Moim zdaniem gts jeszcze mocno się rozrośnie, mają w pip modeli samochodów z poprzednich części i co chwila będą coś wrzucać. Szkoda że z torami tak mulą. GT7 może w 2022 na ps5semipro

Oczywiście. Ja ostatnio przysiadłem do GTS i faktycznie zmiany są wyraźne i miłe, ale wciąż to bardzo skromna zawartość, szczególnie, jak ktoś wcześniej ograł FM7 przykładowo.
Paradoksalnie będzie jak z Dc. Im gra będzie tańsza i starsza, tym będzie lepsza.

Miałem okazje ogrywać dowolnie FM7 na Playseacie oraz kierownicy i obok GTS z podobym zestawem. FM7 niestety wypadało strasznie słabo przy GTS jeśli chodzi o fun i model jazdy. Przepaść była naprawdę duża. No ale dla fanów klimatów DC i luźnej, łatwej jazdy faktycznie może być to ciekawa gra.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1968 dnia: Lutego 25, 2018, 14:09:35 pm »
Brutalna prawda. :)

Zapewne by tak było, ale Gran Turismo to jednak wyrobiona marka. Oczywiście gdyby GTS było pierwszą odsłoną, to podobnie jak Dc - kierunek piec.
Jednak przez te lata i generacje zyskało sporo oddanych fanów. Osobiście jednak znam osoby, które kupiły GTS (i to na premierę), a kilka dni później na aukcję, bo szok i niedowierzanie, że tak licho z zawartością i jeszcze ta niedzisiejsza grafika. Meh.
:lol:

Graficznie gra po prostu dla mnie zamiata. Nie jest równo ale ogólnie w ruchu gra wygląda obłednie, a powtórki często to fotorealizm. Ogólnie gra dla mnie jest ładniejsza od DC, o F7 nie wspomnę to niższa liga.


Jeżeli chodzi o samą grę, to szczerze powiedziawszy jest do dla mnie jedna z najlepszych odsłon GT w jakie grałem. Gran Turismo, GT3, GT5, GTS, GT2, GT4, GT6 - tak wygląda dla mnie zestawienie. Jeżeli chodzi o Forzy to przeszedłem jedynie F2, F3, F4 i każda z nich dla mnie była gorsza od jakiejkolwiek GT, no może poza GT6 i GTP.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1969 dnia: Lutego 26, 2018, 19:26:16 pm »
Miałem okazje ogrywać dowolnie FM7 na Playseacie oraz kierownicy i obok GTS z podobym zestawem. FM7 niestety wypadało strasznie słabo przy GTS jeśli chodzi o fun i model jazdy. Przepaść była naprawdę duża. No ale dla fanów klimatów DC i luźnej, łatwej jazdy faktycznie może być to ciekawa gra.

Taka ocena jest mocno subiektywna. Jeden woli zacięcie bardziej symulacyjne, inny zręcznościowe, a jeszcze inny stwierdzi, że najlepszy jest N4S dlań i nic nie zrobisz.
Jeżeli włączyć w FM7 tryb symulacji, wyłączyć co trzeba, to gra jest sporym wyzwaniem i w życiu nie idzie jej postawić przy Dc. Co innego, gdy włączy się różne wspomagania, tryb zręcznościowy, ale tu wychodzi uniwersalność tytułu. I bardzo dobrze, że grający mają wybór.

Ja również ograłem obie gry na kierownicy, sprawdzałem też jak gra się na podstawowym padzie. Zarówno w GTS, jak i FM7 gra się bardzo, ale to bardzo przyjemnie, cóż z tego, skoro praktycznie w każdym aspekcie GTS, jest w jej cieniu. Jakiś powód tego linczu w sieci dla pozycji Kaza jest, podobnie jak spadek o połowę ceny GTS niespełna 4 tyg. po premierze.


Graficznie gra po prostu dla mnie zamiata. Nie jest równo ale ogólnie w ruchu gra wygląda obłednie, a powtórki często to fotorealizm. (....)

Tak, dlatego GTS zbierało po 7-8/10 za grafikę i chyba każdy recenzujący postawił w tym aspekcie na FM7. WipEout Omega Collection zamiata graficznie pod dywan GTS i to bez problemu.
PC Dwa na blachę również, o FM7 nie wspominając.

Zasadniczo nie twierdzę, że GTS to brzydka gra, bo taka nie jest. Samochody wyglądają kapitalnie, oświetlenie powala, ale tło gry jest mocno średnie. W konkurencyjnych grach jest bardziej zróżnicowane, lepsze.
W PC Drugim i w najnowszym Motosport też zdarzają się przeciętne plansze, ale tutaj często sytuację ratują bardzo miłe dla oczu opady atmosferyczne.

A ile taki deszcz może zdziałać, to wiemy choćby z Dc.

Zresztą nie ma się co produkować, jak już na GameOnly znaczna większość kręci nosem na eks Sony to coś jest na rzeczy.

A GTS faktycznie wygląda obłędnie, ale na tych wszystkich zdjęciach. Jak to mój znajomy określił "symulacja kartek pocztowych".  :)
No, ale co tam kto lubi.




Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1970 dnia: Lutego 26, 2018, 19:48:57 pm »
Taa 7-8 za wizualia dla GTS to chyba jak grali na trybie gra/kino i to na tv 1080p takim już powiedzmy 8 letnim.
Nie przesadzaj już z tymi zaczepkami blacharskimi typu PC2 itp. Sprawdzałem na Pro wygląda to biednie, jeżeli na piecu jest nawet 2 razy lepiej to i tak nie dużo zmienia. Ogrywałem GTS oraz odblokowałem kilka tras, dla mnie wizualnie nie ma ładniejszych wyścigów.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1971 dnia: Lutego 26, 2018, 20:18:15 pm »
Taa 7-8 za wizualia dla GTS to chyba jak grali na trybie gra/kino i to na tv 1080p takim już powiedzmy 8 letnim.
Nie przesadzaj już z tymi zaczepkami blacharskimi typu PC2 itp. Sprawdzałem na Pro wygląda to biednie, jeżeli na piecu jest nawet 2 razy lepiej to i tak nie dużo zmienia. Ogrywałem GTS oraz odblokowałem kilka tras, dla mnie wizualnie nie ma ładniejszych wyścigów.

Tak Kyo, każdy recenzent gra na tv sprzed niemal dekady i tylko na ZD9 gra wygląda 11/10.  :-?

Uszanuj opinie innych. Ludzie nie muszą się z tobą zgadzać.

Zresztą jesteś na innych forach i widzisz jaką opinię o grafice GTS mają grający. No nikt się nie zna....

A GTS może być dla ciebie najładniejsze, przecież sam dzisiaj pisałeś, że konkurencję ograłeś tylko w formie demo, albo w ogóle.  :-x

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1972 dnia: Lutego 26, 2018, 20:20:57 pm »
To tyle w kategorii nazywania Forzy 7 symulatorem. Dobra to gra, ale żaden symulator:

http://www.isrtv.com/forza-motorsport/forza-motorsport-7-review/

Cytuj
That’s what we’re here to find out.  Does Forza Motorsport 7 need to be the most realistic sim experience ever?  No, it’s Forza.  But it does need to have cars that are entertaining and unique to drive and a gaming progression that is challenging but doesn’t grind you down into a pile of frustration.

Sound fair?  Good, lets get into it.

żeby nie było Gran Turismo Sport też nie jest symulatorem moim zdaniem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1973 dnia: Marca 12, 2018, 10:50:18 am »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1974 dnia: Marca 12, 2018, 12:19:35 pm »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/
Nie spierdolił, nie przesadzajmy.

Po pierwsze system kar dotyczy tylko trybu sport, więc normalnie online w lobby można smigać.

Po drugie, mimo iż kary sa zaostrzone (za mocno) to nadal jeździ się świetnie i na ostatnie 10 wyścigów, jeden miałem zjebany przez nowy system kar, więc nie przesadzajmy.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1975 dnia: Marca 12, 2018, 13:56:12 pm »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/
Nie spierdolił, nie przesadzajmy.

Po pierwsze system kar dotyczy tylko trybu sport, więc normalnie online w lobby można smigać.

Po drugie, mimo iż kary sa zaostrzone (za mocno) to nadal jeździ się świetnie i na ostatnie 10 wyścigów, jeden miałem zjebany przez nowy system kar, więc nie przesadzajmy.
Wpis. Mi nadal po patchu jeździ się bardzo dobrze online, ludzie pilnują się jeszcze bardziej i jest to jak najbardziej ok. Inne wyścigi mają czego pozazdrościć dla GT, jeśli chodziło o tryb sieciowy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1976 dnia: Marca 12, 2018, 14:05:22 pm »
Po nowym patchu nie miałem okazji pograć jeszcze, ale wolalrm ostrzec że coś się zminiło na gorsze ponoć

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1977 dnia: Marca 12, 2018, 14:34:19 pm »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/

Kolega się skarżył wczoraj, że kary nie mógł sobie zbić. ;> Może to ten nowy patch.

Poza tym, najważniejsze, żeby to działało, w Projekcie nie mogłem ostatnio do żadnego pokoju dołączyć.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2018, 15:32:50 pm wysłana przez andryush »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1978 dnia: Marca 13, 2018, 10:29:59 am »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/

Kolega się skarżył wczoraj, że kary nie mógł sobie zbić. ;> Może to ten nowy patch.

Poza tym, najważniejsze, żeby to działało, w Projekcie nie mogłem ostatnio do żadnego pokoju dołączyć.

Wcześniej jak się dostało karę to praktycznie nie trzeba było się zatrzymywać, tylko podczas normalnej jazdy hamując przed zakrętami, jeżdżac bez gazu w zakrętach - powoli zbijało Ci karę. Teraz jak dostajesz karę to po prostu musisz się zwolnić na prostej.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1979 dnia: Marca 16, 2018, 13:24:11 pm »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/

Kolega się skarżył wczoraj, że kary nie mógł sobie zbić. ;> Może to ten nowy patch.

Poza tym, najważniejsze, żeby to działało, w Projekcie nie mogłem ostatnio do żadnego pokoju dołączyć.

Wcześniej jak się dostało karę to praktycznie nie trzeba było się zatrzymywać, tylko podczas normalnej jazdy hamując przed zakrętami, jeżdżac bez gazu w zakrętach - powoli zbijało Ci karę. Teraz jak dostajesz karę to po prostu musisz się zwolnić na prostej.

W becie było tak samo jak piszesz. Ta zmiana twoim zdaniem na lepsze czy na gorsze? Bo teoretycznie w końcu kara jest karą.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1980 dnia: Marca 16, 2018, 14:24:27 pm »
Andryush - w temacie Project Cars polecałem ci kupić GT SPORT do grania online. Ostrzegam, że parę dni tenu wyszedł patch co spierdolił wyścigi online.

Więcej tutaj:
https://www.gtplanet.net/forum/threads/new-penalty-system-killed-the-racing-in-gts.376002/

Kolega się skarżył wczoraj, że kary nie mógł sobie zbić. ;> Może to ten nowy patch.

Poza tym, najważniejsze, żeby to działało, w Projekcie nie mogłem ostatnio do żadnego pokoju dołączyć.

Wcześniej jak się dostało karę to praktycznie nie trzeba było się zatrzymywać, tylko podczas normalnej jazdy hamując przed zakrętami, jeżdżac bez gazu w zakrętach - powoli zbijało Ci karę. Teraz jak dostajesz karę to po prostu musisz się zwolnić na prostej.

W becie było tak samo jak piszesz. Ta zmiana twoim zdaniem na lepsze czy na gorsze? Bo teoretycznie w końcu kara jest karą.
Zdecydowanie na lepsze. Wcześniej nikt nie przejmował sie karą bo znikała sama po czasie.

Słabe jest to jednak, że za łatwo dostaje sie karę za kontakt z innym autem, często nawet jak to nie jest twoja wina.

Wkurzające sa tez kary za wypadnięcie z toru. Zrobisz bład, wylatujesz, tracisz sekundy, wracasz na tor i bum, kara 5 sekund.

Kary za ścinanie zakrętów też są zbyt duże. Powinno być tak, ze za pierwszym razem jak delikatnie za mocno zetniesz to dostajesz ostrzeżenie i następnym razem właściwa karę. Tarki trzeba atakować mocno, ale czasami przesadzisz odrobine i kara 4-8 sekund i wyścig zmarnowany.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1981 dnia: Marca 30, 2018, 08:17:14 am »
nowy update, kierownica fanateca już z w miarę normalnym wsparciem. Nadal nie działają ledy i wibracje na pedałach ale kierownica jest już widoczna w ustawieniach nie trzeba jej przełączać w tryb kompatybilności i polepszył się znacznie FF.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1982 dnia: Marca 30, 2018, 23:35:05 pm »
nowy update, kierownica fanateca już z w miarę normalnym wsparciem. Nadal nie działają ledy i wibracje na pedałach ale kierownica jest już widoczna w ustawieniach nie trzeba jej przełączać w tryb kompatybilności i polepszył się znacznie FF.

W zamian za to przestała działać T500RS :troll:

https://www.gtplanet.net/thrustmaster-wheel-issue-affects-latest-gt-sport-update/

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1983 dnia: Kwietnia 01, 2018, 10:34:09 am »
Mam t500rs kumpla, ostatnio narzekał że dawno nie graliśmy... a tu takie coś  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1984 dnia: Kwietnia 02, 2018, 02:21:40 am »
Dodatkowo coś spartolili z dźwiękiem, nie słychać pisku opon, uderzeń i silników aut przeciwników ;)
Trochę pograłem i nie jest takie najgorsze to GT.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1985 dnia: Kwietnia 05, 2018, 08:41:24 am »
wypuścili szybki update

Cytuj
1. Steering Controller
– Fixed an issue where the Thrustmaster® T500RS became unusable in the 1.15 Update.

2. Sound
– Fixed an issue where operating sounds, and sound effects such as tire screeching noise would sometimes stop working while playing.

3. Sports Mode / Lobby
– Fixed an issue where the car is not displayed properly during pit stops.
– Fixed an issue where the playback feature was disabled while spectating.

Other minor corrections and adjustments have been performed.

The PS4 Patch distribution uses the SIE differential patch distribution service, but we have found that this patch is currently set in the system to re-download all patches.

We apologize for the inconvenience this may have caused.


źródło: https://www.gtplanet.net/gt-sport-update-1-16-arrives-and-its-absolutely-massive/


przy okazji wypuszczenia patcha coś zepsuli więc konsola zamiast zaciągać tylko mału update ~150 mega wymuszała download ~24 giga poprzednich patchy :D ale już to niby poprawili na szybko...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2018, 08:44:25 am wysłana przez pawel_k »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1986 dnia: Kwietnia 12, 2018, 22:28:37 pm »
Zaczyna mnie wkurzać ta gra. Od tygodni próbuję wrócić do rangi S (sport rating) ale po tak długim czasie dzisiaj spadłem do C!

Jak już raz spadniecie poniżej B, to ciężko wejśc w górę. Choć nie wiem jak byscie uczciwie jeździli to znajdzie się przynajmniej jeden pajac co wjedzie w Ciebie i dastaniesz karę. Nawet jak wychamujesz by pozbyć sie kary, to randa minusowa na koniec wyścigu. A czym niższa ranga tym jeździ się z gorszymi graczami i nie ma szans przejechać czystego wyścigu. Albo w ciebie wjadą, a nwet jak nie, to wpadną w poślizg przed tobą i sam w nich wjedziesz i dostaniesz karę, alebo wypadną z trasy i na chama agrasywnie wrócą na tor i kara dla Ciebie jak ich nie ominiesz.

Jestem super uczciwym graczem, ale przez te kary maksymalnie ponad tydzień temu spadłem do rangi D! Czaicie to?


Jak w ogóle się to zacząło, ze spadłem z S? A no wszystko się zaczęło z tym paczem co kary kosmicznie zwiększył i dodał monze. By szybko na monzie jechać, trzeba umieć ciąć szykany. Jednak delikatnie za mocno zetniesz i 5 sekund kary. Nawet jak zredukujesz karę, to zazwyczaj ranging w dół leci. Wystarczyło tak chyba dwa razy zrobić z rzędu i z S spadłem do A. Później ktoś próbował mnie wyprzedzić i oczywiście wcisnął się w wewnętrzną i dostałem karę. Później uślizg miałem na zewnętrznej i wyleciałem z toru i dostałem karę. Później znowu szykana i kara i oto tak spadłem do B. A to już przez debiló graczy była równia pochyła w dół.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1987 dnia: Kwietnia 12, 2018, 22:37:24 pm »
Już wcześniej kary były spierdolone. Generalnie na GT Planet ostry flame leci jeśli chodzi o system kar. PD wyraźnie nie wie co robić z tym systemem. Tym bardziej dziwne, że na początku on działał rewelacyjnie a teraz jakieś srogie jajca są. Pewnie za dużo płaczków słuchali przy feedbacku i zaczynali pod nich zmieniać system co spowodowało całkowity brak jego stabilności. Za byle bzdet dostajesz srogie kary + ranga w dół. Kompletny nonsens.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1988 dnia: Kwietnia 13, 2018, 12:27:54 pm »
Ja z kei powiem że mam zero problemów z tym nowym systemem. Grę zacząłem już po wprowadzeniu go i od najniższej rangi dość szybko dobiłem do S. Parę razy spadała mi o 1 oczko w dół ale na razie udawało mi się wrócić w górę. Ogólnie nawet na SR -S jest ciężko jeździć po sieci, ludzie jeżdżą agresywnie i często można zostać wypchniętym z toru. Moje najczęstsze błędy to zbyt późne hamowanie przez co też parę razy wybiłem kogoś z toru :( często używam kierunkowskazów i mrugania światłami, i jak na razie trzymam się na A-S.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1989 dnia: Kwietnia 13, 2018, 15:43:29 pm »
A jak tam licencja FIA? Dalej nic?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1990 dnia: Kwietnia 13, 2018, 17:38:47 pm »
Są jakieś mistrzostwa FIA, próbna tura. A tak poza tym, to raczej nic poważnego z taką fizyką nie przejdzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1991 dnia: Kwietnia 14, 2018, 11:02:25 am »
A jak tam licencja FIA? Dalej nic?

Mam w sumie klasę S w GT Sport, ale zaproszenia do Formuły 1 nie dostałem :(

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1992 dnia: Kwietnia 27, 2018, 14:37:26 pm »
Uwaga, wyszedł nowy patch. Mocno namieszali z systemem Fair Play, po jednym wyścigu skoczyłem z E na A :D (wczoraj przed patchem z A po kilku wyścigach spadłem na E)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1993 dnia: Maja 09, 2018, 17:50:50 pm »
Hmm, w sumie w przerwach grania w GoW-a pojeżdże znowu sobie w GT Sport. Uzaleźniające to jest.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1994 dnia: Maja 10, 2018, 14:34:06 pm »
Ja wczoraj zapisałem się do dwóch serii - Wyścig Producentów i Puchar Krajów. Fajna sprawa z bardziej realistycznymi zasadami. Są uszkodzenia i bardziej rygorystyczne kary, flagi również lepiej przestrzegane, do tego mamy prawdziwe kwalifikacje z całą stawką na torze. Oprócz tego da się również zauważyć lepszy matchmaking i generalnie konkurencja jeździ bardziej kulturalnie niż w "wyścigach codziennych". Te ostatnie to mnie niestety ostatnio mocno wpieniły, bo to prawdziwy armagedon. Do dorywczego ścigania online zdecydowanie wolę Project CARS, tam przynajmniej jak ktoś sie rozwali, to albo od razu wylatuje z wyscigu albo jedzie się naprawiać. W codziennych wyscigach GTS nie ma uszkodzen i takie fajtłapy niszczą wyścig innym.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1995 dnia: Maja 12, 2018, 13:43:58 pm »
Tak mnie dzisiaj naszło:

- pół roku po premierze, a wśród moich znajomych nikt nie jeździ w trybie Sport, i w ogóle bardzo mało osób gra w GTS

- od premiery dostaliśmy ledwo 2 prawdziwe tory, w grze nadal przeważają fikcyjne tory stworzone przez PD.

Bardzo słabo, aż szkoda patrzeć jak Sony i PD udupiło popularność i renomę marki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1996 dnia: Maja 13, 2018, 07:57:42 am »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1997 dnia: Maja 14, 2018, 01:06:27 am »
Tak mnie dzisiaj naszło:

- pół roku po premierze, a wśród moich znajomych nikt nie jeździ w trybie Sport, i w ogóle bardzo mało osób gra w GTS

- od premiery dostaliśmy ledwo 2 prawdziwe tory, w grze nadal przeważają fikcyjne tory stworzone przez PD.

Bardzo słabo, aż szkoda patrzeć jak Sony i PD udupiło popularność i renomę marki.

Nie ma się czemu dziwić. Marka GT skusiła wielu (stąd znakomita sprzedaż - no, nie mówiąc o wszelakich promocjach typu PS+ na rok wraz z rabatem na GTS, a wychodziło to bardzo w porządku, bowiem gra kosztowała nieco ponad sześćdziesiąt zł i to w edycji kolekcjonerskiej) i spora część osób niedługo po zakupie się jej pozbyła.

Nie każdy śledzi branże i jak kupujesz kultowe GT i okazuje się, że nie ma kariery, to kierunek -> allegro.

U mnie z listy najczęściej w GTS grywał prarts, ale to tez w okolicy premiery. Od niemal 4 miesięcy gry bodaj nie tknął. Dziwne, bo to tym hadkorze jaki zaprezentował w piątce (platyna), liczyłem, że i tu da radę.

W maju to głównie ludzie bawią się przy grillu GoW, a jak go ukończyli, to kierunek sklep i z tego co po liście widzę, to niemal wszyscy klepią w Destini Drugie na przemian z Fortnite  :>

Ja właśnie załączyłem grę na kilka okrążeń. Co nieco dodali od mojej ostatniej styczności z tym tytułem. Gra się całkiem, całkiem.

Kaz zapewniał, że doda kilkaset samochodów i gra latami będzie wspierana - o ile za rok/dwa jeszcze będzie ktoś w nią grał. Przyznam, że jakoś tego nie widzę. Szczególnie, że coraz częściej mówi się o GT Siódmym. Z drugiej strony jak go będą tyle robić, to faktycznie Sport może być jeszcze szlifowane dobre 4 lata. Niemniej i tak jest kilka okrążeń za konkurencją.

#F1GierWyćigowych, #FIA, #KażdyLiśćNaPrzydrożnychDrzewachPowiwewaiRozpraszaŚwiatło, #7.5/10MetaKrytyk


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1998 dnia: Maja 25, 2018, 12:38:58 pm »
https://www.gtplanet.net/gt-sports-next-content-update-is-on-its-way/

Nowe auta i trasa. Nistety prawdopodobnie przenudny i nieciekawy tor La Sarthe :(

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1999 dnia: Maja 25, 2018, 12:57:58 pm »
Piszesz poważnie? La Sarthe jest spoko! Oby tylko nie dali kolejnego toru z generatora...