Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741726 razy)

0 użytkowników i 50 Gości przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8800 dnia: Listopada 21, 2008, 00:05:34 am »
Chodziło mi o to, że gra wcale nie wygląda na nich tak olśniewająco. I nie jest to wina jakości zdjęć - po prostu nie reprezentują one kompletnie nic nadzwyczajnego. Nie musicie mi mówić - wiem, że KZ2 zamiata graficznie, tylko dziwne wydaje mi się dodawanie tak przeciętnych obrazków do zdania "jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2". No, ale cóz - nieważne, że wygląda jak gówno, ważne że to Killzone 2, co nie? 8)
Nie ważne że buty ciasne, a podkoszulek jak szmata do podłogi wygląda ważne że Nike nie ?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8801 dnia: Listopada 21, 2008, 00:08:50 am »
O, załapałeś.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8802 dnia: Listopada 21, 2008, 00:09:08 am »
Na tych screenach szału nie robi, broń jest fajnie wykonana, ale za to ręka ją trzymająca  :shock: WTF ? No chyba że to rękawiczka ale nie zdaję mi się.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8803 dnia: Listopada 21, 2008, 00:15:14 am »
To rękawiczka, nikt nie ma takich z dupy wyjętych dłoni.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8804 dnia: Listopada 21, 2008, 00:55:13 am »
Rękawiczka jako że mam klasę medyk, a ten nosi rękawiczki. Dziwnę żeby Was xbox-maniaków KZ2 pod względem grafiki oczarował. Koniec świata by był gdyby to nastąpiło ;P

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8805 dnia: Listopada 21, 2008, 01:02:30 am »
Pegasus jest najlepszy, dwa dni temu właśnie sobie go odświeżyłem i przegrałem całe popołudnie :D oldskool jest kuull 8)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8806 dnia: Listopada 21, 2008, 01:08:27 am »
Rękawiczka jako że mam klasę medyk, a ten nosi rękawiczki. Dziwnę żeby Was xbox-maniaków KZ2 pod względem grafiki oczarował. Koniec świata by był gdyby to nastąpiło ;P
Ej, mi się bardzo podoba grafa, a zwłaszcza design (już w jedynce był fajny, ale właśnie grafika nie teges była) :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2008, 01:12:23 am wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8807 dnia: Listopada 21, 2008, 09:55:29 am »
Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

Polecam obejzec zwiastuny. A czy KZ2 to nie KZ w lepszej oprawie i wielu innym  grom mozna ta wtornosc zarzucic. I chyba KZ2 tez nie ma free roamingu, no i zbyt duzego sensu nie mialo by RE gdybys mial wielki otwarty teren bo nie bylo by tego napiecia, ze nie ma gdzie uciec, ale mniejsza z tym.

Cytuj
Według mnie najbardziej zaawansowaną obecnie grą jest Far Cry2. Crysis ma ograniczone środowisko a w FC2 można iść gdzie tylko się chce.

Tu sie zgodze, ale tylko z tym, ze FarCry2 jest najbardziej zaawansowana gra na konsole, bo niestety Crysis oferuje znacznie bardziej rozbudowana fizyke.


Cytuj
Londek jeśli uważasz ze PGR3/4 jest najlepszą grą wyścigową, to zagraj w Motor Storm 2. Dla mnie mistrzostwo świata i wypas nie z tej ziemi.

No nie zabardzo porownywac takie gry. Toz to praktycznie rozne gatunki, niby oba wyscigi, ale MS blizej do Burnouta - ta cala rozwalka, ja nie przepadam za takim chaosem.
: Listopad 21, 2008, 09:53:04 am
Above - no KZ2 jest piękne, ale akurat te obrazki co podałeś nieźle wieją ch*jem.

Zgadzam sie z tym. Ale imo. KZ2 nie niszczy/zamiata wszystkiego tj. pisalem jest ladne z solidna oprawa, ale szalu nie ma, ale to w koncu KZ2, chyba najbardziej oczekiwana gra na PS3 w najblizszym czasie i trzeba sie po'hype'owac troche ;)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8808 dnia: Listopada 21, 2008, 11:11:42 am »
Rękawiczka jako że mam klasę medyk, a ten nosi rękawiczki. Dziwnę żeby Was xbox-maniaków KZ2 pod względem grafiki oczarował. Koniec świata by był gdyby to nastąpiło ;P
Ej, mi się bardzo podoba grafa, a zwłaszcza design (już w jedynce był fajny, ale właśnie grafika nie teges była) :smile:
w jedynce był prze zajebisty gęsty klimat, oczekuje również tego po sequelu.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8809 dnia: Listopada 21, 2008, 16:28:05 pm »
No to do 2011!Zobaczymy wtedy ale uwierz mi na slowo mam x360 i wiem że więcej niż 15% nie wydusi!Zobacz chociaż na przykladzie girsów 2,grafika jest ladniejsza niż w jedynce ale w części pierwszej nie uświadczysz takich slabych tekstur jak są miejscami w 2jce(pewnie przez większą liczbe przeciwników).Co do forzy to ta gra wedlug mnie(mam drugą część) wygląda gorzej(pomimo hd,ladnego nieba) niż gran turismo 4!Ta gra to jedna wielka pustka na trasie.Za grafe moge dać max 7.
Poczytaj wcześniej, F2 to na prędko podciągnięty engine z części 1. Prawdziwa next genowa Forza nadchodzi. Mam na myśli część 3 i to z tą częścią będziemy porównywać Gt5(jak także miejmy nadzieje że niebawem wyjdzie). Co do możliwości konsol, to przekonamy się w 2010/2011 o ile Ps3 było silniejsze od Xboxa. Wg. mnie będzie to różnica mniejsza niż między Ps2/Xbox.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8810 dnia: Listopada 21, 2008, 17:44:32 pm »
Po co mi odpalać Crysisa na kompie podobnym do X360/PS3( a jest wogóle taki bo z tego co wiem to całkiem inna architektura z wyjątkiem grafy opartej o chipy ze starych generacji kart do pc) skoro za grosze mam kompa dużo lepszego :P
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.
Więc idź i czytaj.
Ja przeczytałem i wiem, a ty dalej wierzysz w bajki Sony.
: Listopad 21, 2008, 17:35:29 pm
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

Z kogoś robisz głupka czy z siebie? Po co mi czytać o procesorach, skoro mogę na własne oczy zobaczyć co potrafi Cell. Widziałeś GT5:Prologue, albo MS2, że już o becie 460MB KZ2 nie wspomnę? Czy np. taki Uncharted. Widać Ty opierasz te swoje mrzonki o to co gdzieś tam wyczytałeś, a gier na konsole obecnej generacji na oczy nie widziałeś bo strasznie bredzisz.
Jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No i powiedz mi co tutaj jest ładnego. Bo na pewno nie jakość textur, na pewno nie wielkie, otwarte przestrzenie, na pewno nie różnorodność scenerii, na pewno nie oświetlenie i zaawansowane nowoczesne efekty graficzne oparte na pixelshaderach lub jakieś zaawansowanie architektoniczne. No może z counterstrikiem przesadziłem ale gra jest na poziomie UT2003 pod względem graficznym.
Mała hala (żeby sie zmieściło w 400 mb pamięci PS3 dzielonej na 200 mega na grafikę i 200 na kod :P), uproszczone efekty i textury plus szaro-bury industrialny klimat. Porównaj sobie to z renderem...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8811 dnia: Listopada 21, 2008, 18:00:06 pm »
Po co mi odpalać Crysisa na kompie podobnym do X360/PS3( a jest wogóle taki bo z tego co wiem to całkiem inna architektura z wyjątkiem grafy opartej o chipy ze starych generacji kart do pc) skoro za grosze mam kompa dużo lepszego :P
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.
Więc idź i czytaj.
Ja przeczytałem i wiem, a ty dalej wierzysz w bajki Sony.
: Listopad 21, 2008, 17:35:29 pm
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

Z kogoś robisz głupka czy z siebie? Po co mi czytać o procesorach, skoro mogę na własne oczy zobaczyć co potrafi Cell. Widziałeś GT5:Prologue, albo MS2, że już o becie 460MB KZ2 nie wspomnę? Czy np. taki Uncharted. Widać Ty opierasz te swoje mrzonki o to co gdzieś tam wyczytałeś, a gier na konsole obecnej generacji na oczy nie widziałeś bo strasznie bredzisz.
Jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No i powiedz mi co tutaj jest ładnego. Bo na pewno nie jakość textur, na pewno nie wielkie, otwarte przestrzenie, na pewno nie różnorodność scenerii, na pewno nie oświetlenie i zaawansowane nowoczesne efekty graficzne oparte na pixelshaderach lub jakieś zaawansowanie architektoniczne. No może z counterstrikiem przesadziłem ale gra jest na poziomie UT2003 pod względem graficznym.
Mała hala (żeby sie zmieściło w 400 mb pamięci PS3 dzielonej na 200 mega na grafikę i 200 na kod :P), uproszczone efekty i textury plus szaro-bury industrialny klimat. Porównaj sobie to z renderem...
A ty dalej marnujesz prąd .

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8812 dnia: Listopada 21, 2008, 19:04:58 pm »
Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

Polecam obejzec zwiastuny.

Chyba jest wyraźnie napisane w moim zdaniu, że widziałem grę na płycie z GC2008. :???:

Co do KZ2, to rozumiem czemu gra nie podoba się akurat fanbojom X360. Przecież to normalna rzecz że takich ludzi szlag trafia iż tak zaawansowana i najładniejsza gra szykuje się na PS3. Wytaczają nawet argumenty w postaci Crysisa, czyli gry na PC, bo argumentów na X360 zabrakło. Śmieszne i tyle.

Wszystkie serwisy, miesięczniki, grający w betę stwierdzają zgodnie iż gra miażdży wszystko co do tej pory ukazało się na rynku gier wideo. Także jakieś tam płacze i lamenty posiadaczy X360 że gra nie robi wrażenia, można wpuścić jednym uchem, a drugim wypuścić. Ja zaskoczony nie jestem, bo doskonale wiedziałem że anonimowi fanboje będą coraz częściej odkrywać swoje prawdziwe oblicza z czasem im bliżej będzie do premiery KZ2.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8813 dnia: Listopada 21, 2008, 19:06:29 pm »
Po co mi odpalać Crysisa na kompie podobnym do X360/PS3( a jest wogóle taki bo z tego co wiem to całkiem inna architektura z wyjątkiem grafy opartej o chipy ze starych generacji kart do pc) skoro za grosze mam kompa dużo lepszego :P
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.
Więc idź i czytaj.
Ja przeczytałem i wiem, a ty dalej wierzysz w bajki Sony.
: Listopad 21, 2008, 17:35:29 pm
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

Z kogoś robisz głupka czy z siebie? Po co mi czytać o procesorach, skoro mogę na własne oczy zobaczyć co potrafi Cell. Widziałeś GT5:Prologue, albo MS2, że już o becie 460MB KZ2 nie wspomnę? Czy np. taki Uncharted. Widać Ty opierasz te swoje mrzonki o to co gdzieś tam wyczytałeś, a gier na konsole obecnej generacji na oczy nie widziałeś bo strasznie bredzisz.
Jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No i powiedz mi co tutaj jest ładnego. Bo na pewno nie jakość textur, na pewno nie wielkie, otwarte przestrzenie, na pewno nie różnorodność scenerii, na pewno nie oświetlenie i zaawansowane nowoczesne efekty graficzne oparte na pixelshaderach lub jakieś zaawansowanie architektoniczne. No może z counterstrikiem przesadziłem ale gra jest na poziomie UT2003 pod względem graficznym.
Mała hala (żeby sie zmieściło w 400 mb pamięci PS3 dzielonej na 200 mega na grafikę i 200 na kod :P), uproszczone efekty i textury plus szaro-bury industrialny klimat. Porównaj sobie to z renderem...

Fanboja Peceta czy X0 ?

Jak dla Ciebie oświetlenie jest słabe to załóż okulary kolego. Na x0 nie ma żadnej gry z takim oświetleniem. Wszelkie efekty wiatru, animacja, zniszczalne środowisko, wygładzanie, ostre tekstury = KZ2. My tutaj porównujemy gry z konsol, a Ty wyjeżdżasz z crysisem i pc ?! Grałem w CRYSIS na VH przeszedłem 4 razy to samo dodatek i owszem gra ładna, otwarta itp ale nie ma takiego oświetlenia jak KZ2 już o animacji nie wspomne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2008, 19:10:01 pm wysłana przez above89 »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8814 dnia: Listopada 21, 2008, 19:18:53 pm »
Robi się coraz ciekawiej. Porównywać UT2003 do Killzona 2.  :lol:

Powiedz coś jeszcze ciekawego Hazuki. Chętnie się pośmiejemy

To powiedz mi w takim razie, na jakim poziomie jest grafika w Gearsach 2 ?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8815 dnia: Listopada 21, 2008, 19:21:50 pm »
Robi się coraz ciekawiej. Porównywać UT2003 do Killzona 2.  :lol:

Powiedz coś jeszcze ciekawego Hazuki. Chętnie się pośmiejemy

To powiedz mi w takim razie, na jakim poziomie jest grafika w Gearsach 2 ?
Strzelam Counter Strike. Na prawdę trzeba być kretynem ale takim na maksa żeby wpierniczać się do watku z pecetem skoro wyraźnie pisze PS3,X0,WII,PEGASUS. Kogo interesuje Crysis i gry na kompie ?! Debilizm się szerzy panowie !! Chowajmy się w domach i zabijajmy okna deskami.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8816 dnia: Listopada 21, 2008, 19:25:25 pm »
To powiedz mi w takim razie, na jakim poziomie jest grafika w Gearsach 2 ?

jak to jakim??? idąc w ślad za nowym tematem SW porównałbym ją do contry. :cool:




above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8817 dnia: Listopada 21, 2008, 19:25:45 pm »
Ciekaw jestem jakby Crysis w ogóle nie wyszedł, jakby masa debilnych szczeniąt się nie onanizowała na widok kraba lub kurczaka w grze czy złamanej palmy czy sikającego koreańca, który kończąc trzęsie tyłkiem... o jakim tytule, jaki by wychwalali że jest ładniejszy niż taki szarobury KZ2 z ps3 ? Far Cry 2? Może Far Cry 1?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8818 dnia: Listopada 21, 2008, 19:29:48 pm »
Ja już wiem o co chodzi Hazukiemu !

Człowieku my gadamy o drugiej części Killzone. Nie o pierwszej.  :lol:

Faktycznie Killzone 1 można przyrównać do UT2003

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8819 dnia: Listopada 21, 2008, 19:33:14 pm »
Ja już wiem o co chodzi Hazukiemu !

Człowieku my gadamy o drugiej części Killzone. Nie o pierwszej.  :lol:

Faktycznie Killzone 1 można przyrównać do UT2003

Jaja se robisz ?! KZ1 to do Tetris pod względem złożoności tekstur i ogólnie designu

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8820 dnia: Listopada 21, 2008, 19:34:50 pm »
Wszystkie serwisy, miesięczniki, grający w betę stwierdzają zgodnie iż gra miażdży wszystko co do tej pory ukazało się na rynku gier wideo. Także jakieś tam płacze i lamenty posiadaczy X360 że gra nie robi wrażenia, można wpuścić jednym uchem, a drugim wypuścić. Ja zaskoczony nie jestem, bo doskonale wiedziałem że anonimowi fanboje będą coraz częściej odkrywać swoje prawdziwe oblicza z czasem im bliżej będzie do premiery KZ2.

Tak samo mówią teraz przy GOW 2, i co ? Jak się mówiło o tym to fanboje sony się wypierali że to tylko opinia recenzenta i oni nie muszą się z nią zgadzać  :lol:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8821 dnia: Listopada 21, 2008, 19:38:25 pm »
Wszystkie serwisy, miesięczniki, grający w betę stwierdzają zgodnie iż gra miażdży wszystko co do tej pory ukazało się na rynku gier wideo. Także jakieś tam płacze i lamenty posiadaczy X360 że gra nie robi wrażenia, można wpuścić jednym uchem, a drugim wypuścić. Ja zaskoczony nie jestem, bo doskonale wiedziałem że anonimowi fanboje będą coraz częściej odkrywać swoje prawdziwe oblicza z czasem im bliżej będzie do premiery KZ2.

Tak samo mówią teraz przy GOW 2, i co ? Jak się mówiło o tym to fanboje sony się wypierali że to tylko opinia recenzenta i oni nie muszą się z nią zgadzać  :lol:
Bo LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL (jak mnie wkur**a ten skrót...) Gow 2 wyszedł i tak pisze większość, w bete KZ2 gra ogromna mniejszość i dlatego jest tak mało opinii ludzi z gazet czy serwisów że graficznie jest lepiej lub najlepiej. Wyjdzie 17 lutego to się posypią teksty że to najładniejsza gra lub przeciętniak lub badziew na którego szkoda było tego czasu i kasy.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8822 dnia: Listopada 21, 2008, 19:44:35 pm »
Nie chodzi o częstotliwość ukazywania się opinii, chodzi o to że piszą że GOW 2 jest najładniejszą grą jak do tej pory, a fanboje wyjeżdzają że to tylko opinia recenzenta i nie muszą się z nią zgadzać, natomiast jak wyjdzie KZ 2, to będą wszędzie wklejać słowa redaktorów że wygląda zajebiście i takie tam.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8823 dnia: Listopada 21, 2008, 19:51:58 pm »
Nie chodzi o częstotliwość ukazywania się opinii, chodzi o to że piszą że GOW 2 jest najładniejszą grą jak do tej pory, a fanboje wyjeżdzają że to tylko opinia recenzenta i nie muszą się z nią zgadzać, natomiast jak wyjdzie KZ 2, to będą wszędzie wklejać słowa redaktorów że wygląda zajebiście i takie tam.
Ale tak szczerze to przeszkadza Ci lub normalnym graczom to w czymś ? Nie sądzę. Niech się ludzie onanizują jak pecetowcy na widok Crysis'a i wzrostu 2 klatek po instalacji nowych sterowników. Według Twojej opinii GOW2 jest najładniejsze wśród gier na wszystkie konsole, dla mnie jest to KZ2 i tyle w tym temacie bo na siłę nie będę nikomu tego przedstawiał ani też przekabacał na swoją stronę lipnymi screenami z GOW2. Obie gry mają lub będą mieć słabsze miejsca, ale chodzi o całokształt a nie jedną teksturę. Bądź mądry i olewaj teksty fanboji konkurencji może im staje tylko podczas czytania tekstów jaki to KZ2 wspaniały ? Straszne nie ?;) Ale być może prawdziwe. Ciekaw jestem gdzie jest Marcepan.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8824 dnia: Listopada 21, 2008, 19:55:08 pm »
Nie chodzi o częstotliwość ukazywania się opinii, chodzi o to że piszą że GOW 2 jest najładniejszą grą jak do tej pory, a fanboje wyjeżdzają że to tylko opinia recenzenta i nie muszą się z nią zgadzać, natomiast jak wyjdzie KZ 2, to będą wszędzie wklejać słowa redaktorów że wygląda zajebiście i takie tam.
Ale tak szczerze to przeszkadza Ci lub normalnym graczom to w czymś ? Nie sądzę. Niech się ludzie onanizują jak pecetowcy na widok Crysis'a i wzrostu 2 klatek po instalacji nowych sterowników. Według Twojej opinii GOW2 jest najładniejsze wśród gier na wszystkie konsole, dla mnie jest to KZ2 i tyle w tym temacie bo na siłę nie będę nikomu tego przedstawiał ani też przekabacał na swoją stronę lipnymi screenami z GOW2. Obie gry mają lub będą mieć słabsze miejsca, ale chodzi o całokształt a nie jedną teksturę. Bądź mądry i olewaj teksty fanboji konkurencji może im staje tylko podczas czytania tekstów jaki to KZ2 wspaniały ? Straszne nie ?;) Ale być może prawdziwe. Ciekaw jestem gdzie jest Marcepan.

Marcepan jest na "urlopie" podejrzewam :D Ja tam nie uważam GOW 2 za najładniejszą grę, bo mnie to wszystko mało interesuję ja tylko gram :D Mogę powiedzieć że robi wrażenie, tak samo jak killzone ;)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8825 dnia: Listopada 21, 2008, 19:58:58 pm »
Biedny Marcepan ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8826 dnia: Listopada 21, 2008, 20:34:08 pm »
Niech się ludzie onanizują jak pecetowcy na widok Crysis'a i wzrostu 2 klatek po instalacji nowych sterowników.

Ej... czemu mówisz tu o PC-towcach, skoro ten temat to ponad 700 stron onanizowania się przez konsolowców nad teksturami, efektami, shaderami, oświetleniem, liczbą fps'ów i innymi pierdołami z gier. Naprawdę, na forach PC-towych to ludzie co najwyżej przechwalają się, która karta graficzna jest lepsza i kto na jakim sprzęcie osiąga lepszą ilość fps'ów. Rzadko kiedy jednak znajdują się tacy, co to argumentują swoją wypowiedź: "nazwa_gry i milion wykrzykników",  co to potrafią powiększać ileśset krotnie obraz by zobaczyć różnicę w teksturze błota ukrytej za krzakiem w najbardziej oddalonym fragmencie planszy renderowaną przez dwie karty graficzne, czy też na podstawie streamowanych filmików w rozdzielczości 320x240 udowadniają, że gra x wygląda brzydko...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8827 dnia: Listopada 21, 2008, 20:57:09 pm »
Na których to serwisach piszą że GOW2 to najładniejsza obecne gra? Bo ja coraz częściej spotykam się z opinią że wcale tak nie jest. Gra ma za dużo potknięć w oprawie.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8828 dnia: Listopada 21, 2008, 21:03:01 pm »
Spytaj Faxa, poczytaj IGN, chyba w Neo też coś takiego pisali.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8829 dnia: Listopada 21, 2008, 21:06:46 pm »
Czytałem IGN i nic takiego tam nie widzę. Fax to sobie może pisać co chce. Każdy zna jego zachwyty nad marką Microsoft. Neo nie czytuję, ale chętnie poznam cytat, który tak mówi.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8830 dnia: Listopada 21, 2008, 21:08:03 pm »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8831 dnia: Listopada 21, 2008, 21:11:55 pm »
No to se poszukaj ;)

Przy premierze GOW 2 cytat z IGN, był tu często eksploatowany, więc jak pogrzebiesz to znajdziesz :D

Z NEO na szybko mam taki cytat:wykonanie graficzne i udźwiękowienie tej gry to prawdziwe mistrzostwo.

A co do FAXA, to też recenzent, ja z kolei mogę założyć, że wszyscy piszący w superlatywach o killzone 2 to fanboje ps3.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8832 dnia: Listopada 21, 2008, 22:48:48 pm »
No to se poszukaj ;)

Przy premierze GOW 2 cytat z IGN, był tu często eksploatowany, więc jak pogrzebiesz to znajdziesz :D

Z NEO na szybko mam taki cytat:wykonanie graficzne i udźwiękowienie tej gry to prawdziwe mistrzostwo.

A co do FAXA, to też recenzent, ja z kolei mogę założyć, że wszyscy piszący w superlatywach o killzone 2 to fanboje ps3.

Hmm czyli według tego wszyscy piszący o Gearsach 2 w superlatywach to fanboje xboxa. :)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8833 dnia: Listopada 21, 2008, 22:52:32 pm »
No tak by z tego wynikało :D

Odwołałem się tylko do tego że Fax to niby znany fan MS i nie można wierzyć w jego słowa :D

Tango Bravo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2008
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8834 dnia: Listopada 22, 2008, 00:24:23 am »
poczytałem troche ten temat i jest fpyte, wciągnąłem się.
Check this out:

PS3:

Xbox 360:

PC:

Wii:

Porównanie mówi samo za siebie, nie mam pytań...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8835 dnia: Listopada 22, 2008, 00:29:25 am »
poczytałem troche ten temat i jest fpyte, wciągnąłem się.
Check this out:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Hmm ta sama wersja ze zmienionym kontrastem/kolorami. I co to wnosi do dyskusji ?  :?
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2008, 00:31:48 am wysłana przez Chris »

Tango Bravo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2008
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8836 dnia: Listopada 22, 2008, 00:32:44 am »
Cytuj
i tu Cię zdziwie

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8837 dnia: Listopada 22, 2008, 04:41:49 am »
po tym porównaniu widać, że wersja na wii ma najwięcej fpsów.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8838 dnia: Listopada 22, 2008, 23:47:24 pm »
Podobno LBP sie sprzedało dość słabo(mniej niz milion). Z tego co pamietam marcepan i inni pisali ze bedzie to system seller-masakrator sprzedajacy miliony PS3. Pytam sie was chłopaki: co sie stało?

Nie jestem fanboyem, po prostu jestem ciekaw co wy na to że jedna z gier zapowiadanych jako totalny killer okazała sie komercyjną porażką w stosunku do pokładanych w nią nadziei.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8839 dnia: Listopada 22, 2008, 23:51:02 pm »
przyjdą święta, pęknie kilka kolejnych milionów. to jest gra typu wii sports, która się będzie dobrze sprzedawała nawet i rok po premierze.