Autor Wątek: ZHAKOWALI N+  (Przeczytany 28825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 18, 2005, 20:59:07 pm »
No mnie nie śmieszy i wszystkie kłótnie w tym topicu są wywołane... nieważne czym, ja tam bym zamknął ten topic, bo nic z tego nie będzie... walić to... 9 stron o niczym...

Okej, skończmy się kłócić... a co do tego wytykania, to sam mi pierwszy zarzuciłeś, że mam 'lustrzyce', także 'lol'... ale walić to... acha, jak jestem dupkiem, to domyśl się, gdzie mam to, co o mnie myślisz... hint: twierdziłeś, że tam byłem...

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 18, 2005, 21:02:20 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
No mnie nie śmieszy i wszystkie kłótnie w tym topicu są wywołane... nieważne czym, ja tam bym zamknął ten topic, bo nic z tego nie będzie... walić to... 9 stron o niczym...

Okej, skończmy się kłócić... a co do tego wytykania, to sam mi pierwszy zarzuciłeś, że mam 'lustrzyce', także 'lol'... ale walić to... acha, jak jestem dupkiem, to domyśl się, gdzie mam to, co o mnie myślisz... hint: twierdziłeś, że tam byłem...

Ekem, zacząłeś bronić, jak wypomniałem co niektórym, brak jakiejkolwiek znajomości ortografii. A nie zwracałem się do Ciebie, więc wiesz.

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 18, 2005, 21:08:24 pm »
Cytat: "LapTop"
Cytat: "Frank Jaeger"
ja tam bym zamknął ten topic, bo nic z tego nie będzie... walić to... 9 stron o niczym...


A ja bym zamknoł ten Topic bo to nie jest miejsce do kłótni :evil: z czego 1 strona waszych głupot.

Wiem, to topic do ubolewania nad tym, że forum N+ zostało hacknięte :lol: . Nie rozźmieszaj mnie. Za to, dużo lepsze są topici, w których ktoś podaje linka, a reszta pisze "Dobre, dobre".

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 18, 2005, 21:54:46 pm »
Czuje zbliżającą się moc banów ;]. Co do N+ to mam nadzieję że stronka ruszy jakoś niebawem, bo to taki anprofeszynal trochę...
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 18, 2005, 22:08:54 pm »
Panowie z niektorymi przyjdzie nam sie chyba pozegnac. Od tej chwili za glupiego posta, jakiekolwiek wyzwisko - ban. Nie bedzie litosci!

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 18, 2005, 22:16:13 pm »
Cytuj
w d***e byłeś g***o widziałeś.

    :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

A tak swoją drogą, przejmuje się ktoś jeszcze Neo? Czy tylko sprawdzaniem kwalifikacji Natalie Portman?  :roll:

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 18, 2005, 23:19:32 pm »
Cytat: "Picartio"
Cytuj
w d***e byłeś g***o widziałeś.

    :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

A tak swoją drogą, przejmuje się ktoś jeszcze Neo? Czy tylko sprawdzaniem kwalifikacji Natalie Portman?  :roll:

Nie ma co sprawdzać :] wiadomo, że są najwyższe możliwe . A co do N+ to ja widzę pozytywy tego hacka. Ich strona wczytuje mi sie teraz duzo szybciej :lol:.A poważnie, jest tyle for w Polsce, że jedno odchylenie krzywej nie robi mi różnicy.

LapTop

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 18, 2005, 23:37:25 pm »
Cytat: "TNW"
Cytat: "Picartio"
Cytuj
w d***e byłeś g***o widziałeś.

    :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

A tak swoją drogą, przejmuje się ktoś jeszcze Neo? Czy tylko sprawdzaniem kwalifikacji Natalie Portman?  :roll:

Nie ma co sprawdzać :] wiadomo, że są najwyższe możliwe . A co do N+ to ja widzę pozytywy tego hacka. Ich strona wczytuje mi sie teraz duzo szybciej :lol:.A poważnie, jest tyle for w Polsce, że jedno odchylenie krzywej nie robi mi różnicy.


Może tobie nie robi różnicy ale szanownej Redakcji Neo + napewno :(

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 18, 2005, 23:42:14 pm »
Nie wiem, czy im taka roznice robi. I tak za duzo sie na forum nie wypowiadali. A poza tym, chyba sprzedaz im nie spadnie, nie?
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 18, 2005, 23:46:07 pm »
TNW, mam tylko do ciebie pytanko 8) czytujesz neo+, czy PE?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

mleko2099

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 19, 2005, 00:34:38 am »
Mnie ta sytuacja wcale nie śmieszy i szczeże powiedziawszy w ogule nie widze nic śmiesznego w niej.... pozatym forum N+ nie jest felerne ,ale fakt z tym dziurawym zabezpieczeniem nie popisali sie panowie.....
Acha i jeszcze jedno, TNW nie chce znów wszczynac kłutni , bo już wszysto w poprzedniej sprawie pogodziliśmy między sobą, ale radził bym sie zastanowić dwa razy zanim napiszesz na Franka ze jest dupkiem bo niby na jakiej podstawie tak sądzisz? Nie znasz go więc nie pisz tak o nim.
Oki a teraz proponuje zamknąć ten temat, bo nic dobrego nie wynika z niego. Amen.


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 19, 2005, 01:33:11 am »
O ŁASKAWCY!!! najpierw wtykacie sobie, a jak już Wam przejdzie żądacie zamknięcia tematu. zalecam niektórym myśleć przed napisaniem czegokolwiek. w kwestii kultury osobistej młody wiek nie zwalnia Was od odpowiedzialności za własne słowa na forum publicznym ...

mleko2099

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 19, 2005, 03:12:23 am »
Wszystkie spory zostały zarzegnane ( mam nadzieje) i nie widze powodu dla którego dyskusja ta ma sie toczyć. No chyba ze ty tak...Więc jeżeli chesz to niech ta p*******na kłutnia trwa dalej. Oki niech i tak będzie....


Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 19, 2005, 10:14:45 am »
Wiesz, to taka dziwna sytuacja powstała, bo część postów (jakaś 1 strona) w tym temacie poszła... A zostały akurat te w których odp. na "teksty" Franka. A, że jestem odpowiedzialny za swoje słowa (zawsze byłem) i nie widzę potrzeb zamykania tematu. Jeżeli wyrażam swoją opinię, to możecie ją przyjąć albo ze mną polemizować. I co, że skazuje się na lincz czytelników N+? Gdyby coś takiego stało się z forum PE, nie zachowałbym się inaczej. Abstrachując od tego, walne z innej beczki. Forum PE prezentuje poziom pisma, bez większych wpadek. Poziom forum N+ jest niski, a pisma wysoki. Myślę, że N+ nie potrzebuje forum by być popularne. Ja lubię ekipę Gulasha, bo cenię prace wszystkich redaktorów, i to, że daje możliwość pisania Mielowi i Kaxiemu. Szata graficzna eNki plus jest fantastyczna, ale na poletku internetowym N+ ma złą sławę. Sorry no bonus.

@Ako - chwilowo nie czytuje żadnego, co najwyżej oba przeglądne w sklepie. Po prostu w dobie Internetu, niczego się nie dowiaduje nowego, a niepotrzebne mi recenzje nowości czy beta-testy, bo we wszystko mogę zagrać.

mleko2099

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 19, 2005, 10:38:46 am »
Sam widzisz co sie dzieje, dochodzi już do takich sytuacji że posty zostają kasowane, dlatego uważam że ten temat powinien zostać zamknięty, wszystko zostało wyjaśnione i pogodzone więc looz. Zresztą nie rozumiem dlaczego temat ciągnięty jest dalej skoro duża część userow uważa ze to zadna sensacja? zaden czytelnik nie skaże cie na lincz, no bo niby za co? wyrażasz swoją opinie, która nie obraża czytelników więc spoksik. Mam tylko nadzieje ze mówiąc " poziom forum N+ jest niski" nie miałeś na myśli userów tam piszących.....


Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 19, 2005, 11:45:48 am »
Cytat: "mleko2099"
Mam tylko nadzieje ze mówiąc " poziom forum N+ jest niski" nie miałeś na myśli userów tam piszących.....

Nie, chodziło mi o poziom techniczny. Merotyrycznie jest lepiej niż na forum PE.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 19, 2005, 14:50:46 pm »
Lol_XD, Frank Jaegger... Nie ma co, userzy uciekają z okupowanego (?) kraju na obczyznę, zostaję waszym przywódcą  :wink:  :wink:  :wink:

a ja uważam, że hack zwiększy liczbę czytelników neo, ludzie będą chcieli sprawdzić podejrzenia redakcji i jej stanowisko do tej sprawy, w końcu Gula nie złapie się na mailu, a i gg nie zda egzaminu.

o dziwo, strona glowna ma zostac otworzona w poniedzialek, prawdopodobnie przesuna ten termin...

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 19, 2005, 15:08:29 pm »
Wątpie aby ten incydent zwiekszył liczbe czytelników. Z tego punktu mamy tylko krok do teori, że N+ samo shakowało swoje formu aby zwiekszyć sprzedaż (joke).

Naprawde szoka teog forum bo mimo wad miało specyficzny klimat. Ostatnimi czasy zwiekszył sie troche rygor lecz w ogólnym rozrachunku oceniałem to forum wysoko. Nawet nie chce mi sie wałkowac tego kto jest winny  itp bo do tego nie dojdziemy drogą dyskusji :/. Mam tylko nadzieje że nie zalej nas fala spamu na skrzynki.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #138 dnia: Marca 19, 2005, 15:27:57 pm »
Ja sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony chce mi się z Blizza śmiać, a z drugiej mu współczuje. Z jednej strony najchętniej bym przestał czytać n+, bo to nie pierwszy objaw ich 'profesjonalizmu' a z drugiej strony ciekawią mnie ich dalsze losy...

Dostałem e-maile od wieśniaków+. Dostałem też e-maila z przeprosinami od neo+. Cóż zrobić?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #139 dnia: Marca 19, 2005, 15:31:02 pm »
Chodziło mi o to, że topic można zamknąć, bo nie ma on sensu... takie tam użalanie się nad sobą...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 19, 2005, 17:27:30 pm »
Cytat: "mrpiki"
Ja sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony chce mi się z Blizza śmiać, a z drugiej mu współczuje. Z jednej strony najchętniej bym przestał czytać n+, bo to nie pierwszy objaw ich 'profesjonalizmu' a z drugiej strony ciekawią mnie ich dalsze losy...

Dostałem e-maile od wieśniaków+. Dostałem też e-maila z przeprosinami od neo+. Cóż zrobić?

Ale jaki wpływ ma forum neo+ do pisma??? jesli ktos ich czyta to chyba nie zaprzestanie kupowac numerów z powodu jakiegos forum.
Mysle, ze tu niema nad czym się zastanawiać, po prostu dali ciała z tym forum (to trzeba przyznać), ale i tak nie zaprzestane czytac ich magazynu. Jesli ktos by miał nie kupić ich czasopisam z powodu, ze forum znikło to ma wg mnie cos nie tak z głowką.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 19, 2005, 19:17:05 pm »
być może hack forum w końcu wywali forumową rubrykę z kart pisma ... oby

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 19, 2005, 20:52:04 pm »
Cytat: "kun"
być może hack forum w końcu wywali forumową rubrykę z kart pisma ... oby

A co ci ona przeszkadza? :? Nie chcesz- nie czytaj... proste... a tyle miejsca to ona w słabiutkich listach nie zajmuje, żeby było czego żałować... a fajnie przeczytać swoją wypowiedź w gazecie...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 19, 2005, 21:15:10 pm »
człowieniu, przeszkadza mi, zawadza. zajmuje miejsce, które można by sporzytkować po 100-kroć efektywniej. jeśli ktoś zainteresowany jest wypowiedziami na forum, to niech się na nie ładuje i dyskutuje ile dusza zapragnie! w tak ograniczonym objętościowo magazynie jak N+ każde pół strony jest warte trzech sztabek złota. niech dowalą połówkę NEON'owi - to będzie o wiele produktywniejsze i ciekawsze, a co najważniejsze pouczające. z całym szacunkiem, ale wolę przeczytać jakiś felieton lub krótką recenzję filmu, niźli wypowiedź Jasia zza siedmiu gór, któren mimo wieku lat trzynastu  po czubki swych szpiczastych uszu zakochany jest w komandosie Wężu ...

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 19, 2005, 21:42:06 pm »
A listy ci nie przeszkadzają? Bo jak dla mnie są beznadziejne, a zajmują dużo więcej miejsca niż 'Forum'... są takie bezpłciowe i strasznie nijakie... a wypowiedzi Jasia zza siedmiu gór są nierzadko bardziej miarodajne, niż pewnych szanowanych redaktorów(przykłady- oceny Killzone i Burnouta)... nie będe wchodził w szczegóły...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 19, 2005, 21:51:39 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
A listy ci nie przeszkadzają? Bo jak dla mnie są beznadziejne, a zajmują dużo więcej miejsca niż 'Forum'... są takie bezpłciowe i strasznie nijakie... a wypowiedzi Jasia zza siedmiu gór są nierzadko bardziej miarodajne, niż pewnych szanowanych redaktorów(przykłady- oceny Killzone i Burnouta)... nie będe wchodził w szczegóły...


w tym momencie narażasz się na śmieszność ... ale ok, wywalamy recenzje i listy, a redów zastępujemy nastolatkami z forum ... co dalej?? :D

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 19, 2005, 21:56:42 pm »
Cytat: "kun"
Cytat: "Frank Jaeger"
A listy ci nie przeszkadzają? Bo jak dla mnie są beznadziejne, a zajmują dużo więcej miejsca niż 'Forum'... są takie bezpłciowe i strasznie nijakie... a wypowiedzi Jasia zza siedmiu gór są nierzadko bardziej miarodajne, niż pewnych szanowanych redaktorów(przykłady- oceny Killzone i Burnouta)... nie będe wchodził w szczegóły...


w tym momencie narażasz się na śmieszność ... ale ok, wywalamy recenzje i listy, a redów zastępujemy nastolatkami z forum ... co dalej?? :D

Nie o to mi chodziło... i nie chodziło mi o trzynastolatka :lol: Chodzi mi tylko o to, że forumowicze to nie totalni debile nie znający się na rzeczy(choć różni się zdarzają :P), no a listy w N+ są dla mnie beznadziejne... i nie jestem jedyną osobą, która tak uważa... ale z przyczyn oczywistych muszą być... no, a skoro to 'forum' jest wśród średniackich listów, to tak strasznie nie zawadza, prawda? Przynajmniej ja to widze w ten sposób...

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 19, 2005, 21:58:14 pm »
Wiesz, recenzja nigdy nie będzie obiektywna, więc Tobie może się nie podobać Killzone, a im tak. Geez, ona jest tylo zebraniem w jakiś szyk myśli i uczuć gracza, chyba, że ktoś woli sztuczne opisowe recki "na ścianach jest mało wieloboków, zupełnie inaczej niż w grze XXX".

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 19, 2005, 22:02:28 pm »
Zgadzam się z tobą TNW... ale chodzi mi o to, że np. Killzone nie uważam za wybitną gre... i wszystkie większe site'y(IGN, Gamespot, Gamespy, itd.) twierdzą podobnie... podczas gdy N+ opisuje średniacką(dla mnie) gre, jako gre rewelacyjną... to samo z Burnoutem 3, który(dla mnie) jest świetną grą, ale nie jakimś absolutnym hitem i wg mnie na 10 nie zasługuje...

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 19, 2005, 22:15:15 pm »
Czyli według Ciebie recenzent ma wystawić taką ocenę, jaką wystawia "ogół" i nie kierować się własnymi odczuciami do gry? Super. Wręcz fenomenalnie.  :roll:

PS.
Cytuj
O gustach się nie dyskutuje

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 19, 2005, 22:22:39 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
Zgadzam się z tobą TNW... ale chodzi mi o to, że np. Killzone nie uważam za wybitną gre... i wszystkie większe site'y(IGN, Gamespot, Gamespy, itd.) twierdzą podobnie... podczas gdy N+ opisuje średniacką(dla mnie) gre, jako gre rewelacyjną... to samo z Burnoutem 3, który(dla mnie) jest świetną grą, ale nie jakimś absolutnym hitem i wg mnie na 10 nie zasługuje...

A to swoją drogą. Czasem odnosze wrażenie(pewnie mylne, ale jednak), że recki bywają sponsorowane... :roll:. Szczególnie dobrze radzą sobie pozycje EA.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 19, 2005, 22:23:05 pm »
Nie, nie, ale dziwne, że w N+ przy każdej okazji wspominali o Killzone, o tym, jaki będzie super i wspaniały, pamiętam nawet, że w relacji z pokazu N-Gage było stwierdzenie typu: "Killzone jest lepsze od Halo", to właśnie mam N+ do zarzucenia, poświęcanie tyle miejsca tej grza, a o takim Halo 2 napisanie 1, czy 2 newsów... a co do recki Killzone, to chodzi mi o to, że z recenzji gra nie jawiła się jako jakiś killer, pomimo tego ocena dostała wysoką... ale nevermind... dlatego mam kilka for... czyste opinie, zero lania wody, zero bullshitu...

@TNW- o to mi właśnie chodzi...

mleko2099

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 20, 2005, 01:00:45 am »
Recenzent nigdy nie dogodzi ogółowi swoim artykułem. Nie powinien też kierować sie opinią ludu, ale przy wystawianiu oceny powinien rozpatrzeć negatywy i pozytywy jakie dany szpil posiada i nie koniecznie kierować sie własnymi odczuciami. Np : powiedzmy ze podoba mi sie bardzo FFX i strasznie chciałbym dać mu 10 ale jako recenzent pracujący w piśmie musze być niejako obiektywny i podejść do sprawy rozwarznie, zastanowić sie czy gra rzeczywiście zasługuje na tak wysoką note ( i ogułem wysoką). Bo jeżeli ( zakładając) mam być tylko i wyłącznie subiektywny to walne FFX maxa mimo że nie zasługuje na niego. IMO najwiekszym przegięciem w N+ była "dycha" dla B3, ja sie pytam co tam takiego rewolucyjnego? ( bo gra zeby zarobić maksymalną ocene musi spełnić taki warunek wg N+) bardzo blisko totalnego przegięcia było 9.5 dla NFSU2.......szczeże powiedziawszy to gra na max 8.7 i wcale nie kieruje sie tutaj swoim "widzimisie". Dlatego radził bym aby Neo zmieniło pojecie gry doskonałej ( czyli tej na 10)........my tu tylko o N+ rozprawiamy, ale PE też nie jest doskonałe w tej materi.......
Zaznaczam że przedstawiłem tylko mój pogląd na sprawe który nie koniecznie musi być nieomylny. Sorka jeżeli przekręciłem coś ale w tej chwili jestem troche zmęczony i nie moge sie zabardzo skupić nad tym co napisałem.....
A odnośnie publikacji wypowiedzi z forum na łamach NEO powiem tyle - nie widzi mi sie czytać jeszcze raz tego co już wcześniej zostało przezemnie zrobione i również wolałbym przeznaczyc to na co innego, ale dla osób które nie mają neta ( a jest ich bądź co bądź wciąż wielu) albo nie wchodzą na forum , ew nie czytają wszystkiego lub większości tego co tam sie znajduje , to dosyć ciekawa sprawa.......przynajmniej mi sie tak zdaje.... jeżeli sie komuś nie podoba niech nie spogląda na to..... bo z całym szacunkiem Kun, ale z tego co  zakomunikowałeś wcześniej wynika jakoby przemyślenia userów z forum ( N+) były ch**a warte i "ciekawe" jak kolejny tasiemiec emitowany w tv........ przynajmniej ja to tak widze.
Sorysław za offtop.

PS: ten temat zbacza z torów chyba.....


Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 20, 2005, 08:48:37 am »
Najbardziej przegięte były oceny cząstkowe i końcowa dla MGSa2
Grafika: 10
Muzyka:10
Miód: 10
Końcowa: 10. Ale szanuje opinie tego, kto w nią grał i ją zrecenzował. Bo nie wszyscy myślą tak samo, dlatego istnieje sejm, podziały, subkultury itp.
PS. Każdy temat po 11 stronach w końcu zboczy :]

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 20, 2005, 16:08:34 pm »
MGS to kontrowersyjna gra, szczególnie 2... dla mnie naprzykład to dycha bez niczego, to samo Snake Eater... a gdy wychodziła 2 część to ładniejszej graficznie gry na PS2 chyba nie było...

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 20, 2005, 16:14:36 pm »
Nie wiem, mnie jednak mierzi sypanie dychami na lewo i prawo w N+. Szczególnie, że IMO tylko dwie gry w historii konsol stacjonarnych zasługują na "dychę".

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 20, 2005, 16:33:09 pm »
Hehe, to jeszcze zależy jak na to patrzysz... ja uważam, że dycha jest po to, żeby ją wystawiać... oczywiśćie nie w jakichś przesadnych ilościach, ale czemu nie...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 20, 2005, 18:06:56 pm »
Ludziska topic o N+ i PE już jest. To jest topic o zhackowaniu N+ a nie o dyszkach.


KONIEC OFFTOPICU

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 20, 2005, 18:33:26 pm »
Koniec, bo co? Piki ty weź mnie nie rozśmieszaj, bo twoja wypowiedź raczej do topicu nie była, a ty tu od upominania nie jesteś :twisted:

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 20, 2005, 18:50:06 pm »
Cytat: "mleko2099"
Jeżeli chodzi o MGSy to "jedynce" wystawił bym 10 , "dwójce" 9+ ( w trójke niestety nie grałem jeszcze). A jesli chodzi o wystawianie max'ów to jak powiedziałem w poście powyrzej N+ i PE powinny zmienić pojęcie gry idealnej ( czyli na 10). Szczeże powiedziawszy w tym okresie czasu szpila REWOLUCYJNEGO który przy okazji miałby wszystko z najwyrzszej półki raczej nie było i zapewne długo nie będzie ( obym sie mylił) . Najlepszym wyjściem IMO było by ocenianie gry po tym ,czy jest w swoim gatunku najlepsza i czy posiada  odpowiednio duże pokłady miodu ( nie zapominając o innych aspektach) chodzi mi tu akurat o ocene 10. Przynajmniej ja to tak widze.



Shit, ale herezje ;]. Przecież gry idealnej nie da się zrobić... Nic nie jest doskonałe, a oceny maksymalne daje się wtedy, kiedy się czuje że gra po prostu na nią zasługuje i nie było wcześniej niczego lepszego w danym gatunku... Taki np Burnout 3 - piszecie że nie zasługuje, że to i tamto. Podejdźmy do tego tak: grafika - genialna, samo patrzenie na ekran sprawia przyjemność; muzyka- dla mnie wspaniała, pasuje do pędzenia po szosach jak żadna inna; miód - coś niesamowitego, kto grał ten się ze mną zgodzi; coś lepszego w temacie arkade'owych wyścigów- nic. Reasumując - czy gierka która spełnia wszystkie ww. kryteria i w dodatku bardzo pozytywnie zakręciłą recenzenta nie zasługuje na 10? Gimme a break :wink: .
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?