Autor Wątek: Need For Speed  (Przeczytany 44420 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #160 dnia: Października 03, 2015, 21:34:08 pm »
No do tego Forda, to oprócz felg, jednej maski, przedniego dyfuzora i spojlerów nie ma żadnych części do modyfikacji karoserii.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #161 dnia: Października 03, 2015, 23:03:34 pm »
No do tego Forda, to oprócz felg, jednej maski, przedniego dyfuzora i spojlerów nie ma żadnych części do modyfikacji karoserii.

Ogólnie to chyba kwestia bety ;) Do lambo jest parę takich samych części i mają jakieś dziwne kodowe nazwy :D Więc na bank będą w pełnej wersji ;)

EDIT:

Kupiłem dwa samochody. Murcielago Super Veloce i Porsche 911 Carrera S (993)

Tak więc zapomnijcie w tym NFS'ie o wieśniaczeniu egzotyków na miarę starego Most Wanted ;) Części do nich są TYLKO oficjalne :) Więc zmiany w Lambo mogę wprowadzić kosmetyczne z wyjątkiem Body Kitu z Liberty Walk ;) Mi to odpowiada jest dobrze. W egzotykach jest zablokowana zmiana samych zderzaków tylnych i przednich oraz progów. Można zmienić spoiler, dyfuzor oraz spliter ;) Felgi oczywiście też można zmieniać :)
W Porsche 911 jest Bodykit RWB oraz oficjalny BodyKit od Porsche dający nam stare 911 GT2 :D !! Pewnie więcej będzie takich opcji ;) Jest możliwość, że nie wszystkie Bodykity dali w grze bo zauważyłem "place holdery" w lambo jeden spliter ma nazwę jakiegoś pliku i wygląda tam samo jak poprzedni ;)

Ciekawostka odnośnie osiągów. Jeżdżę całkowicie Stockowym lambo bez nitro ;) I... Rozsmarowałem po asfalcie dresiarza w Golfie GTI :D Więc tak OSIĄGI MAJĄ ZNACZENIE ;) Nie ma catch up'a :)

Druga sprawa... Policja. Jeżeli jedziemy zgodnie z przepisami to nas nie goni :) czeka sobie na innych graczy! :) Jeżeli przez przypadek zacznie nas gonić to zanim zacznie się poważny pościg to możemy zjechać na pobocze i zapłacić "drobny" mandat :) I mieć spokój ;) Jeżeli postanowimy z nimi zadzierać wtedy robią się problemy :)

Ogólnie klimat tej gry jest niesamowity :D Prawdziwy street racing ;) Zwłaszcza z trybem alldrive :D  idealnie pasuje do tej gry. Co chwila ktoś interesuje się czyimś samochodem podjeżdża ciśnie silnikiem, wyzywa na pojedynek ;) Fajny miałem wyścig, gdzie koleś w Subaru BRZ chciał się spróbować z Murcielago :D Podkreślam jechałem wtedy stockiem bez nitro, a typ miał mocno modowane to Subaru BRZ ;) Efekt był taki, że ja pokonywałem zakrety perfekt przyczepnością, a typ całkiem nieźle siedział mi na ogonie ale jechał non stop bokiem :D Preorder obowiązkowy :)
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2015, 23:44:33 pm wysłana przez Mrocz »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #162 dnia: Października 04, 2015, 10:43:50 am »
Jak ktoś będzie miał zbędny kod do bety to poproszę.....chętnie sprawdzę co z tego wyszło

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #163 dnia: Października 04, 2015, 14:39:10 pm »
Jestem na tak, mało pograłem, ale podoba mi się. Zdecydowanie wolę NFS niż driveclub, po prostu jest klimat i więcej do roboty. Z rzeczy które mogliby poprawić przynajmniej jak dla mnie to tak:
-o ile jestem w stanie zrozumieć, że wchodzą w telefon gra nie freezuje, tak przy wejściu do menu powinno tak być, a nie jest. Włączasz menu czyli dotykowy panel, a samochód se jedzie dalej, a podglądu nie masz żadnego.
-Przydałby się osobny licznik bramek przy hud, a nie tylko liczniki na trasie.
-no i może nie umiem tego zrobić, ale przydałoby się powtarzanie wyścigów z poziomu już samego wyścigu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #164 dnia: Października 04, 2015, 14:44:29 pm »
Na plus:

Grafika, nie jest jakis cud swiata czy driveclub, ale wyglada ladnie, glownie przez filtry.

Oprawa dzwiekowa rowniez moze sie podobac. Muzyka dobrana pierwszoligowo, a i samochody brzmi jak powinny.

Model jazdy, mimo iz arcadowy to sprawia frajde z jazdy.

Na minus:

Puste miasto, czuje sie jakbym gral w pierwszego UG. Mapka rowniez nie jest duza.

Tryb fabularny dla gimbazy, ktorym chyba ma imponowac.

Na dluzsza mete, dla mnie ta gra wydaje sie byc nuzaca. Choc w multi moze sie to zmienic.

Poki co, po tym co ogralem, solidne 7, moze pelna wersja zasluzy na 8.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #165 dnia: Października 04, 2015, 15:57:08 pm »
Pograłem tylko chwilę wczoraj, bo gra ma problemu z odpaleniem się u mnie, no chyba że loading przez 5 min to norma i trzeba jeszcze dłużej czekać.
Menu jest mało przejrzyste i czytelne tak samo hud, ciężko dość za co pkt. są przyznawane i przeszkadza tren hud w jeździe.
Klimat na początku słaby, niby underground a ulice jak na lotnisku i jak na razie miałem wyścigi na autostradzie, ruch uliczny minimalny. Mało grałem się nie opiszę modelu jazdy ale z tego co zauważyłem to ręczny robi robotę tutaj za nas :-?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #166 dnia: Października 04, 2015, 16:28:36 pm »
Wydaje mi się, że nie przyczepiał bym się do minimalnego ruchu. W założeniu grając alldrive świat mają wypełniać inni kierowcy więc trochę tego zapewne będzie, swoją drogą ciekawe jak przyłącza do gier i jaki limit będzie graczy. Pewnie w pełnej zwiększą ruch, albo grając w singlu będzie większy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #167 dnia: Października 04, 2015, 16:48:09 pm »
Minimalny ruch uliczny to założenie. Gra ma skupiać się na nocnych wyścigach o mega późnych porach nie chcą robić godzin szczytu, ale twórcy zamierzają grę rozwijać pod prośby graczy. Więc może skończyć jak driveclub... Czyli 10 razy lepszy niż na premierę ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #168 dnia: Października 04, 2015, 18:08:35 pm »
Nie no imo z DC to ten NFS ma spore szanse. Jest co robić przede wszystkim, a nie tak jak w DC, sztampowe do bólu wyścigi, jeden za drugim... Model jazdy jakby przyjemniejszy, mocno arkejdowy, ale daje więcej funu. Drift w miarę spoko, na pewno lepszy niż w DC. Otwarty świat, możliwość spotkania innych graczy, tuning wizualny i osiągów. DC to powinni na smartfony wydać, żeby sobie w autobusie czy tramwaju zagrać wyścig i cześć, a nie na konsolę stacjonarną.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #169 dnia: Października 04, 2015, 18:14:50 pm »
:lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #170 dnia: Października 04, 2015, 18:22:16 pm »
O już trochę popłynąłeś Andy :P O ile zajebiście mi się nowy NFS podoba i złożyłem PreOrder to nazywanie Driveclub sztampowymi wyścigami to lekka przesada ;) Bo gra jest po prostu inna od NFS'a ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #171 dnia: Października 04, 2015, 19:29:11 pm »
No dobra, każdą ścigałkę można w sumie nazwać sztampową, bo w każdej się jeździ... Dla mnie w każdym bądź razie DC wydaje się nudny przy nowym NFS. Jestem zwolennikiem mniej lub bardziej otwartych tras, i przede wszystkim modyfikacji. DC oferuje widoczki i kilka trybów gry i nic poza tym.

BTW, w becie odblokowane zostały poziomy powyżej 20, więc nabijajcie Rep i ulepszajcie furki ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #172 dnia: Października 04, 2015, 20:02:44 pm »
Nie no imo z DC to ten NFS ma spore szanse. Jest co robić przede wszystkim, a nie tak jak w DC, sztampowe do bólu wyścigi, jeden za drugim... Model jazdy jakby przyjemniejszy, mocno arkejdowy, ale daje więcej funu. Drift w miarę spoko, na pewno lepszy niż w DC. Otwarty świat, możliwość spotkania innych graczy, tuning wizualny i osiągów. DC to powinni na smartfony wydać, żeby sobie w autobusie czy tramwaju zagrać wyścig i cześć, a nie na konsolę stacjonarną.
Jak zwykle błyskotliwe wypowiedzi na poziomie gimnazjalnym

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #173 dnia: Października 04, 2015, 20:32:39 pm »
Nie no imo z DC to ten NFS ma spore szanse. Jest co robić przede wszystkim, a nie tak jak w DC, sztampowe do bólu wyścigi, jeden za drugim... Model jazdy jakby przyjemniejszy, mocno arkejdowy, ale daje więcej funu. Drift w miarę spoko, na pewno lepszy niż w DC. Otwarty świat, możliwość spotkania innych graczy, tuning wizualny i osiągów. DC to powinni na smartfony wydać, żeby sobie w autobusie czy tramwaju zagrać wyścig i cześć, a nie na konsolę stacjonarną.

najlepsze arcade wyścigi od lat (prawdopodobnie od pgr4, jak nie dalej) i określenie "sztampowe" w jednym rzędzie. trzymajcie mnie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #174 dnia: Października 04, 2015, 20:45:33 pm »
najlepsze arcade wyścigi od lat (prawdopodobnie od pgr4, jak nie dalej) i określenie "sztampowe" w jednym rzędzie. trzymajcie mnie.

Ale nie mają gimbo-fabuły, więc gimbom się nie podobają.

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #175 dnia: Października 04, 2015, 21:27:39 pm »
Czy planowana jest wersja Goty czyli podstawka z dlc na jednej płycie ?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #176 dnia: Października 04, 2015, 21:53:27 pm »
Gra jeszcze nie wyszła, a ty już chcesz zapowiedzi GOTY ? Coś ci się chyba pomieszało :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #177 dnia: Października 04, 2015, 22:31:42 pm »
Może chodziło mu o Driveclub? Nic takiego nie zapowiedziano ;)

Co do NFSa nie ma co go porównywać do Driveclub. Zupełnie inna gra i inny target. Może i NFS ma trochę gimbo klimaty w fabule, ale sama gra, mechanika i możliwości tuningu to tony miodu :) i naprawdę grę polecam. A rywalizować to może z The Crew, a tu niestety produkcja ubi bardzo blado wypada :P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #178 dnia: Października 04, 2015, 22:36:34 pm »
Ej, jak gram eventy to gram z komputerami czy z innymi ? W alldrive. Widzę, że są jakieś dziwne ksywki i już nie wiem, w ogóle jakoś średnio tego nfs ogarniam :D Rozumiem, że eventy nie znikają jak się je wygra ?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #179 dnia: Października 04, 2015, 22:43:51 pm »

Ej, jak gram eventy to gram z komputerami czy z innymi ? W alldrive. Widzę, że są jakieś dziwne ksywki i już nie wiem, w ogóle jakoś średnio tego nfs ogarniam :D Rozumiem, że eventy nie znikają jak się je wygra ?

Eventy nie znikają ;)
Grasz z botami, ale można grać z żywymi jeśli podjadą do tego samego wyścigu z tobą ;) ale wtedy też boty są w wyścigu.

lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #180 dnia: Października 04, 2015, 23:47:15 pm »
Ej, jak gram eventy to gram z komputerami czy z innymi ? W alldrive. Widzę, że są jakieś dziwne ksywki i już nie wiem, w ogóle jakoś średnio tego nfs ogarniam 
To są fejki. Ja bez plusa gram w singla i też są ci inni gracze.

To jest nawet w nowym NFSie na smartfony - ściga się tam niby z prawdziwymi ludźmi z fotami jakby prosto z fejsa i nickami.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #181 dnia: Października 05, 2015, 08:02:13 am »
Skąd dorwać kod do bety?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #182 dnia: Października 05, 2015, 08:02:43 am »
Teraz to już za późno raczej :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #183 dnia: Października 05, 2015, 08:21:47 am »
Nom. Dziś się kończy :) A na Betę były zapisy ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #184 dnia: Października 05, 2015, 08:53:02 am »
Teraz to już za późno raczej :)

Kuwa tak to jest jak dwa tygodnie z życia wyjmie człowiekowi. :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #185 dnia: Października 05, 2015, 08:54:11 am »
Bylo sie nie hajtac :D Btw. Gratki :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #186 dnia: Października 05, 2015, 09:37:50 am »

Teraz to już za późno raczej :)

Kuwa tak to jest jak dwa tygodnie z życia wyjmie człowiekowi. :)

Na fejsie już pisałem, ale drugi raz nie zaszkodzi ;) gratulacje ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #187 dnia: Października 05, 2015, 09:42:52 am »
Dziękuję. :)

Mrocz kiedy będziesz grał w tego NFS'a? Może byś zrobił transmisję, to bym sobie chociaż zobaczył.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #188 dnia: Października 05, 2015, 09:53:45 am »
Nie da rady BoBaN, zablokowali wszelkie możliwości nagrywania rozgrywki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #189 dnia: Października 05, 2015, 10:07:15 am »
:mad:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #190 dnia: Października 05, 2015, 10:31:19 am »
Dziękuję. :)

Mrocz kiedy będziesz grał w tego NFS'a? Może byś zrobił transmisję, to bym sobie chociaż zobaczył.


No niestety jest tak jak Andyrush pisze. Ale jak poszperasz na Youtube jest sporo gameplayów ;) Generalnie gra wygląda jak na zapowiedziach E3 :) Robi brak ząbków itp :) Sama grafika jest bardzo dobra choć efekt głównie robią efekciarskie Shadery ;) Najważniejsze, że efekt jest świetny. Gra ma mroczny klimat i mega to pasuje do tych klimatów ;)

Tu masz dobry gameplay: Komentarz nawet wartościowy, choć głos typa lekko wkur**a xD Generalnie dla fanów tuningu i driftu nowy NFS będzie bardzo wartościowy :)
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2015, 10:45:22 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #191 dnia: Października 05, 2015, 11:07:14 am »
A z jakiej kamery jeździsz Mrocz? Ja zazwyczaj używam kamer ze zderzaka lub z środka, ale tutaj widzę, że zza auta jest ciekawa. W typowych arcade'ówkach jak np. Burnout jeździłem używając kamery zza auta. Jak to ma się tutaj?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #192 dnia: Października 05, 2015, 11:19:16 am »
A z jakiej kamery jeździsz Mrocz? Ja zazwyczaj używam kamer ze zderzaka lub z środka, ale tutaj widzę, że zza auta jest ciekawa. W typowych arcade'ówkach jak np. Burnout jeździłem używając kamery zza auta. Jak to ma się tutaj?

Jeżeli jest taka opcja to zawsze używam deski rozdzielczej (z wnętrza pojazdu) nawet jeżeli jest trudniej ;) Nawet w The Crew gram z takiej kamery. Jeżeli jednak gra nie oferuje takiej możliwości, bądź gram "4fun" na padzie to biorę kamerę zewnętrzną od tyłu pojazdu ;) Czasem zdarzało mi się tak w Driveclub grać :) W NFS'ie zdecydowanie używam tej kamery, bo przy driftach lepiej czuję samochód. Zwłaszcza, jak driftując chce zrobić "Near Miss" z ruchem ulicznym ;) Z zewnętrznej kamery wtedy widzę gdzie kończy się tyłek samochodu i mogę się zmieścić ;)

W tym NFS'ie są 3 kamery zewnętrzne, kamera ze zderzaka i z maski. Przyznam, że używam na zmianę zwykłej "bliskiej" kamery, wtedy wyłączone są te wszystkie klimatyczne zmiany widoków przy driftach itp ;) Ale często dla radochy włączam tą nową kamerę akcji. Czasem przeszkadza w jeździe nie ukrywam, kamera przy drifcie się ustawia nisko po wewnętrznej zakrętu, i czasami auto zasłania nam zewnętrzną ;) A jak wiadomo potrafi tam być auto z ruchu ulicznego :D Nie mniej ta kamera daje niesamowitą radochę i satysfakcję jest po prostu efekciarska, a to pasuje do NFS'a :) Więc najczęściej na niej będę śmigał :)

PreOrder na NFS'a mam już złożony ;) Gra po prostu będzie zajebista na jesienne/zimowe wieczory ;)

EDIT: Teraz w sumie sobie przypomniałem :) Jak ktoś nie dostał się do Bety, a jest ciekawy jak gra chodzi to jak tylko otrzymam pełną wersję :) ( preorder już mam) to zapraszam na shareplay ;) Im więcej się przekona tym lepiej :)
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2015, 11:40:31 am wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #193 dnia: Października 05, 2015, 15:31:10 pm »
Ja glownie w innych grach smigam z srodka, w DC tej blizej przedniej szyby, a tu jakos lepiej mi sie jezdzi jak widze samochod od tylu, choc wole ta 2 kamere, troche oddalona. Spoko gierka. Do wad, zaliczyl bym jeszcze handicap ktory ktore falszuje wyscigi. Reszte podtrzumuje. Niemniej, jak troche stanieje warto kupic. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #194 dnia: Października 05, 2015, 15:35:15 pm »
Ten handicap to ogólnie jest dziwny. Generalnie moc auta ma spore znaczenie ;) i wiem co mówię bo dorobiłem się stuningowanego murcielago 970 KM ;) i mimo wszystko wieś tuningowe golfy gti rozsmarowywałem po asfalcie, ale czasem dostawały takiego boosta że doganiały mnie pomimo 310 kmh na liczniku :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #195 dnia: Października 05, 2015, 15:37:22 pm »
No właśnie też miałem o tym pisać, że nie wiem czy tylko mi czasem ciężko na spokojnie wygrać :D Mam nissana chyba, ta fura co na początku można wybrać, poulepszane wszystko, a jakimiś starymi golfami i trabantami kur** mnie doganiają :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #196 dnia: Października 05, 2015, 15:39:14 pm »
Wow, dorobiles sie, ja tam smigam troche zrobionym Subaru, a i tak nie mam czasu, mimo iz pracuje 3 dni z domu. ;)

Ja wlasnie to zauwazylem wczoraj, szkoda, gdyz wczesniej np. w NFS HP bylo to lepiej zrobione. Choc chlopaki maja czas by to naprawic - tu z kolei mam watpliwosci, gdyz raczej w ta gre beda graly dzieciaki gdzie jest jak sam cytowales Mrocz inne fora, "jest za trudno".

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #197 dnia: Października 05, 2015, 20:36:17 pm »
Trochę się z wami nie zgodzę.
Jedyny przypadek, gdzie AI dostaje takiego boosta, to wyścigi z tymi ziomkami z filmików. Zwykli przeciwnicy bez problemu zostają kilometry w tyle, jak już się trochę ulepszy swoje auto. Chociaż też nie wiem, czy to przypadkiem nie jest spowodowane tym, że ci nasi przyjaciele mają na prawdę dobre fury, i jako jedyni mogą z nami konkurować. Na początku faktycznie jest trudno i nawet przypadkowe AI może przysporzyć trochę problemów, ale później to idzie jak po maśle. Poziom trudności zakładam więc, że będzie nieco wyższy w pełnej wersji, gdzie będziemy mieli dostęp do wyścigów z ciekawszymi przeciwnikami.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #198 dnia: Października 06, 2015, 00:02:44 am »
Moim zdaniem poziom trudności jest optymalny ;)
Udało mi się dorobić murcielago bo miałem wolną luźną sobotę ;) generalnie zajebiście jest, że bodykity są autentycznych producentów :D na przykład do lambo jest liberty walk ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #199 dnia: Października 14, 2015, 08:36:11 am »