Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2526775 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26120 dnia: Lutego 25, 2011, 12:10:44 pm »
Sonoklapy przechodzą samych siebie, a od BoBana bije amatorem na kilometr, najpierw biadoli, że ten trailer z BF3 to render a teraz wyjeżdża z takim babolem -_-

Póki co jest F4 i GeoW3, tylko, po cichu mocno liczę, że jeszcze nas czymś zaskoczą, za szybko ich co nie którzy skreślają, nie chce mi się wierzyć, że sobie odpuścili ten rok.... zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni  :P 8)

Ależ Cię to zabolało. Faktem jest, że każdy kto nie ma różowych okularów z napisem kocham Microsoft widzi jak wygląda sytuacja na rynku konsol. Gracze na całym świecie też to widzą. PS3 mimo tego, że jest krócej o rok na rynku, zrównało się sprzedażą z X0. Mimo to, że jest droższe i mimo to, że Xtroll'e co 12 miesięcy pieprzą o roku podbitym przez X0.

PS. Owszem, jestem amatorem, ale kim Ty jesteś jeśli potrafisz porównywać oprawę graficzną z nędznego H:R do KZ3. :lol: :lol: :lol:

O FM4 wiemy bardzo mało, jeśli premiera ma być po E3 czyli wrzesień/październik, no chyba że TURN 10 nie uczy się na błędach i zapoda ten sam bełkot co przy promocji FM3. ;)

Co do reszty, trzeba czekać, myślę że może 2 tytuły ujrzą światło dzienne na E3.

Nie burz ich porządku świata. Oni wierzą, że gra klepana co dwa lata może równać się z tak rozbudowanym tytułem wyścigowym jakim jest GT5 (szczególnie po ostatnich patch'ach). Zobaczysz, że nawet jeśli Forza4 będzie po prostu kolejną zwykłą ścigałką z milionem wspomagaczy kierowania i grafiką, która sadzi plastikiem na kilometr to oni i tak okrzykną ten tytuł najlepszym sim racerem wszech czasów i we wszechświecie.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26121 dnia: Lutego 25, 2011, 12:45:59 pm »
Cytuj
O FM4 wiemy bardzo mało, jeśli premiera ma być po E3 czyli wrzesień/październik, no chyba że TURN 10 nie uczy się na błędach i zapoda ten sam bełkot co przy promocji FM3.

Co do reszty, trzeba czekać, myślę że może 2 tytuły ujrzą światło dzienne na E3.

Przecieki na temat F3 pojawiły się tuż przed E3, a samej imprezie była pokazana pierwszy raz, po czym w październiku można było już grę kupić.


Cytuj
Ależ Cię to zabolało. Faktem jest, że każdy kto nie ma różowych okularów z napisem kocham Microsoft widzi jak wygląda sytuacja na rynku konsol. Gracze na całym świecie też to widzą. PS3 mimo tego, że jest krócej o rok na rynku, zrównało się sprzedażą z X0. Mimo to, że jest droższe i mimo to, że Xtroll'e co 12 miesięcy pieprzą o roku podbitym przez X0.

Co mnie niby miało zaboleć? to, że po raz kolejny udowadniasz żeś amator? Też takowych okularów nie mam i doskonale zdaję sobie sprawę, że póki co jest straszna bieda jeżeli chodzi o exy (F4 i GeoW3) Dlatego też napisałem, że po cichu liczę, na to, że coś M$ ma  schowanego przed nami gdyż wątpię aby tak łatwo mieli sobie odpuścić ten rok.

Co do sprzedanych konsol to według najlepszej gazety na świecie (ironia mode on) PE cały czas jest więcej 360 niż PS3.

Cytuj
PS. Owszem, jestem amatorem, ale kim Ty jesteś jeśli potrafisz porównywać oprawę graficzną z nędznego H:R do KZ3.
   

No niestety ale HR IMO nie ma takiej pikselozy jaką KZ3 chwali się średnio co 20 metrów, wiem, żal dupę ściska, że takie Halo pod jakimś względem jest lepsze, po za tym sam przyznałeś mi rację pisząc cytuje " ale za to cała reszta miażdży" Mówiłem Ci nie raz jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem. :roll:
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 12:50:22 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26122 dnia: Lutego 25, 2011, 13:04:07 pm »
No niestety ale HR IMO nie ma takiej pikselozy jaką KZ3 chwali się średnio co 20 metrów, wiem, żal dupę ściska, że takie Halo pod jakimś względem jest lepsze, po za tym sam przyznałeś mi rację pisząc cytuje " ale za to cała reszta miażdży" Mówiłem Ci nie raz jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem. :roll:

Nie wierzę, że dalej w to brniesz. Wiesz czym się różnią Sonoklapy od Xtrolli? Ci pierwsi nie zaklinają rzeczywistości.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26123 dnia: Lutego 25, 2011, 13:07:43 pm »
@ Soul

Odnośnie info o FM3, pojawiło się w Czerwcu, i od tego momentu regularnie pojawiało się do E3 i po E3. Pomijam fakt że były to same bullshoty z Photomode(dla niezainteresowanych w tym trybie gra wygląda lepiej niż podczas gameplay'u/replay'u), pomijam też aferę na forum FM kiedy Cho zapewnił że te wszystkie screeny do zdjęcia z replayu/gameplay'u, a jak się potem okazało wcale tak nie było(oraz kasowanie co dotkliwszych postów). Oraz parę informacji, które ostatecznie nie znalazły się w finalnej wersji gry, oraz późniejszą aferę z Top Gear pack. Ma nadzieje że teraz Turn 10 nie powieli tych samych błędów. W końcu nic tak nie stymuluje rynku jak dobra konkurencja, zobaczymy czy FM4 powalczy z GT5. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26124 dnia: Lutego 25, 2011, 13:25:16 pm »
W końcu nic tak nie stymuluje rynku jak dobra konkurencja, zobaczymy czy FM4 powalczy z GT5. ;)

Nie wiem co musiałoby się stać w Turn10 żeby zrobili grę tak mocno rozbudowaną. Ja osobiście chciałbym, żeby GT5 zamieniło się w coś na wzór iRacing. Byłbym skory płacić za to abonament.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26125 dnia: Lutego 25, 2011, 13:40:31 pm »
O jakie rozbudowanie gt5 ci chodzi????liczbe samochodow? Kills torow z pogoda I zmiennymi porami dnia???

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26126 dnia: Lutego 25, 2011, 13:45:20 pm »
Jak to o jakie? Mam Ci teraz szukać listy ficzerów, które posiada GT5? Poczytaj o ostatnim patch'u, co dodaje i zagłęb się w temat GT5, bo gdybym tutaj to wszystko spisał to byłoby tltr dla Ciebie. :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26127 dnia: Lutego 25, 2011, 13:48:46 pm »
No niestety ale HR IMO nie ma takiej pikselozy jaką KZ3 chwali się średnio co 20 metrów, wiem, żal dupę ściska, że takie Halo pod jakimś względem jest lepsze, po za tym sam przyznałeś mi rację pisząc cytuje " ale za to cała reszta miażdży" Mówiłem Ci nie raz jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem. :roll:

Nie wierzę, że dalej w to brniesz. Wiesz czym się różnią Sonoklapy od Xtrolli? Ci pierwsi nie zaklinają rzeczywistości.

Jak marzysz to zamykaj oczy.....bo póki co to Ty śnisz na jawie i w mawiasz sobie bzdety to głowy jak choćby ten " kinect nie działa"

A jest jeszcze jedna rzecz w której HR jest lepsze, to co op na 4 i to online !!!!  :o choroba !!
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 13:51:49 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26128 dnia: Lutego 25, 2011, 13:52:53 pm »
To też widocznie Cię zabolało, że do tej pory wspominasz. A Kinect na X0 faktycznie nie działa. :P

Każdy wie, że wielbisz Halo nad wszystko, ale naprawdę myślisz, że wciśniesz ludziom kit odnośnie oprawy graficznej? Przecież KZ3 zjada H:R bez najmniejszego pierdnięcia jeśli o oprawę A/V. Co do całości, to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust. Jednak patrząc na to co dzieje się na ekranie w KZ3, to H:R wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Sad but true.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26129 dnia: Lutego 25, 2011, 13:56:04 pm »
Działa jak eyepet :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26130 dnia: Lutego 25, 2011, 13:56:21 pm »
Wracając do tego roku, to hmm, faktycznie M$ wypada dosyć blado. Gearsy 3 w sumie tylko jak dla mnie i może jakaś część Halo jeszcze wyjdzie. No ok, nowa Forza jeszcze na horyzoncie, choć ta ostatnia mało mnie interesuje, a o szmatławcach na Kinecta się nie interesuje. Może zaskoczą czymś na E3, ale ciężko przewidzieć czym. O ile takie Sony posiada masę swoich własnych zespołów do tworzenia gier, tak Microsoft się ich pozbywa... A duże firmy nie bardzo chcą wydawać swoje tytuły na jednej plaftormie.

Stało się coś, czego mało kto oczekiwał, Sony zamieniło się miejscami z Microsoftem. O ile ten drugi na początku xboxa pompował co się da, teraz jakby złapał zadyszkę, to skośnoocy z kolei starają dawać graczom teraz jak najwięcej. Zobaczymy do E3 i mam nadzieje że Microsoft nie przeznaczy konferencji na gry na Kinecta.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26131 dnia: Lutego 25, 2011, 14:03:13 pm »
Najpierw przejdź grę, a później praw swe mądrości, bo akurat HR ma kilka epickich momentów, które nie mają prawa wstydzić się takiego Killzone, jak będę miał trochę wolnego czasu może uda mi się porobić jakieś fotki. Bo póki co byłeś w dupie i gówno widziałeś, ale wiesz najlepiej, nigdzie nie napisałem, że HR zjada KZ, chodzi o to, że w pewnych kwestiach wypada lepiej i tyle. A moja fanowska przygoda z Halo już dawno się skończyła, lubię tą serie bo mam do niej cholerny sentyment a wszystko dzięki Halo NTSC, HR ma świetną kampanię którą warto choć raz skończyć i zobaczyć, że Bungie też potrafi, tą grę zabija "dizajn" bo pod kątem technicznym ma do zaoferowania bardzo dużo. No ale, żeby o tym wiedzieć, trzeba zagrać w grę i ją przejść.

ps przestań sobie w mawiać, że coś mnie zabolało  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26132 dnia: Lutego 25, 2011, 14:12:17 pm »
:( :( :(

Dobra wygrałeś. H:R można postawić obok KZ3 pod względem oprawy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26133 dnia: Lutego 25, 2011, 14:18:22 pm »
Przekrzykujecie się jak trolle na onecie, a tak istotna sprawa wam umyka:



Requiescat in pace.

Warto przeczytać oświadczenie na stronie. Źle się dzieje - być może to początek końca?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26134 dnia: Lutego 25, 2011, 14:39:02 pm »
:( :( :(

Dobra wygrałeś. H:R można postawić obok KZ3 pod względem oprawy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ty to napisałeś nie ja.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26135 dnia: Lutego 25, 2011, 14:54:25 pm »
Najpierw przejdź grę, a później praw swe mądrości, bo akurat HR ma kilka epickich momentów, które nie mają prawa wstydzić się takiego Killzone, jak będę miał trochę wolnego czasu może uda mi się porobić jakieś fotki. Bo póki co byłeś w dupie i gówno widziałeś, ale wiesz najlepiej, nigdzie nie napisałem, że HR zjada KZ, chodzi o to, że w pewnych kwestiach wypada lepiej i tyle. A moja fanowska przygoda z Halo już dawno się skończyła, lubię tą serie bo mam do niej cholerny sentyment a wszystko dzięki Halo NTSC, HR ma świetną kampanię którą warto choć raz skończyć i zobaczyć, że Bungie też potrafi, tą grę zabija "dizajn" bo pod kątem technicznym ma do zaoferowania bardzo dużo. No ale, żeby o tym wiedzieć, trzeba zagrać w grę i ją przejść.

ps przestań sobie w mawiać, że coś mnie zabolało  :roll:
To tylko plastikowe power rangers  :angel:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26136 dnia: Lutego 25, 2011, 14:55:31 pm »
Przekrzykujecie się jak trolle na onecie, a tak istotna sprawa wam umyka:



Requiescat in pace.

Warto przeczytać oświadczenie na stronie. Źle się dzieje - być może to początek końca?

Mozesz streścic co tam pisze?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26137 dnia: Lutego 25, 2011, 14:59:13 pm »
Mozesz streścic co tam pisze?

Microsoft przestał kochać swoje owieczki.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26138 dnia: Lutego 25, 2011, 15:14:21 pm »
Przekrzykujecie się jak trolle na onecie, a tak istotna sprawa wam umyka:



Requiescat in pace.

Warto przeczytać oświadczenie na stronie. Źle się dzieje - być może to początek końca?


Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26139 dnia: Lutego 25, 2011, 15:34:16 pm »
Ktoś tu ma dar redagowania :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26140 dnia: Lutego 25, 2011, 17:36:32 pm »
  Crysis 2 PS3 is Sub-HD

Cytuj
Mazinger dude, the well known wizard from Neogaf has found out the resolution for Crysis 2 PS3 and it runs at a resolution of 1024*720. This is really surprising since Cevat Yerli had boasted that the PS3 version will use the SPU’s power a lot.


tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26141 dnia: Lutego 25, 2011, 18:04:39 pm »
Przekrzykujecie się jak trolle na onecie, a tak istotna sprawa wam umyka:



Requiescat in pace.

Warto przeczytać oświadczenie na stronie. Źle się dzieje - być może to początek końca?




Hahah mega mocne. Dobrze ,ze w niemcach maja tak dobrych lekarzy/serwisantow bo i moj by tam lezał

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26142 dnia: Lutego 25, 2011, 19:12:05 pm »
To też widocznie Cię zabolało, że do tej pory wspominasz. A Kinect na X0 faktycznie nie działa. :P

Każdy wie, że wielbisz Halo nad wszystko, ale naprawdę myślisz, że wciśniesz ludziom kit odnośnie oprawy graficznej? Przecież KZ3 zjada H:R bez najmniejszego pierdnięcia jeśli o oprawę A/V. Co do całości, to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust. Jednak patrząc na to co dzieje się na ekranie w KZ3, to H:R wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Sad but true.
No niestety to jest prawda, powiem więcej Halo 2 z pierwszego Xa wygląda lepiej niż Halo 3 ;).

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26143 dnia: Lutego 25, 2011, 19:36:46 pm »
To też widocznie Cię zabolało, że do tej pory wspominasz. A Kinect na X0 faktycznie nie działa. :P

Każdy wie, że wielbisz Halo nad wszystko, ale naprawdę myślisz, że wciśniesz ludziom kit odnośnie oprawy graficznej? Przecież KZ3 zjada H:R bez najmniejszego pierdnięcia jeśli o oprawę A/V. Co do całości, to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust. Jednak patrząc na to co dzieje się na ekranie w KZ3, to H:R wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Sad but true.
No niestety to jest prawda, powiem więcej Halo 2 z pierwszego Xa wygląda lepiej niż Halo 3 ;).
Nie przesadzaj. Pierwszy level z Halo 3 wygląda naprawdę dobrze, chyba dawno grałeś w Halo 2 że to piszesz. Zresztą trudno Halo:Reach porównać do Killzone 3 bo mają całkiem inny design/styl graficzny. Zresztą HR też może wyglądać świetnie, level w kosmosie wygląda moim zdaniem fenomenalnie (masa efektów świetlnych i szczegółów)

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26144 dnia: Lutego 26, 2011, 00:53:07 am »
boban, jezu, wez juz zamknij jape bo gowno wiesz o 99% gier i tematow zwiazanych z iksobksem a cipiesz sie jak naczelny znawca i oredownik prawdy. x360 widzisz na ladzie w media markt, gierki obejrzysz na streamie 320p w youtube i pier**lisz bzdury na parenascie postow myslac ze oczywiscie wiesz najlepiej... na dodatek wszystko sprowadzasz do flejmu na temat grafiki, w ogole ignorujac wszystkie inne aspekty ktore akurat tobie nie pasuja

wez wracaj do oltarzyka ps3 tymczasem ja na karcie za 800zl ide odpalic crysisa i mape strange island, ktory wciaga odbytem te twoje killzony 3 i anczartedy, nad ktorymi wiecznie sie brandzlujesz. nie mowiac juz o crysisie 2 w dx11, ja bede mial szok graficzny a ty dalej bedziesz sie jaral pikseloza i chujowymi teksturami.
 Spokojniej

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26145 dnia: Lutego 26, 2011, 01:01:20 am »
... tymczasem ja na karcie za 800zl ide podpalic crysisa
Ok, nakręć filmik. Nie widziałem jeszcze ogniska na karcie za 800zł. :

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26146 dnia: Lutego 26, 2011, 01:08:06 am »
nie dosc ze porzadnie nie potrafisz zrobic fix'd, to jeszcze wyszedl suchar. ja wiem ze moze zal z lekka dupe sciskac, ze karta ze sredniej polki moze pokazywac graficzne wodotryski bijace na leb magiczne peestszy, ale jak to mowi boban nie mozna zaklinac rzeczywistosci :/

Cytuj
To tylko plastikowe power rangers

ktore i tak niszcza fabularnie ten paru godzinny bullshit w killzone, a power rangers to jest sev z tym bezmozgiem rico , super zolnierze naginajacy w krotkich rekawkach na mrozie, ktorzy ratuja wszechswiat tlukac setki helghastow po drodze.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26147 dnia: Lutego 26, 2011, 01:23:13 am »
nie dosc ze porzadnie nie potrafisz zrobic fix'd, to jeszcze wyszedl suchar. ja wiem ze moze zal z lekka dupe sciskac, ze karta ze sredniej polki moze pokazywac graficzne wodotryski bijace na leb magiczne peestszy, ale jak to mowi boban nie mozna zaklinac rzeczywistosci :/
Ty nie umiesz przytrzymać Shifta przy wpisywaniu pierwszej litery zdania, a Ci nie wypominam. Poza tym na magicznym PS3, które kosztuje niewiele więcej od tej karty za 800zł, oprócz pokazywania można też zagrać.
Zresztą co tu dyskutować z takim osobnikiem jak Ty, dla którego horyzont growy kończy się na durnych fps'ach z kart za 800zł i XO.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26148 dnia: Lutego 26, 2011, 02:12:41 am »
Cytuj
ja wiem ze moze zal z lekka dupe sciskac, ze karta ze sredniej polki moze pokazywac graficzne wodotryski bijace na leb magiczne peestszy
Wymień te wodotryski i gry z nich korzystające.

Spidey^

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26149 dnia: Lutego 26, 2011, 03:50:33 am »
... tymczasem ja na karcie za 800zl ide odpalic crysisa i mape strange island, ktory wciaga odbytem te twoje killzony 3 i anczartedy, nad ktorymi wiecznie sie brandzlujesz. nie mowiac juz o crysisie 2 w dx11, ja bede mial szok graficzny a ty dalej bedziesz sie jaral pikseloza i chujowymi teksturami.
xbox nie domaga to xboty zaczynają się już nad pecetami onanizować :lol:

Cytuj
To tylko plastikowe power rangers

ktore i tak niszcza fabularnie ten paru godzinny bullshit w killzone
http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-killzone-czesc-1/64270/
http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-killzone-czesc-2/64334/
http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-killzone-czesc-3-2/64416/
http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-killzone-czesc-3/64418/
http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-killzone-czesc-5/64663/
 :roll: :roll: :roll:

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26150 dnia: Lutego 26, 2011, 06:49:29 am »
Ależ mam polew z Pan Kracego(nie dość że argumenty z dupy, to jeszcze w wysławiane w takim tonie, że same przestają się bronić), uwaga bo zaraz wyciągnie szabelkę i będzie sieczka. :troll:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26151 dnia: Lutego 26, 2011, 08:32:15 am »
boban, jezu, wez juz zamknij jape bo gowno wiesz o 99% gier i tematow zwiazanych z iksobksem a cipiesz sie jak naczelny znawca i oredownik prawdy. x360 widzisz na ladzie w media markt, gierki obejrzysz na streamie 320p w youtube i pier**lisz bzdury na parenascie postow myslac ze oczywiscie wiesz najlepiej... na dodatek wszystko sprowadzasz do flejmu na temat grafiki, w ogole ignorujac wszystkie inne aspekty ktore akurat tobie nie pasuja

wez wracaj do oltarzyka ps3 tymczasem ja na karcie za 800zl ide odpalic crysisa i mape strange island, ktory wciaga odbytem te twoje killzony 3 i anczartedy, nad ktorymi wiecznie sie brandzlujesz. nie mowiac juz o crysisie 2 w dx11, ja bede mial szok graficzny a ty dalej bedziesz sie jaral pikseloza i chujowymi teksturami.
Spokojniej
Ja Ci cos już pisałem, to tylko gry i kawałki platiku na którym grasz, nie sraj żarem bo sie posikasz z podniety.
PS wspaniale ze masz tak piękne gry dużo ładniejsze graficznie od K3, bardzo sie ciesze uwierz mi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 08:35:21 am wysłana przez Tomasz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26152 dnia: Lutego 26, 2011, 09:05:29 am »
Kurde wchodzę rano na foruma, a tu kupą pankracego śmierdzi. Chłopak PS3 widział jedynie na YT i nie wie o czym pisze. Można mu wybaczyć te brednie.

A jeśli pokusi się o pokazanie nam na PC (o X0 nie wspominam, bo ten sprzęt wyczerpał swoją moc już dawno temu) gre fps, które maja taką oprawę jak KZ3 podczas walki z MRAWL'em, to już w ogóle zapomnimy o tym całym jego pieprzeniu. 

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26153 dnia: Lutego 26, 2011, 10:51:02 am »
To też widocznie Cię zabolało, że do tej pory wspominasz. A Kinect na X0 faktycznie nie działa. :P

Każdy wie, że wielbisz Halo nad wszystko, ale naprawdę myślisz, że wciśniesz ludziom kit odnośnie oprawy graficznej? Przecież KZ3 zjada H:R bez najmniejszego pierdnięcia jeśli o oprawę A/V. Co do całości, to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust. Jednak patrząc na to co dzieje się na ekranie w KZ3, to H:R wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Sad but true.
No niestety to jest prawda, powiem więcej Halo 2 z pierwszego Xa wygląda lepiej niż Halo 3 ;).
Nie przesadzaj. Pierwszy level z Halo 3 wygląda naprawdę dobrze, chyba dawno grałeś w Halo 2 że to piszesz. Zresztą trudno Halo:Reach porównać do Killzone 3 bo mają całkiem inny design/styl graficzny. Zresztą HR też może wyglądać świetnie, level w kosmosie wygląda moim zdaniem fenomenalnie (masa efektów świetlnych i szczegółów)
Fakt może nie wszystkie levele ( pierwszy w Halo 3 wyglądał spoko), ale już wygląd postaci, AA to znaczna przewaga Halo 2 wzglądem trójki. Do Halo Reach nie porównuje bo dużo lepiej wygląda od dwójki.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26154 dnia: Lutego 26, 2011, 13:26:53 pm »
Kurde wchodzę rano na foruma, a tu kupą pankracego śmierdzi. Chłopak PS3 widział jedynie na YT i nie wie o czym pisze. Można mu wybaczyć te brednie.

A jeśli pokusi się o pokazanie nam na PC (o X0 nie wspominam, bo ten sprzęt wyczerpał swoją moc już dawno temu) gre fps, które maja taką oprawę jak KZ3 podczas walki z MRAWL'em, to już w ogóle zapomnimy o tym całym jego pieprzeniu.  

Dla mnie osobiście Crysis dalej robi większe wrażenie, mówimy oczywiście o grafie na max. Otwarty świat, super efekty, dla mnie bajka. Większe, nie znaczy że Kz3 wygląda ofc źle, bo wygląda genialnie.


ktore i tak niszcza fabularnie ten paru godzinny bullshit w killzone, a power rangers to jest sev z tym bezmozgiem rico , super zolnierze naginajacy w krotkich rekawkach na mrozie, ktorzy ratuja wszechswiat tlukac setki helghastow po drodze.

Akurat Halo bajeczkę też ma nieziemską, stawiam na równi z kiczem z Resistance, do tego, tam ratujemy wszechświat praktycznie sami. Jednak Bungie potrafiło przedstawić ten tytuł bardzo epicko, dzięki czemu tego aż tak się nie czuje.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 13:29:41 pm wysłana przez Moldar »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26155 dnia: Lutego 26, 2011, 13:33:43 pm »
Cytuj
Dla mnie osobiście Crysis dalej robi większe wrażenie, mówimy oczywiście o grafie na max.




 :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 13:35:28 pm wysłana przez Wulfen »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26156 dnia: Lutego 26, 2011, 13:36:59 pm »
Ty tak na serio z tym porównywaniem grafiki na filmikach w tak beznadziejnej jakosci?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26157 dnia: Lutego 26, 2011, 13:38:26 pm »
jak chcesz moge dac zdjecia :fake-smile:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26158 dnia: Lutego 26, 2011, 13:39:02 pm »
To się bardziej nadaje do "Co Was ostatnio rozśmieszyło"  :P

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26159 dnia: Lutego 26, 2011, 13:49:48 pm »