Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741711 razy)

0 użytkowników i 40 Gości przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11440 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:27:18 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Poczekaj na Alna Wake i na inne gry które mają się ukazać ,na killzone 2 świat się nie kończy.

Dokladnie masz calkowita racje... co z tego ze killzone teraz wyglada najlepiej jak za pol roku moze byc juz kilka tytulow ktore wygladaja lepiej?

że też nie wpadłem na to, że to takie proste!1
przecie taką grafikę jak w Killzone 2 za pół roku to każda gra na XO będzie miała... :lol:
Świadczy o tym olbrzymi postęp jaki dokonał się w temacie grafiki na XO w ciągu ostatnich 2 lat(GeoW vs GeoWII)!!!

« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 20:29:11 pm wysłana przez A-n »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11441 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:29:16 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11442 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:30:46 pm »
Lem uwazaj teraz na SOny Defense Force :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11443 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:30:57 pm »
Przecież Anonim napisał o faktach.

Takich gier ex od 3rd party jest więcej na Xboxa i generują większą sprzedaż niż takie gry na PS3. Unik w postaci tekstu o wydawcy nic nie zmienia.

Trzeba się jeszcze nauczyć odróżniać 3rd od 1st i 2nd party...

Widzę Iras, że jako jeden z nielicznych rozumiesz o co w tym chodzi...


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11444 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:31:32 pm »
Ja miałem wcześniej przeprosić A-n, ale akurat Anonim uargumentował swoją wypowiedź i wyszło na to, że A-n ze słowa "liczebnie" zrobił "bardzo dużo", więc nie wiem gdzie ten headshot.
Możliwe, że trochę się w tym wszystkim pogubiłem, więc zastrzegam sobie prawo do błędu ;)

Widzę że siła wciskania kitów przez Anonimowego, działa jeszcze na niektóre jednostki. :P
Cytuj
Logika podpowiada, że skoro istnieje możliwość pogrania na PC w gry, które są niby exlusivami dla X0 to czemu z niej nie skorzystać. Ja akurat mam możliwość grania na X0 każdego dnia, więc nie potrzebny mi PC do tego. Jednak pewnie jest cała masa ludzi posiadających PS3 i PC, którzy tak właśnie czynią.
Jeśli są tacy ludzie, to akurat ich zachowanie jest fchuj nielogiczne, zważywszy na fakt, że o wiele więcej musieliby wydać na kompa, który pociągnąłby ixowe gry, niż na samą konsolę.

PC'ta ma w domu każdy i często są to ludzie młodzi, którym PC'ta kupuje rodzic. Nie wiem czy Ty udajesz że tego nie wiesz, czy celowo tak piszesz. Dokupienie karty graficznej nie wymaga dużych nakładów finansowych, więc ja tu nic w ch.j nielogicznego tutaj nie widzę.
Akurat znam mało osób które mają w chacie PC o mocy wystarczającej do tego, żeby gry chodziły tak samo dobrze jak na Xie. X teraz jest teraz cholernie tani i kosztuje niewiele więcej niż porządna karta graficzna.

Poza tym nie ma to zbytniego znaczenia, że gry na Xa wychodzą również na Pc jeśli spojrzymy na wyniki sprzedaży. GoW jedynka sprzedał się na Xa w liczbie ponad 5 mln egzemplarzy a np Uncharted w ok 2 mln. Po co komuś do szczęścia "prawdziwe exclusivy" skoro o niczym nie świadczą.

Cytuj
Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.
A przeszedłeś obydwie gry, albo chociaż grałeś w nie dłużej by porównywać grafikę? :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11445 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:32:00 pm »
Lem uwazaj teraz na SOny Defense Force :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spoko narazie mam wszystko pod kontrola  :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11446 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:33:05 pm »
Przecież Anonim napisał o faktach.

Takich gier ex od 3rd party jest więcej na Xboxa i generują większą sprzedaż niż takie gry na PS3. Unik w postaci tekstu o wydawcy nic nie zmienia.

Trzeba się jeszcze nauczyć odróżniać 3rd od 1st i 2nd party... Sony deklasuje złoma w 1st, złom ma przewagę w 2nd, a 3rd prawie nie ma na obu konsolach. Na dobrą sprawę to - o ironio - pod względem sprzedaży exclusive'ów 3rd party przeważać może PS3, bo ma MGS4, a żadnego takiego głośnego tytułu na złoma sobie nie przypominam.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11447 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:33:11 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11448 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:34:38 pm »
Inne znaczy Uncharted 2 ,Heavy Rain ,Alan Wake ,FF13 i Bóg wie co jeszcze :cool: Geow3?! :-)

Cytuj
Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

Zapomniałeś napisać "moim zdaniem" reszta świata (nie wszyscy) są innego zdania.
Cytuj
KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

3 lata developingu robi swoje ,przez ten czas ukazały się 2 części Gearsów.

Cytuj
przecie taką grafikę jak w Killzone 2 za pół roku to każda gra na XO będzie miała...

A kto tu pisze wyłącznie o X360 ,chyba tylko Ty , mi chodzi o ogół ,dlatego użyłem słowa inne po żyjemy zobaczymy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11449 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:35:19 pm »
Inne znaczy Uncharted 2 ,Heavy Rain ,Alan Wake ,FF13 i Bóg wie co jeszcze :cool: Geow3?! :-)

Cytuj
Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

Zapomniałeś napisać "moim zdaniem" reszta świata (nie wszyscy) są innego zdania.

Chyba Twojego świata.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11450 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:35:42 pm »
Eh jedni drugim dogadują jakie to... dziecinne.

Czy xboty nie potrafią zrozumieć że xbox to konsola w której wykorzystano prawię wszystkie zasoby ? Nie powstanie żadna gra który by zmiotła wszystko z powierzchni ziemi i i nawet Alan Wake takową nie będzie. Grafika na x0 stanęła na poziomie Gears of War no może Mass Effect ;)

PS3 jest silniejsze, albo ma więcej do zaoferowania i może teraz zarządzić bo exclusiveów powstało bardzo mało i są różnej jakości nie to co exclusive na x0 chodzące na silniku U2. Killzone 2 to na razie najładniejsza gra na ps3 i ogólnie konsole i na pewno powstanie coś JESZCZE ładniejszego gdyż Guerilla nie wykorzystała całych zasobów ps3 z braku kasy, skilla i ograniczonego silnika. Wyjdzie jeszcze parę killerów. Niestety xbox z faktu że pisze się na nim dużo łatwiej pokazał już prawie wszystko co mógł.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11451 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:35:56 pm »
Marcepan:
Niemożliwe, sugerujesz się jakimiś nagrodami, przecież wszystkie serwisy są nieobiektywne :( Myślałem że wiesz o czym mówisz no ale skoro nie grałeś w MGS 4 to ja już nie wiem :(

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11452 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:38:22 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Czekaj, ale czy czasem inny serwis nie przyznal takiej nagrody Gears of War 2?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11453 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:38:29 pm »
Przecież Anonim napisał o faktach.

Takich gier ex od 3rd party jest więcej na Xboxa i generują większą sprzedaż niż takie gry na PS3. Unik w postaci tekstu o wydawcy nic nie zmienia.

Trzeba się jeszcze nauczyć odróżniać 3rd od 1st i 2nd party... Sony deklasuje złoma w 1st, złom ma przewagę w 2nd, a 3rd prawie nie ma na obu konsolach. Na dobrą sprawę to - o ironio - pod względem sprzedaży exclusive'ów 3rd party przeważać może PS3, bo ma MGS4, a żadnego takiego głośnego tytułu na złoma sobie nie przypominam.
Epic jest 2nd party? BXioware jest 2nd party? Tecmo jest 2nd party?

Iras, a wyniki sprzedazy obu GeoWów plus Mass Effecta itd moze sobie przypomnisz?


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11454 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:39:57 pm »
Ja miałem wcześniej przeprosić A-n, ale akurat Anonim uargumentował swoją wypowiedź i wyszło na to, że A-n ze słowa "liczebnie" zrobił "bardzo dużo", więc nie wiem gdzie ten headshot.
Możliwe, że trochę się w tym wszystkim pogubiłem, więc zastrzegam sobie prawo do błędu ;)

Widzę że siła wciskania kitów przez Anonimowego, działa jeszcze na niektóre jednostki. :P
Cytuj
Logika podpowiada, że skoro istnieje możliwość pogrania na PC w gry, które są niby exlusivami dla X0 to czemu z niej nie skorzystać. Ja akurat mam możliwość grania na X0 każdego dnia, więc nie potrzebny mi PC do tego. Jednak pewnie jest cała masa ludzi posiadających PS3 i PC, którzy tak właśnie czynią.
Jeśli są tacy ludzie, to akurat ich zachowanie jest fchuj nielogiczne, zważywszy na fakt, że o wiele więcej musieliby wydać na kompa, który pociągnąłby ixowe gry, niż na samą konsolę.

PC'ta ma w domu każdy i często są to ludzie młodzi, którym PC'ta kupuje rodzic. Nie wiem czy Ty udajesz że tego nie wiesz, czy celowo tak piszesz. Dokupienie karty graficznej nie wymaga dużych nakładów finansowych, więc ja tu nic w ch.j nielogicznego tutaj nie widzę.
Akurat znam mało osób które mają w chacie PC o mocy wystarczającej do tego, żeby gry chodziły tak samo dobrze jak na Xie. X teraz jest teraz cholernie tani i kosztuje niewiele więcej niż porządna karta graficzna.

Nie moja wina że masz takich znajomych. U mnie jest zupełnie odwrotnie. Większość ma kompy, które spokojnie pociągną GeOW.

Poza tym nie ma to zbytniego znaczenia, że gry na Xa wychodzą również na Pc jeśli spojrzymy na wyniki sprzedaży. GoW jedynka sprzedał się na Xa w liczbie ponad 5 mln egzemplarzy a np Uncharted w ok 2 mln. Po co komuś do szczęścia "prawdziwe exclusivy" skoro o niczym nie świadczą.

Co Ty mi tu ze sprzedażą wyskakujesz? Co mnie to obchodzi? Ja jestem graczem, nie zarabiam na sprzedaży gier. Ja gram, oceniam gry i wychodzi że Sony ma lepsze studia wewnętrzne, które robią lepsze gry exlusive.

Cytuj
Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.
A przeszedłeś obydwie gry, albo chociaż grałeś w nie dłużej by porównywać grafikę? :lol:

Grałem w obie.

PS. To wszystko co piszesz, nadal nie zmienia faktu że Sony ma exlisuvy, które są tylko i wyłącznie na konsolach tej firmy. W przypadku X0 tak nie ma, bo można pograć na w te gry na PC.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11455 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:40:37 pm »
Inne znaczy Uncharted 2 ,Heavy Rain ,Alan Wake ,FF13 i Bóg wie co jeszcze :cool: Geow3?! :-)

Cytuj
Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

Zapomniałeś napisać "moim zdaniem" reszta świata (nie wszyscy) są innego zdania.

Chyba Twojego świata.

Jak było mówione o Tobie w kontekście wszystkich posiadaczy ps3 to się oburzyłeś, a teraz się ze wszystkimi utożsamiasz, że niby każdy myśli jak Ty, to się nadaje do co was ostatanio rozśmieszyło i jako xbot mam zadanie to tam wkleić.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11456 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:40:47 pm »
Ta on grał ,chyba w kulki ,MarcePan nie mój tylko nasz (no chyba  że jesteś nie z tego świata) przestań się wreszcie zasłaniać tym VGA :eek: Każdy serwis wybrał inaczej większość dała na Geow2.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11457 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:41:05 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Czekaj, ale czy czasem inny serwis nie przyznal takiej nagrody Gears of War 2?

VGA to nie serwis chłopie. To takie oskary dla gier. Wielka impreza, gdzie przyznaje się nagrody.

Jeśli już mowa o serwisach, to MGS4 tez od paru zebrał nagrodę za najlepszą grafikę w 2008 roku.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11458 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:41:23 pm »
Zeby nie bylo ze rzucam slowa na wiatr  :cool: :cool: :cool:


http://goty.gamespy.com/2008/special/index.html

Best Graphics 2008 od GameSpy dla Gears of War 2 :) - no tak GameSpy to maly undergruondowy serwis. Ale skoro mowa o VGA ... no coz Halo3 dostalo takie 2 oscary w zeszlym roku wiec cos musi byc na rzeczy, w sumie nie wiele gier dostalo 2 "statuetki".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 20:44:04 pm wysłana przez LoNdEk »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11459 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:41:50 pm »
przed chwilą jakiś samobójca napisał w temacie Killzone 2
Cytuj
no detali na mapach akurat w cod4 jest 3 razy wiecej....

W dzisiejszym rankingu głupot jakie przeczytałem na tym forum - mój faworyt, chociaż kilku z Was usilnie stara się go przebić!!
A kto tu pisze wyłącznie o X360 ,chyba tylko Ty , mi chodzi o ogół ,dlatego użyłem słowa inne po żyjemy zobaczymy.
Odnosiłem się do wypowiedzi Lem'a, który jak zrozumiałem wyraźnie pisał w kontekście gier na XO!

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11460 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:42:06 pm »
Ja miałem wcześniej przeprosić A-n, ale akurat Anonim uargumentował swoją wypowiedź i wyszło na to, że A-n ze słowa "liczebnie" zrobił "bardzo dużo", więc nie wiem gdzie ten headshot.
Możliwe, że trochę się w tym wszystkim pogubiłem, więc zastrzegam sobie prawo do błędu ;)
Pogubiłeś się POK
 Anonimowy napisał:
Cytuj
3rd party exclusivy na X360 (które to w przeciwieństwie PS3 mają się znacznie lepiej  Laughing )
a moja odpowiedź na to była następująca
Cytuj
Tak więc Anonimowy, w temacie exclusiv'nych gier 3rd party  na X360, których to miałoby być znacznie więcej niż na PS3 EPIC FAIL

"znacznie lepiej" ma w  kontekście liczebności gier chyba to samo znaczenie co "znacznie więcej"??

To chyba ty się gubisz...
Sam zrobiłeś z igły widły i dopisałeś własną interpretację do moich słów.

Mój post dotyczył tego że na PS3 nie ma 3rd party patrząc na listę wydawniczą 2008 2009 z tego linku.
Kwestię exclusiwów na X360 to Ty starałeś się wyciągnąć na siłę...

Twoje Epic Fail było zaś, ahem, komentarzem do listy ex na X360 zrobionej przez Soula (zawierała pozycje na PC/2nd party) - listy której ja napisałem że ode mnie nie masz co oczekiwać bo nie mam zamiaru się licytować tytułami TBA/"a moich jest więcej" "A moje są lepsze" ale skierowanym do mnie - jakbym to JA za tę listę odpowiadał.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


O "liczebnie" odpowiedziałem ci pod spodem w odpowiedzi do wcześniejszego postu jak dowaliłeś się do tekstu w nawiasie który g... miał do sedna sprawy (brak ex 3rd party na PS3)- i to tak byś wreszcie przestał czepiać się pierdół (pokaż mi pokaż... dosłownie jak w przedszkolu...)  a wrócił do tematu.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 21:07:45 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11461 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:42:29 pm »
Ta on grał ,chyba w kulki ,MarcePan nie mój tylko nasz (no chyba  że jesteś nie z tego świata) przestań się wreszcie zasłaniać tym VGA :eek: Każdy serwis wybrał inaczej większość dała na Geow2.

Następny mądry. VGA to nie serwis.

PS. Czytaj częściej forum to się dowiesz że pogrywam sobie od czasu do czasu na X0. Stwierdzam że GeOW2 ma słabszą oprawę od MGS4.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11462 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:42:42 pm »
Epic jest 2nd party? BXioware jest 2nd party? Tecmo jest 2nd party?

Iras, a wyniki sprzedazy obu GeoWów plus Mass Effecta itd moze sobie przypomnisz?

To wszystko gry 2nd party - tworzone przez niezależne studia, ale wydawane przez Microsoft. Jak gry Insomniac u Sony.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11463 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:42:46 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Zacznijmy moze od tego, ze nie obchodza mnie zadne VGA czy rankingi jakis tam serwisow i to czy tam na jakims VGA MGS4 dostal nagrode za najlepsza grafike mnie nic a nic nie obchodzi (poprostu zwisa mi to). Dobra przejdzmy dalej. Czy ja gdzies cos wspomnialem o swiecacych teksturach? NIE! GeoW jest pod prawie kazdym wzgledem lepszy, a co najmniej stoi na rownym poziomie (w kwestii grafiki oczywiscie bo jesli chodzi o fabule to wiadomo kto jest lepszy) i to jest oczywiscie moje zdanie nie musisz sie z nim zgadzac. Wydaje mi sie jednak ze masz na oczach klapki SONY ktore uniemozliwiaja Ci dokonac wlasciwego wyboru

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11464 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:43:36 pm »
PC'ta ma w domu każdy i często są to ludzie młodzi, którym PC'ta kupuje rodzic. Nie wiem czy Ty udajesz że tego nie wiesz, czy celowo tak piszesz. Dokupienie karty graficznej nie wymaga dużych nakładów finansowych

I jak tu nie kochać SW ^^
Jak jeszcze kilkanaście stron temu było o graniu na PC, to padały teksty, że blaszaki są drogie (równowartość iluśtam Xbox'ów), że po co przepłacać, że w ogóle nikt nie gra na PC.
Teraz zaś wychodzi na to, że każdy ma w domu PC odpowiedniego, by grać w najnowsze gry, a dokupienie nowej karty to kwestia małych nakładów finansowych.

Ah jak te ceny spadły po nowym roku.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11465 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:43:50 pm »
Cytuj
Ja gram, oceniam gry i wychodzi że Sony ma lepsze studia wewnętrzne, które robią lepsze gry exlusive.
No widzisz, ja też oceniam i np taki MGS4 jest gorszy od Mass Effect, a Uncharted od Gearsów.

Cytuj
To wszystko co piszesz, nadal nie zmienia faktu że Sony ma exlisuvy, które są tylko i wyłącznie na konsolach tej firmy. W przypadku X0 tak nie ma, bo można pograć na w te gry na PC.
Korzystasz z tego przywileju?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11466 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:43:53 pm »
HeHe, widzę że Anonim cięgle próbuje odwrócić kota ogonem. :lol: Przez A-n'a chłopak nie będzie mógł dziś spać.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11467 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:44:27 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Zacznijmy moze od tego, ze nie obchodza mnie zadne VGA czy rankingi jakis tam serwisow i to czy tam na jakims VGA MGS4 dostal nagrode za najlepsza grafike mnie nic a nic nie obchodzi (poprostu zwisa mi to). Dobra przejdzmy dalej. Czy ja gdzies cos wspomnialem o swiecacych teksturach? NIE! GeoW jest pod prawie kazdym wzgledem lepszy, a co najmniej stoi na rownym poziomie (w kwestii grafiki oczywiscie bo jesli chodzi o fabule to wiadomo kto jest lepszy) i to jest oczywiscie moje zdanie nie musisz sie z nim zgadzac. Wydaje mi sie jednak ze masz na oczach klapki SONY ktore uniemozliwiaja Ci dokonac wlasciwego wyboru
Toś kurde Ameryki nie odkrył.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11468 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:44:55 pm »
Ta on grał ,chyba w kulki ,MarcePan nie mój tylko nasz (no chyba  że jesteś nie z tego świata) przestań się wreszcie zasłaniać tym VGA :eek: Każdy serwis wybrał inaczej większość dała na Geow2.

Następny mądry. VGA to nie serwis.

PS. Czytaj częściej forum to się dowiesz że pogrywam sobie od czasu do czasu na X0. Stwierdzam że GeOW2 ma słabszą oprawę od MGS4.

Ale przecież w MGS 4 długo nie grałeś tak ? Przeszedłeś ją chociaż ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11469 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:45:16 pm »
Z PS3 i X360  będzie tak jak z Xbox i Playstation 2 różnice graficzne będą nie wielkie ,na korzyść PS3.


Taa - bo Killzone 2 jest tylko "troszkę" lepsze graficznie od Halo 3 czy GeoW II...

Jasne, ze Killzone jest tylko troszke lepszy od GeoW 2 co innego jesli chodzi o Halo tu juz roznica jest ogromna...


Żart jakiś? MGS4 wygląda lepiej od GeOW2 że już o U:DF nie wspomnę.

KZ2 jest znacznie bardziej zaawansowany od GeOW2. Jedynie tekstury w obu grach mają podobny poziom. Cała reszta na korzyść KZ2.

MGS4 lepiej od GeoWa 2? taaa jasneeeee a swinie lataja i zawijaja w sreberko... (Ku**a cos mi sie porabalo  :mad: )
Jak MGS4 dla ciebie wyglada lepiej od GeoWa to ja juz sam nie wiem o co kaman. Moze jakis okulista by sie przydal?

Nie tylko dla mnie. VGA (VideoGameAwards) przyznała nagrodę za najlepszą grafikę dla MGS4. Jednym z konkurentów był Gears of War 2. Także Tobie polecam okulistę, bo łądna gra to nie tylko świecące się tekstury.

Zacznijmy moze od tego, ze nie obchodza mnie zadne VGA czy rankingi jakis tam serwisow i to czy tam na jakims VGA MGS4 dostal nagrode za najlepsza grafike mnie nic a nic nie obchodzi (poprostu zwisa mi to). Dobra przejdzmy dalej. Czy ja gdzies cos wspomnialem o swiecacych teksturach? NIE! GeoW jest pod prawie kazdym wzgledem lepszy, a co najmniej stoi na rownym poziomie (w kwestii grafiki oczywiscie bo jesli chodzi o fabule to wiadomo kto jest lepszy) i to jest oczywiscie moje zdanie nie musisz sie z nim zgadzac. Wydaje mi sie jednak ze masz na oczach klapki SONY ktore uniemozliwiaja Ci dokonac wlasciwego wyboru

To jest tylko i włącznie Twoje zdanie. VGA to zdanie komisji, specjalistów i ludzi z branży, którzy wybierali najładniejszą grę roku 2008. Tyle w temacie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11470 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:46:04 pm »
VGA ... no coz Halo3 dostalo takie 2 oscary w zeszlym roku wiec cos musi byc na rzeczy, w sumie nie wiele gier dostalo 2 "statuetki". A GoW 2 mialo nominacje do najladniejszej gry 2008 wiec cos tez to znaczy. Teraz za kazdym razem kiedy ktos napisze cos negatywnego o Halo3 napisze - chlopie 2 VGA w jednym roku to jest cos. Do tego ponad 8mln sprzedanych egzemplarzy gry ... wow... wszyscy co sadze ze H3 to slaba gra sie nie znaja!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 20:47:38 pm wysłana przez LoNdEk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11471 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:48:09 pm »
Cytuj
To wszystko co piszesz, nadal nie zmienia faktu że Sony ma exlisuvy, które są tylko i wyłącznie na konsolach tej firmy. W przypadku X0 tak nie ma, bo można pograć na w te gry na PC.
Korzystasz z tego przywileju?

Ile razy mam jeszcze pisać, że mam możliwość grania codziennie na X0 i nie muszę tego robić na PC? Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem już o tym dzisiaj.
: Styczeń 04, 2009, 20:46:43 pm
VGA ... no coz Halo3 dostalo takie 2 oscary w zeszlym roku wiec cos musi byc na rzeczy, w sumie nie wiele gier dostalo 2 "statuetki". A GoW 2 mialo nominacje do najladniejszej gry 2008 wiec cos tez to znaczy.

Aha, Ty znowu będziesz wyskakiwał z poprzednimi latami. Znów brak argumentów. Może cofnijmy się do czasów PSX'a.

PS. Poszukaj sobie ile razy MGS4 zbierał nagrodę za najlepsza oprawę A/V. Było w o tym napisane tutaj.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11472 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:51:52 pm »
Ja miałem wcześniej przeprosić A-n, ale akurat Anonim uargumentował swoją wypowiedź i wyszło na to, że A-n ze słowa "liczebnie" zrobił "bardzo dużo", więc nie wiem gdzie ten headshot.
Możliwe, że trochę się w tym wszystkim pogubiłem, więc zastrzegam sobie prawo do błędu ;)
Pogubiłeś się POK
 Anonimowy napisał:
Cytuj
3rd party exclusivy na X360 (które to w przeciwieństwie PS3 mają się znacznie lepiej  Laughing )
a moja odpowiedź na to była następująca
Cytuj
Tak więc Anonimowy, w temacie exclusiv'nych gier 3rd party  na X360, których to miałoby być znacznie więcej niż na PS3 EPIC FAIL

"znacznie lepiej" ma w  kontekście liczebności gier chyba to samo znaczenie co "znacznie więcej"??

To chyba ty się gubuisz...
Sam zrobiłeś z igły widły i dopisałeś własną interpretację do moich słów.

Mój post dotyczył tego że na PS3 nie ma 3rd party patrząc na listę wydawniczą 2008 z tego linku.
Kwestię exclusiwów na X360 to Ty starałeś się wyciągnąć na siłę...

Twoje Epic Fail było zaś, ahem, komentarzem do listy ex na X360 zrobionej przez Soula (zawierała pozycje na PC/2nd party) - listy której ja napisałem że ode mnie nie masz co oczekiwać bo nie mam zamiaru się licytować tytułami TBA/"a moich jest więcej" "A moje są lepsze" ale skierowanym do mnie - jakbym to JA za tę listę odpowiadał.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


O "liczebnie" odpowiedziałem ci pod spodem w odpowiedzi do wcześniejszego postu jak dowaliłeś się do tekstu w nawiasie który g... miał do sedna sprawy (brak ex 3rd party na PS3)- i to tak byś wreszcie przestał czepiać się pierdół (pokaż mi pokaż... dosłownie jak w przedszkolu...)  a wrócił do tematu.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Anonimowy, bo kręcisz jak polityk
Odpowiedz mi:
Są te tytuły na wyłączność XO od 3rd party czy ich nie ma? :lol:

Dobrze wiem co miałeś na myśli. Po pierwsze to była lista wydawnicza na rok 2009 a nie 2008!! Kwestia exclusivów została wyciągnięta w odpowiedzi na Twoje insynuacje, że na XO sytuacja z 3rd party jest znacznie lepsza, a tak nie jest.
Epic FAIL było w stosunku do Ciebie i Soula  - chodziło w nim o to, że 3rd party bez finansowej pomocy ze strony M$ na XO nie istnieją ,podobnie jak w przypadku PS3 i tyle.

Z mojej strony EOT...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11473 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:52:36 pm »
PC'ta ma w domu każdy i często są to ludzie młodzi, którym PC'ta kupuje rodzic. Nie wiem czy Ty udajesz że tego nie wiesz, czy celowo tak piszesz. Dokupienie karty graficznej nie wymaga dużych nakładów finansowych

I jak tu nie kochać SW ^^
Jak jeszcze kilkanaście stron temu było o graniu na PC, to padały teksty, że blaszaki są drogie (równowartość iluśtam Xbox'ów), że po co przepłacać, że w ogóle nikt nie gra na PC.
Teraz zaś wychodzi na to, że każdy ma w domu PC odpowiedniego, by grać w najnowsze gry, a dokupienie nowej karty to kwestia małych nakładów finansowych.

Ah jak te ceny spadły po nowym roku.

Być może były takie teksty, ale ja nie pisałem że PC'ty są drogie, więc cytując moją wypowiedź pomyliłeś się nieco. Ja nic takiego nie pisałem o PC'tach. Owszem uważam że granie na PC ssie paukę, ale nie zmienia to faktu iż można pograć w niby exlusivy z X0.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11474 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:53:24 pm »
Ta on grał ,chyba w kulki ,MarcePan nie mój tylko nasz (no chyba  że jesteś nie z tego świata) przestań się wreszcie zasłaniać tym VGA :eek: Każdy serwis wybrał inaczej większość dała na Geow2.

Następny mądry. VGA to nie serwis.

PS. Czytaj częściej forum to się dowiesz że pogrywam sobie od czasu do czasu na X0. Stwierdzam że GeOW2 ma słabszą oprawę od MGS4.

Czytam i wiem że grasz w nie po 5 minut w każdą  :P

A a gdzie ja napisałem ze VGA to serwis ? :shock:

Cytuj
Stwierdzam że GeOW2 ma słabszą oprawę od MGS4.

Teraz to dowaliłeś  :lol:

MGS4 ma lepszą roślinność i dynamiczne o świetlenie ,co do reszty może ugryź Geow 2 w dupe.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11475 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:54:04 pm »
Aha, Ty znowu będziesz wyskakiwał z poprzednimi latami. Znów brak argumentów. Może cofnijmy się do czasów PSX'a.

PS. Poszukaj sobie ile razy MGS4 zbierał nagrodę za najlepsza oprawę A/V. Było w o tym napisane tutaj.

A ty znow sie bronisz!? W tym roku MGS4 dostal nagrode VGA wiec VGA = growe oscary - super i OK, przypominam ze H3 ( tak czesto przez was atakowane) dostalo wzeszlym roku 2 takie oscary - atakujesz, juz jest nie OK ?!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11476 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:54:07 pm »
Co do nagród dla MGS4 http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid_4:_Guns_of_the_Patriots#Awards

Odpowiednia rubryka dla GeoW2 jest strasznie biedna, ale pewnie przez to, że nikomu nie chce się edytować tego :).

Ludzie dajcie na wstrzymanie bo Wam żyłki popękają i nie będzie z kim grać online :D.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 20:55:39 pm wysłana przez Chris »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11477 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:56:23 pm »
GT podobie jak GameSpy uznal za "najpiekniejsza" GeoW2 - http://www.gametrailers.com/player/43910.html

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11478 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:56:27 pm »
Aha, Ty znowu będziesz wyskakiwał z poprzednimi latami. Znów brak argumentów. Może cofnijmy się do czasów PSX'a.

PS. Poszukaj sobie ile razy MGS4 zbierał nagrodę za najlepsza oprawę A/V. Było w o tym napisane tutaj.

A ty znow sie bronisz!? W tym roku MGS4 dostal nagrode VGA wiec VGA = growe oscary - super i OK, przypominam ze H3 ( tak czesto przez was atakowane) dostalo wzeszlym roku 2 takie oscary - atakujesz, juz jest nie OK ?!

To było o tym pisać w zeszłym roku. Teraz MGS4 rządzi.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11479 dnia: Stycznia 04, 2009, 20:59:17 pm »
Aha, Ty znowu będziesz wyskakiwał z poprzednimi latami. Znów brak argumentów. Może cofnijmy się do czasów PSX'a.

PS. Poszukaj sobie ile razy MGS4 zbierał nagrodę za najlepsza oprawę A/V. Było w o tym napisane tutaj.

A ty znow sie bronisz!? W tym roku MGS4 dostal nagrode VGA wiec VGA = growe oscary - super i OK, przypominam ze H3 ( tak czesto przez was atakowane) dostalo wzeszlym roku 2 takie oscary - atakujesz, juz jest nie OK ?!

To było o tym pisać w zeszłym roku. Teraz MGS4 rządzi.

Heh... rzadzi taa napewno. W sumie to zalezy dla kogo, dla mnie rzadza girsy 2 i koniec (nadal chodzi o grafike)
MGS4 ma jednak cos za co do konca zycia bedzie mial u mnie wielki plus. Tym plusem jest Naomi Hunter :D