Autor Wątek: 'final fantasy 7' [?]...  (Przeczytany 41291 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

slave

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« dnia: Maja 19, 2005, 13:46:33 pm »
co prawda to tylko technical demo, ale byc moze cos z tego w przyszlosci wyniknie. kto nie widzial, ma szanse:

o tutaj.

uch... jesli square-enix wyda te gre w odswiezonej wersji na ps3 [a znajac polityke firmy - jest to calkiem prawdopodobne], osobiscie wybuduje im oltarzyk... i pewnie nie tylko ja - w koncu na remake jednej z najwspanialszych gier czekaja rzesze fanow. oby tylko cos z tego wyszlo...

Tarniak

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2005, 14:46:55 pm »
Już się wypowiedziałem co do najbardziej oczekiwanych gier na PS3: FFVII FFXIII i dla odmiany FFVIII :D. Nie tylko ty slave, wystawiłbyś im ołtarzyk. Co nie, Szafa? :]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 19, 2005, 15:15:12 pm »
Cytat: "TNW"
Już się wypowiedziałem co do najbardziej oczekiwanych gier na PS3: FFVII FFXIII i dla odmiany FFVIII :D. Nie tylko ty slave, wystawiłbyś im ołtarzyk. Co nie, Szafa? :]


:]


Moim zdaniem ms i sony(niestety ninny raczej nie wchodzi w gre...) powinny ZABIJAC sie o exclusive rimejka ff7(jesli wyjdzie of korz... a prawie na pewno wyjdzie...), w koncu fanow, gotowych kupic konsole chocby tylko dla jednej gry sa miliony.
Fryty tyty dotknij pyty

Player01

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2005, 15:40:20 pm »
SONY nie musi sie zabijac bo ma Square-enix praktycznie na wlasnosc (nie widzialem dema FFVII na inne konsole), co ciekawe, czlowiek od Square(nie zapamietuje nazwisk japonczykow) powiedzial ze remake FFVII nie jest "teraz" planowany. Czyli mozliwe ze pod naciskiem fanow pekna, chociaz nie ukrywam ze wolalbym dodstac FFXIII, z nowa oprawa oraz nowym sposobem opowiadania historii.

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 20, 2005, 21:44:38 pm »
Po obejzeniu tego dema wrociły wspomnienia i przypomniało mi sie jak pare ładnych lat temu włączyłem po raz pierwszy FF7 i wtedy zniknołem na kilka dni z powierzchni ziemi od tamtego czasu zadna giera tak na mnie nie podziałała ta giera ma poprostu dusze  :wink:
Konsolowy kustosz :)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 20, 2005, 21:50:25 pm »
Oooo tak - jezeli nowe (odswiezone) FFVII wyjdzie na PS3 to to jest kolejny killer ktorego nie moze zabraknac w mojej kolekcji. Oby tylko pociagneli dalej prace :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Don

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 20, 2005, 22:54:11 pm »
Przyłączam się do chóru łaknącego FFVII na PS3 :twisted:

luki156

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-06-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 09, 2005, 21:32:03 pm »
Ludzie... jak FF VII i FF VIII wyjdzie odnowione na PS3 to choćby inne gry na tą konsolę byłyby kiepskie (całe szczęście raczej to nam nie grozi) to kupiłbym tą konsolę dla tych dwóch.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 20, 2005, 23:31:40 pm »
Podstawowe pytanie:

Chcecie rimejka czy Directors Cut'a(z ew. wskrzeszeniem aeris, nowymi watkami, systemem i innmi duperelami)??

Ja caly czas jestem rozdarty pomiedzy checia rimejku a 'wersji rezyserskie'... nie moge sie zdecydowac.
Fryty tyty dotknij pyty

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 20, 2005, 23:39:39 pm »
moim skromnym zdaniem FFVII RoX, chcial bym zeby na PS3 bylo takie jak na psx'a....

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 20, 2005, 23:43:00 pm »
Cytat: "michalc"
moim skromnym zdaniem FFVII RoX, chcial bym zeby na PS3 bylo takie jak na psx'a....


Czy nie uwazasz, ze bez zadnych zmian(oprocz oprawy audio-video of korz) rimejk FF7 okazalby sie przestarzaly<osobiscie, mimo wszystko, wolalbym juz zagrac w oryginal na psx>?
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 01, 2005, 09:09:10 am »
Ja myślę, że FFVII powinna trafić w niezmienionej postaci. Ostatnio SE ma tendencje do pieprzenia wszystkiego co możliwe więc niech to zostawią w spokoju ;]. Wtedy i begginersi i wymiatacze serii, będą zadowoleni.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 01, 2005, 09:19:20 am »
Cytat: "Tarniak"
Ja myślę, że FFVII powinna trafić w niezmienionej postaci. Ostatnio SE ma tendencje do pieprzenia wszystkiego co możliwe więc niech to zostawią w spokoju ;]. Wtedy i begginersi i wymiatacze serii, będą zadowoleni.



niezmienionej...to jest raczej niemozliwe, na bank cos by zmienili, ale mam nadzieje ze beda to kosmetyczne zmiany, ktore nie beda mialy wplywu na grywalnosc....liczylbym na nowe questy i na te ktorych square nie zamiescil w FFVII na PSX z powodu braku miejsca na nosniku, podobno tez nie zmiescily sie jakies tam filmiki....ehhhh FFVII Remake to by naprawde bylo cos...

Tarniak

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 01, 2005, 09:27:35 am »
No wiem, niestety to tylko pobożne życzenia, ale mnie chodzi głównie o to, żeby nie dokładali jakiś nowych rozwiązań czy nie daj Boże zmieniali jakieś kwestie. Jakiekolwiek! No i chciałbym, żeby na przekleństwa Barretta została zniesiona cenzura ;] w ramach większego realizmu.

GALLEAN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-08-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 10, 2005, 22:23:20 pm »
Kto by nie chcial FF7 w wypasionej oprawie (od razu wracaja wspomnienia)!!!!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 22, 2005, 15:52:21 pm »
ja bym od tego remake'u oczekiwał:
 :arrow: nowych materi
 :arrow: reżyseri cut-scenek na poziomie tych z MGS3 (patrzenie oczami bohatera included!)
 :arrow: może jakieś dwie nowe wioski,nie koniecznie związane z fabuła... byłyby w nich jakieś side-questy
 :arrow: Voice-acting na najwyższym poziomie!! (Sephiroth MUSI mieć potężny głos!)
 :arrow: premiere w europie równo z japońską :wink:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 27, 2005, 15:38:07 pm »
Wydaje mi się że techniczne demo FF VII , które pokazuje moc PS3 nie miało na celu pokazania tylko wydajności konsoli ale również miało  rozbudzić nadzieje fanów co do wydania - remejku :lol: - naszej ulubionej gry. I dlatego sądzę że takowy pojawi się w bliższej lub dalszej przyszłości od premiery Plejaka trzeciego.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 27, 2005, 17:58:47 pm »
Wcześniej Square mówiło że nie wyda remake'u poniewarz PS2 jest kompatybilne w dół. Teraz jednak tego nie wykluczają. Więc możemy powiedzieć że pewien postęp jest. Uważam że za dwa lata coś o Finalu usłyszymy. Co do oczekiwań:

1. grafika- chyba najbardziej oczywiste. Tech demo było całkiem całkiem, ale trzeba pamiętać iż sami twórcy mówili że tworzyli je w pośpiechu. Moze więc być lepiej.
2. voice-acting- w X był dobry. Jedynie Seymor miał głos nie zabardzo pasujący do postaci. Mam nadzieję iż wielki zły 7 dostanie lepszy głos.
3. materie- nowe czary, summony. Choćby z nowszych części.
4. FMV- zrealizowane na miarę FFVII:AC. Ach ten Sephiroth w płomieniach.
5. questy- kilka pobocznych questów co by wydłużyło gre, vide Monster Arena, Blitzball
6. główny wątek- można by go lekko rozwinąć. Choć z drugiej strony...
7.muzyka- przydało by się dać tą samą tyle że odnowioną. Najlepiej zrealizowaną przez orkiestrę. No ale Pan Uematsu zna się na rzeczy. Byle nie zmieniać 'One Winged Angel'.

A może już w tajemnicy majstrują nad remake'iem?

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #18 dnia: Września 01, 2005, 07:28:52 am »
- dwa razy więcej lokacji
- nowe materie i bronie
- poprawa systemu (sphere grid mile widziany)
- super grafioza

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #19 dnia: Września 02, 2005, 18:36:55 pm »
Cytat: "Arcadio"

- poprawa systemu (sphere grid mile widziany)


Wydaje mi sie, ze system z 7 odpowiednio 'podkrecony' pod dzisiejsze standardy nadalby sie o wiele lepiej.
Fryty tyty dotknij pyty

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #20 dnia: Września 02, 2005, 19:07:38 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "Arcadio"

- poprawa systemu (sphere grid mile widziany)


Wydaje mi sie, ze system z 7 odpowiednio 'podkrecony' pod dzisiejsze standardy nadalby sie o wiele lepiej.


Według mnie system z FFX to najlepszy system z dotychczosowych FF.
Co do siódemki to materie miały swój urok ale zawierały pewne mankamenty (chociaż nie tyle materie co np. limity i ATB).
System z "7" z małą domieszką "dziesiątki" to była by mieszanka wybuchowa.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #21 dnia: Września 02, 2005, 20:16:59 pm »
hmm.. szczerze mówiąc w żadn e FF jesze nie grałem(a mam zamiar zacząć od FFX-2 bo jest najmniej połączone z fabułę serii i wlaczy sie najlepiej) ale jak obejrzałem to tech. demo a potem przez przypadek intro FFVII na necie to.. oniemiałem' zmaina duzych oczu na pobnętną japonke była zarąbista :D

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #22 dnia: Września 02, 2005, 20:21:15 pm »
Cytat: "Mikes"
hmm.. szczerze mówiąc w żadn e FF jesze nie grałem(a mam zamiar zacząć od FFX-2 bo jest najmniej połączone z fabułę serii i wlaczy sie najlepiej) ale jak obejrzałem to tech. demo a potem przez przypadek intro FFVII na necie to.. oniemiałem' zmaina duzych oczu na pobnętną japonke była zarąbista :D


fabula serii??????????? kazda czesc posiada inna fabule i akcja dzieje sie w innym swiecie, na dobra sprawe kazda z tych gier mogla by sie nazywac inaczej, jedynie FFX i FFX-2 sa powiazane, a granie najpierw w X-2 to powazny blad ze wzgledu na to iz popsujesz sobie cala zabawe jak bedziesz chcial grac w X...........

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #23 dnia: Września 16, 2005, 19:05:01 pm »
mogli by zrobić nawet nowego Finala ale wracając do pewnych rzeczy z FFVII. UWAGA!!! SPOILER!!! NIIE OGLĄDAŁEŚ/-AŚ FFVII:AC NIE CZYTAJ TEGO POSTA DALEJ!!! Sepiroth pod koniec AC mówi- "Nie zostanę tylko wspomnieniem". Dzięki temu można by zrobić nową drużynę ( do której z czasem doszło by kilku członków drużyny z FFVII- Vincent i Red XIII) która miała by walczyc ostatecznie z Sephiroth'em który wrócił ( w końcu sam mówił że będzie wrazał tak długo aż nie zabije wszystkich). Do tego stworzyć odpowiednią otoczkę, fabułę itp. Choć i tak chciałbym remake'a FFVII  :D .

Greddo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #24 dnia: Września 16, 2005, 19:31:25 pm »
Remake musi być technicznie i fabularnie zgodny z oryginałem w 100%, to właśnie dzięki tym dwóm cechom ta gra olśniewa po dziś dzień. Wyobraźcie sobie, że możnaby było np. wskrzesić Aeris, przecież taki element, choć teoretycznie pożądany, zabiłby klimat całej historii. Niet! Zero zmian pod tym względem. Można za to w znakomity sposób wykorzystać walory możliwości konsoli nowej generacji, ale może po koleii:

 :arrow: Midgar : od samego początku o wiele większe i rozbudowane! Mnóstwo pobocznych questów - przykłady:
- wykorzystanie linii kolejowych w queście z szukaniem zaginionego chłopca;
- wyścigi gangów motocyklowych (na kase) w róznych częściach Midgaru (przypomnijcie sobie pościg z AC - toż to byłaby mini gierka niczym Wipeout!);
- Cloud na samym początkiem był najemnikiem, nieprawdaż? tak więc zanim zajął się robotą dla Avalanche moglibyśmy sobie wybierać inne zadania (lub też wobec drobnej zmiany fabularnej, jednocześnie działać dla Av. i innych ludzi);
- Midgar to wileka tętniąca techniką (biedą też co prawda :wink: ) metropolia. Powinno się znlaeźć mnóstwo knajp, a w nich rózne ciekawe mini gry (na wzór Shenmue, czy GTA:SA, ofkoz w Finalowym klimacie).

Takie rozbudowanie powinno dotyczyć każdej, nieco stagnacyjnej fabularnie lokacji ( Gold Saucer, Wutai, Chocobo Ranch, etc. ).

 :arrow: Kolejna istotna sprawa to brak losowych starć. Nie wyobrażam sobie w grach nowej generacji kolejnego, denerwującego co chwila ''pękania ekranu''. Walki mają być takie jak w Chrono Trigger, lub (tu nieco bliżej) takie jak z bossami w FF X. Pięknie by to wyglądało (odwołam się ponownie do pościgu z AC). Stwory jednak po opuszczeniu lokacji i ponownym wejściu nie powinne się od razu 'regenerować', tylko stopniowo, po jakimś czasie. Nadałoby to realizmu i nie zepsułoby ogólnego klimatu gry.

 :arrow: Zachować stare menusy (z wyższą rozdziałką), nie wyobrażam sobie FF VII z tymi futurystycznymi menusami ala FF X. Nie znaczy to, że niektórych elementów nie możnaby podrasować. Na przykład określona broń powinna być pokazana w pełnym 3d i w nią wpychalibyśmy materie (w oryginale mieliśmy tylko taki schemat, prawda? by upiększyć sprawe i ułatwić operowanie materii schemat ten bym pozostawił, aczkolwiek nad nim taka wizualizacja bronii byłaby jak najbardziej na miejscu).

Uff... mnóstwo jeszcze pomysłów roi się w mej głowie... i nie mówię tu o podstawach takich jak nowe materie, ekwipunek, czy też przepotężne weapony, wymagające najbardziej hardkorowych kroków by je pokonać.

Ale na dziś tyle.
blah... blah... blah...

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #25 dnia: Września 16, 2005, 23:52:56 pm »
tak czy inaczej ktoś powiedział mi bardzo mądrze,że FF7 jest czarnym koniem Enixu(bo Square już nie ma)...jeśli nie daj Boże coś będzie kiepsko ze sprzedażą PS3 np,lub Enix będzie upadał,wystarczy że wyplują remake FF7 i kolejny raz gra będzie sprzedawać konsole

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #26 dnia: Września 16, 2005, 23:58:59 pm »
Cytat: "TaiCat"
(bo Square już nie ma)

Ludzie stamtąd są pod skrzydłami Microsoftu. :wink:
Ja niedawno próbowałem zagrać na xboxie na emulatorze w FFVII, niestety rom był po hiszpańsku. Nawet rozumiałem o co chodzi (kombo znajomość francuskiego i słownik hiszpańsko-polski dawał radę), ale przez to klimat wyparował, więc po kilku godzinach przestałem grać. Grafika  tej gry dzisiaj wygląda tragicznie, a ponieważ reszta jest ponoć ponadczasowa, więc odświeżenie jak najbardziej by się przydało.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #27 dnia: Września 17, 2005, 08:56:07 am »
TGS Theatre: Square Enix presents: Final Fantasy VII Technical Demonstration For PS3!
http://img379.imageshack.us/img379/6995/mgs4longversion4wq.jpg

Cosmaty

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #28 dnia: Września 17, 2005, 09:44:57 am »
Jak sobie oglądałem FF VII : AC to ten film ma tylko jeden problem mianowicie nie można sobie w niego pograć… To tak na marginesie…
Co do rimejku siódmego Finala… podczas prezentacji PS2 Square pokazywało FF VIII… chociaż z drugiej strony wtedy to nie było S-Enix i nie było FF X-2 no i nie było AC i FFVII: Drige of Cerberus… Modele postaci już mają ( te z AC po obciachaniu można by pewnie użyć)…

Greddo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #29 dnia: Września 18, 2005, 10:12:19 am »
Pod koniec 'życia' PS3 kiedy będą z tej maszyny wyciskać ostatnie soki nie sądzę by trzeba było coś ciachać.
blah... blah... blah...

_cloud_

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #30 dnia: Października 04, 2006, 21:38:42 pm »
IMO ja uważam, że praktycznie nie byłoby możliwe oddanie klimatu mojego ukochanego FF w remake’u. Raz - wcale nie musiałaby robić go ta sama ekipa, dwa - nawet udoskonalona wersja VII z wsiem dopakowanym na maksa nie musi mieć tego samego klimatu, trzy - ta gra nie robiłaby już takiego wrażenia jak kiedyś, ze starym systemem, a kosmicznym wyglądem. Postawmy sprawę jasno - gry się starzeją. A stare, genialne VII w oprawie takiej jak z tech - dema, ze starym system i wielkością świata byłoby co najmniej dziwne. A żeby to zmienić - potrzeba byłoby zmian. A każda zmiana w tej grze zabiłaby IMO jej niezwykłość. Mimo, że marudzę... to i tak grałbym jak oszalały, gdyby wyszła :wink: Ale zostawmy takie legendy w spokoju (mówi maksymalnie hardcore'owy fan VII).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #31 dnia: Października 04, 2006, 22:11:06 pm »
Ja nie grałem w VII więc uważam że była by to świetna okazja by zagrac w to arcydzieło elektonicznej rozrywki na next-genie. Nie tylko ze w zględu na grafike która była by lepsza ale na ogólne poznanie tej historii.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #32 dnia: Października 04, 2006, 22:34:37 pm »
Informacja, która ukazała się jakiś tydzień temu:
http://ps3.qj.net/Square-Enix-considers-remakes-of-Final-Fantasy-games/pg/49/aid/67560

Jeszcze nie wszystko stracone  8)

mateo

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #33 dnia: Października 04, 2006, 22:50:52 pm »
Final Fantasy VII ...co ja moge rzec...
 :cry: Że przy tej produkcji spędziłem najwspanialsze chwile, oj TAK
Dla mnie najwspanialszy RPG obok Chrono Cross.
Siódemka ma swój charakter , głębie , no poprostu wszytko !
Jeżeli ktoś nie grał , to kurna wielka szkodaaaa
O tej gierce będzie się wspominać LATAMI..

Heviro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 0
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #34 dnia: Października 04, 2006, 23:07:11 pm »
Fainal 7 acha pierwszy poważny RPG  Piękna fabuła , wyraziste postacie  Czy ramake ma sens? Ma oj ma tylko czy SE potrafiliby cos takiego stworzyc? poprawiajac nie rujnując  reszty?

mateo

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #35 dnia: Października 05, 2006, 11:02:58 am »
A co tu zrujcować na next-genie  :)
Szkoda tylko , że to technical - demo , a nie pełnoprawnie tworzony remake !
WIELKA SZKODA naprawde...

ale może coś sie z tego urodzi
 :P

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #36 dnia: Października 05, 2006, 12:18:41 pm »
to przedsięwzięcie dużo by kosztowało SE- bo co mamy się patyczkować? jako fan do śmiercie FF7 byle czego nie będę oczekiwał!
Chcę chodizć po Midgar jak po Libert City, i zachowaj tu panie klimat tego miejsca! bo co tu dużo mowić- otwarcie tej giery masakruje mnie do dziś, wlaśnie dzięki tym reaktorom, klimacie slumsow i oczywiście burdelu :twisted:
chciałbym to wszystko zwiedzić w pełnym 3D, i jeszcze raz poczuć ogrom tej metropolii-symbolu (jak Sodoma!)... że już nie wspomnę o ukochanym Cosmo Canyon! chcę usiąść na jego szczycie o zachodzie słońca, zobaczyć pomarańczowe skały a w oddali zielone rowniny i lasy... poczuć wiatr na twarzy i chwilę po tym ruszyć by odnaleść Seto.... kurka łza się w oku kręci na samą myśl!
i mimo wszystko nie jestem pewien czy konsole tej generacji będą w stanie udźwignąć potęge krola jRPG
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

mateo

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #37 dnia: Października 05, 2006, 12:34:18 pm »
Boże ARAS rozj*&ałeś mnie  :D
Cosmo Canyon urzekał , urzekał , urzekał KLIMATEM
Kiedy pierwszy raz weszłem do miasta , to mnie zamurowało
E S E N C J A
Tutaj każda postać dodaje coś od siebie , ten charakter ! (każda miejscówka)
 .....gre zaczełem w 2004 ?!
Oprawa mnie wogóle nie mierziła , wogóle !

Cosmo C , muza daje w kosć !

mateo

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #38 dnia: Października 05, 2006, 12:39:45 pm »
Sorry za podwójny post ?! :/

Jeżeli Aras FFVII rozkiepcył cię tak jak mnie, to posłuchaj tego remix'u
Cosmo Canyon  :D

http://www.ocremix.org/remix/OCR01306/#

Stworzony przez Reuben Kee'na
Kolo jest swietny . . .

_cloud_

  • Gość
'final fantasy 7' [?]...
« Odpowiedź #39 dnia: Października 05, 2006, 13:22:01 pm »
Cytat: "mateo"
Final Fantasy VII ...co ja moge rzec...
 :cry: Że przy tej produkcji spędziłem najwspanialsze chwile, oj TAK
Dla mnie najwspanialszy RPG obok Chrono Cross.
Siódemka ma swój charakter , głębie , no poprostu wszytko !
Jeżeli ktoś nie grał , to kurna wielka szkodaaaa
O tej gierce będzie się wspominać LATAMI..


Baaardzo dobry gust :D . Zgadzam się w całej rozciągłości. X też jest świetne, VIII zaraz potem, X-2, a IX na końcu.