Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739500 razy)

0 użytkowników i 76 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13560 dnia: Stycznia 19, 2009, 01:54:20 am »
Caly swiat ma dziury tylko nie Juras  :-P Dlaczego mnie to nie dziwi? 8-)

Na mojego brata XO tez sa dziury  :cool:

Magia normalnie  :lol:


A dlaczego mnie nie dziwi fakt, że nie przyjmujesz do wiadomości, że może mieć jakiegoś buga w grze ? ;).

EDIT: caly swiat ? Sprawdziles wszystkie 4mln (ponad) kopii ? Szacun  :cool:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 02:22:37 am wysłana przez Chris »

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13561 dnia: Stycznia 19, 2009, 01:56:42 am »
Caly swiat ma dziury tylko nie Juras  :-P Dlaczego mnie to nie dziwi? 8-)

Na mojego brata XO tez sa dziury  :cool:

Magia normalnie  :lol:


A dlaczego mnie nie dziwi fakt, że nie przyjmujesz do wiadomości, że może mieć jakiegoś buga w grze ? ;).
Pewnie jest wybrancem niczym neo i tylko on ma buga 8)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13562 dnia: Stycznia 19, 2009, 02:09:19 am »
W dodatku przez cala gre!!! :lol:

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13563 dnia: Stycznia 19, 2009, 03:22:11 am »
Moja teoria jest taka: Juras dorwał kopię bety powstającej właśnie wersji Gearsów 2 dla PS3, która to konsola jak wiadomo nie radzi sobie z UE3 i brak dziur po kulach to tylko jedno z wielu cięć tej pięknej gry ;-)

Ale żeby nie było, że praktycznie na powitanie tylko pierdoły pisze, poświęciłem chwilkę i specjalnie dla Jurasa z nudów nagrałem krótki filmik, pokazujący, że dziury po kulach jak najbardziej są i żaden z fanbojów xboxa nie siedział nad screenami i zawzięcie dodawał dziury w paincie ;D



No i oczywiście przepraszam za jakość nagrania, bo jeszcze jakiś fanboj PS3 wyjedzie że Xbox generuje grafikę na poziomie telefonu ;-) Dodam jeszcze, że specjalnie na potrzeby "testu" wyjąłem dysk twardy z konsoli.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13564 dnia: Stycznia 19, 2009, 03:53:59 am »
Moja teoria jest taka: Juras dorwał kopię bety powstającej właśnie wersji Gearsów 2 dla PS3, która to konsola jak wiadomo nie radzi sobie z UE3 i brak dziur po kulach to tylko jedno z wielu cięć tej pięknej gry.
Myślę, że to wyjaśnia nam wszystkie powstałe dylematy...
(...)
Zagadka została rozwiązana, możemy więc rozejść się w spokoju, pokoju, ciszy i wzajemnej tolerancji...

Wracając jednak do tematu, po tym wszystkim Jurass musi mieć jakiegoś buga, błąd... cokolwiek, bo najwidoczniej na świecie, dziury zostają po kulach, na który filmik w internecie nie spojrzeć.



Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13565 dnia: Stycznia 19, 2009, 04:27:25 am »
Ech, już nudne zaczyna być to ciągłe wysłuchiwanie, że jestem "xbotem".
Aż dziw, że nie zostałem jeszcze nazwany sonybotem, bo akurat potrafię zjeżdżać obydwie konsole po równo, jeśli coś mi się nie podoba. Do tego nie raz już byłem zaskoczony i pełen podziwu nad oprawą graficzną gier na PS3, np. Wipeouta i Uncharted. No, ale cóż. Jestem "xbotem".
Po pierwsze nie nazwałem Cię xbotem tylko, że sposób w jaki skomentowałeś mojego posta jest typowy dla niektórych osobników.

Powiedz, nazwałeś mnie tak tylko dlatego, ponieważ stwierdziłem iż takie zachowanie, które wyraziłeś poprzez tamten film, jest bezsensowne i dziecinne? Na serio, jestem pełen podziwu (jeśli tak to można nazwać), że chciało ci się tracić czas na montowanie czegoś takiego.
Dlaczego niby moje zachowanie jest dziecinne? Z powodu ,że w taki a nie inny sposób chcę uzyskać odpowiedź na jedno proste pytanie? To jest mój czas, MÓJ, robię z nim co chcę. Jedni strzelają do Locustów , inny się naj**ać , jeszcze inni będą się gapić w sufit a ja sobie zrobię filmik , bo wiesz co, mam z tego fan.
BTW Tobie nie szkoda było  marnować czasu na oglądanie  filmiku i klecenie tego posta?

Tamten gif rozbawił mnie tylko dlatego, że był ewidentną aluzją do walenia ku*** konia. Gdybym nie wiedział co to jest Uncharted, to pewnie by mnie to nie rozbawiło. Ale potraktowałem to jako taką ciekawostkę, tak samo bym się śmiał, gdyby zrobiono gifa, w którym koleś z GoW przeprowadza fisting kurczaków, no ja pie*dolę...
Powiedz mi, dlaczego właściwie wyjechałeś teraz z tym gifem anonimowego? Bo nie czaję?
Piszesz ,że gif z UDF był aluzją , śmieszną w dodatku ( tak mnie też śmieszył) , to tak samo jak mój film , też jest aluzją do tego czy pewna osoba posiada konsolę czy nie.


No, ale w każdym razie wracając do tematu - naprawdę, nie musisz mi tu wyjeżdżać ani z filmami gier na X0, ani z filmami gier na PS3, to było na serio bezcelowe i nie wiem co mi chciałeś udowodnić tym sposobem. Jeśli dla ciebie tak ogromnym problemem jest to, że w GoW jest gorzej wykonana roślinność niż w Uncharted (trudno, żeby tak nie było), albo fakt, że w ścianach nie zostają dziury po kulach totalnie skreśla w twoich oczach jakąś grę, to zaczynam obawiać się o twoje zdrowie psychiczne...
Wiesz , taki temat (ja mam swoje zdanie o worze ale o dziwo nie wbijam do niego i nie płacze tylko po prostu olewam) , ciekawe czy martwisz się także o zdrowie psychiczne reszty ludzi wypowiadających się w SW , bo jeśli tak , to psycha siądzie Ci znacznie wcześniej niż mi.

Powiem to, jasno - mam w dupie jakieś obrazki i filmiki, ja wolę czarpać radochę z grania na X0/PS3/Dreamcaście/cokolwiek.
Yhy, w takim razie co tu robisz i dlaczego musisz powiątpiewać w moją  poczytalność , dopiep**ać się do wieku i tym podobne z powodu paru filmików?

I jeśli gra daje mi odpowiednio dużą dawkę funu, to mam w dupie to, że krzaki to zwykłe sprite'y, występuje jakiś śmieszny bug związany ze słońcem, albo że głównemu bohaterowi po wyjściu z wody koszulka schnie w błyskawicznym tempie.
Wyobraź Sobie ,że UDF wciągnął mnie na tyle , by zdobyć Platynę.

Nie wiem co napisać więcej, bo po prostu ręce mi opadły, że takie pierdoły mogą być aż tak ważne dla kogoś.
Na serio macie nierówno pod sufitem - i jedni, i drudzy. Zamiast grać na swoich konsolach, to biorą i analizują pojedynczy obrazki. Nie pojmuję tego, to jest chore.
Popatrz na siebie , a później na innych. Żeby nakręcić te filmiki musiałem grać na konsoli , ale to juz mniejszy szczegół nie?

Teraz znając życie posypią się komenty na temat ego jakim nołlajfem też to nie jestem siedząc na forum o czwartej nad ranem (Przynajmniej będę się miał  z czego pośmiać).



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 04:38:44 am wysłana przez Jurass »

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13566 dnia: Stycznia 19, 2009, 06:02:16 am »
Moja teoria jest taka: Juras dorwał kopię bety powstającej właśnie wersji Gearsów 2 dla PS3, która to konsola jak wiadomo nie radzi sobie z UE3 i brak dziur po kulach to tylko jedno z wielu cięć tej pięknej gry ;-)

Ale żeby nie było, że praktycznie na powitanie tylko pierdoły pisze, poświęciłem chwilkę i specjalnie dla Jurasa z nudów nagrałem krótki filmik, pokazujący, że dziury po kulach jak najbardziej są i żaden z fanbojów xboxa nie siedział nad screenami i zawzięcie dodawał dziury w paincie ;D



No i oczywiście przepraszam za jakość nagrania, bo jeszcze jakiś fanboj PS3 wyjedzie że Xbox generuje grafikę na poziomie telefonu ;-) Dodam jeszcze, że specjalnie na potrzeby "testu" wyjąłem dysk twardy z konsoli.

Hehe dobry filmik ngx  :lol: takie rzeczy tylko w SW
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 06:05:33 am wysłana przez Tango »

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13567 dnia: Stycznia 19, 2009, 07:48:01 am »
Czerwona lufa, z której leci dym - to, co kobiety lubią najbardziej.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13568 dnia: Stycznia 19, 2009, 11:39:48 am »
Czerwona lufa, z której leci dym - to, co kobiety lubią najbardziej.

Ty fetyszysto jeden, Ty!

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13569 dnia: Stycznia 19, 2009, 11:41:12 am »
Co to jest :
grube, czerwone i miło jak wchodzi.

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13570 dnia: Stycznia 19, 2009, 11:49:27 am »
święty Mikołaj...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13571 dnia: Stycznia 19, 2009, 12:00:36 pm »
Komunista...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13572 dnia: Stycznia 19, 2009, 12:17:10 pm »
Super Mario...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13573 dnia: Stycznia 19, 2009, 12:29:51 pm »
PS3

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13574 dnia: Stycznia 19, 2009, 13:26:40 pm »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13575 dnia: Stycznia 19, 2009, 13:58:31 pm »
Moja teoria jest taka: Juras dorwał kopię bety powstającej właśnie wersji Gearsów 2 dla PS3, która to konsola jak wiadomo nie radzi sobie z UE3 i brak dziur po kulach to tylko jedno z wielu cięć tej pięknej gry ;-)

Ale żeby nie było, że praktycznie na powitanie tylko pierdoły pisze, poświęciłem chwilkę i specjalnie dla Jurasa z nudów nagrałem krótki filmik, pokazujący, że dziury po kulach jak najbardziej są i żaden z fanbojów xboxa nie siedział nad screenami i zawzięcie dodawał dziury w paincie ;D



No i oczywiście przepraszam za jakość nagrania, bo jeszcze jakiś fanboj PS3 wyjedzie że Xbox generuje grafikę na poziomie telefonu ;-) Dodam jeszcze, że specjalnie na potrzeby "testu" wyjąłem dysk twardy z konsoli.

Szefie jaka jest nazwa piosenki w filmiku ? :D

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13576 dnia: Stycznia 19, 2009, 14:56:45 pm »
Zebrahead - Hell Yeah, z ostatniej płyty (Phoenix) :)

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13577 dnia: Stycznia 19, 2009, 17:20:12 pm »
Ehh, modzi coraz gorsze nazwy wymyślają. :sad:

aglagla

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-10-2008
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13578 dnia: Stycznia 19, 2009, 17:37:03 pm »
EA f**ks it up again: Skate 2 Framerate on PS3 is really bad

Cytuj
To those of you cringing Xbox 360 owners who haven?t already read our Skate 2 review, take a deep breath and relax ? everything is more-or-less fine on your version. Those of you rocking a PS3, you have our sincerest condolences and our shared rage. Here is a snipped From The article:

"But here?s the biggy. There are some serious frame-rate concerns with the PS3 version of the game. We tested both the Xbox 360 and PS3 review code, even taking our rider in each version to the same spot in the world and switching the input on the TV back-and-forth to ensure it wasn?t some weird pre- and post-coffee phenomenon. But by comparison, the PS3 version runs like a dog. It is not a game breaker, but we did find ourselves missing landings and grinds simply on a part of the frame-rate screwing up our timing and no matter which way you look at it, that ain?t cool. Even the Xbox 360 version under high load (like stacking at full pace into an oncoming car) can momentarily hit Struggle Street."

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13579 dnia: Stycznia 19, 2009, 17:42:51 pm »
znowu pokpiono ten cholerny framerate? a liczyłem, że wersja na PS3 będzie w końcu płynnie chodzić.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13580 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:19:07 pm »
znowu pokpiono ten cholerny framerate? a liczyłem, że wersja na PS3 będzie w końcu płynnie chodzić.

nic nowego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13581 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:20:03 pm »
Potwierdzam że Skate 2 momentami haczy na PS3. Ogólnie to gra jest smętna. Nie podoba mi się ani trochę, podobnie jak jedynka.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13582 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:21:37 pm »
Mi tam demo się podoba, dlatego martwią mnie problemy z framerate w wersji na PS3...
EA znów się nie popisało!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13583 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:24:39 pm »
Caly swiat ma dziury tylko nie Juras  :-P Dlaczego mnie to nie dziwi? 8-)

Na mojego brata XO tez sa dziury  :cool:

Magia normalnie  :lol:


moja teoria jest taka, że jurass ma dziury gdzie indziej:P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13584 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:30:45 pm »
Caly swiat ma dziury tylko nie Juras  :-P Dlaczego mnie to nie dziwi? 8-)

Na mojego brata XO tez sa dziury  :cool:

Magia normalnie  :lol:


moja teoria jest taka, że jurass ma dziury gdzie indziej:P
Odpisałbym coś w Twoim stylu ale nie chce mieć znowu zawalonych "Moich Wiadomości" płaczem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13585 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:37:44 pm »
uuuuu, mocne.


btw. potwierdzam teorię jakoby psujące się X wpływały na sprzedaż tej konsoli. sam kupiłem drugiego, bo przed delegacją mi nie przyszedł z naprawy, grać na czymś się chce daleko od domu a lepiej wydać 650 zł na sprzęt( szczególnie, że dysk już mam) niż 1300. 


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13586 dnia: Stycznia 19, 2009, 18:44:57 pm »
uuuuu, mocne.


btw. potwierdzam teorię jakoby psujące się X wpływały na sprzedaż tej konsoli. sam kupiłem drugiego, bo przed delegacją mi nie przyszedł z naprawy, grać na czymś się chce daleko od domu a lepiej wydać 650 zł na sprzęt( szczególnie, że dysk już mam) niż 1300. 



A po co 1300 ? Widać, że masz już PS3 ;).

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13587 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:04:57 pm »
Mi tam demo się podoba, dlatego martwią mnie problemy z framerate w wersji na PS3...
EA znów się nie popisało!
no nie popisało :/ wielka szkoda.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13588 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:08:13 pm »
to ps3 w mojej sygnaturce nie mnie kosztowało 1300.głównie dlatego nie mogłem go zabrać ze sobą, bałbym się z resztą, że coś się uszkodzi podczas długiego lotu, do tego jest za ciężkie i duże, by zabrać do podręcznego. ogólnie jak ktoś chce konsole z którą chciałby podróżować, to X mogę polecić, nie zjebał się( pewnie przyjdzie jeszcze jego czas) podczas podróżny, jest łatwy do zapakowania w plecak, zasilacz można włożyć do bagażu głównego, no a nawet jakby coś się wydarzyło to lepiej utopić 650 zł niż 1300  ;)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13589 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:10:57 pm »
ja na dłuższy okres za granicą musowo zabrałbym chlebaka ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13590 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:16:50 pm »
Eee PS3 jest cięższe niż Xbox + zasilacz ?

Kolejny argument przeciwko PS3 ? Fak  :x

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13591 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:24:07 pm »
kombo nie wiem, choć się mega zdziwiłem jak chwyciłem do ręki zasilacz 175W do x, waży połowę tego co poprzedni. chodzi po prostu o to, że iksa włożyłem sobie do plecaka i miałem na niego cały czas oko( wiadomo co wyprawiają na lotniskach z bagażami, raz mi kółko od walizki oderwali) a zasilacz włożyłem do bagażu głównego i luuz, tam się nie ma co popsuć. ps3 by się po prostu do tego plecaka nie zmieściło, a jak nawet bym miał większy plecak, choć wątpię bo w tym był iks i laptop, to taki bagaż podręczny byłby po prostu kur.ewsko ciężki. czysty pragmatyzm, bez nutki fanboystwa ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13592 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:24:25 pm »
     
 
Ech, już nudne zaczyna być to ciągłe wysłuchiwanie, że jestem "xbotem".
Aż dziw, że nie zostałem jeszcze nazwany sonybotem, bo akurat potrafię zjeżdżać obydwie konsole po równo, jeśli coś mi się nie podoba. Do tego nie raz już byłem zaskoczony i pełen podziwu nad oprawą graficzną gier na PS3, np. Wipeouta i Uncharted. No, ale cóż. Jestem "xbotem".
 
Po pierwsze nie nazwałem Cię xbotem tylko, że sposób w jaki skomentowałeś mojego posta jest typowy dla niektórych osobników. 
To już nie moja wina niestety...


Powiedz, nazwałeś mnie tak tylko dlatego, ponieważ stwierdziłem iż takie zachowanie, które wyraziłeś poprzez tamten film, jest bezsensowne i dziecinne? Na serio, jestem pełen podziwu (jeśli tak to można nazwać), że chciało ci się tracić czas na montowanie czegoś takiego.
Dlaczego niby moje zachowanie jest dziecinne? Z powodu ,że w taki a nie inny sposób chcę uzyskać odpowiedź na jedno proste pytanie? To jest mój czas, MÓJ, robię z nim co chcę. Jedni strzelają do Locustów , inny się naj**ać , jeszcze inni będą się gapić w sufit a ja sobie zrobię filmik , bo wiesz co, mam z tego fan.
BTW Tobie nie szkoda było  marnować czasu na oglądanie  filmiku i klecenie tego posta?
Tzn. nie wiem na jakie pytanie chciałeś uzyskać odpowiedź w ten sposób, ale już nie wnikam.
Wiadomo, że to jest Twój czas, ja nie mówię co masz robić, po prostu zdziwiłem się, że chciało Ci się siedzieć i kleić film będący dissem na Anonimowego. Ale z drugiej strony inni lubią kleić modele samolotów, a jeszcze inni zbierać znaczki. I spoko.
Filmik był na tyle krótki, że ta krótka chwila mnie nie zbawi. Mimo, że faktycznie uważam jego oglądnięcie za stratę mojego czasu. A klecenie posta to co innego, nie porównujmy tego. Nie stwierdziłem np. że tracisz czas pisząc posty.


Tamten gif rozbawił mnie tylko dlatego, że był ewidentną aluzją do walenia ku*** konia. Gdybym nie wiedział co to jest Uncharted, to pewnie by mnie to nie rozbawiło. Ale potraktowałem to jako taką ciekawostkę, tak samo bym się śmiał, gdyby zrobiono gifa, w którym koleś z GoW przeprowadza fisting kurczaków, no ja pie*dolę...
Powiedz mi, dlaczego właściwie wyjechałeś teraz z tym gifem anonimowego? Bo nie czaję?
Piszesz ,że gif z UDF był aluzją , śmieszną w dodatku ( tak mnie też śmieszył) , to tak samo jak mój film , też jest aluzją do tego czy pewna osoba posiada konsolę czy nie.
No ok, jak uważasz.


No, ale w każdym razie wracając do tematu - naprawdę, nie musisz mi tu wyjeżdżać ani z filmami gier na X0, ani z filmami gier na PS3, to było na serio bezcelowe i nie wiem co mi chciałeś udowodnić tym sposobem. Jeśli dla ciebie tak ogromnym problemem jest to, że w GoW jest gorzej wykonana roślinność niż w Uncharted (trudno, żeby tak nie było), albo fakt, że w ścianach nie zostają dziury po kulach totalnie skreśla w twoich oczach jakąś grę, to zaczynam obawiać się o twoje zdrowie psychiczne...
Wiesz , taki temat (ja mam swoje zdanie o worze ale o dziwo nie wbijam do niego i nie płacze tylko po prostu olewam) , ciekawe czy martwisz się także o zdrowie psychiczne reszty ludzi wypowiadających się w SW , bo jeśli tak , to psycha siądzie Ci znacznie wcześniej niż mi.
Pewnie tak.


Powiem to, jasno - mam w dupie jakieś obrazki i filmiki, ja wolę czerpać radochę z grania na X0/PS3/Dreamcaście/cokolwiek.
Yhy, w takim razie co tu robisz i dlaczego musisz powiątpiewać w moją  poczytalność , dopiep**ać się do wieku i tym podobne z powodu paru filmików?
Powiedziałem, że (JA) wolałbym to robić niż montować taki film.
I spoko, pewnie innych on rozbawił, mnie niestety nie, ale gdyby dla mnie był to dobry pojazd, to pewnie bym się z tego śmiał i nie uważałbym tego za stratę czasu. To tak jak z filmami na youtubie - jest pełno takich, pod którymi piszą, że stracili bezpowrotnie X minut ich życia. Ale to też kwestia gustu.



I jeśli gra daje mi odpowiednio dużą dawkę funu, to mam w dupie to, że krzaki to zwykłe sprite'y, występuje jakiś śmieszny bug związany ze słońcem, albo że głównemu bohaterowi po wyjściu z wody koszulka schnie w błyskawicznym tempie.
Wyobraź Sobie ,że UDF wciągnął mnie na tyle , by zdobyć Platynę.
I ja tego nie kwestionuję. Nie wątpię też, że ta gra jest w stanie tak wciągnąć, aby wycisnąć z niej wszystko i zdobyć platynę nie dla samej platyny, ale tak "przy okazji".



Nie wiem co napisać więcej, bo po prostu ręce mi opadły, że takie pierdoły mogą być aż tak ważne dla kogoś.
Na serio macie nierówno pod sufitem - i jedni, i drudzy. Zamiast grać na swoich konsolach, to biorą i analizują pojedynczy obrazki. Nie pojmuję tego, to jest chore.
Popatrz na siebie , a później na innych. Żeby nakręcić te filmiki musiałem grać na konsoli , ale to juz mniejszy szczegół nie?
Kurcze, nie łap mnie za słówka, bo wiesz chyba o co mi chodziło. Nie powiedziałem przecież, że nie grasz na konsoli, nie?



Teraz znając życie posypią się komenty na temat ego jakim nołlajfem też to nie jestem siedząc na forum o czwartej nad ranem (Przynajmniej będę się miał  z czego pośmiać).
E, nie sądzę. Sam też np. siedzę często do późna nad książkami i w międzyczasie zaglądam na forum. Nie wnikam co tam sobie porabiasz o takiej porze.




Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie, nie rozbawił mnie, zwykły fragment gameplayu, jedynie koleś sobie penisy strugał. Ale to było zupełnie co innego niż tamten gif, nie sądzisz? Nie porównywałbym tego.

I żeby nie było - w tamtym gifie nie rozbawiło mnie samo to, że laska wykonywała wiadome ruchy (no bo co jest śmiesznego w czymś takim w sumie), ale fakt, że w zamyśle twórców nie miało to tak wyglądać, ale ktoś pomysłowy i spostrzegawczy wziął i wyciągnął te parę klatek. No, a oprócz tego jeszcze dopisek "UNCHARTED!!!!11" w tamtym kontekście - po prostu wyobraziłem sobie jak typka masuje kratę, drze ryja krzycząc "UNCHARTEEEED!!11" i to wydało mi się tak absurdalne, że aż zabawne :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 19:28:30 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13593 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:45:33 pm »
kombo nie wiem, choć się mega zdziwiłem jak chwyciłem do ręki zasilacz 175W do x, waży połowę tego co poprzedni. chodzi po prostu o to, że iksa włożyłem sobie do plecaka i miałem na niego cały czas oko( wiadomo co wyprawiają na lotniskach z bagażami, raz mi kółko od walizki oderwali) a zasilacz włożyłem do bagażu głównego i luuz, tam się nie ma co popsuć. ps3 by się po prostu do tego plecaka nie zmieściło, a jak nawet bym miał większy plecak, choć wątpię bo w tym był iks i laptop, to taki bagaż podręczny byłby po prostu kur.ewsko ciężki. czysty pragmatyzm, bez nutki fanboystwa ;)

Spoko ja to rozumiem :). Tylko są tutaj tacy co wykorzystają nawet wagę konsoli do swojej wojny  :lol:

: Styczeń 19, 2009, 19:27:13 pm
Porównanie Skate 2: http://www.gametrailers.com/player/44295.html?type=

Gdzie tu jakieś problemy z wersją na PS3 ?

Może nie mam takiego skilla, żeby to zauważyć ? :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 19:49:05 pm wysłana przez Chris »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13594 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:53:37 pm »
nie masz!
poczekaj, anonimowy wypunktuje ps3 w myślnikach i linkach, jurass  podniesie gardę montując jakiś film i już będzie wiadomo na którą konsolę skate2 "żondzi".

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13595 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:58:59 pm »
ok ja już nic nie wiem z tego :]
Wole poczekać na reckę, niż posługiwać się jakimiś niepotwierdzonymi informacjami.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13596 dnia: Stycznia 19, 2009, 20:15:12 pm »
nie wiem czy ktos zamieszczal, ale to jest kolejny dowod jakie to H3 ma piekna fizyke i w ogole... :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13597 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:29:30 pm »
A co to ma wspólnego z fizyką gry ?    :???: bug i tyle.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13598 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:56:23 pm »
nie wiem czy ktos zamieszczal, ale to jest kolejny dowod jakie to H3 ma piekna fizyke i w ogole... :lol:

A co powiesz na to ?

Noo strasznie słaba fizyka  :lol:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13599 dnia: Stycznia 19, 2009, 23:07:25 pm »
Heh nom, ładną rzecz wygrzebałeś. ;-)