Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 625476 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2920 dnia: Maja 01, 2008, 20:44:11 pm »
Jeśli ujrzymy Shadow moses to raczej w formie retrospekcji. Zauważcie że snake nie ma siwych włosów na tym trailerze ;)

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2921 dnia: Maja 01, 2008, 20:45:11 pm »
a już myślałem że tam wrócimy...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2922 dnia: Maja 01, 2008, 20:48:14 pm »
Jeśli ujrzymy Shadow moses to raczej w formie retrospekcji. Zauważcie że snake nie ma siwych włosów na tym trailerze ;)
a widziałeś trailer z tgs gdzie snake walczy z ocelotem właśnie w Shadow Moses
IMO to jest potwierdzenie nowej lokacji na 100%

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2923 dnia: Maja 01, 2008, 20:54:06 pm »
czyli że co będzie ??? o jaki konkretnie chodzi trailer zarzuć linkiem.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2924 dnia: Maja 01, 2008, 20:57:13 pm »
czyli że co będzie ??? o jaki konkretnie chodzi trailer zarzuć linkiem.


deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2925 dnia: Maja 01, 2008, 21:08:38 pm »
niewiem ale ja tam mam nadzieje na powrót na  Shadow Moses  .Może nawet finał tam będzie....... .Albo będzie w formie jakiegoś dodatku po skończeniu gry.Lub jako mapa do multi.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2926 dnia: Maja 01, 2008, 21:42:38 pm »
szok, ile ja bym dał za remake 1wszej części MGS na PS3.

Eh, i czym niby to by się miało różnić od MGS (czy MGS:TTS)? Grafiką? To ja podziękuję za taki remake. Już TTS był dla mnie zbędnym żerowaniem na marce MGS1, aniżeli prawdziwym remakiem - ot dali grafikę i gameplay z MGS2 oraz wrzucili efekciarskie cut-scenki i już, mamy remake.

Remakiem, takim prawdziwym, to ja mogę nazwać REmake (o dziwo), bo tam twórcy naprawdę sporo pozmieniali, wprowadzili wątki i motywy, które miały pojawić się już w oryginale (ale z różnych względów z nich zrezygnowano), za pomocą nowej grafiki wprowadzili zupełnie nowy klimat, przemodelowali otoczenie oraz bawili się z graczem, którzy grali w oryginał (żeby chociaż wspomnieć pierwsze wejście do słynnego korytarza z pieskami).

MGS1 z PSX jest idealny w postaci, w jakiej wyszedł, i naprawdę nie potrzeba mu żadnych usprawnień.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2008, 21:44:44 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2927 dnia: Maja 01, 2008, 21:46:34 pm »
Najlepiej jak by był remake MG i MG2:SS

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2928 dnia: Maja 01, 2008, 21:58:30 pm »
szok, ile ja bym dał za remake 1wszej części MGS na PS3.

Eh, i czym niby to by się miało różnić od MGS (czy MGS:TTS)? Grafiką? To ja podziękuję za taki remake. Już TTS był dla mnie zbędnym żerowaniem na marce MGS1, aniżeli prawdziwym remakiem - ot dali grafikę i gameplay z MGS2 oraz wrzucili efekciarskie cut-scenki i już, mamy remake.

Remakiem, takim prawdziwym, to ja mogę nazwać REmake (o dziwo), bo tam twórcy naprawdę sporo pozmieniali, wprowadzili wątki i motywy, które miały pojawić się już w oryginale (ale z różnych względów z nich zrezygnowano), za pomocą nowej grafiki wprowadzili zupełnie nowy klimat, przemodelowali otoczenie oraz bawili się z graczem, którzy grali w oryginał (żeby chociaż wspomnieć pierwsze wejście do słynnego korytarza z pieskami).

MGS1 z PSX jest idealny w postaci, w jakiej wyszedł, i naprawdę nie potrzeba mu żadnych usprawnień.

MGS1 jest genialny, przeszedłem go wiele razy, niedawno również.

Ale remake na PS3 był bym czymś świetny, wspomnienia z 'młodości' do tego fabuła, klimat gry i to wszystko w genialnej oprawie, mi właśnie o to chodzi by to był stary MGS ze starą fabułą ale w nowym wdzianku.

Chociaż i tak bym chyba wolał w kolejnym MGS'ie powrót na Shadow-Moses kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z MGS1, to by był klimat! Wyobraźcie sobie opuszczone Shadow-Moses, gramy siwym Snakem, wszystkie lokacje w pajęczynach, ludzkie kości i oczywiście przeciwnicy którzy przybyli tam z powrotem by wznowić projekt Metal Gear - oczywiście przed spotkaniem z nimi musieli byśmy przejść całe Shadow Moses z łezką w oczu podziwiając wszystko co widzieliśmy lata temu grając w MGS1 ale 'nadgryzione' przez 'ząb' czasu. A na sam koniec takiej ponownej przygody Snake'a na SM - znajdujemy rozłożone ciało Meryl  :shock: To by było dopiero klimat, ta gra fanów serii po prostu by niszczyła. IMHO. To by był KLIMAT.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2929 dnia: Maja 01, 2008, 21:59:44 pm »
Najlepiej jak by był remake MG i MG2:SS
Popieram.

Nikt jeszcze nie pisał, że na tym nowym trailerze Snake jest młody! Może w tych wspomnieniach przyjdzie nam sterować postacią?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2930 dnia: Maja 01, 2008, 22:24:54 pm »
Najlepiej jak by był remake MG i MG2:SS
Popieram.

Nikt jeszcze nie pisał, że na tym nowym trailerze Snake jest młody! Może w tych wspomnieniach przyjdzie nam sterować postacią?

pokrytyśniegiem, przeca ten nowy 'trailer' to taki żarcik od Hideo.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2931 dnia: Maja 01, 2008, 22:35:01 pm »
IMO żaden żarcik. Widzimy Snejka lecącego z Otaconem, po całej akcji z młodym Snejkiem, dziadek się przebudza i mówi że miał znów ten sen. Poza tym z ust Otacona i Snejka wydobywa się para, czyli jest zimno zupełnie jak na Shadow Moses.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2932 dnia: Maja 01, 2008, 22:46:57 pm »
W filmiku Hideo na końcu powiadamia nas o tym, że był to dowcip ale może coś w tym być tak jak piszesz, sam się nad tym zastanawiałem. Powrót na Shadow Moses w snach snejka by było fajnym dodatkiem, ale powrót w rzeczywistości by miażdżył:shock:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2933 dnia: Maja 01, 2008, 22:54:19 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2934 dnia: Maja 02, 2008, 00:45:11 am »
Kojima na końcu pochodzi z "trailera", gdzie Snake był przebrany za Altaire, więc to "Did you like it" nie odnosi się tak do końca do sceny ze "snu" Snake'a.

Na Shadow Moses na pewno wylądujemy - w końcu na którymś ze starszych trailerów była pokazana walka Rex'a i Ray'a (Snake vs Liquid) własnie na Shadow Moses (albo przynajmniej gdzieś, gdzie jest zimno jak cholera ;)).

A remake MG i MG2 (szczególnie MG2) to bym również chciał :).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2935 dnia: Maja 02, 2008, 08:46:03 am »
Mnie od początku zastanawia czemu Ocelot, Meryl i Naomi wyglądają tak samo a Snake zdziadział i posiwiał.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2936 dnia: Maja 02, 2008, 11:45:54 am »
Mnie od początku zastanawia czemu Ocelot, Meryl i Naomi wyglądają tak samo a Snake zdziadział i posiwiał.
Wirus Fox Die + plus to, że Snake jest klonem Big Bossa, daje efekt szybszego starzenia.
Opublikowane: Maj 02, 2008, 09:30:25
Japan Gets *Another* Metal Gear Solid 4 PS3 Bundle
http://kotaku.com/386445/japan-gets-another-metal-gear-solid-4-ps3-bundle

Cytuj
Sony Japan have just announced that they'll be releasing a new PS3 bundle - The "Metal Gear Solid 4 Welcome Box" - to tie-in with the release of MGS4 next month. The bundle will be released on June 12, will retail for ¥49,800, and will include a 40GB PS3, Sixaxis, a vanilla copy of MGS4 and a DualShock 3. It'll be available in all three Japanese colours: black, white and silver (both controllers will be the same colour as the console), and will be offered for a limited time only. More pics, and the presser, after the jump.


crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2937 dnia: Maja 02, 2008, 12:23:59 pm »
Gdzie można złożyć w miarę tanio i pewnie preordera na 4ke?:-)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2938 dnia: Maja 02, 2008, 12:26:03 pm »
Gdzie można złożyć w miarę tanio i pewnie preordera na 4ke?:-)
w Ultimie chyba że zaryzykujesz PSX Extreme ;) a najlepiej zamów tu i tu.Odbierzesz tą która wcześniej przyjdzie.

lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2939 dnia: Maja 02, 2008, 12:28:18 pm »
Gdzie można złożyć w miarę tanio i pewnie preordera na 4ke?:-)
a najlepiej zamów tu i tu.Odbierzesz tą która wcześniej przyjdzie.
To zupełnie nie fair wobec sklepów. Polecam Ultime, a PE tylko wtedy, kiedy lubisz nie dostawać w dniu premiery  :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2940 dnia: Maja 02, 2008, 12:31:20 pm »
Gdzie można złożyć w miarę tanio i pewnie preordera na 4ke?:-)
Bierz Ultime.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2941 dnia: Maja 02, 2008, 12:33:52 pm »
Gdzie można złożyć w miarę tanio i pewnie preordera na 4ke?:-)
a najlepiej zamów tu i tu.Odbierzesz tą która wcześniej przyjdzie.
To zupełnie nie fair wobec sklepów. Polecam Ultime, a PE tylko wtedy, kiedy lubisz nie dostawać w dniu premiery  :lol:
życie, prawa rynku są bezlitosne ;)

f5k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-03-2006
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2942 dnia: Maja 02, 2008, 15:34:05 pm »
TTS to crapowaty remake bo nie reżyserował go sam Hideo tylko jakiś Japoński dziad który z najbardziej ludzkiego MGSa zrobił Matrixa,
i dlatego było by świetnie żeby teraz sam Hideo zrobił remaka na jaki zasługuje pierwszy MGS, bo ten TTS to profanacja poprostu.
Ale fakt że MG i MG2:SS też zasługują na remaki jest oczywisty.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2943 dnia: Maja 02, 2008, 16:12:18 pm »
'Most remarkable, highly unusual gaming event'
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=135362

Będzie miazga! 8)

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2944 dnia: Maja 02, 2008, 16:41:35 pm »
a mógłby ktoś z tego artykułu podać najciekawsze info ... ?? tzn przetłumaczyć lub powiedzieć czego sie dowiedział.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2945 dnia: Maja 02, 2008, 16:42:56 pm »
W sumie nic nowego nie ma poza ahami i ochami można wyłapać że grafika jest super, fabuła też i to nadal stary dobry MGS.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2946 dnia: Maja 03, 2008, 07:37:20 am »
Nowy gameplay

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2947 dnia: Maja 03, 2008, 10:11:13 am »
straszna jakość, mało co widać

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2948 dnia: Maja 03, 2008, 13:27:54 pm »
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - pierwsze wrażenia
http://www.gram.pl/art_8QPkG,7_Metal_Gear_Solid_4_Guns_of_the_Patriots_pierwsze_wrazenia.html

Cytuj
O Guns of the Patriots nie da się mówić inaczej niż w zestawieniu z poprzednimi odsłonami serii. W gruncie rzeczy fabuła wszystkich części to jedna, ściśle powiązana ze sobą historia. Dla osób, które dopiero teraz rozpoczną swoją przygodę z Metal Gearem, nie będzie ona niczym więcej niż tylko opisem pościgu Snake'a za Liquidem. Prawdziwy kunszt, rozmach i geniusz z jakim poskładane zostały fragmenty tej układanki, docenią jedynie osoby, do których trzy litery składające się na skrót MGS stanowią coś więcej aniżeli kolejną kręcącą się w napędzie konsoli płytę. Hideo od początku bezczelnie igra z naszymi emocjami, czego apogeum nadejdzie dokładnie 12 czerwca.
Kojima określa Guns of the Patriots mianem "next-gen stealth action". Trzeba przy tym zaznaczyć, iż wyraźnie większy nacisk położony został na ostatni człon tego określenia. Rzecz jasna MGS to nadal skradanka, aczkolwiek wizja podążania "drugą drogą" jeszcze nigdy nie była tak kusząca. Walki z Haven Troopersami (albo - jak kto woli - Frogsami), starcia z bossami, niezwykle dynamiczne fragmenty w dalszych etapach gry (oto jeden z elementów, o których z nakreślonych wcześniej przyczyn szerzej napisać nie mogę) sprawiają, że częste sięganie po broń staje się czymś zupełnie naturalnym. Szczególnie że również od strony czysto technicznej rozwiązano to naprawdę udanie. Wraz z przytrzymaniem L1 wchodzimy w tryb strzelania (spust wylądował pod R1), a kamera przenosi się nad ramię Snake'a (a la Resident Evil 4).
Na temat Beauty and The Beast Unit powiedziano już wiele. Osobiście aż do chwili zakończenia walki z pierwszym bossem nie byłem przekonany do decyzji podjętej przez Kojimę w zakresie prezentacji "ostatecznych ofiar wojny". Teraz z całą stanowczością mogę stwierdzić jedno - czapki z głów, oto geniusz! Wątki każdej z czterech pięknych (tzn. dwie z nich są piękne, ale trzymajmy się oficjalnej polityki Konami), skrzywdzonych przez los kobiet zostały wkomponowane w opowieść w sposób momentalnie wrzucający ciarki na plecy. Po wysłuchaniu historii Laughing Octopus musiałem na chwilę wyjść, przewietrzyć się, na spokojnie przeanalizować to czego właśnie doświadczyłem. Nie chcę nawet myśleć, w jakich warunkach rodzą się tego typu idee.
Poza tym pomysł obdarzenia bossów podwójnymi głosami (nałożone na siebie dialogi mężczyzny i kobiety) uważam za maestrię. Zresztą w zakresie voice-actingu jak zwykle Konami wykonało kawał wspaniałej roboty. Na pierwszym planie bryluje - a jakżeby inaczej - David Hayter. Stara się jak tylko może uwiarygodnić dożywającego swoich dni Snake'a i wychodzi mu to genialnie. W ramach ciekawostki - Dave na co dzień mówi zupełnie inaczej. Proponuję wycieczkę po niezgłębionych zakamarkach sieci. Jeżeli zaś chodzi o oprawę muzyczną - pozwolicie, że to zagadnienie poruszę przy okazji recenzji. Zdecydowanie jest o czym pisać!
Do premiery ostatniego (nie traktujcie tego jako spoiler. Pamiętacie, co mówiłem o wiążącej mnie umowie?) MGS-a pozostało jeszcze trochę czasu. Warto poświęcić go na przypomnienie sobie poprzednich fragmentów cyklu (albo - o zgrozo - zapoznanie się z nimi). Guns of the Patriots udziela odpowiedzi na siedzące w naszych głowach pytania. Ta gra jest hołdem złożonym fanom (entuzjaści śniegu i pierwszego MGS-a będą wybitnie usatysfakcjonowani, gwarantuję), ludziom od dawna śledzącym rozwój sagi. Tylko oni docenią kunszt, z jakim powiązane zostały wszystkie wątki i tylko oni zrozumieją jak Kojima zrehabilitował swoją blondwłosą, kontrowersyjną decyzję sprzed kilku lat.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2949 dnia: Maja 03, 2008, 13:48:39 pm »
to mnie zastanawia ,czyli jednak będzie Shadow Moses " Ta gra jest hołdem złożonym fanom (entuzjaści śniegu i pierwszego MGS-a będą wybitnie usatysfakcjonowani, gwarantuję)"

Marins

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2950 dnia: Maja 03, 2008, 14:06:06 pm »
Gra będzie masakryczna...

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2951 dnia: Maja 03, 2008, 14:09:01 pm »
mało powiedziane ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 855
  • Reputacja: 82
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2952 dnia: Maja 03, 2008, 14:11:37 pm »
Gra będzie masakryczna...

Jeżeli MGS4 nie zostanie grą roku, to robię bojkot. Jeszcze nie wiem gdzie i jaki, ale już planuję.:)
Więc jeżeli ktoś chciałby się przyłączyc, to zapraszam.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2953 dnia: Maja 03, 2008, 16:15:33 pm »
gta 4 to gra roku :) Musisz szukac miejsca i sposobu bojkotowania niestety.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2954 dnia: Maja 03, 2008, 16:19:00 pm »
do końca roku wyjdzie jeszcze tyle gier ze moze byc róznie ale MGS4 nie zauwazyłem aby czyms sie szcegolnym wyroznial... bo jesli ma to byc fabuła... to przełomu nie ma i nie bedzie na 100% - gier z fabuła i wyjatkowo tresci było już kilka(dziesiąt).

Ja tez obstawiam na GTA4 chyba ze do tego czau wyjdzie jakas gra ktora gameplayem i grafika zmiecie wszytko co do tej pory widzielismy... a nic takiego sie nie szykuje.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2955 dnia: Maja 03, 2008, 16:19:29 pm »
ja sie przyłączam do bojkotu, nie ujmując nic GTA4 bo to świetna pozycja, ale MGS4 będzie lepszą grą, przynajmniej mam taką nadzieje  :smile:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2956 dnia: Maja 03, 2008, 16:26:50 pm »
 3 powody dla ktorych GTA wygra z MGS

1) proste tutki
2) nikt nie lubi starochow (a tym bardziej tych konajacych)
3) nie ma jak bomba (a wiadomo, w ktorej grze sie mozna niezle naje**c)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2957 dnia: Maja 03, 2008, 17:04:22 pm »
do końca roku wyjdzie jeszcze tyle gier ze moze byc róznie ale MGS4 nie zauwazyłem aby czyms sie szcegolnym wyroznial... bo jesli ma to byc fabuła... to przełomu nie ma i nie bedzie na 100% - gier z fabuła i wyjatkowo tresci było już kilka(dziesiąt).

Ja tez obstawiam na GTA4 chyba ze do tego czau wyjdzie jakas gra ktora gameplayem i grafika zmiecie wszytko co do tej pory widzielismy... a nic takiego sie nie szykuje.

ej Ty grałeś może w 1,2,3 część MGSa? Nie? to weź takich głupot nie pisz, bo MGS to gra wszech-czasów IMHO (zresztą nie tylko dla mnie) dla wielu to coś więcej niż tylko kolejna gierka w kolekcji a takie wnioski jak Twoje (osoby najwidoczniej nie znającej w ogóle MGSa) przyprawiają o mdłości.


Co do samej gry (OMG - powrót na Shadow Moses, moje marzenie w nowym Metal Gear Solid) to powiem krótko (jak to GTA IV Youn niedawno określił):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2958 dnia: Maja 03, 2008, 17:17:15 pm »
probowałem grac :P... ale mi kamera to skutecznie utrudniała... mówisz o grze roku wiec wybacz ale ni tylko ja nie mam mokro jak słysze skrót MGS.

I tak jak grą roku nie będzie tetris taki i nie bedzie MGS4.


crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2959 dnia: Maja 03, 2008, 17:25:18 pm »
Wiesz, co pograj i przejdź MGSa od 1 do 3jki a Ci gwarantuje, że takie słowa Ci przez gardło nie przejdą.
Aha mała rada - nie masz pojęcia o czym piszesz, może lepiej nie pisać:)
pzdr