Autor Wątek: Gears of War  (Przeczytany 113026 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #360 dnia: Listopada 08, 2006, 15:12:16 pm »
Cytat: "Iras"
Ściągnąłem ten filmik z xboxyde, nagrałem na płyte i odpaliłem na konsoli. Zróbcie tak samo, jeśli macie taką możliwość.
Na dużym telewizorze grafika poprotu urywa łeb.


To jest spoko sposób by poogladać ładną grafikę. Gra na TV prezentują się duużo lepiej niz na kompie. Pamientam jak zgrałem screeny z lair, motorstorma i jeszcze z kilku innych gier na płytę i odpaliłem ja na dvd playerze z mozliwością przeglądania zdjęć- to na TV gry prezentują się dużo lepiej.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Supersonic

  • Gość
Gears of War
« Odpowiedź #361 dnia: Listopada 08, 2006, 16:44:48 pm »
Nie wiem czy ktoś już podawał notkę z NEO+
Grafika 10
Dźwięk 9
Miód 10
9,7
jak dobrze pamiętam  :mrgreen:

nakimushi

  • Gość
Gears of War
« Odpowiedź #362 dnia: Listopada 08, 2006, 17:17:54 pm »
9,7 ??
ehhh zanirzyli troche średnią  :mrgreen:

a tak na serio to jest chyba pierwsza gra tak brutalna że nie będe mógl w to grać przy moim synku ;)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #363 dnia: Listopada 08, 2006, 17:21:06 pm »
a RE4???? szkoda ze nie mam x360, szkoda ze nie mam kasy na x360, szkoda ze musze sie uczyc :/

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Gears of War
« Odpowiedź #364 dnia: Listopada 08, 2006, 20:48:25 pm »
czy ja dobrze gdzieś przeczytałem, gra tylko na 10 godzin ??

Ehh, wszystkie nowe tytuły są wręcz żałosne...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #365 dnia: Listopada 08, 2006, 20:52:25 pm »
wiekszosc strzalanin od zawsze byla na taki czas, wiec nie wiem o co ci chodzi O_O

nakimushi

  • Gość
Gears of War
« Odpowiedź #366 dnia: Listopada 08, 2006, 20:57:00 pm »
Cytat: "Moldar"
czy ja dobrze gdzieś przeczytałem, gra tylko na 10 godzin


przeważnie podaje się najkrótszy czas do przejścia gry

możesz grać 2 raz na wyższym poziomie
3 raz inną ścieżką
4 raz grając cooperative z kumplem
i potem do znudzenia online ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Gears of War
« Odpowiedź #367 dnia: Listopada 08, 2006, 21:10:31 pm »
Większość, czyli nie wszystkie, a dzieje się tak od całkiem niedawna, no sorry, 250 zł za 10 godz gry to całkiem sporo, rozumiem jest jeszcze multi, ale tam nie masz takich doznań jak w single. Dla mnie czas 10 godz jest wręcz komiczny i nie pluje na GoW, ale na każdą grę która AŻ tyle trwa. Bo żal człowiekowi się robi kiedy myśli że gra się rozkręca a dalej będzie tylko jeszcze lepiej a tu nagle koniec. I jeszcze patrząc na GoW, gdzie krew leje się gęsto, akcja za akcją, żal będzie człowiekowi powiedzieć że to już koniec, a ostatnio gierka coraz bardziej mnie się podoba.
Cytuj

możesz grać 2 raz na wyższym poziomie


Zawsze gram na najwyższym, chyba że będzie jak w God of War, gdzie poziom God był zablokowany i musiałem przejść grę jeszcze raz i choć przeszedłem, straty były :) Urwałem gałkę rzucając padem o podłogę ;)

Cytuj

3 raz inną ścieżką


Tylko że często inna ścieżka to 10m i idzie do tego samego celu :)

Cytuj

4 raz grając cooperative z kumplem


noo racja, ale to i tak nie te przeżycia, bo wszystko już znasz, choć z kolegą gra się świetnie w coop

Cytuj

 potem do znudzenia online


który może sięszybko znudzić :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Gears of War
« Odpowiedź #368 dnia: Listopada 08, 2006, 21:51:05 pm »
Fakt faktem, że gry tworzy się coraz krótsze, ale jednak bardziej intensywne. Jeżeli żal komuś w tym momencie wydać 250 zł na nówkę i nie jest do końca przekonany do gry, to może przecież poczekać kilka miesięcy, góra rok, i wtedy kupić GoW'a po bardziej atrakcyjnej cenie w granicach "stówki". Jeżeli gra wypali, cały ten premierowy szał opadnie i po kilku miesiącach dalej będzie uznawana przez wielu za wybitny tytuł (wiadomo, że z czasem opinia staje się nieco bardziej obiektywna), to razem z konsolą nabędę GoW - chyba się jednak przekonałem do tego tytułu, klimat mi nawet spasował  :D, a w necie nie sposób jak narazie znaleźć negatywnych opinii, co o czymś musi świadczyć  :)
PSN ID: WojtqGO

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 08, 2006, 22:07:45 pm »
Cytat: "Moldar"

Zawsze gram na najwyższym, chyba że będzie jak w God of War, gdzie poziom God był zablokowany i musiałem przejść grę jeszcze raz i choć przeszedłem, straty były Smile Urwałem gałkę rzucając padem o podłogę

Ja na Godzie skapitulowałem przy obronie rodziny. Chory motyw o_O

Co do Gearsów - te 10 godzin to dla łatwiejszego poziomu, a wszyscy i tak mówią, żeby odpalić od razu na poziomie hardcore. W Polsce 'hardcore'owiec' oznacza człowieka wyprawiającego cuda z daną pozycją i siedzącego nad jedną grą dwa lata, a w Stanach każdego gracza, który odpala konsolę częściej niż raz na miesiąc. 'Casual' to okreslenie osoby niegrającej i dla niej jest ten poziom dedykowany, więc nie ma sensu przez niego przelatywać. Mimo wszystko zgadzam się, że 250zł to strasznie dużo i póki co nie mam zamiaru kupować gier za taką górę kasy.


Cytat: "Moldar"
Większość, czyli nie wszystkie, a dzieje się tak od całkiem niedawna, no sorry, 250 zł za 10 godz gry to całkiem sporo, rozumiem jest jeszcze multi, ale tam nie masz takich doznań jak w single. Dla mnie czas 10 godz jest wręcz komiczny i nie pluje na GoW, ale na każdą grę która AŻ tyle trwa.

Ja prawdę mówiąc, kiedyś często gier nie kończyłem bo były za długie i powielały w kółko te same schematy. Każdy kij ma dwa końce, a medal dwie strony. Teraz z kolei te 10-20godzinne gry często przechodzę kilkukrotnie (z gier akcji na Xie Halo, Ninja Gaiden, PoP Sands of Time, BG&E, na PS2 teraz God of War), więc wychodzi na to samo i często gry mają mimo wszystko coś do zaoferowania przy drugim przechodzeniu. Ponadto i tak zazwyczaj gry przechodzę dłużej niż jest to podane w recenzjach, bo nigdzie mi się nie spieszy (w przeciwieństwie do recenzentów) i nic się nie stanie, jeśli pobadam trochę interakcję w grze i poszukam bonusów. A później zawsze pozostaje zabawa w speedruny (kiedyś przeszedłem Jagged Alliance 2 w około 20 minut;) - choć to gra turowa oczywiście)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Gears of War
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 08, 2006, 22:20:33 pm »
Osobiście też bym wolał gry trwające minimum, powiedzmy, 20 godzin. Smutne realia są jednak takie a nie inne - gry są robione teraz dla gości spędzających przeciętnie dużo mniej czasu niż my gracze, powiedzmy, bardziej hardcore'owi. . Kryterium długości gry jest chyba jednak nie aż tak istotny - sam skończyłem nowego Splintera, a już zabieram się za żyłowanie wyników. Poprzednie części tej serii, które "pękają" w kilka godzin potrafiłem męczyć miesiącami.
Z kolei wciąż nie potrafię się zmusić do Obliviona, który trwa wielokrotnie dłużej...
Istotna jest grywalność tytułu, dodatkowe opcje, możliwość masterowania tytułu, taki wspomniany tutaj speedrun. Wiele wskazuje na to że GoW na Hardzie wraz z tymi dodatkami zapewni nam naprawdę przyzwoity czas grania.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 08, 2006, 22:31:39 pm »
Cytat: "xelloss"
W Polsce 'hardcore'owiec' oznacza człowieka wyprawiającego cuda z daną pozycją i siedzącego nad jedną grą dwa lata, a w Stanach każdego gracza, który odpala konsolę częściej niż raz na miesiąc.

Nie znam żadnych statystyk, czy to potwierdzających czy to zaprzeczających, to co napisałeś, ale z tego co widzę tu(w USA) bardzo dużo ludzi zarówno gra jak i  ma konsole. Czesto jest tak że nie są stałymi graczami i nie grają w większość gier tylko wybrane/wybrany tytuł i nic ponadto(osobiście znam parę osób które kupiły PS2 dla FF XI i nie mają nic poza to grą), ale jak już mają konsole i jakąś dobrą grę(np. w/w FF XI) to włączają ją "częściej niż raz na miesiąc."
Więc z tym pojęciem "HARDCORE" to różnie może być

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 08, 2006, 22:35:21 pm »
Przechodzenie Splinter Cella poniżej najwyższego poziomu trudności to samokompromitacja. Ta gra na normalu jest strzelanką, a nie skradanką.:P

Takie Ninja Gaiden też zajmuje "tylko" 20 godzin (choć może i zajęło więcej licząc z restartami;)), ale jeszcze przeszedłem na wyższym poziomie trudności, spędziłem też godziny oglądając filmiki najlepszych kolesi na świecie. IMO dzisiaj gry też potrafią dużo dużo dać od siebie. No i Jet Set Radio Future też przeszedłem kilka razy. :mrgreen:

Recenzenci narzekali na długość Psychonauts (że niby 13 godzin), a mi przejście gry na 100% zajęło ponad 19. A poza tym design tej gry jest tak cholernie przemyślany, każda lokacja jest zrobiona kapitalnie (konspiracja mleczarza czy koleś, który sobie wmówił, że jest przodkiem Napoleona to poziomy, które każdy powinien przeżyć), że w sumie nie mam do twórców pretensji, że nie dołożyli tych pięciu dodatkowych poziomów. Mam nadzieję, że coś takiego powiem w przyszłości o Gears of War.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Gears of War
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 08, 2006, 23:17:44 pm »
Chyba zarzuce Baldurs Gate 2 poraz kolejny, znów 200 godz pójdzieee :D

btw. ściągłem filmik i póściłem na nowym TV, wyglada całkiem apetycznie :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 08, 2006, 23:27:50 pm »
Do zobaczenia za miesiac :)



BTW: Sorka ze tak pozno, gre mialem od samego rana ale niestety wybralem sie jednak do szkoly i wlasnie sie za nia zabieram :)

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #375 dnia: Listopada 08, 2006, 23:59:45 pm »
Miłego grania życzę.
Ja też swoją kopię dostanę lada chwila.
Poszedłem(właściwie to na niego wpadłem) do store manager`a :) Wyjaśniłem ładnie mu że na według daty na stornie walmartu już powinna być. A on wziął ode mnie nr. tel i obiecał zadzwonić jak tylko dostaną  :twisted:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Gears of War
« Odpowiedź #376 dnia: Listopada 09, 2006, 00:10:44 am »
Cytat: "_ReD_"
Do zobaczenia za miesiac :)



BTW: Sorka ze tak pozno, gre mialem od samego rana ale niestety wybralem sie jednak do szkoly i wlasnie sie za nia zabieram :)
Hyh, mogę... chociaż dotknąć?;-)Cholerka jeszcze grubo ponad tydzień... Przy okazji TEN koles też już pewnie gra... :-)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Gears of War
« Odpowiedź #377 dnia: Listopada 09, 2006, 00:23:52 am »
Farciarze...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Gears of War
« Odpowiedź #378 dnia: Listopada 09, 2006, 00:24:00 am »
on mówi: licze na was moim drodzy, wypchajcie moje kieszenie zielonymi :]
;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #379 dnia: Listopada 09, 2006, 00:31:00 am »
Normalnie brak mi slow aby opisac to co sie dzieje na ekranie, galki oczne tarzaja mi sie po podlodze. Grafika bije wszystko co widzielismy do tej pory. No nie da sie tego po prostu opisac. Pamietacie ten nowy trailer z muzyka Mad World? Sama gra wyglada jeszcze lepiej niz to co widzieliscie na tym trailerze. Ogladanie filmiku jak koles zarzyna kogos pila to pikus w porownaniu do tego co przezywasz robiac to samemu. Plansze sa zaprojektowane fenomenalnie, design rozlozyl mnie na kolana. Dzwieki i musyka pierwszej proby, na ekranie non stop cos sie dzieje, a to cos sie wali, a to nadlatuja smiglowce i ostrzeliwuja pole walki nie zwracajac na ciebie uwagi. Biegaj, chowaj sie walcz, walcz i walcz. Gra miazdzy, gdy juz to zrobi pozbiera cie do kupy zeby cie rozpiepszyc ponownie. Prawdziwy majstersztyk, gra godna miana next genowej. Grajac w ta gre sam nie mozesz uwierzyc ze to nie jest render. Wracam do gry pozniej cos moze napisze bo narazie palec mi ze spustu nie schodzi a krew leje sie na wszystkie strony.

Powiem tylko ze gram na poziomie hardcore i jest naprawde hardcorowo :D

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #380 dnia: Listopada 09, 2006, 02:34:47 am »
Pociesze was :twisted: też mam GOW  8)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #381 dnia: Listopada 09, 2006, 03:26:40 am »
Chapter 1 ukonczony. Gra naprawde rewelacja. Nie pozwala od siebie odejsc nawet na sekunde. Kiedy juz myslisz ze wszystko widziales ta pokazuje pazurki ponownie. Walka z pierwszym wielkim madafaka byla wrecz rewelacyjna (moze nieco krotka ale za to intensywna). Z kazda sekunda spedzona z gra zaczynam jeszcze bardziej doceniac kunszt grafikow. Design po prostu miazdzy a grafa kopie lezacego i gdy juz myslisz ze to wszystko wtedy oswietlenie i cieniowanie wbija ci noz w plecy. Jesli jakims cudem udalo ci sie jeszcze przezyc to gra aktorow niestety urwie ci juz glowe, nie wiem kto podkladal glosu pod postacie ale zrobili to wysmienicie. Chyba najlepiej dobrane glosu jakie tylko mozna sobie wymazyc, duzo przeklenstw a gra aktorow pierwsza klasa. Gra nawet na sekundke nie zwalnia, zero chrupniec no doslownie nic. Dobra wracam do gry bo pad stygnie :)

rav04 jesli bedziesz gral to od razu bierz poziom hardcore. Normalnie rewelka :) A i uwazaj jak bedziesz gral w ciemnym pomieszczeniu i przypadkiem masz kino domowe podpiete pod 360tke zebys zawalu serca nie dostal. Ja dwa razy z fotela sie zsunolem :D

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #382 dnia: Listopada 09, 2006, 05:04:24 am »
Cytat: "_ReD_"
rav04 jesli bedziesz gral to od razu bierz poziom hardcore. Normalnie rewelka Smile A i uwazaj jak bedziesz gral w ciemnym pomieszczeniu i przypadkiem masz kino domowe podpiete pod 360tke zebys zawalu serca nie dostal. Ja dwa razy z fotela sie zsunolem Very Happy

Naszczęście :( mnie to nie grozi. CRT TV :?
Oczywiście że na hardcore :)

Tak jak RED napisał ładnie szybko i bez chrupnięć :) Zresztą co się będe rozpisywał on już wszystko napisał  :P Lece grać

Nawet nie wiecie jak się ucieszyłem widząc niezniszalną kanapę w gow, ale niestety bardzo szybko się rozpadła wiec nie chowajcie się za kanapy  :wink:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #383 dnia: Listopada 09, 2006, 08:33:17 am »
Chapter drugi powoli zmierz ku koncowi (kurde dlugie te chaptery jak cholerka) no i coz, gra podnosi wszystko do kwadratu. Pamietacie Pitch Black i motyw z tym latajacym badziewiem? To pomnozcie to przez 4 normalnie jak to zobaczylem to az zaniemialem. Caly czas walczymi na ulicach miasta, musimy poruszac sie od jednego oswietlonego punktu do drugiego a chmara (doslownie setki) tego czegos lata ciagle nad glowami. Myslisz ze tylko tobiee groza? Jesli wrog wjdzie w strefe nieoswietlona jedyne co ponim zostanie to flaki :) zajebioza :)

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Gears of War
« Odpowiedź #384 dnia: Listopada 09, 2006, 08:50:29 am »
A ile jest rozdzialow?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Gears of War
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 09, 2006, 08:51:09 am »
takie pytanie, czy gra jest liniowia i idzie jak po sznurku ? I czy wszystko jest takie samo jak zaczynasz grać jeszcze raz ? Tzn. stwory wychodza w tych samych momentach w tych samych miejscach.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #386 dnia: Listopada 09, 2006, 08:51:38 am »
Wszyskich rozdzialow jest piec ale sa cholernie dlugie :D I czego wlasnie sie dowiedzialem w grze sa pojazdy :) wlasnie popierdzielam niezlym samochodzikiem bojowym :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Gears of War
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 09, 2006, 08:59:04 am »
gierka jest choć troche straszna ? Bo jedyna gra póki co która mnie ruszała to Alien Vs Predator, wszystko przez wykrywacz ruchu :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 09, 2006, 09:04:36 am »
No ja dwa razy malo co zawalu nie dostalem, ale glownie przez dzwieki, chociaz czasami tez potrafi jakis gosci w najmniej oczekiwanym momencie wyskoczyc. Tak mozna sie wystraszyc :)

Tu macie dwie fotki jedna z tym pojazdem a druga ot tak sobie :D

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 09, 2006, 09:11:19 am »
Ej red nie zdradzaj tak dużo niech też mają fun :)
Ale jak juz napisałeś o wronach, to niezły z nimi patent, aż strach wyjść poza światło  :twisted:
@Moldar
Co jakiś czas masz wybór jaką drogę chcesz obrać co nieznacznie zmienia rozgrywkę

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Gears of War
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 09, 2006, 09:14:59 am »
Słyszeliście kiedyś o terminie SPOILER!!!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 09, 2006, 09:15:58 am »
Jeszcze dwa zdjecia. Ten samochodzik jest naprawde przeswietny.



Ale tu nikt nie spojluje, nawet slowem nie odezwalismy sie na temat fabuly. A jesli nie chcesz nic wiedziec na temat samej gry to nie wchodz do tego tematu. Bo albo tu wszedles aby cos wybadac albo strasznie sie nudzisz.

nakimushi

  • Gość
Gears of War
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 09, 2006, 10:16:32 am »
RED cicho już ;)  
nie da rady zrobić lepszych fotek ?

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 09, 2006, 10:22:37 am »
Pózniej mogę zrobić zrzuty z gry w rozdzielczości 480

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 09, 2006, 10:40:10 am »
Cytat: "nakimushi"
RED cicho już ;)  
nie da rady zrobić lepszych fotek ?


Wlasnie sek w tym ze nie bo aparat jest troche spierdzielony i nie moze zlapac ostrosci. Przykro mi :(

klucha444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 09, 2006, 10:49:00 am »
Sorry w ile godzin idzie ukonczyc ta gre i czy wyglada nadal super na zwyklym tv

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 09, 2006, 10:59:25 am »
nie wiem w ile idzie ja ukonczyc zaczolem grac o godzinie 7:00 PM a jest 5:00 AM i dopiero mam trzeci chapter. Nie wiem jak wyglada na zwyklym tv ale dzisiaj to sprawdze i dam wam znac :D

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 09, 2006, 11:01:58 am »
@red
nie musisz :)


Gram na zwykłym TV to ci powiem, wygląda bardzo dobrze(jestem bardzo upierdliwy jeśli chodzi o grafike,wiec dla innych może być rewelacyjnie).
W ile?
Dlugo, napewno dłużej niż powiedziane 12 godzin(na poziomie hardcore)
gram już ok 9-10 godzin i jestem w akcie 2(myślę że pod koniec aktu 2, choć tak też myślałem ok  godzin temu :)   )

Ps akt 2 jest bardziej klimatyczny niż avp kompania czlowiekiem  :shock:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 09, 2006, 11:13:23 am »
Cytat: "rav04"

Ps akt 2 jest bardziej klimatyczny niż avp kompania czlowiekiem  :shock:

Chyba 3 ? Z reszta nie wazne. Wazne ze prawde mowi co do klimatu :D

Ty grasz na zwyklym tv a nie CRT?

Obczajcie jakie ocenki zbiera GoW :) tu jest cos kolo 20 ocen z roznych serisow :)

http://www.gamerankings.com/htmlpages4/928234.asp

klucha444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Gears of War
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 09, 2006, 11:25:52 am »
a sa jakies elementy otoczenia ktore mozna zniszczyc.np mur za ktorym skryl sie przeciwnik,kule zostawiaja slady na rzeczach.