Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2740871 razy)

0 użytkowników i 62 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9200 dnia: Grudnia 08, 2008, 16:53:42 pm »
CoD>PES jesli chodzi o online to jest oczywiste :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9201 dnia: Grudnia 08, 2008, 17:34:06 pm »
Cod nie ma cienia lagów- online jest idealny(nie licząc kwiatków jak teleporty, raz na 50 meczów)
Devil- u mnie jak dwóch gości ma zielone kreski to jest ok, jeśli ma ktoś czerwoną to już trochę tnie i laguje.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9202 dnia: Grudnia 09, 2008, 09:43:54 am »
Teraz na XO tez mozesz sobie instalowac gry na HDD :) ale nie jest to odgornie narzucane, jest to twoj wybor :) na PS3 wyboru nie masz :D
pewnikiem pojawi się taka opcja, jak nie samo SONY, to panowie z żeglugi morskiej zrobią swoje. ;) lol

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9203 dnia: Grudnia 09, 2008, 11:33:06 am »
Gdyby w każdym XO był dysk twardy jestem pewien, ze instalacja byłaby obowiązkowa a wszyscy miłośnicy platformy M$ wychwalaliby to zagranie!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9204 dnia: Grudnia 09, 2008, 11:37:42 am »
Gdyby w każdym XO był dysk twardy jestem pewien, ze instalacja byłaby obowiązkowa a wszyscy miłośnicy platformy M$ wychwalaliby to zagranie!

Gdybanie, gdyby bylo to moze by bylo itp.... lol

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9205 dnia: Grudnia 09, 2008, 11:45:12 am »
Gdyby w każdym XO był dysk twardy jestem pewien, ze instalacja byłaby obowiązkowa a wszyscy miłośnicy platformy M$ wychwalaliby to zagranie!

Gdybanie, gdyby bylo to moze by bylo itp.... lol

To nie jest gdybanie tylko ludzka natura. :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9206 dnia: Grudnia 09, 2008, 11:49:35 am »
M$ był zmuszony zostawić wybór swym użytkownikom w kwestii instalacji a wy widzicie tu jakieś swiatle i wspanialomyslne posuniecie z ich strony w przeciwieństwie do zmuszajacego do instalacji Ps3!
Szkoda, ze M$ nie jest tak wspanialomyslny w kwestii wyboru dysku twardego...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9207 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:01:57 pm »
Dziwisz się? Niedawno LoNdEk piał i sapał że instalacja na konsolach to wstyd i hańba, a teraz jak M$ daje taką możliwość to wszystko jest super hiper wyjebiste.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9208 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:03:11 pm »
dokładnie MarcePan!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9209 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:25:23 pm »
M$ był zmuszony zostawić wybór swym użytkownikom w kwestii instalacji a wy widzicie tu jakieś swiatle i wspanialomyslne posuniecie z ich strony w przeciwieństwie do zmuszajacego do instalacji Ps3!
Szkoda, ze M$ nie jest tak wspanialomyslny w kwestii wyboru dysku twardego...

Mozna zarzucic Sony, ze moglo dac wybor z BD, cena PS3 bylaby wtedy bardziej przystepna, a jak widac nosnik ten nie jest tak doskonaly jak zapowiadano, bo skoro przy takiej pojemnosci wymaga sie zrzucania czesci danych na dysk !? ( raczej wszystko rozbija sie o predkosci odczytu dancy z BD i umiejetnosci developera, bo pewnie dostep do pamieci PS3 tez stanowi pewna przeszkode dla coniektorych developerow).

Btw. po grach z PSN widac, ze taka olbrzymia objetosc nie jest wcale potrzebna zdolnemu developerowi.



@Marcepan

Cytuj
Dziwisz się? Niedawno LoNdEk piał i sapał że instalacja na konsolach to wstyd i hańba, a teraz jak M$ daje taką możliwość to wszystko jest super hiper wyjebiste.

Nigdy nie napisalem, ze to jest super-hyper-wyjebiste wiec nie wkladaj mi do ust slow ktorych nie wypowiedzialem( wiec nie klam klamczuszku), nie pochwalam takich praktych jak instalacjia gry na konsoli. Ale nalezy wskazac na roznice jakie sa miedzy instalacjia gry na PS3, a zrzutem plyty na XO. Na PS3 sa gry, ktorych bez instalacji nie odpalisz, chcac na przyklad oblukac na szybko nowo zakupione DMC4 musisz czekac, az sie zainstaluje, w XO wkladasz plytke i grasz, a jesli przeszkadza ci "szum" czytnika, mozesz poprostu gre zrzucic na dysk, instalacja na XO nie jest wymagana, na PS3 wrecz przeciwnie.
: Grudzień 09, 2008, 12:21:08 pm
dokładnie MarcePan!

Nie spamuj!!

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9210 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:28:08 pm »
ale przynajmniej DMC4 chodzi w 60fps oraz płynniej. Oczywiście wolałbym, aby nie była wymagana instalacja na dysk. Ciekawi mnie jak wypadnie konwersja Metala na XO, czy obędzie się zrzutu danych na dysk twardy!?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 12:38:08 pm wysłana przez mateo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9211 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:28:43 pm »
Nie spamuj!!

o_0

Normalnie chłopaki, jesteście żywym przykładem że ogromna awaryjność X0 to mit!!! :lol:

tez tak sadze...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9212 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:33:45 pm »
ale przynajmniej DMC4 chodzi w 60fps oraz płynniej. Oczywiście wolałbym, aby nie była wymagana instalacja na dysk. Ciekawi mnie jak wypadnie konwersja Metala na XO, czy obędzie zrzutu danych na dysk twardy!?

Tak jak piszesz, sa pewne plusy instalacji, ale uzytkownik nie moze sam dokonac wyboru instaluje by grac w 60 fps, nie instaluje mam 30fps.

Co do MGS4 to nie wiadomo czy bedzie to na XO i podobno tam co rozdzial jakies dane sie zrzucaly na dysk.

@MarcePan

Oj juz nie lap tak mnie za slowka, klamczuszku :)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9213 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:36:08 pm »
Londek jeżeli uważasz, że spamuje, to z góry sorry, ale bynajmniej tak nie sądzę      ://

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9214 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:38:06 pm »
Londek jeżeli uważasz, że spamuje, to z góry sorry, ale bynajmniej tak nie sądzę      ://

Chodzilo mi raczej tylko o zacytowanom prze zemnie twoja wypowiedz, ale to tez nalezy traktowac z przymrozeniem oka, jak zreszta wszystko co sie tu pisze :D Na szczescie nie ma etatowego donosiciela wiec OK, mozna troszke poluzowac :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9215 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:44:24 pm »
@MarcePan

Oj juz nie lap tak mnie za slowka, klamczuszku :)

Próbujesz odwrócić uwagę od Twojego mega kłamstwa, odnośnie płatności za XBL? Nie uda Ci się to ściemniaczu. :cool:
: Grudzień 09, 2008, 12:42:29 pm
PS. Może nie pisałeś że super hiper wyjebista sprawa (celowo wyolbrzymiałem bystrzaku), ale nie uznajesz tego za coś złego, a gdy tylko konsola Sony instalowała gry to wyłeś jakie to niedobre.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9216 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:47:31 pm »
@MarcePan

Ale w poscie wyzej pokazalem jaka jest roznica. Musiec, a chciec to jest spora roznica. Na XO mozesz zainstalowac gre, na PS3 musisz to zrobic w niektorych przypadkach. I dla mnie to jest strasznie razace.

btw. To nie bylo klamstwo o XBL, tylko poprostu czesc z was zle zinterpretowala moja wypowiedz.  8) 8) 8)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9217 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:48:45 pm »
Londek jeżeli uważasz, że spamuje, to z góry sorry, ale bynajmniej tak nie sądzę      ://

Chodzilo mi raczej tylko o zacytowanom prze zemnie twoja wypowiedz, ale to tez nalezy traktowac z przymrozeniem oka, jak zreszta wszystko co sie tu pisze :D Na szczescie nie ma etatowego donosiciela wiec OK, mozna troszke poluzowac :D
fajnie.. ty natomiast mógłbyś poluzować ze swoją prowokacją.
koniec offa.

ps. co do twojej wypowiedzi odnośnie nośnika. Co według ciebie miało dać Sony do swojego potwora.? Starodawne DVD? (z odczytem dwuwarstwowych płyt) :) lol
Londek Blue-ray, to imo przyszłość. PS3 będzie moim zdaniem bardzo długo na tym rynku :)
oświeć mnie jeśli się mylę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 12:53:43 pm wysłana przez mateo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9218 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:56:20 pm »
@MarcePan

Ale w poscie wyzej pokazalem jaka jest roznica. Musiec, a chciec to jest spora roznica. Na XO mozesz zainstalowac gre, na PS3 musisz to zrobic w niektorych przypadkach. I dla mnie to jest strasznie razace.

btw. To nie bylo klamstwo o XBL, tylko poprostu czesc z was zle zinterpretowala moja wypowiedz.  8) 8) 8)

Jaaaaaasssneeee, tyle że kiedyś ogólnie sam pomysł instalacji strasznie karciłeś. Jak widać teraz już Ci tak nie przeszkadza ten fakt. Ahhh te klapeczki w dodatku z napisem hipokryta.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9219 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:59:59 pm »
Jaaaaaasssneeee, tyle że kiedyś ogólnie sam pomysł instalacji strasznie karciłeś. Jak widać teraz już Ci tak nie przeszkadza ten fakt. Ahhh te klapeczki w dodatku z napisem hipokryta.


I tak jest do dzis, jestem temu przeciwny, sam tego nie stosuje itp. Jesli sie nie myle tak samo o instalcji sie wypowiadales w poprzedniej generacji, a kiedy ja jeszcze bylem milosnikiem grania na PC to chyba wlasnie instalacja byla twoim koronnym argumentem przeciw PC . Czyz nie?!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9220 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:00:30 pm »
XO wkladasz plytke i grasz, a jesli przeszkadza ci "szum" czytnika, mozesz poprostu gre zrzucic na dysk
Primo, niektóre  gry nawet po zrzuceniu doczytują z płyty. Po drugie, szum samej konsoli (nie tylko czytnika) jest gigantyczny i nieznośny. Po trzecie mam dysk 20 giga, gdzie 9 jest zajętych przez system, więc w zasadzie mogę zinstalowac tylko jedną grę, a ja dziele konsole z bratem i on gra w inne gry, a ja w inne. No i z czterech gier które aktualnie są grane można zainstalować tylko jedną.

W sumie ludzie sie nabijają, że XO chodzi głośno, ale tak naprawde to jest wielka wada. W niektóre gry nie da się grać nie grając na słuchawkach, np. FAR CRY 2 gdzie muzyka i dialogi są dość cicho i są całkowicie zagłuszane przez konsole, podgłośnić TV się nie da bo z kolei dźwięki karabinów i wybuchów są bardzo głośne. Brdzo dużo jest takich gier w które jestem zmuszony grać na słuchawkach. Ponadto często jest, że ja chce spać, a brat grać- zakłada słuchawki, ale szum konsoli i czytnika jest za głośny i nie ma mowy żeby udało się zasnąć.

BTW jak ktoś nie ma dysku na XO to w ogóle sobie nic nie zainstaluje, co więcej nie będzie mógł się w pełni cieszyć niektórymi grami, które wymagają dysku twardego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9221 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:04:54 pm »
Jaaaaaasssneeee, tyle że kiedyś ogólnie sam pomysł instalacji strasznie karciłeś. Jak widać teraz już Ci tak nie przeszkadza ten fakt. Ahhh te klapeczki w dodatku z napisem hipokryta.


I tak jest do dzis, jestem temu przeciwny, sam tego nie stosuje itp. Jesli sie nie myle tak samo o instalcji sie wypowiadales w poprzedniej generacji, a kiedy ja jeszcze bylem milosnikiem grania na PC to chyba wlasnie instalacja byla twoim koronnym argumentem przeciw PC . Czyz nie?!

Dokładnie, dobrze napisałeś "była". Rynek się rozwija, technologia gna w przód, więc ide z postępem. Dlatego też kupiłem sprzęt z Blu-Ray'em a nie przestarzałym DVD.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9222 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:22:44 pm »
Dobrze, że jesteś taki nowoczesny, na czasie. To podstawa. 8-)

A tak poważnie, to ja bym chciał żeby złom miał blureja. Nie wiem jak można zarzucać PS3 to, że ma lepszy napęd.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9223 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:29:04 pm »
Dobrze, że jesteś taki nowoczesny, na czasie. To podstawa. 8-)

LoNdEk teraz powinien napisać że spamujesz. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9224 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:33:39 pm »
@MarcePan

BD to napewno przyszlosc, ale niestety jak pokazuja gry z PSN wcale nie byl taki potrzebny, a co do BD czy DVD w PS3.

Na miejscu Sony wypuscilbym tansza wersje z czytnikiem DVD i drozsza z BD i oczywiscie zaproponowal w sprzedazy przystawde BD dla tych ktorzy pozniej chcieli by upgrade'owac swoje PS3 by moc ogladac filmy w full HD.

btw. instalacja gier na HDD rownoczesnie z wprowadzeniem 50 GB nosnika to jest zart.

@Piter_Neo

tak zgodze sie, ze XO wyje, ale np. moj PC daje mocnej po uszach - ale juz wiekowa bestia jest mimo ze bebechy ma mocne i do tego podkrecone. XO - gram na nim ja, moja dziewczyna, b. czesto kumpel i jeszcze nikt sie nie poskarzyl na to wycie. Poki im nie powiem  "Slyszysz jak ch*jstwo szumi" to nikt sam nic nie powie. Ale nie zaprzeczam wyje to nie milosiernie, ale czy psuje zabawe z rozgrywki!?.

btw.
Kiedy gram na konsoli jest ona oddalona odemnie ok. 2-3 metrow wiec moze to cos daje, konsole mam w pozycji pionowej.

@blancjaone

Ja nie zarzucam PS3, ze ma BD, ja mam tylko pytanie po co te instalacje skoro jest czytnik o tak duzej pojemnosci  - cos nie do konca gra?! Do tego tak znaczaco podnosi on cene PS3 !
: Grudzień 09, 2008, 13:33:17 pm
Dobrze, że jesteś taki nowoczesny, na czasie. To podstawa. 8-)

LoNdEk teraz powinien napisać że spamujesz. ;)

Co ty!? Posiadaczowi XO!?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9225 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:36:23 pm »
Na miejscu Sony wypuscilbym tansza wersje z czytnikiem DVD i drozsza z BD i oczywiscie zaproponowal w sprzedazy przystawde BD dla tych ktorzy pozniej chcieli by upgrade'owac swoje PS3 by moc ogladac filmy w full HD.

:lol: Napisz do nich "Na Waszym miejscu...". Mieciesz stary.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9226 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:39:32 pm »
Cytuj
@blancjaone

Ja nie zarzucam PS3, ze ma BD, ja mam tylko pytanie po co te instalacje skoro jest czytnik o tak duzej pojemnosci  - cos nie do konca gra?! Do tego tak znaczaco podnosi on cene PS3 !
Nie pisałem do Ciebie, faktycznie motyw z instalacją jest słaby.

A Twój pomysł z dwoma oddzielnymi wersjami PS3 jeszcze słabszy. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9227 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:46:17 pm »
Na miejscu Sony wypuscilbym tansza wersje z czytnikiem DVD i drozsza z BD i oczywiscie zaproponowal w sprzedazy przystawde BD dla tych ktorzy pozniej chcieli by upgrade'owac swoje PS3 by moc ogladac filmy w full HD.

:lol: Napisz do nich "Na Waszym miejscu...". Mieciesz stary.

Wiesz PS3 o 100-we ($,?) tansze bylo by bardzo atrakcyjna oferta dla wielu osob. I Sony by juz zaczelo zarabiac na sprzecie. A tak to,
o Sony:

Cytuj
The electronics giant said it planned to reduced its total manufacturing sites by about 10 percent, cut investment in its electronics business by about 30 percent and downsize or withdraw from unprofitable areas.


Tu calosc:
http://www.reuters.com/article/marketsNews/idUSTFA00309420081209

8,000 ludzi straci prace w Sony, chca oszczedzic $1,1 miliarda.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9228 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:46:30 pm »
tak zgodze sie, ze XO wyje, ale np. moj PC daje mocnej po uszach - ale juz wiekowa bestia jest mimo ze bebechy ma mocne i do tego podkrecone. XO - gram na nim ja, moja dziewczyna, b. czesto kumpel i jeszcze nikt sie nie poskarzyl na to wycie. Poki im nie powiem  "Slyszysz jak ch*jstwo szumi" to nikt sam nic nie powie. Ale nie zaprzeczam wyje to nie milosiernie, ale czy psuje zabawe z rozgrywki!?.
Jakby wcześniej słyszeli jak pracuje PS3, a potem usłyszeli klocka, to na pewno by coś powiedzieli. 8-)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9229 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:50:16 pm »
Szykuja sie podwyzki sprzetow Sony:

Cytuj
The bad news from the Japanese consumer electronics industry continues. Sony just announced plans to cut about 8,000 global jobs from its beleaguered electronics business while making unspecified reductions to its seasonal and temporary workforce. The move, as Sony explains it, comes "in response to the sudden and rapid changes in the global economic environment." Ominously, it looks like Sony will also be raising prices in the countries where "Sony makes significant sales" (read: US and Europe) if we're reading this statement correctly:

"Going forward, Sony intends to adjust product pricing to mitigate the impact of the appreciation of the yen."

Sony is also delaying or at least curtailing some of its investments while planning to "downsize or withdraw from unprofitable or non-core businesses." All these moves are meant to cut operational costs by some $1.1 billion in operational efficiencies before the fiscal year closes on 31 March 2010.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 13:59:12 pm wysłana przez LoNdEk »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9230 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:00:12 pm »
Człowiek czeka na obniżkę PS3, a tu jeszcze mu podwyższą ceny :lol: , oby to nie miało większego wpływu na konsolkę Sony.
: Grudzień 09, 2008, 13:57:53 pm
No i jest odpowiedź:
Cytuj
Sony's announcement Tuesday to slash 8,000 jobs worldwide and shut down some plants is not expected to hit the company's video game sector.

http://gamerush.zoomshare.com/files/news/002633_Sony_cuts_not_expected_to_hit_PlayStation_division.htm
PSN ID: WojtqGO

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9231 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:01:53 pm »
Kryzys gospodarczy daje o sobie znać .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9232 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:42:29 pm »
Londek jeżeli uważasz, że spamuje, to z góry sorry, ale bynajmniej tak nie sądzę      ://

Chodzilo mi raczej tylko o zacytowanom prze zemnie twoja wypowiedz, ale to tez nalezy traktowac z przymrozeniem oka, jak zreszta wszystko co sie tu pisze :D Na szczescie nie ma etatowego donosiciela wiec OK, mozna troszke poluzowac :D
Ty chyba kotku nie wiesz z kim zaczynasz.

Co do klocka, im dłużej obcuje z tym cudem techniki, tym bardziej mnie zadziwia: to pieroństwo filmy dvd w formacie ntsc z brakiem locka na region wyświetla tylko w palu co owocuje systematycznym rwaniem , żal normalnie  , wiekowe palowskie ps2 czy ps3 nie mają żadnego problemu wyświetlić ntsc.
Bijmy więc bravo specom z M$ za nowatorskie rozwiązania.

Drugie, słuchawki albo podgłośnienie ,żeby zagłuszyć wyjący czytnik ? Ciekawe co mają zrobić posiadacze zestawu 5.1 lubiący grać w nocy tak jak ja? Niemożliwym jest przebicie akustyki pogromcy bd w xo bez budzenia domowników . Mamy instalkę, cool , Fable 2 z HDD dostaje czasem takich omamów ,że żal, wliczając w to kilkusekundowe zwisy , klatkowania , błędy w wypowiadanych dialogach etc (na oko 40 letni cygan z głosikiem 8 latka dziękujący mamusi za prezent rulez), póki grałem z dvd tych omamów nie było.

Mało , ostatnio pisałem Marcepanowi pm co też ciekawego mi się przydarzyło : ROD podczas oglądania filmków z KZ2 nagranych na dvd (miesięczny falcon-to ten bezwawaryjny chyba nie?)Szkoda ,że nie sprawdziłem kodu błędu ale napewno nie był to poluzowany kabel zasilania.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 15:01:02 pm wysłana przez Jurass »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9233 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:47:41 pm »
Londek jeżeli uważasz, że spamuje, to z góry sorry, ale bynajmniej tak nie sądzę      ://

Chodzilo mi raczej tylko o zacytowanom prze zemnie twoja wypowiedz, ale to tez nalezy traktowac z przymrozeniem oka, jak zreszta wszystko co sie tu pisze :D Na szczescie nie ma etatowego donosiciela wiec OK, mozna troszke poluzowac :D
Ty chyba kotku nie wiesz z kim zaczynasz.

Jurass kochanie nie spamuj... :*


Co do tych 8,000 co maja z Sony wyleciec, to znajac zycie zamkna 1-2 jakies fabryki mniej rentowne, ale te oszczednosci 1,1 mld $ moga juz dotknac i dep. growego w Sony, nie mniej wazna informacja jest, ze Sony na swieta zaatakuje, ale podwyzkami, co jest zwiazane ze slabym Yenem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9234 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:49:45 pm »
Tiaaaa, bo Sony sprzedaje tylko konsole i jest biedną firmą. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9235 dnia: Grudnia 09, 2008, 14:53:35 pm »
Tiaaaa, bo Sony sprzedaje tylko konsole i jest biedną firmą. :lol:

Nie, ale dlatego, ze na wiekszosci sprzetow zarabia, a jak wiemy na konsolach firma traci(na sprzecie) zarabiajac pozniej na grach.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9236 dnia: Grudnia 09, 2008, 15:03:36 pm »
Jurass kochanie nie spamuj... :*

Co do tych 8,000 co maja z Sony wyleciec, to znajac zycie zamkna 1-2 jakies fabryki mniej rentowne, ale te oszczednosci 1,1 mld $ moga juz dotknac i dep. growego w Sony, nie mniej wazna informacja jest, ze Sony na swieta zaatakuje, ale podwyzkami, co jest zwiazane ze slabym Yenem.
Jeśli te 8k pracowników prezentuje taki poziom pracy jak ty to nic dziwnego ,że polecą , przynajmniej im się nudzić nie będzie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9237 dnia: Grudnia 09, 2008, 15:04:37 pm »
Tiaaaa, bo Sony sprzedaje tylko konsole i jest biedną firmą. :lol:

Nie, ale dlatego, ze na wiekszosci sprzetow zarabia, a jak wiemy na konsolach firma traci(na sprzecie) zarabiajac pozniej na grach.

Baaa, Sony zarabia więcej na grach niż robi to M$.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9238 dnia: Grudnia 09, 2008, 15:05:55 pm »
Jurass kochanie nie spamuj... :*

Co do tych 8,000 co maja z Sony wyleciec, to znajac zycie zamkna 1-2 jakies fabryki mniej rentowne, ale te oszczednosci 1,1 mld $ moga juz dotknac i dep. growego w Sony, nie mniej wazna informacja jest, ze Sony na swieta zaatakuje, ale podwyzkami, co jest zwiazane ze slabym Yenem.
Jeśli te 8k pracowników prezentuje taki poziom pracy jak ty to nic dziwnego ,że polecą , przynajmniej im się nudzić nie będzie.
Czy to nie jest prywata? Za to podobno warny są?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9239 dnia: Grudnia 09, 2008, 15:07:01 pm »
Tiaaaa, bo Sony sprzedaje tylko konsole i jest biedną firmą. :lol:

Nie, ale dlatego, ze na wiekszosci sprzetow zarabia, a jak wiemy na konsolach firma traci(na sprzecie) zarabiajac pozniej na grach.

Baaa, Sony zarabia więcej na grach niż robi to M$.
Pewnie ,że M$ zarabia konsolach , skoro co poniektórzy mają drugą na zapas w razie roda czy bana na live ,  :mad: