Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 586946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 17, 2005, 13:08:09 pm »
trzeba mieć jeszcze w pamięci inne wywiady. Chodzi mi o to, iż MGS jest od dawna związany z konsolami Sony. To kolejny powód dla którego Kojima robi grę na PS3. A czy X360 to pociągnie- pewnie tak, choć nie dowiemy się tego.

-----------
http://www.metalgearsolid.pl/news.php?readmore=681

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D

mietek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2005
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #403 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:19:42 am »
Cytat: "zielarz"
trzeba mieć jeszcze w pamięci inne wywiady. Chodzi mi o to, iż MGS jest od dawna związany z konsolami Sony. To kolejny powód dla którego Kojima robi grę na PS3. A czy X360 to pociągnie- pewnie tak, choć nie dowiemy się tego.

-----------
http://www.metalgearsolid.pl/news.php?readmore=681

Kojima jest wyrobnikiem sony i sony mu płaci więc może nie wydać MGSa 4 na X360. Chyba że zrobią tak jak z MGSem 2 który wyszedł na xboxa i pecety i wyglądał lepiej niż na PS2
UTOPIĆ WUDIEGO

HHH

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #404 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:01:43 am »
Na E3 zostanie zaprezentowany nowy trailer MGS4
http://www.blog.konami.jp/gs/img/the_report/the_report_011.mp3

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #405 dnia: Kwietnia 12, 2006, 13:42:18 pm »
Cytat: "mietek"
Kojima jest wyrobnikiem sony i sony mu płaci więc może nie wydać MGSa 4 na X360. Chyba że zrobią tak jak z MGSem 2 który wyszedł na xboxa i pecety i wyglądał lepiej niż na PS2


Hideo i jego Kojima Productions to 3rd party dev. Nice try  :wink:

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 12, 2006, 14:23:15 pm »
Hej a co sądzicie o reklamach w grach? Wiadomo, że ponoć mają być jakieś reklamy w grach, więc może np. w MGS4 będziemy golić brodę dziadzia maszynkami firmy Gilette albo Wilkinson (nie wiem czy dobrze napisałem  :roll: ). Wiem, że to może wydać się śmieszne, ale kto wie  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 12, 2006, 16:31:43 pm »
Ponoć?
Phil Harrison powiedział że reklamy w grach na PS3 będą miały kluczowe znaczenie w przypadku tej konsoli :lol:
IMO mogą być np. w grach ywścigowych, tam nie przeszkadzają... ale nie nadmiernie.

lupinator

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #408 dnia: Kwietnia 12, 2006, 16:44:37 pm »
Cytuj
IMO mogą być np. w grach ywścigowych, tam nie przeszkadzają... ale nie nadmiernie.

W GT zawsze były reklamy :]

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #409 dnia: Kwietnia 12, 2006, 17:20:40 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytuj
IMO mogą być np. w grach ywścigowych, tam nie przeszkadzają... ale nie nadmiernie.

W GT zawsze były reklamy :]

Wiem, to samo tyczy sę Burnouta. Ale tu wręcz dodają realizmu. Ale nie chcę np. w RPGach kupować Pepsi która odnawia 50% życia :|

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #410 dnia: Kwietnia 12, 2006, 17:28:11 pm »
dajcie spokoj przeciez niebeda reklamy na kazdym kroku. moga tez dac napoczatku przed intrem albo cus

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #411 dnia: Kwietnia 12, 2006, 19:24:30 pm »
Cytat: "Master_666"
dajcie spokoj przeciez niebeda reklamy na kazdym kroku. moga tez dac napoczatku przed intrem albo cus


Przed intrem raczej nie.Tu chodzi o "product placement"(czy jakos tak sie pisze) i ponieważ okres tworzenia gier sie wydłuża to analogicznie cena rośnie a ta akcja napewno przynieśie spore dochody, co według mnie nie jest niczym strasznym tylko obawiam sie żeby ktoś nie przesadził i żebyśmy na każdym kroku nie trafiali na loga firm sponsorujących.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #412 dnia: Kwietnia 12, 2006, 22:53:21 pm »
Mi to nieprzeszkadza - al mam nadzieje że w takich FPS'ach będzie dalo się to zniszczyć :lol:

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #413 dnia: Kwietnia 13, 2006, 08:17:10 am »
Cytat: "CassSept"
Ale nie chcę np. w RPGach kupować Pepsi która odnawia 50% życia Neutral

W Parasite Eve 2, ktore notabene jest po czesci RPG, mozna do odnowy HP i MP uzyc Coca Coli (ktora jest sponsorem gry) i w zadnym stopniu nie przeszkadza to w grze.



PSPower!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #414 dnia: Kwietnia 13, 2006, 10:45:38 am »
Cytat: "raqtimer"
obawiam sie żeby ktoś nie przesadził i żebyśmy na każdym kroku nie trafiali na loga firm sponsorujących.

Niezle by bylo spotkac w srodku dzungli zarosniety roslinnoscia baner reklamowy  :lol:
Reklamy moga byc, ale jak ww. z umiarem. W Burnoucie bylo duzo reklam, w SC Sam zul Winterfresha (bodajze) i w zadnym stopniu nie przeszkadza to w rozgrywce.

mietek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2005
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #415 dnia: Kwietnia 13, 2006, 11:00:29 am »
Cytat: "zielarz"
Cytat: "mietek"
Kojima jest wyrobnikiem sony i sony mu płaci więc może nie wydać MGSa 4 na X360. Chyba że zrobią tak jak z MGSem 2 który wyszedł na xboxa i pecety i wyglądał lepiej niż na PS2


Hideo i jego Kojima Productions to 3rd party dev. Nice try  :wink:

taa 3rd party tylko ile w łapę dostał żeby robić MGSa 4 narazie tylko na PS3 to inna sprawa...
UTOPIĆ WUDIEGO

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #416 dnia: Kwietnia 13, 2006, 11:04:20 am »
Cytat: "Hubi"
W Burnoucie bylo duzo reklam


bo w Burnoucie trasy ida przez miasto a w mieście zawsze jest dużo reklam ;)

Burnout jest realistczny  :P

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #417 dnia: Kwietnia 13, 2006, 15:48:02 pm »
Panowie mylicie się :)
Z tymi reklamami będzie to wyglądało tak jak na Polsacie. Naparzamy się z jakimś trudnym bossem, do końca zostało mu 10 hp a tutaj: 'tururu' czołówka reklamy z jakimiś jajkami wielkanocnymi a potem reklama Viziru ;)
Kuna mały offtop się zrobił.

Wiem jak pasować do siebie mają części..

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #418 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:01:43 pm »
artykuł o dźwięku w MGS4 (i ogólnie na PS3):

http://www.gamespot.com/features/6147812/index.html

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1

eNdryu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-11-2005
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 01, 2006, 18:03:11 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "raqtimer"
obawiam sie żeby ktoś nie przesadził i żebyśmy na każdym kroku nie trafiali na loga firm sponsorujących.

Niezle by bylo spotkac w srodku dzungli zarosniety roslinnoscia baner reklamowy  :lol:
Reklamy moga byc, ale jak ww. z umiarem. W Burnoucie bylo duzo reklam, w SC Sam zul Winterfresha (bodajze) i w zadnym stopniu nie przeszkadza to w rozgrywce.

erłejwz:)
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 05, 2006, 17:00:59 pm »
na IGN pojawiło się tłumaczenie do... klipu audio od Kojima Productions:

http://ps3.ign.com/articles/705/705222p1.html

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 08, 2006, 12:48:06 pm »
logo MGS4 z E3:


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 09, 2006, 06:05:45 am »
Na GT pojawił się trailer do MGS4. Przyjmuję zakłady: kto uważa, że Snake się zabije?

animator

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-04-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 09, 2006, 06:19:36 am »
Cytat: "Castor Krieg"
kto uważa, że Snake się zabije?


Ja

btw:



 :twisted:  :twisted:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 09, 2006, 06:29:34 am »
Nie zastanawia was zniszczona twarz Snake'a. Bardzo dziwne, interesujące. I strój ma inny, w pełni czarny. Chyba kupie to WiiStation360.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 09, 2006, 06:58:46 am »
Dla mnie prezentacja MGS4 to jedna wielka porazka, nawet troche mnie nie zaciekawilo, bedzie Raiden, ktory ma dbac prawdopodobnie o dupsko Snake'a, zgorzknialy i zmarnowany zyciem stary snake, ktory chce odebrac sobie zycie, w sumie to kolo du** mi lata czy to zrobi czy nie, mysle ze nawet lepiej byloby zeby to zrobil, czas na nowe twarze w tej serii. Nie tego sie spodziewalem po prezentacji MGS'a na E3 ale coz lepszy rydz niz .....

lupinator

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 09, 2006, 08:36:08 am »
Co ty mi tu Red biadolisz?  :wink:
Świetny ten trailer. Klimat, muzyka, grafika.... poprostu tam wszystko jest świetne  :mrgreen:

PS. Jak dla mnie ta blond ciota moze zostać jeśli nie będzie zdejmowac maski. A jak chce to robic to niech spier*ala ze swoim zestawem do makijażu

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 09, 2006, 08:39:37 am »
Nie biadole :) przelewam swoje odczucia :) Ja nie twierdze ze film byl zly, film byl swietny ale nie takiego sie spodziewalem, ale przeciez to Kojima, wiec nie powinienem byc zdziwiony :D

nakimushi

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 09, 2006, 08:49:52 am »
no ja tez juz mam powoli dosyc tej serii. kojima wymysla juz takie historie jak w modzie na sukces. technicznie wypasik ale tez myslalem ze pokaza cos innego niz trailer

Cosmaty

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 09, 2006, 09:57:55 am »
Raiden wyglądający jak bohater Casshern’a... Zmęczony moralizujący Snake, pustynia i w ogóle ostatnio terendy tematy.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 09, 2006, 13:26:42 pm »
Kojima ma jedna potezna zalete. Koles potrafi banalna nawet historie ubrac w genialnie wyrezyserowane sceny, ktorych nie powstydzi sie zaden wysokobudzetowy film. Fakt, ze wlasnie z filmu czerpane sa motywy. Kiedy pierwszy raz zobaczylem scene, w ktorej Snake po skoku z mostu w Metal Gear Solid 2 laduje na pokladzie statku i podnosi sie w burzy wyladowan elektrycznych, nie moglem sie oprzec sie wrazeniu, ze jest to scena mocno inspirowana filmami Terminator. Mielismy mala dawke bullet time w starciu z nieogolona pod pachami Olga ... Zawsze twierdzilem ze nalezy sie wzorowac, byle na dobrych schematach, i samemu uzyc ich tak, by mialo to jakis sens. Kojima to potrafi.

A ze pustynia i muzyka taka a nie inna, ja bym dal sobie spokoj z walkowaniem Konami iz wzoruje sie na Iraku czy jeszcze innych, popluarnych aktualnie zdarzeniach. Byl snieg, byla masa zamknietych przestrzeni i sporo wody, byla dzungla, a teraz by sie nie powtarzac, bedzie pustynia.

Pierwszy trailer widzialem setke razy. Specjalnie pofatygowalem sie po wysoko rozdzielczosciowy klip by moc sie tym porzadnie nacieszyc. Pomysl zmeczonego walka Snake'a jest moim zdaniem genialnym posunieciem.

Kazda z czesci MGS ma w sobie elementy zaszczucia. Sam przeciw wszystkim. Patrzac na sama postac Snake'a, jest to czlowiek ktory swoje zycie poswiecil walce. Czemu wiec walka nie miala byc tez jego smiercia? W scenariuszach Kojimy dobro ogolu jest wazniejsze niz bohater. Dlatego Snake walczy. Dla dobra ogolu. Moze to lekko przefilozofowana opinia, ale tak to widze. Bo szczerze mowiac przedlkadam ktorakolwiek z gier z serii Metal Gear nad kolejne czesci Final Fantasy wypelnione po brzegi banda transwestytow. Czasem patrzac na screeny zastanawiam sie czy to chlopcy, czy dziewczynki?

Grajac w MGS nigdy nie moglem powiedziec ze sie zawiodlem. Kazda z czesci ma w sobie kilka poteznych zwrotow akcji. Kilka przegiec, na ktore mozemy przymknac oko patrzac na calosc. Ogolem, jesli pracuja nad tym ci sami ludzie, nie bedzie to nic innego jak potezna, dobrze przemyslana produkcja pokazujaca na dodatek, ze PlayStation 3 warto kupic.

Misterbuu

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 09, 2006, 14:00:46 pm »
Ja równnierz jestem ogromnym fanem MGS...Hideo stworzył to dla rynku gier legende..bochatera rozpoznawanego na całym świecie...I za to mu dziękuje... :D Jedno mnie tylko martwi...Oglądałem wczoraj konferencje Sony,i na końcu trailera pojawił sie napis:"Some legends must end." albo coś w tym stylu:/ Możliwe że ta wspaniała seria juz sie kończy...a co do Snake'a wkładającego sobie lufe do pyska...to może nic nie znaczyć:/ ot taki chwyt reklamowy,albo zupełnie wyjęty z kontekstu jakiegos filmiku episod...Jedno jest pewne...Kupie PS3 dla tego właśnie tytułu...

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 09, 2006, 14:04:44 pm »
Trailer gromnie mi sie podoba.Klimat, muza, akcje no wszystko.A co do śmierci Sneyka to czy w inny sposób Hideo mógłby sie uwolnić od MGS'a?:) Fani by mu nie odpuścili do puki oddycha a po tak długim czasie prac nad jednym tytułem napewno ma już lekko dość.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 09, 2006, 14:19:27 pm »
Czy Wy naprawde wierzycie że gdyby Snake miał zginąć Kojima powiedziałby nam to już teraz?  :shock:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #435 dnia: Maja 09, 2006, 14:30:40 pm »
A mnie sie wydaje ze w ten wlasnie sposob kojima chce dac nam do zrozumienia ze to nie snake bedzie glownym bohaterem tej czesci, oczywiscie na pewno bedzie kluczowa postacia, ale sami widzicie ze pojawil sie Raiden, ktory ma chronic Snake'a, wiec byc moze ponownie przyjdzie nam zgrac, nieco zmutowanym juz, bialo/siwo wlosym Raidenem, byc moze bedziemy grali obydwoma tymi postaciami. Tak to wlasnie jest z Kojima ze nic nigdy nie jest pewne i zawsze pozostawia wszystko naszej wyobrazji do momentu bolesnej prawdy, czyli dnia premiery gry w ktorym to z regoly przekonujemy w jakim to wielkim bledzie btlismy. Ja osobiscie bylbym za usmierceniem Snake'a. Kojima moze nie tyle chcial nam powiedziec o zakonczeniu sagi, tylko o koncu Snake'a jako legendy, ktora musi odejsc. Byc moze Kojima chce wprowadzic nowego bohatera, byc moze chce zakonczyc serie, (ale czy zrezygnowalby z tak mlekodajnej krowy?). To beda dlugie miesiace domyslow i dociekiwan, dla nas graczy :)

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #436 dnia: Maja 09, 2006, 14:36:05 pm »
Cytat: "_ReD_"
(...) ale czy zrezygnowalby z tak mlekodajnej krowy? (...)


Juz wyobrazam sobie jaka kase zbila by czesc gdy, w ktorej Snake faktycznie umiera. Co w dzisiejszych czasach nie jest czyms, czego obejsc sie nie da. Postac Snake'a mozna walkowac w nieskonczonosc tworzac gry bedace prequelami. W koncu Snake to weteran i troche tych misji za soba ma.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #437 dnia: Maja 09, 2006, 14:42:59 pm »
Otoz wlasnie to, mnie sie wydaje ze Kojima chce naprawde usmiercic Snake'a. Nie wiem po co i jaki ma plan co do tego wydarzenia, ale to w koncu Kojima, wiec wie co robi, ale swoja droga, czy nie przejadla wam sie juz ta postac? Seria MGS sama w sobie jest swietna, ale IMO nigdy nie czulem zadnej wiezi ze Snake'iem. Mysle ze kojima chce troszeczke uporzadkowac to wszystko, pozamykac pewne rozdzialy, posprzatac a usmiercenie Snake'a jest na to bardzo dobrym sposobem. Przyznam sie szczerze, ze jesli gra ma miec miejsce w niedalekiej przyszlosci i mialbym mozliwosc wcielenia sie w Raidena w takiej postaci jakiej ukazal go nam Kojima na filmie to jestem na to gotow. Mozecie uwazac mnie za dziwaka, ale naprawde nowy Raiden naprawde zrobil na mnie wrazenie.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #438 dnia: Maja 09, 2006, 14:47:39 pm »
Postaci Raiden'a nie lubilem za to, ze przypominal mi transwestytow od Square i Nomury. Totalne wrazenie za to zrobil na mnie Grey Fox, szczegolnie gdy wrocilem do pierwszej czesci MGS z PlayStation przekonwertowanej na GameCube. Raiden wyglada teraz na zespojenie tych postaci. Mam nadzieje ze z wiekiem mutacja glosu doszla mu do konca i ze nie jest juz kobieta.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #439 dnia: Maja 09, 2006, 15:46:56 pm »
No myślę że Raiden w nowym wcieleniu odzyska swój męski donośny głos, tylko pytanie, czy Raiden aby na pewno nadal jest człowiekiem? Może to oczywiście być tylko jakiś rodzaj stroju bojowego, ale także mogą to być jakieś wszczepy lub implanty. A co jeśli Raiden jest, powiedzmy, jakiegoś tam rodzaju cyborgiem, który został zaprogramowany tak właśnie aby chronić Snake'a? Być może w międzyczasie miały miejsce jakieś wydarzenia, Raiden zginoł i to właśnie Snake przywrócił go do życia, robiąc z niego maszyne bojową i programując go tak by za wszelką cenę chronił jego życie? Być może snake jest na coś chory? Być może miało miejsce w jego życiu naprawdę mocne wydarzenie, które aż tak nim wstrząsnęło że nie może się pozbierać, a co jeśli Snake zrobił coś z czym teraz żyć nie może lub został wysłany by zrobić coś z czym nie będzie mógł żyć a Raiden jest jego Polisą na życie i jednocześnie osobą która ma dopilnować aby to zrobił. Ehhh właśnie za to kocham Kojimę bo można tak siedzieć całymi dniami i pomysły ci się nie skończą a on i tak cię zaskoczy takim rozwiązaniem jakiego ty właśnie nie przewidziałeś.