Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739178 razy)

0 użytkowników i 49 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10720 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:43:41 pm »
Fable2 mam i gralem sporo, dlatego ja dalem na 1 miejscu zaraz przed GeoW2.

Lista Twoich achievementów pokazuje, żeś tej gry nawet nie liznął.
Owned.

Offline for 3 Days

Nawet nie masz jak się tłumaczyć "nielogowaną" konsolą ;).

haha... Tarniak nie mam zamiaru sie tlumaczyc "nielogowana" konsola. Rozbawiles mnie :) , w sumie nie tylko ty. Poczekamy panowie, jak bedziecie mieszkac z kobieta, bedziecie pracowac na pelny etat(ja jeszcze dorabiam sobie na "part time") utrzymywac dom, ja lubie jeszcze cos sobie ugotowac, wychodzic gdzies ze znajomymi itp. zobaczycie czy tak latwo jest znalezc czas na granie w takim natloku obowiazkow. A no tak, to sa obowiazki, dlatego mnie kurde bawia takie teksty jak wyzej. PEACE.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10721 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:47:50 pm »
Ale na burdel na forum znajdzie się czas. 8-)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10722 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:49:10 pm »
Ale na burdel na forum znajdzie się czas. 8-)

dobrze wiesz ze od 10 do 19 w pracy siedze

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10723 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:49:35 pm »
Cytuj
Poczekamy panowie, jak bedziecie mieszkac z kobieta, bedziecie pracowac na pelny etat(ja jeszcze dorabiam sobie na "part time") utrzymywac dom, ja lubie jeszcze cos sobie ugotowac, wychodzic gdzies ze znajomymi itp. zobaczycie czy tak latwo jest znalezc czas na granie w takim natloku obowiazkow.
Nikt sie nie czepia i nie bedzie czepial, ze nie masz czasu na granie, czepiaja sie za to, ze napisales, ze grales w gre duzo mimo, ze wedlug profilu praktycznie ja tylko zaczales.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10724 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:51:06 pm »
Co ma rodzina , kobieta, gotowanie i co tam jeszcze wymyślisz do tego ,że za gry roku uważasz te ,których nawet nie liznąłeś???
Nie zmieniaj tematu.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10725 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:53:45 pm »
Cytuj
Poczekamy panowie, jak bedziecie mieszkac z kobieta, bedziecie pracowac na pelny etat(ja jeszcze dorabiam sobie na "part time") utrzymywac dom, ja lubie jeszcze cos sobie ugotowac, wychodzic gdzies ze znajomymi itp. zobaczycie czy tak latwo jest znalezc czas na granie w takim natloku obowiazkow.
Nikt sie nie czepia i nie bedzie czepial, ze nie masz czasu na granie, czepiaja sie za to, ze napisales, ze grales w gre duzo mimo, ze wedlug profilu praktycznie ja tylko zaczales.

Jest tak jak napisalem, gram z dziewczyna, ale ona tez pracuje z tym ze krocej niz ja i ma wiecej czasu, ja jej pomagam w trudniejszych momentach itp. niestety nie mam ferii szkolnych tak jak niektorzy :(

Co ma rodzina , kobieta, gotowanie i co tam jeszcze wymyślisz do tego ,że za gry roku uważasz te ,których nawet nie liznąłeś???
Nie zmieniaj tematu.

A to to, ze nie mam tyle czasu na gre, a chyba mam prawo wyrazic swoja opinie nawet na podstawie godziny gry!? No chyba, ze mi Jurassku zabronisz oceniac gre po tak krotkim czasie !? Oceniam gry po zagraniu nawet tej godzinki w nia, mam do tego pelne prawo, nie musisz sie ze mna zgadzac.

btw. nic nie wymyslilem Jurassku, to wszystko prawda :)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10726 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:54:04 pm »
Eee co ja chcialem napisac. A wlasnie nowy Prince of Persia lepiej dziala na x0. Generalnie to wersje wygladaja chyba identycznie ale cos nie tak jest z frejmrejtem na ps3 (no chyba, ze moj ladujacy sie clix pozeral moc plejaka i powodowal chrupcie).
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10727 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:54:45 pm »
A ja odnośnie ankiety, co to za gra z tym słowiańskim renegatem bo nie kojarzę?
aaaa ku*wa no przecież to GTA ale wtopa....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2008, 20:57:30 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10728 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:56:48 pm »
A to to, ze nie mam tyle czasu na gre, a chyba mam prawo wyrazic swoja opinie nawet na podstawie godziny gry!? No chyba, ze mi Jurassku zabronisz oceniac gre po tak krotkim czasie !? Oceniam gry po zagraniu nawet tej godzinki w nia, mam do tego pelne prawo, nie musisz sie ze mna zgadzac.
Skoro nie masz czasu grać to co robisz na forum growym szczególnie w dziale jakim jest SW , gdzie analizie poddawane są niekiedy takie pierdoły, że nawet po przejściu gry można ich nie zauważyć?
Trollujesz, prosta odpowiedź.

btw. nic nie wymyslilem Jurassku, to wszystko prawda :)
O czym Ty?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2008, 20:59:28 pm wysłana przez Jurass »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10729 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:58:53 pm »
LonDek, pieprzysz niemiłosiernie. Mamy Ci współczuć, wysyłać na Ciebie SMSy czy co? Usprawiedliwiasz się durnie i zasłaniasz tym, że masz kobietę i robotę. Ho ho ho. Błagam, Twoje tłumaczenia nie trzymają poziomu...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10730 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:59:03 pm »
A to to, ze nie mam tyle czasu na gre, a chyba mam prawo wyrazic swoja opinie nawet na podstawie godziny gry!? No chyba, ze mi Jurassku zabronisz oceniac gre po tak krotkim czasie !? Oceniam gry po zagraniu nawet tej godzinki w nia, mam do tego pelne prawo, nie musisz sie ze mna zgadzac.

btw. nic nie wymyslilem Jurassku, to wszystko prawda :)
Skoro nie masz czasu grać to co robisz na forum growym?
Trollujesz?

To juz nie mam prawa sie wypowiadac w kwestiach ktore mnie interesuja ?! Nie mam prawa pisac co sadze o danym tytule !? Moze zabronisz mi gry kupowac, bo czesto czasu mi brakuje !? Przykry jestes Jurass.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10731 dnia: Grudnia 29, 2008, 20:59:46 pm »
A ja odnośnie ankiety, co to za gra z tym słowiańskim renegatem bo nie kojarzę?
aaaa ku*wa no przecież to GTA ale wtopa....

Z drugiej strony, co za różnica skoro i tak zagłosowałeś na emeryta i małpkę ;).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10732 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:01:13 pm »
Ale na burdel na forum znajdzie się czas. 8-)

je**em. :lol: :lol: :lol: +
: Grudzień 29, 2008, 21:00:13 pm
A to to, ze nie mam tyle czasu na gre, a chyba mam prawo wyrazic swoja opinie nawet na podstawie godziny gry!? No chyba, ze mi Jurassku zabronisz oceniac gre po tak krotkim czasie !? Oceniam gry po zagraniu nawet tej godzinki w nia, mam do tego pelne prawo, nie musisz sie ze mna zgadzac.

btw. nic nie wymyslilem Jurassku, to wszystko prawda :)
Skoro nie masz czasu grać to co robisz na forum growym?
Trollujesz?

Tylko wychodzi na to że Jurass, ma większe pojęcie przy oddawaniu głosów na grę roku niż Ty, bo więcej grał w tytuł, który mianowałeś do tej nagrody.
To juz nie mam prawa sie wypowiadac w kwestiach ktore mnie interesuja ?! Nie mam prawa pisac co sadze o danym tytule !? Moze zabronisz mi gry kupowac, bo czesto czasu mi brakuje !? Przykry jestes Jurass.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10733 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:01:14 pm »
LonDek, pieprzysz niemiłosiernie. Mamy Ci współczuć, wysyłąć na Ciebie SMSy czy co? Usprawiedliwiasz się durnie i zasłaniasz tym, że masz kobietę i robotę. Ho ho ho. Błagam, Twoje tłumaczenia nie trzymają poziomu...

WoW. Mi wspolczuc?! Czego !? Ja sie nie usprawiedliwiam Tarniak, tylko jak ktos wyjezdza (kilka osob) z tekstem, ze malo mam na liczniku danej gry i w zwiazku z tym nie moge jej oceniac. Do tego glupie zaczepki typu XO porysowal mu plyte, ma konto tylko dla probowania gier itp. To chlopie wydaje mi sie, ze mam prawo sie jakos bronic ?! Nie sadzisz ?! Pisze jak naprawde jest! Przeszkadza ci to ?!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10734 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:01:24 pm »
A ja odnośnie ankiety, co to za gra z tym słowiańskim renegatem bo nie kojarzę?
aaaa ku*wa no przecież to GTA ale wtopa....

Z drugiej strony, co za różnica skoro i tak zagłosowałeś na emeryta i małpkę ;).
bo chciałem wiedzieć, szpiegu ty  :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10735 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:03:43 pm »
dobrze wiesz ze od 10 do 19 w pracy siedze
Jasne, na forum tez. Sam o tym mówisz. :cool:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10736 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:03:51 pm »
LonDek, pieprzysz niemiłosiernie. Mamy Ci współczuć, wysyłąć na Ciebie SMSy czy co? Usprawiedliwiasz się durnie i zasłaniasz tym, że masz kobietę i robotę. Ho ho ho. Błagam, Twoje tłumaczenia nie trzymają poziomu...

WoW. Mi wspolczuc?! Czego !? Ja sie nie usprawiedliwiam Tarniak, tylko jak ktos wyjezdza (kilka osob) z tekstem, ze malo mam na liczniku danej gry i w zwiazku z tym nie moge jej oceniac. Do tego glupie zaczepki typu XO porysowal mu plyte, ma konto tylko dla probowania gier itp. To chlopie wydaje mi sie, ze mam prawo sie jakos bronic ?! Nie sadzisz ?! Pisze jak naprawde jest! Przeszkadza ci to ?!
Wiecej wykrzyknikow (nie zapomnij tupnąć i głośno chrząknąć z dezaprobatą)!

PS. Pociskasz jakieś słone kawałki, bo ktoś Ci wyjął, że w Gearsach przeszedłeś tutorial (będąc wielkim fanem gry)... Po sprawie, kończ waść, wstydu oszczędź.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2008, 21:05:45 pm wysłana przez tarniak »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10737 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:04:11 pm »
@ MarcePan

A czemu to niby Jurass ma wieksze prawo oceniac te gry !? Bo teraz nie lape !? Znaczy sie ze nie takiego prawa, aby mi cos podobalo bo krotko w to gralem !?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10738 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:04:32 pm »
POK , doskonale rozumiem , tylko cały czas wydawało mi się ,że gadamy w tym temacie o aspektach czysto technicznych.
Po drugie niejako bodźcem do tej całej dyskusji było Gametrailers GOTY Awards 08
Best Graphics
, a czyż to nie ten serwis właśnie w każdym podsumowaniu swoich wideo recenzji daje osobne oceny za grafe i design?
Po recenzji daje, ale w nagrodach nie ma wyróżnienia za najlepszy design, więc GT pewnie zsumowało obydwie i wystawiło ocenę za najlepszą grafikę.

@Londek
Strasznie wpadłeś z tymi ocenami, a wystawiając GoW2 jako grę roku strasznie się pogrążyłeś i teraz musisz przyjąć to na klatę :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10739 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:05:47 pm »
LonDek, pieprzysz niemiłosiernie. Mamy Ci współczuć, wysyłąć na Ciebie SMSy czy co? Usprawiedliwiasz się durnie i zasłaniasz tym, że masz kobietę i robotę. Ho ho ho. Błagam, Twoje tłumaczenia nie trzymają poziomu...

WoW. Mi wspolczuc?! Czego !? Ja sie nie usprawiedliwiam Tarniak, tylko jak ktos wyjezdza (kilka osob) z tekstem, ze malo mam na liczniku danej gry i w zwiazku z tym nie moge jej oceniac. Do tego glupie zaczepki typu XO porysowal mu plyte, ma konto tylko dla probowania gier itp. To chlopie wydaje mi sie, ze mam prawo sie jakos bronic ?! Nie sadzisz ?! Pisze jak naprawde jest! Przeszkadza ci to ?!
Wiecej wykrzyknikow (nie zapomnij tupnąć i głośno chrząknąć z dezaprobatą)!

Damn. Dobrz wiesz ze zawsze tak pisze "!?" - nawet w zadniach twierdzacych... czepiasz sie misiu :*

btw. brak argumentow ?!
: Grudzień 29, 2008, 21:05:03 pm
@Londek
Strasznie wpadłeś z tymi ocenami, a wystawiając GoW2 jako grę roku strasznie się pogrążyłeś i teraz musisz przyjąć to na klatę :lol:

Caly czas kontruje :) ale widzisz maja przewage liczebna :)


@all

przepraszam ze mi sie podoba dana gra .... sorry :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10740 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:05:52 pm »
LonDek, pieprzysz niemiłosiernie. Mamy Ci współczuć, wysyłąć na Ciebie SMSy czy co? Usprawiedliwiasz się durnie i zasłaniasz tym, że masz kobietę i robotę. Ho ho ho. Błagam, Twoje tłumaczenia nie trzymają poziomu...

WoW. Mi wspolczuc?! Czego !? Ja sie nie usprawiedliwiam Tarniak, tylko jak ktos wyjezdza (kilka osob) z tekstem, ze malo mam na liczniku danej gry i w zwiazku z tym nie moge jej oceniac. Do tego glupie zaczepki typu XO porysowal mu plyte, ma konto tylko dla probowania gier itp. To chlopie wydaje mi sie, ze mam prawo sie jakos bronic ?! Nie sadzisz ?! Pisze jak naprawde jest! Przeszkadza ci to ?!
Bronić? Ten bełkot obroną nazywasz? BTW Twoje zaczepki są okej nie , ale jak ktoś Ciebie zaczepi to już jest źle.
Zresztą gadanie z Tobą o grach to jak z Pigmejem o śniegu.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10741 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:07:09 pm »
Cytuj
btw. brak argumentow ?!
Komedia. :lol:


Cytuj
Gears of War
Last Played on Sunday October 12, 12:21:47 GMT+0200 2008 (Your Local Time)
GamerScore:   10/1250 (1%)   

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10742 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:09:43 pm »
@ MarcePan

A czemu to niby Jurass ma wieksze prawo oceniac te gry !? Bo teraz nie lape !? Znaczy sie ze nie takiego prawa, aby mi cos podobalo bo krotko w to gralem !?

Bo w nie grał dłużej i być może nawet je ukończył. Ja wszystkie gry jakie dałem w tym zestawieniu, ukończyłem. Jak można ocenić coś, czego nie zna się do końca.

To tak jakby oceniać książkę, po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Oceniać film po zobaczeniu paru pierwszych scen.
: Grudzień 29, 2008, 21:08:04 pm
@all

przepraszam ze mi sie podoba dana gra .... sorry :)

Jakież to w Twoim stylu. Teraz będziesz to pisał w każdym temacie, żeby podkreślić jak strasznie zostałeś skrzywdzony. :lol:
: Grudzień 29, 2008, 21:09:13 pm
Caly czas kontruje :) ale widzisz maja przewage liczebna :)

No ku..a spisek przeciwko LoNdKoWi. :lol: :lol: :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10743 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:09:53 pm »
No właśnie Marcepan, a według Ciebie KZ 2 i Uncharted 2 miażdzą wszystko, ja to już nie wiem jak to jest z Tobą.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10744 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:11:18 pm »
Bronić? Ten bełkot obroną nazywasz? BTW Twoje zaczepki są okej nie , ale jak ktoś Ciebie zaczepi to już jest źle.
Zresztą gadanie z Tobą o grach to jak z Pigmejem o śniegu.

Jurass tj. jak pisalem, nie mam czasu na gre, jak mialem nascie lat to gralem po nocach, zarywalem szkole dla gier, zaczalem grac w gry w wieku 6 lat, gram do dzis - mam 17 lat stazu. Sledze wydarzenia w branzy, interesuja mnie nowinki technicze, wszelkie targi itp. Masz racje jak z Pigmejem o sniegu.

btw. pogadamy jutro - miedzy 10-19 bo musze leciec :) narka panowie :) i tak was kofam :*

@ MarcePan

A pokaz mi gdzie jest napisane, ze nie mozna ?!

btw. jak ci sie gra nie spodoba na poczatku, to katujesz sie i grasz w nia do konca, zeby sie przekonac czy cala jest g*wno warta.



Cytuj
To tak jakby oceniać książkę, po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Oceniać film po zobaczeniu paru pierwszych scen.

Dokladnie tak sie to odbywa.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10745 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:11:54 pm »
Marcepan i Lonek sa podobni tylko jeden ma klapki sony a drugi na microsoft ale moge sie mylic poprawi ktos? :P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10746 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:13:56 pm »
Bronić? Ten bełkot obroną nazywasz? BTW Twoje zaczepki są okej nie , ale jak ktoś Ciebie zaczepi to już jest źle.
Zresztą gadanie z Tobą o grach to jak z Pigmejem o śniegu.

Jurass tj. jak pisalem, nie mam czasu na gre, jak mialem nascie lat to gralem po nocach, zarywalem szkole dla gier, zaczalem grac w gry w wieku 6 lat, gram do dzis - mam 17 lat stazu. Sledze wydarzenia w branzy, interesuja mnie nowinki technicze, wszelkie targi itp. Masz racje jak z Pigmejem o sniegu.

btw. pogadamy jutro - miedzy 10-19 bo musze leciec :) narka panowie :) i tak was kofam :*

@ MarcePan

A pokaz mi gdzie jest napisane, ze nie mozna ?!

btw. jak ci sie gra nie spodoba na poczatku, to katujesz sie i grasz w nia do konca, zeby sie przekonac czy cala jest g*wno warta.



Cytuj
To tak jakby oceniać książkę, po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Oceniać film po zobaczeniu paru pierwszych scen.

Dokladnie tak sie to odbywa.
Ja o jednym , Ty o drugim, ehh.

Podsumowanie:
Uznałeś GeOW2 za grę roku na podstawie tutoriala z GeOW1.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2008, 21:15:35 pm wysłana przez Jurass »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10747 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:20:54 pm »
btw. jak ci sie gra nie spodoba na poczatku, to katujesz sie i grasz w nia do konca, zeby sie przekonac czy cala jest g*wno warta.

Jak mi się nie podoba, to w nią nie gram i jej nie przechodzę do końca. To wiąże się z tym że nie mam jej w moim TOP 5. To chyba logiczne.

Wychodzi na to że GeOW2 Ci się nie podobał, bo nie wciągnęła Cię na tyle żebyś ją ukończył.
: Grudzień 29, 2008, 21:15:13 pm
Cytuj
To tak jakby oceniać książkę, po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Oceniać film po zobaczeniu paru pierwszych scen.

Dokladnie tak sie to odbywa.


Gdzie się tak to odbywa? Nie widziałem nigdy takiej głupoty, że ktoś przyznałby np. Oskara za film, który widział do połowy. Może w Londynie tak nagrody przyznają, bo wszędzie indziej na świecie jest po ludzku to rozwiązywane.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10748 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:24:45 pm »
Z tego co pamiętam to Londek grał z nami kilka razy w GoWa na multi, więc grał więcej niż tylko tutorial. Z drugiej strony pamiętam jak kiedyś pisał, że nie lubi takich gier i woli pograć sobie w coś innego.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10749 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:28:15 pm »
Z tego co pamiętam to Londek grał z nami kilka razy w GoWa na multi, więc grał więcej niż tylko tutorial. Z drugiej strony pamiętam jak kiedyś pisał, że nie lubi takich gier i woli pograć sobie w coś innego.

I przyznaje tytuł gry roku Gearsom 2 ?

Chyba, że tak nie powiedział. Wtedy cofam ten komentarz :).

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10750 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:31:11 pm »
Sam nie wiem czemu tak zrobił, bo wiele razy mówił że nie jarają go Gearsy 2, może kierował się opinią ogółu i wynikami sprzedaży ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10751 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:32:55 pm »
Sam nie wiem czemu tak zrobił, bo wiele razy mówił że nie jarają go Gearsy 2, może kierował się opinią ogółu i wynikami sprzedaży ;)

Jeśli tak, to jest naprawdę, ale to naprawdę zajebisty.  :-D

Coby nie offtopować: PS3 rządzi bo ma Cella !!  :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2008, 21:34:45 pm wysłana przez Chris »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10752 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:35:34 pm »
Cytuj
Coby nie offtopować: PS3 rządzi bo ma Cella !!  :cool:

Proszę Cię Chris  :lol: Ten wątek, jest bardziej zasyfiony od wora, gdzie tu z offtopem 

Ah, no i oczywiście zgadzam się z tobą - PS3 to super sprzęcik, jednak Wii jest zdecydowanie potężniejsze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10753 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:41:17 pm »
Zmieniając temat. Ciekawe czy dla gry FORZA, zostanie specjalnie stworzony super samochód. Albo czy inżynierowie od FORZY, będą projektować wygląda interfejsu w jakimś sportowym aucie, tworząc dla niego wykresy telemetrii itp. :cool:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10754 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:42:59 pm »
Na pewno nie, ale przecież jest SONY a także Polyphony, najlepsza firma na świecie, która ma najlepszą i najmocniejszą konsolę. CHWAŁA IM ZA TO ŻE SĄ !

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10755 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:44:07 pm »
CHAŁWA!!!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10756 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:45:52 pm »
Zmieniając temat. Ciekawe czy dla gry FORZA, zostanie specjalnie stworzony super samochód. Albo czy inżynierowie od FORZY, będą projektować wygląda interfejsu w jakimś sportowym aucie, tworząc dla niego wykresy telemetrii itp. :cool:
Zmieniając temat. Ciekawe kiedy wyjdzie GT5?  :cool:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10757 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:49:24 pm »
Ostatnio robiąc prawko mam ochotę na Forze 2, ale nie wiem nawet skąd są rysy jakby ktoś XO przewrócił podczas czytania płyty :/ Muszę zregenerować :/

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10758 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:50:01 pm »
Wrócę na chwilę do starego tematu: (chyba rozwieje wątpliwości Chrisa)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LINK

 8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10759 dnia: Grudnia 29, 2008, 21:54:11 pm »
Wrócę na chwilę do starego tematu: (chyba rozwieje wątpliwości Chrisa)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LINK

 8)

 :lol: :lol: :lol:

Ale wiesz, pewnie jutro wyskoczy z tekstem, że dał Fable 2 przed Gearsy.

Nie ma co, fajne te gry roku według niego. W jedną prawie nie grał, a druga go nie interesuje.  :lol: :lol: :lol: