Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739884 razy)

0 użytkowników i 121 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10600 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:12:41 pm »
DESZCZYK 4D   pochłonął chyba za dużo mocy i nie starczyło na ROŚLINKI , ale przynajmniej OŚWIETLENIE jest , hmmm , dynamiczne :cool:
No i ta FIZYKA :-D

:lol: Najładniejsza gra roku? Chyba sobie ktoś jaja z graczy robi.
Pewnie zęby trawienne zrobiły na nich niesamowite wrażenie.
: Grudzień 28, 2008, 18:09:49 pm


Fizyka - szmaciane, pozbawione jakiejś większej masy lalki fajne nie są i tutaj też spory plus dla GTA.
Pijany Niko potykający sie o krawężnik - prosze mi pokazać takie coś w jakiejś innej grze na next-geny.
Altair (AC)? (Tyle,że nie był pijany).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10601 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:13:25 pm »
Pijany Niko potykający sie o krawężnik - prosze mi pokazać takie coś w jakiejś innej grze na next-geny.

To jest fajne, ale myślałem raczej o reakcji człowiek - samochód.
Wiem że o to chodziło ;) Każdy tego typu element jest w tej grze świetnie wykonany. Czy to piajny Niko, czy walka na pięści, czy potrącenie przez samochód.
W okolicy u mnie kilka Xboxów przybyło (Arcade , fuj! ;) ) i zero PS3'jek...

U mnie dokładnie odwrotnie. Parę PS3 (wreszcie jest z kim pograć na dwa pady) i zero X0.
Każdy widzi to co chce zobaczyć ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10602 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:14:23 pm »
Każdy widzi to co chce zobaczyć ;)
U mnie nie przybyło ani jednego ani drugiego. :-(
Za to przybyło pirackich GTA i i ogromu przekleństw, że się grać nie da.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10603 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:16:05 pm »
W to nie uwierze... przeciez on prezentuje poziom 13-latka  :lol: :lol: :lol: :lol:
W takim razie ile ma latek osoba ,której posty posty przepełnione są "lolami"?
Zgadnij !?
Mniej niż zero, mniej niż zero....
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


echh...panowie, chlopcy...echhhh...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10604 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:16:57 pm »
Londuś i jak tam , analizujesz filmiki? W końcu na podstawie jednego gifa stwierdziłeś ,że Helgaści uciekają w ściany i AI ssie razem z  całym PS3, ciekawią mnie zatem Twoje wnioski na temat GeOW2.

BTW , zapomniałeś o lolach w poście powyżej :x
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 18:29:05 pm wysłana przez Jurass »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10605 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:17:46 pm »


Fizyka - szmaciane, pozbawione jakiejś większej masy lalki fajne nie są i tutaj też spory plus dla GTA.
Pijany Niko potykający sie o krawężnik - prosze mi pokazać takie coś w jakiejś innej grze na next-geny.
Altair (AC)? (Tyle,że nie był pijany).
Tyle tylko ża Altair nie potykał się o krawężniki (czy inne rzeczy wystające z ziemi) tylko tracił równowage popchnięty przez jakiegoś przechodnia. W GTA jest i jedno i drugie.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10606 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:20:16 pm »
Poza tym dziwie Ci się że nie widzisz filtrów, blurów itd. która zmiękczają obraz by nie było tak sterylnie jak na PC :P

Gwoli ścisłości, w GTA4 na PC również można włączyć rozmycie; przypuszczam, że wiele osób tego nawet nie sprawdzało, bo mało kto patrzy na ustawienia klawiszy, a włącza się to podczas gry przyciskając któryś z klawiszy (nie pamiętam już jakiś). Osobiście wolałem jednak grać w "sterylną", ale dużo wyraźniejszą graficzkę.

W innych grach na PC również jest blur oraz inne filtry, więc nie wiem skąd to przekonanie, że na PC wszystko jest sterylne i fuj.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10607 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:26:51 pm »
Poza tym dziwie Ci się że nie widzisz filtrów, blurów itd. która zmiękczają obraz by nie było tak sterylnie jak na PC :P

Gwoli ścisłości, w GTA4 na PC również można włączyć rozmycie; przypuszczam, że wiele osób tego nawet nie sprawdzało, bo mało kto patrzy na ustawienia klawiszy, a włącza się to podczas gry przyciskając któryś z klawiszy (nie pamiętam już jakiś). Osobiście wolałem jednak grać w "sterylną", ale dużo wyraźniejszą graficzkę.

W innych grach na PC również jest blur oraz inne filtry, więc nie wiem skąd to przekonanie, że na PC wszystko jest sterylne i fuj.

Może dlatego że tak właśnie jest. W wersji PC gry zawsze mają nieco ostrzejsze tekstury, w dodatku gdy uruchomisz je w wyzszej rozdzielczości niż na konsoli wszystko wydaje się dużo ostrzejsze i przez to sterylniejsze.
Niewiem czy ktoś dawał ten filmik, nie bijcie bo nie czytam tego tematu :P
http://www.gametrailers.com/player/43929.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10608 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:30:55 pm »
Może dlatego że tak właśnie jest. W wersji PC gry zawsze mają nieco ostrzejsze tekstury, w dodatku gdy uruchomisz je w wyzszej rozdzielczości niż na konsoli wszystko wydaje się dużo ostrzejsze i przez to sterylniejsze.

Aha, czyli wychodzi na to, że ludzie biją się i wytykają, które gry na jakiej konsoli mają wyższą rozdzielczość/lepsze tekstury; ale kiedy PC to ma, to wówczas gry już wyglądają sterylnie... Niektórzy naprawdę nie wiedzą, czego chcą :|.

Nie mówiąc już o tym, że co rusz przywoływana jest opinia "ua! ale ta gra wygląda fotorealistycznie! :O", a mimo to w realnym świecie jakoś wszytko jest ostre i wyraźne, a nie rozmyte - no, chyba, że ktoś jest krótkowidzem.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10609 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:41:01 pm »
Londuś i jak tam , analizujesz filmiki? W końcu na podstawie jednego gifa stwierdziłeś ,że Helgaści uciekają w ściany i AI ssie razem z  całym PS3, ciekawią mnie zatem Twoje wnioski na temat GeOW2.

BTW , zapomniałeś o lolach w poście powyżej :x

Nie no, trzykropek jest moim znakiem "firmowym", a nie  :lol: :lol: :lol: . Nie mam, nie czuje potrzeby ogladania filmikow, skupiam sie na waszych gif'ach prezentujacych "najlepsze" momenty w danej grze. Przykro mi, ze potrafie zauwazyc niedorobki w grach, przepraszam.  To jak Jurass moze skusisz sie i zgadniesz ile mam wiosen!?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10610 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:42:23 pm »
Ja strzelam i trafiam - 23. 8-)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10611 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:44:18 pm »
Może dlatego że tak właśnie jest. W wersji PC gry zawsze mają nieco ostrzejsze tekstury, w dodatku gdy uruchomisz je w wyzszej rozdzielczości niż na konsoli wszystko wydaje się dużo ostrzejsze i przez to sterylniejsze.

Aha, czyli wychodzi na to, że ludzie biją się i wytykają, które gry na jakiej konsoli mają wyższą rozdzielczość/lepsze tekstury; ale kiedy PC to ma, to wówczas gry już wyglądają sterylnie... Niektórzy naprawdę nie wiedzą, czego chcą :|.

Nie mówiąc już o tym, że co rusz przywoływana jest opinia "ua! ale ta gra wygląda fotorealistycznie! :O", a mimo to w realnym świecie jakoś wszytko jest ostre i wyraźne, a nie rozmyte - no, chyba, że ktoś jest krótkowidzem.

Sporo prawdy jest w tym co mówisz.
Cóż ja nie podniecam się ostrością i fotorealizmem na konsolach. Choć przyznaje się że czasami grafika mnie potrafi pozytywnie zaskoczyć.
Ale właśnie dlatego wole grać na konsoli, ponieważ nie zwracam aż takiej uwagi na grafike i nie oczekuje od niej kosmicznego poziomu, nie liczę każdej tekstury i jej rozdziałki.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10612 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:46:24 pm »
Może dlatego że tak właśnie jest. W wersji PC gry zawsze mają nieco ostrzejsze tekstury, w dodatku gdy uruchomisz je w wyzszej rozdzielczości niż na konsoli wszystko wydaje się dużo ostrzejsze i przez to sterylniejsze.
Niewiem czy ktoś dawał ten filmik, nie bijcie bo nie czytam tego tematu :P
http://www.gametrailers.com/player/43929.html

Taki argument miał sens 10 lat temu gdy na rynku były gry typu blood czy quake 2. Dzisiejsze gry mają piękne i szczegółowe środowisko z dużą ilością detali. Podniesienie rozdzielczości i jakości tekstur daje efekt odwrotny od tego co piszecie. Takie gry wydają się jakby miały jeszcze więcej detali i były bardziej "zapchane". Może na konsolach tak jest, że jak gra będzie w FHD to trzeba obciąć co nieco. Na kompie nie trzeba iść na kompromisy można mieć wszystkie wodotryski graficzne w FHD bez poświęcania czegokolwiek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10613 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:46:43 pm »
Ja strzelam i trafiam - 23. 8-)

Ty tam dobrze wiesz bo jestes worowiczem :D ale niepotrzebnie sprzedales ta infromacje Jurassowi :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10614 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:47:14 pm »
Ty tam dobrze wiesz bo jestes worowiczem :D
A podawałeś wiek? :-o

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10615 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:53:22 pm »
Ty tam dobrze wiesz bo jestes worowiczem :D
A podawałeś wiek? :-o

Bo to raz ?! Przeciez gdzies na tym forum sa nawet moje zdjecia :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10616 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:54:32 pm »
Ja tam z YIM wywnioskowałem. 8)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10617 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:05:08 pm »
Londuś i jak tam , analizujesz filmiki? W końcu na podstawie jednego gifa stwierdziłeś ,że Helgaści uciekają w ściany i AI ssie razem z  całym PS3, ciekawią mnie zatem Twoje wnioski na temat GeOW2.

BTW , zapomniałeś o lolach w poście powyżej :x

Nie no, trzykropek jest moim znakiem "firmowym", a nie  :lol: :lol: :lol: . Nie mam, nie czuje potrzeby ogladania filmikow, skupiam sie na waszych gif'ach prezentujacych "najlepsze" momenty w danej grze. Przykro mi, ze potrafie zauwazyc niedorobki w grach, przepraszam.  To jak Jurass moze skusisz sie i zgadniesz ile mam wiosen!?
Tylko zasadnicze pytanie : a co mnie to kuwa obchodzi?
Na papierze możesz mieć i pięćdziesiąt , tylko co z tego ,jeśli brakuje ci argumentów to walisz na prawo i lewo "lolami" , durnymi tekstami i podjazdami w stylu "a ty misiu masz 13 lat",  nie tylko ty zresztą.
Dyskusje dla przykładu w dziale KZ2 o niezniszczalnych lampach, helgaście z gifa czy ocenie jakiegoś ćwoka z extreme to są na poziomie "dorosłych" ludzi , ale już zrobienie paru filmików z gry i wrzucenie linków do odpowiedniego działu czyni mnie gówniarzem. Ot cała prawda , piaskownica , piaskownica , piaskownica.
Na marginesie, dlaczego nie czujesz potrzeby oglądania tych filmików? Czyżbyś był na straconej pozycji? Boisz się wyśmiania jak w przypadku Maximusa O.o? Oj cienki jesteś ,cienki .
: Grudzień 28, 2008, 19:02:56 pm
Ty tam dobrze wiesz bo jestes worowiczem :D
A podawałeś wiek? :-o

Bo to raz ?! Przeciez gdzies na tym forum sa nawet moje zdjecia :D
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 19:10:51 pm wysłana przez Jurass »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10618 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:33:49 pm »


Tylko zasadnicze pytanie : a co mnie to kuwa obchodzi?

Sam napisales:

"W takim razie ile ma latek osoba ,której posty ,większość postów przepełniona jest "lolami"?"


Cytuj
Na papierze możesz mieć i pięćdziesiąt , tylko co z tego ,jeśli brakuje ci argumentów to walisz na prawo i lewo "lolami" , durnymi tekstami i podjazdami w stylu "a ty misiu masz 13 lat",  nie tylko ty zresztą.
Dyskusje dla przykładu w dziale KZ2 o niezniszczalnych lampach, helgaście z gifa czy ocenie jakiegoś ćwoka z extreme to są na poziomie "dorosłych" ludzi , ale już zrobienie paru filmików z gry i wrzucenie linków do odpowiedniego działu czyni mnie gówniarzem. Ot cała prawda , piaskownica , piaskownica , piaskownica.
Na marginesie, dlaczego nie czujesz potrzeby oglądania tych filmików? Czyżbyś był na straconej pozycji? Boisz się wyśmiania jak w przypadku Maximusa O.o? Oj cienki jesteś ,cienki .

Ja pier*ole, po to sa emotikony co by ich uzywac, czasami lepiej dac wink'a co by pokazac jakimi emocjami podszyty jest twoj post niz je opisywac. I nic o zadnym misiu nie napisalem :) I o niezniszczalnych lampach w dziale KZ2 nic nie pisalem, Helgast z gif'a - tak, jestem winny, no coz sie AI pogubilo co bylo widoczne na rzeczonym gif'ie. Jurass nie mam czasu na ogladanie tych filmikow, kobieta mnie odciaga od kompa :), jeszcze jeden wazny argumant, dla ktorego nie warto ogladac takich filmikow - TY I TAK ZAWSZE BEDZIESZ WIEDZIAL LEPIEJ (jak swego czasu Iras), wiec po co mam marnowac swoj cenny czas?! :D Jeszcze nikt mnie na forum nie wysmial, widocznie nie daje nikomu okazji.

Ze jestem cienki to wiem, do grubaskow nie naleze ;) . A tak na powaznie, to o co ci z tym cienki chodzilo?! Bawimy sie jak dzieciaki ?! Takie podpuszczanie, wogole slowa "cienki jestes" nie pasuja mi zabardzo do obrazu 28-latka.

Cytuj
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.

Tarniakowi w nic nie wierze :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10619 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:54:43 pm »


Tylko zasadnicze pytanie : a co mnie to kuwa obchodzi?

Sam napisales:

"W takim razie ile ma latek osoba ,której posty ,większość postów przepełniona jest "lolami"?"


Cytuj
Na papierze możesz mieć i pięćdziesiąt , tylko co z tego ,jeśli brakuje ci argumentów to walisz na prawo i lewo "lolami" , durnymi tekstami i podjazdami w stylu "a ty misiu masz 13 lat",  nie tylko ty zresztą.
Dyskusje dla przykładu w dziale KZ2 o niezniszczalnych lampach, helgaście z gifa czy ocenie jakiegoś ćwoka z extreme to są na poziomie "dorosłych" ludzi , ale już zrobienie paru filmików z gry i wrzucenie linków do odpowiedniego działu czyni mnie gówniarzem. Ot cała prawda , piaskownica , piaskownica , piaskownica.
Na marginesie, dlaczego nie czujesz potrzeby oglądania tych filmików? Czyżbyś był na straconej pozycji? Boisz się wyśmiania jak w przypadku Maximusa O.o? Oj cienki jesteś ,cienki .

Ja pier*ole, po to sa emotikony co by ich uzywac, czasami lepiej dac wink'a co by pokazac jakimi emocjami podszyty jest twoj post niz je opisywac. I nic o zadnym misiu nie napisalem :) I o niezniszczalnych lampach w dziale KZ2 nic nie pisalem, Helgast z gif'a - tak, jestem winny, no coz sie AI pogubilo co bylo widoczne na rzeczonym gif'ie. Jurass nie mam czasu na ogladanie tych filmikow, kobieta mnie odciaga od kompa :), jeszcze jeden wazny argumant, dla ktorego nie warto ogladac takich filmikow - TY I TAK ZAWSZE BEDZIESZ WIEDZIAL LEPIEJ (jak swego czasu Iras), wiec po co mam marnowac swoj cenny czas?! :D Jeszcze nikt mnie na forum nie wysmial, widocznie nie daje nikomu okazji.

Ze jestem cienki to wiem, do grubaskow nie naleze ;) . A tak na powaznie, to o co ci z tym cienki chodzilo?! Bawimy sie jak dzieciaki ?! Takie podpuszczanie, wogole slowa "cienki jestes" nie pasuja mi zabardzo do obrazu 28-latka.

Cytuj
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.

Tarniakowi w nic nie wierze :D

Sorry ale jakbyś obejrzał te filmy to zobaczyłbyś jak te elementy są niedopracowane. Pewnie wolisz mówić, że ich nie obejrzysz, żeby nie przyznać ich autorowi racji.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10620 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:57:32 pm »
Rzeczywiscie nie ciekawie to jest zrobione w GOW2 ale to i tak nie zmienia faktu, ze gierka jest wypasna i duzo ludzi uwaza ja za najlepsza graficznie pozycje dostepna na 4d i zen grania konsole.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10621 dnia: Grudnia 28, 2008, 20:02:03 pm »
Sorry ale jakbyś obejrzał te filmy to zobaczyłbyś jak te elementy są niedopracowane. Pewnie wolisz mówić, że ich nie obejrzysz, żeby nie przyznać ich autorowi racji.

WoW...a wydawalo mi sie, ze wszyscy juz wiemy, ze nie ma gier idealnych ?! W kazdej grze, sa bledy, mniejsze czy wieksze,ale zawsze sa, tak samo w GoeW2, Halo3 czy KZ2. Tego nic nie zmieni. Wiec tak Chris mnie nie podejdziesz. OK spadam na TV.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10622 dnia: Grudnia 28, 2008, 20:23:54 pm »
DESZCZYK 4D   pochłonął chyba za dużo mocy i nie starczyło na ROŚLINKI , ale przynajmniej OŚWIETLENIE jest , hmmm , dynamiczne :cool:
No i ta FIZYKA :-D

:lol: Najładniejsza gra roku? Chyba sobie ktoś jaja z graczy robi.
Jeśli oceniasz grafikę w grze po filmikach Jurassa to naprawdę gratuluję :lol:

Rzeczywiscie nie ciekawie to jest zrobione w GOW2 ale to i tak nie zmienia faktu, ze gierka jest wypasna i duzo ludzi uwaza ja za najlepsza graficznie pozycje dostepna na 4d i zen grania konsole.
Dokładnie, a że nie ma tak dobrego oświetlenia jak np K2 (który jeszcze nie wyszedł), to wcale jej nie przekreśla. Co do deszczu natomiast, to nie przypominam sobie gry w której by wyglądał lepiej. Animacje są również mocną stroną GoW2 i choć niektóre faktycznie wyglądają sztywno, tak pozostałe są zajebiste (np lot reaverów).

Ps. Dyskusja kto ile ma lat jest dosyć żałosna (jak by to miało jakieś znaczenie).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10623 dnia: Grudnia 28, 2008, 20:37:54 pm »


Tylko zasadnicze pytanie : a co mnie to kuwa obchodzi?

Sam napisales:

"W takim razie ile ma latek osoba ,której posty ,większość postów przepełniona jest "lolami"?"


Cytuj
Na papierze możesz mieć i pięćdziesiąt , tylko co z tego ,jeśli brakuje ci argumentów to walisz na prawo i lewo "lolami" , durnymi tekstami i podjazdami w stylu "a ty misiu masz 13 lat",  nie tylko ty zresztą.
Dyskusje dla przykładu w dziale KZ2 o niezniszczalnych lampach, helgaście z gifa czy ocenie jakiegoś ćwoka z extreme to są na poziomie "dorosłych" ludzi , ale już zrobienie paru filmików z gry i wrzucenie linków do odpowiedniego działu czyni mnie gówniarzem. Ot cała prawda , piaskownica , piaskownica , piaskownica.
Na marginesie, dlaczego nie czujesz potrzeby oglądania tych filmików? Czyżbyś był na straconej pozycji? Boisz się wyśmiania jak w przypadku Maximusa O.o? Oj cienki jesteś ,cienki .

Ja pier*ole, po to sa emotikony co by ich uzywac, czasami lepiej dac wink'a co by pokazac jakimi emocjami podszyty jest twoj post niz je opisywac. I nic o zadnym misiu nie napisalem :) I o niezniszczalnych lampach w dziale KZ2 nic nie pisalem, Helgast z gif'a - tak, jestem winny, no coz sie AI pogubilo co bylo widoczne na rzeczonym gif'ie. Jurass nie mam czasu na ogladanie tych filmikow, kobieta mnie odciaga od kompa :), jeszcze jeden wazny argumant, dla ktorego nie warto ogladac takich filmikow - TY I TAK ZAWSZE BEDZIESZ WIEDZIAL LEPIEJ (jak swego czasu Iras), wiec po co mam marnowac swoj cenny czas?! :D Jeszcze nikt mnie na forum nie wysmial, widocznie nie daje nikomu okazji.

Ze jestem cienki to wiem, do grubaskow nie naleze ;) . A tak na powaznie, to o co ci z tym cienki chodzilo?! Bawimy sie jak dzieciaki ?! Takie podpuszczanie, wogole slowa "cienki jestes" nie pasuja mi zabardzo do obrazu 28-latka.

Cytuj
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.

Tarniakowi w nic nie wierze :D

Sorry ale jakbyś obejrzał te filmy to zobaczyłbyś jak te elementy są niedopracowane. Pewnie wolisz mówić, że ich nie obejrzysz, żeby nie przyznać ich autorowi racji.
Tym bardziej że ani słowem nie mówiliśmy o gow'ie tylko o GTA IV a ten wyskakuje z jakimiś filmikami z dupy. No sorry panowie ale WTF?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10624 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:45:58 pm »
Cytuj
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.

Tarniak ma multikonto, zbanować go!!!

A z tym gta to dlaczego nawet przy lekkim uderzeniu auta(powiedziałbym drasnięciu) koleś zachowuje się i zwija jak lalka? Ludzie, obalmy mit o tym, że GTA jest wspaniałe, jak przechodzisz fabułę to Ci się wydaje fajne, ale jak spojrzysz z perspektywy to widac regress w stos. do sa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10625 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:51:10 pm »
Cytuj
Nie bój żaby , chłopaka nie szukam , więc te zdjęcia mi do niczego nie potrzebne.
A jeśli chcesz wiedzieć czy mój wiek ,który podałem w profilu jest wiarygodny, spytaj Tarniaka.

Tarniak ma multikonto, zbanować go!!!

A z tym gta to dlaczego nawet przy lekkim uderzeniu auta(powiedziałbym drasnięciu) koleś zachowuje się i zwija jak lalka? Ludzie, obalmy mit o tym, że GTA jest wspaniałe, jak przechodzisz fabułę to Ci się wydaje fajne, ale jak spojrzysz z perspektywy to widac regress w stos. do sa.
Bo w SA mozna było przypakować murzyna joł madafaka? Bo był większy świat w którym w większości nic nie było. Sorry ale dla mnie GTA IV>>>GTA SA

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10626 dnia: Grudnia 28, 2008, 23:09:39 pm »
A dla mie gta numer czwarty to ciągnąc moze buy mojemu kotu. Teraz widzę, że się zawiodłem i to bardzo. Gta cztery kciuk w dól tkaia jest moje zdanie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10627 dnia: Grudnia 29, 2008, 00:55:31 am »
filmiki Jurassa sa dobre, bo pokazuja, jak bardzo te elementy sa niedopracowane i po prostu brzydkie. nie rozumiem tekstów typu 'Jeśli oceniasz grafikę w grze po filmikach Jurassa to naprawdę gratuluję'. przeciez nie da sie grafiki pokazac lepiej, niz na filmikach robionych zywcem podczas gry :???:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10628 dnia: Grudnia 29, 2008, 01:35:46 am »
Grałem w GTA4 u kumpla (...) i nie uświadczyłem żadnego pojawiania się nagle obiektów czy doczytywania tekstur

Ok, cofam, co napisałem. Dzisiaj znowu miałem partyjkę z GTA4 i w pewnej chwili, płynąc do Island of Happiness widziałem gołe skały, które dopiero po kilku sekundach, na moich oczach, pokryły się teksturami. Tak samo, zwracając już baczniejszą uwagę na otoczenie, w czasie jazdy widzialem, jak kilka drzewek czy znaków się nagle pojawiało znikąd.
Widocznie wcześniej mi to kompletnie umknęło.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10629 dnia: Grudnia 29, 2008, 02:19:16 am »
Tym bardziej że ani słowem nie mówiliśmy o gow'ie tylko o GTA IV a ten wyskakuje z jakimiś filmikami z dupy. No sorry panowie ale WTF?
Czyżby? Wzrok mnie myli ,czy była mowa o GeOW2 jako grze roku i rozmytym MGS4?
: Grudzień 29, 2008, 02:00:23 am
Ja pier*ole, po to sa emotikony co by ich uzywac, czasami lepiej dac wink'a co by pokazac jakimi emocjami podszyty jest twoj post niz je opisywac. I nic o zadnym misiu nie napisalem :) I o niezniszczalnych lampach w dziale KZ2 nic nie pisalem, Helgast z gif'a - tak, jestem winny, no coz sie AI pogubilo co bylo widoczne na rzeczonym gif'ie. Jurass nie mam czasu na ogladanie tych filmikow, kobieta mnie odciaga od kompa :), jeszcze jeden wazny argumant, dla ktorego nie warto ogladac takich filmikow - TY I TAK ZAWSZE BEDZIESZ WIEDZIAL LEPIEJ (jak swego czasu Iras), wiec po co mam marnowac swoj cenny czas?! :D Jeszcze nikt mnie na forum nie wysmial, widocznie nie daje nikomu okazji.

Ze jestem cienki to wiem, do grubaskow nie naleze ;) . A tak na powaznie, to o co ci z tym cienki chodzilo?! Bawimy sie jak dzieciaki ?! Takie podpuszczanie, wogole slowa "cienki jestes" nie pasuja mi zabardzo do obrazu 28-latka.


Ty na faktach zabawny jesteś , na oglądanie filmików nie masz czasu ale komentowanie czegoś co się nawet nie widziało już tak ?
Skoro grałem, zrobiłem sobie filmik to faktycznie wiem lepiej i to nie podlega dyskusji-zgadzam się z Tobą .
Wydaje mi się , czy Marcepan co chwilę się z Ciebie śmieje?
Co do bawienia się w dzieciaki , kto zaczął? Ja? Czy Bloo ,Wind i Ty ?
A co do mojego pytania o Twój wiek , nie oczekiwałem na nie odpowiedzi ,czyli retoryczne.
: Grudzień 29, 2008, 02:13:16 am
Jeśli oceniasz grafikę w grze po filmikach Jurassa to naprawdę gratuluję :lol:
Za przeproszeniem, co jest nie tak z moimi filmikami?
Czy elementy na które zwracałem uwagę nie są dostatecznie widoczne?

Balonika widziałeś ? Dawałem już wcześniej linka.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10630 dnia: Grudnia 29, 2008, 09:34:21 am »
Grałem w wersje na x'a i na pc. Na pc na dwóch różnych kompach, moim dualcore 2,66 z 4870 i wypasionym i7 z dwoma takimi ati, wybacz ale wiem co mówie i screenów Ci nie pobiore, bo xboxa nie mam, ani tego i7, ale jakbym nawet mógł porobić screeny, to i tak ktoś by się do nich przyczepił, więc to nie ma tutaj sensu, bo tu się mało myśli czasami ; ) wystarczy ten temat poczytać.
Rockstar na 100% kłamał, wiadomo  :lol: otóż distance na 20-25 daje bardzo ale to bardzo dużą widoczność, ale sobie zobacz 100 kiedyś, w full hd z teksturami na high, to przestaniesz gadać o screenach. Nie wiem co was tak boli w tym, że wersja pc jest ładniejsza, ja sobie gram na medium z ustawieniami mniej więcej jak konsole i nie narzekam.

Faill . Ustawienia PC (Medium ) = Konsolowej grafice ?  :???: Good joke
No wiem wiem, medium jest troche lepsze, ale nie ma opcji między low, a medium (więc wybrałem medium). Na konsolach jest właśnie coś pomiędzy, ale ustawienia miałem na myśli głównie detale, dystans i ilość samochodów i wygląda znośnie, czekam na cztery rdzenie, to sobie poszaleje na high.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10631 dnia: Grudnia 29, 2008, 10:10:57 am »
Tym bardziej że ani słowem nie mówiliśmy o gow'ie tylko o GTA IV a ten wyskakuje z jakimiś filmikami z dupy. No sorry panowie ale WTF?
Czyżby? Wzrok mnie myli ,czy była mowa o GeOW2 jako grze roku i rozmytym MGS4?

Cos mi tu smierdzi spiskiem bo przeciez GeoW2 zostal wybrany najladniejsza gra 2008.




Cytuj
Ty na faktach zabawny jesteś , na oglądanie filmików nie masz czasu ale komentowanie czegoś co się nawet nie widziało już tak ?
Skoro grałem, zrobiłem sobie filmik to faktycznie wiem lepiej i to nie podlega dyskusji-zgadzam się z Tobą .
Wydaje mi się , czy Marcepan co chwilę się z Ciebie śmieje?
Co do bawienia się w dzieciaki , kto zaczął? Ja? Czy Bloo ,Wind i Ty ?
A co do mojego pytania o Twój wiek , nie oczekiwałem na nie odpowiedzi ,czyli retoryczne.

ale ja nie komentuje twoich filmikow wiec o c.b.?! Komentuje twoja osobe :D a to zupelnie cos innego, po tresci twoich komentarzy mozna latwo wywnioskowac jak wygladaja zmontowane przez ciebie filmiki. Bez obrazy. I po co w to MarcePana wciagac !? Jego np. tez MGS4 nie kreci i tak jak i dla mnie to poprostu gra, ktorej fenomenu obaj nie rozumiemy. Co do znajdowania winnego, no poprostu inaczej sie nie da, przyjmijmy odpowiedzialnosc zbiorowa. A pytanie o wiek - myslalem ze sie pobawimy w zgadywanie ?! ;)



Cytuj
Jeśli oceniasz grafikę w grze po filmikach Jurassa to naprawdę gratuluję :lol:
Za przeproszeniem, co jest nie tak z moimi filmikami?
Czy elementy na które zwracałem uwagę nie są dostatecznie widoczne?

@POK

jak sie komus chce to niech robi sobie takie filmiki.

@Jurass
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10632 dnia: Grudnia 29, 2008, 10:32:43 am »
Cos mi tu smierdzi spiskiem bo przeciez GeoW2 zostal wybrany najladniejsza gra 2008.
Tylko, że co inna strona to inny werdykt.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10633 dnia: Grudnia 29, 2008, 10:36:57 am »
niedawno przeszedłem GOW2 i mogę powiedzieć, że jest to najładniejsza gra w jaką grałem. są niedoróbki, do tego nawet całkiem sporo, ale giną w morzu miodu i graficznego przepychu. dla mnie na razie jedna z najlepszych gier tej generacji :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10634 dnia: Grudnia 29, 2008, 13:24:27 pm »
niedawno przeszedłem GOW2 i mogę powiedzieć, że jest to najładniejsza gra w jaką grałem. są niedoróbki, do tego nawet całkiem sporo, ale giną w morzu miodu i graficznego przepychu. dla mnie na razie jedna z najlepszych gier tej generacji :cool:


To cie zaraz pojada :D Jurass jeszcze w szkole wiec masz troszke czasu do egzekucji.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10635 dnia: Grudnia 29, 2008, 13:34:05 pm »
londek, nie każdy w robocie siedzi na forum neło geło...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10636 dnia: Grudnia 29, 2008, 13:36:53 pm »
londek, nie każdy w robocie siedzi na forum neło geło...

eee tam... kazdy  8) 8) 8) choc dzis musze przyznac ze mam troche pracy :/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10637 dnia: Grudnia 29, 2008, 13:41:12 pm »
Co do deszczu natomiast, to nie przypominam sobie gry w której by wyglądał lepiej.

Nie żartuj... MGS2 na PS2, GTAIV.

Bo w SA mozna było przypakować murzyna joł madafaka? Bo był większy świat w którym w większości nic nie było. Sorry ale dla mnie GTA IV>>>GTA SA

Wpis. W San Andreas było wszystkiego więcej, ale ogólnie ssało.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10638 dnia: Grudnia 29, 2008, 14:03:02 pm »
niedawno przeszedłem GOW2 i mogę powiedzieć, że jest to najładniejsza gra w jaką grałem. są niedoróbki, do tego nawet całkiem sporo, ale giną w morzu miodu i graficznego przepychu. dla mnie na razie jedna z najlepszych gier tej generacji :cool:


To cie zaraz pojada :D Jurass jeszcze w szkole wiec masz troszke czasu do egzekucji.

Nikt go nie zjedzie. W temacie o Uncharted, gracz który grał w obie gry, stwierdza zupełnie co innego. :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10639 dnia: Grudnia 29, 2008, 14:14:18 pm »
niedawno przeszedłem GOW2 i mogę powiedzieć, że jest to najładniejsza gra w jaką grałem. są niedoróbki, do tego nawet całkiem sporo, ale giną w morzu miodu i graficznego przepychu. dla mnie na razie jedna z najlepszych gier tej generacji :cool:


To cie zaraz pojada :D Jurass jeszcze w szkole wiec masz troszke czasu do egzekucji.

Nikt go nie zjedzie. W temacie o Uncharted, gracz który grał w obie gry, stwierdza zupełnie co innego. :cool:

Tak sie mozna licytowac, a czy czasem tym graczem z twohego posta nie jest Jurass ?!