Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 626365 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5720 dnia: Sierpnia 19, 2008, 11:34:58 am »
Kto wie, może Payton wyreżyseruje MGS5...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5721 dnia: Sierpnia 22, 2008, 16:28:42 pm »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5722 dnia: Sierpnia 23, 2008, 13:32:55 pm »
Kto wie, może Payton wyreżyseruje MGS5...
Broń Boże !!! Niech nowym MGSem zajmie się osoba która nie wielbi matrixa oraz grała w pierwsza cześć na psx (tylko nie Twin Snakes)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5723 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:05:20 pm »
Cytuj
Hideo Kojima chciałby być producentem piątej części serii Metal Gear Solid. To nieco kłóci się z jego wcześniejszymi wypowiedziami - jeszcze niedawno twórca potęgi Snake'a planował odsunąć się na dalszy plan i oddać więcej władzy w ręce młodych następców.
Hideo Kojima raz mówi "A", drugim razem "B", a my możemy jedynie podążać w ślad za jego słowami i próbować wyłuskać z nich, co rzeczywiście zrobi legendarny producent gier. Twórca serii Metal Gear Solid, której najnowsza odsłona - Guns of the Patriots - debiutowała ze sporym powodzeniem w tym roku, wypowiedział się na temat przyszłości zarówno swojej, jak i MGS-a. Trudno sobie zresztą wyobrazić rozdzielenie tej pary.
"Kiedy spojrzę 10 lat w przyszłość, być może rzeczywiście muszę powiedzieć, że spędzę więcej czasu z serią Metal Gear" - mówił w jednym z ostatnich wywiadów Kojima. "Zawsze staram się być wierny temu, do czego się zobowiązałem. Zawsze jednak mówię to, co czuję w danej chwili - choćby po każdym kolejnym MGS-ie, gdy twierdzę, że wystartuję z nowym projektem" - dodał.
Jeszcze pod koniec maja Kojima zapowiadał, że pomimo przejścia Snake'a na emeryturę on nie zamierza odchodzić z Konami, jednak planuje usunąć się na dalszy plan. Większa odpowiedzialność miała tym sposobem spocząć na barkach młodych i utalentowanych następców szefa Kojima Productions. Sam Hideo już wtedy rozmyślał nad kształtem kolejnego MGS-a, zapowiadał też, że chce mieć pewien wpływ na prace nad piątą częścią. Jaka będzie ostateczna decyzja Kojimy, tego nie wiemy. On sam porównuje się do słynnego twórcy filmów animowanych: "To tak jak Hayao Miyazaki zapowiada, że nie będzie już więcej tworzył, a potem zawsze ląduje z kolejnym projektem".
http://www.gram.pl/news_8gzkHuu1_Kojima_zmiennym_jest.html

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5724 dnia: Sierpnia 25, 2008, 16:15:20 pm »
Cytuj
Hideo Kojima chciałby być producentem piątej części serii Metal Gear Solid. To nieco kłóci się z jego wcześniejszymi wypowiedziami - jeszcze niedawno twórca potęgi Snake'a planował odsunąć się na dalszy plan i oddać więcej władzy w ręce młodych następców.
Hideo Kojima raz mówi "A", drugim razem "B", a my możemy jedynie podążać w ślad za jego słowami i próbować wyłuskać z nich, co rzeczywiście zrobi legendarny producent gier. Twórca serii Metal Gear Solid, której najnowsza odsłona - Guns of the Patriots - debiutowała ze sporym powodzeniem w tym roku, wypowiedział się na temat przyszłości zarówno swojej, jak i MGS-a. Trudno sobie zresztą wyobrazić rozdzielenie tej pary.
"Kiedy spojrzę 10 lat w przyszłość, być może rzeczywiście muszę powiedzieć, że spędzę więcej czasu z serią Metal Gear" - mówił w jednym z ostatnich wywiadów Kojima. "Zawsze staram się być wierny temu, do czego się zobowiązałem. Zawsze jednak mówię to, co czuję w danej chwili - choćby po każdym kolejnym MGS-ie, gdy twierdzę, że wystartuję z nowym projektem" - dodał.
Jeszcze pod koniec maja Kojima zapowiadał, że pomimo przejścia Snake'a na emeryturę on nie zamierza odchodzić z Konami, jednak planuje usunąć się na dalszy plan. Większa odpowiedzialność miała tym sposobem spocząć na barkach młodych i utalentowanych następców szefa Kojima Productions. Sam Hideo już wtedy rozmyślał nad kształtem kolejnego MGS-a, zapowiadał też, że chce mieć pewien wpływ na prace nad piątą częścią. Jaka będzie ostateczna decyzja Kojimy, tego nie wiemy. On sam porównuje się do słynnego twórcy filmów animowanych: "To tak jak Hayao Miyazaki zapowiada, że nie będzie już więcej tworzył, a potem zawsze ląduje z kolejnym projektem".
http://www.gram.pl/news_8gzkHuu1_Kojima_zmiennym_jest.html
I bardzo cieszę się z tego faktu. Parę chwil temu a dosłownie z 5 minut temu przeszedłem MGS4 6 raz i gra jest G E N I A L N A. Bardzo bym chciał aby wyszła piątka, ale poświęcona losom Big Bossa, bo szczerze nie chce innej postaci itp Snake to Snake żaden Raiden, Little John czy nawet Little Gray w Sneaking Suite ;P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5725 dnia: Sierpnia 25, 2008, 16:36:57 pm »
Ale jaja by były jakby Hideo dał szansę innemu młodszemu i gra okazała by się najlepszą częścią :P
Zobaczym jak to będzie, jak na razie to nawet nie ma zapowiedzi MGS5.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5726 dnia: Sierpnia 25, 2008, 16:39:31 pm »
ploty głoszą, że Hideo pracuje nad kontynuacją Snatcher'a.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5727 dnia: Sierpnia 25, 2008, 17:02:51 pm »
Eh, a nie moglby zrobic ZOE? ;p Tyle osob na to czeka ;p

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5728 dnia: Sierpnia 25, 2008, 18:42:45 pm »
Zauważyliście że wszystkie NIEPARZYSTE części MGS są najlepsze ? Patrz MGS1 i 3. Liczę że i 5 taka będzie ;)

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5729 dnia: Sierpnia 26, 2008, 09:40:57 am »
Nie mów za wszystkich. W mojej opinii najlepsze były jedynka i czwórka.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5730 dnia: Sierpnia 26, 2008, 09:42:34 am »
Nie mów za wszystkich. W mojej opinii najlepsze były jedynka i czwórka.
Dla mnie jedynka i trójka. Czwórka jest taka jakaś nie teges czegoś jej brakuję albo czegoś ma za dużo...

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5731 dnia: Sierpnia 26, 2008, 17:21:54 pm »
Dla mnie tak jak dla EXT, 1 i 4 to najlepsze części MGSa. Chociaż 2 i 3 także są genialne w moim odczuciu ustępują 1 i 4, które stawiam mniej więcej na równi.

A co do 5 cześci, to już na pewno nie będzie przy niej pracował Ryan Payton, który opuścił Kojima Productions.
Cytuj
Któż by pomyślał że osoba, która w tak krótkim czasie zdołała zdobyć, bądź co bądź, niemałe wpływy w firmie, właśnie teraz po premierze MGS 4, opuszcza Kojima Productions? Decyzję podjął sam Payton, który ze względu na problemy w rodzinie postanowił odejść od zespołu Kojimy i wrócić do Stanów by być bliżej swoich bliskich. Przed premierą czwartej odsłony serii, Payton stał się dość znany ze względu na zamerykanizowanie czwórki, poprzez wprowadzenie elementów rozgrywki rodem z Gears of War. Ryan częściowo odpowiadał także za sesje nagraniowe oraz edycję scenariusza. Na pewno nie jest mu lekko, jak sam mówi: Nie jest łatwo opuścić moją drugą rodzinę ale gdy wszyscy odpoczywają i nie skupiają się na żadnych dużych projektach, czuje że tak miało być. To los. Co teraz? Ciężko nie być obecnym przy tworzeniu MGS 5, ale mam nadzieje że Kojima, Ken Imaizumi i reszta wspaniałej drużyny stworzy kolejny wielki hit.
http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1004
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2008, 17:24:58 pm wysłana przez Agst07 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5732 dnia: Sierpnia 26, 2008, 18:26:53 pm »
W sumie wydaje mi się że Payton był zbędny, przez niego nie ma tak MGSowego przylegania do ścian plecami, no i pewnie coś tam jeszcze.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5733 dnia: Sierpnia 26, 2008, 18:31:01 pm »
W sumie wydaje mi się że Payton był zbędny, przez niego nie ma tak MGSowego przylegania do ścian plecami, no i pewnie coś tam jeszcze.
Mnie w 4 przeszkadza przede wszystkim kamera która nie dodaję tej filmowości co w poprzednich częsciach i niestety nie trzyma gracza w ciągłym napięciu że zaraz wyskoczy tutaj strażnik czy coś, brakuję mi też tego archaizmu jaki był w poprzednich częściach. Ogólnie wolałbym takiego MGS'a 2 w grafice z czwórki itp Są gry w których nie powinno się nic zmieniać mam na myśli kamerę, sposoby poruszania itp A jak już chcieli odświeżyć gameplay w MGS to mogli zrobić animacje duuużooo lepszą coś jak z Splinter Cell, ale tak szczerze to 4 ma za dużo zmian względem poprzednich części i grając nie czułem że gram w MGS'a

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5734 dnia: Sierpnia 26, 2008, 18:35:09 pm »
Bo MGS4 jest jak RE4. Niby nadal ta sama seria, niby kontynuuje wątki z poprzednich części (MGS4 oczywiście o wieeeeeele bardziej), ale to jakby zupełnie inna gra. Jednak nadal wyśmienita. Zobaczymy, ja mam nadzieję że zrobią MGS5 które będzie umiejscowione między 2 a 4. Grać lub widzieć jak starzeje się Snake. No i dali by mu więcej dialogów, bo w 4 to ciągle tylko kaszle, albo idzie palić faje.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5735 dnia: Sierpnia 26, 2008, 18:42:53 pm »
Bo MGS4 jest jak RE4. Niby nadal ta sama seria, niby kontynuuje wątki z poprzednich części (MGS4 oczywiście o wieeeeeele bardziej), ale to jakby zupełnie inna gra. Jednak nadal wyśmienita. Zobaczymy, ja mam nadzieję że zrobią MGS5 które będzie umiejscowione między 2 a 4. Grać lub widzieć jak starzeje się Snake. No i dali by mu więcej dialogów, bo w 4 to ciągle tylko kaszle, albo idzie palić faje.
Dokładnie w 4 Snake nagadał się koszmarnie i co zajeło Hayterowi aż 8 miesięcy ? Bo tyle czasu ponoć pracował nad głosem Snake'a :/

Dwa co do animacji jak już wspomniałem to dla mnie animacja biegu Snake'a z MGS2 czy chociażby MGS3 jest o niebo lepsza od tej w MGS4 :/ Tutaj Snake biega tak jakoś drętwo, poruszanie w pozycji przykucniętej również kijowe. Niech wrócą do starego schematu, kamery itp bo bez tego MGS to tak jak napisałeś niby nowa gra, ale ciągnąca dalej wątki z poprzednich części. Eh ten Payton kijem po tyłku wystrzelać za te pomysły ! Bo rynek amerykański chciał fpp mode, bo chciał luźną kamerę, bo chciał to i owo. Szkoda

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5736 dnia: Sierpnia 26, 2008, 19:09:20 pm »
No co do kamery to ja wolę tą nową. Albo zrobić jak w MGS3 Subsistance, jeden przycisk i mamy albo tą za plecami albo taką starą MGSową.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5737 dnia: Sierpnia 26, 2008, 19:38:12 pm »
Bo MGS4 jest jak RE4. Niby nadal ta sama seria, niby kontynuuje wątki z poprzednich części (MGS4 oczywiście o wieeeeeele bardziej), ale to jakby zupełnie inna gra. Jednak nadal wyśmienita. Zobaczymy, ja mam nadzieję że zrobią MGS5 które będzie umiejscowione między 2 a 4. Grać lub widzieć jak starzeje się Snake. No i dali by mu więcej dialogów, bo w 4 to ciągle tylko kaszle, albo idzie palić faje.

Z pewnością fajnie byłoby zobaczyć Snake jak się starzeje itp, ale dla mnie MGS4 to pożegnanie ze Snake'iem i jednak nie chciałbym, żeby wydali kolejną cześć z nim. Moim zdaniem powinni stworzyć zupełnie nowego MGS z nowymi bohaterami, nowa historie. Ewentulanie mogła by być, to kolejna część powiązana z resztą MGS'ów, ale tylko troszkę np akcja 20lat później i mógłby tam wystąpić Raiden, Meryl, Sunny może Otacon, ale fabuła powinna być całkiem inna. Osobiście wolałbym pierwszą opcje czyli nowy świat, nowy snake, nowa fabuła.
A co do gameplay'u 4 to po prostu nie wierzę above, że chciałbyś wrócić do starej kamery i jeszcze paru innych archaizmów. Przecież branża gier idzie do przodu nie można się cofać trzeba wprowadzać nowe pomysły, nowe rozwiązania, a nie stać w miejscu i polepszać tylko grafikę, bo to byłoby bez sensu. Zresztą jak dla mnie gameplay'owo 4 zjada wszystkie inne MGSy, i jedyne co bym troszkę zmienił, to więcej walk z bossami, i żeby były trudniejsze, bardziej zróżnicowane i ciekawsze(jedna taka była z mantisem, o genialnej potyczce z Ocelotem nie trzeba chyba wspominać). No i żeby bossowie bardziej byli wplątani w fabułę.(w tym elemencie najlepiej wypadła jedynka)
Krótko mówiąc wszystko co ma 4 plus lepsze walki z bossam i wplecenie ich w fabułę. Jak dla mnie dałoby, to jeszcze lepszą grę od czwórki, którą bez sentymentu dla pierwszej części uważam za ciut lepszą, a z sentymentem równą jej. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2008, 20:04:55 pm wysłana przez Agst07 »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5738 dnia: Sierpnia 26, 2008, 20:27:53 pm »
Agst07 wiesz MGS od zawsze miał tą kamerę sztywno usadzoną i dodawało to filmowości oraz spacerowanie czy też skradanie było trudniejsze właśnie przez tą kamerę. Nie wiem może po prostu muszę sobie zrobić przerwę bo 6 razy grę zaliczyłem i zaczyna mnie wszystko wkurzać np. ta animacja biegu chociażby, ale i tak częściej biegam kucając.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5739 dnia: Sierpnia 26, 2008, 20:39:19 pm »
Agst07 wiesz MGS od zawsze miał tą kamerę sztywno usadzoną i dodawało to filmowości oraz spacerowanie czy też skradanie było trudniejsze właśnie przez tą kamerę. Nie wiem może po prostu muszę sobie zrobić przerwę bo 6 razy grę zaliczyłem i zaczyna mnie wszystko wkurzać np. ta animacja biegu chociażby, ale i tak częściej biegam kucając.

To że miał, nie znaczy, że ma mieć. Jak dla mnie zmiana kamery to najlepsza zmiana jaka mogła zaistnieć, co więcej Kojima spóźnił się z tą zmianą o parę ładnych lat. Zresztą ta kamera ułatwia tylko rozgrywkę, bo niektórych mogła irytować np. trójka gdzie co trzy kroki trzeba było z konieczności włączać widok FPP.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5740 dnia: Sierpnia 26, 2008, 20:54:01 pm »
Nie mów za wszystkich. W mojej opinii najlepsze były jedynka i czwórka.
Dla mnie jedynka i trójka. Czwórka jest taka jakaś nie teges czegoś jej brakuję albo czegoś ma za dużo...
dla mnie najlepszą odsłoną, a zarazem najlepszą grą poprzedniej generacji jest i będzie Metal Gear Solid 3.
Co do czwórki, na końcu gry zaniemówiłem.(czyli od ostanie walki z.. do końca napisów) Za to się kocha gry.Ta sama sytuacja dotyczy MGS3.


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5741 dnia: Sierpnia 26, 2008, 20:55:38 pm »
Mnie w 4 przeszkadza przede wszystkim kamera która nie dodaję tej filmowości co w poprzednich częsciach i niestety nie trzyma gracza w ciągłym napięciu że zaraz wyskoczy tutaj strażnik czy coś,

Powiem, że tutaj to mnie zaskoczyłeś.
Ja rozumiem statyczną kamerę w takim RE, gdzie potwory są wolne i w ogóle i gdzie dodaje ona klimatu. Jednak dla mnie kamera w MGS (niedawno przechodziłem ponownie MGS2) to była po prostu katorga, to był dodatkowy wróg gracza, który sprawiał, że było się ostrzeliwanym przez strażników, których się w ogóle nawet nie widziało (dotyczy to głównie momentów, gdy jeszcze nie podłączyło się do noda). Dodatkowo jeszcze sterowanie graczem zależne od ustawień kamery sprawiało, że kilkakrotnie udało mi się spaść do wody (przy przechodzeniu po zniszczonych mostach albo po rurach), bo kombinacja klawiszy/wychylenie joya, które jeszcze przed chwilą oznaczało "przyczep się do ściany i idź w lewo" nagle zaczęło oznaczać "idź w lewo", bo kamera się o kilka centymetrów obróciła :/.

Filmowość filmowością, ale nie kosztem czerpania przyjemności z gry.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5742 dnia: Sierpnia 26, 2008, 21:22:41 pm »
Cytuj
Ewentulanie mogła by być, to kolejna część powiązana z resztą MGS'ów, ale tylko troszkę np akcja 20lat później i mógłby tam wystąpić Raiden, Meryl, Sunny może Otacon, ale fabuła powinna być całkiem inna. Osobiście wolałbym pierwszą opcje czyli nowy świat, nowy snake, nowa fabuła
Nie głupie, mogli by to jakoś powiązać np ze śmiercią Snake'a (tylko jakoś sensownie), chodzi mi o takie powiązanie w którym będzie widać że Snake znaczył wiele dla świata itp. I chciałbym aby było pełno fajnych tekstów które człowiek będzie pamiętał latami, takie hasła życia czy coś. W poprzednich MGSach było tego mnóstwo, przez to gra nabierała patosu. W 4 jest tego mniej (choćby słynne I'm no hero..., czy rozmowa Sanke'a z Raidenem: You were the lighting that day).

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5743 dnia: Sierpnia 26, 2008, 21:42:25 pm »
Kurde , Panowie ! Nie róbcie mi smaku na MGS4 , bo ja kurde kasy na PS3 nie mam  :sad: . Jak tak korcicie , to na serio mam ochotę iść do sklepu kupić PS3 z TV i MGS4 , żeby w to zagrać . MGS4 to na serio System Seller  :P i nie tylko ... gra , słowa , bohaterowie , których się pamięta (no może z tymi slowami , to nie u Mnie ... ma bardzo krotka pamięć )  latami .

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5744 dnia: Sierpnia 26, 2008, 22:27:59 pm »
1. możliwość - MGS5 będzie najprawdopodobniej prequelem opowiadającym dalsze losy B.B po Portable Ops - a głównym złym w tej części będzie 0.

2. możliwość - MGS5 będzie dziać się przed MGS2, lub przed MGS4.

3. możliwość w ostateczności mogą zrobić nową serię z nowym Snake'jem. ;)

Mi tam wszystko jedno byleby był Snake. :mad:

Cytuj
Dokładnie w 4 Snake nagadał się koszmarnie i co zajeło Hayterowi aż 8 miesięcy ? Bo tyle czasu ponoć pracował nad głosem Snake'a :/
Hayter musiał dodatkowo postarzeć swój głos. A dialogi musiały być idealnie powiedziane, jedna kwestia mogła być nagrywana setki razy zanim ją dopuszczono. A te 8 miesięcy to chyba chodziło o całe dialogi w grze wszystkich postaci - niestety nie pamiętam. A poza tym co Snake miał mówić - był zielony w prawie każdym podejmowanym temacie.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2008, 22:41:19 pm wysłana przez piou »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5745 dnia: Sierpnia 26, 2008, 22:49:16 pm »
Ja bym chciał wydarzenia po Portable Ops i przed MGS. Zobaczyć wydarzenia z Metal Gear i Metal Gear 2 jako Solid Snake lub Big Boss  :grin:

lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5746 dnia: Sierpnia 26, 2008, 22:52:37 pm »
A ja bym chciał, żeby już sobie darowali dopisywanie na siłę elementów tej zamkniętej niedawno historii.

Czas na coś nowego, bo wątpię aby kolejne części MGSa zaliczyły tendencję zwyżkową względem poprzedników.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5747 dnia: Sierpnia 26, 2008, 23:22:26 pm »
Ja jak Colt, chętnie zobaczyłbym remake MG i MG2 w oprawie MGS4. Przeżyć pierwszą misję Snake, zawalczyć z Gray Foxem i Big Bossem - mniam!

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5748 dnia: Sierpnia 27, 2008, 11:05:33 am »
Ja jak Colt, chętnie zobaczyłbym remake MG i MG2 w oprawie MGS4. Przeżyć pierwszą misję Snake, zawalczyć z Gray Foxem i Big Bossem - mniam!
Dokładnie o tym samym pomyślałem ! To było by coś widzieć młodego Snake'a na pierwszej misji, poznać Gray Foxa, Campbella, Big Bossa. Mniam !! A wszystko to w grafice z czwórki i muzyce H-G Williams'a MmMmMm hicior jak nic !!!

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5749 dnia: Sierpnia 27, 2008, 17:34:10 pm »
Zapomnieliście, że Kojima definitywnie uśmiercił Snake'a we wszelkiej formie?

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5750 dnia: Sierpnia 27, 2008, 17:42:02 pm »
po końcówce w MGS4 już wszystko, dla mnie jest możliwe heh.

Ale panowie stop Niech tak pozostanie legenda Snake już swoje zrobił w tej branży.Hideo pora na nową.. zupełnie świeżą serie.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5751 dnia: Sierpnia 28, 2008, 15:31:45 pm »
Panowie! Ma ktoś może na stanie 'The best is yet to come'? zaślijcie mi na mejla jeśli łaska ;p

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5752 dnia: Sierpnia 28, 2008, 16:05:20 pm »
Panowie! Ma ktoś może na stanie 'The best is yet to come'? zaślijcie mi na mejla jeśli łaska ;p
Piosenka wysłana. :smile:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5753 dnia: Sierpnia 28, 2008, 16:20:59 pm »
Panowie! Ma ktoś może na stanie 'The best is yet to come'? zaślijcie mi na mejla jeśli łaska ;p
Piosenka wysłana. :smile:
dziękuję :*

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5754 dnia: Sierpnia 29, 2008, 14:22:34 pm »
Nowe kody:
http://kotaku.com/5043358/more-metal-gear-solid-4-passwords-for-in+game-stuff

Cytuj
Enter skynytktjp and get Mk.II scanning plug. Enter mgo2play and get SUBSISTENCE ACTION for the in-game iPod.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5755 dnia: Sierpnia 30, 2008, 10:28:16 am »
Zapraszam do ogladania mojego nowego filmiku.
Tylko dla osób które ukończyły MGS4 *Spoilers* *Spoilers*

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5756 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:08:34 pm »
Niezłe. I te odniesienia do poprzednich części. 8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5757 dnia: Sierpnia 31, 2008, 10:34:26 am »
Kto tego nie widział niech zobaczy, bo zabiję :D.


wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5758 dnia: Sierpnia 31, 2008, 10:36:55 am »
Kto tego nie widział niech zobaczy, bo zabiję :D.


Bylo sam dawalem tego linka 8)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5759 dnia: Sierpnia 31, 2008, 11:27:43 am »
Kto tego nie widział niech zobaczy, bo zabiję :D.


Zawsze jak tego słucham to mam dosłownie mokro w gaciach !! ;)