Autor Wątek: WRC X  (Przeczytany 434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
WRC X
« dnia: Czerwca 16, 2021, 13:42:08 pm »


Premiera na początku września.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: WRC X
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2021, 08:26:17 am »
Po cichu liczyłem, że już będzie tylko na next geny. Mam 8 i model jazdy bardziej mi podszedł niż Dirt 2 (mówię o kierownicy). No nic trzeba będzie poczekać na następną edycję, albo kupić na jakiejś promce, bo na rewolucję to nie wygląda.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: WRC X
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2021, 13:27:23 pm »
Skoro wiele gier zapowiedzianych na przyszły rok wyjdzie na dwie generacje, to sam tę politykę wydawniczą rozumiesz. Jednak baza 160 milionów klientów kusi. Oczywiście taż wolałbym, jako posiadacz PS5/SX by gra ukazała się już tylko na obecna generację. Cóż, zobaczymy niebawem, jak WRC nowe sobie poradzi.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: WRC X
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2021, 11:59:27 am »
Prawdopodobnie nie wydadzą już części tylko na next-geny - dla nich to przedostatnia część, od 2023 WRC wydawać ma Codemasters z tego co pamiętam, więc EA tym samym stanie się niemal monopolistą na gry wyścigowe. Oczywiście nacon/KT pewnie będą wydawać kolejne części już bez WRC w nazwie, ale obawiam sie, że to będzie jak z Farming Simulatorem i podobnymi, gdzie co roku jest nowsza, poprawiona część, ale widać, jak dużo zawartości jest z roku poprzedniego, ze względu na budżet.

Trochę nawet szkoda, bo gra zaczyna w końcu wyglądać, tekstury są fajne, aczkolwiek mam wrażenie, że samochody nadal unoszą się nad torem:



To zapewne przez brak cieni na oponach (zwłaszcza ta prawa wygląda dziwnie, będąc pod samochodem, a jest równie jasna jak ta zewnętrzna). Do tego nie wiem czemu felga nie rzuca cienia i między kołem a bryłą samchodu jest jasny pasek :P No i cień jest idealnie w obrysie auta, co jest możliwe tylko gdy słońce swieci w zenicie. Obawiam sie, że to tekstura a nie cień.

Edit: dla porównania Gran Turismo - opona nie będąca od strony słońca jest idealnie czarna, nie ma też dodatkowego słońca z nadkola, które by powodowało oddzielenie cieni :P No i opona delikatnie geometrią wchodzi w drogę, tymczasem w WRC droga zawsze dotyka koła tylko w punkcie styczności, z zewnątrz. Zawsze mnie to w tej serii WRC drażniło.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2021, 12:20:08 pm wysłana przez gnysek »