Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2708708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19880 dnia: Lipca 21, 2009, 13:57:14 pm »
Nigdy jeszcze nie brałem udziału w bitwie w SW, może najwyższy czas spróbować?

Hhhrrrr...uwaga
Mario Kart wciąga te Wasze GT5 i FM3 nosem! Żadna inna gra tak wiernie nie oddaje rzeczywistości! Realizm tej pozycji wręcz poraża. Jaki inny racer zasymuluje prowadzenie gokarta przez hydraulika? A co najważniejsze, można w nią grać kierownicą, która nie wymaga podłączenia do konsoli i gwarantuje niezapomniane wrażenia.  Nie wymaga również zaczepiania o żaden lambadziarski stół. Reasumując - boicie się wkleić porównanie Mario Kart do bitwy GT5 i FM3, bo dobrze wiecie, że gołym okiem byłoby widać zarówno fotorealizm, jak i wszelkie inne elementy, które najzwyczajniej w świecie deklasują dwie przywołane wyżej pozycje.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19881 dnia: Lipca 21, 2009, 13:59:50 pm »
Koncept tego ironicznego komentarza całkiem niezły, ale niestety, nie było to to specjalnie zabawne. ;)

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19882 dnia: Lipca 21, 2009, 14:03:33 pm »
Tarniak - uważasz, że nie mam racji?
Pierwszy lepszy screen znaleziony w sieci jest dowodem na bezapelacyjne zwycięstwo w bitwie rejserów tej generacji.

Uważam, że nie istnieje inna, bardzie fotorealistyczna gra odwzorowująca wyścigi hydraulików i grzybków na torze gokartowym (oraz innych oczywiście, bo jak wiemy, trasy wykonane są pieczołowicie, fotorealistycznie i tak, że nie ma wuja we wsi).
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 14:07:20 pm wysłana przez North »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19883 dnia: Lipca 21, 2009, 14:36:53 pm »
Forza jest lepsza, bo:
- konsola swoimi odgłosami naśladuje dźwięk silnika auta sportowego z odłączonym wygarem


pierd#lłem :lol: (smieje się z powodu konstrukcji tego grata)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19884 dnia: Lipca 21, 2009, 14:59:46 pm »
Mr_Zombie, weź sie znowu pomyl i kliknij to co nie trzeba.  :???:

Usuń, usuń bo FM3 dostaje po dupie.
: Lipiec 21, 2009, 14:59:17 pm
Forza jest lepsza, bo:
- samochodów na trasie ma 2 razy mniej czyli w sam raz
- błyszczą się one pięknie
- rozdzielczość 2 razy mniejsza, więc nie rozprasza
- widok z kokpitu w 30 klatkach, więc można się dłużej napatrzyć na każdą klatkę
- konsola swoimi odgłosami naśladuje dźwięk silnika auta sportowego z odłączonym wygarem

To jakiś żart??? Pytam poważnie.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19885 dnia: Lipca 21, 2009, 15:03:02 pm »
Oto lista gier z PS2, które brałbym bez zastanowienia:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Analogicznie PSX (same rpg-a gdzie reszta?):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Teraz grami sprawdź ile tu strzelanek, fps'ów oraz tytułów typowo pecetowych i zrób mi adekwatną listę gier z PS3/X360 (dwie konsole-ułatwienie?), nieważne czy już wyszły czy dopiero wyjdą.Dobij do trzydziestu.

Zacznę:
1.  Final Fantasy XIII
2.  Final Fantasy XIII Versus
3.  Star Ocean 4
4   God Of War III
5.  Dante's Inferno
6.  ...

Haha...zrobiłeś listę gier z dwóch generacji konsol (bo zarówno PSX jak i PS2 stanowiły ich główny trzon), czyli z jakiś 14 lat i jako "ułatwienie" pozwoliłeś mi użyć dwóch konsol z poprzednich 3-4 lat. Dzięęki ziom! :lol: Do tego co druga gra z twojej listy jest pochodzenia japońskiego, ba, mało tego to najczęściej jRPG.  Niestety, Japoński rynek ostatnimi czasy nie domaga, przechodzi burzliwy okres dostosowywania i przekształcania, stąd ich gry w tym momencie nie są już wyznacznikiem standardów (przynajmniej moim zdaniem). Ale ok, wysiliłem się i wybrałem listę 30 gier, w których strzelanie nie jest najważniejsze.

6. The Last Guardian
7. Heavy Rain
8. Alan Wake
9. Beyond Good & Evil 2
10. Street Fighter 4
11. Tekken 6
12. Devil May Cry 4
13. Assasins Creed 2
14. Gran Turismo 5
15. Bioshock
16. Castlevania Lords of Shadow
17. Burnout Paradise
18. Dead Space
19. LittleBigPlanet
20. Soul Calibur IV
21. Mirror's Edge
22. Lost Odyssey
23. Tales of Vesperia
24. Blue Dragon
25. Bayonetta
26. Nowa Onimusha
27. Prince of Persia
28. Forza Motorsport 3
29. Dragon Age: Origins
30. Yakuza 3
31. Assasins Creed

Noo, oczywiście do kilku tytułów będziesz mieć jakieś tam "ale", jednak to już nie mój problem, pozwoliłem sobie dodać takie gry jak Dead Space, czy Bioshock z takiego względu, że chociażby ty dodałeś SH (nie wymienić MGS'a "bo tam się za dużo strzela", a dać do listy DMC, czy SH? sic). No i poniekąd mógłbyś postawić na swoim. Ale ja nie wymieniłem choćby takich gier jak: Gears of War 1/2, MGS 4, Killzone 2, GTA 4, Modern Warfare 1/2, Fallout 3, Mass Effect 1/2, Uncharted 1/2, RE5, Fable 2, Lost Planet 1/2, Splinter Cell: Conviction, King of Fighters XII, Alpha Protocol, Brütal Legend, MAG i przynajmniej kilkunastu innych gier + majaczących gdzieś tam w oddali nowych kontrolerów M$ (Natal) i Sony (różdżki). No ale faktycznie, nie kieruje tobą sentyment, bo w nowej generacji po prostu ku*** nie ma w co grać. Gdzie kolejna część Legend of..., gdzie kolejna część Suikoden, gdzie kolejnych 5 części FF, no gdzie ja się pytam ku***. Moja mała rada jak tęskni ci się za takimi klimatami, może czas przerzucić się na DS'a/Wii i czerpać z nań garściami.

Jeszcze jedno.

A niech se wychodzą tylko na boga czemu zamiast siekać demony jako Samanosuke mam gonić za umarlakami w biedronce?
Czemu zamiast omijać zombie nocną porą bo mało amunicji, mam zastrzelić dziesięciu maijinów w promieniach południowego słońca bo kolejne piętnaście czeka za bramą?
Czemu zamiast odkrywać kolejne sfery w drzewku umiejętności Yuna'y mam czekać aż wczyta się nudna walka Ostatniej Odysei?
Czemu zamiast pochłaniać dusze potępionych Raziel'em mam strzelać zza murka gabarytem i sam się czuć jak potępiony?
Czemu to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
budziło grozę, a to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
co najwyżej mnie śmieszy?
Czemu jak na razie w tej generacji,(jeśli chodzi o rpg) najbardziej mnie wciągnął zbugowany i wyciągający średnio 15-25 fps pecetowy Poświęcony 2 Upadły Anioł?
I tak można "czemuować" jeszcze z dobre 30 min...



...
To jeszcze bardziej podkreśla jak bardzo tęsknisz do starych czasów, zamiast do Big Daddy'ego mógłbyś porównać to do choćby tego:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 15:29:07 pm wysłana przez grami »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19886 dnia: Lipca 21, 2009, 15:17:11 pm »
Atlus, S-E, Namco Bandai i jeszcze inni nieznani dev. tworzą renesans gier JRPG na DS'a, więc mnie również dziwią niektóre wypowiedzi.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19887 dnia: Lipca 21, 2009, 15:18:56 pm »
Mr_Zombie, weź sie znowu pomyl i kliknij to co nie trzeba.  :???:

Usuń, usuń bo FM3 dostaje po dupie.
: Lipiec 21, 2009, 14:59:17 pm
Forza jest lepsza, bo:
- samochodów na trasie ma 2 razy mniej czyli w sam raz
- błyszczą się one pięknie
- rozdzielczość 2 razy mniejsza, więc nie rozprasza
- widok z kokpitu w 30 klatkach, więc można się dłużej napatrzyć na każdą klatkę
- konsola swoimi odgłosami naśladuje dźwięk silnika auta sportowego z odłączonym wygarem

To jakiś żart??? Pytam poważnie.
to jest prawda

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19888 dnia: Lipca 21, 2009, 15:38:42 pm »
:lol: :lol: :lol:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19889 dnia: Lipca 21, 2009, 15:48:19 pm »
Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19890 dnia: Lipca 21, 2009, 15:49:49 pm »
Oby bo to jakaś kpina.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19891 dnia: Lipca 21, 2009, 16:14:32 pm »
Wlazlem dzis do sklepu z grami i po pietnasto minutowym szwedaniu (po raz kolejny) wytoczylem sie z pustymi rekoma... Dzieki Bogu za te wszystkie arkadowe gierki dostepne na Live czy tam PSS!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19892 dnia: Lipca 21, 2009, 16:17:03 pm »
Trzeba było nowe transformery brać - fajne!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19893 dnia: Lipca 21, 2009, 16:30:57 pm »
Mimo, ze ufam Twemu osadowi, Wojtus - niestety nie dla mnie takie gry (a i w reckach jada).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19894 dnia: Lipca 21, 2009, 16:39:18 pm »
To jakiś żart??? Pytam poważnie.

Z tego, co czytałem - w chwili obecnej (czyt: w wersji z targów E3) w kokpicie było 30-45fps. Zapowiadane jest, że w wesji finalnej będzie 60fps, gdyż tego typu optymalizacje zostawiane są na koniec.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19895 dnia: Lipca 21, 2009, 17:14:40 pm »
Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.

Proszę o linka.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19896 dnia: Lipca 21, 2009, 17:32:44 pm »
Haha...zrobiłeś listę gier z dwóch generacji konsol (bo zarówno PSX jak i PS2 stanowiły ich główny trzon), czyli z jakiś 14 lat i jako "ułatwienie" pozwoliłeś mi użyć dwóch konsol z poprzednich 3-4 lat. Dzięęki ziom! :lol:
Kiedy wyszła ostatnia ostatnia gra z tej listy na PSX (podobnie PS2)? Jak na moje oko jest to okres góra sześciu lat (nie chce mi sprawdzać dat wydania poszczególnych tytułów) . Po drugie nie zsumowałem pozycji z obu generacji. Po trzecie obecna  generacja trwa 3-4 lata , dolicz do tego okres potrzebny na developing tytułów zapowiedzianych jak chociażby The Last Gurdian i masz mniej więcej taki sam przedział czasowy.

6 lat? Jak ty to policzyłeś to ja nie wiem, idąc już po najmniejszej linii oporu (pominę choćby czas gdy te gry już były zapowiedziane i były w produkcji itd.). Co by daleko nie szukać, Blood Omen:Legacy of Kain - 1996 - God of War II 2007. To nie jest nawet w połowie "mniej więcej" taki sam przedział czasowy.

Do tego co druga gra z twojej listy jest pochodzenia japońskiego, ba, mało tego to najczęściej jRPG.  Niestety, Japoński rynek ostatnimi czasy nie domaga, przechodzi burzliwy okres dostosowywania i przekształcania, stąd ich gry w tym momencie nie są już wyznacznikiem standardów (przynajmniej moim zdaniem).
I tu jest odpowiedź na moje pytanie, dlaczego ta generacja ssie.
Zamiast gier typowo konsolowych, rynek zalewany jest zachodnimi produkcjami na modłę pecetową, głównie właśnie strzelankami. Japończycy zaś zamiast robić to co im wychodziło najlepiej przez te ostatnie czternaście (?) lat, na siłę próbują wpieprzyć zachodnie "standardy" do swoich produkcji i wychodzą popłuczyny typu RE5, które o żal ma większe wzięcie niż "normalne residenty"...


Ale ok, wysiliłem się i wybrałem listę 30 gier, w których strzelanie nie jest najważniejsze.

6. The Last Guardian(jak najbardziej-TAK)
7. Heavy Rain (niby fajne ale po ostatnich materiałach nie zaliczam do kategorii "kupuje bez zastanowienia"-NIE WIEM)
8. Alan Wake (patrz wyżej-NIE WIEM)
9. Beyond Good & Evil 2 (nie wymieniłem części pierwszej-nie podobała mi się więc dwójka raczej też-NIE)
10. Street Fighter 4 (NIE)
11. Tekken 6 (kicz-NIE)
12. Devil May Cry 4 (gdyby mnie bawiły tańce na lodzie z rusałkami to na mojej liście znalazłbyś część trzecią-kicz , poza tym tak, tutaj się strzela, ale jeśli o mnie chodzi mogliby tą opcje wywalić i zostawić tylko Alastory, Rękawice Ifryta etc-NIE)
13. Assasins Creed 2(jeśli nie zasnę przy niej jak przy części pierwszej to jak najbardziej na TAK)
14. Gran Turismo 5 (nie wymieniłem ani trójki, ani czwórki -NIE)
15. Bioshock(tu znasz moje zdanie-dla mnie to jest typowo pecetowy "horror" w dzisiejszych standardach-NIE)
16. Castlevania Lords of Shadow(mimo, że poprzednie części mi sie nie podobały, ta po tym co widziałem na trailerze na TAK)
17. Burnout Paradise (NIE)
18. Dead Space(patrz Bio-NIE)
19. LittleBigPlanet (NIE)
20. Soul Calibur IV (TAK)
21. Mirror's Edge (NIE)
22. Lost Odyssey ( na siłę dam TAK mimo że na trzeciej płycie wymiękłem)
23. Tales of Vesperia(na PSX/PS2 było tego od pierona, nie podobały mi się więc NIE)
24. Blue Dragon(NIE)
25. Bayonetta(....NIE NIE NIE)
26. Nowa Onimusha(widzisz gdzieś nową Onimushe(?) , jeśli masz na myśli capcomowski sast  z datami to jest gówniany DEVIL KINGS-NIE)
27. Prince of Persia(TAK)
28. Forza Motorsport 3(NIE)
29. Dragon Age: Origins(mimo że pecetowy TAK)
30. Yakuza 3(akurat ta część nie, ale poprzednia Kensai -TAK
31. Assasins Creed (za tematykę i klimacik TAK)

Noo, oczywiście do kilku tytułów będziesz mieć jakieś tam "ale", jednak to już nie mój problem, pozwoliłem sobie dodać takie gry jak Dead Space, czy Bioshock z takiego względu, że chociażby ty dodałeś SH (nie wymienić MGS'a "bo tam się za dużo strzela", a dać do listy DMC, czy SH? sic). No i poniekąd mógłbyś postawić na swoim. Ale ja nie wymieniłem choćby takich gier jak: Gears of War 1/2, MGS 4, Killzone 2, GTA 4, Modern Warfare 1/2, Fallout 3, Mass Effect 1/2, Uncharted 1/2, RE5, Fable 2, Lost Planet 1/2, Splinter Cell: Conviction, King of Fighters XII, Alpha Protocol, Brütal Legend, MAG i przynajmniej kilkunastu innych gier + majaczących gdzieś tam w oddali nowych kontrolerów M$ (Natal) i Sony (różdżki). No ale faktycznie, nie kieruje tobą sentyment, bo w nowej generacji po prostu ku*** nie ma w co grać. Gdzie kolejna część Legend of..., gdzie kolejna część Suikoden, gdzie kolejnych 5 części FF, no gdzie ja się pytam ku***. Moja mała rada jak tęskni ci się za takimi klimatami, może czas przerzucić się na DS'a/Wii i czerpać z nań garściami.

Przy dobrych wiatrach naliczyłem jakieś piętnaście pozycji...fajnie się to ma do trzydziestki z PS2, gdzie naciągając margines, podobnie jak tu , mógłbym dopisać kolejne dwadzieścia tytułów.

Wii/DS/PSP to ja mam w czterech za przeproszeniem, płacić po raz kolejny(w większości przypadków) za to samo? Nie dziękuję, wolę odpalić PSX/PS2 ale to już było.


...
To jeszcze bardziej podkreśla jak bardzo tęsknisz do starych czasów, zamiast do Big Daddy'ego mógłbyś porównać to do choćby tego:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wmówisz mi, że kosmiczna baza oraz koleś ubrany w jakiś dziwny skafander mają klimat na poziomie bladego James'a przeszukującego zasyfione sale szpitala Silent Hill?

Chcesz rozmawiać o guście? Serio? Wykreśliłeś połowę mojej listy bo jest "kiczowata", a na twojej z połowa widniejących to jRPG, które są dla mnie synonimem tego określenia (co gdybym ja ci je powykreślał? :lol:). Ale o gustach się nie dyskutuje i przecież ci tego nie powiem. Nie gram i nigdy nie grałem w podobne produkcje (oczywiście z wyjątkami), ale wiem jedno wizytówką PSX/PS2 nie były tylko gry, które wymieniłeś w swojej liście, było ich znacznie więcej. A gdyby je wymienić, te wszystkie inne "kamienie milowe" twój obraz poprzednich generacji mocno by się zakrzywił i mogłoby się okazać, że rynek wcale aż tak wielkich zmian nie przeszedł. Co do japońskich RPG wiesz do kogo powinieneś mieć pretensje, prawda? Do japońców, którzy się nie mogą ogarnąć po detronizacji, może po FF XIII? W każdym bądź razie życzę ci tego, ewentualnie tak jak wcześniej mówiłem DS/Wii (o dziwo nie jest tak do końca, że same odgrzewane kotlety, a wiesz jak to się mówi, na bezrybiu i rak...). EOT.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19897 dnia: Lipca 21, 2009, 17:48:09 pm »
Nie wiem dokładnie kto z kim się kłóci, ale ja tez jestem zdania, że gry z poprzednich generacji były lepsze. Było ich więcej, były bardziej urozmaicone itd. itp. Może jak mi się zechce to później napisze coś więcej.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19898 dnia: Lipca 21, 2009, 17:52:48 pm »
Najlepsze gry to były dwuwymiarowe produkcje.  :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19899 dnia: Lipca 21, 2009, 18:06:33 pm »
Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.
Proszę o linka.

Nie powiedziało, że będzie "na pewno", ale że dążą do tego, by osiągnąć stałe 60fps.

Cytuj
So I talked to one of the devs manning the kiosks. Here's the deal: The cockpit view was implemented last, and it employs a different lighting model than the other views. Thus it needs way more optimizing than the other views. Dan was there, so I cornered him on this. He says wait until final code. They will get there (FYI, the E3 demo code is about a month old).
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=16168414

I konferencja z LE MANS (?) [po francusku, więc zamieszczam tłumaczenie z forum Forzy]:
Cytuj
The journalist : Dan you are very proud about that the game run at 60 FPS but a rumour say that the framerate drop at 30 FPS in the cockpit view, it's true or fake?

Dan : 60 FPS is very important for a racing game, the game is still in developpement and many things will change in the 3 next month... But, in fact 60 fps is very important for us.
Konferencja (ok 8:40)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19900 dnia: Lipca 21, 2009, 18:12:37 pm »
Dzięki Zombie że mnie wyręczyłeś, dobry z Ciebie xbot.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19901 dnia: Lipca 21, 2009, 18:14:54 pm »
Czyli może będzie 60 fps, a może nie...

Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19902 dnia: Lipca 21, 2009, 18:15:13 pm »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19903 dnia: Lipca 21, 2009, 18:15:16 pm »
Już nie mogę doczekać się porównań T6, MW2 i innych. Czytanie o Gt5p i FM3 jest już dla mnie za bardzo uciążliwe. Na dodatek wklejanie po raz 59 tych samych zrzutów. Całe szczęście, że to tylko kilkanaście tygodni.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19904 dnia: Lipca 21, 2009, 18:19:37 pm »
Czyli może będzie 60 fps, a może nie...

Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.


Pogadam w sobotę z Danem i wypytam się jak będzie  :lol: :lol:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19905 dnia: Lipca 21, 2009, 18:33:52 pm »
Czyli może będzie 60 fps, a może nie...

Na tym poziomie prac to jest prawda, Turn10 zapowiedziało jednak że do premiery na pewno będzie 60.


Pogadam w sobotę z Danem i wypytam się jak będzie  :lol: :lol:
na forum pisał że będzie..chcesz to se poszukaj www.forzamotorsport.net zakładka forum :P

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19906 dnia: Lipca 21, 2009, 19:21:17 pm »
Nie wiem dokładnie kto z kim się kłóci, ale ja tez jestem zdania, że gry z poprzednich generacji były lepsze. Było ich więcej, były bardziej urozmaicone itd. itp. Może jak mi się zechce to później napisze coś więcej.

no Chin Pan nie odkryłeś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19907 dnia: Lipca 21, 2009, 19:43:46 pm »
Spytajcie ile za to będą chcieli, może się skuszę:


:lol: :lol: :lol:

To Ci się udało.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19908 dnia: Lipca 21, 2009, 19:47:49 pm »
No wprost wybitnie, HEHE ._.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19909 dnia: Lipca 21, 2009, 19:49:06 pm »
http://games.kikizo.com/news/200907/ps3-can-handle-splinter-cell-conviction-ubisoft.asp

PS3 już pociągnie nowego Splinter Cella. Pewnie dodatkową moc na zaawansowana fizykę przyniósł ostatni update FW ;).

PS. Tak, to dalej ex na PC i XO :P.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 19:52:52 pm wysłana przez Chris »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19910 dnia: Lipca 21, 2009, 19:51:56 pm »
No wprost wybitnie, HEHE ._.

Wybacz ale to jest śmieszniejsze w ch*j niż Twoje suchary.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 335
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19911 dnia: Lipca 21, 2009, 19:55:54 pm »
No wprost wybitnie, HEHE ._.

Wybacz ale to jest śmieszniejsze w ch*j niż Twoje suchary.
Yhym. Ciekawe czemu?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19912 dnia: Lipca 21, 2009, 19:57:28 pm »
Spytajcie ile za to będą chcieli, może się skuszę:


Zajebiste :lol: :lol:

PS.
Tylko posiadacze PS3 się śmieją...

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19913 dnia: Lipca 21, 2009, 20:02:52 pm »
Pośmiałbym się, ale trochę nie czaje ocb z tym photoshopem.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19914 dnia: Lipca 21, 2009, 20:04:02 pm »
Pośmiałbym się, ale trochę nie czaje ocb z tym photoshopem.

Ponieważ na forum Forzy (albo gdzieś tam w internecie) ludzie dla zabawy przerabiali w Photoshopie (albo innym programie graficznym) screeny by pokazać, jak mogłaby wyglądać gra, gdyby nie zrezygnowano z nocnych tras i warunków pogodowych.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19915 dnia: Lipca 21, 2009, 20:07:11 pm »
Cytuj
Tylko posiadacze PS3 się śmieją...

Posiadaczom PS3 zazdrościmy nerdowskich żarcików oraz żarciątek. Wypowiadam się nie tylko w imieniu posiadaczy Xboksów, ale ludzkości w ogole.
: Lipiec 21, 2009, 20:05:38 pm
No wprost wybitnie, HEHE ._.

Wybacz ale to jest śmieszniejsze w ch*j niż Twoje suchary.

- Jesteś głupi.
- A ty głupszy lol rotfl.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19916 dnia: Lipca 21, 2009, 20:17:26 pm »
Cytuj
Napisał posiadacz fikuśnego avatara z panem koło czterdziestki, który gościnnie wystąpił w poczytnym magazynie dla elity intelektualnej.

Yyy... no? :lol:

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19917 dnia: Lipca 21, 2009, 20:27:50 pm »
Oby bo to jakaś kpina.

Jesli ty na powaznie uwazasz GT5 za gre lepsza technicznie to ty jestes czlowiek kpina mowiaca , chodzaca , odychajaca kpina . Zyjaca fanboyostwem i czerpiaca przyjemnosc z udowadniania swojej racji BO MOJA RACJA JEST NAJLEPSZA I JEDYNA nie ? .

A teraz male wyjasnienie gralem we wszystkie GT , jedynka na zawsze pozostanie w moim sercu jako jedna z najlepszych gier na Psxa. GT3 na Ps2 napalilem sie i pogralem moze z 20 godzin i mialem takie dziwne wrazenie ze ja juz to wszystko widzialem mimo ze oprawa naprawde zachwycala , mialem wrazenie ze to sa jakies lepsze tekstury i otoczenie naklejone na dokladnie ta sama gre z jakimis dodatkami.
GT4 spoko kompletnie mi juz nie zapadla w pamieci pare nowych motywow i troche lepsza grafa.
GT5 jak sie tak na nia patrze to widze normalnie to co kiedys widzialem z GT3 do GT4 w grafice tylko ze jeszcze wiecej.
WIesz czym jest 50 % grafiki w GT5 ? zdjecia powklejane w wysokiej rozdzielczosci..... wiesz jak fizyka sie rozwinela od 1 czesci do 5 ? lol nawet nie chce mi sie pisac.
Przyklad ktory deklasuje z klasyfikowania GT 5 : P wyscigiem nowej generacji .

Jedziesz po trasie i zaczynasz wyjezdzac z tunelu po obu stronach masz skaly nachylone pod takim  takim
 kontem   /   jak ta kreska  naturalnie jesli podjezdziesz z duzo predkoscia  i udezysz w sciane wiesz co sie stanie :)

A w GT5:P stanie sie dokladnie to co dzialo sie w GT1  odbijesz sie do tylu albo ''slidniesz'' obok jakby niwidzialna sciana ktora stoi 1 cm przed i niewazne jaki kat nachylenia ma sciana  i tak niwidzialna bariera odepchnie cie.

O kwesji zniszczen wizualnych , technicznych i wplywajacych na jazde + fizyka zniszczonego samochodu podczas jazdy i skrecania itd.  nie chce nawet mowic

Ps.
O customizacje  samochodow i ustawienia to ja nawet nie bede mowil.

Ps2.
Wali mnie FM3 ogolnie mnie wyscigi juz wala , ale szczerze patrzac sie na obie gry i co soba reprezentuja i w jaki sposob ich developerzy podchodza do fanow i graczy to ty bedac fanboyem sony i GT5 to tak jakbys lubil byc je**ny w dupe hmmm w sumie niektorzy to lubia , to milej zabawy zycze i pozdrawiam .

Ps3
PS3 sobie kupie niedlugo tylko i wyloncznie po to zeby postawic pod TV bo wyglada po prostu luxusowo w porownaniu z tym badziewnym xboxem ...... kur** jak ja jestem zawiedziony cala ta kur** generacja konsol

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19918 dnia: Lipca 21, 2009, 20:37:35 pm »
Najbardziej Kochan boli mnie jednak brak prawdziwych jRPG'ów tworzonych z pasją. (poprzednia generacja FFX, Dragon Quest VIII, Suikoden V, Kingdom Hearts 1, 2, genialne Persony, Rogue Galaxy również dawało radę, a jak! Teraz Level5 wypuszcza jakegoś średniaka, a o los FFXIII boję się najbardziej. (sprzeda się pewnie zajebiscie, ale cóż z tego, jak może wyjśc z tego fabularnie płytka Gra.. vide FFXII).



« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 20:49:57 pm wysłana przez mateo »

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19919 dnia: Lipca 21, 2009, 20:47:35 pm »
Mi nawet nie musisz tlumaczyc ja ma dokaldnie to samo. W P3 gralem juz posiadajac konsole nowej generacji i szczerze powiem cos dosyc nie zwyklego...... W P3:FES GRALEM PONAD 100 H I MI SIE WYDAJE ZE TO WIECEJ NIZ NA X360 ZE WSZYSTKIMI GRAMI LOL .  Tak czy siak szczerze to sytulacja sie juz nie zmieni japonczyki robia gry na DSa i Psp  tam sie gry tanio i szybko robi a w japoni duzo ludzi gra jeszcze w RPg wiec nawet nie musza czesci gier tlumaczyc na ameryke tylko zlewaja to i pozostawiaja gre na japonskim rynku .

Cos ci powiem bo musze juz isc bo za 1 h  zaczynam prace , jakby SE wydal nowego FM-6 ? i uzyl silniku graficznego z KZ2 bo ten akurat pasuje ma duzo ciemnych wojenych kolorow i filtrow . Zrobili by FM tak rozbudowanego jak 3 i dodali dobra w miare chociaz fabule to ja kur** robie preorder w dniu kiedy to oglosza i zamawiam PS3 z ebaya w ten sam dzien .
Ale o tym raczej moge zapomniec---- Panowie wstajemy i skladamy uklony dla umierajacych glebokich JRPg i JRts/rpgow  teraz nadszedl czas amerykanskich bezmozgow grajacych w Uncharted , GOW ,CODa wszystko online i na banda dzieci draca mordy jak kogos zabija.

pier**le kur** chyba jestem za stary juz na  gry  albo juz mnie do reszty popierdolilo ehh .