Ankieta

Na kogo oddasz swój głos 25 października?

Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
RAZEM
KORWiN
Polskie Stronnictwo Ludowe
Zjednoczona Lewica
Kukiz'15
Nowoczesna Ryszarda Petru
Nieważny głos
Nie pójdę na wybory

Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2015  (Przeczytany 87076 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #280 dnia: Października 16, 2015, 08:09:58 am »
Petru swetru

Cytuj
Przypomnijmy, że ten “wybitny specjalista” jest jednym z głównych twórców katastrofalnej tzw. reformy emerytalnej z czasów rządów Buzka-Balcerowicza, która była jednym wielkim przekrętem na rzecz instytucji finansowych. Reforma ta spowodowała nie tylko rosnące i nie dające się utrzymać obciążenie dla bieżących finansów publicznych, ale także stwarzała prawdziwe Eldorado dla instytucji finansowych, które pobierały spore opłaty za tzw. “zarządzanie”.

Tak naprawdę jednak był to po prostu bezwysiłkowy bonus dla tych instytucji - pozyskane środki w dużym stopniu inwestowały w obligacje skarbu państwa. Innymi słowy budżet publiczny zadłużał się na rzecz systemu emerytalnego, jednocześnie pracownicy płacili spore pieniądze za “zarządzanie”, które sprowadzało się w dużym stopniu do zakupu obligacji za które dodatkowo Otwarte Fundusze Emerytalne dostawały odsetki. Tym samym wszyscy zadłużaliśmy się w OFE, żeby utrzymywać OFE. Więcej na ten temat przeczytacie w książce “OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce”, prof. Leokadii Oręziak.

Kryzys finansowy ujawnił ograniczenia tego systemu, którego nie dało się dalej utrzymać. Doszło do tego, że liberalny rząd PO musiał ten system zwinąć, choć i tak za mało radykalnie. Nigdy też nie zbadano tej sprawy od strony prawnej. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji?

Rozpoczęliśmy jednak od tematu mediów. W promowaniu OFE duży udział brała Gazeta Wyborcza. Warto przypomnieć, że głównymi akcjonariuszami Agory, wydawcy GW, są: OFE PZU Złota Jesień (15,93%) i Nationale-Nederlanden OFE (14,28%). Nic dziwnego więc, że gazeta ta oprócz sympatii politycznych, ma także interesy ekonomiczne, żeby promować takie a nie inne rozwiązania oraz przedstawiać takich a nie innych ekspertów publiczności jako “niezależnych” i “wybitnych”, jak wspomniany twórca OFE.
Wszystko ok, ale niestety w pl nie ma w pelni niezaleznych mediow ani polityków. Powiem wiecej, ciezko w europie takie znaleźć. Wiec zarzucanie takiego.czegos tylko petru jest smieszne bo cala banda w sejmie od prawej do lewej jest umoczona w różnych sprawach. Dla kontrastu podam przyklad, Caly system skok I jego obrona przez PiS, bliskosc tego podmiotu do.PiS prosi sie o dokladne sprawdzenie.
Master o tym co każdy zainteresowany polityką wie a londek o tym ze jednak jest inaczej i to nieprawda  :lol:
Londek daj spokój już kolejny raz cie upominam, to nie jest smieszne.
Czyli wszyscy zainteresowani jednostronnym atakiem na petru I wybielaniem PiS, bo PO tez jest w modzie jechac :):);)

Btw. Najazd na petru pokazuje ze prawicowe scierwa sie boja, wiec chyba on.dostanie moj głos :troll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #281 dnia: Października 16, 2015, 10:13:00 am »
Petru swetru

Cytuj
Przypomnijmy, że ten “wybitny specjalista” jest jednym z głównych twórców katastrofalnej tzw. reformy emerytalnej z czasów rządów Buzka-Balcerowicza, która była jednym wielkim przekrętem na rzecz instytucji finansowych. Reforma ta spowodowała nie tylko rosnące i nie dające się utrzymać obciążenie dla bieżących finansów publicznych, ale także stwarzała prawdziwe Eldorado dla instytucji finansowych, które pobierały spore opłaty za tzw. “zarządzanie”.

Tak naprawdę jednak był to po prostu bezwysiłkowy bonus dla tych instytucji - pozyskane środki w dużym stopniu inwestowały w obligacje skarbu państwa. Innymi słowy budżet publiczny zadłużał się na rzecz systemu emerytalnego, jednocześnie pracownicy płacili spore pieniądze za “zarządzanie”, które sprowadzało się w dużym stopniu do zakupu obligacji za które dodatkowo Otwarte Fundusze Emerytalne dostawały odsetki. Tym samym wszyscy zadłużaliśmy się w OFE, żeby utrzymywać OFE. Więcej na ten temat przeczytacie w książce “OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce”, prof. Leokadii Oręziak.

Kryzys finansowy ujawnił ograniczenia tego systemu, którego nie dało się dalej utrzymać. Doszło do tego, że liberalny rząd PO musiał ten system zwinąć, choć i tak za mało radykalnie. Nigdy też nie zbadano tej sprawy od strony prawnej. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji?

Rozpoczęliśmy jednak od tematu mediów. W promowaniu OFE duży udział brała Gazeta Wyborcza. Warto przypomnieć, że głównymi akcjonariuszami Agory, wydawcy GW, są: OFE PZU Złota Jesień (15,93%) i Nationale-Nederlanden OFE (14,28%). Nic dziwnego więc, że gazeta ta oprócz sympatii politycznych, ma także interesy ekonomiczne, żeby promować takie a nie inne rozwiązania oraz przedstawiać takich a nie innych ekspertów publiczności jako “niezależnych” i “wybitnych”, jak wspomniany twórca OFE.
Wszystko ok, ale niestety w pl nie ma w pelni niezaleznych mediow ani polityków. Powiem wiecej, ciezko w europie takie znaleźć. Wiec zarzucanie takiego.czegos tylko petru jest smieszne bo cala banda w sejmie od prawej do lewej jest umoczona w różnych sprawach. Dla kontrastu podam przyklad, Caly system skok I jego obrona przez PiS, bliskosc tego podmiotu do.PiS prosi sie o dokladne sprawdzenie.
Master o tym co każdy zainteresowany polityką wie a londek o tym ze jednak jest inaczej i to nieprawda  :lol:
Londek daj spokój już kolejny raz cie upominam, to nie jest smieszne.
Czyli wszyscy zainteresowani jednostronnym atakiem na petru I wybielaniem PiS, bo PO tez jest w modzie jechac :):);)

Btw. Najazd na petru pokazuje ze prawicowe scierwa sie boja, wiec chyba on.dostanie moj głos :troll:
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i kogo masz na myśli pisząc prawicowe ścierwa? I kto tu się boi?

http://gf24.pl/kto-i-za-ile-promuje-petru/
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #282 dnia: Października 16, 2015, 11:08:31 am »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #283 dnia: Października 16, 2015, 11:17:13 am »
Kolejny sondaż, już trzeci z rzędu, w którym Korwin się łapie do sejmu.

Cytuj
PIS może liczyć na 36 proc. poparcia, co daje 222 mandaty.

PO zanotowała spadek poparcia w stosunku do sondażu z początku października (z 25 proc. na 22 proc.). Według badania partia mogłaby wprowadzić do Sejmu 132 posłów.

Na kolejnym miejscu plasuje się ugrupowanie Pawła Kukiza z 8 proc. poparcia (w stosunku do poprzedniego badania wzrost o 1 proc.) To daje 36 mandatów.

Poparcie na poziomie 8 proc. (to minimalny próg wyborczy dla koalicji) ma także Zjednoczona Lewica. Przekłada się to na 43 miejsca w Sejmie.

Znalazłyby się w nim jeszcze Polskie Stronnictwo Ludowe z 5 proc. poparcia (18 mandatów) oraz partia KORWiN także z 5 proc. poparcia (8 mandatów). PSL zanotował spadek o 1 proc., natomiast partia KORWiN wzrost o dwa.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-sondaz-ipsos-piec-ugrupowan-w-sejmie,nId,1905146

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #284 dnia: Października 16, 2015, 11:18:52 am »
Fajne testy przesiewowe przeprowadza ten gość "dali radę przyjechać do europy to znaczy, że są zdrowi". Rozumiem, że tak uczą lekarzy w Syrii?

Zresztą, wzięli go i ludzie myślą, że to jakiś lekarz, specjalista, a on pediatrą jest. Mogliby do studia zaprosić jakiegoś specjalistę od chorób zakaźnych albo mikrobiologi.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #285 dnia: Października 16, 2015, 11:33:47 am »
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i kogo masz na myśli pisząc prawicowe ścierwa? I kto tu się boi?

Prawicowe scierwa = PiS, jego zwolennicy oraz media na uslugach/oplacane przez PiS. (zdaje sobie sprawe, ze PiS naprawde nie jest partia prawicowa, a bardzie centro-lewo, ale oni zagrabili to okreslenie w przestrzenii publicznej).
Boii sie wlasnie PiS, boja sie, ze jesli wygraja wybory to dobre wyniki Petru, ZL i PSL razem z PO, pozwola zabokowac powstanie rzadu PiS.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #286 dnia: Października 16, 2015, 11:35:16 am »
Ścierwem są osoby głosujące na PO/Petru/PSL. I co teraz?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #287 dnia: Października 16, 2015, 11:59:28 am »
Ścierwem są osoby głosujące na PO/Petru/PSL. I co teraz?

Nic, masz prawo do swojego zdania, tak jak i ja do swojego, ja poprsotu nie szanuje ludzi, ktorzy prostym populizmem chca zdobywac poparcie ciemnych mas. Nie uwazam PL za kraj, ktory powinien byc tylko dla Polakow katolikow (wiem, troche naciagane), nie zgadzam sie z podejsciem do gospodarki PiS, nacjonalizacji, nie moge zgodzic sie na zmuszanie kobiet to donoszenia ciazy, nie przeszkadzaja mi malzenstwa homoseksualne itd. Ja mam swoje powody, niestety jezyk, ktorego oni uzywaja mi sie udziela i czasami sam przesadzam :/

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #288 dnia: Października 16, 2015, 12:08:21 pm »
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i kogo masz na myśli pisząc prawicowe ścierwa? I kto tu się boi?

Prawicowe scierwa = PiS, jego zwolennicy oraz media na uslugach/oplacane przez PiS. (zdaje sobie sprawe, ze PiS naprawde nie jest partia prawicowa, a bardzie centro-lewo, ale oni zagrabili to okreslenie w przestrzenii publicznej).
Boii sie wlasnie PiS, boja sie, ze jesli wygraja wybory to dobre wyniki Petru, ZL i PSL razem z PO, pozwola zabokowac powstanie rzadu PiS.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #289 dnia: Października 16, 2015, 12:27:18 pm »
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i kogo masz na myśli pisząc prawicowe ścierwa? I kto tu się boi?

Prawicowe scierwa = PiS, jego zwolennicy oraz media na uslugach/oplacane przez PiS. (zdaje sobie sprawe, ze PiS naprawde nie jest partia prawicowa, a bardzie centro-lewo, ale oni zagrabili to okreslenie w przestrzenii publicznej).
Boii sie wlasnie PiS, boja sie, ze jesli wygraja wybory to dobre wyniki Petru, ZL i PSL razem z PO, pozwola zabokowac powstanie rzadu PiS.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.


Tak lepiej...LOL...
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i kogo masz na myśli pisząc prawicowe ścierwa?
Prawicowe scierwa = PiS, jego zwolennicy oraz media na uslugach/oplacane przez PiS. (zdaje sobie sprawe, ze PiS naprawde nie jest partia prawicowa, a bardzie centro-lewo, ale oni zagrabili to okreslenie w przestrzenii publicznej).

I kto tu się boi?
Boii sie wlasnie PiS, boja sie, ze jesli wygraja wybory to dobre wyniki Petru, ZL i PSL razem z PO, pozwola zabokowac powstanie rzadu PiS.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #290 dnia: Października 16, 2015, 12:47:14 pm »
Nie udawaj głupiego. Znowu muszę cytować sam siebie:
Cytuj
Nie według nas tylko według Ciebie, skoro upierasz się że masz prawicowe poglądy, to ciekawy jestem jaki masz pretekst żeby nie głosować na Partie Korwin? Bo twierdzisz że istnieje prawdopodobieństwo że się nie dostanie? To właśnie dlatego głosuj żeby się dostał. Czy masz jakąś inną wymówkę?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #291 dnia: Października 16, 2015, 13:15:54 pm »
Na kolejnym miejscu plasuje się ugrupowanie Pawła Kukiza z 8 proc. poparcia (w stosunku do poprzedniego badania wzrost o 1 proc.) To daje 36 mandatów.

Poparcie na poziomie 8 proc. (to minimalny próg wyborczy dla koalicji) ma także Zjednoczona Lewica. Przekłada się to na 43 miejsca w Sejmie.

Jak to jest liczone? Nie dość, że jako koalicja mają niższy próg wyborczy, to jeszcze przy tym samym wyniku dostaną więcej mandatów? Gdzie tu logika?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #292 dnia: Października 16, 2015, 13:16:58 pm »
Nie dość, że jako koalicja mają niższy próg wyborczy,

Mają przecież wyższy próg wyborczy O.o 8%, a nie 5%

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #293 dnia: Października 16, 2015, 13:22:20 pm »
Mają przecież wyższy próg wyborczy O.o 8%, a nie 5%

No jak większy? To jest pięć partii. Normalnie PPS, UP i zieloni nie weszliby w ogóle, a Palikot z Millerem musieliby zrobić po 5%. 8% w sumie będzie im znacznie łatwiej uzbierać.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #294 dnia: Października 16, 2015, 13:23:31 pm »
Chyba, że patrzeć pod tym kątem. Ogólnie i tak jak ktoś będzie na nich głosował to gratulację. Nie zmienia to faktu, że faktycznie zastanawia ta ilośc mandatów. Ma to coś wspólnego z okręgami może?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #295 dnia: Października 16, 2015, 13:26:03 pm »
Zlew nie ma 8%, ten sondaz jak i każdy inny służy ogłupieniu plebsu. Niektórym zydom w tym kraju zwyczajnie zależy aby leusy były w sejmie i stąd takie wyniki.
Podobna sprawa z petru, który na dzień dobry miał 15% a ja nawet nie wiedziałem co to jest.
POdobna sprawa z po i pis, teraz jeszcze im debate robią  o_O Nie czaje jak można robić debate dla dwóch wybrańców?
Mamy sytem amerykański juz?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #296 dnia: Października 16, 2015, 14:07:22 pm »
lewica mogłaby mieć mój głos, ale na millera patrzeć nie mogę, więc dupa.
no i zaczynam się zastanawiać, bo wygląda na to, że dam radę wrócić na wybory do kraju.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #297 dnia: Października 16, 2015, 15:06:45 pm »
lewica mogłaby mieć mój głos, ale na millera patrzeć nie mogę, więc dupa.
no i zaczynam się zastanawiać, bo wygląda na to, że dam radę wrócić na wybory do kraju.
Ty chyba nie wiesz kogo oni tam na listach mają, skoro Ci miler przeszkadza.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #298 dnia: Października 16, 2015, 15:22:44 pm »
Na kolejnym miejscu plasuje się ugrupowanie Pawła Kukiza z 8 proc. poparcia (w stosunku do poprzedniego badania wzrost o 1 proc.) To daje 36 mandatów.

Poparcie na poziomie 8 proc. (to minimalny próg wyborczy dla koalicji) ma także Zjednoczona Lewica. Przekłada się to na 43 miejsca w Sejmie.

Jak to jest liczone? Nie dość, że jako koalicja mają niższy próg wyborczy, to jeszcze przy tym samym wyniku dostaną więcej mandatów? Gdzie tu logika?
Tu chyba chodzi o podział głosów w okręgach lub o dziesiąte punkty procentowe, których nie podają w sondażach. Jeśli Kukiz miał np. 8,0% a ZL 8,9%, to lewica będzie miała więcej mandatów.

Zlew nie ma 8%, ten sondaz jak i każdy inny służy ogłupieniu plebsu. Niektórym zydom w tym kraju zwyczajnie zależy aby leusy były w sejmie i stąd takie wyniki.
Ma. Lewica w trakcie wyborów zwykle nawet dostaje więcej, niż w sondażach. Te 8-10% zawsze na luzie mają. A teraz są praktycznie jedyną partią typowo lewicową, która się liczy.

lewica mogłaby mieć mój głos, ale na millera patrzeć nie mogę, więc dupa.
Mam podobnie. Nowacka wydaje się w porządku i całkiem z sensem gada, ale odstraszają mnie stare mordy. Palikota jeszcze przeboleję, ale Millera już nie.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #299 dnia: Października 16, 2015, 16:10:32 pm »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #300 dnia: Października 16, 2015, 19:01:18 pm »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #301 dnia: Października 16, 2015, 19:05:41 pm »
Cytuj
Cytat: Leszke w Dzisiaj o 13:26:03

    Zlew nie ma 8%, ten sondaz jak i każdy inny służy ogłupieniu plebsu. Niektórym zydom w tym kraju zwyczajnie zależy aby leusy były w sejmie i stąd takie wyniki.

Ma. Lewica w trakcie wyborów zwykle nawet dostaje więcej, niż w sondażach. Te 8-10% zawsze na luzie mają. A teraz są praktycznie jedyną partią typowo lewicową, która się liczy.
Moge sie założyć ze lewusy nie wejdą.
A z tą jedyną partią lewicową..przecież tutaj to mało która nie jest lewiecowa  :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #302 dnia: Października 16, 2015, 19:25:15 pm »
teraz w mediach uważa się że miarą lewicowości/prawicowości jest wiara. Jak chcesz krzyż w sejmie jesteś prawicą, jak chcesz zdjąć jesteś lewicą  :lol:
Ewentualnie jeszcze znaczenie mają  poglądy na aborcje i homoseksualistów.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2015, 19:27:02 pm wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #303 dnia: Października 16, 2015, 19:33:40 pm »
Ja to na zdejmowanie krzyża to inaczej patrze. Mianowicie, krzyż to żydzi chcą zdejmować i gejuchy przez nich sponsorowane..z lewicą to ma tyle wspólnego, ze przyszło to od ruskich razem z wyzwoleniem od polskich panów w czasie wojny.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #304 dnia: Października 16, 2015, 19:48:57 pm »
lewica mogłaby mieć mój głos, ale na millera patrzeć nie mogę, więc dupa.
Mam podobnie. Nowacka wydaje się w porządku i całkiem z sensem gada, ale odstraszają mnie stare mordy. Palikota jeszcze przeboleję, ale Millera już nie.
wpis.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #305 dnia: Października 16, 2015, 19:55:23 pm »
Jak można przebolec Palikota...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #306 dnia: Października 16, 2015, 20:06:59 pm »
taki sam kolo, jak reszta. przynajmniej nie ukrywa, że jest pajacem.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #307 dnia: Października 16, 2015, 20:12:13 pm »
Cytat: JKM
Przed chwilą zakończyłem (b. udane!!) spotkanie w Grudziądzu. Na spotkaniu było sporo szeregowców, którym niedługo grozi zwolnienie. Jeden spytał, co z nimi zrobię, bo oni mają rodziny i nie są pewni przyszłości?
Odpowiedziałem (nagranie będzie w Sieci):
"A mnie g***o interesuje Pańska rodzina. Ja
chcę rozbudować wojsko z obecnych 30.000 do 100.000 żołnierzy (obecnie 70.000 to jakieś gryzipiórki, bataliony kobiece itp.) - i byłbym idiotą, gdybym chciał Pana w tej sytuacji zwalniać”.
Ten żołnierz był bardzo z odpowiedzi zadowolony. Jednak kilkunastu wyszło z sali – i gdy odjeżdżałem gniewnie pokrzykiwali: „Rodzina go nie obchodzi, o!”.
za dobre sondaże :roll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #308 dnia: Października 16, 2015, 20:14:56 pm »
Cytat: JKM
Przed chwilą zakończyłem (b. udane!!) spotkanie w Grudziądzu. Na spotkaniu było sporo szeregowców, którym niedługo grozi zwolnienie. Jeden spytał, co z nimi zrobię, bo oni mają rodziny i nie są pewni przyszłości?
Odpowiedziałem (nagranie będzie w Sieci):
"A mnie g***o interesuje Pańska rodzina. Ja
chcę rozbudować wojsko z obecnych 30.000 do 100.000 żołnierzy (obecnie 70.000 to jakieś gryzipiórki, bataliony kobiece itp.) - i byłbym idiotą, gdybym chciał Pana w tej sytuacji zwalniać”.
Ten żołnierz był bardzo z odpowiedzi zadowolony. Jednak kilkunastu wyszło z sali – i gdy odjeżdżałem gniewnie pokrzykiwali: „Rodzina go nie obchodzi, o!”.
za dobre sondaże :roll:
no przeciez dobrze powiedział

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #310 dnia: Października 16, 2015, 21:28:15 pm »
Nie udawaj głupiego. Znowu muszę cytować sam siebie:
Cytuj
Nie według nas tylko według Ciebie, skoro upierasz się że masz prawicowe poglądy, to ciekawy jestem jaki masz pretekst żeby nie głosować na Partie Korwin? Bo twierdzisz że istnieje prawdopodobieństwo że się nie dostanie? To właśnie dlatego głosuj żeby się dostał. Czy masz jakąś inną wymówkę?

Odpowiedzialem na to pytanie w innym temacie:

LOL.. na KORWINA nie zaglosuje bo nie zgadzam sie bo swiatopogladowo mi KORWIN nie do konca pasuje, wiekszosc jego postulatow gospodarczych uwazam za OK, no moze poza przywroceniem poprzedniego wieku emerytalnego i dystansowania sie od UE, ale to jego kandydaci i kwestie swiatopogladowe mnie odstraszaja.

btw. ja jestem nawet za przywroceniem kary smierci :troll:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #311 dnia: Października 17, 2015, 00:24:43 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ostatni-sondaz-CBOS-przed-wyborami-PSL-poza-Sejmem-PiS-utrzymuje-34-proc-poparcia,wid,17913577,wiadomosc.html?ticaid=115c5d
Gdyby psl znalazł się poza sejmem byłoby cudownie, niestety zbyt wielu Leszke'ów w tym kraju... Nie ma większych zdrajców narodu, patriotyzmu i wszystkiego co Polskie od psl  :(
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #312 dnia: Października 17, 2015, 01:07:11 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ostatni-sondaz-CBOS-przed-wyborami-PSL-poza-Sejmem-PiS-utrzymuje-34-proc-poparcia,wid,17913577,wiadomosc.html?ticaid=115c5d
Gdyby psl znalazł się poza sejmem byłoby cudownie, niestety zbyt wielu Leszke'ów w tym kraju... Nie ma większych zdrajców narodu, patriotyzmu i wszystkiego co Polskie od psl  :(
ty, a tobie to sie już w dupie kompletnie popierdoliło od tych kutasów?
ja o mnie lub do mnie piszesz to nie zapominaj do jakiej należysz kasty i komu szacunek sie należy..xelu..

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #313 dnia: Października 17, 2015, 01:09:03 am »
Leszka znowu pijany i jak zwykle nie odnosi się do swych zboczonych skłonności do pslu, no nic, wszyscy cię tu już znają.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #314 dnia: Października 17, 2015, 01:12:50 am »
aha.
szkoda, ze ciebie nie, ale ja to zmienie.
zaufaj mi, bedzie dobrze.
ciekawe co na to kolezka powie?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #315 dnia: Października 17, 2015, 01:17:09 am »
Przy Leszke nic tylko się powtarzać. Tragedia, ale masz:
Leszka znowu pijany i jak zwykle nie odnosi się do swych zboczonych skłonności do pslu, no nic, wszyscy cię tu już znają.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #316 dnia: Października 17, 2015, 01:18:50 am »
Piąteczek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #317 dnia: Października 17, 2015, 01:30:33 am »
Pożyjemy, zobaczymy. A tym czasem mamy:



Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #318 dnia: Października 17, 2015, 01:35:01 am »
Nudne, podkreślę.
Przy Leszke nic tylko się powtarzać. Tragedia, ale masz:
Leszka znowu pijany i jak zwykle nie odnosi się do swych zboczonych skłonności do pslu, no nic, wszyscy cię tu już znają.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory parlamentarne 2015
« Odpowiedź #319 dnia: Października 17, 2015, 11:48:32 am »
Pożyjemy, zobaczymy. A tym czasem mamy:







Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)